Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!!

Víz még mindig nincs, ide ragadnak az ujjaim a billentyűkre!!! Szörnyűűűűűűűűűűűűű!!

Jó, Andi az a szex dolog "csak" poén akart lenni, nálunk se jött be. De azért ki lehet próbálni, nem?? Legalábbis mi ezerrel próbáltuk, apa unszolására: kizárólag egészségügyi okokra hivatkozva!

És igen biztos, hogy az anyatejes kiütések öszeolvadnak a melegkiütéssel!!!
Sára is szörnyen néz ki!!! Marietta ma egy kicsit izzad, de ennyi! Nagyon jól viseli a meleget, olyan mint az apja!! De szegény Sára, a felsőteste teljesen kiütéses. Sajna nem sokat lehet tenni: töbször lemosni vizzel (már ha van), hogy ne csípje az izzadtság, és hintőpor, ami felitatja. Sára ezt csak éjjelre kap, mert nappal tök pucér (ami jót tesz a szobatisztaságának) és pancsolunk ezerrel.

Jaj lányok!! Én is mondogatom magamnak, hogy télen ezt vártuk, de nem túlzás ez egy kicsit!!!!
Bár a Sanyi állítja, hogy amikor a Marietta megszületett (2003), akkor is ugyanilyen meleg volt. Erre már nem emlékszem, csak arra, hogy nagyon szenvedtünk akkor mi is. Gondolok itt Rebekára, mert minél kisebbek annál nehezebben viselik. Marietta is ragadt az izzadtságtól, sírt 3 hónapig. Most meg épphogy izzad egy kicsit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

A vízzel minket tegnap riogattak, de én nem vettem észre belőle semmit, pedig ment a mosógép is több kanyart!
De nálunk szóltak előre monnyuk...

Kistyúkom most szinte mindenre a Tűűűűűnés és a Tűűűűnj innen-t használja.... Elég nagy átéléssel és hangsúllyal! :? :?

Hát az én "daganatos", műtétes Nagyikám jobban bírja a strapát, mint a lánya és az unokája.... Komolyan ketten talán kitennék Őt az Anyuval! Én pocak miatt vok ügyike :lol: Anyukám meg a túlsúly... :lol: :lol: Jó párosítás!
Dóri császáros volt és Nála nem volt indulás...kivették és kész...vagyis orvosilag indokolt volt (de én sem a kórházba befektetést, sem a műtétet nem ÉREZTEM annak - de lehet csak túlreagálom...) 22 hónapra hivatkozik a doki... csak én akarnám előcsalogatni a Drágámat.... Legalább egy indulás erejéig! :lol: :lol: :lol: A vége úgyis csaszi lesz, persze csak ha nem illeszkedne be nagyon vagy nem is tudom mi a megfelelő kifejezés erre! :lol:
A szex az egyik ismerősömnél bejött! :lol: :lol: Lehet nálunk is rá kellett volna még erősíteni a kórteremben Apával! :lol: :lol: :lol: Akkor lehet magától is ki akart volna jönni! :lol: :lol:

Na én télen sem vártam a meleget... A nyarat nem igazán szeretem...

Ezek a reggeli fájások tényleg komolyak voltak! Bár lehet ennyi volt és kész... :lol: :lol: :lol:

Puszika, Dédi, Dórika, Jutka és a Törpe 36+2
jatka
 
 


Sziasztok!

Jutka, azt tudom, hogy Dóri császáros volt, csak azt nem tudtam, hogy beindult a szülés és akkor császároztak, vagy egy előre megbeszélt időpontban történt. Nála még úgy érezted, hogy nem volt elérkezett az idő? Vagy miért szeretnéd most, hogy magától induljon?
Egyébként azt nem értem, hogy azért, mert nagy a babád, azért miért kell hamarabb császározni? Elvileg a szülést se indítják be csak azért, mert nagy a baba súlya. Vagy más az oka?
Mi az a 22 hónap, amire hivatkozik a dokid?
Bocs az értetlenségért! :?
Név??? :wink: :wink: :wink: Titok marad? :wink: :D


Gyöngyi, itt már van víz. De a mosogatnivalóm mégis itt van még. :oops:
Rebeka hurkás nyakát elég nehéz lemosni is, hintőporozni is. :lol: Te milyen hintőport használsz Sárának?
Tavaly nyáron Lőrincnek is voltak még meleg kiütései, de most nincs, legalábbis még nincs, de remélem nem is lesz.

Ildi, Te kérted, hogy tartsuk életben a fórumot. Ma azt tettük. :lol: Igaz, csajok?

Andi
idna
 
 

 
 

Sziasztok!

Dédi igazi segítség! :D Tudok Babanetezni! :lol: :lol: :lol:

Andi!
Doki azt mondta megvárjuk a szombatot, akkorra voltam kiírva, mégis úgy döntöttek csütörtök nagyviziten, hogy péntek császár! Lehet azé rossz a szájízem, mert doki meg köv. héten kedd-szerdán utazott Mexikóba... Nála még jóslók sem voltak, meg semmi és vhol végig úgy készültem, hogy később lesz... Én is indítással születtem szintén októberben... de a 10 cm feletti BPD-t is mondták indokként... aztán mégsem lett olyan óriási buksink... 34 vagy 37 dereng, de ez nem bizti!
Nem kell, csak lehetne császározni esetleg hamarabb... De ezt azért a "fejesek" döntik el, kivétel, ha beindulna...
22hónap lesz a Törpéim (Óriásbébikéim) között...

NÉV???? NINCS VÁLTOZÁS! Amíg nem talál Robi jobbat, marad a Dalma! :lol: :lol: Bár én inkább Kisasszonynak hívom!

Mi mentolos hintőport kaptunk a melegkiütésekre! Meg az anyatej mindenre jó - tanácsot!

Gyöngyi!
Lemaradtál! :lol: :lol:

Puszika, Dóri, Jutka és Törpe 36+2
jatka
 
 


Na sziasztok!!!

Most érek rá!!! fél ötkor beraktam sülni a pizzát és levonultunk a csajokkal a kertbe: fürdeni. Apa fél 6kor jött meg és a csajok ruhástól berángatták a medencébe. Na nem nagyon tiltakozott. Úgyhogy maradtunk 8-ig, a kertben pizzáztunk, tiszta kerti party volt. (a hangyák voltak a meghívottak!). Aztán amíg a csajok fürödtek elmosogattam, altatás (közben ,megy a mosógép), és most itt vagyok.

