Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!


Hát , lányok , el kell szomorítsalak titeket , nálunk is mindíg én vagyok a hibás !!


Folyt.köv. felébredt

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Hát akkor én sem maradok ki a sorból.... :lol: :lol: ha valamit nem talál, biztosan én pakoltam el.......... ha valami történik........... mert én nem ezt/azt csináltam, azért történt................. stb.
De amikor valami állat belement a tökéletesen közterületen parkoló autómba, akkor is veszekedett velem...... aztán amikor Ő megtolt egy autot hátulról, ami pedig az előtte álló autót, felhívott, hogy ne aggódjak, de egy kicsit összetörte a kocsit.......... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tipikus férfi dolog!!! Mindig a másikat hibáztatni mindenért!!!! De én ilyenkor nem vitázom már!! HAgyom, had durrogja ki magát, ami kb. 20 perc nálunk, és utána kutya baja. Addig nem szólok hozzá.... :lol: :lol:

Mi továbbra is jól vagyunk, igaz a mai napom elég rosszacska. Majd megőrültem már éjszaka, annyira bedagadt a kezem és a lábam. Reggel alig bírtam behajlítani az ujjaimat a kezemen. :twisted: :twisted: :shock:
És sajnos azóta is dagadt vagyok, és ez nagyon rossz érzés. Tudooooom, ez kismiska a szüléshez képest, de akkor is nagyon kellemetlen érzés........ Valaki vágja le a lábam és akezemm!!!!!! Nemmm bíííírrrroooooooooooommmmmmmmm.............. :x :x :x

Bolha, sajnálom a rókás esetet!! De maradt még állatkátok???

Puszi!!! Megyek, nyalogatom a sebeimet (felpócolom a lábam, és alszom - megpróbálom- egyet.....)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Úgy döntötttem, hogy a dagadásért cserébe jobbá teszem a napomat egy nagy adag fagyival!!!!! (A nap 24 órájában ezt kívánom!!! nyam-nyam........ :lol: :lol: )

Puszi

ui.: aki fagyit szeretne, szóljon nekem!!!! Mindig van itthon!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

kislay: szólj a dokidak, ehogy terhességi toxémia legyen. sószegéy kaja és sok folyadék!!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ehogy=nehogy

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha köszi az infót. Neten gyorsan utána is néztem ennek. Ott azt írják, hogy magas a vérnyomás, és a vizelet tele van fehérjével. Nos nekem, szerencsére egyik sincs, sőt!! A vérnyomásom egy picit alacsony is az átlaghoz képest, de amióta az eszem tudom, sosem volt "normális" vérnyomásom.
Bélánkhoz jövőhéten megyünk, mindenképpen meg fogom neki említeni. Viszont ami bevállt, és nagyon jó, hogy éjszaka felpócolt lábakkal alszom, és az nagyon sokat segített. Szerintem ez inkább csak vizesedés, mert direkt figyeltem, hogy ha 1-2 órát lógatom valahol a lábam, akkor rögtön dagad. Fontos a folyamatos mozgás!!
De mindenesetre tényleg konzultálok ezügyben dokinkkal.

Tényleg, lányok! Mikor aktuális a dokimmal a szülésről beszélni?? EGyáltalán, hogy milyen lehetőségek vannak, alternatív, vagy a hagyományos, vagy mit tudom én!?? :roll: :roll:

Tegnap egy picit elkeseredtem, Bolha lécci nyugtass meg, hogy nem így van.... Nagypapim Vácon van a kórházban, igaz a neurológián, de elképesztő, mennyire szocreál beütésű még az az osztály. Voltam már a kórház 6. emeletén, a nőgyógyászati osztályon, és az szép, mert felújították, de a szülészetről semmit sem tudok...... remélem nem ugyanolyan lepukkant, egyszerűen gáz, mint a neurológia.... :shock: :shock: :shock: :shock:


Jajj!! Holnap megyünk megnézni egy bölcsőt a testvéremékhez!!! Az élettársától megkapjuk a fia bölcsőjét, + légzésfigyelőt + még ami van neki. :lol: Apával úgy döntöttünk, hogy egyelőre nem is veszünk kiságyat, mert úgysem férne el a bölcsővel együtt, az pedig néhány hónapig jó lesz!!! Sokáig sajna nem, de akkor ráérünk picit később is venni majd, igaz?

No, megyek, egész hétvégén kerteztünk Apával, így most a pici házunk szalad....... én meg most utána.... :lol: :lol:

Szép napot Mindannyiotoknak!
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: a szülészet... hááát.. :roll:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: frissen felújított minden extrával felszerelt!! komolyan. Van labda, bordásfal, mászkálhatsz szóval tök jó. Ja és egyágyasak a szülőszobák. :D Én Vivit egy olyan szülőszobán szültem ahol 4 ágy volt egymás mellett függönnyel leválasztva... :? Szóval vác egy hotel :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha: a másik topikban linkeltem egyet neked a gyerekfogászatról. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Képzlejétek... a szomszédban a kecske anyuka meghalt. :(
Született egy pici kecske (ő van a képen), meg utána egy farfekvésben holtan, aztán másnap még egy született, az is holtan, majdnem egy napig benne volt.
De nem ettől halt meg, hanem állítólag már hetek óta elkezdődött neki egy folyamat, leállt a veséje, így a mája is, a halott kecskétől benne tele volt a méhe gennyel meg magzatburok darabkákkal. Erre kapott méhösszehúzót és antibiotikumot, de mivel nem működött a mája, ez még egy rossz dobás volt rajta. :( Úgyhogy tegnap jól kibőgtem magam és azóta is rossz a kedvem. Szegénynek nem elég, hogy két gidája meghalt, még ő is kínok közt halt meg. :( Ráadásul itt van egy 3-4 napos kicsi gida anya nélkül. Most cumiztatva van. Adtam neki egy új cumisüveget.
:(
Úgyhogy mondtam Gyulának, hogy nekem nem kell állat többé. Itt van a 2 kutya meg a 3 pók és elég... mert akartunk csirkét, tyukot, kakast, pulykát, kacsát és disznót is. Hétvégén elkezdtük felújítani a tyukólt. Most csak tetőlécet cseréltünk meg cserepeztünk. Még le kell vakolnunk és belül kimeszelnünk és jöhetnének az állatkák. Mostanában nagyon érzékeny vagyok és nem tudom miért...

Remélem mindenki jól van. Koppánykámnak kibújt a 9. foga. :) Napok kérdése és itt a 10. Holnap megyünk az itteni védőnőhöz. Megnéztem az a Veres Dentet és tök jó, mert van ózonos fogkezelés is. Bár az áraik elég drágák, de családi kezelés esetén ajándékok meg kedvezmények vannak, úgyhogy Rita érdemes ide jönni, a link a másik topikon.

Koppánykám imádja Lilly babát, meglátja vagy meghallja és már táncol és vigyorog ezerrel. :D

Andi: megkeresem a cd-t és ha sikerült átírni akkor küldöm is még e héten (holnap). OK? Csak kéne egy cím... de előtte megpróbálom átírni. :)

Sziasztok

Puszi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van.

Bolha:lányok?apa megbékélt már?mikor talizunk?

Kislány:sokat pihenj,és ne egyél sósat,nekem is volt ilyen problémám.Nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom,de a doki mondta,hogy sok folyadékot igyak és kerüljem a sós ételeket.

Bogyó:szegény kecske,ez tényleg borzasztó ami történt vele és a gidákkal.
A címem:Menyhártné Mányi Andrea
2162 Őrbottyán Táncsics Mihály u.87
És előre is köszönöm.Remélem azt tudom majd használni,mert amit adtak az én gépem el sem indítja.
Koppányka is jól van?

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

elég húzós lesz az elkövetkező 1-2 hét. Ma pl viszem larát vácra, csípő kontrollra, pénteken meg bcg újraoltásra. Aztán össze kell szednem a papírokat a hitelhez. Ezt úútálom a legjobban. Nem baj már majdcsak túl leszünk rajta. :) Megyek is. később reagálok. Puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szilvi, sajnálom ami a kecske mamival történt.... :cry: Megértem az érzéseidet....

Bolha, tényleg húzós heted lesz, de hajrá!!!

Andi, a sót mindenképpen kerülöm. Az, hogy éjszaka felpócolt lábakkal alszom, sokat segít. Viszont ma éjjel arra ébredtem, hogy görcsöl a bal vádlim... :shock: :shock:
Tegnap meglátogatott egy barátnőm, aki gyakorlatilag hetente lát, és közölte velem, hogy szép puffadt lett a pofikám is.... :shock: :shock: (Anno egészségügyben is dolgozott, és két gyermek édesanyja, és Ő is vizes volt... )

Kati, Te merre jársz??

Én most megvagyok. Reggel úgy elaludtam, hogy még Apa óracsörgésére sem ébredtem fel. Szegénykém ma nem kapott tőlem reggelit!! Kénytelen volt kinyitni a hűtőt és keresgélni valami harapnivalót... :? De hál' Istennek, ebből nem csinál problémát. :lol:
Ma már mostam, takarítottam, és még a téli ruhácskákat is szépen elpakoltam az előszobából a nagyszekrénybe. :lol: Msot pedig nincsen kedvem semmihez sem. A póstára kellene már mennem, hogy feladjam azokat az aranyos sárga színű papírokat, de oda sincs kedvem menni. Aztán lehet, hogy kénytelen leszek, mert muszáj már az autóba is tankolnom....
Össze kéne szednem magam. :roll: :?

Jók legyetek, szép napot Nektek.

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


kislány !! Meg vagyok (köszönöm szépen), csak már a pakolás örömeit élvezem !!!
Jövőhét végén már költözünk !!! :(

Jaj, kíváncsi leszek Dia, hogy éli meg !!! Nem lesz az , hogy rögtön, ill. szinte egésznap kint lehet a kertben, és az a sok autó !!!
Még jó, hogy Zugló és szerencsére nagyon közel vagyunk a városligethez !!De még is teljesn más !!!

Hétvégén viszem be Mercit meg az oszt. társait a Pecsába , lesz anime találkozó , lehet ott is alszunk, kipróbáljuk Diának mennyire jön be .

Jövőhéten kedden kötik be az intrnetet oda, úgy-hogy nem veszítelek el titeket , szerncsére !!!! :wink:

Bocsi a szófosásért , de nagyon izgulok, vagy kivagyok !!! Útálom a változásokat !!!


Sajnos ez a vizesedés förtelmesen rossz érzés !! Emlékszem én miníg mondogadtam , most már le kéne venni a gyűrűimet mert megjárom , és a vége csak az lett, hogy úgy ébredtem rám szorúlt , egyórámba telt míg levarázsoltam szappannal !!! :roll: :oops:


Kocsiba nekm is kéne már tankolnom !!! Hol szoktál ??

Én az Auchan-nál , mert ott nem rohannak le , hogy megtankolják helyettem, és bénázhatok nyugodtan !!! :lol:


bogyó !!! Én is nagyon sajnálom a kecskéket !!!A picike jól van ???


bolhácska !!! Mi volt a csipőszűrésen ??? Pénteken meg gondolok rátok a oltásnál !!! A fene !!! larának millió puszi utánnal , de az az igazság , hogy szuper ugyes kis csaj lesz !!!!!
Hitelhez meg drukkk !!


Andi !! Te is eltüntél !! Amíg a KRESZ-en vagy anyósék vigyáznak a gyerekekre ????


Millió puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Kép
ági2
 
 


Jujjj Ági, ez nagyon jó. :) Köszönöm a képet és a linket. :D 19-én benézünk. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Bár a link nem működik. :( Nincs ilyen oldal... www.kippkoppjatszohaz.hu
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kati, a gyűrűimet már én sem hordom vagy egy hónapja. Nem szeretném levágatni az ujjamról, így nem is hordom.....

Képzeljétek, most értünk haza Apával Bp-ről, megnéztünk egy bölcsőt, amit kölcsönbe megkapunk a bátyáméktól.. :lol: :lol: :lol: Plussz kapunk légzésfigyelőt is!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, és egy babakocsit, meg egy utazóágyat. Bár a babakocsira azt mondta leendő sógornőm, hogy már leamortizálta a fia, de mégsincs kidobható állapotban. Mindenesetre én annak is nagyon örülök! :lol: :lol:

Bolha, Nálatok hogyan telt a mai nap áram nélkül? Én végre rászántam magam, hogy a kisszobánkat megint rendbe szedjem. Az utóbbi időben, csak bedobáltam megint mindent, de most végre rend van ott is. Szerencsére még tegnap este kivasaltam mindent, pedig elfelejttem, hogy ma nem lesz áram, így ma már az sem piszkálja a szemecském... :lol: :lol: Aztán- ilyen még sosem volt- apa is hazajött délben a dolgozóból, mert áram nélkül nem tudnak dolgozni, így segített lemosni az üvegtéglát és átültetni 2 szobanövényt, amit én már nem tudnék megmozdítani sem.. :lol: :lol: Ezen kívül neki álltam lesúrolni a hálónkban a radiátort, mert a téli sok illóolajozástól csupa ragacs volt. De végre ez is meg van!! No és még ablakokat is pucoltam a nappaliban és a kisszobában.. :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy most pihizhetek, olvashatok ezerrel, mert csak főznöm kell, semmi mást!!!

Kati, annak örülök, hogy lesz netetek pesten is!!! De szerintem net nélkül sem tudnál megszabadulni tőlünk... :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bocsánat, ma nekem is megy a szám.... :lol: :lol: :lol:

puszillak Benneteket.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


sziasztok!

kislany: marha jó volt az áramszünet. Vivi reggel kicsit hiányolta a meséjét, de elmagyaráztam neki, hogy most egy darabig nincs áram és a tv is meg a dvd is árammal megy, így most nincs mese. Aztán rájött, hogy a dédi nem árammal működik, így majdnem az egész napot a dédinél töltötte. Meg Lara is. Én hasonlóképpen voltam a szekrényeinkel mint te a kisszobával.. :oops: Egy ideje csak bedobáltam. De most. Kegyetlenül szelektáltam, a kicsiket, télieket stb. Összehajtogattam az összes ruhát, válogattam neked kis rucikat is. :D Nem azért kérdeztem a múltkor, h mikor vigyem őket, mert útban vannak, hanem azért, mert kíváncsi vagyok mit szólsz hozzájuk.. :lol: Szóval jó volt a napunk.

Kati: sok erőt és kitartást a csomagoláshoz.. :) A csípőszűrésen volt egy kis kalandunk, de minden oké. Az oltásra meg mostindulunk. miért péntek volt bennem? :roll:

Andi: apa megbékélt szerencsére. Nála max3 napig tart, de akkor ngyon duzzog.. :lol: :? csajok?

fúúú mennemkell összepakolni a kölköket. puszi majd jövök és beszámolok. puszi.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Andi: feladtam elsőbbségivel, holnap meg kell kapd. Remélem ez jobban fog tetszeni. Elmondhatom, hogy Gyula nagybátyja és annak felesége is ennek a cd-nek köszönhetően vizsgázott le. Ezt megtanulta és simán átment. Nekem nincs hozzá türelmem, de remélem Neked használni fog. :) Ja, a nagybácsi felesége szó szerint tök hülye a vezetéshez, több mint 200e Ft-ba van a jogsija... :)

A gida jól van, nagyon huncut. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Nincs valamelyikőtöknek ismerőse, vagy ismerősnek ismerőse aki büntetőjogi ügyvéd? Fontos lenne! Köszönöm!

Kislány: próbáltad masszírozni finoman a vizesedést? Nekem az utolsó hetekben voltak, bár nem nagyon, csak a bokámon látszódott ,hogy nem csont, meg az ujjaimon, hogy nehezen tudtam hajlítani.

Taliztok holnap?

Bolha: mi volt a csípőszűrésen????? Hogy viselte az oltást? Mi május végén megyünk a Kicsiny dr-nőhöz oltásra (15. havi), mivel maradunk ott gyerekorvosnál. Jövőhéten feliratkozunk a bölcsibe ami a Missziónál nyílik, kb. 6-9 hónap a várakozási, bejutási idő...

Koppányka mostanában nyügi, de nagyon elemében van...
Én meg tompa vagyok, megint úgy érzem, hogy összeesküdött ellenem a világ. Végre összejönne egy tök jó meló, erre persze, hogy közbeszól egy-két dolog... whááá... nem akarok egész életemben telefonálgatni, meg ügyfelezni meg irodában ülni... no mindegy...

Andi: légyszi majd jelezd, hogy megkaptad-e a cd-t és hogy épségben-e, igyekeztem becsomagolni...

ja Kislány: nem szoktál inni tiszta, 100% Aloe Vera italt? Nagyon sokat használ Neked is és a babának is.

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kati:ha Kresz-en vagyok apa van a gyerekekkel.
Bocsi,hogy nem voltam,de leműtötték az anyajegyeket a nyakamról,és nem igazán volt kedven jönni,nagon húzódik.
Ma meg Kreszen voltam.

Bogyó:köszi előre is a cd-t nagyon ari vagy,mivel viszonozhatnám?

Bolha:Mi szerencsére tegnap csak kb.20 percet érzékeltünk az áramszünetből,mert tegnap Pesten voltunk.ÉS mire hazaértünk visszajött.És ne hari,hogy olyan gyorsan letettem csak pont fizettem a kúton.

Kislány:akkor tök jó,hogy kaptok egy csomó mindent,és nem kell megvenni,az nagyon nagy segítség.Én is a barátnőmtől kapztam sok mindent mikor a Dia szüetett.

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


kislány !!! Tényleg szuper , hogy ennyi mindent kaptok !!! Teljesen feleslges új dolgokat venni ill. pénzt kidobni , ha van ilyen lehetőség , mert sitty-sutty és már nincs is rá szükség !!!

Én csak azért nem ajánlom , hogy viszem Dia ruháit, mert anyós gyűjti , Zsolti hugának !! :roll: (és hát mi tagadás ő is hoz egy csomót)
Pedig nekünk már bizos nem lesz szükségünk babaruhára !! :wink:


bolhácska !!! Köszi, kell is a sok erő !! Milyen kalad volt a csípőszűrésen ???


Andi !!! Tök jó , hogy apa addig tud vigyázni a lányokra !!!!

Nem is írtad , mikor voltál a műtéten , brr , lézerrel csinálták ??
Viszont tök jó már túl vagy rajta !!! :lol:


bogyó !!! Sajnos nincs ügyvéd ismersünk !!! Remélem megoldódik !!!

Milyen dolog szólt közbe megint , a kutya vigye ??!!



Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bogyó:köszi szépen megkaptam a cd-t,hogy jó e nem tudom,de biztos,mert helyet kell csinálnom a gépen,hogy föl tudjam tenni.


Kati:nem lézerrel csinálták,hanem szikével.Én is így gondolom,hogy túl vagyok rajta,majd szerdán kell mennem még varrat szedésre.

Bolha.kislány remélem jól vagytok.

PUszi mindenkinek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Bogyó:nincs a cd-n semmi,de egyébként dvd lemezre írtad,vagy annak is kell lennie.Mindegy se dvd se cd-ként nincs rajta semmi.
:cry:

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Huh... lehet, hogy rosszat küldtem el? Gyula kirakta ide csütörtök este az asztalra... ennyire béna nem lehetek!!!! - vagy mégis? Az tuti, hogy amire ki lett írva, azon van, mert leellenőriztük este... na, szét nézek ma (rendet rakok) az asztal környékén. Ne haragudj! Amúgy a DVD lemezen is látszik, hogy üres? Mi ebből a tanulság? Mindig ellenőrizzem le... mindjárt megnézem és ha megtalálom, akkor ma postázom is.

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Andi: pedig azt kellett elküldjem, sehol nem találom. Ja-ja, dvd, csak én mindig cd-nek hívom, ideje lenne átszoknom. :) Légyszi nézd meg mégegyszer, ha nem megy, akkor hétfőn veszek egy CD-t (cd-t) és átírom és elküldöm mégegyszer.

A játszóház jó. 980 Ft/óra, de a havi bérlet korlátlan használattal 11ezer.

Volt arcfestés, meg van ugrálóvár, meg ilyen labdával teli játszóka, csúszda, stb... stb...

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó, Sajnos ügyvéd ismerősöm nekem sincs...
Kérdezted az aloe verat. hogy iszom-e. Nos, nem igazán hiszek benne..... legalábbis az FLP-s termékekben... volt szerencsém egy csomó pénzt kidobni az ablakon, és semmi eredmény......... :cry: :cry: :cry:

húú, ami a hétvégét illeti. Pénteken egész délután anyukámnál voltam, és a fél szekrénysort kipakolta nekem, mire találtunk egy olyan ruhát, amiben esküvőn megjelenhetek.. :lol: mert hogy szombaton ott voltunk egész nap. Még táncoltunk is egy picit Apával. De kizárólag lassúra. Pedig imádom a lakodalmas zenét, és imádom azt a fajta táncot, de Apa azt nem engedte... :roll: amit megértek... :roll: :roll: így is nagyon-nagyon elfáradtam, ráadásul a szombati napot rókázással kezdtem.... a kiskutyámnak nem ízlett a reggeli, és kipakolta, énmeg amikor ezt megláttam, szintén.... nemtom milyen anyuka leszek........ ha a gyerekem rókázik, én tuti mellék pakolok.... :shock: :shock:
Aztán a lakodalom jó volt, fincsi kajcsik voltak, sok-sok finom sütikét ettem!!! :lol: :lol: De valami nem tetszett a gyomromnak, mert hazaértünk kb. este 11 fele (már baromi fáradt voltam), és hajnalban már ment is a hasikám... szóval a tegnapi napom nem igazán volt egy felüdülés.... Egész nap szédelegtem, olyan voltam, mint egy másnapos, csak én egy cseppet nem ittam szombaton.... :roll: :roll:
No mindegy. Jól vagyok. Bár a ma reggelem is enyhe hányingerrel kezdődött. Létezik, hogy visszatért???????? Jó, voltam a nagypapámnál is a kórházban, ahol közölték, hogy hasmenéses járvány van, de nekem mindössze tegnap reggel szaladt a hasam, azóta semmi... :lol:

Hát ez történt velem a hétvégén.

Veletek???

Puszi

ps.: Szilvi, édesek a képek!! :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Szilvi: nagyon jók a képek!! :D

kislany: a hányinger a vége felé vissza-vissza jön, mivel a kedves kisbéka a pociban fészkelődik és bizony a legjbb focilabda gyakran az anyuka gyomra. :P :lol: főleg mikor már elég kicsi a hely, akkor hajlamosak befészkelni magukat a gyomorba. Remélem kistücsök okozza ezeket a tüneteket nálad és nem járvány. :)

Többiek? Andi? Kati?

Én már most kész vagyok a papíroktól.. :cry: :cry: Ma apa leféymásolja az iratokat, kitölteti a mukáltatói igazolást, jövedelemigzolást, holap megyek az auchanba én kitöltetni ugyan ezeket, szerdán találka a tervezővel, hozza a költségvetést,csütörtökön elméletileg semmi dolgom, ill leellenőrzöm, h minden papír meg van-e, és pénteken délelőtt irány vác. 2 gyerekkel megrohamozom a földhivatalt és kiváltom a tulajdoni lapot, meg a térképmásloatot. Szomaton jön a barátnőm a papírokért, utolsó egyeztetés és héfőn adja le a papírokat. Hétfő délelőt meg mennm kell veresre az új személyimet megcsináltatni.. Már most fáradt vagyok. :cry: :lol: de öröm az ürömben, hogy halad minden. :lol:
Éjjel annyira ideges voltam, h 2-ig csak gondolkoztam... Ja meg mi történt?? :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: Este 10-kor lefeküdtünk. Apa megengedte Vivinek, h lennt aludjon köztünk. Persze az ágy szélén...Mondom apának: le fog esni a gyerek. Apa: Nem fog majd felrakom az ágyába. 11 óra 56 perckor bumm... Leesett a gyerek az ágyról... :roll: Apa halálosan megrémült, felkapta, kérdezgette:nincs baj? hol ütötted meg magad? Vivi válasza kómásan: Apa te pukiztál? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kész voltam. Semmi baja a gyereknek alszik tovább. :D
Hétvégén, meg apa behozott egy tücsköt megmutatni a gyerekeknek. Hát nagyon élvezték. :lol: Mindjárt rakok képet a hétvégéről.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szilvi:sajna semmi nincs a dvd-n,azt írja ki,hogy üres fájlokat tartalmaz. :(
Május 12.-ei héten lesz a vizsga,azt ma tudjuk meg,hogy melyik napon.Tuti meghúznak.
Nagyon jók a képek.Jól telt a 7 végétek?

Kislány:én is remélem,hogy nem a vírust szedted össze.És örülök,hogy azért jól érezted magad a lagziba.

Bolha:jól vagyunk,csak épp a lakást rendezzük át+szépítgetjük,hogy nézzen már ki vhogy.
Elhiszem,hogy már most fáradt vagy,nekünk sincs még mindig vége ennek a hitel ügynek,és már idegileg kész vagyok.Apáról nem is beszélve.
Sok sikert hozzá!
Vmikor mostmár összehozhatnánk vmit.
Nagyon édesek a képek,na Dia tutti sikongatott volna a tücsök láttán,még egy szaros hangya miatt is képes nyavajogni,nem tudom,hogy lett ilyen finnyás kiscsaj.

Kati:neked,hogyí telt a 7 vége?

Puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi: mi lenne, ha elküldeném az eredeti CD-t (cd) és majd visszaküldöd? Nem kapok itt sehol sem lemezt, nekem meg már csak karcos van, lehet az a gond...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok !!

csak gyors , nincs otthon már netünk .

anyuéknál most kötötték be , indulunk haza !!!


Puszi mindenkinek hétvégén próbállak titeket vissza olvasni !!


Puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bogyó:nekm úgyis jó,ha elküldöd az eredetit,hálás lennék érte.Előre is köszönöm.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi: csak ma sikerült feladnom, holnap meg kell kapd, mert elsőbbségivel adtam fel. Figyeld a postást, mert nem tduom, hogy befér-e a ládátokba a DVD tok. A visszaadást majd megbeszéljük, május 27-én megyek Botyiba a gyerekorvoshoz szurira, max. akkor. OK?

Most megyek, kicsit pihenek, remélem nem kel fel a gyerek amikor ledőlök, mert általában az szokott lenni.

Bolha: jók a vonalzók. Már én is szemezgettem hetek óta azokkal, de én is egyedit akartam, viszont nem volt hozzá lelkierőm megcsináltatni. Mi volt a dokinál? Még mindig nem mesélted el... :(
másik: hogy viselte a szurit Lara? Nem sírt? Nem lázasodott be?

Valaki kérdezte, hogy hogy telt a hétvégénk. Melyik? A mostani v. a múlt? A múlt hétvégét nem tudom megmondani, azt hiszem itthon voltunk és csinálgattuk a csirkeólat meg ilyeneket... a mostani meg... szombaton buliztunk, vasárnap "józanodtunk". Na jó, nem, de tengtem-lengtem olyan fáradt voltam.

Ma meg játszóztunk meg a szökőkutat bűvöltük. El is aludt hazaérve Koppányka. Délután már csak kertezünk. Éjjel belázasodott KOppány, de ennyi... szerintetek ez mitől lehet? 38,5 és 39 között volt, kapott egy kis szirupot és reggelre már semmi baja nem volt. Foga nem nő most, betegnek nem beteg... :S

Ki hogy van? Kinek hogy megy a hitel meg a házépítés? :) Kislány, Te jobban vagy? Rókuci?

Fő téren a szökőkútnál...

Kép


Ez már itthon a virágok közé letelepedve utcai ruhában (grrr) :)

Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó:köszönöm,megkaptam a cd-t.de mint kiderült ez is ugyan az amit nekünk adtak :(
Az a baj vele,hogy nagyon körülményes kilépni belőle,és vannak más apró hibák is,de zek szerint csak ez az egy fajta létezik.

Bolha:Remélem sikerült mindent elintézned.Jól vagytok?Minden rendben?

Kislány:csak nincs vmi baj,már megint el vagy tűnve.

Kati:remélem rendben van minden,tudom,hogy írtad,hogy otthon már nincs netetek.Mikor költöztök?Vagy már elköltöztetek?

puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

Ha lesz erőm, és idegem írok igérem, de 3 napja szétmegy a fejem. :cry: Néha már kiborulok tőle, és még gyogyikat sem tudok marékszám enni a szoptatás miatt.. :cry: :cry: :cry: Majd jövök..

...Mindenkinek az fáj ami a leggyengébb............................... :roll: :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


Húúú , lányok nagyon szuperek a képek !!!!


Mi már pesten ,sajna !!! Dobozok a csillárig értek !!


Sajnos tervet kell módosítanunk, szoc.pol miatt !! Ehhh !!

Elmarad alul a garázs , hát ez legyen a legkevesebb, csak sajnos megy az idő !!

Olvasom , ti meg a hülye hiteltől vagytok ki !!! Nálunk ez még kicsit odébb van , de már előre rettegek !!! :)


Merci ma már ugye vonattal ment suliba , és meg sem engedte, hogy kikisérjük !!! (azért hívtam 2x is ) hihi !!!


Andi !!! Megy a KRESZ ??? Meddig tart az elmélet ???

Én úgy emlékszem , valahol a neten találtunk teszteket , próbálj rákeresni !!

Lányok jól vannak ???


bolhácska !!!Hát ez a tücsök !!!! Nagyon édesek a lányok !!!
Fejed , javult már ???
Hogy sikerült a földhiv. a gyerekekkel ???



bogyó !!! Hogy van Koppány ??? Nem tudom mi lehet ez a láz !! ???



kislány !!! Eltüntél !! Jól vagy ???





Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok !!


Sehol senki ????


Lányok !!! Mentek ki a Majálisra ??? Mi lehet , hogy kinézünk ! :wink:


Hát akkor jót dumcsiztunk !! :lol:


Vigyázzatok magatokra !!



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Andi: sajnálom, hogy ez ugyanaz a szar cd. :( Ha használtok letöltőket, fájlcserélőket (dc, torrent, stb), keress rá, hátha találsz normálisat, már ha van. Amúgy pedig tényleg az is jó ötlet, hogy vannak neten on-line ingyenes tesztek, a minap én is kitöltöttem egyet, siralmas 54 v. 56% lett. :D
27-én (május) megyünk szurira, ha össze tudjuk hozni, akkor átvenném a cd-t.

Kati: miért kell tervet módosítani a szocpol miatt? Mi ütött be?

Bolha: remélem jobban vagy. Hidegvizes borogatás és nyugalom. ;)

Kislány: el vagy tűnve.

Milyen majális lesz és hol? Mi szombaton megyünk Pestre, vasárnap meg bicajozni akartunk, de nem hozták a külsőket a bicajomra. :( Így elmarad.... Marad a kert, a munka és a pihenés, meg bográcsozás. Ja, meg valamelyik nap (csüti v. péntek) megyünk át Botyiba anyuhoz...

Jó éjt!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó !!


Majális, elsején lesz mindenhol , Bottyánba a focipályán .
Fóton a tónál .
Pesten a ligetbe .
Veresen nem tudom hol.

Tudod ilyen kirakodó vásár szerűség , jobb esetben körhintákkal ..stb.

Módosítani azért kell mert nem fogják elhinni , hogy egy ekkora házat 22,5 millából felépítettünk (vidéken ez lehet a max. költség, tokkal vonóval) . (számlásan ez igazából lehetetlen is)
(Meglehet oldani , csak senki nem fogja elhinni , hogy egy ezer forintos munkát , 300 forintért megcsinál valaki , ez az igazi gond)


Most már mindenki el van tünve !!!!
Mi van veletek lányok !!! :?: :?:
Én itt poshadok pesten , ti meg kint vagytok egész nap a szép kertetekbe , mi ???? ehhh , irigy , irigy !!! :lol:



Puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:május 13.-án lesz a KRESZ vizsga,drukkoljatok.
Mi holnap Veresre megyünk,mrt a párom ott polgárőrködik néha-néha és meghívtak ebédre,kinnt a fenyvesbe lesz a majális.
Pénteken úgy néz ki állatkertbe megyünk.Sajnálom,hogy módosítanotok kell a tervet.

Bogyó:összehozzuk a dolgot,hogy visszaadjam,de ha gondolod vissza is postázhatom.Ahogy neked jó.

Kislány:hol vagy,csak nincs vmi baj?

bolha:remélem már jobban vagy,próbálj megnyugodni,tudom,hogy nehéz.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Helló lányok !!



bolhácsa !! Mi van , mi történt ???? Miért kell megnyugodnod ????

hahóóó !! emzéperx jelentkezz !!!!


Andi !!! 13.-n ??? Gondolunk rád , ügyes légy !!! Én akkor viszem Diát a 18 hós szurira , nem foglak elfelejteni !!!! :wink:
Hány órakor lesz ???


kislány !!! Azértírhatnálnekünkidepármondatocskát !!!! :lol:

Túl sok a jó idő mostanság , látom már !!! :lol: :lol: :lol:



Millió puszi nektek !!

SZÉP NAPOT MINDENKINEK !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Nnnnna ráveszem magam az írásra. :lol: Nem jöttem és ez szerencsére már nem a fejfájásom miatt volt, hanem a marha nagy lustaságom miatt... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:

Tehát. Jól vagyok. 4 napos migrénem volt, az utolsó napon kellemes szemjojózással és hányingerrel. De már oké. :) Aztán pakoltuk a kertet. Éééééés már csak a tulajdoni lap, meg a térképmásolat kell a hiteles dolgokhoz. Intéztem a személyimet. Minden iratomat meg kell váloztatom? Nem csak a személyit meg a lakcímkártyát???? Még az adóigazolványomat is meg a tajkártyát is?
Ma majálisoztunk veresen. Én olyan büszke voltam/vagyok Vivire. Semmit nem kért a sok bóvlis kacat közül. Komolyan. Úgy kellett noszogatni, h legalább körhintázzon... :lol: :lol: Körhintázott 2x, 2x horgászott ( ahol neked kell játékhalat kipecázni, és az alján van egy szám és akkor választhatsz játékot.), és lovagolt is. Olyan szép volt a pónin. Egy kissrácé volt a ló. Olyan 10 év körüli. Együtt lovagolt Vivivel. Szőrén ülték a lovat, és a lányom Bele volt olvadva a kisrác karjaiba.. :lol: :lol: :lol: :lol: Nem mondom helyes srác volt. :lol: :lol: Apa meg olyan ügyi volt, hogy a céllövöldében lőtt Larának egy plüssbékát, nekem egy lézercruzát, és Eriknek egy pisztolyt. Bár mint kiderült utólag az egy pisztoly formájú öngyújtó volt.. És Erik is lőtt egyszer és elsőre egy sima öngyújtót lőtt a dédinek. :D Úgyhogy a srácok ügyesek voltak. Potom 10 ezer ft-ot hagytunk ott... :roll: :roll: De Azét ennyit minden lelkiismeretfurdalás nélkül,mert én kedden életemben először puttóztam és nyertem 45600 ft-ot. :lol: :lol: Vettem ruhát a srácoknak belőle, meg bevásárlás és a majális. és szinte el is ment az egész. :? Vivi meg Erik kaptak katonai nadrágot, és Erik hozzá egy katonai pólót. Vivinek meg irtó jól áll a fiús gatya. Rakok is képet.

Andi: miért kell megnygodnom? :lol: Drukkolok a vizsgához. Kívánom néked kína egész éves termését hozzá. :lol:

Kati: Remélem azért nektek is sikerül álmaitok házát felépíteni. Drukkolok. :)

bogyó: hogy vagytok amúgy?

kislanyal beszéltem. Jl vannak, csak egyész nap a kertben sütteti a pocakját. :lol: De puszil mindenkit. :D

Na megyek kicsinyítek képeket aztán húzok aludni. A lányok fél 6 óta alszanak....... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziasztok!

ezer bocsánat mindenkitől, amiért aggodalmat okozok itt az eltűnésem miatt........
JELENTEM, JÓL VAGYUNK, MINDEN RENDBEN. :lol:

csak annyira gyönyörű idő volt eddig, hogy minden nap kinn csücsültem a kertben, ill. négykézláb kertészkedtem. Nagyon sok munkám van már a kertecskénkben, és a kert nekem nagy örömet nyújt. Imádom, ha szép!! tele virágokkal, növényekkel, tele mindennel. Képzeljétek, még fűmagot is elszórtam, amit aztán begereblyéztem, és azóta is rendszeresen locsolgatok!!!!! Már számolom a napokat, hogy lássam zöldülni... :lol: :lol: :lol:

Aztán estére mindig hulla fáradt voltam, s vagyok, és erőm már nem volt netezni. Arrl nem is beszélve, hogy igazából kedvem sem volt bekapcsolni a gépet. Talán ez azért van, mert a sok kerti munkának köszönhetően a kisszobába csak minden be lett dobálva- a vasalásra váró ruháktól kezdve minden- és már azt sem tudtam, hol lapulhat a kicsi gépecském... :roll: :roll: :oops: :oops: De az előbb rendet raktam, elpakoltam, kivasalni ugyan még nem vasaltam, de legalább azt is szépen összeraktam, és megtaláltam a számgépem!!! :lol: :lol: :lol: Bár még a kő koszos, de a porszívó már bedugva várja, hogy megfogjam a végét és végre porszívózzak.. :shock: :x

Mindent leszámítva tényleg jól vagyok, most egy kicsit nyűgös igaz. Hiába 2 napja már szabadnapja van a páromnak, ha nem vagyunk együtt.............. :( :( :( munka, munka, munka, munka..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ez az átka a saját vállalkozásnak... nincs se hétvége, se szabadnap............... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: És még az idő is nagyon szeles, ergo kicsücsülni sem tudok a kertecskénkbe... :twisted: :twisted:
Ez van, hívtam az előbb Apát, hogy kb. mikor jön haza, mert én már nagyon nyűgi vagyok nélküle, de a válasz, majd..........
No, most jól kidühöngtem magam Nektek... :roll: :roll:

De hogy szépeket is írjak. A gyermekem hihetetlen nagyokat ficánkol időnként a hasamban. Néha úgy érzem, hogy egy géppuska van bennem, ami csak tűzel és tűzel és tűzel... :lol: :lol: Néha van még egy mellem a meglévő 2 mellett, és néha érdekes formákat ölt a pocakom is... :lol: :lol: :lol: Írtó édesen mocorog!!! :lol: :lol: IMÁDOM!!!!

A szüléstől pedig aszem már kezdek félni. Nem tudom milyen, éppen ezért...........

No, lépek, vár a porszívóm... :twisted:
Szép napot Mindannyiotoknak.
Sok sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Voltunk mi is Majálisozni !!
Bottyánba, sajna szinte semmi nem volt egy mászós légvár és egy kissebb ugrálós , úgy-hogy átmentünk Fótra .


kislány !!! Már hamarosan meg tudod milyen a szülés !!! :wink: Nekem az első könnyebb volt, a másodiknál meg már jobban tudtam figyelni , hogy tul. képp mi is történik !!
Én nagyon be voltam sz..va az elsőnél (a másodiknál még jobban) , de avval nyugtattam magam, hogy már nagyon sokan túl élték , úgy-hogy én is túl fogom !! :wink: (így is lett :lol: )

Az utolsó hónapban elmúlik a félelem és jön helyére az óriási kíváncsiság , és azt veszed észre , hogy alig várod már hogy eljöjjön a nagy nap, mindegy mi is fog történni, csak végre-végre megismerhesd már Ő- t !!!

Abban a pillanatban ahogy a babát kihúzzák belőled (mert segítenek és kihúzzák ugye, csak olyan idétlenül hangzik így, na mindegy érted azért ) a fájdalom eltűnik, abban a szent pillanatban !! Olyan jó érzés !!!

(bocsi, kicsit sok lettem ebben a témában )

Vigyázz magatokra !!


bolhácska !! Végre -végre már !!! Örüök, hogy túl vagy ezen a migrénen, pocsék lehet !!!

Éssss, micsoda szerencséd volt !!! Játszhatnál többször is !! :wink:

Szuperek a nacik, jól állnak mindenkinek !!!! :lol: :lol:

Remélem nem bánjuk meg , hogy végül lemondtunk az alsó garázsról , de hát sajnos valamit valamért !!!(túl tökéletes volt)
Csak már elkezdődne az építkezés , napról napra jobban várom már !!!!! TŰKÖN ÜLÖK !!!

Én, akit régen ki sem tudtak volna robbantani pestről , most menekülnék már !!! ehhh, sosem leszek egy hónappal öregebb !!!


Többiek , jól vagytok ???



Millió puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:10:20-kor kezdődik a vizsga és Vácon lesz.Tutti meghúznak,ezek a műszaki kérdések nagyon nem mennek.
Dia baba jól van?

Bolha:Örülök,hogy jobban vagy,a megnyugodást a rohángálásra értettem,mert mint tudjuk nálunk Mo.-n nem egyszerű az ügyintézés,pláne ha gyerekekkel kell a sort végig várnod..
Tök jó.hogy nyertél,de jó,hát nekem sem jönne rosszul az a pénz.
Játszál többször,hátha bejön még párszor.
Tényleg jól áll Vivinek az a gatyó,bár nekem alapba tetszenek az ilyen terep nadrágok.

Mikor talizunk már?

Kislány:Örülök,hogy minden rendben van veletek.
Én is szívesen csinálnám a kertet,ha lenne sajátunk,dehát itt lehetetlenség,mert apósom úgyis beleszól.Tavaly is ültettem paradicsomot,és azt mondta ritka.erre oda tette még az övét is,és szegény nem tudott nőni olyan sűrűn voltak,én fölkaróztam ő meg leszedte,és lettek törpe paradicsomok.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


Andi !!! Azokat csak magold be , ill. valamiről jegyezd meg , hogy melyik kérdésre melyik válasz a jó.
Nekünk régen ezt mondták , bár régen szinte ugyan azokat a teszteket töltögettük ki az órákon , mint amit a vizsgán kaptunk, így könnyű volt megjegyezni !! :wink:
Nem tudom most mi a helyzet , bár talán annyira nem tudják cifrázni . (gondolom)


kislány !! Nálunk tiszta borult az ég !! Nálatok ??? :lol: :lol:
Hol vagy ???


bolhácska !! Hol tartotok , meg vannak már az utolsópapírok is ??


bogyó !!! Ti jól vagytok ??? Voltatok Majálisozni ???



Millió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kedden be lettek adva a papírok a bankhoz. Kérek szépen extramegagiga dukkokat. :D:D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: