Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bulcsúnak utólag boldog névnapot! Kép

Anyapoc gratulálok a sikeres felvételihez!
Jönnék én gyakrabban is, de.........
Lilla már szépen sétál. Egésznap szedegetem a szájából a nem odavaló dolgokat :( . 4 napja nem alszik éjjel szinte semmit, fog még sehol, csak szenved szegénykém. Nagyon nyűgös.
Bence két nap alatt megtanult a bilibe pisilni :D viszont ha kakilnia kell kéri a pelust. Nem akar a bilire ülni :( . Leszokott a nappali alvásról, hetente kb. 2* bírom nappal elaltatni :cry: . Mindkettő meg van fázva :cry:

Orsi

Gratulálok a 32. héthez!!

Egyelőre ennyi Lilla itt sír a kezemben. már megint esik az eső is.


puszi a.
bambika
 
 


Kép



Kép


Kép
bambika
 
 


Sziasztok!

Na, megcsináltam elvileg a lilypie-t, és változtattam a profil képén is.

Talán-talán itt a jó idő, már nagyon ideje lenne!

Anyapoc :)
Hatalmas gratula a felvételihez, nagyon ügyes vagy!!!

Andi :)
Ügyes Lilla, de most aztán Neked nehezebb, két gyerek után kell futkosni. Gergő is a szájába vesz mindent, nem is értem, már régóta nem csinálta, és most ismét. Bilizéssel mi is próbálkozunk, van, amikor sikerül, de még sokszor elutasítja. Egyenlőre nem erőltetem, majd csak rászokik.

Na, mennem kell, megjöttek a gázszerelők.

Pusz: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 

 
 

Na, még sem sikerült, próbálkozom tovább.

Kép
Kép
bogumil
 
 


Na, sikerült!

Kép
Kép
bogumil
 
 


Fényképet nem tudok feltenni, hogy a csudába kicsinyítsem le ennyire? 6 Mb az nagyon kicsi. Nektek hogy sikerült?

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Na, otthon is jobb már az idő???
Ákos ma óvodás kiránduláson van egész nap, Enikőt meg le kellett fektetnem, mert ma korán keltünk, és nem bírta tovább. Délután így majd mégegyszer le kell tennem egy rövidebb tentire, de sebaj, majd az esti séta kifárasztja és nem lesz gond az esti lefekvéssel sem.
Nálunk megérkezett a tavasz, és amennyit csak lehet, kint vagyunk. Találtunk a közelben egy nagyon szuper erdei játszóteret (itt én is a második gyerekkoromat élem), meg szintén nem messze tőlünk megnyílt a strand (tóparti), ahol a lurkóim imádnak lenni, mert a homokhoz lehet vizet keverni...

Andi!
Gratula Lilla járásához + Bence bilizéséhez! És jobbulást nekik :!:
Ja, és a képek a kicsikről nagyon édesek :) :) . A kert meg lenyűgöző... :o :o :o :o :o

Móni!
Én képet úgy méreteztem át, hogy egy képszerkesztő programmal (VCW VicMan's Photo Editor) 80x80 pixelesre kicsinyítettem, és ezt engedte felrakni. Ha nem sikerül, szólj, esetleg priviben elküldöd a képet, és ha gondolod megcsinálom neked :wink: .

Puszi, szép napot mindenkinek!

Kriszta

Kirándulás a Federsee-nél:
Kép

Áki:
Kép

Kempingezés az erkélyen :lol: :lol: :lol: :
Kép

Kukucs :lol: :
Kép

Anya és a játszótér... :oops: :
Kép

Csúszda:
Kép

Apa és lánya:
Kép
hardik
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!

Először is gratula a felvételihez!
Majd ha lesz mit mesélnem lakásügyileg, akkor úgy is mondom. Most ez nem jött össze, még jó, hogy nem mondtam semmit előre.

Nagyon ügyi mindkét csimotád. Sztem nemsokára Te is foghatod a derekad.
Igazából az a sz@r, hogy hasrafekvésből nem ül fel egyedül, így szinte egész nap megy a zsörtölődés. Mindig pesztrálnom kellene, de az sem igazi megoldás.
Kajaügyileg annyit változott a rend, hogy a hajnali szompi marad ki. Reggeli 8 és fél 9 között van. Ált. joghurt gabonával vagy túróval. Esetleg tejpép gyümivel. Nem tudom mit adhatnék még neki. Már próbáltam vajaskenyeret, de nem fogadta el. A vizen kívül még mindig nem fogad el más italt. Próbáltam a gyümilevet amit kaptunk a babaklubban, de nem kellett Neki.
Mi voltunk most is bklubban. Nem volt előadás, csak voltunk és kész. A gyerekek "játszottak".Viszont kedden jön egy védőnő. A nyári balesetekről lesz szó. Úgy néz ki, jön egy másik barinőm is.
Milyen volt a felvételi beszélgetés?

Bogumil
Nem semmi, hogy nem akarnak a picik alukálni.
Remélem Lillának hamar előbújnak már a fogacskái. Úgy néz ki Márknak már jön az 5. és a 6.foga is. :) Hál Istennek nem vészes.
Hogy bírod Lilla sétáit?
Jók a fényképek!