JUTKA!! Ez a császározás kicsit sántít nekem!!!!! 22 hónap nem indok! Nem Te lennél az egyetlen akinél a második ennyi idő után spontán születik!! A mai szuper császározási technika mellett ez nem meglepő!!!
De már a Dóri császározása is bűzlik kicsit (nem lehet, hogy a doki az elutazás előtt még számított a pénzre??) Mi is volt az indok???? Miért döntöttek úgy, hogy péntek? (amikor még munkanap van)
Tessék beszélni ennek a pici lánynak a fejével - ahogy Andi is írta!!!! Ő is megbeszélte Rebekával, hogy mikor kell születnie!!! Te is beszéld meg a lánnyal, hogy szépen kikell bújnia, mert nagyon várod őt, várja a teső is, akinek a hangját biztos sokat hallja!! És milyen jó lenne neki is és neked is, ha szépen kibújna ott ahol kell!!!!
Ha a baba egészsége úgy kívánja, akkor oké legyen császár, de ne azért, mert a dokinak így jobb!!
Most megint nagyot nőtt a szememben az én dokim!!!! Mariettánál szegény ügyelet után maradt még benn velem 16 órát, papíron simán meg tudta volna indokolni a császárt, de nem tette, hanem kivárt, mert a gyerek bírta!!

Jutka a harmadik lány születése előtt válts orvost!

De azt hiszem ebben az időben azt gondolhatod: mindegy csak kint lenne már!!! Azt mondja a tévé, hogy sok a szülés!!

Szóval: hogy állsz? Válaszolsz még, vagy mész szülni?


ANDI!!! szerintem is jó ötlet, amit a Jutka mond: anyatej.
Hintőporból mi a sima babahintőport használjuk, de nagyon ritkán kellett. És bizony pont a hurkák miatt kell nagyon ápolgatni a nyakát, mert ha nem levegőzik a bőre könnyebben kipállik!!
Jöjjön egy kis eső és egy kis lehülés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyors válasz és megyek aludni...nehogy reggel fájás-ismétlés legyen, én meg éjszakázok itt... :D Azért pár cuccot előkészítettem.... :D

Gyöngyi!
Doki új! A régi nem vállalta a másodikat... Attól még lehet a harmadik lánynál harmadik dokim! :lol: :lol:
Miért is volt császár anno????? Hát kevés magzatvíz, érett lepény, óriásbébi, nagy buksival, (téraránytalanság), no tágulás, no fájás (még az OTT-re - ha jól emlékszem- sem), max. keményedés. Utólag lehet okosabb lennék és 1-2 dolgot másképp csinálnék, de akkor olyan sokkban voltam a kórházba utalástól, majd a császártől, hogy nem ellenkeztem... Doki még magzatvíz vizsgálatot sem tudott csinálni, mert annyira zárt voltam.... Bár amikor megrepesztette a burkot, vágás után, azt mondta, hogy nem volt tiszta a magzatvíz. Aztán lehet, hogy csak szerencséjük volt és beletrafáltak... Bár inkább így, mint fertőzéssel a csecsemőosztályon, mert volt ott olyan anyuka, aki szintén benn feküdt, vizsgálták is Nála a magzatvizet előtte nap és mégis meglett a baj....

Imádom a Pocakot! :lol: Nem jutott még eszembe, hogy jobb volna, ha már kinn lenne...de még várjuk ki a végét!

Látod! Tök jó, hogy eszembe juttattad, hogy Andiék megdumcsizták! ANDI! TÉNYLEG, HOGY VÁLASZTOTTATOK IDŐPONTOT? :lol: :lol: :lol: Azt tuti érzi mennyire várom!!!!! Ma már nem zaklatom! :lol: :lol: Majd holnap! :lol: :lol: :lol:

Tényleg sok bébi van! Ismerős a múltkor egy front után azt mondta sokan vannak és most még több babójuk van!

Eldugulok! Holnap, ha nem fájok, elszaladok vásárolni... Szólok, ha szülni mennénk! Bár a fájásokat lehet meg kéne említenem most a dokinak....

Puszika, Dórika, Jutka és a Kisasszonykám 36+2
jatka
 
 


Sziasztok Lányok!

Most jöttünk a Balcsiról szupi volt!

Andi!

Tényleg szépek vagytok milyen nagy már a leányzó!

Gyöngyi!

Sajnos még nem vizsgáztam mert az oktató pont akkorra jelentett be vizsgára amikor nyaralni mentünk. :evil:

Ildi!
Remélem hamar meggyógyultok, bár mire ezt végig olvasom valószínűleg már semmi bajuk nem lesz a gyerkőcöknek.

Szandra!

Ezzel a tanácsolgatással én is mindig így vagyok másnak könnyebb de ha nekem kell tanácstalan vagyok.
Örülök Edó lépéseinek.

Andi!
Nekem is ilyenek voltak a gyerekek, elmúlik. :wink:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Kriszta, ti is szuper időt fogtatok ki a Balcsinál!!! Gyerekek élvezték? Mi itthonról irígykedtünk ám!
Kérünk képeket is! :wink:
Mikor lesz a vizsgád? Gondolom, kapsz új időpontot!

Jutka, na mi volt a mai program: vásárlás vagy szülés? :wink: :lol:
Konkrét napot nem választottunk, csak a hetet! :wink: Mindenképp azon a héten szerettem volna szülni és meg is szerveztem Lőrinc felügyeletét, meg mindent. Rebeka meg gondolom megérezte az én érzéseimet és jött! :wink: Amúgy én a saját számításaim szerint jún. 14-re számítottam ki a szülést, és 14-én éjfélkor meg is indultak a fájásaim. :lol: :lol:
A Dalma név nagyon szép! Robinak is tetszik? Vagy ő gondolkozik másikon?

Gyöngyi, ma merre vagytok? Csajok?
Nektek egész nap árnyékban van a medencétek, vagy hogy szoktatok fürödni? Napernyő?

Na, megyek lehűlni valahogy! :roll: :evil:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!!!

Helló Kriszti!! Akkor Ti is kipihentétek magatokat?? És együtt volt a család, ez is fontos, igaz??!!
Vizsgához nagy kalappal!!!!

A mi medencénk nem igen van árnyékban (talán délelőtt egy kicsit).
Fél 10- 10 felé szoktunk lemenni, de ilyenkor a víz még elég "hideg", nem fürdenek a csajok, csak én frissítem benne magam!!
Viszont a homokozó és a hinta környéke árnyékban van, itt lebzselünk délelőtt. Aztán Sára alszik, és 4 körül megyünk ki újra. de akkor már ezerrel pancsolnak a vízben!!!!!

Képzeljétek mit tud a Sára!!! Belekakil a bilibe és közli: kakiltam!!!!Tök érthetően, tisztán!!

Jutka!! Pár meglátás a Dóri születésével kapcsolatban (bár már talán minek) Anditól megkérdezheted mekkora nagy babát lehet spontán szülni, az ő gyerkőcei sem voltak kicsik, ez nem indok. A másik mitől tágulnál, ha nincs fájásod??? Ha nincs tágulás, nincs fájás, akkor még nem is beszélünk szülésről. Burokrepesztés zárt méhszájnál????????? Súrolja a műhiba határát.
Hát ne bánd, hogy ez az orvos most nem vállalt el!!!

Most minden más lesz!! Beszélj a fejével és szépen kisiklik a tervezett időben!!!

Puszi mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! Gyöngyi! Kórós babanetfüggő vagyok,ezért nem hagylak még innen se békén titeket.:) . Andi! Olvasni tudok,csak irni nehéz. Tök jó,hogy ilyen sokat irtatok. Jutka! Kitartás! Sokat gondolok rád. Kriszti! Felhivlak. Nyaralócsajok! Mindjárt vége:( amúgy apa mobiljáról irok. Ma hajókiránduláson voltunk . Füreden. Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó időt fogtunk ki túl jót!
A gyerekek élvezték szinte ki sem jöttek a vízből csak enni-inni.
Sajnos nincsenek jó képek :shock: , de egy párat felteszek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ildi!
tényleg ügyi vagy telcsiről b-netezni ez már nagyon megy neked :lol: Várom a hívásod :lol:

A vizsgáról még nem tudok semmit azt mondták majd jövőhéten és hínak de csütörtök óta nem jelentkezett az oktató :evil:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk! :lol: :lol: :lol: :lol: Azok a reggeliek nem ismétlődtek meg, de már 2-3x fájdogáltam azóta este is.... Névnapomat beszéltem meg, talán Szabinával! Vagy utána bármelyik nap! Apának a hét második fele volna jó! :lol: :lol: :lol: Szegény gyerek!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nem tudtok egy "jó" fogorvost véletlen? Akire nem kell heteket várni.....

Pusza, Dóri, Jutka + "Szabina" 36+5
jatka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk már tegnap este,csak nem volt időm bejelentkezni.
Most futok,de jövök a képekkel délután.

Hova tűntetek amúgy?(Gyöngyi,Andi?)

Jutka! Szép név ez is! ki találta ki?
Sajnos én is csak olyan fogorvost ismerek,akire nem heteket :? ,hónapokat kell várni :( fáj a fogad? vagy kinek? Állítólag az utolsó 3 hónapban nem nagyon csinálnak semmi ilyesmi beavatkozást. :roll:

Gyöngyi! Gratula Sárának!
Képzeld Dávidnak kijöttek valami pötyök a hasán,de az egész hasa tele van. Szerinted lehetnek a melegtől? Vagy inkább valami kajától? :? Allergia? VAgy mi a túró? Nem viszket neki,de az egész hasa tele van,megpróbálom lefényképezni.

Andi!
Sikerült lehűlni? Rebeka bírja még?
Lőri gondolom élvezi a pancsit.

Kriszti!
Igaz milyen szuper a víz a Balcsinál?Ti hol voltatok?
Látom volt fagyizás rendesen.Kár,hogy nem jöttetek be hazafelé.

Szandra,tesókám hazajöttetek már?

Nóra,ti még bírjátok?

Anett?
ilgya1
 
 



Na újra itt!

Nem semmi, hogy csak akkor tudtok belendülni mikor én ne vagyok :wink: . Majdnem én is tudtam írni nektek mert elvittük a laptopot és volt a szomszéd discoban ingyen net de csak nagyon ritkán sikerült felcsatlakozni és mire mentem volna tovább az oldalon addigra már megint nem volt kapcsolat.

Mérges vagyok mert megint itt a fördés idő erre szutykos a víz!!!! A tököm kivan, hogy nincs olyan nap amikor rendesen lehessen használni a vizet. Inkább maradtunk volna Balcsin :lol: :lol: .

A nyaralásunk félig jól sikerült mert az elején még a láz nagyon megpecsételte Edó hangulatát meg tele lett piros pöttyel amit most már nem tudunk meg, hogy mitől volt (láz vagy valami más) :lol: . mindegy a lényeg, hogy ma már semmi nyoma a rossz kedvnek. Teszek majd ide is képeket. Isten igazából csak azért nem jöttünk haza mert Edó itthon is nagyon nyűgi lett volna de a Tami viszont nagyon jól elfoglalta magát, főleg hogy ott volt a sógórnő meg a fia és így ők voltak az istenek.

Hazafelé megint végig ordította az utat Edó így megfogadtam, hogy soha nem utazok velük sehova csak egyedül :wink: :lol: :lol: . Persze már most mennék vissza 8) .

Andi!
Nagyon belendültél fórum ügyileg :wink: , ezek szerint már simán nyomod a kétgyerekes anya szerepét :lol: :lol: . Még szerencse, hogy legalább éjszaka jól alszanak a drágáid.

Kriszti!
Azért nem semmi, hogy milyen kicsi a világ de mégis milyen nagy a Balaton, hogy négyen is ott voltunk innen a netről de mégsem futottunk össze :wink: :) . Olyan jó lehet már így nagyobb gyerekekkel menni nyaralni mert ők már tutira tudják élvezni. Nagyon jók a képek.

Gyöngyi!
Neked "csak" annyit tudok mondani, hogy köszi mindent!!!!!!!! Komolyan mondom sokszor te tartod bennem a lelket.

Ildi!
Mi már szombat este hazajöttünk, hogy elkerüljük a nagy forgalmat igaz, így is rengetegen voltak már hazafelé. Nektek hogy sikerült a Balcsi? Réka bírta? Mi van a Dávid pöttyeivel?

Jutka!
Kitartás, rengeteget igyál!!!! Bár ma már egy kicsit hül a levegő! Én már érzem is!

Most megyek mert apa sorakozik a gépért

Képeket teszek, a Zsolt unokaöccse és a sógórnőm vannak a képeken a többit felismeritek csak nem tudom részletezni mert apa siettet pedig van mit mesélnem de remélem este tudok még jönni mert van mit mesélnem mert megint mosolyszünet van anyósommal :evil: :evil: :evil: :evil: .

Holnap? Játszótér? Valaki? Mennnnyünk! Nem akarok itthon ülni mert apa nincs így nem akarom nézni anyósom fancsali képét egész nap!!

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Ennyi

Pusssz
Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!

Mi lehet vevők vagyunk a holnapi játszótérre.... Persze attól függ, hogy mikor alszik el a csajszim és milyen éjszakánk lesz....

Küldj esetleg priviben egy msn címet vagy telcsiszámot... Bár védőnőznöm is kellene....

Pusza, Dóra, Jutka + 37+0 Szabina/Dalma
jatka
 
 


Sziasztok!

Szandra,örülök,hogy írtál!Szerintem is tűnjünk el megint,mert csak akkor tudnak belendülni :D ,mióta hazajöttem lefagyott a topik :(

Micsoda jó képek! Tényleg egy fényképész veszett el benned/tek! Itt látszik,hogy jártok úszni. :D főleg a dobálós képen,amelyiken Tami repülő pózban van.

Sajnos én most nem tudok menni a játszótérre,mert délelőtt a Lurdyban talizok a kórházas topikból a barátnőimmel,mivel az egyik megy ki Írországba a családjával végleg. :(
Esetleg délután,alvás után,de ez is kavarcos,mert lehet,hogy leugrunk anyósékhoz a telekre.De lehet,hogy inkább csütörtökön megyünk oda,még nem tom.Apától függ....
Azért írjátok meg hova mentek és mikor és akkor lehet,hogy tudok csatlakozni.Kíváncsi vagyok már megint mit csinált anyósod? :evil:

Mi is jól éreztük magunkat,köszi a kérdésded. Egész jól sikerült ez a rögtönzött nyaralás. Mi is már este lementünk kedden,szerdán meg csatlakoztak Zsolti nagynénje és nagybátyja is,így mi se egyedül voltunk. (Beszéltük,hogy talizunk esetleg :shock: )
Mi is sokat strandoltunk,nagyon jó volt a víz.
Csütörtökön este voltunk bent Siófokon sétálni.
Pénteken hajókiránduláson voltunk,átmentünk Siófokról Füredre,gyönyörű szép Füred.Egésznap ott voltunk este jöttünk haza,szintén hajóval. Egy órás az út.
Szombaton még átugrottunk Veszprémbe az Állatkertbe.
Délután olyan volt a víz,mint a pisi a strandon.30 és fél fokos volt a Balaton. :mrgreen:
Képek Dávid honlapján
http://www.gportal.hu/portal/davidbaba/

A pöttyök elmúltak Nivea hintőportól :shock: :shock: :shock: de lehet,hogy az idő is hűvősebbre fordult és azért :?: :shock: az a lényeg,hogy már csak nagyon halványan látszik,és csak "nagyítóval"

Én is felteszek egy pár képet,de a teljes repertopárt a honlapon jobb oldalt lehet megtekinteni,akit érdekel.

Na megyek készülni,mert lassan indulunk.
Szabadi Sóstó strand:
Kép
Fürcsi a teraszon:
Kép
Így aludtak délben:
Kép
Ezzel a hajóval mentünk:
Kép
Siófokon sokat bűnőztünk
Kép
Kép
Nagyon kúlturált euros játszótérek vannak
Kép
család
Kép
Füred gyönyörű!!!!!!!!!!!!
Kép
Kép
ez Füreden volt a strandon ez a játszótér
Kép
ez is Füred,háttérben a Balaton.
Kép

Na így is bele lendültem,bocsi

Sziasztok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Nem akarom elkiabálni,de egy álom csajom van.Végig bírta az utat,sőt odafele nem is aludt,hazafele meg végig. Dáviddal mindig alvási időbe kellett időzítenünk,ha mentünk hosszabb útra,őt végig szórakoztatni kellett.
Dáviddal most is küzdőttem hazafelé,mindenáron kiakart jönni az ülésből már Pesten,pedig tényleg játékokkal,mesekönyvvel készültem,és szórakoztattam is.
Sikerült vennem neki Hunyor Majoros könyvet,tök jó!

Na tényleg megyek....
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Csajok, a képek nagyon jók, most csak még irígyebb vagyok,hogy a 40 fokot ti a Balcsiban töltöttétek! :wink:

Szandra, én is kiváncsi vagyok, mit alkotott anyósod! Mesélj!

Ildi, azt mondtad, hogy tartsuk a frontot, míg ti nem vagytok! :wink: Mi rendesek voltunk és írtunk, most ti jöttök! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Na jó, csak vicceltem! Nem tűntünk el, csak itt nem történtek olyan érdekes dolgok, mint a nyaralások alatt, vártuk az élménybeszámolókat, képeket!
Gyöngyit meg tényleg nem "látom" pár napja, msn-en sem, itt sem. Vagy elutaztak, vagy rossz a gépük, vagy nem tudom. :?

Az álom csajszihoz meg gratula, tudom miről beszélsz! :wink: :D

Puszi!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Gyöngyinek rossz a gépe meg a lába így nem tud most netezni. Apájuk elvitte a gépet szervízbe így reméljük, hogy mihamarabb csatlakozik hozzánk. A lába is fáj mert belerúgott a foteljukba otthon VÉLETLEN! így kész van teljesen! Ezt tudom felhozni a mentségére! :wink:

Anyósom csak megint hozta a hülyeségeit szerintem össze kéne költöztetni őt az Ildikó anyósával mert nálunk a hiszti kezelésére kristálycukorral való etetést :evil: :evil: :evil: talált ki. Gondolta ad valami jót a gyereknek hogy ne hisztizzen. Komolyan mondom simán el tudnám képzelni nélküle a napjaimat. Ha csak havonta egyszer találkoznánk baromira nem tudna érdekelni de így!!!

Erre mikor szólt neki a Zsolt, hogy ne csinálja már ezt akkor meg megsértődik és ránk vágja az ajtót! Még ő van megsértve nálunk ez úgy van, hogy ha nekem kellene megsértődnöm sem tudok mert ő előbb megteszi!!
Jó az öreg a háznál! Ismét!

Most megyek mert szunya van de még jövök!

Szandra

szandrakiss
 
 


Na csak gyorsan mert megigértem :wink:

Hát a játszóterezés ma nagyon kimaradt, bocsi Jutka! Annyira jó napunk volt ma a csajokkal, végre a Tami is partnerként kezelte ma az Edót és nem vetélytársként így szórakozni is tudtunk. Alig voltunk lent a kertben mert nagyon nagy volt a szél így itthon bandáztunk apa nélkül csak csajok! De nem is tudom mikor éltem át ennyire nyugis napot amiben benne volt 2 óra délutáni alvás NEKEM IS! Egészen ráncmentes lett a képem :wink: :lol: .

Anett!
Mi újság nagyon el vagy tűnve!!!! Ilyet nem ér!!!

Jaj!
Azt akartam kérdezni, hogy nálatok kajálnak a gyerkőcök? Mert az Edó nem akar semmit enni rajtam kívül csak alig egy pár falatot. Azt is csak inkább gyümit. Jó tudom meleg van meg minden de.....

És kijött a negyedik fogacskája!!!!

Na jó tépek! Bocccs az egoért de ma ennyire futotta! :)

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

NAgyon klassz a Lurdy-ba a játszóház!!Igazad volt Szandra!Egyszer oda is elmehetnénk. Igaz 600.- egy óra,de szerdán 50%-os kedvezmény van. :D

Andi!
Tényleg ügyik vagytok,jár a dícséret!!!!
Holnap lesztek 6 hetesek :D lehet,hogy valamikor elmegyünk Rebeka látógatóba. :D (Letelt a tilalom :D )

Álom csajszihoz,álom pasi dukál! :D Gyorsan lecsekkolom magunknak Lőrit még mielőtt valaki lecsapna rá itt a sok kis gyönyörűséges királylányok közül. :wink:

Gyöngyi,remélem gyorsan jó lesz a géped,mert hiányzol!

Szandra,néha kellenek ezek a bandázós napok...van mikor nekem sincs máshoz hangulatom :wink: ilyenkor anyós nem zavar?

Anyós :twisted: :evil:
Jaj,de ismerős.....össze kéne ezeket kötni,de komolyan :oops: (nekünk ezért rohadnak a fogai :? )Gyöngyi,tényleg érdemes a tejfogakat betömetni?

Dávid egy időben nem evett, akkor fájt a szája (mint utólag megtudtam),aztán fogtam a nagy melegre is,de úgy lefogyott szegény,alig volt 12 kg,hogy megijedttem;
most megint adok neki aloes vitamin rágótabit,azóta szépen eszeget. Nem hatalmas mennyiségeket,de mostmár kezdi visszaszedni a kis súlyát,már látszódtak a bordái :shock: ez tényleg olyan rossz érzés egy anyának,olyan mintha éheztetné az ember.....mikor a hugomnak volt csak gyereke,olyan könnyen adtam azt a tanácsot,hogy majd eszik,ha éhes lesz...de Dávid akkor se evett,ha éhes volt :roll: mostmár biztos nem ezt mondanám :oops:
HA Edo szopizik,akkor nem lehet gond.Főleg,ha a gyümit is megeszi...

Ja és visszatérve anyósra szopiról jutott eszembe ....,inkább szóban :wink:

Gratula a fogacskákhoz!

Mi sem vagyunk fogatlanok már,kint van kettő alul!!! :o

Jutka,voltál védőnéninél?
Hogy hogy Szabina maradt? :P

Hú,de leragadtam,megyek felmosni,Réka is bealudt. Ja ő eszik,de inkább a "mást" részesíti előnyben,nem engem. :cry: :cry: :cry: félek,hogy még egy éves koráig se tudom kihúzni a szopit,annyira nem akarja :roll:

Ildikó
ilgya1
 
 


NA mi van lefagyasztottam a topikot? :?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Élünk, csak az elmaradásaimat pótolom minden területen... Bocsánat

Jutka!

Remélem jól vagy! Lenne egy kérésem: SOS szeretnénk az uradtól árajánlatot kérni a stúdióhoz ajzatbetonra és a ház vakolására. Hétvégén lehetséges? Már csak abban reménykedem, hogy jól emlékszem és hozzád kell fordulni ebbéli problémákkal. Köszi!

Többiek ne haragudjatok, később jövök még... Jövő héten tali? akár nálunk...
:D

anett
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Jaj de szépek vagytok!!!!!!!

Örülök,hogy jelentkeztél Anett! Nagyon szép helyen voltatok,hol is?

Tali jó ötlet.

Puszi.


TÖBBIEK MERRE VAGYTOK?????FEKETEPONT ÉRIK :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Anett!
Jól emlékszel! :D Apa azt monnya oksa, csak majd egyeztetünk időpontot, mert most még nem tud mondani konkrétat! (Meg én is el akarom vinni 1-2 babás, kórházi hiányzó dolgot beszerezni! :lol: ) Küldök telefonszámot priviben! Én meg elkérem Ilditől a Tiédet, de úgy láttam a telefonkönyvben is benne vagytok Pároddal! Egyeztetünk majd! :D

Mi jól vagyunk! NST-n minden rendben. Bár tegnaptól beállt a forgóm! :) Védőnénit kihagytam! Pocsék napom volt! Nem tudjátok véletlen, hogy a fogászati ellenőrzés, ami a kismama könyvbe kell, mennyire kötelező? Elfelejtettem... :(:(:(
Jövő héten uh, doki és újabb NST is. Nem fogunk unatkozni!
Dóri igen bújós lett...Lehet érez vmit....

Puszika, Dóra, Jutka + Dalma/Szabina 37+3
jatka
 
 


hahó lányok!!!

Gyorsan jelentkezem!! Rossz volt a gép, még mindig telepíteni kell egy csomó mindent, apa még dolgozik rajta.
Ha hosszabb ideig hozzáférek, akkor majd elolvasok mindent, és reagálok.
Remélem mindenki jól van (azt látom Jutka még egyben!!).

Puszi!! Jövök később

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok ismét!!

Jó a gép!!! Újra megnyilt a világ!!
JAJ, de jók a képek!!! És milyen szépek a gyerekek!!!
Azért mi is jól elvagyunk (szentég, elfelejtettem gépelni). Túléltük a 40 fokokat, a csajok tök jól bírták, én hideg vízes pelenkával hűtöttem magam (máramikor volt víz). És az én lányaim a melegben is zabáltak!! Hiába a "Balaton"!! --Marietta így hívja a medencét!

Most ennyire futotta. Majd belendülök. Azért pár képet én is mutatok!!
Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,örülök,hogy újra itt vagy. Jók a képek!

Szandra,haragszol? :?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazajöttünk.Most próbálok lélekben is hazatalálni,mert nagyon jó volt :lol:

Rengeteg kép készült,a nagy része még nincs is nálam,de igyekezni fogok.

Addig is puszi mindenkinek!

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Kristófnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk így utólag is!
Kép


Nóra
Jó,hogy gyűttél! :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!

Van egy felesleges iwiw meghívóm! Nem kell valakinek?
gondoltam először nektek szólok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan 1-2 sort írok, mert jön Anyós vigyázni Dórira, mert megyünk uh-ra..és ugye még rendet is kell csinálnom itthon (hétvégén majdnem mindent beszereztünk a kórházi és induló cuccokhoz)! Már csak textilpelus hiányzik Szabinának, de mindenhol csak a 70*70 változat van, nekem meg volt a Dórival egy téglalapos és azt tökre szerettem...na most azt keresném.... :lol: :lol:
Ma uh, holnap nőgyogyi, szerda NST...
Fájdogálok, bár az a bizonyos szerdai nem ismétlődött meg. Valahogy még mindig nem érzem tehernek a csajt! :lol: Inkább mókás, ahogy lekúszok az ágyról a pocak miatt vagy mikor alig tudok gurulni. :lol: :lol: :lol:

Dóri még mindig bújós és sokat kéretőzik ölbe, meg dörgöli az arcát a cicihez! Remélem Szabina kicsivel nyugodtabb lesz, mint Dodó volt, mert nem tudom mi lesz akkor a nagylányommal.....

Nálatok milyen ajándékot kapott a Picitől a "nagy" Tesó?

Puszika, Dóra, (37+6) Szabina és Jutka
jatka
 
 


Hahó!!!

JUTKA!!!! Boldog névnapot kívánunk!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


JUDITOK!!!SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!(Jatka,Judi)

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Köszönöm/köszönjük! :D :D

Gyors helyzetjelentés:
Uh adatok: lepény G-II., átlagos magzatvíz, 96 mm BPD, 341 mm HC, 354 mm AC, 80 mm FL, becsült súlyunk 3800 gramm, hegvonal 5 mm.
Holnap leszünk 38 hetesek, ezhek pedig kb. 39. hétnek megfelelő méretek. :lol: :lol:

Még utána olvasok a heg dolognak....

Puszika, Dóra, Szabina és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, csak olyan semilyenek a napok így nincs is mit mesélni, vagy éppen kedvem nincs semmihez :? .

Jutka!
Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is.
A bébi méretei nagyon szépek, szerintem csodaszép nagy baba lesz. Holnap doki? Akkor kiváncsi leszek mit mond a csaszival kapcsolatban! Edókának is ilyenek voltak az adatai és 4100 grammal született úgyhogy 56-os ruhákra nem lesz nagyon szükségetek :lol: .

Ildi!
Dehogy haragszom, nincs is miért csak szét vagyok hullva, remélem egy kicsit össze tudom kapni magam mert ez így nem túl jó főleg, hogy csütörtök kivételével én tartom a frontot itthon mert apa dolgozik minden nap reggel 6- este 8ig nem lesz.

Anett!
Gyönyörűek a csajok és a képek is, nagyon ügyes vagy. Írtad már múltkor, hogy milyen sulit is végeztél de elfelejtettem :oops: . Az is érdekelne, hogy mennyi idő volt a suli, hányszor egy héten, mennyibe fáj?
Nagyon szép az a hely ahol voltatok! Merre van?

Gyöngyi!
A ti Balcsis képeitek is tök jók :lol: . Az a jó, hogy találtatok olyan helyet ahol nem fürdőztek sokan. :lol:

Nóra!
Tőled meg várjuk a szupibbnál szupibb képeket!!!!!!

Andi!
Hogy bírod? Lőrinc nem lett anyásabb? Bár ő már anyás is volt az meg nem is lehet már fokozni :lol: :lol: :wink: . Rebekát nem viseli meg ez a bolond idő?

Nálunk semmit nem aludt az Edó az éjszaka, már alig vártam, hogy reggel legyen. Kitaláltam, hogy tornán kiadok magamból mindent (elvittem magammal a Tamit is, anyósomnál meg itt hagytam az Edót mert csak altatnia kellett) mentünk is időben erre a gyorsforgalmin két autó összement így minden autót a Gyömrőire tereltek így csak lépésben haladva mentünk és a torna már el is kezdődött mikor még nem voltunk félúton, így haza vettem az irányt és jól bepalacsintáztunk itthon mert a Tami már 3 napja ezt szeretne enni.

Most megyek mert vacsit kell gyártanom!

Holnap megyünk a Martinkára délelőtt, ha van kedvetek tartsatok velünk, kicsit le kell fárasztani a drágáimat. Kb 10 re érünk ki!

Sziasztok
Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Üdv mindenkinek!!!

Hát mi is szeretnénk menni a játszóra, de nem megyünk. Marietta lázas. Délelőtt panaszkodott hogy fáj a feje, én a frontra és a szélre fogtam. Megpuszilom és hoppá: tüzel. Nurofen és 1-re tök jól lett. 3X ebédelt. De estére megint nagyon felszökött, tök nyűgös lett. Azt mondta biztos azért lázas, mert reggel elfelejtettünk fogat mosni!!! Hát nem édes??!!
Szóval mi most nem vagyunk társaságra alkalmasak.

Sára hajnalban összehányta magát. Miután kipucoltam mindent gondoltam dajkálom egy kicsit, hát közölte, hogy hagyjam aludni és tegyem le. Egész nap semmi baja nem volt, csak bűn rossz és szófogadatlan, de ez nem meglepő!!!

Na most ilyen hátérrel közepes takarítást csináltam délelőtt. Úgyhogy nem panaszkodhatom a lányaimra.

SZANDRA!! ne csodáld, hogy semmihez sincs kedved 20 fokkal kevesebb van, mint egy hete!!!!
Edó hogy bírta a mai napot? És az anyósodat? Szóba áll már veletek?

JUTKA!!szép paraméterek, de lehet még belőle spontán szülés.

ILDI!!! nem tudósítasz mostanában a lakásról, kész teljesen??? Milyen lett, Képek? Szopival hogy álltok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


[Sziasztok!

NA végre :mrgreen:

Szandra,gondoltam,mert kb. nekem is ilyen a hangulatom. :?
ha felszárad,lehet,hogy mi is kinézünk...
Most te nem ide jársz tornázni a CBA-hoz? :oops: mit kerestél a gyorsforgalmin? :?
Mi szerencsére jól alszunk,(habár szúnyogot kergettünk az éjjel,és többször is fent volt a drága (már Off-ot fújtam az ágya köré Kép össze vissza csípkedték,szegényt)


Gyöngyi,jobbulás tündérkéket küldünk a lánykáidnak!
Kép
Nem irigyellek a mai napodért. :(

Szopi:)
Nagyon nem akar szopizni a Réka,egyszerűen egyre kevesebbet,hiába kínálom,ellök pár korty után,(pedig egyéves koráig nem adom fel :D-nem szeretném legalábbis )éjszaka még rá tudom venni,de minimálisan pár korty erejéig. NApközben is megkínálom,de pár korty és nem. Miért utasítja vissza ennyire? :cry: Igaz,most kicsit visszavettem a cukorból,meg a nasiból,megváltozott volna az íze e miatt? Kép vagy lustika?De alapértelemben nem lusta baba.
JA és miért van az,hogy ha fogy az ember egy kicsit,akkor a melle löttyed meg először? :oops: :shock: (költői)

Nekünk is van már két fogicánk :D alig bírtam lefótózni,harapofogóval kellett szétfeszíteni a száját,arról nem beszélve,hogy hány kép ment deletbe.
Kép

Hogy állunk, a házzal? Hát...
Csütörtökön hozzák a konyhámat :D tudok már végre főzni normálisan,és mosogatni,mert hónapók óta lehordtam a gépbe anyóshoz,pár hete pedig egy kis tálba mosogatok a fürdőszobába. :roll:
ja és kicsit állunk,mert vissza kell "combosodni" :shock: mani,mani,mani :shock:
ja és dupla annyi takarítani valóm van...ezt nem mondta senki,mikor elkeztük :cry: Kép bele se kezdem vóóóóna. :)

Voltatok fodrásznál?

Jutka,ez tényleg nem semmi méret....hát ez csaszi lesz :wink:
Mi az a hegvonal? Megtudtál már valamit?
Alvás dolog rendeződött? Kitaláltátok,hogy hol fog aludni Szabinababa?

Andi,mi újság? Ti is "punnyadtok"? Képeket kapunk?
Tejpöttyök hogy állnak?

Kriszti,tényleg bocs,mostmár nem is tudom,hogy kéne komunikálnunk,hogy összejöjjön. :D
Vizsgával hogy állsz?

Anett?

Nóra,és fényképei?

Judiról,Manóról,Szilviről,Bettiről,Anitáról tudtok valamit?

Ildikó
ilgya1
 
 


Nagyon jó volt a játszótéren! :D :D :D



Jól elvagyok itt egyedül,szeretek magamnak irogatni. :shock: :D :D :D :? :? :?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy kihagytuk a játszót, de nekem sok lett volna egy játszótér meg a délutáni dokizás... :D :D :D

Mai helyzetjelentés:
Jövő szerdán befekszünk a kórházba, csütörtökön meg már talizunk is a Szabinával! :D :D :D Holnap reggel még nagylabor és NST, utána már csak a kórház. Persze, ha ki tudnám csalogatni.....

Csak szoríjjjjatok már, hogy alapítványi szobát kapjunk!!!!!

Most aztán tutira nem leszek, mert van 1 hetem max., hogy mindent elintézzek...

Puszika, Dóra, Szabina 38+0 és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan mert álmi vagyok :wink:

EDÓKA FELÜL EGYEDÜL!!!!!!
Annyira ügyi, hogy csak NA!
Ezt cirka 15x meg is mutatta nekem így tuti, hogy nem csak a véletlen műve :lol: .
Egy öröm és egy bánat a mai napra
A telóm meghalt Edókanyáltúltengésben :cry: :cry: .

Így jár az aki hüje :lol: :lol: .

Most megyek csak írtam nektek, hogy ne keressetek :lol: :lol: (nem is szoktatok :lol: :lol: 8) :lol: :lol: )

Gyöngyi!
MSN-eztem az uraddal :lol: :lol:
Azt írta már megint mosogatsz. :lol: :lol: :lol:
Na jó ez csak vicc volt, aludtál!!
De azért rákérdeztem a csajokra azt írta, hogy jól vannak. Remélem ő nem szórakozott proff és ez így is van :lol:

Puszi
Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!!!

Hát én kerestelek tegnap telefonon többször is!!!!!!!!! most már értem miért nem vetted fel!! Felüléshez gratula!!! Nől ez a gyerek, mint a ......

Igen elaludtam a kanapén a tv előtt. Tegnap kicsit sokfelé jártunk, keveset ittam és elég fáradt voltam, szarul is éreztem magam. Még a Hősök évadzáró epizódját sem tudtam megnézni (pedig azt hittem, hogy a közös msn-ezés miatt fogok lemaradni??!!)
Szerencsére semmi bajom. Csajok is jól vannak, de bűn rosszak, még a Marietta is!!!

JUTKA!!
Drukkolunk!!! De szerintem egy szép sima szülésért!!

Többiek??? Nagyon jó volt az a közös dumcsi!!!! Miután kiszáltam, mi volt apa első kérdése???? : "Ezeknek a nőknek nincs férjük?""
Puszika

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!!!

Hát én kerestelek tegnap telefonon többször is!!!!!!!!! most már értem miért nem vetted fel!! Felüléshez gratula!!! Nől ez a gyerek, mint a ......

Igen elaludtam a kanapén a tv előtt. Tegnap kicsit sokfelé jártunk, keveset ittam és elég fáradt voltam, szarul is éreztem magam. Még a Hősök évadzáró epizódját sem tudtam megnézni (pedig azt hittem, hogy a közös msn-ezés miatt fogok lemaradni??!!)
Szerencsére semmi bajom. Csajok is jól vannak, de bűn rosszak, még a Marietta is!!!

JUTKA!!
Drukkolunk!!! De szerintem egy szép sima szülésért!!

Többiek??? Nagyon jó volt az a közös dumcsi!!!! Miután kiszáltam, mi volt apa első kérdése???? : "Ezeknek a nőknek nincs férjük?""
Puszika

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


jaj de béna vagyok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Pakolok, mosok, rendezkedek... és egyre jobban izgulok... :lol: :lol: :lol:
Igazából az foglalkoztat a leginkább, hogy Dóri hogyan fog viszonyulni Szabinához. Na ez az amit végképp nem tudhatok előre és rettentően aggaszt... Próbálom úgy szervezni a családot, hogy szerdától legyen itt vki, mert csaszi után kb. 4-5 hétig még nem emelgethetem a 15 tonnás tyúkomat....

Viszont sikerült úgy átvariálnom az icipici hálónkat (arra az ideális esetre. ha együtt tudnánk aludni), hogy beférjen még a Szabinának is egy ágyikó!

Még egy keresztkérdés... ha van ötletetek lécike írjátok le, mert Dodó összeszedett most 1-2 csúny szót és ezt szeretném lecseréltetni Vele vmi hasonló hangzásúra. Szóval a 2 szó: pi..ba és a fa...ba. Az a durva, hogy nagyon akkor használja amikor "kell". Nagyon dumál most és ragozni is egész ügyesen elkezdett.

Mindenkit puszilunk!!!!!

Köszike, Dóri, Szabina és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!!

Dögrováson vagyunk!! Remélem Ti nem!!
Marietta tartja egyedül a frontot. Bár ma még (lekopogom) Sárának sem volt széklete. Apának is fáj a hasa, émelyeg (terhes nem lehet ügye?) Nekem őrülten fáj a fejem, émelygek (én sem lehetek), és be-be lázasodom. Eléggé kivagyunk, a két csaj meg tombolóan jókedvű.
Remélem holnapra elmúlik.

JUTKA!! Neked jó készülődést, és ne aggódj, biztos jól veszi az akadályt Dóri.
Csúnya szavakhoz nem tudok mit hozzátenni: én sajnos szoktam káronkodni, nem is tudom (nem is akarom?) visszafogni magam, és a gyerekek mégsem beszélnek csúnyán. Dóri is el fogja hagyni, ha látja, hogy nem érdekel téged, hogy mondja. (kikában, malomban??)

ILDI!
Sajnálom, hogy nincs még konyhád! De miért?? Nem hozták?

Hát ennyi, mindenkinek jó hétvégét!! Tudom, úgyis mindenki eltünik hétvégére!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ha végefele jár egyoldal egyszerűen engem bojkottál a rendszer és nem ad panelt, ahová bejelentkezem és írjak. :?

Gyöngyi!
Szonjusnak is volt hasmenése, de gyorsan elmúlt. Ti is hamar gyógyuljatok, kívánom.
Nagyon jók a képeitek, ha legközelebb találkozom, megvizslatom a masinát, bár kétségtelen, hogy nagyban az alkotó érdeme a mestermű.

Jutka!
Ne haragudj, hogy amikor itt voltatok nem voltam a toppon /Tamival együtt/, valószínű a front miatt feküdtem ki teljesen. Nagyon helyesek vagytok családilag. És persze nagyon szorítok, hogy szép nyugott szülésed legyen. Nem tudok mást mondani, mint Ildinek anno, nagyon irigykedem, és örülök az új kis emberkének.

Ildi!
Én már tudom, hogy van konyha. :D Mesélj, milyen , hogy tetszik?
Szerelőkérdés megoldva?

Szandra!

Az az igazság, hogy nekem nem volt túl megterhelő a suli, mert nem sokat látogattam, csak amennyit nagyon muszáj volt. Inkább a mesterem mellett tanultam rengeteget. A ti képeitek is nagyon jók. Te készítetted? Szóban mindent szívesen elmesélek. Hátha tudok egy kicsit segíteni.

Andi?

Mesélj! Hogy telnek kétgyermekes anya-napjaid?

Kriszi? Nóri? Hol vagytok?

Jutkának és Kristófnak utólag is nagyon boldog névnapot.

Most egy picit híreskedek. :oops: Tudjátok, voltam Szlovákiába fesztiválon és az ottani magyar nyelvű lapnak kellett minden nap képeket küldenem az eseményekről és annyira tetszett a szerkesztőknek, hogy készítettek velem egy interjút. Gondoltam lehet, hogy érdekel benneteket. a www.ujszo.com -on lehet megtalálni. Ott a keresőbe beírjátok a nevemet: Kállai-Tóth Anett, és kidobja a cikket.
Nem nagy dolog, de én örültem neki, gondoltam megosztom veletek is. :D

A lányok most anyáéknál vannak, mert holnap megyek esküvőt fotózni. Nahát ilyenkor nagyon-nagy a szabadság. Képzeljétek, tegnap be kellett mennem a városba egy megbeszélésre és utána beültem MOZIZNI!!!!

Ja: villanyszerelőt keresek SOS!!! Ha valaki tud segíteni, köszönöm!

sziasztok: anett
kállai
 
 


nyugodt :oops: -ezt mindig rontom
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?