Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Huuuuurrááááááá!!!!!!!!!!! Megkaptuk a jogerős építési engedélyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kislany: én sem szeretem, ha apa nincs itthon éjjel. szerencsére ez nem túl sűrűn fordul elő. :) Ne aggódj. Tudom könnyű mondani.

Andi: hajrá jogsi. :D

pill folyt köv, de ma extra hisztis a picur............

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!!



bolhácska !!!! Váúúúú, ez aztán a jó hír !!!!! Már meg is van ?? Ez nem is volt olyan hosszú idő !! Menyi volt ???


Már én is izgulok , ez a lökött tervező még mindíg kotlik a teveken !!! Már úgy volt , hogy beadjuk pénteken , de még sem !!!! :evil:

Húzza az időnket , már elkéne kezdenünk az építkezést , nem most beadni a papírt !!!! :roll: :roll:

Most viszont az a kérdés ugrott be , hogy a szomszédoktól kell majd valami aláírás , hogy építkezhetünk , ugye ???
Ezt kiadják nekünk és körbe vihetjük, hogy meg gyórsítsuk ezt , vagy ők postázzák , vagy, mi ??

Nem emlékszem , pedig írtál valamit , csak a MÁV ugrik be , de nekik kiküldték postán az biztos :roll:



kislány !!! Legalább te láttál ennyi havat idén !!! Bár, annyira nem sajnálom , de Diának egy élmény lett volna !! :lol:

Ne aggódj ezek a hormonok!!!! :wink:
Vigyázz magadra !!!

Köszi ,mi jól vagyunk szerencsére !!!


ÁÁÁ, felébredt !!!


Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: elméletileg, ha gyorsan akarsz végezni akkor te is járkálhatsz az autogrammokért. De kipostázzák, ha nem szólsz. :) Másfél hónapot vártunk. majdnem 2.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

EZT NEM HISZEM ELLLL!!!! :twisted: :twisted:

ÍRTAM EGY HOSSZŰ LEVELET, ÉS ELSZÁLLT!! GRRRRR!!!
NO SEBAJ!!! Csak azért mert van egy tündéri poronty a pocakomban, nem idegesítem fel magam!!! :lol:
Csak álmos és fáradt vagyok!!!! (Viszont apa hazajött még péntek hajnalban!! :lol: )

Szóval arról írtam, hogy Bolha HIPP HIPP HURRRÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! :lol: :lol:

Katim, Neked pedig részletesen leírtam az ép. engedély megszerzését. Nos, valóban kb. 2 hónap, ha Ti nem járjátok körbe a szomszédokat. Amúgy meg kb. 1 hónap alatt megvan. De ehhez az kell, hogy amikor leadjátok a terveket, vagy még talán előtte is lehet (ezt meg kellene kérdezni) kérjetek egy papírost az ép.ügyön, és azt kell körbe vinni az összes létező szomszédnak.

Mi jól vagyunk, bár mostanában valahogy netezni sincs kedvem. Ezer feladatom van, amiket csinálok, pl. az egyik legfontosabb, hogy tervezem a hálószobánkat, hogyan legyen megvariálva a bútor, hogy elférjen a Babucink!!! :lol: :lol: És még sok egyéb apróság, ami úgy jön.
No meg hát a március az tele ünneppel. NAgyszülők, névnap, szülinap, anyós, nagymami névnap. HOlnap is köszöntünk kettő családtagot. :D Úgyhogy tényleg nem nagyon értem rá. De talán ezt elnézitek nekem... :roll:

Sok sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Gyorsan mert lerohad a lábam :D Lesétáltunk az önkormányzatig meg vissza, jó lassan.. 3,5 óra volt.. :? :lol: Gyerekek alszanak. Lala horkol. Remélem azért nem jön mindenki, mert jó az idő és a kertben tevékenykedik, vagy kirándul, élvezi a napsütést :)

Amúgy kivel mi van? :lol: :lol:

Mi jól vagyunk.. Apa leégett.. :lol: :lol: :lol: :lol: Én jól lebarnultam. Lala is olyan mint egy érett paradicsom. :) Vivinek is zsemleszínű a pofija. Sütöttünk szalonnát tegnap. Éééééés végre belecsaptunk a hitelügyintézési procedúrába. :D :? Azért ez is valami nem? :) Na megyek befexem a csajok mellé. Pussz!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha, jesszusom!!! Az önkoriig gyalog??????????????????? :roll:

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bolha:gratu nektek,de jó,hogy sikerült,szívből örülök :D
Nem vagytok semmik ennyit sétálni,gondolom Vivi jól elfáradt.Na a Dius biztos visszafelé a fél utat végig hisztizte volna :cry:

Mi jól vagyunk.Remélem veletek is minden rendben.

Kati,Kislány,Bogyó hol vagytok?

puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !! Nekem sokkal kevesebbnek tünt ez az idő !!! :shock:
Azta , jó sokat sétáltatok , ügyesek vagytok !!!! Éssss váááúúú, elindúlt a hitel !!!!! De izgi !! Lassan-lassan mehet az épíkezés !!!


kislány !!! Köszönöm szépen !!! De kár , hogy nem jöttem előbb , akkor már lehet , hogy hétfőn bementem volna ezért !!!

Elvileg szerdán be lesz adva a terv , csak halkan mondom ,mert ugye ki tudja!!!

És adnak elérhetési telefon számot is ??? bolhácska , neket mostanában volt a kezedbe , volt rajta ???

Mert a szembe szomszéd nem tudom kilehet, ott még félkészen áll csak a ház és nem is láttam még senkit ott . Lehet , hogy nem is őrbottyáni és akkor utazhatok az aláírásért ,mert ugye ki tudja mikor van otthon !!!!!!



Andi !!! Képzeld , ill. képzeljétek elromlott a gépünk és akiket ismertünk szerelőket mindnek megváltozott a száma !! :shock: éljen !!
Akit meg találtunk az nem jön ki , Zsolti ezt nem szereti , hogy be kell vinni , de sajnos nem lesz más választásunk , ma be kell vigyem mert kell a gép , minden azon van !!

Én meg dühöngök , hogy nem tudok jönni, legalább olvasni titeket , erre , most jut eszembe , hogy a Mercinek is van gépe !!!! (a hülye nőő)
Úgy-hogy ezért nem jöttem !!! :roll: :evil:

Mi köszi jól vagyunk , olyan szép idők voltak mostanság !!


bogyó !!! Köszi a dvd , nekünk még nem jönnek be ezek a mesék , csak a bebe tv. !! Azt elnézi mostmár úgy is ha nem mondom állandóan mi micsoda !!

Remélem mindenki jól van !!! Semmi betegeskedés már !!!


Lányok, mikor találkozunk ???

Nekünk csütörtökön asszem 8-15-ig áramszünetünk lesz , ha nem lesz pocsék az idő , nem megyünk játszózni, vagy valami ???

(Persze én úgy gondoltam , hogy megyek a tervezővel szerdán beadni a terveket , de most kitalálták , hogy mégsem kell .)

Ha valami változik jövök szólni !!

Millió puszi nektek !!

Ui. kislány !! Vigyázz magatokra !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány, még akartam kérdezni, hogy áll a hálószoba tervezés ???


Rita !! Nektek már meg van a terv ??


pusszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Rita !!! Semmi , hülye vagyok !!! :oops: :oops: Hiszen már meg is van az eng. !!!!

Csak valahogy nem sokat meséltél róla milyen is lesz!!! ??? 3 szoba + fürgő esetleg egy pici nappali ??? Vagy , hogy lesz ??

RITA !!! MINDJÁRT ITT A NAGY NAP !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na, jólvan lelövöm magam !!

puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Ja, és még azt nem is meséltem , hogy lejárt a műszakim !!!

Zsolti már kb. 2 hete mondogatja , hogy nézzük meg mert lassan szerinte lejár és kb. együtt a két autó .

Hát az enyém már kb. 2 hete le is járt Zsoltié még nem , de szerencsénk volt mert hétfőn nem dolgozott és így elvittük a két autót egyszerre .

Itt még nem voltunk , de nagyon rendesek voltak , igaz kifogtunk egy rendszer hibát ami + 2 órába telt (Diával) , de többen és többször is elnézést kértek!!
Egyébként nagyon gyorsan ment !!! Meg vagyunk velük elégedve !!!

Itt vannak Fóton a Német Kálmán úton , szívesen ajánlom őket , hátha szüksége lesz valakinek rá !!!

kislány !! Lehet , hogy ti is itt voltatok ?? (ez a lenti út ahol átlehet menni D.keszire )


jaj, és Andi !! Milyen volt az első KRESZ óra ??? Vagy még nem volt meg , nem jól emlékszem ??




Na, most már tényleg abba hagytam !!


Puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:köszi,megvolt az első KRESZ óra hétfőn,oktató filmnek az első felét néztük meg,holnappedig a második felét fogjuk.Régi film nagyon,még ladák,trabantok,wartburgok vannak benne,de a lényeg ugyanaz.
Az a lényeg,hogy megjavult a gépetek.

Rita:mindjárt itt a szombat,azért egy picit izgulsz nem?Jól vagytok?Mikor talizunk már?

Kislány:Hogy haladsz a szoba tervével?

bogyó:hol vagy?

Most mennem kell,sziasztok

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak nagyon álmosan......... Tegnap is már délután fél 3-kor (!!!!) ágyban voltam, és aludtam míg Apa nem jött haza...

Jelentem csajok, a szoba terve kész van. És a nappalié is egyúttal. Olyan ügyi vagyok!!! :roll: Minden bútort megrajzoltam 3D-ben, és az összes ki van ragasztgatva a hálószobánk ajtajára, hogy minden percben rálássak. És meg vagyok vele elégedve!!!
Bár még a babaágyat egyedül azt nem rajzoltam meg, annak csupán az az oka, hogy nem tudom, mennyi fiók legyen illetve hogyan legyen e nyíló ajtaja a pelenkázó szekrénykének. Mit javasoltok???

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jut eszembe, pénteken ismét megyünk 4D-re!!! Már alig várom!! Este 6-ra megyünk, úgyhogy valószínűleg csak szombaton rakok majd fel képet a Babuciról!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


kislány !!! Szerintem nem kell ajtó a pelenkázóra , nekem nem vált be , nem lehet benne renedesen pakolni és átlátatatlan !! Én a fiókra szavazok !!!


Andi !!!Oktató filmel kezdik ??? Ez marha jó !! Hányan vagytok ??? Jó fejek ??


bolhácska !! Készülődtök azért nem tudsz jönni ???


bogyó !!! Hol vagy ??? Jól vagytok ???


Naná, hogy pénteken lesz beadva a terv !! :roll:

Talia nem reagált senki , igaz nem valami jó az idő sem. :roll:
Akkor talán majd később , bolhácskáék is túl lesznek ezen az izgalmon :wink: és talán az idő is javul már jövőhétre !!!!

Puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:12-en vagyunk,és én vagyok a legöregebb :(
Amúgy jó fejek csak még fiatalok16-20 évesek.
Minekünk elvileg jó a holnap,ha gondolod,hozzánk is bejöhettek.



Kislány:én is a fiókra szavazok,nálam sem vált be az ajtó.És ügyi vagy nagyon.

Többiekkel remélem minden rendben van.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!
Kislány: egyetértek a többiekkel, fiókos. Az ajtóssal sok a gond, zavaró, kényelmetlen, gátol. A fiókos gyorsabb, egyszerűbb, kényelmesebb.

Kati: nem lehet fenékbe rúgni a tervezőt, hogy siessen? Vagy már kész vannak a tervek? Lehet kicsit le vagyok maradva a történésekben....
Szombaton arra mentünk amerre vettetek telket és szembe pont voltak kint. Ha nem is laknak ott, valszeg a jó idő végett kimennek hétvégén.
A talit én nem vettem "magamra", mivel sajnos én már nem ott lakom, pedig össze futnék veletek valamikor. :) Nem akartok átjönni csapatostul erre a játszóra? Jó, tudom, hülye kérdés volt... :)

Bolha: jujjjujjjjj, mindjárt itt az idő. :) Drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben és boldogságban menjen. :)

Andi: mégegyszer grat., hogy belevágtál. :) Drukkolok. Az meg, hogy Te vagy a "legöregebb" ne zavarjon, fiatalodsz fiatalok között. :P ;)

Mi megvagyunk. Vetettem, ültettem. Bográcsoztunk a hétvégén, ültettem virágokat. Az utca fronti kerítéshez valami futót, remélem kihajt, mert elég árnyékos rész meg a kutyák rohangálnak ott ezerrel. A ház mellett ültettem dáliát meg valami alacsony rózsát meg árvácskát meg fogalmam sincs még mit. A ház mögé a terasz alá is ültettem valamiket. :) No meg az "útra" míg hátra érünk a medencéhez meg a veteményeshez, oda is ültettem kokárdavirágot meg valami mást meg még mást is. :) Vetettem padlizsánt, görögdinnyét, jégsalátát, sárgarépát, fehérrépát, zellert, cukkinit, uborkát, krumplit, csemegehagymát, lilahagymát, vöröshagymát, borsót. Még hátra van a sütőtök és a patiszon, de én azt már meg nem csinálom a hétvégéig. :) Úgyhogy ezeket csináltam, ezért sem voltam. Természetesen kint éltük az életünket a kertben. Gyula összeütött Koppánykámnak egy rögtönzött sátrat, hogy ne süssön rá a déli napsütés. Hát nem használta. Jókat homokoztunk, dömpereztünk (bár ezt inkább csak Koppány élvezte, mert ő ült benne én meg húztam le-föl), stb... :)

Gyula anyuja még nem megy dolgozni, így jól megszívtuk anyagilag, mert 70ezer Ft kiesés lesz ebben a hónapban is és még ki tudja hány hónapig, úgyhogy sajnos a sulik kilőve. De mondjuk mit is várhattam volna, mert 99%-ban amibe bele élem magam az nem jön össze. :(

Nimród kutyát elhoztuk Őrbottyánból, úgyhogy már nem lesz aki tele ugassa az utcát ha elmegy valaki a ház előtt...
Koppányka már nem alszik napközben, hajnal 6-7-kor felkel és este 9-10-ig fent van. Nagyon ritkán alszik napközben fél órát.

Puszi!

Kép Önfeledten ebédel... :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ritácska:


Kép



Kép




Koppányka, Szilvi és Gyula
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bolhácska, ezer bocsánat, hogy csak integettem az autóból, de nagy rohanásban voltunk Anyuval. Remélem nem haraxol érte...

Szilvi!!! Hihetelen, mennyi mindent ültettél. Csak nem zöldséges boltot akarsz nyitni??? :lol: :lol:

Lányok köszönöm Nektek a javaslatot a pelenkázó szekrényhez.Mára már véglegesen eldőlt, hogy csináltatok. Majd 40.000,- Ft egy egyszerű pelenkázó szekrény!! Azt hittem leülök, amikor megláttam az árakat az üzletekben!!! A csináltatás sokkal kedvezőbb lesz!!!! Ráadásul majd úgy szeretném, hogy idővel a pelenkázó rész levehető legyen, és akkor marad egy fiókos szekrény helyette, ami majd illik a hálónkba! :D De majd még kigondolom pontosan.

Nálunk minden rendben, csak telnek a napok és telnek. EGész délelőtt főztem, husi levest, rizses husit, és még bundás almát is sütöttem, aztán pedig rohanás Anyuval bevásárolni, mert kb. 5 perc és rohanunk a Nagyit köszönteni. 75 éves lett!!! :lol:

Amint jó idő lesz, mindenképpen muszáj már taliznunk!!! Addig legalább, amig tudok mozogni. Őszintén szólva egyre kevesebbet mozdulok ki, mert kb. 30 percenként pisilnem kell, és a derekam is fájdogál elég gyakran és erősen. De panaszkodni nem panaszkodom, mert tudom, hogy ezt mind az én Babácskám csinálja, és hát hagyom, had csinálja, hiszen ez a dolga!!! Csak nöljön, növögessen, hízzon sokat, mert már csak 3,5 hónap és itt lesz a karjaimban!!! :lol: :lol:
Nagyon sokat ugrabugrál, dobol nekem!! :lol: :lol: Ez valami csodálatos érzés!!!!! :lol: :lol: :lol:

No megyek, mennünk kell a Nagyihoz!!

Sok sok puszi!

Bolhácska Neked pedig különösen nagyon szép hétvégét kívánok!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

köszi mindenkinek a kedves szavakat :) Bocsi, h nem jöttem, csak minden napra akadt vmi. :)

kislany: dehogy haragszom. :lol: :lol: ha morcos képet vágtam az nem miattad van, hanem a velünk szemben lévő építkezésről az egyik f@szfej munkás miatt........ :evil: :evil: :evil: 80-90-nel száguldozik az utcában meg a főúton oda vissza. Nem tudom mit csinál, de a babakocsit, meg Vivit úgy kellett néha elrántani, h el ne kaszálja. Ja meg féloldalra dőlve vezet.... fél kézzel. Normális?? Intettem neki, h mit csinál? lassítson, erre valamit magyaráz és továbbhajt... Meg csóválja a fejét... :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Komolyan. Bemószeroltam apánál is. :twisted: De ha egyszer elkapom.... Na mindegy nem idegesítem magam egy kretén miatt....

Nnna most, hogy kidühöngtem magam... :P

Andi: hajrááááá jogsi :D :D :D :D A tali... Max a jövő héttől oké? :D

Bogyó: Aztaaaaa... :shock: :shock: Ennyi mindent vetettél?? Huha. :) El vagyok maradva.. :P Nálunk csak borsó, srépa, spenót, fokhagyma meg bab van ültetve.. Ja meg vettem fűszernövény magokat azokat majd cserépbe. Egyenlóre bazsalikom és kakukkfű lett elültetve. Koppány. Imádni való. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És jól van látom azért ő is tud "szépen" enni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati: hlnap péntek. :) Mi is csúszunk, ha ez megnyugtat. Bár nem hiszem.. :D A lényeg, h halad a dolog nem igaz? :D

na megyek sziasztok. puszi mindenkinek :) Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha: ja igen, fokhagymát én is ültettem, meg már palántázom a paradicsomot, fűszerpaprikát, tv paprikát, cseresznyepaprikát meg van pár fűszernövény is: metélőhagyma, koriander, és még fogalmam sincs mit ültettem fűszeresnek...;)

Az ilyen gyökereket úgy utálom. Ezek okozzák a legtöbb "halálos" balesetet... amióta megszületett Koppány nagyon agresszív lettem ilyenekben... nyáron majdnem összeverekedtünk egy idiótával a nagyim előtt, mert nem állt meg a zebránál, épphogy lassított. Ha megállok valamiért a zebrán, belénk jön. Gyula bedobta a nyitott dobozos sörét a kocsiablakán a gyökérnek én meg kiabáltam felé ezerrel. Megállt, visszajött, hogy hívja a rendőröket, mert kárt tettünk a kocsijába. Na, nekünk sem kellett több. Még a retkes kocsiját félti amikor a kreszt nem ismeri. Már majdnem verekedtünk amikor elkezdte nyomogatni a telefonját (szerintem ő sem tudta mit csinál), én meg kiabáltam, hogy hívja nyugodtan a rendőröket, majd jól seggbe rúgják helyettünk is. Aztán beült a kocsiba és elhajtott.
Volt, hogy bele rúgtam a kocsiba bakanccsal (mert ugye az acélbetéttől az nekem úgysem fáj), volt hogy leköptem, megkarcoltam. Megérdemlik. Előbb meg kellene tanulni a kreszt és egy kis toleranciát mellé, egy kis emberséget és utána autóba ülni. Úgyhogy ne is hagyd magad, mert ha a gyerek testi épségéről van szó, a másik meg is dögölhet felőlem a szemem előtt, ha ő volt a hibás.
Remélem ezért nem tartotok szemétnek vagy primitívnek, de ha igen, akkor sem változtatom meg a véleményem, mert szerintem teljesen jogos, hátha legközelebb elgondolkodik az ilyen. :)
Zebránál továbbhajtani amikor gyalogos van ott, főleg babakocsival.... nem tudom milyen lehet a fejem amikor idegbeteg vagyok, de Gyula szokott nyugtatgatni, hogy agyvérzést ne kapjak, mert már többszőr előfordult, hogy majdnem neki ugrottam a pali(k)nak, főleg a zebra miatt, de hát figyelembe kell vennem a gyereket, ki lesz az anyja ha én a börtönben csücsülök...


Kislány: igen, csináltatni könnyebb. MOndjuk mi használtan vettünk szinte minden bútort, mert nem volt újra pénzünk, de így is mintha újak lennének. Horror árak vannak a gyerekpiacon (mármint gyerek cuccban)... akár ruha, akár étel, akár bútor, higiénia, stb... Nagyon kihasználják a helyzetüket. Egy gyerekruha átlagba ugyanannyiba v. többe kerül, mint egy felnőtt, pedig töredéke az anyag.

Megyek, mert kiabál apa, hogy vegyem ki a gyereket. :)

Puszi Nektek
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !!! Tényleg holnap már péntek !!! És én viszem be a terveket Diával !!!
Holnapután meg már SZOMBAT !!! :lol: :lol: :lol:
Fényképet remélem csinál valaki !!!! Gyere mesélj majd utánna !!


Andi !!! Köszi , nem olvastalak időben , reggel meg már 8 előtt nem volt áram !!!


Sajna kicsit benáthásodtunk :roll: , a fene vigye !!! Lehet , hogy kéne valami vitamint szednünk , amióta áttértünk a rendes tejre ez már a második alkalom !! :roll:


bogyó !! Húú, nagyon ügyi vagy !!!! Szívesen átugrunk hozzátok játszózni valamikor !!! Nem vagy olyan messze !!!

De jó, szóval láttatok valakit a szembe szomszédnál !!! Akkor nem reményteln !!! :wink:


kislány !!! Ügyi vagy !! Nekünk is levehető a pelenkázó rész !!!
Én még mindíg használom ugyan , az ágyon nagyon ugrabugrál , szinte lehetetlen ott pelenkázni ! :?

Remélem már jön a jó időő !!! :wink:



Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Fényképet kötelező csinálnia Bolhának, különben irgum-burgum. ;)

Diának adjál c-vitamin cseppet. OK, majd egyeztessünk, ha akarsz jönni. Hétfőn nem leszek itthon, megyek Pestre, de amúgy bármikor jó. Ja, meg ma sem, mert délután megyünk Őrbottyánba, mert oda ment 1-2 csomag és megyünk érte...

kislány: fent vagy iwiw-en? -ezt csak azért kérdem, mert van egy felesleges meghívóm, ha nem vagy fent és szeretnél akkor elküldöm neked. Ha neked nem kell, akkor felrakom közösbe, hátha kell valakinek...

Holnap hánykor lesz az esküvő? De tényleg csináljatok képet, ha tudtok... sokat! sokat! és sokat! :)

Puszi Nektek, szép napot! - úgy tűnik, hogy szép idő lesz.

Nekem már nem szereti a pelenkázót Koppány, de muszáj ott pelusozni, mert izeg-mozog, úgyhogy sokszor a D-vitaminos üveget kell oda adnom neki, hogy nyugton maradjon vagy a mobilt, mert más nem kell neki.

Puszi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!!


Hát meg jöttünk !! Még pár paír hiányzik , de remélem hamarosan azok is meglesznek !!! :lol:

Ismét nagyon kedves volt mindenki , csak jót tudok mondani !!

Felmentünk a telekre is , de előtte beugrottunk a CBA-ba, vettünk egy kis uzsit :P . Olyan jó érzés öntött el amikor ott ültünk a telken (egy téglán), olyan nyugalom érzet.
Diám is jól érezte magát , kivittük neki a kis talicskát és a homokozó cuccost . Bár, ő is a téglán való üldögélést részesítette előnyben :lol: .

Csuda klassz volt ez a csend nyugalom !! De jó lenne már ott lakni !!!


(Igazából a játszóra szerettem volna menni ,de inkább nem kockáztattam , nehogy valaki elkapja ezt a náthát !!!)


Hétfőn megyünk megint a polg.mest hiv.-ba (is) . :wink:


bogyó !! A cebion c-vit. adom én is , de ezek szerint ez kevés , van nekik valami multi vit. is , lehet megpróbálom !!!

A játszóteret majd behozzuk !!


kislány !! Sajna nem kaptam meg a papírokat amivel körbe kell mennem aláíratni , csak ha meg lesz valami határozat ami a hiányzó papírok beérkezse után várható .

Hogy vagytok ??


Gyönyörű idő van !!!!

bolhácskám !!!!!Holnapra is ilyen gyönyörű időt kívánok nektek !!!!!
Remélem minden jól fog sikerülni !!! Vivinek biztosan nagyon fogsz tetszeni abban a szép kosztümben !!! (Apának is , de neki meleítőben is :lol: :lol: )
Larám meg tünér kislány lesz !!!


Andi !!! Ti is jól vagytok , lányok ???
12 -en vagytok , az nagyon jó !! Mindenki Bottyáni ???




Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Hanna lányunk: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hanna baba :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


A súlyunk: 754 gramm
A talpacskánk hossza: 4 cm
A fejecskénk 22 cm.
A pocakunk 21 cm.

És minden a legnagyobb rendben!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

kislany: jajjj de csodaszép. :D az ujját szopizza? Kis bogárka. És az a formás comb és popsi... Az apjának lesz dolga.. :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok. Nagyon gyönyörű.

Az esküvő nagyon jó volt. A gyerekek tündérek voltak. A szertartás gyönyörű volt. Anyám zokogott.. :lol: A barátnőm sajnos reggel telefonált, h nem tud jönni sajnos, mert az anyukájának bevérzett valamije és kórházba kellett vinni. Így anyu volt a tanum. :lol: Viszont így az egyetlen ember aki fényképezett volna nem jött. Nem készültek képek. Viszont az egészet felvettük videóra. :lol: Csak a gyertyagyújtás maradt le a felvételről.. :cry: Viszont megkaptuk a közösen meggyújtott gyertyát emléknek. :) Majd szedünk ki képeket és felrakok. De nagyon jó volt. :D Itton aztán betegre ettük magunkat.. :lol: :lol: :lol: Volt husileves. Az egyetlen kakasunkból főtt 12 órát. Anyu főzte. Mennyei lett. Aztán ettünk rántott husit petrezselymes rizzsel és tejfölös ubisalival. A végét megfejeltük csokitortával. :lol: Még most is tele vagyok. :lol: Szóval csuda jó nap volt. :D

Na megyek Uri Gellert nézni. Puszi nektek. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!!


bolhácska !!! GRATULÁLUNK !!!!! Köszi , hogy benéztél hozzánk és elújságoltad a történteket !!!!
Mellesleg, pontosan hol is attak össze benneteket ??? :wink:

Az ebéd isteni lehetett !!!! :lol: :lol: :lol:

Már megérte !!!! (na jó, vicc volt ) :lol:

Hogy érzik magukat az újdonsült házasok, így egy nap elteltével ???

(Jobban örültem vola ha száz ágra süt a nap nektek, igaz ez legyen életetek legrosszabb történése !!! ) :wink:

(Ui.: Nekünk még csepergett is az eső , júniusban :shock: )


kislány !!!! Gyönyörű Hanna baba !!!

De , segítsetek már , én nem értem a második képet !!! :shock: :oops:


Andi !!! Hol vagy ?? Voltál már azóta KRESZ-en ?? Hol tartotok és hány óra lesz összesen ??


bogyó !!! Ti is jól vagytok ?? Koppánykám ??



Millió pusz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Drága Bolhácska!
Azt kívánom, hogy ez az esküvő egész életetekre szóljon, egészségben, szeretetben, sok-sok örömben!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kati, Hanna az első képen hüvelyk ujjacskát szopizik, a másodikon pedig a lábacskái láthatók, és a popsija, hátacskája és a bal karocskája. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bolha:Nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!
Örülök,hogy jól sikerült!Biztos csodaszép voltál!

Kislány:neked is gratulálunk a gyönyörűséges Hanna babához.
És örülök,hogy minden rendben.

Bogyó:nagyon ügyi vayg,hogy ilyen sok mindent el tudtál ültetni.Remélem jól vagytok.

Kati:voltam Kresz órán,holnap lesz a 3.-ik alkalom.Az első 2 alkalommal egy oktató filmet néztünk meg,és ezt kiegészítette a jelző táblákkal.Holnap ismét megyek.

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi: amúgy értesz valamennyire a kocsikhoz? Milyen az oktató? Jól tanít, magyaráz? Én semmit nem értek a kocsikhoz, szó szerint. :(

Bolha: nagyon sajnálom, hogy nem készültek képek. :( brühühüüü
De bízom a videóban. ;) Sütött a Napocska? Ezt csak azért kérdem, mert nem tudom hánykor volt az esküvő, de szombaton reggel borús volt az idő, majd idővel kisütött a Nap, mondtam, hogy biztos most tartjátok azért sütött ki, aztán ismét beborult... Biztos nagyon szép volt. :) Mégegyszer gratulálok és soha többé ne legyen esküvőd (ez azt akarja jelenteni, hogy örökre maradjatok együtt)! :)

Ma esik az eső. Gondolom ott is. :) Ettől függetlenül remélem mindenki jól van. :) Tegnap a hátsó teraszra csináltunk drótfonatból kerítést a Koppánynak, meg Gyula csinált lépcsőrácsot, így most már a teraszra ki lehet engedni Koppánykát felügyelet nélkül. Már nincs esélye, hogy leessen vagy lelépkedjen a lépcsőn és ott essen el. Ma még végig kell kötözgetnem, mert tegnap csak nagyjából erősítettem fel, hogy fogjon valamennyit. De ilyen esőben... Holnap megyek Pestre (ma nem tudtam a BKV sztrájk miatt). Remélem nem fog esni az eső. Mindenkinek szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó!!! Az, hogy nem értesz a kocsikhoz, ne szomorítson el!!!! 10 éve már, hogy vezetek, de fogalmam sincs, mi hol van.... :oops: :oops: Télen pl. még azt sem tudtam, hol lehet felnyitni a motorháztetőt, hogy szélvőd folyadékot öntethessek bele.... :oops: :oops: Bocsi, nőből vagyok én is..... :oops: :oops: :lol: :lol:
Úgy vagyok vele, ha valami zűr van, úgyis hívom Apát!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ő meg tud mindent.... :lol: :lol:

Én is készültem ma Bp-re, leadni a táppénzes papíromat, de aztán végül express küldeményként adtam fel a postán. Nem fogok a dugóban ülni!!! :twisted: :twisted:
Ja, és ma már túl vagyok 2 vérvételen!!!! Délután mehetek az eredményért a misszióba. Ma voltam terheléses vércukorszint mérésen. Úgyhogy ha ma meg van az eredmény, szerdán irány a védőnéni!!! :lol: :lol:

Egyébként iszonyú álmosság gyötört egész délelőtt, a fejecském is fájt, a szemem meg majd kiesett a helyéről. Biztosan az időjárás!!! Utálom az esős időt, de most mégis örülök neki, mert a sok szép virágomnak jól esik az esőcske már... :lol:

Jók legyetek, vigyázzatok Magatokra.
sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, még annyit:
tegnap rámtört a zokogás...
Szépen megfürödtem, hajat mostam, pedikűröztem, manikűröztem, és köröm lakkozás közben egyszer csak rámtört a sírás!!! De én úgy bőgtem!!!!! :lol: :roll:
Aztán persze pont egy olyan film ment a tv-ben, ahol babák születtek, hogy akkor meg azért ríttam.... :lol: :lol: és csak bújtam, bújtam Apácskához!! Aki csak nagyra meresztett szemekkel bámult rám, mi bajom van.... :roll: :roll:

Ezek a hormonok!!! :lol: :lol:

Puszi
Most már tényleg megyek, mert a konyhám edényekkel tele, amit el kell pakolnom! :cry:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!



kislány !!! Hol van az a misszió ?? Hát igen, ezek a hormnok !!! :lol:
Az a lényeg , hogy jól vagytok !!!!
Már csak 99 nap !!!! Húú, kezd izgi lenni !!!


Andi !! Amúgy tetszik a tanfolyam ?? Nem vészesek ezek a táblák és elég érthetőek is , ugye ???


bolhácska !!! Eltüntél!! Hol vagy ??


bogyó !! Szépen belakjátok már a házikót !!! :lol:



Útálom ezt a borús lóg az eső lába időt !!!! Süthetne már a napocska !!!



Millió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

itt vagyok, csak ezer dolgomvan. Én is ültetek. :D

ivivivvivviviiii ( ezt Vivi írta minden segítség nélkül míg kiszaladtam wc-re... :lol: )

Ma voltunk tanácsadáson. 8:15-re kellett vona menni és mifelkeltünk 9:20-kor... :roll: :oops: Úgyhogy a végére értünk oda. De minden oké. Lara 9 kg és 70 cm. :lol: De a BCG oltását a jövő héten meg kell ismételni :(

Andi: csajok? Hogy vannak? péntekre elég meleget jósolnak és kevés esőt. esetleg egy tali? :)

kislany: a hormonok... :roll: :lol: :lol: :lol: istenem hányszor volt nálam is, h egyik pillanatról a másikra elkezdtem zokogni... :roll: :lol: És olyan fura, hogy mikor Vivi született nem volt semmi bőgős meghatódós anyai érzés bennem... :oops: ez csak 1-2 nap múlva jött. De akkor aztán csősül... :lol: :lol: :lol: 2 hónapig mikor néztemaz alvó gyerekemet, csak bőgtem, h milyen szép, és édes és az enyém. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lalánál kicsit más volt. Hisz az anyai ösztönök már be voltak járatva. csak én arra számítottam, h olyan szép lesz mint a nővére volt születés után. Erre meg egy kis gyűrött, lila boxos orrú sharpej kutyust raktak a hasamra... az első gondolatom az volt, hogy de kis csúnya.. :oops: :roll: :lol: Persze szeretem, le sem tagadnám, csak olyan kis csúnyácska volt. Persze már nem az. :wink: :lol:
na pff.. jól elkanyarodtam a témától...bocsi.. :oops: :oops:

bogyó: húúú.. Koppány áldott jó gyerek lehet, ha ennyi mindenre van időd.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati: A polgármesteri hivatalban.a körfogalomnál volt az esküvő. És egy órakor kezdődött. :)

Na megyek főzök, bár dunsztom sincs mit... :roll: :? :D

puszi és szép napot!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép Vivi 30 percesen

Kép Lara 30 percesen

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Kati, a Misszió Veresegyházon van. Ahogy beérsz Veresre, kb. 1 km után jobb oldalon van a Veresdent fogászat. Ott kell bekanyarodni, és onnan már egyszerű, mert ki van táblázva. Beutalóval lehet oda is menni vizsgálatokra, de én eddig csak vérvételen voltam. De azt hiszem soha többet......... azt hittem majd leszakad a karom tegnap, úgy fájt a vérvétel után. Nagyon durván vették le a vért.... :twisted: :twisted: Én legalábbis nem ehhez vagyok szokva..... :oops: :oops: El vagyok kényeztetve, mert az őrbottyáni háziorvos asszissztense úgy veszi le a vért, hogy észre sem veszi az ember.... :D

Bolha, édesek a picik!! Nekem mindkét babuci csudaszép!!!! :lol: :lol:

Péntekre tényleg szép időt jósoltak??? :lol: :lol:
Pont ma beszéltem meg a barátnőmmel, hogy én vigyázok a gyerekeire ebéd után pénteken. Ha jó idő lesz, akkor kint leszünk a kertben, de az is lehet, hogy ki megyünk a játszótérre. Majd kiderül. Máté 5 éves, Dóra pedig 3. Meg ezt még egyeztetnem kell majd az anyukájukkal is természetesen, hogy hova vihetem Őket. :lol: :lol:

Jut eszembe, nem tud valamelyikőtök eladó házat 2-3 szobával, kerttel itt a környéken bárhol??? És nagyon olcsónn :roll: :roll:
Nem nekem!!!! :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ha megengeditek, szeretném megmutatni Nektek Hanna baba első ruhácskáját, amit Apával tegnap este vásároltunk. :lol: :lol:

Kép

Kép

Szép álmokat Nektek!
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: istenem de kis tündérke ruhák. :D Nagyon csinos lesz. :D

ééééés akkor most én árasztok el képekkel mindenkit.. :oops: :lol:
Kép mi Kép apával Kép kivit eszik Kép na ez most citrom.. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Helló lányok!!!


kislány ! Köszi !! Talán akkor oda tényleg ne menj többet !!!

A ruhácskák nagyon gyönyörűek !!! :lol: 62-es vagy csak 56-os ???


bolhácska !!! Basszus , abban a kicsi pol.mest hiv.-ba ? Ott a fszt.-n balra van egy kis helység székekkel , ott???

A lányok gyönyörűek és az egészcsalád gyönyörű !!!! Nálunk is ugyan így volt ahogy mondtad , Merci olyan szép volt születése után , Diám meg kicsit csúnyácska , de napról napra egyre szebb lett !!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

(Merciről sajnos nincsen, csak rendes fénykép)

Most is ha rágondolok elönt a melegség és a túláradó szeretet , istenem milyen kicsi picik voltak , kis védtelenek !!!


kislány !! De jó lesz nektek nemsokára !!! :wink: ÓÓÓ istenem , irígy vagyok !!!!!

(De azért nem vállalnék még egyet !!) :oops: :roll:



Húú, akkor lehet , hogy összejön egy pénteki játszó ???





Többiek , hol vagytok ???



Puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Szasztok!

Kislány:nagyon édesek a babrucik.Majd ha egyszer sikerül összefutni akkor én is átadom neked,igz még nem nagyon raktam össze,és egy részüket apa már fölvitte a padlásra.

Bolha:jó lenne tényleg összefutni,már.Lányaid jól vannak,nagyon szépek vagytok . :) Szerintem nem volt a Lala sem csúnya,te akkor még nem láttál csúnya babát.Nekem mind a 2 szép volt.

Kati:jól vagytok?
az oktató nem igazán jó,nem nagyon magyaráz,csak ha kérdeznek vmit.Hétfőn is tesztlapokat osztott ki azokat töltöttük és ellenőríztük le,ami nagyon olyan volt azt elmondta aztán kalap.Ennyi.

Bogyó:merre vagy?remélem ti is jól vagytok.

Mennem kell fölébredt a Nono.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

remélem mindenki kinnt a napsütésben bogarászik a babákkal és azért nem jön. :)

ennyit arról, h egész hétre esőt mondtak.... Nem baj. :lol:

pussz

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Én eddig (bent) takarítottam, még nincs kész csak a fél ház. Koppány elaludt kb. 1 órája, várom hogy majd ha felkel, akkor ebéd aztán irány a posta meg a pékség. Bár lehet a postát holnapra hagyom...

A csúnya babákhoz annyit fűznék, hogy Koppány is kis csúnyácska volt, de nagyon édi pali lett. Csatoltam két képet. Az egyik a születése, a másik pedig a napokban készült (13 hónap elteltével). Ennyi a különbség. :)

Nem mondanám, hogy jó fiú a Koppány, azért tudtam annyit ültetni, mert Gyula anyuja itthon volt, vele játszott. Most, hogy melózik, nem tudom hogy fogok ültetni, mert még van jópár mag amit el kéne vetnem. No mindegy. Itt be van borulva, fúj a szél és nem igazán akar sütni a napocska. :(

Andi: sajnálom, hogy ilyen az oktató. Tudok neked küldeni egy Kresz cd-t, nagyon jó, mi is ebből tanulgatunk szép lassacskán. Ha kell, szívesen elpostázom. :) Remélem sikerülni fog a Kresz ilyen oktató mellett, én is ettől félek, hogy "leszarom" stílusú oktatót fogok ki... de biztos sikerülni fog, ügyi vagy. :)

Megyek, kicsit pakolom a konyhát, mert Koppányka már nagyon forgolódik, hamarosan felébred.


Ilyen volt: 2007. 02. 24. - mint egy szumós (jó, biztos azért is, mert császár volt, nem volt ami "összenyomja" a búráját)

Kép


Ilyen lett: 2008. 04. 01. (édibédi rosszaság)


Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!

Most írtam egy csomót és Diám ide fáradt és kinyomta a gépet én meg későn vettem észre és már hiába nyomtam az elküld-re !! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szóval , nem írom újra le mert nem látok a pipától !!!


De ha esetleg lesz ma tali a játszón akkor küldjetek légyszi sms-t !!!


Milió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Csatolok 1-2 képet az itteni játszóról. :)
Ki hogy van?
Érezzétek jól magatokat! :)
Fúj a szél, de legalább meleg. Az idő is jó, úgyhogy ki a szabadba. Mi nemrég jöttünk be a játszóról, kicsit lezsibbasztott az idő. :)

Sajnos nincs minden rajta. Jobbra még van egy kisebb csúszda a babáknak, van még két babahinta, egy hordó (amin tudjátok lehet szaladni, az a régi amin még mi is játszottunk), meg van egy fedett pavilon meg egy nagy fenyő... elöl amit láttok: 1 nagy csúszda, homokozó, 4 hinta, 2 gumikerék hinta, rugós akármi, fa krokodil, fa vonat, 2 mérleghinta, gumikból van ilyen sor amin a gyerekek mászkálhatnak és van egy kötélhinta is, meg pad meg asztal meg ilyen háromszög alakú fa mászóka. :)
Kép

Itt az összes játék kint van hagyva a játszón, nem kell vinni semmit. Van bicikli, homokozókészlet, stb...
Kép

Ez a homokozó...
Kép

A kecske tegnap ellett, sajnos az egyik elpusztult, mert nem volt épp ott senki és farfekvéssel született, nem volt aki megfordítsa. :(
Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja igen:
- az érezzétek jól magatokat a játszóra értettem (no meg alapból)
- a kecske pedig a szomszédban van... tudod Bolha, ahol a paci meg a tehén amit szoktatok nézni. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szilvi: tök jó a játszó :D Szegény gida. :( De a másik nagyon cuki. :)

itt volta róka éjjel... A szél levitte az ól tetejét és őkelme kiszolgálta magát.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
persze apa szerint ez is az én hibám, mert kiszedtem a földből a rókacsapdáját... 5-6 db szög dróttal körbetekerve és 220 V-ra kötve.... :evil: Tök jó éjjelre kinnthagyni, hátha esik az eső... :? És hogy kiszedtem, így az én hbám, h jött a róka. No comment.. Mééér van az, hogy az összes hétvégénk úgy kezdődik, hogy apa berág valamin és 2 napig vitázik, vagy nem szól hozzám??? Na jó kivétel a múlt hét, bár akkor is voltak fennakadások. Olyan rég volt egy nyugis hétvégénk.. :cry: :cry: Néha az az érzésem, hogy sokak vagyunk neki 48 órán keresztül.. :cry:

Na megyek. teszem a dolgom. Puszi és jó hétvégét nektek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hát Bolhácska ez nálunk is így van. Főleg amióta elköltöztünk Őrbottyánból és itt van anyuja is. Mindennap összeveszünk, tegnap már mondtam neki, hogy vegye már észre, hogy nem vagyunk egymáshoz valóak, minek szenvedünk egymással... Ilyen se vele, se nélküle szitu van. Valszeg azért is, mert én már a saját agyamra megyek itthon és ezt biztos ő is érzi, ő meg kevésbé tudja elviselni, mert ő utazik, dolgozik, pörög... én meg...
Szóval átérzem, itt is mindig én vagyok a hibás és már kezdem unni nagyon. Fel a fejjel, nem te vagy a hibás, sőt...
1., szegény róka, nem biztos, hogy azonnal meghalna
2., lehet hogy nem is működik
3., mi van, ha nem a róka mászik bele?
4., miért nem ment ki leellenőrizni? ;)
5., nem te vagy a hibás! :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi,csak mostanság kevés időm van netezni.

Bogyó:megköszönném ha elpostáznád a cd-t,bár miis kaptunk egyet,de nem a legnyerőbb.Hátha az jobb ami neked van.

Kati:ilyen nálunk is előfordul.hogy Diácskám kinyomja a gépet,épp amikor csinálok v írok vmit,de sebaj,bár ezért én is pipa vagyok pláne,hogy a gépnek sem tesz jót.
Sajnálom,hogy nem jött össze a játszótér,de jövő hétre hozzunk már össze vmit lányok.

Bolha:átérzem a helyzetet,nálunk is ez van,ha apámak olyan kedve van akkor mindig én vagyok a hibás mindenért és én vagyok a rossz,de ha épp nincs semmi baja akkor én vagyok a miss tökéletesség,jó nem?Mondtam már neki döntsd el,hogy most mi vagyok mert mind 2 nem lehetek.
De igaz nekem is sok már ez a 3 éve itthon ülés,nem igazán nekem való.Nem azért mert unatkozom,szerintem gyerek mellett nem lehet unatkozni,csak kimozdulásra vágyom.Emberek közé.
És nem te vagy a róka miatt a hibás,1000 más is történhetett volna,ne rágd magad.

Amúgy remélem jól vagytok!

Kislány:Veled is minden rendben?

puzi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: