Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bolha!!! A szab.minta nagyszerűűű!! Jöhet!!!! :lol: :lol:
Háttttt, ami a mai pihenést illeti................ :oops: :oops: a kisszobában teljesen rendet raktam, összepakoltam, összehajtogattam és szépen elraktam a már nem jó ruháimat, stb.
Most egy kicsit elfáradtam. Úgyhogy pihizek is!!
Sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok ?

Rita !! Aszta !!! Te kertész vagy és fát nevelsz ???? !!!

Csuda jó lehet !!! Kellemes békés és szép !!!! :lol: :lol: :lol:



Pusza

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: igen kertész vagyok. De nincs türelmem pepecselni a kis virágokkal.. Még egy kaktuszt is sikerült kiszárítanom... :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: Maradok a fáknál, meg a bokroknál. Azokkal nincs sok macera. :lol:

kislany: akkor átviszem valamikor jó? Majd telefonálok előtte. :) És ne takarítgass már!! Nézegesd a halakat. :)

Andi: majd valamikor kéne arra járnunk, mert a csekkeket fel kell adnom, de nem visz rá a lélek.. :roll: Majd sztem csütörtök péntek felé. Jó? De a mi gépünkel is baj van.. Sorra teszi tönkre az új dvd-ket. A felénél megáll az írás. :( Majd megcsináljuk és átírom nektek jó?

Na megyek mert Lala már nyűglődik

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Sziasztok !!


Ezt a pocsék időt !!!


Jelentem, közművektől papírok megvannak !!! :lol:


Pénteken megyünk a tervezővel a polg.mest. hiv.-ba egyeztetni és ha minden rendben , jövőhéten remélhetőleg be is adja a terveket .

Andi !!! Na, hál Istennek ,akkormár sínen lesz!! Csak reklamálni kell !!!
Akkor már nézegettetek valamit ???

Tegnap már szinte átaludtuk az éjszakát , csak 1 óra körül kelt enni , és már aludt is tovább reggel 6:15-ig !! :lol:
Nem kellet az orrát sem szívni !!! :lol: :lol:

Puszi mindenkinek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha:Jó persze,majd ha jó lesz akkor átírjátok.Majd azért csörizél mikor jöttök erre.

Kati:ez csak egy ilyen adósság rendező féle hitel lett volna,de tegnap megint jól ráfáztunk,200 ezerrel többet kell visszafizetni mint amennyit átutaltak az előző banknak,és ha nem ültek volna rajta akkor még jó lett volna,ennyit emelkedett az árfolyam.Tiszta szívás.
a TELEK MAJD KB.1 ÉV MÚLVA LESZ ESEDÉKES.
Az tök jó már,h így alszik a Dia,majdcsak átalussza az egész éjszakát.Br szerencsére nekem mind 2 átalussza,csak a Dia hajnalban átjön közzénk,de ennyi.

És gratu,tök jó,h megvannaka papírok.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Bolha:ha jöttök nem hozznál át addig is vmi dvd-t a diusnak,hófehérke vagy ilyesmitek ha van,nagyon megköszönnénk,de én is adok nektek ami nincs esetleg.

Puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


sziasztok !!!


Andi !!! 200 e. ??? Ez még gyönyörűűű a menk több mint egy millácskáva lett több!!! Ehhhh

Hogy nem teszik vaklahova magukat !!!


Furcsa is volt ez a korai hitel , már tényleg azt hittem , hogy előrébb lett hozva minden !!!


bolhácska !! Én akárhogy csinálom ezt a vajas sütit , nem dagad a duplájára !!! :?
Most megnézem megint a receptet , hátha kihagytam valami sütőporszerűséget !!! :wink:


kislány !! Jól vagy ???


Puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Vagoyk én is, csak itthon megy a pakolás ezerrel. Tegnap a kisszobácskámat pakolásztam, délután pedig egy kismami ismerősömmel találkoztam, akinek már csak 3 hete van. Ma pedig anyukámmal kolbászoltam Bp-en, de tényleg nem sokat. Még ki kellene porszívóznom, de a fene egye már meg. Ráér holnap is!! Megvár!!! Annyira utálom már a rend és tisztaságmániámat!!!! Anyuval veszekszem, hogy miért takarít, mos fel, töröl port naponta, én meg ugyanazt csinálom!!! :twisted: :twisted:
Le lehet erről szokni valahogy????? :roll: :roll:

A kamat emelkedést ne is mondjátok. Ma kaptam én is egy levelet a bankunktól, hogy a hitelünk a kamatláb változása miatt mennyit emelkedett. Csak néztem, hogy mi a bánat ez, de számszerűsíteni még nem mertem, mennyivel jelent ez többet a végén. 1-2 hét és úgyis megtudom, ha jön a következő részletről a csekk.... :twisted: :twisted: Ehhhh.... ez a k*a pénz!!! Fogy és minden emelkedik!!! :twisted:

Kati továbbra is Veled örülök, hogy jól mennek a dolgok!!! Holnap jöttök a hivatalban??? Én is be akarok nézni az adóirodába és az építésügyre Dávid ismerősömet üdvözölni! :lol:
Képzeljétek, megkaptam a gépjármű adóról és a kommunmális adóról a csekkeket, az van a papíron, hogy az előző év után nincs hátralékom, ehhez képest küldtek még egy papírt, hogy előző év alapján 288,- Ft pótlékot kell befizetnem, határidőre!!! Én ezt nem értem már!!! Nem a 288,-Ft-ról van szó, hanem az,. hogy ha egyszer azt írják, hogy nincs hátralék, akkor mi a bánat ez, és milyen pótlék??? Mert semmi magyarázat!!! :twisted: Telefonálni nem fogok, mert az többe kerül, mire az adóban dolgozó falu beli csajnak elmagyarázom mit akarok. De úgyis van dolgom arrafele, így azt terveztem, hogy akkor útba ejtem a hivatalt!!!

Ez egyébként ugyanolyan bosszantó, mint hogy a Magyar Állam kincstártól kaptam egy levelet, amit nekem be kellett vinnem a munkahelyre, hogy azt a munkáltatóm beküldje a Magyar Állam Kincstárnak. Különben minimálbér alapján számolják a táppénzemet!! Ki érti ezt????!!!!!! :twisted: :twisted:

No szólojatok rám, hogy hagyjam abba a dühöngést! :D
Bolha! Nagyon köszönöm előre is a mintát.
Én holnap délelőtt nem vagyok, mert végre szépülök egy picit!!
De majd jelentkezem.

Sok sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


kislány !! Képzeld, nem kellett meni a tervzővel . Viszont hívott, hogy minden rendben és annyira tetszett a terv nekik , hogy valaki szeretne vele terveztetni , most pontosan nem tudom ki, de mindegy is !!! :lol:

A mai napom szinte csak bosszús volt idáig !!!

1. Mercinek ma ünnep , és az Istennek nem akart fehér felsőbe menni (a búzt már nem is erőltettem ) , Hát ettől kiborultam már reggel , az oszt.főnöke már szülőin szólt , hogy jó lenne ha mindenki fehérbe menne , erre csak nem érti meg , hogy én így nem engedhetem el ...stb. kivagyok

2. a kapu nemj nyílt !!! ??????????? :?: (elktromos)

3. Auchanba átvágtak 1 karton tejjel !!! (Dia hisztizett már ,szokás szerint mire a pénztárhoz jutok , és örültem , hogy kijutok onnan , bár kicsit gyanusan sokat fizettem , de ráfogtam a nyuszicsokikra meg a husikra )

4. közvetlen a kosártároló mellett sikerült parkolnom és jön már a hapsikám , hogy nem -e tudnék neki segíteni (egy kis pénzel ugye) , mondom, nem de ez így nagyon könnyű, holnaptól én is kijövök kéregetni, erre akkor : viszavietem a kocsit , NEM , itt állok közvetlen mellette , legalább a hátsó sorokban próbálkozna !!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

kikészítenek ez a kéregetők itt az Auchannál ,főleg avval , hogy még azt a fáradságot sem veszik , hogy távolabról kérjék el a kocsikat !!!!! Nevetséges !!!



Bocsi , na most én is jól kidühöngtem magam !!!


Millió puszi mindekinek !!!


ui.: Reméle ma már más nem lesz !!! Ja, és a Merci is hazaér , mert teljesen kivolt, hogy nem mehetett feketébe és megfenyegetett, hogy nem jön haza !! Én meg mondtam , hogy azt nem jól fogja tenni ,mert a főldalatt is megtalálom !!!!!!!!!!

Jó egy nagy lány , de néha sok :wink:


puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Katim, nem irigyellek. A mai napra jutott elég azt hiszem!! :cry:
Remélem azóta már jobban alakulnak a dolgok!
Ha én bárhol vásárolok, mindig még a kasszánál mindent átnézek. Nem egyszer próbáltak már átvágni. Én elhiszem, hogy tévedhet az ember, és ha szépen elnézést kérnek, és automatice visszaadják a pénzt, nem is hisztizem. Hiszen bárki tévedhet, melléüthet, stb. De amikor szólok, és csak a pofákat vágják, és még egy bocsot sem képesek odabökni, na attól ki tudok akadni!!!!!
Ezért van az, hogy inkább az ilyen nagyobb helyekre vagy Apával vagy az Anyukámmal megyünk. EGyikünk pakol, másik figyel! Persze ez nem mindenkinél kivitelezhető, hogy a fél család ott álljon a kasszánál. Mindenesetre sajnálom Kati. :(

voltam ma a polg.hivatalban. Had ne mondjak semmit az adóosztályra annak ellenére, hogy én is hivatalban dolgoztam 4 évig. Viszont ami jó hír lehet hogy a kapunk előtt folyik a patak, és az esővíz mind ott folyik le. MIvel a patak az önkori tulajdona, az Ő feladatuk az esővíz elvezetést megoldani. Így most szépen írok egy levelet a jegyzőnőnek, hogy szíveskedjen megcsinálni az esővíz elvezetést, mielőtt még a kapunk a patakba dől.
Sok reményt nem látok rá, hogy megcsinálják, de akkor verni fogom a polgi asztalát!!
Na tessék, már én is megint dühös vagyok!!! A francba, hogy ez a hivatali ügyintézés mindig kiborít! Az én m.helyemet pontosan ezért hagytam ott, mert már elegem volt a munkámból, aminek semmi értelme és haszna nem volt. Csak hitegetés és hazudozás az embereknek. Ezt meg már nem bírta a gyomrom! :twisted:
Ez van!

Megyek,be kéne fejeznem a kisszobát, hogy végre üres legyen az íróasztal, és szabhassak. Ja, ez meg a másik. Kb. 1 éve kerülgetek egy kutyás beüvegezett képet a kisszobában, amit a hétvégén akart volna felrakni a férjem, és nem összetörtem az előbb az üvegét???? :twisted: :twisted:

Kati és Többiek!! Szerintem fogjunk minden rosszat erre a szélsőséges időre!!! :lol: :lol:

Jók legyetek, és ügyesebbek, mint én ma! :)

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Jajj. :( Kati, kislany.. szép kis nap......

Kati: kamasz... én már most félek ettől a kortól :? A tejet meg sajnálom. :( Tényleg nagyon kell figyelni. De, hogy megvédjem a pénztárost, az auchanban azért is jár büntetés, ha többleted van. A pénztárosokat meg mindíg átnézik és még a pénzüket sem vihetik be... Naplót vezetnek, h ki mennyi pénzel jött dolgozni és mennyivel ment. Auchanban dolgozom ( papíron..), igaz nem pénztárosként, de ismerek egy-kettőt. Hát nem irigylem őket.

Mindegy. Akkor is sajnálom. És az a legbosszantóbb, hogy miután észrevetted otthon vissza sem tudsz menni, h ez meg ez van, mert úgysem hiszik el. :evil:

Na nem dühítem magam. :D

kislany: Ülj már le a fenekedre!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Andi: igaz most találkoztunk, de Vivi imádja a Süsüt.!! :lol: :lol: :lol: Már fél órája nézi csendben.. :lol: :lol:

Bogyó üzeni, h puszil mindenkit. És jól vannak. Még takarítanak, pakolnak, de nagyon jó helyük van :D

Nálunk jó volt a nap eddigi része. kopp-kopp-kopp. :D Vásároltam a cba-ban és 2 tele nagy zacskónyit és "csak" 4 ezer ft-ot fizettem. :lol: :lol:

Na megyek. Ha valaki tud vmi gyors édességet, tortát, sütit mármint receptet írjon, mert meggebedek valami édesért ami nem csoki. :D

Jó hétvégét nektek!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha: palacsinta!!!!
gyorsan megvan, csak sokáig tart, mire annyit sütsz, hogy mindenki jól lakjon.... :lol: :lol: de azért próba cseresznye.

A pénztárosokat amúgy én sem irigylem, nekem is van 1-2 ismerősöm, és szegények még pisilni sem mehetnek akkor, amikor kell..... :shock:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép jó estét !!


Merci hazaért !!! :wink: :wink: :wink:

Volt már rá példa, hogy elindult !!
Első ilyen duzzogása már kb. 6-7 évesen történt , mikor is én rossz anya , nem engedtem egyedül trolizni !!
Elindult másnap hajnalba az ovistársához, hogy márpedig ő ott fog lakni .
Hagytuk, hogy kimenjen az utcára és onnan hoztuk vissza !!!! :shock: :shock:

A második tavaly történt , az osztálytársnőjével elindultak , Horányból hoztuk vissza őket !! :shock:
Itt asszem apára volt mérges, most nem jut eszembe pontosan miért is . (de volt benne igazság)

Szóval , én ezt mindíg a kis skorpió fenekére fogom !!! :roll:

De ez a kamaszkor , már kiborít !!!

Vége lehetne már !!! :wink:


bolhácska !!! De jó, hogy már jelentkeztél és Szilviről is hoztál hírt !!! :lol:

Szilvi , még nem tudja mikor lesz már végre netük ???

Örülök, hogy jól érzik ott maukat !!!! :lol:


kislány !!! Na akkor mi kikaptuk ma , de azért én viszem a pálmát !! :lol: (sajnos)

A nap további része már egész türhető volt . :wink:

Neked ???

Ok. fogjuk az időre !!!

Én nem is a pénztárosra haragszom , hiszen ő is ember , csak is kizárólag magamra, hogy éreztem nem stimmel valami és mégsem néztem meg !!!! Inkább hisztizett volna még pár percet Dia !!!
Nem könnyű egyedül , de nemsokára már megint jobb lesz , még egy kicsit nő és okosodik, aztán már könnyebb lesz a vásárlás vele !! remélem)
Amíg kicsi volt kb. 8 hónapos koráig, simán ment minden ! Ill. inkább 6 hó.-ig , utánna már nem volt kényelmes neki a hordozó , kinőtte !! :wink:
Mert tudod azt klasszul belelhetett tenni a bevásárlókosárba és abba jól elnézelődött vagy éppen elaludt !! :lol:


Andi !! Neked jó napod volt ???



Puszzz mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !!


Kekszes süti ???

Lerakod a kekszeket egy tálba egy nagy tejfölt összekeversz 5 ek. cukorral és rétegesen lerakod, felül tejföl legyen, arra mehet egy kis gyümi (málnával isteni ) és piros zselatin a tetjére .

(azért legyen több tejföl nehogy ne legyen elég !!)

Isteni fini !! (senki nem mondta meg eddig mivel van töltve :wink: )

Ill. a hátrnya, hogy azért pár órácskát állnia kell . Én este szoktam megcsinálni , másapra tökéletes !!


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Hát csajok, én sem hiszem el, amit írok. 2-3 db vasalni való kivételével az egész ház tipp-topp. :lol: :lol: Rég volt ilyen!!! :lol:
Úgyhogy holnap ezerrel neki állok varrni!!! Hurráááá!! Végre!!!! :lol: :lol:
Ma apával egész nap kinn voltunk a kertecskénkben, kicsit nyűgös volt a lelkem, nekem is ugrott egy kicsit. Aztán én dühömbe fogtam magam, beültem a kocsiba, és elmentem virágot venni a kertbe. :shock: Mire hazajöttem, már semmi baja volt, kivéve az, hogy közölte velem, felelőtlen vagyok és ezért dühös. Mert hogy a Drágám azt hitte, hogy ha elmegyünk növényt venni, akkor majd én akarok !!! cipekedni és utána a fél kertet felásni, hogy el legyen ültetve. Ezen ment a vita. Pedig én egy percit nem tiltakoztam az ellen, hogy Ő csináljon mindent. Nem értem a férfiakat időnként... :shock: :shock:

Kati. Hát, ami a Leányodat illeti....... :roll: :roll: szerintem Bolha is tud majd mesélni, milyen egy skorpióóóó, de én is, ha gondolod..... :lol: :lol:
Én is 6-7 évesen kezdtem a világgá megyek történetet. :lol: Aztán a sok zűrös történetem.... én nem is értem, mit voltak úgy kiakadva anyuék..... :lol: :lol: :shock: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Na jó, lehet, hogy néha tettem a tűzre néhány lapáttal.... :oops: :roll:

ISzonyú dacos voltam, hisztis, ugyanakkor mindig mindenért sírva fakadtam..... sajnos a sírás a dühös pillanataimban most is meg van.... azt nem sikerült kinőnöm... :shock: :shock: Majd egyszer... remélem.... háááát, Kati, nem lesz könnyű helyzeted!!!

Mi ez a kekszes süti?? Bolha ez a blogodon van esetleg??
Add meg mégegyszer a címet lécccciii..

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Kati:nagyon sajnálom a pénteki napodat,hogy úgy alakult.
Nekem elment,bár a Dius kicsiz hisztis volt valamiért,semmi nem tetszett neki.

Ezt a kekszes sütit én is szoktam csinálni,és mindenki azt hiszi túró vagy vmi más van benne,meg nem mondják,hogy tejföllel van.A családom imádja.

És örülök,hogy a lányod azért haza mnet.Rossz belegondolni,h az én Diámból milyen kamasz lesz,mikor már most olyan akartaos,és hisztis.
A Nóri remélhetőleg nyugodtabb lesz.

Kislány:azért ne terheld túl magad,és ha most tipp-topp a lakás tessék egy kicsit piheni.A kert megvár,és a többi is.


Bolha:örülök,hogy tetszik a süsü a Vivinek,Diának meg a népmesék jött be,bár azt én is nagyon csipázom.

sZIASZTOK.pUSZI.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


kislány ! Ezt a kekszes sütit én írtam , kívételesen . :oops:
De látod Andi is ismeri !! :lol:

Isteni , próbáld ki !! Tényleg csak ennyi ahogy itt leírtam !! :wink:
És málna a tetejére szuper !!

Szóval, te is kiélted gyerekkorodban magad !!! Ehhh , várom én is , hogy még mi jön !!! :wink:


Andi ! Nekem még senki nem mert tippelni sem , hogy mi lehet a sütibe!!! :lol: :lol:

Legalább a te pénteki napodat nem árnyékolták ilyen csúnyaságok !!! :lol:

Talán azért még vátoznak egy kicsit , messze van még nektek a kamaszkor , bár ha így belegondolok , Merci is tegnap született !!! :lol: :lol:


bolhácska !! Végül milyen sütit csiáltál ??



Puszi mindenkinek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány !!! Ha van kedved mesélhetnél egy kicsit miket csináltál !!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok ritkábban jönni, mert borzalmasan sokat ülök a gép előtt. :?

A süti amit csináltam: Túrós batyu. :D

Kép Kép

Éééés a meglepikép. Mit csinált tegnap teljesen egyedül Lara. :D Pont 7 hónaposan. :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kati: én is hasonló skorpió voltam, Csak annyival tetézve, hogy én rossz társaságba keveredtem.. :oops: :oops: Sok rosszat csináltam dacból. 5 éve még igen csak a gödör alján csücsültem. :oops: :oops: :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Húúúú Bolha, nyam-nyam........ ez a süti...........!!!!!!!!!!!!4 :lol: :lol:

Kati, Bolha írta, hogy a gödör alján csücsült. Nos, én is ültem ott, de annak már 9 éve. Súlyos depressziós voltam 18 évesen! :cry:
De már abból kinőttem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hogy miket csináltam? Kezdem ott, hogy kb. 12-13 évesen aláírtam az ellenőrzőmet (de azt már 8 évesen is megtettem, most jut eszembe), aztán a sok hazudozás, amit csináltam......... na igen, arra nem vagyok büszke. De a túlzott szülői szigor rákényszerített, hogy hazudjak.......... és különben is, kamasz voltam! :lol:
Titkos cigizés 14 évesen, éjszaka a teraszon..... stb, stb.

Anyukám pont a napokban találta meg a bocsánatkérő leveleimet, mert hát havonta-két havonta biztosan írtam egyet, amikor kiderült a simlisségem, vagy nagyon rossz voltam.... :lol: :lol: :lol:

Aztán a lógások. Szerencsétlen MÁV, amennyi vonatra én ráfogtam a késéseket! :lol: :lol:
Hát igenn....... nem voltam egyszerű eset.
DE mentségemre szoljon, hogy mindig jó tanuló voltam.... :roll: :roll: Áltiban végig kítűnő, szakközépben végig 4 feletti átlaggal... :roll:
Hát tudnék még mesélni,de azt inkább nem itt tenném meg. Ki tudja, melyik családtagom olvassa még ezeket a sorokat!! :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


És Bolha!! Gratula a leányodhoz!!! Ügyes csaj!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: a főzősblogom:

http://pattogoeszik.blogspot.com/

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Látom,nem csak én voltam ilyen kamasz,hazudós,cigizős,hisztis.
Bár lógni sosem lógtam,de minden más amit eltudtok képzelni.
Nálunk is nagy volt a szülői szigor,ugyanis rendőr lánya vagyok.A hazudozásaim egy óra múlva rendszerint kiderültek,mert jó apám egyből rájött.Mindig tudta hol járok,szörnyű volt.

Bolha:Nagyon ügyes a Lala,akkor már áll is ül is ,de jó.Mi még csak négykézlábra állunk és úgy próbálunk menni.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


Hol vagytok ???


kislány ??? Depressziós ? De mi a bánattól ???? És , hogy sikerült ki jönnöd belőle ???


Remélem hamarosan talákozunk már és majd mesélsz nekem !!!

Jól vagytok ???


bolhácska !!! Rossz társaság !!! Hú, te is tudnál mit mesélni !!! % éve ?? Az nem is olyan rég volt !!!
Nagyon ügyes vagy , hogy így összeszedted magad !!! :wink:



Andi !! Szóval , te is !!! :lol:


Jó, jó a cigit én is kipróbátam és egyszer aláírtam az ellenőrzőmet még általánosban , de én mindíg jó kislányvoltam (amúgy) , bizonyítja az is , hgy anyuék nem is hitték el , hogy én voltam !! :shock: Mindenáron a barátnőmre akarták fogni aki 2 évvel idősebb volt nállam , hiába mondtam , hogy én voltam !!!

Úgy-hogy, nekem annyira furcsa volt , hogy Merci ennyire kis ELEVEN .

Már ő is túl van a cigin , egy éve !!! De szerncsére oks kislány és megértette, hogy nem ettől vagány valaki és iszonyú nehéz leszokni róla , mint az itthoni példa is mutatja és az egszségre nagyon káros ...blablabla..

Sajnos a mai gyerekek jóval korábban érnek, mint mi annó !!!!


Hát ez van , fel kell kötnünk a gatyát !!



Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Na nagyon belassult a topik.. Én takarítok mint egy hülye és sütök. Megőrülök, de iszonyú mennyiségeket sütök és eszünk. Tegnap kalácsot sütöttem. Nem lett rossz, de a mai... az aztán a valami. Fel is rakok egy fotót étvágygerjesztőnek. :)
Kép

Hol vannak a többiek?

kislany, Andi?

Kati: és 10 évig bagóztam.. :oops: 4 éve szoktam le. Kösd fel a gatyád. :wink: Bár remélem Merci nem lesz olyan nehéz eset mint mi voltunk. Én ellenőrzőt nem írtam alá. Viszont szakközépben kezdtem lógni. Na nem soxor. a 4 év alatt max ha 5-6x. Bezzeg technikumban.... Az első órákra be sem mentem... :roll: volt kemény 3 db füzetem a 11 tantárgyra.. és be sem telltek... Én sosem voltam kitűnő tanuló. Masszív 3-as voltam mindíg. Bár szakközépben minden évben megvágtak valamiből.. :oops:
És ezek még csak az enyhébbek voltak. Durvát nem írok. Nem akarlak megijeszteni. Mercinek sztem soookkal több esze van. :D

Na megyek aludni. Álmos vagyok. Nem tudom mi van velem. Eszem, alszom, takarítok, sütök.. Komolyan. Pedig takarítani világ életemben utáltam. De most rámjött... Fészekrakó láz vagy csak jön a tavasz?? :lol: :lol:

Na puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Bolha, eszméletlen miket sütsz!!!!
K*a jól néz ki a kalácsod is!!! :lol: :lol: (bocsánat a csúnya- ugyan kicsillagozott- szómért, de ezt nem tudom máshogy kifejezni.... :oops: :oops: )
Csak így tovább!!!! Ugye felteszed a kalács receptjét a blogodra?? (Ha eddig még nem tetted meg....- mindjárt megnézem!!! )

Én vagyok, mint hal a vízben. Élvezem, hogy tisztaság és rend uralja most a lakást már napok óta. Varrni nem varrok, mert mindig volt valami, amivel elűtöttem az időt. Ma pl. védőnéninél voltam délelőtt, aztán boltban, aztán gyorsan összedobtam egy kis ebédet és már délután is van. Még egy óra és megüynk is Józsefet köszönteni. Úgyhogy most tényleg csak vagyogatok. De ezt is élvezem. :lol:

Kati, hogy mitől lettem anno depis, azt már magam sem tudom. Persze volt 1-2 konkrét dolog, de nem az miatt szerintem. Egyszerűen csak a szülői szigor, hogy nem mehettem sehova, főleg nem fiúzhattam 17-18 évesen, szerintem itt kezdődhetett. Én hülye, meg ugye az állandó megfelelni elvárás a szülők felé.... nemtom.... :shock: Besokalltam, és depis lettem. És hogy hogyan sikerült kijönnöm? Úgyhogy főiskolán megpályáztam egy külföldi ösztöndíjat, amit elnyertem, így 20 évesen 4 hónapig Finnországban éltem. Teljesen egyedül, mindentől és mindenkitől távol. Azt hiszem ott álltam talpra....

Csajok, amíg el nem felejtem. Hétvégén ne keressetek, mert még egyszer utoljára a Babácskánk születése előtt elutazunk a férjemmel. Ez lesz az uccsó kiruccanásunk, utána már maradunk- én legalábbis- maradok itthon a fenekemen.

Puszi Mindannyiotoknak!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok !!!!


bolhácska !! Elősször is , Lara nagyon ügyi !!!! :lol: :lol: Most már próbálkozik folyamatosan ???

A kalács is isteni , de nekem a túrós jobban tetszik !!! :lol: Hogy csináltad azt a kis malacfarkacskát a tetejére ????


kislány !!! Köszi, hogy szóltál !! :lol: :lol:

Ahogy így olvastam amit írtál, egyből az jutott eszembe , hogy nincsenek véletlenek !!! :wink:
Tényleg nagyon szigorúak lehettek a szüleid !!!

Andi !!! Meg vagytok , minden rendben??

Már itt is a Húsvét , hogy repül az idő !!!


Lányok !!! Már nagyon jó lenne egy kis találka , olyan kíváncsi vagyok a történeteitekre !!!!
Remélem jövőhéttől jön már egy kis jó idő megint és lehetne játszózni is !!! :lol: :lol:


Millió puszinektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati, ami még eszembe jutott. Lehet, hogy nagyon szigorúan fogtak a szülők, de így utólag azt mondom, lehet, hogy igazuk volt...... Ha nem nevelik belém a tiszteletet, a szófogadást, az engedelmet, talán most nem itt lennék.l....

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Kati:köszi megvagyunk jól vagyunk.Remélem ti is.
Igaz marha ideges vagyok a kölcsön még mindig nincs átutalva,még mindig sza...-odnak vele,a párom már őrjöng.

Kislány:jó pihenést nektek.

Bolha:tényleg nagyon gusztik a sütijeid.

Holnap délutántól én sem leszek mert lemegyünk az anyuékhoz.
Ja képzeljétek ma fölült a Nóri teljesen egyedül :lol:

Lehet holnap délelőtt még benézek.

puszi nektek!És kellems húsvétot,ha mégsem tudnék följönni.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szia Andi !!



Na , végre !!


Fene ezt a bankot , mindegyik ugyan ezt csinálja , öli az idegeket !!!!

Melyik bank ez ??

Norikám is milyen ügyes !!!!Hát ez az , így kezdik, aztán már pikk-pakk szaladnak , a kutya vigye, csak úgy repül az idő !!!!


Köszönjük szépen jól vagyunk , Dia már teljesen jól van , Merci is alakul , bár a gyógyszert nem akarja szedni !!! :roll:

Hupsz , nem is írtam nektek , hogy kedden mercinek úgy fájt a feje és a hasa , hogy hazajött a suliból 2. óra után !! Úgy-hogy mentünk doktornénihez !! (másnap már társult hozzá a hasmenés is)


Szerdán meg voltam D.keszin a Föld.hiv.-ba , talán akkor most már lassan, lassan megkapjuk a vevőink bankjától a többi pénzünket is !! :lol:


kislány !! Akkor jó , szóval még is csak van abban valami amit a szülők mondanak ill. tesznek !!!! /legalább így utólag/ :wink: :wink:


Millió puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan:
- ma bekötötték a netet :D:D:D
- Andi: remélem megoldódik a hitel
- Kislány: vigyázz magadra, gondolj a babára ;) Tapasztalat, hogy nem jó dolog terhesen idegeskedni, bár elég nehéz kiszűrni az életből. A polg. hiv-lal csináld azt amit én az utca feltöltésénél. Fenyegesd!, hogy kihívod a médiát, mivel kötelességük, neki magyarázzák el, hogy egy újszülöttel miért kell ilyen helyen élni, hass a lelkiismeretükre, stb... - bár gondolom ilyenekkel akkor Te is találkoztál
- Kati: örülök, hogy nem vitték el a telket az orrotok elől. Amúgy meg szerintem is a tulajdonos dolga lenne ezt elintézni, mivel ha Te lefoglalóztad akkor SENKI nem vehetné meg, hiszen pont ezért van a foglaló.
- Bolha: szép a ruci meg a gyűrűk is. Nem vagy dagi. :) Ilyenre ne is gondolj! Kicsit messze vagy tőle.

Én is tudnék mesélni a rosszaságaimról (foci, suli, bandázás és egyéb komolyabb dolgok) amik között voltak enyhék (csínyek) és durvák is. Nem vagyok rájuk büszke, de az életem részei voltak, letagadni nem fogom. Sokan el sem hiszik, hogy annyira rossz voltam... Szerencsére már jó kislány vagyok. :) És ez a lényeg.

Most megyek vacsizni, egész nap sütöttem. Gyömbéres sütit és bécsi csokis puffancsot. Holnap még sütök galaxis habcsókot, képviselő fánk féleséget és mokka pillangókat. Meg még takarítanom kéne, reggel piac, 10 körül vendégünk lesz. :)
Úgyhogy nem biztos, hogy leszek.
Ha nem, akkor

kívánok mindenkinek sok locsolót és kellemes húsvétot!

Puszi Nektek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk mert sütök.
Mindenkinek kellemes húsvétot! :)

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia Szilvi !!!


De jó, hogy már van neted !!!!

Jól érzitek magatokat az új helyen ??? Koppánykámnak, hogy tetszett , milyen volt az első éjszaka ????

Ennyit sütni !!! :lol: Örülni fognak a locsolkodók !! :lol:


Holnap jönnek anyósomék , ha nem tudnék jönni akkor ,

MINDENKINKEK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPET KÍVÁNUK !!!



Millió puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !! beelőztél !! :)

Kép


Kép
kati16
 
 


Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek. :)

Szilvi: Na mesélj bővebben is. Milyen a házikó? Környék? Koppány élvezi? Milyenek lettek a sütik?

kislany: Remélem nektek is jól telt a " nyaralásotok ". :D Minden rendben? Pocakmanócska? Jól viselte?

Andi: Csajok? Apa remélem meglocsolta őket alaposan :) Hitel? Remélem már utalták. Drukkolok. :)

Kati: Ti is jól vagytok? Ünnepek hogy teltek? Merci jól van már? Dia nem kapta el remélem.

Megyek megpróbálok tűzről pattanni. :D :D Sziasztok.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Kati,Bolha:
a ház jó... :)

Na jó, tényleg jó. Belépsz, balra egy szoba (anyósé), konyha étkezővel meg kamrával. Szemben a fürdő és a wc. Jobbra egy nappali amiből nyílik egy hálószoba (mienk).
Minden nagy. Van hátul egy terasz. A lovas szomszéd tündériek. :) Májusban fog elleni a tehén és a kecske is. :)
A disznóvágást nem lehetett hallani, mert árammal csinálták.
Az utca végében (kb. 2 perc tőlünk) egy nagy új játszótér. Kb. 1-2 éves. Kint vannak a játékok (bicikli, homokozókészletek, stb) és senki nem viszi el, igaz 1-2 már el van rontva. 2 féle csúszda, két féle hinta, mászóka, homokozó, hordó, stb.
Közel van a posta, a cba (gyerek kaja és gyerek ital, wc papír és hús), a plus, coop (felvágott és hús), a piac, a pékség (ahol mindig friss meleg kenyér van), 2 gyógyszertár is. Szóval vásárolni ennyi helyre járok, mert mindegyikben van olcsó és nincsenek messze egymástól. Játszóház, zenebölcsi és babatorna van 2-3 helyen is a közelben. Úgyhogy eddig pozitív.
Egy negatívumot észleltünk eddig, illetve kettőt:
- a szembe szomszédban van egy fiatal srác aki szereti döngetni a kapu előtt a hangos motorját, eléggé zavaró, de szerencsére nem mindennap csinálja
- amióta itt vagyunk rossz az idő

Koppánykám amióta költöztünk rengeteget szopizik. A játszót szereti, a kertben is szeret rohangálni és a házban is, élvezi, hogy egy légtér van, azaz nincs alsó-felső szint, szereti a lovas szomszéd nénit meg bácsit is. Képzeljétek, a dédi (így hívják a szomszédban az egyik nénit) már 96 éves! A legjobb, hogy kb. 2 napot töltött egész életében kórházban és úgy cipeli a teli vizes vödröket meg húzza fel a gyűrűs kútból, hogy én nem vagyok ilyen fitt. Lidi néni és Sanyi bácsi kb. 70 évesek, imádják Koppánykát, Sanyi bácsi már focizott is vele. :) Nagyon aranyosak.
Huh, mit írjak még?
Anyóssal kezdünk összeszokni, de remélem 3-4 éven belül 100%-osan külön tudunk menni (akár egy telken, de külön házba).

A sütik? :D Huh.... :D:D:D
A mókás mokkapillangó nagyon finom és szép is lett.
A gyömbéres süti (tündéreledel) is jó lett, csak már nem volt energiám az összeset kipingálni, így vannak üresek is.
A bécsi csokipuffancs is finom lett, csak magas lett a tésztája, így kb. 3-4 cm-esre sikeredtek. :D
A képviselőfánk féleség meg nem sikerült. Finomnak finom volt, csak éppen alacsony. Valamiért szétfolyt a tepsibe a tészta és nem puffadt fel rendesen. Pedig kinyomáskor tök szépen megállt benne. Ráadásul raktam bele kék ételfestéket, ami persze a tojástól zöldes lett. :D
Szóval a süti úgy nézett ki, mint egy romlott nem tudom mi a színe és a formája végett, de finom volt ettől függetlenül. Elfogyott ez is. :D
Csak Gyula unokatesója jött át húsvétkor, senki más. Úgy volt, hogy jönnek tesómék és Gyula nagybátyáék, de ők lemondták. Sebaj, így is tök jól elvoltunk.

E héten utána járok a bölcsinek a Missziónál és feliratom Koppányt a várólistára. Majd be akarok nézni a Műv. Házban lévő játszóházba, hogy milyen és keresnem kell egy fodrászt. Koppánykának megjött a névváltoztatása (az én nevemről Gyuláéra került), de az anyakönyvet külön kérnem kell az újpesti anyakönyvvezetőtől. Még át kell mennem Őrbottyánba a védőnőhöz és a dokinőkhöz (gyerek, felnőtt) kijelentkezni és még ide elmenni bejelentkezni. Elvileg már csak ennyi a dolgom. Valamelyik nap jön a Digi Tv-s bekötni az egységeket (2700 Ft és rengeteg csatorna).
Már ültettem hagymákat (lila és csemege), még kell ültetni a többit, de előtte kerítést kell csinálni hátra. Ja, meg még itt vannak a virágok is, de csak akkor, ha már nem lesz talajfagy.
Írjak még valamit?

Andi: sikerült a hitel?
Kislány: hogy vagy? Minden rendben van?
Kati: mi van a házzal? Sikerült minden?
Bolha: nagyon várod már az esküvőt? Hülye kérdés, tudom. De arra vagyok kiváncsi, hogy " be vagy zsongva" vagy már "beletörődtélhogyfeleségleszel"? :)
Gyula is állandóan azzal nyaggat, hogy Csamajtinné, de én félek a házasságtól. Szeretnék férjhez menni, szép nagy esküvőt rendezni és gyönyörű nászútra menni, de mégis félek tőle, pedig tudom, hogy semmi, de semmi nem fog megváltozni ettől. Néha megijedek saját magamtól, hogy milyen hülye vagyok...

Sajnos a sulit nem tudtam elkezdeni, elment a kajára a pénz, de nem adom fel. Kapok vissza az adóból és elvileg Gyula is kap és van itt a közelben egy autós iskola ami ad kamatmentes részletre (házon belüli, azaz nem banki) részletfizetést a jogsira, így valszeg, hogy májusban azt elkezdem. Muszáj a jogsi. Suliba meg utána is tudok járni (kocsival!). :)

Most megyek, eleget "beszéltem".

Puszi mindenkinek és szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Tényleg: kinek hogy telt a húsvét?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szasztok!

Szilvi:Nagyon örülök,hogy újra köztünk vagy,és hogy jól érzitek magatokat az új helyen.
Hát igen Veresen sokal több a lehetőség a gyerekeknek is meg egyébként is.gondolo te is jobban szereted mint bottyánt.

Bolha:Jól vannaka lányok,és a tieid?
Apa nem szokott locsolkodni szerencsére,de a nagypapa bepótolta így apukám jól meglocsolt mindannyiunkat.

Kislány:Remélem jó volt a kiruccanás,és jól vagytok.

Kati:MKB bank a bank,de a Lánchíd folyósítja a hitelt.

Puszi mennem kell,még jövök

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

bogyó: nem várom az esküvőt. :D Valahol mindíg is felesége voltam apának. Most csak aláírjuk azt a bizonyos papírt.. :D Ennyi. Nem izgulok, nem gyötörnek rémálmok, stb. Egy szombati nap lesz. :) Lehet lehangolóan hangzik, de sztem romantikus. Nincs nagy felhajtás stb. Na megyek mert apa nagyon laza. :D Puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


A világon elsőként, 2007. március 31-én Sydneyben több mint 2 millió cég és háztartás kapcsolta le az áramot egy órára - a Föld Órájára, egy erőteljes nemzeti és világméretű üzenetet küldve arról, hogy van lehetőség tenni a globális felmelegedés ügyében. 2008. március 29-én este 8 órakor a Föld Órája világméretűvé válik, hiszen világszerte városok és emberek milliói csatlakoznak a programhoz bolygónkat valaha legnagyobb mértékben fenyegető kérdésben csatlakoznak. Ha szeretnél te is tenni valamit, kérlek, 2008. március 29-én este 8 órakor te is kapcsold le egy órára az áramot. Kérlek, küldd tovább ezt a levelet minél több ismerősödnek, és nézd meg az alábbi weboldalon látható videót, mely a tavalyi Föld Órájáról készült: http://www.eventa.hu?lv=1197

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert takarítok ezerrel, meg pakolnom kell Apának, mert magamra hagy 3 napra. :cry:
Jól vagyok, azaz jól vagyunk mindannyian. Tegnap voltunk UH-n is, már a lepény feljebb van, és 80 %, hogy kislányunk lesz!! :lol: :lol:
Elintézem a feladataimat és ígérem, jövök.

Addig is puszillak Titeket.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


És a lényeg, ma kezdjük a 6. hónapot!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Szilvi !!! Jogsi , szuper !!!!! Ügyi vagy !!! :lol:

Nekünk jól telt a húsvét , köszönjük!! Sok locsoló jött (inkább Mercihez , ugye )
:lol: :lol:

kislány !!! Jó, hogy rendben hazaértetek és jól vagytok !!! :wink: :wink:

Gratulálun a 6. hónaphoz !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


folyt.köv.

És a 80 % kislányhoz is !!!! :lol: :lol: :lol: (bár ezt mi már tudtuk :wink: )

bolhácska !!! Köszi Merci jól van és idáig Dia sem kapta el !!! :lol: Remélem így is marad !! :wink:
Mi is jól vagyunk , remélem ti is !!!!!


Millió puszi nektek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Megtettem az első utat a jogosítvány felé.Ma indult itt az iskolában egy vezetői tanfolyam,és ott voltam,rászántam magam :D :D :D
Hétfőn és csütörtökön lesz tanfolyam.

Kati:örülök,hogy Diácska nem kapta el Mercitől a betegséget.

Bolha:jól vagytok?

Szilvi:veletek is minden ok?

Kislány:gratula a 6.hónaphoz.Remélem jól vagytok.

Puszi.

Ja én a húsvétot az anyukáméknál töltöttem a családdal.Szerencsére a locsolkodást részben megúsztam.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szia Andi !!!



Aszta !!!! Szuper ügyes vagy !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jól tetted , hogy elkezdted !!! Nagyon büszkék vagyunk rád !!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:


Lányok jól vannak ???



Puszi midenkinek


Sajnos Diám ma kb. fél órát tudott produkálni alvás terén !! :roll:

Még jó, hogy itt van anyósom (húsvétóta) , így egy kicsit át tudtam jönni :lol:



Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Most csak gyorsan, mert nincs időm...

Andi: ügyi vagy, hogy el is kezdted a jogsit. :)

Kislány: grat. a 6. hónaphoz... észre sem veszed és már a szülőágyon leszel. ;)


Kell valakinek Lilly baba dvd-je? Pár napja kaptuk meg kiírva, Koppánynak bejön, bár neki már a TV-ben is bejött...

Puszi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó szívből örülök, hogy jól érzitek Magatokat veresen!!!
Ha gondolod, tudok egy fodrászt ajánlati, a posta mellett dolgozik, én hozzá járok. Abszolút megfizethető. Én pl. egy teljes melír, vágás szárításért 4200,- Ft-ot szoktam fizetni. Ill. a körül. És vállig érő a hajam!

Andi, az autósulihoz sok sikert!!! És kitartást!!! Nagyon büszkék vagyunk Rád, hogy elkezded!!!

Bogyó, Te is jól teszed, ha megszerzed a jogsit!!! Hajrá, hajrá4!! :lol:

Rita, közeleg az esküvőd napja!!!! Ugye megmutatod majd magatokat fotón!???

Én jól vagyok. Kicsit ma fájdogált a hasam, de túlélem. Szedem a magnéziumot. A hétvégénk nagyon jól sikerült. Óriási hómennyiség között voltunk, és csak szakadt, és szakadt a hóóó!!! Amit én úgy imádok!!!! :lol:
Viszont amit nem szeretek, hogy ma egyedül alszom. Ahogy tegnap is. Apácska elutazott, és én teljesen bepánikoltam tegnap, mint egy kisgyerek. Hihetetlen, hogy mennyire másképpen viselkedem, reagálok dolgokra. Eddig nem volt semmi zűröm, ha esetelg Apa magamra hagyott 1-2 napra, tegnap pedig úgy zokogtam a vállán, amikor el akart menni, mint egy picibaba. Teljesen kiakadtam. Én is csodálkoztam magamon, de egyszerűen nem tudtam abbahagyni a zokogást. :roll: :roll:
De ma már jobban vagyok. Nyugodt napom volt.

Kati, Ti hogy vagytok??

Sok sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: