Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Réka tegnap betaknyosodott. Szegénykémnek még a szemei is tiszta "fátyolosak", és ömlik az orrából a cucc. Orrszívás nem működik, egyszerűen nem lehet neki, ordít, de annyira, hogy levegőt sem vesz, rugdos, feszíti magát az apja alig bírja lefogni, így feladtam. Csöpizek a nózijába, kap cebion cseppet, calciumot, plusz hurutoldót és gyulladáscsökkentőt. Láza szerencsére nincs.

Tali: Jövőre lenne jobb. Bár megondom őszintén Nektek, hogy - hülyén fog hangzani - én olyan kívülállónak érzem magamat, mert Ti már egy nagyon összeszokott csapat vagytok. De az hogy ilyen őszintén és kedvesen fogadtatok, arra buzdít, hogy menjünk. Remélem apának nem kell akkor az autó és akkor tudunk menni!
Mailben kérhetek majd egy pontos címet?
berko977@t-online.hu

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Krisztibo!

Én mostanában nem ettem fagyit a Somfainál, már jó pár éve, úgyhogy nem tudok nyilatkozni.

Remka, akkor nem kel túl korán, biztos nem álmos 12 előtt...
Nincs nagy alvásigénye, bár nálunk tavaly télen is az 50 percre állt be Soma, aztán nyár fele 2-2,5 órákat is aludt!
Azért most nem tud annyit mozogni, mint kinnt nyáron, talán nem is fárad ki annyira.

Erika! Jobbulást a Viki babának. Azért a karácsonyfát +ajándékoknak biztos fog örülni!

lola77
 
 


Csibemanó!
Ne érezdd kíválállónak magad egy percig sem. Mi egy páran is csak 1-szer találkoztunk ám és ott sem volt ott mindenki!
És szerintem mindenki örülne, ha többünket megismerhetné személyesen. Én legalábbis így vagyok!
Akkor legyen a 2-i hét, ha többeknek az a nyerő!

lola77
 
 

 
 

Sziasztok!

Most nekem sincs időm, csak a talira akartam reagálni. Mi is szívesen megyünk, de csak akkor tudunk, ha a férjem ki tud vinni, mert ő jár a kocsival dolgozni. Januárban már nem lesz szabin.
Máshoz meg nem nagyon férünk be, mert kevés az olyan autó, ahova 3 gyerekülést be lehet tenni.
Két ünnep között 29-én keresztelőre megyünk.

Majd az apósomat megkérdezem, hátha ő szabin lesz január elején.

KépKép
renáta29
 
 


Rena!

Én kölcsönkocsival fogok menni, az tuti. Anyukámékéval. De abba befér 3 gyerekülés, mi meg 2-en elől. Szóval én szívesen felajánlom. Ha ennyivel előbb tudjuk, tuti lesz kocsim és ha nem lesz 1 méteres hó sem, vagy jég, akkor bevállalom az utat!

lola77
 
 


Na, most ezekből nemigen tudom összerakni, hogy mikor legyen a tali.
Majd ha megvan az időpont, leírom az útvonalat.

Remka,
Fogadd el Martint egyszerűen kevés alvásigénnyel. Ha így elfogadod, nem leszel ideges azon, hogy órákig altatodés alig alszik utána. Nekem szerencsére Roli jól alszik, ebéd után akár 3 órát is, így este 9 fél 10 körül fektetjük csak le.
Viszont én soha nem aludtam ebéd után, (csak egész picinek), oviban az alvásidőben csak feküdnöm kellett és csendben játszanom. Tudom, hogy Martin kicsi, de nem lehet, hogy ilyen hamar kinőtt már a délutáni alvásból? Ha nem teszed le, nagyon nyűgös?

Cirmike

UI: Csibemanó, nem vagy kívülálló egyáltalán!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Egyedül a jan.4-e nem jó nekünk (most nézem a jövő évi naptárt), mert akkora van időpontunk csípőultrahangra. (10:40-re)

Kinek jó a Jan.03-a kedd vagy a Jan.05 csütörtök??
Tudom addig még sok minden történhet. Ünnepek alatti rokonságtól kapott bacik, stb...

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Lola
én a Vikivel szeretnék élni a felajánlásoddal,mert
van ugyan kocsink,de gyakorlatom nincs vezetésbőlKép
A férjem meg reggeles lesz azon a héten,így nem tud minket kivinni.

Cirmike
nekünk bármelyik nap jó lenne,remélem a Viki addigra meggyógyul.
Köszönjük a lehetőséget előre is,hogy meghívtál magatokhoz.

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Lola: Köszi, akkor betársulnánk, ha a férjem nem tud elvinni. Így nekünk is jó lenne a január.

Csibemanó: Én sem vagyok olyan régi, mint a többiek, de szerintem itt mindenkit szívesen látunk.

Remka: Bálint 2-3 órát alszik ebéd után, de este ő is sokszor van fent még 10 után is. Attól függ, mikor kel fel, mert ha 6-kor, akkor biztos nincs korai elalvás. Nálunk a délutáni alvással az a rossz, hogy van, hogy Benedek alszik fél órát, utána meg fognom kell, mert visít, és felébreszti Bálintot is. Éjjel ugyanez. Leteszem, 10 perc múlva ébred, van, hogy egy órán belül 5x. Aztán alszik végre 3-at, utána megint kezdi. Elég fárasztó, de 9 hónapos múlt,csak jobb lesz.

Erika: Úgy néz ki,mi most jobban vagyunk. Jobbulást Vikinek! Januárig még meggyógyul szerintem.
A Nasivin csepp, és a tengervizes sterimar jó volt. (a mi doktornőnk Novorint írt fel, a helyettes erre azt mondta,hogy elavult, és nagyon sok a mellékhatása...)

Ma megpróbáljuk becsomagolni ezt a rengeteg ajándékot, Bálint átmegy a mamához, aztán holnap fafaragás, éjjel díszítés.

Almás pitét sütnék, nincs jó receptetek? LOLA? Olyat nem akrok, ami zsírral készül, olyanom van.

HAJNI: Milyen az új ház?

Rita: Tegnap voltunk a Corában, hát, gondoltam anyósodra! Annyi akció volt, most lehetett volna kevesebb pénzből jókat venni pl. Atinak is. Nem csörgőt!!! Pl. amit mi nemrég 4500.-ért vettünk, azt most leakciózták 3-ra. De hát ki vár az utolsó pillanatig? Mi is vettünk bebitaxit Benedeknek, Benjaminnak, 2500-ért.
De a Bálintnak most az tetszett a legjobban, amit 225.- forintért vettem, neki létrás kisautót, Benedeknek helikoptert, egész nap azzal játszott, még azzal is akart aludni. Hát, ennyit a drága ajándékokról. A gyerek nem mindig azt értékeli.

KépKép
renáta29
 
 


Húúúú, így már kicsit sokan vagyunk 1 kocsiba! (4 gyerek, 3 felnőtt Kép)

Nekünk a 3-a,kedd jó-eddig úgy néz ki.

Rita!
Ha meggyógyulnának addigra a gyerkőcök van kedvetek nektek is jönni?
Hannának már lesz ovi, vagy mindkét gyerkőccel?

Rena!
Igen ez nagyon igaz. Somának is sokszor a párszáz forintos dolgok a kedvencei elég sokáig! Soma is mindig a kedvencével akar aludni. Van hogy telepakolja az ágyát, ő már alig fér bele! Kép
Nekem van almáspite receptem, még ma előkeresem és beírom. Tuti nem zsír kell hozzá!

lola77
 
 


Rena!

Ez az én receptem:

45 dkg liszt, 2-3 tojássárgája, 20 dkg margarin, 15 dkg porcukor, sütőpor, 1 csipet só, 2 dl tejföl.
A puha margarint a cukorral, tojássárgákkal habosra keverni, hozzáadni a lisztet a sütőporral, pici sóval és a tejföllel.
Lágy tésztává gyúrni. Kicsit félretenni. Közben az almát (1,5 kg-nyi kábé) lereszelni, kinyomni kicsit a levét, meghinteni fahéjjal, esetleg ha savanykásabb 1 ek. cukor bele.
+ kicsi reszelt citromhéj.
A tésztát elfelezni, kinyújtani tepsi méretűre (kivajazott-kilisztezett) tepsibe tenni, megszórni zsemlemorzsával, rá az almamassza. Tészta másik felét is kinyújtani, rá a masszára. Bekenni tojásfehérjével, megszúrkodni villával! Előmel. sütőben közepes hőn, kábé 200-on sütni.

Én sütőpapírt szoktam tenni, és ez asszem nem a sütő tepsijének a mérete, hanem kicsit kisebb, olyan magasfalú tepsiben szoktam sütni.

Ugyanezt a tésztát lehet túrós pitének is használni!

lola77
 
 


Sziasztok!

Nekünk megint kijutott a betegségből Kép

Hétfőn délután hányt először a Dávid, és onnantól kezdve szinte folyamatosan, úgyhogy este 9-re a kórházba kötöttünk ki. Ma engedtek minket haza. Kapott infúziót is. Azt mondták valami vírus. És a hasa is megy egy kicsit. Befeküdtem vele, szerencsére volt 1 szabad anyás (és persze fizetős) szoba. Így talán nem viselte meg annyira.
Nagyon nehéz volt.
Még most sem jött rendbe teljesen, de legalább itthon vagyunk. Alig akar enni. Csak nehogy visszaessen, úgy örülök, hogy a karácsonyt nem kell bent töltenünk.
Nagyon rosszul nézett ki a Dávid, én annyit sírtam, úgy féltettem a picikémet. És hiába itattam, rögtön kihányta. A vége felé már visított hányás közben, annyira fájhatott neki.
És hogy jó legyen, a férjem is (hasonlóan a fél családhoz) elkapta, most ő is kiütötte magát. Remélem én bírni fogom, muszáj.

A babanetes találkozóban benne lennénk, de éppen az előzőek miatt inkább az ünnepek után lenne jó. Neki is meg kell erősödnie, és megfertőzni sem szeretnénk senkit. A hely mindegy, és inkább a délután jó, vagy pedig a délutáni alvás után. A nap mindegy, tudunk igazodni a többiekhez. Döntsétek nyugodtan el melyik nem jó a legtöbb embernek, nekünk is biztosan jó lesz akkor.

Kép
lillaka
 
 


Szia Lillaka!

Szegénykém,nem lehetett könnyű nektek,borzasztó ha egy gyerek betegKép
Mielőbbi gyógyulást kívánok a picurkádnak és az apukájának is,téged meg kerüljön el a vírus azt kívánom!

Csajok!
Új albumunk címe itt a babaneten:Szemünk Fénye

Jó éjt,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Lola: Köszi a receptet. Holnap ki is kellene próbálnom. Mást nem sütök, férjem ezt kért.

Lillaka: remélem hamar meggyógyultok, elhiszem, hogy nehéz volt a kórházban.

Erika: Nagyon szép az album.

Megyek lefeküdni, eddig szaloncukrot kötöztem.

Jó éjszakát, sziasztok!
Rena

KépKép
renáta29
 
 


Nekünk is jó lesz a 3-a kedd.

Lola: Rendes Tőled, hogy felajánlottad, majd valahogy csak kijutunk. Igen, az már egy kicsit sok lenne, hogy 3 felnőtt, 4 gyerek. Buszt nem tudsz vezetni? Kép


Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk:
Rena, Bálint és Benedek

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Lola
szerintem inkább a Reniéket vigyed,mert akkor pont tele lesz a kocsitok,majd én megoldom máshogy.
Jó a recept így elsőre,majd én is kipróbálom.

Reni
nem irigyellek a szaloncukor kötözés miattKép
Nincs kampótok arra hamar fel lehet dobálni a szaloncukrot.
Mi kampóval fogjuk feltenni a fára,illetve a férjem fogja mindezt csinálni,ő is fogja díszíteni,nekem nincs türelmem meg kedvem hozzá,én inkább Vikivel alszok majd egyet.

Mi is mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánunk:
Erika, Viktória Lili,Berci

cseriviola
 
 


Erika:

Már felkötöztem mindet, csak fel kell rakni.
A kiutazást biztos megoldjuk.

Még egy könyv kellene karácsonyra: Deákné B. Katalin: Anya, taníts engem! a bátyáméknak. Van már nekik ajándék, csak még ezt is szerettem volna.
Tatabányán csak az Alexandria könyvesboltok vannak, igaz? Ott nincs. Elég szegényes a kínálatuk.
Nem tudtok még valahol KÖNYVESBOLTOT?



Rena

KépKép
renáta29
 
 


Lilla!
Ez a kórház dolog nekem rémálmaimban jön elő, hogy nálunk mikor kerül rá sor, még rágondolni is rossz. Jól megviselhette szegényt ez a hányás. Ilyenkor a kis nyelőcsöve is sérülhet, biztos már marta neki a hányadék.
Sok +++++++++++++ energiát küldünk Dávidnak, reméljük a karácsonyfának már azért tud örülni. Ja és szerencsétek volt, hogy volt szabad hely, tök ritkán van!

Rena!

Én asszem a Tescoban láttam, de ebben a karácsonyi hajrában odamenni... vagy Interspar!
Buszt nem tudok vezetni. Kép
De majd megoldjuk, ha Lilla is jönne, talán oda is beférne v.ki? Majd megkérdezzük tőle, vagy Csibemanótól. Bár nem tudom Dadról merre egyszerűbb menni V.szőlősre!

Én is kötözni "szeretem" a szaloncukrot inkább, mint kampóra!

Ma egész idáig takarítok
ttam, mosok, vasalok, kaját előkészítek. Legalább karácsonykor ne legyen tele a fürdőszoba ruhával. Kép

Megyek folytatom, tartottam egy kis pihenőt!

lola77
 
 


takarítottam...

Ja és mi is nagyon boldog, szívmelengető és egészséges karácsonyt kívánunk:

Soma, Évi:

Kép

Kép

lola77
 
 


Most látom: ma Viktória napja van.
Nagyon boldog névnapot kívánok Viki babának.
És az albuma is nagyon klassz. Olyan édeseket alszik! Ahol mászni próbál, ott nagyon koncentrál Kép

lola77
 
 


Sziasztok!

Mi Yaris-szal közlekedünk, úgyhogy van nálunk két hely. Azért csak kettő, mert gyerekülésből nem fér több be, elég kicsi a hátsó rész. És természetesen mi is megyünk (januárban - ha akkor találkozunk), és szívesen viszünk magunkkal valakit. Gyerekülés viszont csak egy van, az kellene akkor még.
Majd szóljatok, kit vigyek, a részleteket meg még megbeszéljük. És azt sem tudom, miben maradtatok, hogy hol és pontosan mikor találkozunk.

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

Lillaka
lehet,hogy számítanánk arra a két szabad helyedre,ha még megvan,gyerekülésünk az van/hordozó és gyerekülés egyben/.
Ha mehetnénk együtt akkor a Lola meg vihetné a Reniéket,és így mindenkinek lenne helye.
Drukkolunk,hogy a Dávid meggyógyuljon addigra!
Biztos neki is fog tetszeni a sok baba.

Lola
milyen figyelmes vagy!Mindig mindenkinek figyelsz a névnapjára.
Köszönjük szépen a gratulációt!
A mászást kb.két hete kezdte,úgyhogy azért koncentrál annyiraKép
Szerencsére már a náthája kezd elmúlni,nem lett tőle nagyon beteg.

Reni
fiúk meggyógyúltak már?Benedek ? kg és ?cm?
Mi kedden megyünk tanácsadásra akkor majd megírom a Viki méreteit.
Kár,hogy reggel nem olvastam el az írásodat,mert délelött voltunk a Tescóba megnézhettem volna neked.
Sajnos én sem nagyon tudok itt Tatabányán más könyvesboltot csak amit írtatok.
Esetleg Tatán megnézhetnétek...hátha,vagy Győrben.

Most megyek,mert takarítanom kell egy kicsit/Lolától kedvet kaptamKép)/.
Viki meg az apja sétálnak,így nyugodtabban tudom a dolgomat csinálni.
Jó készülődést mindenkinek!

Estefelé még benézek,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Mi is boldog,békés karácsonyt kívánunk mindenkinek!
Vikinek boldog névnapot!

Januári tali nekünk is jó,bár egyenlőre a család fele beteg (hiszen mindjárt karácsony).Oli,Dávid meg apa nyűglődik,egy kis nátha köhögés.Járt itt a dokinénink,mindenkit begyógyszerezett.Remélem,ez segít és nem lesz belőle láz!

Most mennem kell,mert el vagyok havazva és mindjárt itt a Jézuska!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Erika!

Megadom a címem, ha gondolod, így tudunk telefonszámot cserélni, vagy megbeszélni majd a részleteket: kelig@freemail.hu

Lányok, most már kétségbe vagyok esve. Dávid megint hányt, úgy fél órája, és most már egyszerűen nem tudom mi van. Hétfőn hányt utoljára, azóta nem. Mi van, ha megint visszaesik?
Azt mondták a kórházban, hogy ez egy vírus. Adtam neki egy kúpot, remélem nem fog megint hányni, mert akkor mehetünk megint vissza a kórházba. Félek attól is, hogy most esetleg nem lesz anyás szoba, és ott kell hagynom őt. Most már félek.
Már szinte rendesen evett, csak most a vacsorát nem kérte. A tápszert viszont elfogadta, gyorsan megitta, majd visszajött két perc múlva. Reménykedem, hogy az a baj, hogy túlerőltettem, és csak a gyomra nem volt még felkészülve. Bárcsak inkább lefektettem volna kaja nélkül! Most nehéz éjszakánk lesz: ha hányni fog, kórház, ha nem, akkor talán minden oké.
Szorítsatok nagyon. Bár mire elolvassátok, már biztos kiderül, hogy mi van.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Lilla!
Azért szorítunk mindenképp!
Én nem akartalak megijeszteni ám azzal, hogy ritka, hogy van anyukáknak ágy!
Csak eddig több esetben ezt hallottam!

Edit, nálatok ez már tényleg törvényszerű, hogy jönnek a bacik karácsonykor!!! Biztos ők is ajándékot akarnak a Ti Jézuskátoktól! Kép

Rena, gondolok rátok: jó karácsonyfa díszítést! Én is megyek szaloncukit kötözni! (Közben azért valami filmet még megnézek)

Jó éjszakát mindenkinek!

lola77
 
 


Szia Lilla!

Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!
Szerintem is csak a kicsi gyomra rendetlenkedik egy kicsit,remélem.

Az én e-mail címem:cseriviola@citromail.hu

Most megyek tornázni,szia,holnap reggel sietek vissza,hogy megnézzem a híreidet.

Erika

cseriviola
 
 


Szia Lilla!

Hogy van a Dávid?Hogy telt az éjszakátok?

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok.
Szerencsére újabb hányás nélkül telt az éjszaka. Most pedig nagyon óvatosan adok neki enni, nehogy újra hányjon. Komolyan mondom, ez olyan, mint egy rémálom. Jó kis karácsony.
Éjszaka kortyonként itattam, amikor felébredt. Sokszor volt ilyen, én meg mindig megijedtem, hogy azért ébredt fel, mert esetleg... De nem szerencsére. Kapott még homeos bogyókat is hányás ellen.
Úgyhogy most egyelőre minden oké.

Kép
Kép

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

BOLDOG KARÁCSONYT kivánok én is mindenkinek!

Réka
remka
 
 


Boldog Karácsonyt kívánok én is mindenkinek!!!!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Lola!

Boldog névnapot kívánunk!
Rena, Bálint, Benedek

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

már megint pár kép Viktória Lili első karácsonyárólKép


Erika

cseriviola
 
 


KépKépKépKép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos a kislányod! Nem próbálta meg a díszeket leszedni? Nálunk az volt az első Kép

Lesznek majd képek nálunk is, majd teszek fel. A nővérem készítette őket, csak most ő a beteg. Ugyanaz a baja, mint a Dávidnak volt. Szinte az egész családon végigment, úgyhogy most nem megyünk el hozzájuk, mert eddig én megúsztam. Bár nem tudom, hogyan, ha a Dávid, és a férjem is beteg volt.
Ez egy ilyen karácsony volt. De a Dávid nagyon aranyos volt, nagyon örült az ajándékoknak. A kedvence az építőkocka (ki gondolta volna?).

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

Kinek hogyan telt a karácsony?
A betegek meggyógyultak?
Ki hol szilveszterezik?

Nekünk jól teltek az ünnepnapok,sok szép ajándékot kaptunk,Viki is örült mindennek.
24-én este a Viki tátott szájjal nézte a karácsonyfát,olyan édes voltKép

Ma voltunk mérecedni,Viki 7850 gr és 73 cm/múlt hónapban 7700 gr és 70 cm volt/,pont ma 9 hónapos.

Várom a többiek élménybeszámolójátKép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Édes a Viki, mint egy kis koszorúslány egy esküvőn! Kép Nekem ez jutott eszembe elsőre a kis habos ruhájáról! Kép
Cm-re jó sokat nőtt azért 1 hónap alatt, súlyuk ilyenkor már nemigen gyarapszik, de jól néz ki amúgy is a Viki.
Biztos édes volt, ahogy rácsodálkozott a fára!

Egyik este akartam feltenni képeket, de még jobban le kell őket kicsinyítenem!

Lilla, nagy-nagy szerencse, hogy Te még állod a sarat! Csak nehogy utolsónak dőlj ki!

Nálunk is minden okés volt, minden ajándéknak nagyon örült a Soma, még a 6 éves kortól való lap-topnak is (anyósoméktól-persze Kép) azt mondta, hogy hát ez fantasztikus. Csak 1 perc múlva otthagyta, mert a 2x6 cm fekete kijelző neki nem kihívás, hisz olvasni még nem tud! Kép

Mindjárt rakok fel képeket!

lola77
 
 


Karácsonyfánál, kissé még álmosan:

Kép

lola77
 
 


Miért lett ilyen kicsi????

Az állatkerttel, amit tőlünk kapott:

Kép

A playmobil vonattal, amit anyuéktól:

Kép

Anya,Soma,Zotyó- a családom:
Kép

lola77
 
 


Az elsőt újra, hogy ne kelljen szemüveg hozzá:

Kép

lola77
 
 


Szia Lola!

Nagyon jók a képek,aranyosak vagytok rajta.

Jópofa játékokat kapott a Soma,gondolom egész nap ezekkel játszik.
Örült a nagy hónak?

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Szia Erika!

Igen, azt sem tudja melyikke játsszon, úgyhogy az egész gyerekszoba tele van játékokkal, mert egyik pillanatban főz az új konyhájával, másikban vonatozik, de a vonatot odairányítja az állatkerthez...
Szóval gondolhatod hogy hogy közlekedhetek az ő szobájában...

Igen örültünk, én is, vittük is du. szánkózni, nekem kis testedzés volt!

A többi képeket pedig itt kuksizhatjátok meg:

http://www.babaszoba.hu/services/albums/admin/list?alid=14989

lola77
 
 


Szia Lola!

Nagyon jók a képek a babaszobán!

Az albumotok címe:Soma fickó karácsonya 2005.
Azért írom ide mert a linkre kattintva nem nyitja meg.
Album/Albumtárban találjátok.

Jó éjt,szia:Erika

cseriviola
 
 


Köszi Erika, hogy szóltál, bár nem értem miért nem nyitja meg, tegnap kipróbáltam, akkor megnyitotta.

És így?

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=14989

lola77
 
 


Szia Lola!

így már megnyitja.

Reni
kész van már a naptáratok?
Szia:Erika

cseriviola
 
 


Kíváncsian várjuk Erikával a többiek karácsonyi történéseit, fotóit, ha túl vagytok rajta! Vagy valaki még most is járja a rokonságot? Kép

lola77
 
 


Most akkor tudjuk már biztosan, hogy mikor és hol találkozunk? (Hétfőn?)

Kép
lillaka
 
 


Szerintem 3-a (kedd) lett inkább megbeszélve, de a hétfő is jó ha inkább többen azt választanátok.

Nálunk is hasonló a szitu mint nálatok Lola, felváltva játszik a játékaival.
Ami sikeres választás volt: pénztárgép, szerszámkészlet, bűvöspad beszélő könyv. Ezeket mind én választottam, de nem mind tőlünk kapta. A többit: takarítószett, farm műanyagból, könyv, dvdk, kisautó, helikopter, harang megnézte és picit játszott vele, de szerintem hamar lekerül a napirendről. 5 karácsonyfát látogattunk meg, mindenhol előre kérdezte mi az ővé...

Ami nagy újdonság nálunk: Ma összeköltöztettük őket egy szobába. Roli addig a mamánál volt amíg pakoltunk. Oltári kupi lett, azt hittem sose leszünk készen (a dolgozó szobát és Roli szobáját cseréltük fel, pakoltunk ki az összes bútorból, húztuk-toltuk őket amíg új helyükre kerültek) de ötre befejeztük.
Roli nagyon örült mikor meglátta, mondta milyen szuper és köszöni szépen, hogy megcsináltuk. Nekünk meg leesett az állunk és majd elsírtuk magunkat, hogy így szeretik egymást.
Este együtt is fürödtek és Roli rögtön Rékával egy időben le akart feküdni, de aztán persze kijött, hogy még nem álmos, így most tv-zik még. Kíváncsi leszek az éjszakára és a reggelre, mikor Réka ébred.

Majd megírom mi volt...
Próbálok majd fotót is feltenni.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Aranyos lehetett Roli, ahogy kérte az ajándékot, meg a szobánál! Õk még olyan kis "gátlástalanok", mármint jó értelemben. Ami a szívükön, az a szájukon!
Soma is mondta a Hannának (unokahúga), hogy mit hoztál ajándékba nekem????

Szerintem is a 3-át dumcsiztuk meg!
Lilla neked sehogy sem jó a de., mert itt mindenkinek az lett volna jó.
Nekünk mondjuk mindegy, de az Editéknél is du. alusszák a nagyot az ikrek!
Hmmm?
Rena, Erika ti hogy oldjátok meg így a de.-i alvást? Nem lesz gond?
Bár ahogy most esik a hó, félek a jégtől, de a tegnapi is 1-2 elolvadt, szóval még addig változhatnak az útviszonyok!

Cirmike, biztos nem lesz gond az első éjszakával, Roli észre sem fogja venni talán...

lola77
 
 


Végre én is megkaptam a karácsonyi fotókat. Néhány belőlük:

A bőség zavara. Azt sem tudta kis szívem, mihez nyúljon:
Kép

Itt Dávid nagyon aranyosan csücsörít. Örülök, hogy sikerült elkapni ezt a pillanatot. Mostanában ez az új szokása:
Kép

Itt pedig a hintaló hátán:
Kép

Nálunk a legnagyobb ajándék - aminek a legjobban örült, az építőkocka volt. 24-én még beteg volt a Dávid, úgyhogy nagyon hamar kifáradt. De ettől függetlenül nagyon aranyos volt.

Kép
lillaka
 
 


Rolcsi és Réka papáéknál az ágyban

Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?