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat :) Kép

Hát már megint nincs nyár,pedig ma mentünk volna Szentkirályra ovis "vakációra",de így halasztódik holnapra... :roll:
Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de nekem már kezd elegem lenni,hogy még véletlenül sem tehetem el a téli ruhatárat :evil: !

Andi

Gratulálok a bilizéshez és Lilla-sétához :)!
Nálunk nem volt külön bilizés,de normális,ha a kakit még nem oda csinálja :).Attól tudnak ebben a korban a legnehezebben megválni... :D Majd eljön ennek is az ideje,de asszem ezt már beszéltük :)!
Kert tényleg szuper,Apátok nagyon ügyi :):)!Gondolom,van mit kapirgálni egész nap :)!
Kpek édesek,főleg amin ketten vannak :)!Kezdenek egymásra hasonlítani,ugye? :)
Betegségekhez jobbulást,nálunk most 1 hónapig húzódott a nátha,de úgy tűnik,túl vagyunk rajta...Már kezdtem félni,hogy allergia,de nem... :)
Éjszakázás :(...kitartást kívánok,előbb-utóbb csak vége lesz...Viburcol nem használ? :roll:

Kriszti


Meg sem hallottam,hogy nálatok tavaszodik!!!! :wink: Akkor ez a tuti idő honnan jön felénk? :roll:
Szuper jó programjaitok vannak,még a végén unatkozni fogtok,ha hazajöttök :wink: !
Igen,Apa tényleg figyelmes,bár nem csak a felvételim késztette erre :D!
Na,milyen volt a VB első napja? :wink:
kpek ismét lenyűgözőek! :) És hogy nálatok még az erkélyen is lehet sátorozni :D!A tópart pedig gyönyörűűűűűűű! :)

Móni

Jók lettek a centik :wink:!
És hogy már 12 hetes múltál???? :)



Szilvi


Azért sajnálom,hogy nem sikerült a lakás-dolog,de szorítok :)!
A derakamat féltem,elég nekem,hogy Apa lerobbant :D:D!Egyébként én ezt Bulcsúval is megúsztam,próbálom elkerülni Villőnél is.Igaz,nehéz kibírni azt a korszakot,amikor éppen sehogy sem jó a porontynak,mert többet szeretne,mint amit tud.Nálunk is nagy banzáj volt akkor. :( Meg hát azt mondják,nem jó a kis gerincüknek.... :roll:
Kaja:hát ha a kenyeret ,ilyesmit nem fogadja el,akkor szt nagyon is jó kaja,amit adsz neki.Majd rájön a többi ízére is :).Villőnél is változó,van,amikor megeszi a vajas kenyeret,de van,hogy joghurtot enne...Vmelyik nap vacsinál melegszenyó volt,akkor vetett egy kis sonkát is,nagy élvezettel :)!
Én gyümilevet nem adok neki.Inkább csak gyümölcsöt adok neki,inni csak vizet.Én igazából nem vagyok híve a gyümileveknek,sajnos sok rossz plédát láttam már... :roll:
A flevételi érdekes volt,minannyiunkat bahívtak egyszerre és egy motivációs beszélgetés keretében,mint kiscsoportos önismereti kör,tk bemutatkoztunk egymásnak és elmondtuk,hogy miért akarunk itt tanulni.Ezt pontozták és a másfél órás felvétli után ki is hirdették az eredményt :)!Szóval érdekes volt,nem erre számítottam...


Villő egyébként egyre bátrabb...vagy nevezem inkább vakmerőnek,mert már simán egykezezik felállás közben :? Egyenlőre ilyenkor ott vagyok mellette,mert ingatagon áll még,bár már próbál lépkedni is :)!

Na pusszancs mindenkinek!

anyapoc
 
 


BARNABÁSNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Orsiék
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT BARNABÁS!!!!!!!!!!!!

Kép
hardik
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK BARNABÁSNAK!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Pár friss kép Marcellről:

az új járgánnyal a zirci nagyinál
Kép

a dudari nagyinál
Kép
Kép

ezen a képen pedig mintha vámpírfogai lennének
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Barnabás boldog névnapot!

Kép
bambika
 
 


Anyapoc


Villőnek boldog névnapot!


Kép
bambika
 
 


VILLŐNEK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kép BOLDOG NÉVNAPOT VILLŐ!!!!!
hardik
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Tudtatok menni az "ovis vakációra"? Javult kicsit az idő? Ha tényleg tőlünk megy felétek, akkor számíthattok jóra, mert itt hétvégén már nyár volt és még 33 fokot is jósolnak a napokban. Kép Szegény iskolásokat sajnálom, mert a több mint három hetes szünidejükből kb. három nap volt jóidő, azon kívül az orrukat sem tudták kidugni. Ma meg kezdődött újra a suli...
Érdekes lehetett a felvételi... :o Ezek szerint tanagyagról szó sem volt... :)
Vb: Hát zajlik az élet... a nyitómeccs estéjén és éjszakáján hatalmas bulit csapott mindenki, aludni sem nagyon lehetett :evil: . Félek tőle, hogy júliusig ez fog menni... :roll: :cry:
Ákos nagyon lelkes, minden meccset végignéz(ne). Nem is tudom, honnan ez a nagy mánia... biztos nem az apjától ragadt rá :lol: :lol: :lol: Ja, és pénteken kimázolta magát No. tiszteletére sárga, piros és fekete csíkokkal :lol: :lol: :lol:.

Szilvi!
Lakásügyben szorítunk!!! :wink:

Szilvia!
Nagyon édes Marcell, és hogy mekkorát nőtt!!!! :o :o :o :)

Puszi és szép napot mindenkinek!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Barnabás!Boldog Névnapot!

Kép

anyapoc
 
 


:D :D :D Barnabásnak boldog névnapot kívánunk!!!

:D :D :D Villőnek boldog névnapot kívánunk!!!

Kép
Kép
bogumil
 
 


Csajok! Miért nem változott meg a lilypie-m?

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!


Petra!

Remélem nem gond, ha jönnek új tagok a klubba. Az igazság, hogy felkeltette az érdeklődésüket a holnapi előadás.


Kriszta!

Nagyon jók a képek! Édesek a gyerkőcök.
Nekem Apa nem értékelné, ha róla is kerülne fel fotó, pedig lenne pár igen jól sikerült kép.
Használjátok ki a lehetőséget, hogy ennyit tudtok kirándulni, itthon lehet, hogy már nem adatik meg időhiány miatt.

Anyapoc
Ismersz! :lol: Én aztán nem eröltetem Márkinak, hogy sétáljon. Sőt, én örülnék a legjobban, ha nem kellene vele hajolodzni. Bár megmondom őszintén, cipelni sem könnyebb. :roll:
Jöttek holnap a VMK-ba?
Nálunk a palacsintát nem lehet kitépni MÁrk kezéből. Olyan édesen harapja.

Szilvia
Nagyon édes Marcell.
Mi történik mostanában veletek?

Barnabásnak és Villlőnek boldog névnapot!
Kép

Pusz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Segítsetek!

Nálunk újabban reggelre csupa pisi a Márk. Mindegy melyik pelust használom, kifolyik mindegyikből. Már azon gondolkodom, hogy kipróbálom azt az igazi nadrág pelenkát amit úgy kell felhúzni rá. Az oldalt is gumis, nem? Használt valaki ilyent?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!


Szilvi én használtam Bencénél, de abbol mégtöbb pisi kifolyt. Próbáltad esetleg az eggyel nagyobb méretet éjszakára?
Nálunk igazából a lila tescos lett a jó megoldás, pedig azt hittem hogy elég gagyi.

Még mindig beteg Lilla sokat sír és nem tudom letenni a kezemből.


Puszi

Andi
bambika
 
 


Andi! Lillának jobbulást! Küldök gyógypuszit: Kép

Szilvi!
Szerintem is valami vastagabb "gagyis" pelust próbálj. Nálunk nagyon bejött a Penny-ben kapható. Bármennyi pisit kibír...

Pussz
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK VILLŐNEK!

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


sziasztok mamik!

Mennyi névnaposunk :lol: van!Szinte minden napra jut 1 köszöntés!

Andi!
Olyan gyönyörű a kertetek, apátok igazán ügyes!
A gyerekek gondolom mennyire élvezhetik.
Lillának jobbulást!

Szilvia!
Nagyon csinik vagytok a képeken, a vámpírfogason meg hülyére röhögtem magam! :lol: De tényleg arra hasonlít!
Látom, Marcellnél is alapszempont:"mindegy, hogy mi, csak kereke legyen" :lol: Igazi kis pasi!

Anyapoc!
Grat-grat a felvételidhez!!!!!!

Kriszta!
Na végre, hogy hozzátok is megérkezett a tavasz.
Gyerekek nagyon édesek, főleg a kempingezés az erkélyen kép!
Joci az unokatesóval szokott indiánsátrazni, még a férjemé volt ez a sátor gyerekkorában-imádják a kölkök, jókat lehet benne bújócskázni.

Mi köszönjük jól vagyunk, megvan a programozott császár napja: július 19!
(sajnos nem lesz oroszlán a kiscsaj, az meg hogy nézett volna ki, ha a dokinak azt mondom:
"de doktor úr, nem lehetne 4 nappal később?Mert akkor már oroszlán lenne a gyerek!:)))
Szerencsére Timi felhomályosított róla, hogy a Rák is jó jegy, Csenge is ekkor született.

Egy friss kép Jociról, ugye megint előjött apa hatása :D , szerintem Franciska is nagy benzintyúk lesz, mint az apja és a bátyja!
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi
Végre meg van pontosan, mikor lesz a NAGY NAP. :) Hogy találta ki a doki pont a júli. 19-et?
Igaza van Timinek! Jó jegy a Rák. Apa is az, és általában nincs vele gondom. Kivéve, mikor igen :lol: .
Joci igen vagány a gépsárkányban! :lol:

Bambika&Kriszti
Köszi a válaszokat. Sztem az a baj, hogy Márk az oldalán alszik újra. Nem a pisi mennyiségével van a gond, többször volt olyan, hogy a pelusban alig volt valami, de a gyerek nyakig elázott.
Nem tudom, jó megoldás-e a nagyobb méret. Mi így is a 10-18 kg-ig ajánlottat használjuk, Márk 10 kg. A Penny-set kipróbálom, most úgy is le van árazva.

Anyapoc
utólag bocsi, hogy olyan gyorsan letettem a telcsit. :oops: Márki úgy sírva fakadt (nem igen tudom miért), hogy elfeljtett levegőt venni. Kicsit megijedtem.
Remélem legközelebb előbb eszedbe jut eljönni. Egyébként nem mardtál le semmiről, egy hét múlva lesz a védőnő. Persze Márk most is kidőlt.
A jövő hétre tervezhetünk talit. A hétre már eléggé sok progi összejött. Hétközben valamikor megyünk le Tobrukba. (csüt. vagy péntek) Ha gondolod ott összefuthatunk.


Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Villő nevében köszönöm a köszöntéseket! :)

Szilvia

Nagyon aranyosak vagytok a képeken!Marcell is már milyen nagyfiú :)!
Vámpír :D
Nekem a mászós kép a kedvencem :)!

Kriszti

Köszi,megérkezett a jóidő :) Kép
De csütörtöktől megint romlik...
szerencsénk volt a vasárnappal,akkor egész nap jóidő volt,így szuperül sikerült a vakáció! :)
VB... :roll: ...na,akkor imádkozok,hogy ne Magyarország nyerje a 2010-est(vagy melyikre is pályázunk :?: ).... :? :wink:
Ákos és a foci...szt a vérükben van,csak némely férfiemberen nem jön ki :lol: !
Németo-ban 3 hét a szünet?vagy ezek szt ők csinálják jól és 6 hetente beiktatnak egy nagyobb szünetet? :o

Szilvi

na,jól lemaradtam.Nem későn döntöttem el,hanem közben 9-re hívtak egy talira,akikkel együtt szültem és azt hittem,lesz közte 1 órám,amikor elcsászkálok gyalog és Villő alszik...Hát az utóbbi bejött,de az időt elszámítottam...
:oops: Majd legközelebb :).Annyira egyébként nem az előadás érdekel :wink: ,asszem már nagyjából ismerem a baleseti forrásokat :? .Egyébként van erről egy tök jó topik itt,ha lesz időm,majd megkeresem nektek :)!
Márk és a derekad...nem kímél a büdös kölke? :wink: Hát már csak ilyenek.Villő is tudja mutatni,ha felkéretőzik,de alapjában megjavult (kop-kop),már nem nyüglődik egész nap,hanem édesen randalírozik a lakásban,persze azt is csak nőiesen :D!
Márk és a palacsinta :):)...nos,tudja mi a jó :)...az én kezemből sem tépnéd ki :D!
Amúgy mi lett a sírás vége?Erre készülj,fel ezt hívják affektív apnoénak....amikor annyira belelovallja magát a sírásba/hisztibe,hogy akár el is ájulhat egy pillanatra.Baja nem lesz,legfeljebb ha már nagyobb és ettől elzuhan,na erre kell vigyázni.Bulcsúnak is van ilyen,elkékül a szája,de ájulás még nem volt belőle.... :roll:
Nem tudom,megyünk-e Tobrukba a héten,mert Apának kezelésre kell járnia,az keresztbevágja a napot.Csüt-ön anyósékhoz megyünk,ez már tuti.Pénteket még nem tudom,de majd legfeljebb értekezünk :)!
Pelenka ügyileg végül mi lett?Nálatok régebben is éjszaka nagyon tele lett,nem?Sajna ehhez nem tudok hozzászólni,mert nekem Bulcsú is alig pisilt éjjel,meg Villő sme sokat... :roll:

Orsi

Nagyon vagány a pasid :D!Honnét ez a járgyán? :) Tudja már hajtani?
Szt is örülj a Rák csajnak,majd alkalomadtán mesélek,milyen egy oroszlány :D!Néha kibírhatatlan(ugyanakkor imádnivaló )..pláne,ha az anyja-apja az :wink: !
Jujj,akkor hamarosan lehet izgulni :)!




Nos,az említett ovis vakáció nagyon jól sikerült :).A gyerkőcök nagyon jól elvoltak,reggel 10-től este fél 7-ig kint voltunk.Villő egyszer aludt kb 40 percet,amúgy egy hang nélkül elvolt,nagyon élvezte,mászott a fűben,vagy éppen kézről kézre járt,mindig volt,aki pesztrálja :)!Majd dobok képeket,csak már késő van :oops:


Lányok!!!

legyen már tali,ilyen jó időben!!!!Annyira beindultunk múltkor,aztán semmi! :(


Na pussz,

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Nálunk is előfordult régebben, hogy reggelre Marcell pisis lett. Többféle pelust kipróbáltunk (még internetről is rendeltem egyszer) és végül éjszakára Libero Discovery Maxi 7-14 kg pelus vált nekünk be. Nem lehet esetleg, hogy a mostani pelusotok nem megfelelő méretű?

Mi egyébként remekül vagyunk! Fogak terén nálunk semmi változás. Marcell napközben kétszer alszik, amúgy pedig ezerrel mászik, pakol és kapaszkodva ügyesen lépked (oldalazva).
Megismerkedtem egy anyukával, akinek 1 éves ikrei vannak mostanában sokat vagyunk velük. Zircen is alakult egy baba-mama klub oda is járunk. :D :D
Ezenkívül a házikónk is épül Dudaron, remélem hamarosan elkészül. A ház két utcáról is látható oldala kőből lesz kirakva, most éppen azon dolgoznak a kőművések.

Orsi
Nagyon édes Jociról a kép és igazán komoly a járgánya. :wink:
Július 19.-ei már nagyon közel van, így már tudjuk mi is mikor kell drukkolni neked. :)

Anyapoc
A tali ötlete nagyon jó, nem is értem a kezdeti lelkesedés után miért nem beszélünk meg végre egy időpontot.
Már meg akartam kérdezni, hogy hova felvételiztél, lehet hogy írtad, de nem emlékszem rá. :?
Mi van a szomszédokkal, javult a helyzet?

Jó éjszakát mindenkinek!
Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan pár sor, mert megint fél napos áramszünet lesz :(

Orsi

Köszi a dícséretet! Gyerekek nagyon élvezik igen. de még jobban élveznék ha apaának végre lenne ideje megcsinálni a homokozót és a csúzdát.
De jövő hétre ígérte, mert mindkét gyerkőc RÁK és közeleg a szülinapjuk.
Bence már megrendelte a piros autós kamionos tortát :lol: . Na ezzel feladta a leckét nemtudom milyen gnómot sikerül ebból csinálnom :lol:

Szilvia

Marcell és a vámpírfogak :lol:
Akkor hamarosan költöztök?

Anyapoc

Apa dereka javulgat?
Tali jó ötlet. REmélem mire konkrét időpont lesz addigra Lilla is meggyógyul. Ráment a fülére is mint tegnap kiderült :( Ezzel csak az a bajom, hogy a helyettesítő doktornő múlt héten meg sem nézte a fülét :(

Kriszta

Köszi a gyógypuszikat!


Puszi

Andi
bambika
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Villő nagyon ügyi volt, hogy ilyen jól bírta az ovis vakációt. Gondolom tetszett a kisasszonynak, hogy valaki mindig pesztrálta, jöhetett-mehetett és volt ezer gyerek körülötte.
Ezért szeretem én is a babaklubbot, mert Márk sokkal jobban bírja a fáradságot, ha nem csak a megszokott emberek és környezet van/nak körülötte.
Ok,kersd meg nekem azt a topikot, én azért még nem vagyok igazán tapasztalt, de elképzeléseim vannak. Persze, ha Márk bevet mindenféle nemveszeklevegőt akciót akkor aztán felköthetem a gatyámat. :? Gyorsan kikaptam a kocsiból és egy kis fejvörösséggel és pár másodperc szünettel megúsztuk. Még jó, hogy a telcsi közben a babakocsiban landolt.
Jól emlékszel, volt már nálunk pisimizéria. Akkor is az oldalán aludt a Márk. Azért gondolom,hogy most is ez a baj. Napközben is előfordul, hogy alvás alatt kifolyik. :evil:

SzilviaPont írtam az előző hozzászólásomban, hogy Márk 10 kg és mi 7-18 kg-ig ajánlott pelust használunk. Ha nem ez egy 10 kilós gyerek mérete, akkor melyik? Egyébként használtuk azt is amit Te írtál, de mindegy volt. Kissé kiakszt, hogy szegény gyerekekt minden reggel pisiből szedem ki. Most a babylove-t (nem tudom, így kell-e írni?)használjuk, mert meguntam, hogy a drága Pampers és Libero nem tartja szárazon a gyereket.
Nagyon szépen fejlődik Marcell, akkor gondolom nem nyüglődik egész nap, ha valamit nem ér el, mert odamászik érte. Nálunk egész nap megy a "zsörtölődés", mert nem mászik, nem tud felűlni és a padlón még forogni sem akar. Csak nekem nyomatja, hogy ugyan anya gyere már segíteni. Ha ébren van, akkor szinte mindig megy a "rinya", ez is már egy kissé idegesítő. Nem tudok tőle megmozdulni.
Mikorra készül el kb a házikótok?

Én is benne lennék egy taliba.Párszor már írtam is , hgoy rendezzünk, de senki nem reagált,így nem erőltettem.

Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Bambika!

Lillának sok gyógypuszit küldünk!
Remélme Apátok be tudja tartani az ígéretét és meg lesz a csúzda és a homokozó. Márknak is megígérték, hogy Herenden lesz hinta és homokozó, de eddig még semmi jelét nem látom, hogy az udvaron bármi változás lenne :lol: Majd megyünk hozzátok játszani..... :P
Óóóóó, sztem simán megtudod csinálni a piros kamiont és autót. Ügyi vagy Te!

Szia

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi!
Doki: lapozgatott a naptárjában és egyszerűen benyögte a júli 19-et!
De komolyan: előjegyzett csaszit ha jól tudom kedden/szerdán/csüt-ön csinálnak ott./sürgősségit meg muszáj a nap 24 órájában/

Anyapoc!
Elolvastam a Rák gyerekről mit írnak, állítólag mintababa, az Oroszlán-gyerek /mondjuk én is az vagyok/ jellemzésének első mondata:"Hát, nem könnyű eset a kis oroszlán :lol: De én tudom, jó jegy, csak az a fenenagy igazság-és önérzet ne lenne! :D
A kis dzsip gyereknapra volt, igazából pont 1 év múlva éri el a lába a pedált, de apa erősködött, hogy most kell!2 személyes, úgyhogy hugit is viheti majd a kölök.
Tali: tényleg jó lenne, bár én már totál bálna vagyok, de majd odavánszorgunk :lol:

Szilvia!
Biztos szép lesz a házatok, milyen követ használtok majd az oldalához?Nekem tetszik nagyon a terméskő a házakon.

Andi!
Én nem tudom mit csinálok majd, ha Joci ilyen kérésekkel jön hozzám ha picit nagyobb lesz!
Az első szülinapjára Katicabogár-tortát kapott, úgy rendeltük, na olyant én soha nem fogok tudni magamtól megsütni-húdemagyaros vóttam :roll:
Majd kérünk képet ám a szülinapról!!!

Mamik: tegnap kaptunk értesítést a Míravíztől, a függyetlen zsűri döntése alapján Joci bekerült az első 10 baba közé, résztvehet a ll. fordulóban, úgy örültünk neki...3 képet kell beküldeni most,ma megpróbáltam fotózni, de naná, hogy tök morci arcokat vágott :evil:

Ui: ma készítek nektek meglepi képeket, holnap felteszem őket :!:
pusza
O.
/betöltött 33!!!!!!!!!! :lol: /

KépKép
KépKép
kirri
 
 


VAgyunk ám megint mi is. Nem volt időn leülni a Mamiéknál a gép elé.Bár ha jobban belegondolok,nem is csoda. Mindig volt mit csinálni. Jól belendültetek ebben a pár napba!

Anyapoc :D

Villőnek boldog névnapot! Kép
Remélem Apa háta hamarosan rendbe jön!
Jó ötlet a tali! A jövőhét keddet kivéve bármikor,igaz ,csak egy gyerkőccel megyek. Csenge maradt nyaralni.

Szilvi :D

Na szóval.Gondolom jó sok tanácsot kaptál pelus ügyben.Pont így voltam én is Barnussal. Nekünk a Libero Up and Go jött be .Körbe gumis, nem tud kifolyni a pisi. Drágább,de megéri hogy nem kapsz agyvérzést minden reggel!
Egyébként nappal Pampersunk van. Barnus is 10 kilo,de neki a maxi plusz kell már. Egy próbát megér. HA lesz tali, akkor akár vihetek is neked párat,hogy ne kelljen egy egész zacsit venned.

Orsi :D

Mondd ám nyugodtan,hogy Apa magának is vette azért a járgányt! :lol:

Szilvia :D

Nagyon aranyos Marcell a képeken és persze Te is :)

BAmbika :D

Csak kitartás és meg lesz az a hinta,csak jó sokat kell érte szekálni! :wink:


Szóval akkor kattanjunk rá erre a talira!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan beugrottam, míg Joci húzza a lóbőrt... :lol:
Itt vannak a meglepiképek, tegnap nálunk vendégeskedtek Móranyáék, készítettünk képeket is, Mór már igazi nagyfiú, a középső képen Jocival táncra is perdültek :D

puszi mindenkienk!
Orsi

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Régen nem jártam nálatok,mennyi aranyos és szép képet sikerült feltennetek!
Utólag SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK BARNABÁSNAK ÉS VILLŐNEK!

Anyapoc,gratulálok a felvételihez!

Orsi,
meg van már a végeredmény a szavazással kapcsolatban?
Már nem sok van vissza a nagy napig,amikor megszületik Joci kis huga! :)

Szép napot mindenkinek!

Anya4
anya4
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom,mindenki remekül érzi magát ebben a szuper időben :)!

Mi tegnapelőtt voltunk Pápán lubickolni,szuper volt,egész napos program lett végül,csak jól leégtem... :( Pedig használtam naptejet,de úgy látszik nem sokat használt...Vagy nem voltam elég elővigyázatos és a sok víz miatt gyakrabban kellett volna magam kenni... :(
No,majd dobok fel képeket :).

Szilvia

Látom,hogy ügyeskedik Marcell,gondolom ő is élvezi a mászkálást,nem csak te :)!
Hűűű,1 éves ikrek :).Hogy bírja az anyuka?Én ugyan szerettem volna mindig ikreket,de most inkább nem... :D:D:D.
Ház szuper,majd dobj róla képet,ha lesz :)!
Tali:talán a rossz időjárás miatt maradt el,mert az utóbbi időben ilyen szuper idő nem igen volt...vagy kihagy az agyam :D!
Felvételi:most úgy hívják,hogy rekreáció,életmód,egészségfejlesztés,régebbi neve egészségtan tanár :).Ez a SZTE-n indul,de elvileg vp-i központtal is,remélem,leszünk elegen hozzá :).
Szomszédok:köszi-köszi,már jobb :9.Persze szóltunk a felsőknek,amikor mrá többedjére reggel 6-től csörögtek-zörögtek,bútort húztak stb....Persze ők nem tudhatták,hogy ez hangos és normálisan regaáltak,most már visszafogják magukat,meg a gyerkőcöt,amennyire lehet.Szt az alttunk lakóknak is szóltak,mert őket sem halljuk mostanság.Vagy mert már ágyon alszunk :D:D:D!


Andi

Lilla-manónak sok-sok gyógypuszi !!!!!!!! Kép
Szegénykém,nem tudom,hogy bírja.Nem is csodálom,hogy sokat sírt!!! :(
Elég durva,hogy nem nézték meg a fülét!Az az első,egy ilyen kicsi babánál,ha sokat sírdogál.Mert ugye elmodani még nem tudja... :( Nálunk mindig megnézi a dokinéni:tüdő-szív,torok,has,fül...ez a sorrend :).

Szilvi

Igen,gyanítom,hogy az tetszett a csajnak,hogy nagy volt a nyüzsi :).
Tegnap oltári rossz napja volt,még azon is sírt,ha az utcán nagyobbat zöttynet a babakocsi.Nem tudom,mi volt vele.Annyira felidegeltem magam,hogy otthonhagytam őket apjával,mert aludni is ordítva sikerült neki :(. Mire hazaértem,minden rendben volt :).Érdekes,hogy estére semmi baja.Fürcsi után már minden szép és jó,csomó ideig ellenne.Lehet,az is jó,amikor már Bulcsú hazajön :).
Itt a topik,amiről beszéltem: http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... &start=150
nemveszeklevegőt dolog:ha nem fogod fel tragikusan,akkor nem lesz vészes.szt minden második gyereknél előfordul.De ha bizonytalan vagy,akkor erről is olvass,ha van időd :D: http://www.babanet.hu/publ/apnoe.htm
pisi:tippem akkor az,ahogy elfordul az oldalára,akkor másként áll rajta a pelus.Bár gondolom,ezzel nem mondtam okosta.Nem próbáltad,hogy szorosabbra kötöd éjjelre?Csak annyira,ahogy azért 1 ujjad beleférjen,nem túl szorosra...vagy akkor éjjelre adj a pelus fölé egy szorosabb kisgatyát,ami nem engedi,hogy elmozduljon a pelus... :roll:
Nemtom ,érthető vagyok-éééé :D!
Közben látom,hogy Timi adott egy jó ötletet,pont ez a lényeg,hogy körbe gumis legyen és akkor nem tud elválni a gyerkőc testétől semmilyen testhelyzetben!!! :)

Orsi

Igen-igen,mintababa,nekem is van ismerősöm,akinek hasonló korú a lnykája,mint Villő,csk ő még Rák.Hát negyed annyit nem szenvdetek vele,mint mi Villővel :D.Persze azért már ő is hozza a formáját,de az szt inkább a családi összevisszaságnak köszönhető....
Önérzet....hmmmm...mit szóljak,mi így már hárman vagyunk oroszlánok kis családunkban :D!
Ha,bálna vagy,inkább ússz :).Legyen vízparton? :D Na bocs az olcsó poénért,de ismerős a helyzet :).
Jocinak megy a drukk :):):)!
Kpek szuperek!Móranyáékat pusziljuk,igazán jöhetne néha közénk!És nagyon remélem,hogy már jól van testileg-lelkileg :roll:!



Timi

Köszike a sok virágot Villő nevében :)!
Apa már sokkal jobban,jövő hét közepétől megint szalma leszek... :(

Anya4

Köszi neked is :)!
Veletek mizujs?Pont akartam reklamálni,hogy eltűntééééél!!! :)

Kriszti?

Milyen az idő felétek,Nem réti ied a hidegfront... :roll:

pusza

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


No,akkor terhelem a topikot pár képpel és előre is elnézést kérek a mennyiségért ,de nehéz választani :oops: Kép Sátortábor
Kép Nyuszi ül a fűben.... :)
Kép Kismotor... :)
KépNagymotor... :)
Kép És ez már élesben... :)

anyapoc
 
 


És a fürdős képek:
Kép Nagyon érdekes a víz....

Kép Elmélázva...

Kép Az úszódeszka...

Kép Villő és az úszógumi...

Kép Azért csak ölben a legjobb...

anyapoc
 
 


Látom mindenki élvezi a rég várt jóidőt.............
Mi is csak hazaugrottunk aludni aztán megyünk vissza a partra.

Gyorsan bekukkantottam. nagyon jók a képek Bulcsú nagyon élvezi látom a "rallyt". Villő pedig mintha mindig is kis vizitündér lett volna.

Orsi
Drukkolunk Jocinak a versenyben.

Már lépek is ,Jó strandolást mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!

Strandoltatok is?
Hol voltatok, a kempingben?
Én nagyon rosszul viselem már ezt a meleget :cry:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi :)

Hát a víz még elég hideg,mondjuk Barnust nem igazán zavarta.
be nem engedtem,de a parton jót játszott. Addig addig ügyeskedett,hogy a vége csak az lett hogy vizeskedett is.
Itt az elsö fürdőbugyis kép. Kép

Ja és persze hogy a kempingben voltunk.
A múltkor akartalak hívni benneteket, csak akkor voltak nálatok a Mórék.
Majd máskor jöttök? Na persze ehhez az kell hogy felvedd a telcsid! :wink:

Sajnálom hopgy nem jött össze a ma délután! :(

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!
Nagyon édes a kis úszóbajnokotok!
Kép

Jocinak egyenlőre csak a kislavór és a gumimedence marad.
Kapott egy bilit, úgyhogy most ebben a nagy melegben kedvére meztelenkedhet.

Megnyílt az Aquapark itt Füreden, azt is csak ki kéne majd próbálni :D

Mindenkinek további kellemes hétvégét!+pancsolást!
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Na, megjött a jó idő és ezzel mi megint betegek lettünk! Én már kifele, Gergő most van a közepén, tegnap ügyeleten jártunk. Hurutos köhgése van megint, persze lázzal kísérve, antibiotikum és köptető + Panadol, tehát gyógyszer hegyek. Szegény, teljesen be van fordulva, nem is ismerni rá. Remélem, hamar meggyógyul. Én is lázas voltam, persze gyógyszer nélkül kell magam kúrálnom, nem egyszerű az élet...

Anyapoc :)
Nagyon jók a fürdőzős képek, mi is tervezzük, amennyiben senki sem beteg már, hogy elmegyünk Pápára. Hét közben mindenképpen, hogy ne legyen tömeg. Nektek még jó volt, hiszen egyedül uraltátok a medencét, mint látom.

Timi :)
Hű, nagyon édes Barnus a kis fürdőnaciban! Micsoda combikái vannak!

Orsi :)
Már akartam kérdezni, hogy ugye akkor most a 37. hét környékén szülsz? Hogy-hogy nem várjátok meg a 40. hetet?
Ha elmentek a füredi aquaparkba, élménybeszámolót mindenképpen írj! Mi is meg akarjuk majd nézni, kíváncsi vagyok milyen. Ha jó, akkor inkább oda járunk, mégis csak közelebb van, mint Pápa.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


mindenki figyelmebe ajanlom !

Kullansccsipes veszely !
svajci cegunk rendelkezik Lymekor ellenes nagyon hatasos gyogyszerrel. Tobb szaz embert meggyogyitottunk sajat laboratoriumunk altal kidolgozott cseppeinkkel. ( babakat is !)
akit erdekel hivjon a 0041/32.753.27.04 delelott dolgozom ( en is balatoni lany vagyok ezert irok ide, haza huz a szivem :) ).
Az ara a gyogyszernek : CHF 40.- + postakoltseg, kifizetes hitelkartyaval es rogton kuldom a szert. Nagyon hatasos !
Udvozletem mindenkinek : Ilona

TIC-TOX - svajci gyogyszer Lyme kor kezelésére. (Sajat laboratorium)
Ara : 40 CHF + postaköltség. Telefonszàm : 0041/32.753.27.04 ( délelött, beszélek magyarul) fizetés bankkartyaval .
ilona ackermann
 
 


Móni :D
Hogy bírod ezt a nagy meleget?

Egész pontosan a 38. héten lesz a császár, nem kell a 40. hetet megvárnunk, mert a babák ekkorra már teljesen fejlettek, az utolsó hetekben már nem is növekednek,úgyhogya a dokink erre az időpontra tűzte ki a "nagy napot"!
A másik pedig az, hogy ha még várnánk, esetleg beindulna a szülés már magától is, akkor pedig nem érnénk fel Bp-re.

Szombaton mindent megvettünk a kisasszonynak a Brendonban, már csak az apró kiegészítők maradtak hátra.

Aquapark: nem tudom mikor megyünk, most vasárnap megyünk haza Sárvárra a mamiékhoz, ott tervezünk egy élményfürdőzést.(én már csak lightosan, egy laza lábáztatásra gondoltam :lol:

Timi :lol:
Tök jók a kempinges képek, jól éreztük magunkat, csak nagyon elfáradtunk...hiába, a kor :D
Tényleg jó ötlet lenne jövőre egy közös nyaralás, Anitátok nem vállal be egyszerre 4 gyerkőcöt? :lol: Úgy lenne ám az igazi!!!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi :)
Barnus is jót aludt tegnap.

4 gyerkőc.... Anita......tetszene mi? :lol:

Az aquaparkot mi már megnéztük,igaz csak beosontunk,mert még hivatalosan nem volt nyitva.
Egész jól néz ki. Szerintem jó lesz. Bent is lesz medenke. Mikor nézzük meg? Lehetne ott a tali........
Orsi oda jönnél ,nem?

Jó éjt T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Na, jelentem gyógyszerek megtették hatásukat, Gergő már a régi! Még persze be kell szedni a maradék gyógyikat is, de remek, hogy már most hatottak.

Tegnap olvastam, hogy a füredi aquaparkba 4000 Ft lesz a napi belépőjegy! Ez nagyon drága szerintem, úgyhogy mi biztos, hogy nem fogunk gyakran oda járni. Gondolom, itt is van pár órás belépő is, szolidabb áron, majd megnézzük.

Orsi :)
Meleggel hadilábon állok, de hát még előttünk a java, tehát bírni kell. Ha már nagyon-nagyon kész vagyok, bemenekülök a szobába, itt valamennyire még hűvös van. A Gergő reggeltől estig kint van, és hát felügyelet nélkül nem lehet hagyni, tehát kényszerű a meleg elviselése. Amikor Apa hazaér, én bejövök kicsit, bár akkor már mindegy, este már elviselhető :) .

Többiek?

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: