Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak kicsit benéztem, Lillának középfül gyulladása van. Ha nem megy le a láza szerdáig akkor felszúrják a fülét :cry: :cry:
Köszi mindenkinek a gyógypuszikat!

Füredi aqvapark a hónap vége előtt valószínűleg nem fog megnyitni :( . Most vasárnap kipróbálhatták az ott dolgozók és családtagjaik. Na erről jól lecsúsztunk a betegség miatt :( . Apa is ott parkosít.

Megint nagyon jó képeket tettetek fel.

Móni gyógyulást nektek is!


Puszi Andi
bambika
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékszik-e valaki rám, annak idején óvoda után érdeklődtem itt. Most is a segítségeteket szeretném kérni.
Tudnátok ajánlani egy jó nőgyógyászt Veszprémben? Jó lenne, ha viszonylag fiatal lenne és jó humorú :)
A magánrendelés idejét és címét, valamint elérhetőségét is meg tudnátok adni? Email a profilomban, ha ide nem akarjátok.
Valamint egy jó gyerekorvost is keresek. Azt is tudnátok ajánlani?

Előre is köszi,
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Indigo

Én emlékszem Rád :)!
Remélem,sikerült ovit találnotok :roll: !

Áronhoz nagy gratula,látom,már egészen nagy :wink: !

Nőgyógyász:
Hát jól feladtad a leckét :wink: !
nekem szimpatikus Dr. Gáspár Levente,nála szültem,bár nem bőbeszédű,de van humora :).Ő az SZTK-ban magánrendel.
http://www.fittseg.hu/index.php?page=ta ... sado&tid=9
Itt olvashatsz róla.
A magénrendelsét meg kellene néznem,mert valahol megvan a névjegye.

A másik,aki szintén szimpi és fiatal,Dr. Jósa Elemér,de nem tudom,miylen a humora :D!Ő is az SZTK-ban magánrendel,de nem tudom a számát :(.

Majd talán a többiek ttöbbet tudnak. :oops:

Gyerekorvosnak szívből ajánlom a mienket,ő a Haszkovón rendel,illetve Jutasi út 59-ben van a rendelő,Dr. Takács Júliának hívják.Nagyon kedves ,kb 50 éves .Amiért én szeretem,mert imáődja a gyerekeket,soha nincs rossz kedve,nem ír fel feleslegesen gyógyszert és bmilyen bugyuta kérdést fel lehet neki tenni :).Épp most ment át hozzá egy jó barátnőm,mert nem volt megelégedve az orvosukkal és ő is nagyon szimpatikusnak találta.
Őt ezen a számon érheted el: 88- 425-681. Az ő rendelőjét kérd,mert két rendelő van ezen a telszámon.

Ha pedig van kedved,akkor gyere közénk gyakrabban :)!



Aba

Barni olyan kis husi ebben a fürdőgatyában!!! :)
Miért nem akartad vízbe engedni,Én Villőt viszem,ha találunk alkalmas helyet,de Bulcsút is vittem ennyi idősen.A természetes vizek jóval tisztábbak,mint a medencés strandok... :roll:

Bambika

Jaj,szegény Lilla,remeélm,nem lesz nagy gond!Nekem szúrták fel fülem,amikor kicsi voltam és onnantól nem volt több bajom,pedig nagyon sokat fájt a fülem... :roll:

Móni

Örülök,hogy Gergő meggyógyult,szegénykém,pont ebben a nagy melegben... :( Bár én is ilyen voltam,télen soha semmi bajom nem volt (ez már persze elmúlt :D),nyáron mindig összeszedtem vmi vírust... :?
Hát nem csak mi voltunk a medencében,de tény,hogy alig voltak ott :).egyébknt tényleg hét közben érdemes menni,hétvégére jó a Balcsi :wink: .
Az aquvapark árak megdöbbentettek(megnéztem a neten...) ,mi biztosan nem megyünk oda.Ha négyen mennénk,az majdnem 15 000 Ft :(. Ennyiből kétszer is megjárjuk Pápát....ha nem háromszor :).
Sajnos ezt megint a németek pénztárcájához mérték,mert kb 15 Euro nem sok így kimondva...nekik... :?


Rólunk

Bulcsúnak 3. napja hasmenése van,kezd rajtam is kijönni,de enyhébb formában.Nem tudom,hol szedte össze.Hétfőn láza is volt,tiszta forró volt ebben a 30 fokban :(.Még most is megy egy kicsit a hasa,de már nem vészes.Szerencsére az éjszakát kibírja,fél 6 körül kel először kakilni... :?

Villő legújabb tudománya,hogy "bubbog".Vagyis azt mondogatja,hogy bubbubbubbubbubb... :lol:

Lányok!

Petra utólagos engedelmével szólok,hogy jövő héten a klubban a mérgező növényekről tartok előadás,ha mnden igaz.Akinek van kedve,szt jöjjön :). Már nem azért,mert én tartom,csak mert szt érdekes a téma... :roll:

(Petra,ugye nincs harag? :oops: )


És most jön a számonkérés:

Kriszta?Szilvia?Szilvi?Anya4?

Asszem megint irgumburgum lesz ám!!!! :twisted:


anyapoc
 
 

 
 

Ja,és persze:

Petra,Te merre jársz? :wink:

anyapoc
 
 


TIMI :D

Milyen volt Ausztria?
Miket vettél?Gondolom, sok szép dolog volt.
Tegnap voltunk Csonginál, képzeld befordult fejjel lefelé a kislány, múlt héten éreztem is, mintha aerobicozna valaki a pocakban..

ANDI
:D

Lillának én is sok-sok gyógypuszit küldök.
Kisbogárka, csak megússza azt a fránya szúrást!

MÓNI
:D

Nekem most anyósomék segítenek azzal, hogy délután 4-től bevállalják Jocit, így csak a délelőttöt kell kihúzni, aztán déltől 4-ig alszik, apa meg este érte megy.

pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


A végéről lemaradt: mától a 35. hétben!
Timi: azért ez túlhordás a javából, nem? :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak napok óta olvasó üzemmódban. Marcell napok óta nagyon nyűgös, remélem legalább négy foginca fog kibújni egyszerre. Annyira nyálzik szegény és összeszorított szájjal morog. Este szerencsére jól alszik, bár mostanában 10 előtt nem kerül ágyba. Úgy örültem, hogy Zircen is szerveznek az anyukák babatalit, hát nagy csalódás volt. Összesen négy gyerek volt, abból is ketten testvérek. :(
Kép


Anyapoc
A "bubogás" Marcellnek is nagyon tetszik mostanában. :D
Jövő héten melyik nap és mikor lesz az előadás? Ha Marcell is úgy gondolja mi is szívesen meghallgatnánk. Nagyon tetszettek a Pápán készült képek. Villőt úszópelussal, vagy pelus nélkül viszitek be a medencébe? (elnézést a buta kérdésért)
Mi egyenlőre csak egy kis felfújható medencében pancsoltatjuk Marcellt, de kíváncsi lennék hogy érezné magát egy nagy medencében.

Indigonak átküldtem e-mailben Dr. Jósa Elemér telefonszámát.

Kirri
A házikónk egy öreg pajta köveiből készül.

Egy kép a házról:
Kép

Tegnap a szomszédba fát hoztak, amit Marcellnak feltétlenül látnia kellett:
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Már hogy lenne harag! :shock: Én is pont azért néztem be most, hogy bereklámozzalak. De hát mint mindig (topicos berkekben), megint megelőztél!
Tegnap el is felejtettem megkérdezni, hogy párod teljesen meggyógyult már?

Lányok!

Remélem, Ti birjátok még a meleget!
Jó strandolást mindenkinek!

petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítségeteket.

Anyapoc, igen találtunk ovit. A Csillag u.-ba fel is vették Fannit. Már nagyon várjuk.
Igen Áron már 1 hónapos, hogy rohan az idő.
Megpróbálok gyakrabban jönni, de egyenlőre alig van időm. Szinte egész nap szopizunk. :)

Szilvi, neked is köszi az infót.

Mindenkinek szép napot!

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Anyapoc :lol:

Mostmár simán fürdünk a Balcsiban. Akkor még nagyon hideg volt a víz. Mindig talál magának kis barátot, barátnőt :oops: akivel játszanak.

Hát ilyen áron nem szeretnék a füredi Aquaparkban csúszdázni!!!!!
Normálisak? Ja , a fürediek kapnak kedvezményt. 300 azaz háromszáz forintot!Hát nem szép gesztus?

Szilvia :lol:
Biztos szupi lesz a házatok! Szeretnénk látni majd lépésről-lépésre!

Orsi :lol:
Túlhordás.................. Tudod én is ezt mondtan a dokimnak.
Ausztria jó kör volt. Zoli pénztárcája bánta.
Egész jól be tudtam vásárolni. Bár rugik nem igazán voltak. Nem tudom ezek mit adnak egy pár hetes babára? Kétrészes együttesek voltak inkább.
Azt meg nem mertem hozni,mert rugit beszéltünk.

Szilvi :lol:
Na kifolyik a pisi? :oops:

Jó éjt Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Szilvia

Az előadás kedden lesz 10-től.Akkor ezdődik a tali,szt ha tudsz,mindenképpen gyere be.Mi úhy szoktuk,hogy út közben,míg odaérünk szunyáljon egyet Villő(bár nem mindig gondolja így :D),így nem lesz fáradt.De a tömeget amúgy is élvgezik :).
Nagyon szuper lesz a házatok.Az oladlán mi célt fognak szolgálni azok a kövek,Mert ha jól látom,mellette tégla van... :roll:
babatali:hát előbb utóbb ott is biztosan többen lesznek,csak egy kicsit reklámozni kell :).Eleinte szt sehol nincs tömeg,ami azért egy idő után jó is ám :).

Petra

Megnyugodtam :).
Aranyos vagy,Apjuk már jobban van,de azért még fájdogál a háta,plána,ha elfelejti a gyógyszert... :? Sokáig el fog tartani,de fényévekkel jobban van... :)
Tegnap vissza is ment dolgozni :cry:

Indigo

Szívesen,remélem,hogy sikerül mindenből megfelelőt találnotok :)!
Ovi:szuper,remélem,meg lesztek vele elégedve :)!

Timi

Ja,aszittem máááá,hogy nem engeded szegény gyereket a jó hűűűűűs vízbe :).Villő írtóra élvezte tegnap is,akkorákat kacagott :).Persze azért nem volt bent sokáig :)!
Barátnő :)...
Aquvapark:elég durva szt is,én olyat olvastam,hogy csoportnak 10 % kedvezmény...na kösz :D!
Tegnap voltunk a Balcsin,kb 500 Ft volt az utiköltség,vettem egy úszógatyát 800 Ft-ért és ettünk kb 1800 Ft-ért.Ja és két belépő 600 Ft volt.Hát ebből oda még csak egyikünk ment volna be... :?

anyapoc
 
 


Szilvia!
Nagyon szép lesz a házatok!
Tuti jól néz ki ezzel a köves megoldással!
Micsoda édes Marcell, ahogy kíváncsiskodik az ablakban!
Jól látom,hogy hátul fürtös a hajacskája?


Timi!


Apa pénztárcája... hi-hi:lol:
Szóval apasztottad rendesen :lol:
Sajnálom, hogy kisrugik nem voltak, talán majd ha nagyobbacska lesz!Azért a Brendonban is sikerült nagyon szép kis dolgokat vennünk.
Nem mondom, jó sok kedvezményt kapunk "élményfürdőzni",mint fürediek :twisted:
Egyszer azért biztos megnézzük, de ilyen árak mellett inkább mást választunk majd.

Azért Joci és Barni is bementek vasárnap a Balcsiba, pedig nem volt valami meleg a víz..edzett kis krapekok lesznek!
pusz
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Na, most jól lemaradtam, esélyem sincs, hogy két hét hozzászólásaira reagáljak... így jár, aki trehány és csak olvasni jár a topikba :oops: 8) . Mindenesetre a szuper fotókért mindenkinek jár a dicséret!!!!!!!!! :wink: :) :) :)

Nálunk minden rendben, leszámítva az én szokásos, menetrendszerű júniusi betegségemet (torokfájás, nátha, köhögés stb.) :( Ez viszont nem tántorít el bennünket attól, hogy kimozduljunk itthonról... Főként, hogy lassan már két hete tart a jóidő (sőt kánikula). Mára kicsit "hűvösebb" lett, "csak" 27 fok, de jól is esik a fullasztó meleg után.
A közeli tónál van egy nagyon szépen kiépített strand, szuper játszótérrel. Vettünk egy családi szezonbérletet és délutánonként oda vonulunk ki. Apa meg munka után jön utánunk. A gyerekek nagyon élvezik, este 7-kor alig bírjuk hazavonszolni őket :) . Még az első napokban a hideg víz (18 fokos) sem tántorította el őket, Enikő úgy sétált benne, hogy csak néztem :o . A németekről már nem is beszélve, őket aztán abszolút nem érdekli a hőfok... Edzett egy banda. :lol: :lol:
Kirándulni is voltunk: a Ravensburger Spieleland-ban (óriási, nagyon élvezetes vidámpark), a Minimundusban (itt a világ minden tájáról a híres épületek vannak mini változatban, 1:25 arányban megépítve), Donaueschingenben a Duna forrásánál és a Fekete-erdőben a Titisee-nél.
Képekkel már nem akarom terhelni a topikot, majd megadom az albumunk elérhetőségét, ha van kedvetek megkuksizni... :wink:

A foci vb-őrület egyre nagyobb méreteket ölt, az utóbbi német meccs után éjszakába nyúló népünnepély ment az utcákon, persze nem csendesen és szolídan... :roll: :evil: És még messze a vége!

Ákoséknak augusztus 1-ig még van óvoda, majd 3 hét szünet. Itt az iskolai vakáció is csak 1 hónapos, viszont év közben van több hosszabb szünet is. És kánikulában (30 fok felett) tilos a 12 óra utáni tanítás. Be is tartják, mert a napokban láttam, hogy még a gimisek is vonultak haza.
Szeptembertől elvileg Ákosnak iskolába kellene járnia, de nem tudom, hogy egy hónap kedvéért érdemes-e elkezdenie. A nyelvgyakorlás miatt jó lenne, viszont nincs kedvem megvenni az egész iskolai felszerelést méregdrágán... A múltkor rápillantottam az iskolatáskák áraira, hát 80 euró alatt nem volt... :o :o :o Az viszont tény, hogy ezek jó minőségű, szép táskák. Gondolom otthon sem olcsók ezek a dolgok, csak még nem nézegettem és fogalmam sincs.

Enikő nem a legjobb passzban van mostanában, nyűgösködik időnként, de gondolom a meleg is közrejátszik, meg tegnap néztem bele a szájába, és a szemfogainál az íny iszonyúan duzzadt :( . Megpróbálom emelni a Viburcol napi adagját (most egyet kap esténként), aztán majd meglátjuk...
Hallom, fel is ébredt, úgyhogy mennem kell.

Puszi mindenkinek!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom van e valaki aki emlékszik még rám... :( Igazábó egy ideig netem sem volt, aztána fonalat sem tudtam felvenni veletek úgy lemaradtam...

A lényeg amiért jöttem... Szóval szombaton este megyünk le Füredre és augusztus végéig ott is leszünk :)

Hátha összeismerkedünk :) Nem ismerek ugyanis senkit Füreden akinek gyerkőce lenne.

Puszi mindenkinek

Gabi és Zsombi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Gabi!!!!
Hát persze, hogy emkékszek rád, remélem most már tényleg sikerül összefutnunk Füreden.
Zsombi milyen nagyfiú lett, mesélj mi van veletek?

puszi
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Gabi!

de most nem úgy jöttök,mint tavaly,ugyeeeeeee?

Megvan még a telcsi számom? CSörgess ha itt lesztek és talizhatunk. Orsi is biztos szívesen venné. Igaz orsi????

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Remélem már mindenki meggyógyult!! Kismamik nincs kedvetek pocakos képet feltenni, nagyon kíváncsiak vagyunk rátok! :)

Anyapoc
Kedden remélem be tudunk menni Veszprémbe, majd Marcell eldönti van-e kedve. A házikó két oldala (utcáról látható) lesz kőből, célja csak az hogy szép legyen. Belső vakolás miatt ajánlották, hogy a kőfal mögött téglafal is legyen.

Kirri
Marcell haja hátul valóban fürtös, amiért én teljesen odáig vagyok. :wink: :D

A mai napuk nem volt túl fényes. Éjszaka négyszeri kelés, aztán reggel nyolckor kelés, délután kettőkor keserves kényszer altatás és végül egy esti kilencórás beájulás az ágyba. :( És a kimerítő alvások között persze játék, kúszás-mászás, állás, pakolás.


Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Hali!

Hát mesélni valóm az lenne bőven mert Zsombi időközben írtó nagy gyerek lett! Nemsoká 18 hónapos! És írtó eleven, amolyan igazi kis gézengúz!

Húúú most nem olyan lesz mint tavaj.... Már tuti holnap indulunk este ott is leszünk! :) Csak Tibi (a párom) jön majd haza mert neki dolgozni a kell... Úgyhogy csak hétvégenként jön majd le...

Aba! Meg van a számod! Vigyáztam rá :) Fel is foglak hívni! :)
Remélem összefutunk!

Most megyek összeszedem magam, mert az a helyzet hogy holnap még megyünk délelőtt elköszönni nagymamától meg hasonlók és még semmit se raktam össze igazából most kezdtem el gondolkodni hogy mit is kéne összepakolni egy egész nyárra... NEm is tudom mikor fogok összepakolni!

A lényeg hogy holnap megyünk, és örülök nektek! Remélem összefutunk! Ott is ilyen őrület kánikula van??? Nekem apukám meg a nagyszüleim ugyan lenn vannak de nem mesélnek... Itt a vagy és büdös Bp-en legalábbis elviselhetetlen a kánikula... MA esett az eső vagy 20 másodpercig, pedig már kezdtem örülni!

Na megyek, puszi nektek, és jelentkezem!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Hú Orsi! Csak most lesem a szalagodat! Gratulálok! Én tényleg le vagyok maradva! Dejóóóóóó! EGyébként mi is próbálkozunk de sehogy nem akar jönnia kistesó :( De kitartóak vagyunk! :)

Teszek fel nektek egy képet az én szépfiúmról! :)
Kép [/img]

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi, hogy zavarok, de kéne egy kis infó nekem a Balatonról.
Ha esetleg tudna valaki segíteni, keresünk egy házat a VÍZPARTON, ha lehet déli oldalon, de mindegy. CSak 2 vagy 3 éjszakára kellene, de sokan vagyunk kb. 10 felnőtt és 6 gyerek. Van egy 1 éves is és van aki pocakos, ezért lenne jó a vízpart, hogy ha már ilyen kevés időnk van, ne az legyen a program, hogy le fel megyünk a strandról a házba meg vissza. 3-4 hálószoba elég, mert kis helyen is elférünk !:)

Nem baj ha nem túl luxus a hely, és az sem baj, ha nem túl drága! :)
Lécci emilen írjon aki tud segíteni! mandroka68@hotmail.com
Köszike!
Üdv.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy Veszprémben mikor szokták végezni a piciknél a csípőficam szűrést?
Ugyanis mi pont 6 hetesen költözünk és nem tudom, hogy még itt menjünk el, vagy már Veszprémben.

Köszi előre is a válaszokat,
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Anyapoc, Szilvi

Ha benéztek megírnátok hol lesz a holnapi előadás? Tudom, hogy egyszer már írtál róla, de sajna nem emlékszem rá. :(

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Látom mindenki strandol!
És mindenki csak kérdez,de válasz sehol.

Indigo :)
Nem emléxem külön csípóficam szűresre.Szerintem nekünk a házidoki csinálta valamelyik tanácsadáson. Ha nem így van akkor bocsi,hátha a többiek okosabbak ezügyben.

Szilvi :)
VAsárnap dél és egy óra körül nem láthattalak benneteket Veszprémben?

Holnap jön haza Csenge, Apa hozza. Már nagyon várom!!!!
Remélem reggel már elindulnak.

Gabi :)
Máris a kistesón dolgoztok? csak kitartás ! Jön majd!

Andi :)
Én nem tudok ilyen kiadó házat. Bocsi.

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Szia Aba!

Láthattál miket, gyerkőc nélkül kettesben vásároltunk a plázában.

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


minket

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Indigo

Én sem tudok külön csípőficam szűrésről, nekünk is a gyerekorvos nézte meg Marcellt az egyik tanácsadáson.

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Andi!
Sajna ilyen sok személy részére én sem tudok kiadó nyaralót (max. 6-7 embernek).

Indigo!
Szerintem Vp-ben nincs kötelező csípőszűrés. Csak akkor utalnak be a szakrendelésre, ha a háziorvos rendellenességet lát, vagy az átlagosnál kötöttebb a csípő.
Ákost nekem vinni kellett 3 hónaposan, az orvosunk beutalt, mert az egyik oldal kötöttebb volt, a hurkincák asszimetrikusak voltak, de azt mondták, hogy többször nem is kell mennünk, mert annyira minimális, hogy kinövi a gyerkőc. És így is lett...
Enikőt már csak a tanácsadáson figyelték, vele nem volt semmi.

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Indigo :D

Nekünk a csípőficamszűrést a nagybátyám csinálta, ő Dunaújvárosban ortopédsebész-így "családban maradt". :D
Krisztának szerintem igaza van, hogy ez nem kötelező.
Nekünk a nagybácsi jvasolta, hogy az ikerterhesség miatt megnézi Jocit, mert a pocakban mind2-en medencevégű fekvésben voltak.


Andi68 :D

A topikunk a Balcsi északi partjáról verbuválódott, ill. nagyrészt mindenki veszprémi.Én nem tudok sajnos ilyen házat :cry:

Gabi :D
Hajráááááááá, szurkolok kistesó űgyben, de ne aggódj, nem vagytok semmiről lekésve :lol:

Kriszta :D
Nálatok is tombol a kánikula?
Azért most visszasírom a hűvösebb napokat, teljesen kikészít ez a meleg!
Még jó, hogy Jocira 4-től vigyáz a nagymami :!:

puszi
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Azért egészen sokat írtatok :lol: !


Hát én kidöglök a hőségtől,így minden délután(mert még ovi van) a strandon kötünk ki... :wink:

Így talán ki lehet bírni :)!

Pocakosok?Hogy bírjátok? :?

Szilvia

Ne haragudj,de tegnap már nem néztem be este :oops: ,de majd szívesen átküldöm neked mélen az anyagot,illetve itt is olvashatsz róla,majd megkeresem a topikot :)!
Alvás hogy áll? Javult? :?:

Indigo

Itt külön nem csinálnak csípőszűrést,de olvastam,hogy Pesten egy csomó helyen ez szinte kötelező.Itt tényleg csak a háziorvos nézi meg ,a többit Kriszta leírta :).

Őszintén szólva szt tök felesleges teljesen egészséges gyerekeket Uh.ra hordani emiatt(mert asszem Pesten ezt csinálják...).Vagy ez jó lóvé valakinek? :roll:

Gabi

Én is emlékszem,juól eltűntél :).Ezek szt megint nem leszel sokáig,ha a fél nyarat itt töltitek :wink: !



Kriszta

Hogy Ti már megint mennyi felé jártatok :o !Hát most megint nagyon irigykedek ám! :oops:
Már kezdtem érted aggódni,hogy olyan sokáig nem jöttél,írtam is skype-on,de nem reagáltál... :?
Album jöhet,megnézném a szuper képeket!
Iskolatáska... :( Az azért nem semmi,de akkor remélhetőleg pár vet kibír :roll:
És a tankönyvek árai?Arra azért kiváncsi vagyok,ott ez hogyan működik,majd írd ám meg :)!


Nem is meséltem,hogy 17-én a barátnőm esküvőjén voltunk egy elég közismert helyen.Dobok fel egy képet,kívánci vagyok,felismeritek-e :roll: ....Persze a segítség a képen van :D:D:D:D! Kép

Puszka

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Hát nem irigyellek... pocakosan ilyen hőséget bírni :o :shock: . Gyere hozzánk, itt most is egész kellemes 28 fok van. Kép Lakásban azért tudsz hűsölni? Vagy már az is teljesen átforrósodott?

Anyapoc!
Bocs a múltkori skype-os "csendért" :oops: . Mire észrevettem, hogy kerestél, már indulófélben voltunk...
Fotó: Én nem láttam a filmet sajna, de a felirat sokat segített :lol: :lol: :lol: .
Hármasban vagytok már? Apa visszatért dolgozni?
Fotóalbumunk: http://fototar.t-online.hu/media/medial ... um=1780318 Ha van kedvetek kukkantsátok meg, értelemszerűen a végefelé vannak a frissebb képek :) :wink: .

Na lépek mosogatni... :roll:

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta :D

A házban mindenhol lehúzom a redőnyöket, megy a ventillátor-sajnos számomra ez nagyon kevés.
Éjszaka már kezdtem örülni, mert esett az eső és a szél is fújt-ugye az ember már miknek nem tud örülni? :lol:
Joci délután pancsolni szokott a kismedencében, na ilyenkor bedugom a lábam a vízbe, ideig-óráig jó is...szóval tényleg nem irigylésreméltó a helyzetem :roll:
Megnéztem a fotóalbumotokat: gondolhatod, legjobban most a havas tájképek a nyerők nálam :D

Többi pocakosunk?

Timi :!:
Telefon bekapcsolva, mellettem :!: :lol:

pusz
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kriszti

Megnéztem a képeket az elejétől a diavetítéssel,nagyon élveztem :)!Nagyon jók a pillanatképek,és most még jobban irigykedek ám :D!
A minivinatos hely Bulcsúnak is nagyon tetszene :),az merre volt?
És tuti a babakocsiparkoló :lol: !
Jó,semmi gond ám,láttam aztán,hogy kijelentkeztél :wink: !
Ügyes vagy,hogy így felismerted a képet :lol: !
Nem lesz furcsa hazajönni? :wink:

Orsi

Gondolom nem vígasztal,de pocak nélkül is elég kibírhatatlan ez a meleg... :? Most belegondoltam,mekkora szerencsém is volt tavaly nyáron... Miért nem vesztek neked is egy medencét? :wink:

Pusztok

anyapoc
 
 


Orsi :)
Az az idilli helyzet van most nálunk,hogy együtt alszik a két kis manóm. Sőt,tudod mit? Én is most ébredtem fel...... Hát bevallom jól esett.
Ha felkeltek,akkor csörgök a "bekapcsolt-melletted levő" telefonodra.

Kriszta :)
Nagyon szép helyeken jártok.

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Hát akkor én reagálnék az Üvegtigrises helyszinre! Hát persze, hogy felismertem! Tinnye, Piliscsaba esetleg Pilisvörösvár? Hol volt a buli? És milyen volt? Mi szombaton a strandon ütköztünk esküvősökbe. Az sem egy szokványos helyszin, a fél strandot lezárták és az esküvői videófelvételen tuti hallatszani fog, ahogy Nóra üvölti, hogy "menyasszony" (nagyon tetszett neki a szó). Minden üvöltés után csobbant a viz, mert ugrott egy nagyot a medencébe. Szóval elég fura helyszinen volt igy a strandolókkal egybekötött ünnep.

HIREK POCAKLAKÓMRÓL
Megvolt a 18 hetes ultrahang. Persze vissza kell még mennem, mert a szive nem látszott jól. Izgett mozgott a kis lurkó. És a lényeg: KISLÁNY. Azért erre még rákérdezek egy párszor.
:)

HIREK RÓLUNK
Holnap elhúzunk melegebb éghajlatra. Uticélunk Krk sziget. :D

Remélem, Ti sem fogtok fagyoskodni itthon!

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Petra


Elöször is GRATULA a majdnembiztosan kislányhoz :):)!!!!!!!!!
Ezek a lányok már csak ilyenek,Villő is alig akarta megmutatni a kis dobogó szívecskéjét :).Ki UH-ozott?

:):)...igen,Tinnye után van a helyszín és beljebb,a tó partján van egy szép kis panzió :).Ott volt a buli,ott is aludtunk...nagyon kellemes hely,van egy aranyos játszótér is.A buli jó volt,nem hagyomásnyos,inkább fiataloknak való buli.Az anyakönyvezető kijött Tinnyéről ingyen és ott volt a szertartás is.A menet Pestről indult (Zugló),és persze lemaradtunk :D,így éppen hogy odaértünk a szertartásra :D!A vacsi svédasztalos volt,talán itt volt egy kis hiba(amiért az ifjú pár is morcos volt),hogy az asztalokat nem lehetett körbejárni,hanem sor állt előttük és bizony mire pl mi odaértünk,volt,aki már harmadjára evett :? .De azért éhen nem maradtunk.Voltak tűzzsonglőrök,hastáncosok,meg egy kongás,aki végig kongázta az esküvőt,a zenét egy DJ szolgáltatta.... Hát röviden ennyi :)


Hűűű,nyaralás,most irigy-irigy!Sok szép képet csináljatok ám! :wink: És persze pihizz sokat,mert már nem sokáig teheted :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Már néhány napja egyszer sikerült írnom, de lefagyott a gép és elszállt :cry:

Petra gratulálok én is a kislányhoz. Jó nyaralást! Imádom azt a szigetet! Most egy kicsit messzebb megyünk majd aug. végén, a hirhedt Vir szigetre :D

Kriszta nagyon jók a képek! Szép helyeken jártok.


Anyapoc

Esküvő :lol: :?
Felismertem én is a helyszínt :)
Hol strandoltok délutánonként?

Picit rólunk: Lilla megúszta a fülszúrást! Köszi mindenkinek a gyógypuszikat!
Megvolt az első fodrászati élménye is. Már nagyon zavarta a nagy haja :( Jaaaa és kibújt az első fogacskája is. :D
Mióta meggyógyult egésznap kézben lenne alig tudok csinálni valamit :(

[img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 066.58.jpg[/img]


Kép

Még pár kép a ma 3 éves nagy fiúról.

Kép

Kicsit csámpás a torta ,de mentségemre legyen hogy alig 1 órám volt rá. Az igazit majd 9-én kapja akkor lesz a nagy családi buli :)

Kép

Az első koktélja a nagyfiunak.

Móni ti már teljesen meggyógyultatok?

Pocakosok bírjátok még ezt az örült hőséget?

Szilvi ti merre jártok?

Ajjajj megint jön a vihar. Gyorsan befejezem mielőtt elszáll ez is.

Puszi Andi
bambika
 
 


Andi!

NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK A 3 ÉVES NAGYFIÚNAK!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Kriszta

Kép
hardik
 
 


Kép
Kép
anyapoc
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT A 3 ÉVES BENCÉNEK!!!!
Kép

Andi!
Nagyon vagány, jóképű a kishapsi, a haja látom be van lőve :lol:
Koktélok: húú, de jól néznek ki, Te készítetted őket?Nagyon gusztik!

Timi!
Tegnap Joci nyügije mellé még társult az is, h. Józsi apukája megjött a kórházból, így lement megnézni, hogy van.Legközelebb megyünk mi is, csak most minden összejött :cry:

pusz
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Lemaradt:
Bence anyucijának külön gratula a szépen sikerült tortához!!!! :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Boldog szülinapot Bencének!!!!!
Kép
Timiék!

Kép

Kép
aba
 
 


Orsi!

Majd akkor legközelebb. Jól van Józsi Apukája?

Pussz

Kép

Kép
aba
 
 


Utólagosan Boldog Szülinapot Bencének!!!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!
Ma lusta vagyok írni, de azért két friss képet felteszek:

Kép

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szilvia :)

Nagyon szépen halad a házikótok. Mikor költöztök? :lol:

Mekkora lesz?

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék bölcsi-ügyben. Véglegesen csak 1 év múlva szeretném beadni a kisfiamat, de már most szeretnék tájékozódni, hogy milyen bölcsik vannak, hová érdemes menni. Itt is egy évvel előre kell jelentkezni? Az is érdekelne, hogy vannak-e olyan bölcsik, ahová (természetesen pénz ellenében) időszakosan (csak bizonyos napokon vagy pár órára) lehet beadni a gyereket, ha az anyának valami dolga akad. (Bébiszittert nemigen sikerült találnom, meg szívesebben is venném, ha közösségben lenne a gyerek).
Köszi minden infót!
Bnadris
bandris
 
 


Szilvia

Jól halad a házatok :)!És a főznivaló sem semmi :wink: !

Bandris

Érdemes mielőbb beíratni a picit a bölcsibe,mert itt is vannak várólisták.Van a Haszkovón egy, a Lovassynál és az Ördögárok utcában.Az én fiam az utóbbiba járt,nekünk nagyon megfelelt :).
A Haszkovón levő bölcsiben van egy fizetős játszóház,Vackor a neve.Anno az én fiam is járt ide és itt is hagytam,szt nagyon jó,csak ide is be kell szoktatni.Nem engedik,hogy azonnal ott hagyd,fokozatos szoktatást szeretik.Telszám: 30/ 3726311

anyapoc
 
 


Szilvia!

Szuper jó lesz a házatok!Gondolom már alig várjátok, hogy költözhető legyen!
Marcell a bográcsban... :D :D :D

Timi!


Apósom viszonylag jól van, kicsit nyűgös beteg, egyik nap jól van, másik nap kevésbé.Tudod, ahogy ilyenkor az lenni szokott.

Többiek?
Szilvi, már jó rég írtál, mizujs veletek?
Móni?Lassan Ti is megtudjátok a pocilakó nemét.Kihez jársz dokihoz?

Nekünk már rendesen meg vannak számlálva a napjaink..15 napunk van még hátra... :lol:

na puszika mindenkinek
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Emlékeztek még ránk? :roll:

A nagy melegben Herenden voltunk (bocs Bambika, de épp akkor volt beteg Lilla, így nem akartalak terhelni magunkkal, egyébként örülök, hogy jól van már a kiscsaj) és csak ritkán jutottam géphez. Akkoris csak olvastam. Itthon kiderült, hogy nem jó a net. Így egy jó ideig nem tudtam jelentkezni.
Visszaolvasni még nem volt időm. Most csak magunkról írok pár sort.

Márk megtanult mászni. Már nem nyüglődik annyit és ez nagyon kellemessé teszi a napokat. Bejárta az egész lakást, gondolom élvezi nagyon a szabadságot. Ha nagyon fáradt, akkor azért tud reklamálni. Felül egyedül, azt hittem sosem jutunk el idáig :lol: Ez nem mindig jó, mert este hiába akarom lerakni aludni, felül és ordít mint a sakál :( Nem tudom meddig fog ez így menni?? Nem vagyunk ehhez hozzászokva és nagyon zavar, hogy ennyire sír (hisztizik :?: ).
Voltunk a Balatonon is. (Anyapoc vártunk benneteket kedden, de sajna nem értetek le.)Nagyon élvezte a locsizást a Nagyvízben. Alig várjuk, hogy Apával is tudjunk menni.
Megnéztük az Állatkertet. Csak ámulok-bámulok. Csuda szép lett és nagyon állatbarát. Nekünk tetszett Apával, de Márk még nem értékelte annyira. Peresze a pici állatokat, amik a szeme előtt izegtek-mozogtak azokat igen.

Dobok fel pár képet, remélem nem unjátok.

Pusz!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: