Új privát üzeneted érkezett!

Jóóó reggelt! :)

Akkor is jöhetek ide, ha már nem leszek őrbottyáni? ;)
Vasárnap, illetve hétfőn költözünk. Viszont nem tudom meddig nem lesz net az új helyen, mert a szolgáltató 30 napon belül köti át oda.

Most megyek tovább pakolni.

Szép napot, szép idő lesz!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyóóóó!!! Micsoda kérdés ez!!! Nehogy azt hidd, hogy azért mert veresi leszel, megszabadulhatsz tőlünk!!!! :lol: :lol:
Már költöztök is????
Minden jót kívánok Nektek!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


No, akkor meséljetek a tegnapi napról!
Mert én csak este értem haza. Anyuval sokat csavarogtunk, vásároltunk egész délután. Sok szép mindent sikerült vennem. Most először magamra költöttem azt a pénzecskét amit a névnapomra kaptam. Eddig mindig a csekkeket adtam fel belőle- de most úgy döntöttem- magamra költöm! De azért ez nem sikerült teljes egészében, mert pl. vettem egy ágytakarót magunknak, és egy csudaszép babás cuccot családunk legifjabbik tagjának, Boldizsárnak. Nem is írtam még!! Bolha, utánatok, kb. 500 m-re laknak rokonaim, ahol 1 éves a Lívi baba és 1 hetes Boldizsár baba! Aszem már itthon is vannak! Szóval nem csak magamra költöttem! :lol:

Bolhácska!!! Hát amiről írtál, én nem igazán szeretnék hozzászólni. Ezt Neked kell érezned, tudnod, mit szeretnél a pároddal kapcsolatban. Ha hozzá szeretnél menni, akkor szerintem mindegy hogy most vagy később. De ha habozás van......... nem tudom......

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Sziasztok!

kislany: megbeszéltük tegnap apával. Április elején elvesz. :lol: kedden lesz időpontunk. :lol: De csak naagyon csendes esküvő lesz. A bulit majd későbre halasztjuk, az építkezés miatt. Ha kész lesz a tetőtér, akkor majd lesz egy összejövetel :)

Apa tegnap lefekvés után a sötétben a fülembe súgta, hogy nagyon örül, hogy a felesége leszek, és elképzelni sem tudna jobb és tökéletesebb feleséget magának. :D
Imádom. :D

Na megyek, mert lejárt a mosás. Majd még jövök. :)

Ja kislany: jól tetted, h magadra költötted a pénzt. :) Amióta megszületett Vivi azóta nem vettem magamnak semmit. Leszámítva pár bugyit meg zoknit.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolhácska: nagyon örülök!!!!!! :) Tök jó látni a környezetemben boldog családokat, olyan ritka (mármint a környezetemben). Nagyon jó, nagyon örülök, juhééééééééééjjjjjjj! ;)

Kislány: ügyi vagy, hogy magadnak is vettél valamit. Én is szinte minden pénzt Koppányra költök, de ha meglátok neten vagy valahol valamit ami nagyooooooon tetszik, hát megveszem, ha van rá pénzem. De természetesen - mint mindenhol - itt is első a gyerek. Bár szerintem a "rossz" korszak csak ezután jön, pl. iskola, amikor már követelőzni fog, hogy "de a suliban mindenkinek ilyen van" és hasonló fület cirogató mondatok. :)
Köszönöm a jókívánságot! Rám (ránk) fér! ;) Igen, már költözünk is és Téged még nem is ismertelek meg. :P
Ehh... pedig reménykedtem, hogy megszabadulok Tőletek, tudod... emiatt költözünk csak. :) De ahogy kiveszem a szavaidból ez nem fog menni. :D

Andi: tényleg örülök, hogy megismertelek, amennyit kommunikáltunk meg láttalak, szimpi vagy. Pedig nekem nagyon kevés nő szimpi. :) Remélem még lesz alkalmunk egy normálisabb, hosszabb talira is. Bár tegnap nem nagyon voltam képben, mert hajnal 3-kor keltem, 7-kor reggeli, utána át Veresre, majd haza, közért, bölcsi a gyerekért, majd egy szelet szendvics bedobása ebédnek és már indultunk is a játszóra majd a vonathoz. Úgyhogy nézd el, ha nem is tudom milyen voltam. :)

Kati: tök jó, hogy újra taliztunk, de kevés ideig.

Pénteken ha jó idő lesz, még viszem Koppánykát játszóra délután, talizhatnánk. De ha nem jön össze (idő, elfoglaltság, gyerekek, stb), akkor is igyekszünk átjönni vonattal a játszóra meg a bölcsibe. Azt sem tudom, hogy Veresen hol van játszótér? Van egyáltalán? Tudja valaki?

Na megyek, mert már csomó cuccot összeraktam, de mégis még több van. Rájöttem, hogy utálok költözni, egyszer elég volt, ez a második. Még max. 1x de azt már a sajátoméba akarok!!!!! :)

Puszi mindenkinek! További szép napot!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó!!! Veresen merre van az albérlet? Csak mert több helyen van játszótér. Amire szeretném felhívni a figyelmed, hogy áprilisban nyit a első állami bölcsi veresen, de úgy tudom csak veresi lakosok gyermekeit veszik fel elsőként. Ha érdekel, szólj, talán tudok segíteni. Ha tudod hol a misszió, és a gyermekligeti ovódák, akkor azt is tudod hol a bolcsi. Ha az óvi mellett a még nem aszfaltozott úton elmész, nos, ott van a Meseliget Bölcsőde!! Nagyon szép, most fogják áprilisban átadni, 60, max 72 kis gyermek ellátására alkalmas. Pici medencéje is van, és minden ami a gyermekek kényelmét, igényeit szolgálja. De ha megkeresed a bölcsi vezetőjét, elmondja milyen szolgáltatások vannak, mint pél. családi napközi, stb.

Munkáról Mindannyiotoknak!!! Veresegyházon működik egy Kincs nevű alapítvány, ami kisgyermekes, illetve munkanélküli anyáknak segít munkát találni, és képzéseket biztosít, amelyre támogatás útján szereznek támogatást. Ha valamelyikőtöket érdekel, sikítsatok, mert tudom kit kell, hol keresni.

Bolha!! Hát ez igazán jó hírr!!!! Nagyon- nagyon örülök Nektek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ahogy Bogyó írta tényleg nem sok az "igaz" pár......

Jók legyetek. Bogyó Neked kitartás a pakoláshoz!!

Puszi

Kati merre vagy??

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Szilvi: tényleg merre van az albérlet? Messze van az állomástól? Részvétem a pakolás miatt. Én már nem akarok költözni. Elég volt 1x. :? Én is örülök, hogy így egymásra találtunk apával, pedig ennek a kapcsolatnak sokan nem jósoltak hosszú jövőt. De rácáfoltunk. :D Remélem így is marad, de sajnos biztosíték nincs rá. Mindegy. MOST boldog vagyok. :D

kislany: huhuhuhúúú. Lehet érdekelne majd ez. De nem tudom idén lenne-e időm és energiám plusz tanulni.. :P :(

Ja megkaptuk az engedélyt. :lol: :lol: Már csak a 15 napot kell kivárni, és mehet a menet :D Ja meg még +2 hetet, mert az esküvő miatt csúszunk. Nem baj. Ha a kezünkben az engedély akkor már az első bukkanón átjutottunk. :D Már csak a hegyet kell megmászni... :P :lol: :lol:

Többiek? Andi, Kati?

Andi: hogy értetek haza tegnap? Nagyon gáz volt?

Hoztam 3 képet nektek. :D
Kép Apa egyensúlyozza Lala tepsi fenekét.. :lol:
És ez a kettő mai.. A kisasszony és a fagyi.. Még jó, hogy magamnak hoztam.. :P :lol: :lol: :lol:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kislany: most nézem. :D Gratu a 20. héthez! :lol: :lol: Hihetetlen, hogy kb 20 hete ismerjük egymást... :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bizony!!! Beléptem a 20. hétbe!!! :lol: :lol:

Csudabogár Larád!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Nagyon aranyos Lala. :) Jót nevettem amikor megláttam az utolsó képet. :D Édeeeeees. :) Apa meg nagyon ügyi. :)

Engem is lehet érdekelne (Kincs), bár pénteken beadom a Duna House-hoz az önéletrajzom, mert keresnek Veresre emberkéket. Aztán majd meglátjuk. De ha nem jön össze semmi olyan rugalmas meló, hogy a gyereket vigyem és hozzam a bölcsiből, akkor 100%, hogy igénybe szeretném venni a segítséget.

Az albérlet? Nyah, ezt most hogy írjam. Van a szadai CBA és tudjátok, vele majdnem szemben van a Plus. A Plus és a vasúti sínek között van a ház. A sínektől a 2. ház. Az 1. ház (széle) lakói idősek, van lovuk, tehenük, stb... a vonat ablakból pl. látni a széna hengereket is (vagy hogy hívják), meg a "mi" házunkat is. Huh... ha jöttök Őrbottyánból Veresre, akkor ahogy átmentek a vasúti síneken, bal kéz felől a 2. ház (a telek elér egészen az útig, bár az most a szomszédnak van bérbe adva a lovak miatt, de egy pár métert szeretnénk megszerezni belőle). Remélem értitek, mondom, hogy nem vagyok képben. :D Egy ilyen teraszos ház. :) Áhh, ha nem értitek, akkor majd elmondom, ha tudok rendesen kommunikálni. :) Csokonai utca.

Szóval azon a részen lakunk hétvégétől v. hétfőtől. Ami még jó:
Ivacsi rész
vagy egészen az iskoláig onnan a szadai úttól
az iskola után a polg. hiv. felé már szerintem túl messze lenne az állomástól gyalog, nem? Várom az infokat, mert jövő héten már szeretném vinni játszóra és lehet csak szombatig lesz netem. Amúgy pedig nagyon köszönöm! :)

Félidő... :) De még mindig nem írtad kislány (vagy ennyire figyelmetlen vagyok?), hogy a róka eltávozott-e?

Tényleg. Andi, kislány: Ti is fent vagytok iwiw-en?
Ja, a bölcsi: ami a missziónál nyílik: még meg sem nyílt, de már telt ház van, akik beiratkoztak, sokan vannak akiknek 6-8 hónapot kell várniuk és igen, csak veresieknek van. De elvileg ezt is elintézzük jövő héten (lakcím átírás) és azonnal felvetetem Koppánykát a várólistára, mivel ha nem muszáj nem szeretnék magánbölcsire pénzt kiadni (nem is keveset, Őrbottyán a veresiekhez képest nagyon olcsó).
A veresi infokat (bölcsi, ovi merre, utca, stb) nagyon szívesen fogadom, mert keresgélek a neten, de nem sok sikerrel.

Most megyek családozni! :)

Jó éjt, puszi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !


Bocsi, most tudtam csak jönni !!!

Nagyon örülök , hogy megismertelek titeket , igazán nagyon kedvesek vagytok , a gyerekek meg egyszerűen csodálatosak !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi !!! Nagyon jó volt , hogy egy kicsit mégis csak sikerült kijönnötök a játszóra !!
Hú, ez a költözés gyors !!! :wink:

De se baj , nem lesztek messze !! :lol: :lol:
Akkor az állomáshoz közel vagytok ???

bolhácska !!! De jó, meg van az eng. !!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ahhoz a kis papírkához pedig előre is gratulálunk !!!! :wink:


Andi !!! Hazaértetek rendben ???


kislány !! Gratulálunk a 20. héthez !!!! :lol: :lol:
Sajnálom, hogy nem tudtál jönni a talira !!

A tali jól sikerült, leszámolva azt,hogy én Dia után állandóan futkároztam :wink: , Dia(nagy) és Vivi szépen eljátszottak .

Alig várom már, hogy az én kicsi Diám is egy kicsit önállóbb legyen ! :lol:

És végül egy ici-picit sikerült Szilviéknek is bejönni Koppánykámmal !! :lol:

Szóval, minenki ott volt, csak te hiányoztál !!



Millió puszi nektek !!!

Ui.: megérkeztek az első külső látványtervek !! :lol:


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha:nagyon örülök neki,hogy boldog vagy,és jóra fordultak a dolgok köztetek.Nekünk sem volt nagy esküvőnk,ésmiis hirtelen házasodtunk össze.Örülök,hogy az engedély ismeg van mostmár sínen vagytok.Annyira nemvolt gáz csak végig ordította a Dia az utat,jött szépen egy ideig de aztán ölbe kellett vennem,minden áron vissza akart menni.Ma már reggel azzalkezdte,hogy Lili.Mondtam,h minden nap nem lehet találkozni.

Szilvi:Nektek is szívből örülök,hogy sikerült az albérlet,hátha jobb lesz így az életetek.Te isnagyon szimpi vagy nekem.Remélem,hogy lesz alkalmunk még találkozni és kommunikálni.Jóköltözést.Egyébként nem volt veled semmi gond tegnap nincs mit elnézni.Fönnt vagyok az iwiw-wn MenyhártnéMányi Andrea néven.

Kislány:valószínű engemis érdekelne a Kincs dolog.Bocs,h így írok,de le kell cserélnem majd a billentyűzetet mert szorulnak a gombok.
Jól tetted,h magadra is költöttél,én is mióta megvan a Dia nem nagyon volt rá alkalmam,mert én is a ygerekekre költök.
De jóa 20.hét akkormár félidős vagy.

Kati:

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Kati:Örülök,h megismertelek téged is nagyon szimpi voltál te is.Remélemfogunk még találkozni.Bocs az írásért de szorulnak a gombok.

Na most megyek.Jóéjt neketek és puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

kislany: aaaaannyira borzalmasan sajnálom.. :oops: :oops: :oops: Nem tudom mi van/volt Vivivel. De itthon is folytatta.. Most alszik. Nem szokott ilyen rossz lenni. Mégegyszer bocsi. Ég az arcom.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Megyek mert fáradt vagyok. Idegileg kimerültem. :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha!!! Ne viccelj!!! Kisgyerek!!! Nincs miért égned!!!! Vivi egy eleven leányzó!!! Ilyen és kész!! A függönyt pedig vissza lehet rakni!!!! :lol:
Idegen helyen volt, idegen környezetben, ennyi az egész!!

Máskor is szívesen látlak Titeket! :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!!! Képzeld, tudod mennyi idő volt, míg Apa helyre rakta a függönyt??
kb. 15 mp!!!! :lol: :lol:
Szóval pánikra semmi ok!!! :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok jó reggelt!

Kislany: akkor jó. :) Ma Lala viszi a pálmát. Akrámit csinálok nyűglődik. A front is meg a fogacska is. Több jön egyszerre, és az egyik alsónak a tetejét már látom, de még nem tört át. Így most kínlódik.

Na megyek is majd még jövök.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sehol senki?????

Mi van a mával máma?????

Fáj a hasam, a fejem, Vivi hisztis, Lara nyűgös, odaégett az ebéd is. Felmondok. Komolyan.

Szilvi: gondolom pakoltok ezerrel.

Andi: Lányok? Vagy végleg bemondta az unalmast a billentyűzet? Nálunk is volt ilyen. Csak akkor Vivi kínálta meg egy bögre kv-val... :P

Kati: Nálatok mizu?

Megyek csinálok valamit mert megkergülök. Puszi nektek.

Lehet egy hétig ritkábban leszek, mert apa itthon lesz szabin egy hétig. Puszi nektek

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

No, vagyok én is. Reggel voltam doktornéninél, majd a patikában, azután pedig anyut kísértem Vácra.
Bolha, én is nyűgös vagyok, fáj a fejem, és a szemem is. Ráadásul ma megint sok a gyomorsavam, az sem tetszik, minden falat a torkomban van. :twisted: :twisted:
Én a hétvégén egyedül leszek. Apa kimegy a barátainkkal Ausztriába. Nekem most nem volt kedvem, szinte csak mennek és jönnek, nincs kedvem 1 napért utazni. De ha Apa akar, akkor had menjen csak. Én nem fogom vissza. Így is úgy kellett győzködnöm, hogy nyugodtan menjen, nem nagyon akart itthagyni engem. Ha megszületik a bébi, úgysem lesz már olyan, hogy egyedül megy Ő vagy én. Ezenkívül tudok magammal mit kezdeni, rengeteg a vasalni való :twisted: , amit ha végre megcsinálok, akkor hozzáférek a varrógépemhez is. :lol: Aztán ki akaraom válogatni Apácska ruhácskáit is, elég időszerű már... :lol: Szóval akad tennivaló.
De most viszont aszem alszom egy picit. NAgyon álmos vagyok, és nekem is hangyácskák másznak a fejemben! :twisted:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok !!


Megvagyunk mi is , csak pakolunk , holnap megyünk Kőrösre és viszünk pár cuccot ami már nem fog mostanság kelleni !!


Szilvi !!! Gondolok rátok !! Jó pakolást nektek és jó költözködést !!

Amíg nem lesz netetek addig majd telefonon tartjuk a kapcsolatot !!! :lol: :lol:

Vigyázzatok magatokra !!!


Andi !!! Remélem tényleg csak a billentyűvel van a gond és jól vagytok !!!


bolhácska !!! Nekünk is hiper szuper nyűgös napjaink vannak !!
Neketk akkor jó apázást !!!
Puszi a lányoknak !!

Tényleg már akartam kérdezni , hogy Lara miért Lala ??

Én úgy tudtam , hogy a Lajos becézése a Lala :shock: evvel mindíg összekuszálódok :wink:



Millió puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak állt a bál nálunk,és nem volt kedvem följönni,bocsi ne haragudjatok. :cry:
Jól vagyubnk,nincs semmi gond,ne aggódjatok.

Remélem ti is jól vagytok mindannyian.

Szilvi:neked jó pakolászást és költözést most egy pár napig biztos lesz dolgod bőven.Remélem azért hamarosan beszélünk.
Vigyázzatok magatokra! :cry: Puszi.

Bolha:A Dia állandóan Vibizik már hülyét kapok tőle,ha készülünk vhova már akkor is azt hiszi,hogy veletek talizunk.Jó fej! :D
Nem semmi a Lala a fagyival,nagyon édes.Puszi a lányoknak.
Kár,hogy mostanság nem tudunk talizni. :(

Kati:Jól vagyunk ne aggódj.Nagyon édes a pici lányod.Neki is sok puszi.Remélem hamarosan találkozunk.Iwiw-en fönnt vagy?

Kislány:Remélem jobban vagy,sajnálom,hogy veled még nem sikerült találkoznom,de remélem hamarosan sikerül,szedtem össze neked már egy pár ruhácskát.
Azért a 7 végén ne hajtsd túl magad.

Puszi nektek,és jó éjt!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!
Csak beköszönni jöttem.
Remélem mihamarább lesz netünk és tudok jönni.
Mindenkinek addig is szép napokat. :)

Puszi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem senkit nem fújt el a szél hétvégén. Szegény Szilviék... Ebben a szélviharban költözni... :(

Más. Lala négykézlábról felült tegnap 2x is. hurráááá :D :D :D :D :D :D

kislany: igértem neked méteres kalácsreceptet. http://vnjfoz.blogol.hu/ itt tekergess az alja felé van.

Valami gubanc van a gépünkel megint.. grr

Na megyek megyünk vásárolni. Puszi Aztán írjatok, hogy mindenkivel minden oké. OKé? :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sziasztok!

Bolha, de rendi vagy!! Köszönöm!! Én már el is felejtettem4!! De mindjárt megnézem a receptet!!

Nem semmi milyen szél és vihar volt a hétvégén. Szinte egész nap csak itthon voltam. Talán 2-szer mentem át anyuékhoz, de amint jött a jégeső, gyorsan haza is csattogtam, és beálltam a kocsival a garázsba is, féltem, hogy szétveri a jég... :shock:
Aztán pedig csak heverésztem, lustáltkodtam. Nem volt semmihez sem kedvem. Vasárnap pedig képzeljétek, az apukám elvitt anyát és engem ebédelni!!! :lol: Anyu megsúgta nekem, hogy apu úgy örült, hogy együtt voltunk, mert még egy picit a lánya voltam..... :lol: :lol: :lol:

Többiek??? Andi? Szilvi? Kati? Remélem jól vagytok.

Sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk,jól vagyunk,csak mint írtam nem volt tökéletes a billenttyűzetem,és nem nagyon tudtam vele már írni,de apától kaptam egy újat. :lol:

Bolha:nagyon ügyes a Lala,és sok puszi nekik.Ma próbáltalak hívni csak nem vetted fel.A jövő hétre majd összehozunk vmit?

Kislány,téged is szeretnélek már megismerni. :)

Nem tudtok vmit a családi pótlékról?Mert meglepődtem mikor a bankszámlámon huszonezer forinttal kevesebb volt,mint szokott,és fölhívtam a bérelszámolót,és azt mondta ezentúl a Magyar Államkincstártól kapom a családi pótlékot.
Nem tudtok erről vmit,hogy miért?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


Andi !! Nem tudom , mi már elég régóta az Álamkincstártól kapjuk.

Fent vagyok iwiw-en, Kiss Zsoltné, Kati (Fót)
:lol:

Szuper volt Kőrösön , képzeljétek Szombaton és Vasárnap is végig tudtam nézni egy filmet teljesen !!! :lol: :lol: Szo. anyós vitte le Diát egy barátnőjéhez , Vas. meg úgy elájult ,hogy 2,5 órát aludt egyhuzamban !! :lol: :lol: :lol:

Holnap ha valaki koránkelő , ott leszünk Bottyánba 8 órától valószínű 9-ig biztos . :wink: Ha nem lesz nagyon pocsék idő a játszót is célbavesszük !!

(bár elég hűvöset mondanak )


Millió puszi mindenkinek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Na csajok, én megint pihenésre vagyok ítélve.
És még a dokim is lecseszett..... Apa is....... :( De be kell vallanom, igazuk van...... :roll: :roll:
Hát a méhlepényem nem nagyon kúszott feljebb, tehát továbbra is mindenféle tilalom, és sok pihenés. Ez mellett ma úgy begörcsölt a hasam, hogy pityeregve hívtam a dokimat.. Persze én tegnap fél napot császkálással töltöttem. Anyuval csavarogtunk, és már este fájdogált egy kicsit a hasam... Ma pedig, nagyon.......... :( :(
Most magnézium készítményt kell szednem a 35. hétig kb. És most pihenés ezerrel. Hát ez van most velem. :(
Annyi mindent szeretnék csinálni, amihez több erő, energia kéne, és annyira nehéz pihennem, amikor világ életemben egy sajtkukac voltam. De a Babácskám érdekében muszáj lesz ezen erőt vennem, és sokkal többet pihennem. Csak egyszerűen nem bírom a tétlenséget, és mindig csinálok valamit.
Nincs valami ötletek, mit hogyan kéne csinálnom??

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!

Képzeld, találtam a neten párnát, most kb. 3500,- Froncsiba kerül.
De ami mégjobb, a honlapon, amit találtam, minden le van írva, rajzolva, mennyi töltet kell bele, mi a párna mérete töltet nélkül, és úgy döntöttem beszerzem csak a töltetet ami 1500 ft, és simán megvarrom a párnácskát!!! :lol: :lol: Juhéééé!!! Ez most nagyon feldobott!!!!! :lol: :lol: :lol:

Többi kismami!!
A szoptatós párnáról van szó, az alábbi linken találtam rá:

http://szopiparna.hu/index.html

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok !!!

Megjöttünk !!!


A polg.mest hiv.-ba voltunk . Diám ismét kitatt magáért végig lépcsőztünk és természetesen egy percre sem tudtunk a fenekünkön ülni!!!!

Remélem mindeki jól van !!!!


kislány !! Neked meg, ejnye-bejnye !!!!! A pihenéshez : pár jó film még a hangulatodat is feldobja !!! :wink: És legalább ülsz a popsidon !!!!! :lol: :lol:




Millió puszi nektek !!!

kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

kislany: irgumburgum. Pihi!!! Köss, horgolj, olvass, nézz tv-t ( van egy csomó dvd-m ha érdekel átküldöm a listát. :wink: ), aludj, passziánszozz, varrj. Több ötletem egyenlőre nincs. :)

Hoztam valamit. :) feltöltöd a képed és megmutatja, h melyik sztárra hasonlítasz. Marha jó. Nekem Penelopé Krúzt adta ki, apáét meg inkább megmutatom, mert nagyon durva :lol:

http://www.myheritage.hu/hiressegek-arc ... ?collage=1

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 



Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szisztok lányok !!!


Hol vagytok ???

Addig mesélek nektek .

Képzeljétek , úgy volt , hogy ki kell függeszteni az adás-vételinket a polg.mest hiv-ba a foglaó letétele és az adás-vételi megírása után , de az ügyvéd szerint nem kell mert már át lett minősítve a telek , és ezt meg is kérdezte Vácon az illetékestől.

Na, mondanom sem kell ,hogy olyan jól megérdeklődte, hogy csak ki kellett függeszteni , ami azt jelenti , hogy ha valakinek megtetszik (őrottyáni ) akkor az megvehette volna az orrunk elől !!!! :shock: :shock: /jó, jó , igaz csak gazdálkodhatott volna rajta, de akkor is/

Amit én igen nehezen viseltem volna , meg egyáltalán micsoda dolg ez , hogy amit én már lefoglalok (jelen estbe ki fizettem ) az csak úgy hipp-hopp elvihetik az orrom elől !!!????????? :?: :?:

Miért nem az eladót kötelezik , hogy ha elakarja adni a telkét akkor köteles előbb az önkormányzatba kirakni valami hírdetést 15 napig ?? Vagy akármi !!!

Végre a (hülye mérleg ) talál egy számára és mindenki számár megfelelő telket, mind árban , mind helyileg és akkor tessék imátkozhattam , hogy ne vigyék el !!!

De a lényeg , hogy túl vagyunk rajta és nem kellett senkinek !!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Óriási kő esett le a szívemről és tegnap egy csodálatosat aludtunk , még Diám is !!! :wink:

Már akartam mesélni a játszón , de nem mertem (babonából) , :oops: mert kislánynak már egyszer elmeséltem és a végén mégis az ügyvéd (aki egy igen elkiismeretes emberke egyébként, nem is értem , hogy ezt hogy sikerült így eltolnia) :shock: elbaltázása miatt ki kellett függeszteni !!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pedig én akkor úgy örültem , hogy ezt a 15 napot nem kell átimátkoznom !!!!


Na, de minden jó, ha a vége jó !!! :lol: :lol:

Voltunk a tervezőnél , nagyon szép kis házikót csinát nekünk kívülről , nagyon tetszik (mintha nyaraló lenne ) egész évben nyaraini fogok !! :lol:

Bár nem tudom , hogy hátul(nappali és az étkező) nem túlzás-e mindenhol a földig érő ablak ????

Legalább egy 60 -as parapet magassággal lehet , hogy jobban házikósabb, kuckósabb lenne.


Ti, mit gondoltok ??? Segítsetek , még beleszólhatok a tervekbe !!



Andi , bolhácska !!! Lányok , hogy vannak ????

Kislány ! Hogy pihensz ???

Remélem Szilviék rendben költöztek és jól vannak !!!


Millió puszi !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


jaj, egy nagyo fontos dolog !!!!



bolhácska !!! Légyszves vezekeljél egyet helyettem Larámnál, mert mikor készültünk indulni a játszóról le Nonóztam !!!! :oops: :oops:

És sok sok puszit is adjál mellé !!!!

Köszi , köszi !!!


Puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Megvettük a gyűrűket és a ruhámat. Olyan szép mindegyik. De. Én egy akkora bálna vagyok. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kétségbeejtő. Én egy katalógus menyasszony akartam lenni.. Még lehetek mondjuk egy molett magazin hátoldalán.. Brühühü.. :cry: Komolyan magam alatt vagyok. :?

Kati: komoly.. :shock: :shock: :shock: Még jó, hogy nem kellett senkinek sem. Mik vannak.. Szóhoz sem jutok. De nagyon örülök, hogy minden rendben. :D

Andi: Hol vagytok? Lányok?

kislany: adj életjelet légyszííííí. Aggódok mi van veled. Ha ma nem jelentkezel akkor holnap felhívlak. És ezt vedd fenyegetésnek!! :lol: :lol:

Na megyek nyalogatom lelki sebeimet.. hüpp..

Azért a képeket nem ússzátok meg. :D
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia bolhácska !!!


Nem is vagy bálna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor én mi vagyok ???? Michelen gumiembeke !!!! :roll: :wink:


Nagyon szépek a gyűrűk és a ruha is !!! Biztosan nagyon csinos leszel benne !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mit veszel alá ??? ÁÁÁ , semmi, vak is vagyok , látom alatta van egy fehér, talán pántos felső !!!


puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,megvagyunk.
Jól vannak a lányok.És a ti lányaitok?

Kati:nagy szerencse,hogy nem kellett senkinek sem a telketek,de ez tényleg abszurdum,amit művelnek :(
Biztos szép lesz a házatok,nekem minden vágyam a földig érő ablak,nekem az nagyon bejön,szeretem ha világos a lakás,de ízlések és pofonok.

Bolha:gratulaaaaaaaaaaa :D
nagyon örülök nektek,szép a gyűrű,és a ruha is.Iriggyelek.Nekem még a fehér ruha sem adatott meg,amiért az anyukám nagyon mérges volt.És még a képek sem sikerültek az esküvőnkről.Semmi emlék nem maradt. :( :( :( :(
Csak kosztumben voltam.
Jövő héten összehozunk vmit lányok?

Kislány:Hol vagy,csak nincs vmi baj?

Puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Ja és bolha egyáltalán nem vagy kövér,biztos csinin fog állni rajtad a ruha.Mikor lesz a nagy nap?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

Írtam sms-t kislanynak, de semmi válasz. :( :( :( :( Mostmár tényleg aggódok. :(

Andi: április 5.-én lesz a nagy nap. :) És nekem is kosztümöm lesz. :) Apa sem frakkban, hanem fekete farmerben, fehér ingben és nyakkenőben lesz :) És mivel az ott egybegyűltek közül csak mi tudunk fénykéoezni, így valszeg képek sem nagyon lesznek. :) Nem baj ez így jó :) Köszi a bíztató szavakat. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok lányok !!



Andi !!! Köszönöm szépen , sokat segítettél !!! Akkor maradnak az ablakok !!!
:lol: :lol: :lol:

Hát, az tényleg szép lett volna , ha elviszik a telket !!! :shock: :roll: :cry:


kislány !! Hol vagy ??????



Puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha:de azért a tied kinéz egy mennyasszonyhoz illően az enyém pedig világos színű volt,de ilyen halvány zöld,mivel az volt,ruhát akartam bérelni,de 50 ezer forintba került volna anno 4 éve.És mi is mint már említettem pikk-pakk házasodtunk össze,a szüleim agyvérzést akartak kapni ,ők nem ilyen esküvőt képzeltek nekem,volt nagy sértődés,de én úgy voltam vele,hogy nem számít boldog vagyok. :D

Kati:csak a végén nehogy szidjál,amiért adtál a véleményemre! :D

Mi baj lehet a kislánnyal?

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!


Andi !!! ÁÁÁ, hogy is szidnálak !!! Majd ablakpucolás közben gondolokrád !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicceltem !!!


Nem tudom mi lehet , már rég csinált ilyet kislány , hogy eltűnik napokra !!

puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült beszélnem kislannyal. Jól vannak, csak begörcsölt a hasa nagyon. Meg elutaztak. Azt üzeni, hogy ma még nem jön. Majd holnap. De jól van. :)

Többiek? Hol/hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !!! Köszi , köszi az infót !!! Hál Isten jól vannak !!! :lol:


Mi jól vagyunk !!! Ti is ???


Intézem a közműveknél a hozzájáruló nyilatkoztokat a héten .

Ma megyek Gödöllőre , holnap vagy a héten valamikor Vácra .

Sajna a földivatal is rám vár Diával !! De jó lesz !!! :roll:

Andi !!

Sajnos , Diámnak folyik az orra , más egyenőre nincs ! :roll:

Remélem gyorsan kilábal ebből !! Mert, tali jó lett volna a héten a sok rohangászás mellé Diának egy kis kikapcsolódás lett volna .

Meglátom , hogy gyógyul !!!

Ti jó vagytok ??


Puszi, Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Akkor megnyugodtam,h nincs semmi baj a kislánnyal.

Köszi lányok jól vagyunk,csak a Dia hisztis ma szörnyen.

Pici Diának jobbulást kívánunk,sok puszi neki.

Majd írtok,h mikor talizzunk.

Puszi nektek.

Ja olyan rossz érzésem van a hitellel kapcsolatban.febr.8.-án voltunk szerződni,és pénzt még mindig nem kaptunk már össze-vissza telefonáltam mindenhová,és senki sem tud semmit.Marha jó.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Tündériek vagytok, hogy így aggódtok miattam. Be kell valljam, nagyon jól esett, hogy ennyit gondoltatok rám. :oops: :D
Szóval az történt, hogy kedden begörcsölt a hasam, mintt kiderült. Aztán szerdán egész nap az ágyban voltam. Apával terveztünk egy kirándulást csütörtöktől és a szállás is le volt foglalva, így elutaztunk. De nem volt olyan egyszerű ám.
Egész csütörtököt átbőgtem, mire délután 2-re eldöntöttem, hogy akkor menjünk..... Az orvosom megijesztett, és azt mondta, hogy nem hiányzik 4-5 óra zötyögés kocsival. Csak hogy ott volt a másik oldal, Apa. Aki bár azt mondta, és úgy is viselkedett, hogy én döntsek, elég volt csak rá néznem, és csak azt láttam, milyen fáradt. Iszonyatos lelkiismeretfurdalásom kezdett lenni miatta, mert tudtam, hogy minden szó nélkül képes miattunk lemondani az utazásról.... Csak a baba, ugye most Ő a legfontosabb.... Szóval ezek az érzések, gondolatok keveredtek bennem. Aztán leültem az ágyra, és meditáltam. Megkérdeztem a Picit a hasamban, hogy Ő mit szeretne, hogy szeretne. És amikor kinyitottam a szemem, tudtam, hogy irány pakolni. És onnantól kezdve, mintha elvágták volna az érzéseimet, a félelmeket, a lelkiismeretfurdalást, és már teljes gőzzel az utazáson voltam.
Azért nem írtam Nektek még csütörtökön, mert időm sem volt és, mert nem voltam jó passzban. De kérlek ne haragudjatok érte.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Így végül elutaztunk, ami igazán jót tett. Apával nagyon sokat pihentünk, beszélgettünk, sétálgattunk, és úsztunk a napfényben!! :D
Ma pedig már vagyok. Most éppen pihizni készülök, eddig anyukámmal csavarogtam. Muszáj volt, mert én vagyok az ügyeletes virágbeszerző a férjem nevében (nőnapra kell egy tucat virág), és hát nem volt ma könnyű helyzetem. Persze szombaton mindent felvásároltak, és nem maradt semmi. Ill. ami maradt, az csúnyácska is volt. De végül sikerült szép virágocskát szereznem, olyat, amit a nagyik ki is tudnak ültetni, mert évelő, kerti virágocska.Általában ilyesmit szoktam mindig venni. Én legalábbis aputól árvácskát kértem, és azt is kaptam. Elmondtam, hogy a kinti virágoknak, növényeknek ezerszer jobban örülök, mint a szobanövényeknek (amiket már nem tudok hova tenni..), így Apu Árvácskát is vett nekem! Azaz az anyukám vette az apukám nevében nekem.... Szóval értitek....

Ti hogy vagytok?
Bolha, szerintem nagyon szép a ruhád!!! És egyáltalán nem leszel bálna!! A gyűrűd pedig legalább olyan szép, mint a mienk, ugyanis pontosan ugyanilyen!! :lol: :lol: :lol:

Kati, örülök, hogy végre letelt az a 15 nap is, és végre Ti is megnyugodhattok.
A házatokról annyit, hogy én is odavagyok a földig érő ablakért. De ha hátsó terasz van ott, akkor az sem baj, ha az egyik nem ablak, hanem ajtó. Persze lesz mit pucolni, de a látványért szerintem megéri. Ott Nektek milyen helyiség lesz??

Andi Ti hogy vagytok?

Sok puszi Mindannyiotoknak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány:Nagyon örülök,hogy előkerültél.De azért mostmár kíméld magad,tudom könnyű ezt mondani,mikor te is ilyen kis nyüzsgő-mozgó vagy.
Köszönjük szépen,jól vagyunk,remélem azért hamarosan sikerül találkoznunk személyesen is.

Puszi,és vigyázz magatokra!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok lányok !!!


Na végre, itt van velünk a mi kislányunk is !!!!! :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy jól sikerült az utazás , és tényleg semmi probléma !!!! :lol:


Hátul az étkező és a nappali lesz és persze kijárat a teraszra . :wink:


Andi , még holnap van egy utunk Vácra /Tigáz/ és remélem evvel egyenlőre befejeztük .

Szerencsém volt, apa tegnap eltudott menni a föld.hiv.-ba és elműékhez is !!! :wink: :wink: :wink:

A náthánk kicsit javult !! :lol:

Mi van evvel a hitellel ???? Beszarok !!!! Van már valami fejlemény ???


bolhácska !!! Ti jól vagytok ???? Most te tünsz el ??



Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Nem tűnök el. Max egy napra tudjátok.. :wink: :lol: :lol: Nagy melóban vagyok. Illetve csak imitálom. :roll: :lol: Megpróbálom szigorúan csilli-villire takarítani a lakást, meg az udvart. De ezt Lara megérezte és majdnem egész nap visít. Foga, front, meg az unalom. Nem könnyíti meg a helyzetemet... :evil: Vivi nem hisztis szerencsére, de amint összepakolok, szétpakol.. :cry: Felmostam, erre végigrohan egy túrórudival a szobán, elszórja a papírját és hullik szét a csokidarab. aMIKOR MEG RÁSZÓLOK AKKOR MEG BELETAPOSSA A PADLÓBA. Jaj nem akartam kiabálni.. :lol: :lol: De nem törlöm ki, mert lusta vagyok újból leírni. Meg Lala itt van az ölemben. :oops: :roll: :lol: :lol:

Minden kisbetegnek jobbulást kívánok. :)

Kati: remélem ezek után már csak az építkezéssel kell foglalkoznotok. :) Van valami határidő amit kitűztetek? Állítólag úgy könnyebb építkezni.
Ja és még a nagy ablakokhoz hozzászólva. Én imádom. Legszívesebben a tetőteret úgy csináltatnám meg, hogy a fele olyan üvegház legyen. Megőrülök, a nagy világos terekért. :D Lehet ezért lettem kertész. Imádtam az üvegházban dolgozni. :)

Andi: Drukkolok, hogy minél előbb megjöjjön már az a fránya pénz. :) Nem értem mit töketlenkednek. :(
Apa csinált egy homokozót. Ha sikerült kivaxolnom a lakást meg az udvart, ja és ha nem fog esni, és jó idő lesz akkor esetleg átjöhetnétek homokozni. :) Bár ez lehet majd csak hetek múlva lehetséges.. :roll: :oops: :lol: De akkor is. :)

kislany: remélem most pihizel és nem rohangálsz.. :D Hogy lekösselek. Megtaláltam a kismamaruha szabásmintáját. Ha gondolod odaadom. :D

Na megyek próbálok tovább pakolászni csendben. Mert időközben még megetettem Lalár krumplifőzivel és most bealudt. :D

Puszi nektek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szerencsére már alakulóban van a dolog,úgy látszik észhez tértek tegnap,mert balhéztam velük.4 nap mire kiadják a kiengedő papírt+még a földhivatal,és utánna esetleg már végre a kezünkbe lesz a pénz.

Bolha:okés majd megbeszéljük,hogy mikor lesz aktuális a homokozósdi.Nem jártok erre felénk mostanság?
Dvd ügyben?Hogy visszaadjam,anyós még mindig nem írta át,de nem is várok rá tovább.És,hogy adjak oda,hogy tudj nekünk átírni meséket.

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: