Új privát üzeneted érkezett!

Boldog szülinapot Marcinak! :lol: :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


Orsi!

A cím: Apafi u. 64. Ha nem 100 dbot kérsz, akkor olyan 35 ft körül van az ára/db. De annyiért máshol, az egyetemhez közelebb is tud venni a hugod. :)
Marcell babácinak boldog 2 hónapos szülinapot!

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Boldog szülinapot Marcinak!!! :P
gabcsi76
 
 

 
 

Zsombi ma 13 hetes, holnap lesz 3 hónapos. El sem hiszem, hogy ennyire elszaladt az idő. Bár elég messzinek tűnik a születése. :):)

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Eninek és Editnek is boldog névnapot kívánunk. Bulizni voltunk hulla vagyok...

Kép
tokajkincse
 
 


oldog névnapot Edit!
Boldog szülinapot Marci és Zsombi! Kép
Lili tegnap volt 6,5 hónapos, ennek örömére magától felállt (kaspaszkodva persze), és ha a kezét fogjuk szabályosan lépeget is. Tudom, indulnak el gyerekek ennyire korán is, de erre nem számítottam még...Jó, persze az önálló járás még irtó messze van, de foyton állni akar így is... :shock: :shock:
Edit! Tegnap este láttunk titeket sétálni :lol: kengurusan. (Egyforma pelenkázótáskánk (is) van. :lol: :lol: )
Kép Kép

KépKép
pedina
 
 


Lili drága kisangyal!!! :D
vbea
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen, ez tényleg egy boldog névnap volt. Tavaly azért volt különleges, mert akkor mint friss asszony ünnepeltem, most meg mint ANYUKA! :D Olyan jó érzés volt,amikor Imi Lilivel együtt köszöntött! :P

Edina,nagyon ügyes Lilitek!Nem sokat kell már várnotok szerintem, hogy magától elinduljon, és lehet majd utána rohanni. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ti is sétáltatok,és nem vettelek bennetek észre,vagy autóval voltatok? Mondjuk néha úgy megyek az úton mint Sehalselát Dömötör,senkit nem veszek észre! :roll: :wink:

Zsombinak boldog szülinapot! :D

KépKép
editmaci
 
 


Egyébként a kenguru tök jó, de egyenlőre csak Imi cipeli benne Lilit! :wink:

KépKép
editmaci
 
 


Edit boldog névnapot.

Zsombinak pedig boldog szülinapot.
gabcsi76
 
 


Jajj, el is felejtem mondani, hogy tegnap láttam egy szuper cuki dolgot. Lehet, hogy ti ismeritek, de nekem nagyon új volt. :idea:

Egy barátnömnél voltam, akinek a babája már tud ülni. Ezért úgy fürdeti, hogy beleülteti egy "kompba", amin minden fajta érdekes gomb van és azt beleteszi a kádba.
A kicsi meg csak úgy teker a lábával a vízben. Hol az egyik oldalon kalózkodik, hol a másikon. Enni való volt!!!!! :lol:
gabcsi76
 
 


Beteg vagyok... Fáj a fejem és lázam is van. Szegény Marci is nyűgös ( hidegfront, hasa) . Éjjel kimaradt 2 óra alvás még a buli miatt is, ráadásul Marcell többször is kelt fel, úgyhogy ki vagyok dőlve. Állandóan csöpög az orrom és a torkom is fáj. Nem hiszem, hogy megfáztam volna. Tesóm is beteg, lehet elkaptam tőle valamit. Csak szar...

Nagyi vállalta Manót, így próbálok aludni egy kicsit, mert akkor jobb.

Gabi, itt is van olyan bigyó, olyan 5000 körül. Meg még supa jó dolgot kitalálnak, nem is gondolnád! Csak némelyiknek meg is kérik az árát.

Lili nagyon ügyes!

Kép
tokajkincse
 
 


Én 1500ft-ért láttam, átszámítva. Mondjuk használtan. Azt nem tartom érte soknak.
gabcsi76
 
 


Nálunk Imit kapta el valami takonykóros,torokfájásos valami; :? remélem Lili nem kapja el :!:

Orsi,jobbulást neked!

KépKép
editmaci
 
 


Már jobb egy kicsit, de még hőemelkedésem van. Sajnos én nem tudom magam távol tartani Marcitól...

Kép
tokajkincse
 
 


Orsi,

azért próbálj meg vigyázzni. Meg menj hamar ágyba.. :|
gabcsi76
 
 


Jó reggelt,sziasztok! :lol:

Jó sz@r idő lett! Remélem Lili nem lesz ma nyűgös tőle.
Péntek este kifakadt neki az oltás helye, elég sok trutyi kijött belőle, de majd szerdán a doktornő megmondja mi lesz vele a további teendő. :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!

Hát kicsit jobb, de nem az igazi. Persze a lázmérőnk elromlott... Mikor nem, ha ilyenkor? Ma megyünk orvoshoz, de nem tudom beadja-e Marcinak az oltást, mivel ő is beteg. Tegnap nem volt lázas, ma sem érzem annak, de néha köhög, tüssszög és minden szopi előtt szívni kell az orrát, nem nem kap levegőt rajta. Remek.

Nem olyan könnyű ám pihennem, mert azért mindig van mit csinálni Marci mellett, ha alszik is. Robi is beteg, így gondolom valami vírus lehet. Rendelés végére megyünk a szuriért is, mert nem hiányzik más betegség is még!

Kép
tokajkincse
 
 


Edit! Kocsival voltunk, csak pont álltunk a piros lámpánál, és láttam, hogy ott egy ismerős család jön. :lol:
Állítólag a mi vírusaink és bacilusaink ellen a babák az ellenanyagot megkapják a tejen keresztül. Mondjuk Lili 2 hónaposan az apjától kapta el a torokgyulladást... :cry:
Állítólag van most valami taknyos-torokfájásos vírus. :?
Orsi! Nálatok nincs egészséges rendelés? Náluk van egy délelőtt, amikor a már gyógyult gyerekeket nézi meg a dokinő, hogy ne vigyék őket a betegek közé újrafertőződni. Vagy tanácsadás? Amikor Lili beteg volt, következő héten volt neki esedékes az első oltás, de azt mondta a doki, hogy nem adja be, mert előtte vagy 3 nappal lett csak tünetmentes. Amúgy oltás előtt mindig megvizsgálja a gyerekeket, és ha kicsi takny vagy akármi van, nem oltja be.

KépKép
pedina
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Most Zsombi is beteg, tüsszög, köhög, folyik az orra. Éjjel alig bírt szopizni. De viszonylag jól alszik. Tegnap voltunk vele templomban, ahol nagyon jó kisfiú volt. El is aludt. Aztán itthon folytatta az alvást. Fél 10-kor evett, és 3-ig aludt, akkor evett újból 5 és fél óra!!! Mondtam neki, hogy ennyit még én sem bírok ki kaja nélkül... :):)

Ma reggel pedig a szokásos fél 6-os ébresztő után visszaaludt 8-ig, és nem nyüszizve ébredt, hanem mosolyogva! Olyan kis aranybogár!

Most éppen a vizilovas csörgőjét nyomkodja a szájába, és nagyokat beszélget vele.
Egyre többet csinál, napról-napra ügyesebb.

csütörtökön nekünk is lenne oltás, de akkor lehet, hogy ő sem kapja meg a megfázás miatt.

Pussz!

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Megkaptuk a szurit. Megnézte a doki a gyereket és teljesen oké. Csak mi vagyunk lerobbanva, de már én is jobban vagyok, de teljesen lüke. Nem mentem be a paphoz megbeszélni a keresztelőt és a jegyzőhöz sem, hogy máshol szavaznék... Nem vagyok fáradt... Marci egy picit felsírt a szurira, de mikor meglátott már semmi gond nem volt! Vannak kiütései a mosóportól ( kipróbáltuk az Arielt). :x A nyakán van egy csomó, de az is ártalmatlan.

Most megyek teszek be még neki barackot. Leturmixolom és 1 decis poharakba fagyasztom le. Jó ronda lesz a színe, de sógornőm szerint semmi baja sem lesz, ő már csinálta. Tegnap a nagy Via poharakba tettem el, mert nem volt sterilizálva semmi, de azokat leshetem mikor eszi meg mind!

Kép
tokajkincse
 
 


Mindenkinek javulást kívánok!!!!!!

Az a leturmixolt barack jól hangzik.... :lol:
gabcsi76
 
 


Gabi, nagyon finom,csak kicsit ronda. :lol: Azon gondolkodom mennyi ideig lehet eltartani? De ha a tejet fél évig, akkor szerintem ezt is. Minden hétre jut neki két-három pohár akkor is. Bőven elég lesz! Azért kicsit nyűgösebb, mint máskor. Bár szegényt háromszor keltettem már fel, nem is csodálom!

Kép
tokajkincse
 
 


Egyébként vettél valami könyvet, vagy honnan tudod, hogy mit lehet adni Marcinak.
Az meg van határozva, hogy mit hány éves kortól lehet adni, nem?

Azt hiszem sót nem lehet csak 1 éves kortól. Ezt az okosságot a Stahl konyhájából vettem... :)
gabcsi76
 
 


Olvasgattam itt neten, meg a védőnőnél van egy táblázat, hogy mikor mit. Őszibarackot, almát, répát azt hiszem már 4 hónaposan lehet nekik adni, de mivel nekünk az már késő ősz, ezért barackot el akarok neki tenni, hogy legyen. A többi nem gond, az lesz. Mivel ingyen van, ha ki is kell dobni nem gáz. Majd valamelyik nap felolvasztok egyet milyen.

Most megmasszírozom a pocakját. Azt nagyon szereti. :wink:

Kép
tokajkincse
 
 


Orsi!

Masszázsolajjal masszírozod?

Gabi!

Kint szerintem minden olcsóbb, még használtan is. Meg nagyobb a választék. Én turiból öltöztetem a kisfiam, angol holmikat veszek neki potom pénzért, alig használtan kiváló minőségben. Egyszerűen nem bírnánk anyagilag a ruházkodását. 3-4 ezer ft egy rugi :!: :!: :!: És meddig hordja? 3-4 hétig, ha elég nagyot veszek!
Én nem szeretnék még adni a tejcsin kívül mást ZSombinak. Majd féléves kora után... De persze ez csak elmélet... :):):)

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Kriszti, nem ismersz egy csajszit, akinek turija van ott Debiben. Enikőnek hívják és Debi kicsit jobb környékén van turija, azt hiszem egy bérház földszintjén. Na, ha ebből rájössz... :D Ők is akkor voltak Spanyolban mint mi. Fiatal szőe csajos. Marci is turis ruhákat hord, pár újat veszek neki csak.

Nekünk már most kellene adni neki az őszilevet a kaki miatt, de nem akarom. Majd kb. 3 hónapos kora körül. Nekem mindegy mit eszik, csak növekedjen, fejlődjön! Most 5250 g. Doki szerint szép, erős baba! :wink:

Kép
tokajkincse
 
 


Ja, csak a pocakját masszírozom egy babynos nevű zselével. Gyógyszertárban és dm-ben lehet kapni. Rendeltem neki Aventes masszázsolajat, de csak később fogom használni. Még el sem hoztam. Jók a dm-es kuponok vagy ne várjam annyira? A bababónuszosra gondolok.

Kép
tokajkincse
 
 


Kriszti,

Az új cuccokk itt is 2500-3000ft körül kezdödnek és mennek fel.
Mondjuk én se szándékozom vaci új cuccokat venni. Van itt egy weboldal, ahol használt cuccokot lehet venni.
Ott van rengeteg "kis csomag",ami azt jelenti, hogy eladják az összes ruhát. Tehát mondjuk 50 db tudsz venni egyszerre.
Na majd meglátjuk, messze van még.
gabcsi76
 
 


Egyébként fantasztikusan végig ettem a napot. Mindent ami jött. :lol:
És még hátra van a vacsora. :roll:
gabcsi76
 
 


Orsi, jók a kuponok, én már üzletelek velük. Bármit adok liberós kuponért! :):):)

Gabi! igen ilyenek itt is vannak, hogy egy nagyobb csomagot tudsz kérni potom pénzért. De én nem merek úgy gyerekruhát venni, hogy ne lássam előtte, mert ha kicsi, akkor minekvettem meg! :)

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Csajok, mi minen történt 1 éjszaka alatt. :( :( Állítólag itt is zajlottak az események Debiben. Én persze semmiről nem tudok... Csak azt tudom, hogy Zsombóknak nagyon vacak éjjele volt, 3-szor kelt fel. Most is alig tudtam letenni aludni. Viszont a tegnapi nap fantasztikus volt. :) Már majdnem átfordult a pocijáról a hátára. Annyira billegtette magát, hogy majdnem sikerült. Néhány centin múlott a dolog! :):):)

Puszi

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Csajok, folyamatosan libabőrös vagyok, és sírni volna kedvem. :cry: Nézem a tv-t.... :( Mi folyik ebben az országban? Így neveljünk gyereket? :cry: :cry: :cry:

KépKép
pedina
 
 


Csak kapkodtam én is a fejem! :? Amikor először mondták, hogy mi történt azt hittem, hogy valamit én értelmezek rosszul! :roll:
Itt nálunk is volt valami,mert a sógornőm hívott, (nekik az ablakból látszik az MSZP székház), hogy több százan ordítoznak előtte. :cry:
Félelmetes! Megőrülnék,hogyha Imi rendőr vagy tűzoltó lenne!

KépKép
editmaci
 
 


Ez tegnap este volt, azt elfelejtettem odaírni! :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Megnéztem gyorsan a tv2 összefoglalóját, mert nem tudtam, hogy miröl beszéltek. Hát elsírtam magam.
Egyszerüen undorító ez a 10 ezer radikális ember. Ennek most mi értelme volt. Több kárt okoztak, mint jót.
Hol élünk a közelkeleten.
Annyira mérges vagyok............ Meg ahogy lóbálják nemzetünk zászlóját, meg az az Ria- Ria- Hungária éneklés. Hát erre büszkék lehetnek!!!! Így bemocskolni megint a magyar nevet..........miért nem látják ezek a szerencsétlenek, hogy csak sokkal rontanak a helyzeten.....
Amin meg még jobban kiakadtam, hogy néhány képen gyerekeket is látni. Ki az aki egy 9-10 éves gyereket kivisz egy ilyen helyre????

Bocsi a kifakadásért, de nem értem, hogy normálisan gondolkodó emberek, hogy tehetnek ilyet!!!!
gabcsi76
 
 


Szerintem ezek nem normális emberek! :? :idea: Mindenkinek van véleménye,de jól néznénk ki, hogyha mindenki kivonulna az útcára ha valami nem tetszik neki! Vagy mi is vonuljunk ki gyerekestől,hogyha drága a pelenka? :wink:

KépKép
editmaci
 
 


Egyébként Lili is két napja teljesen kiszámíthatatlan. Össze-vissza eszik,alszik. Este is olyan keveset evett, fel is kelt fél 3-kor,mert éhes volt. Mondjuk utána visszaaludt 7-ig,de valahogy olyan nyűgi.Most is olyan álmos volt,de alíg tudtam elaltatni. :? :(

KépKép
editmaci
 
 


Amennyire lehet, én ettől szeretnék elzárkózni. Szégyen, hogy itt "kell" élnünk! Tudjátok, nem vagyok meglepve. A magyarok egy részére mindig is jellemző volt ez a primitivitás, és ez a csőcselék-jelleg. Ugyanígy volt ez 1848-ban, meg 1956-ban, csak utólag el lehet adni másképp.
Semmi más, csak emberi butaság, és intelligencia hiánya. Ocsmány! De hagyom is, részemről ennyit erről, a gyerkőcökről beszéljünk.
vbea
 
 


Lili meg megirigyelte Zsombitól az ölbenalvást... :shock: Két napja hátrabicsaklott fejjel, tátott szájjal is képes ölben aludni, amint leteszem, 15-20 perc és kukorékol. :?
Amúgy kiborít, bárhol feláll! Úgyhogy egész nap a segg*ben vagyok. Tegnap míg én felülre teregettem a ruhaszárítón, ő addig alulról szedte a mosott ruhát. :lol:
Kép

KépKép
pedina
 
 


Na lányok, én még ilyet nem éltem!!!!!! Föhír vagyunk Hollandiában.
Az újságban, televízíóban.
gabcsi76
 
 


Sziasztok!
Nemrég néztem én is a hiradót, hát őrület ami volt ...........

Ez a Lili milyen kis ügyes! Edina, vége a jó világnak!

Kriszti, nekem van Liberós kuponom, nemrég vettem ilyen pelust, (nem igazán jött be), elküldhetem neked. Így nálunk marad a Huggies.
xxnc bv cbkg
m - á ééáű

Ezt Zsombor írta nektek.

Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT Mrcinak és Zsombinak!!
Zsombor ma 5 hónapos, hihetetlen, telik az idő...
Ha látnátok hogy nyomaja be az őszibarackot, banánt.... na és a tejpép is szépen csúszik már!!! És közben nyamnyog.....édes pofa, imádom!!!
Lassan kipróbálom a répát, krumplit.

KépKép
sz.szilvia
 
 


:P :P :P Boldog szülinapot Zsombinak! :P :P :P

KépKép
editmaci
 
 


Szilvi!

Zsombinak boldog szülinapot!
Küldtem neked privit, a címemmel. :)

Amúgy én nem is követem az eseményeket. Nekem annyit mondott anya, hogy valahová nyugodt helyre menjünk el, mondjuk anyósomékhoz, ha balhé van Debiben. Itt tart a világ! A sok primitiv fradi/loki/ute/stb balközép!
Mindegy, mi úgysem tudjuk megváltani a világot!

Edina!

Azt tudtam, hogy Zsombi jó tanár (mindenkit megtanít valamire a közelben pl. nyáladzás, üvöltés), de hogy ilyen távolságban is hat a tudománya, nem mertem volna álmodni sem! :oops: Tiszta parafenomén! :lol:

K

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Sziasztok!
Utólag is boldog szülinapot Zsombinak, Szilvi! Nagyon ügyes, hogy már ennyi mindent eszik. :) A répával majd vigyázz, ne add neki minden nap, mert szorulást okoz. :( Most van szőlő is, azt is próbálhatsz neki, persze héj és mag nélkül, pl. belecsöpögtetni az ételbe, természetes módon lesz fini édes. :wink:
Döbbenet, ami itt megy, lányok! Pl. az iwiw-en kapok politikai körleveleket, balról is, jobbról is. Az e-mailfiókomat elöntik a "röplapok".... Ja, és vannak szó szerint politikusok is a baráti körömben, jobbról is, balról is. Tőlük semmit nem kaptam. Ennyit arról, hogy ki csinálja a balhét.
Én kezdek félni, komolyan, pedig nem vagyok egy beszari fajta. Ma reggel is bőgtem a tv előtt, hogy 20 éves rendőrgyerekeket brahiból vernek balhét kereső, a szavazófülkét nem látogató agyatlan barmok. Aki ismer, tudja, hogy nem szoktam hangoztatni a politikai nézeteimet, de ez nem politika, ez vandalizmus. Milyen jogon teszi tönkre valaki politikai tiltakozás címén a köz vagyonát és más ember magánvagyonát?! Ez a XXi. század meg Európa? A következő mi lesz, boszorkányt égetnek?!

Bocs, ez itt nem ennek a helye, de piszkosul fel vagyok háborodva.

Na, meg, miért ne beszélgetnénk arról, ami foglalkoztat minket, nem mindig csak a kakis pelusok.

KépKép
pedina
 
 


Sziasztok!

Lili reggelre megnáthásodott. :cry: Tüsszög,tele van az orra; szegényt már porszívóztuk az éjszaka is,meg én is reggel. :? Ma jön a doktornő,legalább megnézi. Aludni tudott,egyszer kelt fel csak enni,de este nem is szopizott olyan sokat, gondoltam, hogy fel fog ébredni.

Éjszaka a felső szomszédunk megint Bódi Gusztit nyomatott nekünk olyan hajnali 1 óra megasságábban. :evil: Jó hangosan, hogy mindenki élvezze! Ha Lili egyszer felébredne rá biztos, hogy megtépném őket.
Miután ez a csodálatos zene abbamaradt és éppen kezdtem elszundítani, arra ébredtem, hogy az útcán iszonyatos ordítozás,káromkodás. Iszonyú volt még hallgatni is. :( A hugom mondta, hogy tegnap reggel a buszmegállóban egy egyetemista srácot majdnem megvertek, mert az egyetem piros színű pólója volt rajta. :oops: :(
Lilire ma nem is adok csak csupa rózsaszínt! :wink:

KépKép
editmaci
 
 


Tegnap én is néztem a Hír tv-n a kommentár nélküli képeket. Rendesen féltem.Hogy lehetnek ennyire állatok az emberek? Szerintem sokan csak a balhé kedvéért voltak ott. Ennek már tényleg nincs köze a politikához, mert aki x.y. politikus ellen tüntet az nem internetezik,meg szedi szét a büfét egy közintézményben. És akkor ugye folytatják ma éjszaka is! :x :evil:
Ki sem mehetünk már az utcára? Mi lesz itt?

KépKép
editmaci
 
 


Lányok, a legfontosabb, hogy NE FÉLJETEK!!! Tudom, hogy ez nem elég, és ehhez mi kevesek vagyunk... Én is gondolkoztam azon, hogy elinduljak-e gyógytornára. Hát megyek. Most üljön mindenki a négy fal között?! :?: :?: :?: Ezt akarják elérni. Nem fogunk ilyen országban élni. Edim, igazad van, ez vandalizmus, primitív tulkok gyülekezete, akiket bármilyen hülyeséggel ki lehet "csalni" az utcára.
Tudjátok, a legszebb az anyósom az egészben, aki külön felhívta rá a figyelmünket, hogy ne menjünk tüntetni... Ha nálam lett volna a telefon, elküldtem volna a megfelelő helyekre. Hülye ez??? :evil: Minek néz? Merthogy az "unokájának" nehogy baja legyen. Épp indulni készültünk a Kossuth térre. Gondolhatjátok. Annyira korlátolt. Bocs.
vbea
 
 


Komolyan gondolta, hogy ti is elindultok :?: :roll:
Tegnap volt olyan nő az újságban aki az öthónapos,és 2,5 éves gyerekével felutazot tüntetni! :shock: Most erre mit lehet mondani? Még ha én mennék kisgyerekeket akkor sem vinnék oda!

KépKép
editmaci
 
 


Úristen, Eni! Ez most komoly :?: :!:
Komolyan, két napja azon gondolkodom, hogy mit lehetne tenni? Pedagógus lennék valahol, meg anya, és szégyellem magam... Hogy fiatal emberek - szerintem valójában igazi meggyőződés és elkötelezettség nélkül kiállnak jelszavakat ordibálni.
Mit mondnak ezeknek a humanizmus, tolerancia, tisztelet, szabadság, érték etc. szavak?!
És ezért mindenki hibás:szülők, tanárok, politikusok, média. Pl. hogy veszi a bátorságot bárki is, hogy az aktuális miniszterelnököt adott esetben "Fletó"-ként emlegesse? Vagy a másik oldal képviselőjét "Viktor"-ként? Sz*r*k rá, hogy kivel ért együtt, de vagy az anyakönyvezett nevét mondja az illetőnek, vagy a titulusát... Gönz árpi bácsi és egyebek. Az egy dolog, hogy hogy hívja a nép, de nem lehet ezt intézményesíteni . Például...Szerintem...

KépKép
pedina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?