Új privát üzeneted érkezett!

8) SZIASZTOK!

Ezt a szelet!!!! Naggggggyon durva! És holnap már nyár van elvileg!
Mindenkinek jó benti bulizást kivánok!
Nálunk ma megvolt! A képen Nóra és Berni (bringa kisfia) akciózik! Ők az évszaknak megfelelően öltöztek. Berni nem mindig ilyen lányos, ne aggódjatok, csak a saját pulcsiját leitta. (Nóra a magasabb, ha valaki nem ismerne rá)

Kép kép

Anyapoc, Szilvi!
Nagyon örülök, hogy eljutottatok a klubba! Remélem, kellően lefáradtak a csemeték!
Anyapoc
Azt el is felejtettem megkérdezni, hogy hogy van párod?

Mindenkinek jó ötleteket kivánok az őszies programtervekhez és a gyerkőcök kifárasztásához!

puszi
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Ez az idő tényleg borzalmas... :cry:
Villőre napok óta rá sem ismerni.Amint meglát,azonnal iparkodik hozzám és nyafog megállás nélkül... :(:(Kicsit kezdek tőle besokallni... :(:( Remélem,hogy csak az idő bolondítja meg,bár ha valóban így van,akkor a kilátásaim nyárra :(:(:(:(....

Kriszti

Remélem,már jobban vagy és sikerült beszerezned a gyógyszert :)!


Petra

Szuper volt,Márk is,Villő is beszunyáltak szinte amint kiértünk :D!
Talán következő alkalommal már bátrabban ismerkedünk is :D!
Nagyon édik a kölykök a képen :)!Szt Berninek kifejezetten jól áll ez a csíkos cucc,mondd is meg Bringának! És hogy ég a pofám,de keresni fogom :oops: !
Én felismertem Nórát :lol: !
Köszi kérdésed,Apa állapotában semmi javulás.A doki elég gondterhelt volt,vmi porckorong probléma,most ideggyógyászt kajtatunk,remélhetőleg holnap délután már többet tudunk...Az biztos,hogy hosszadalmas lesz a dolog.Abban csak reménykedünk,hogy operálni nem kell... :(


Na nem kesergek én sem tovább,mert elég,ha az idő pocsék :D!

Puszka!


Ui: A többieknek irgumburgum,mert hanyagolják a topikot!!!! :evil:

anyapoc
 
 


Ezt még el kell mesélnem....

Nemrég bekopogtatott a leendő felső szomszédunk.Mondta,hogy felújítanak és hogy látta,hogy kisbaba van nálunk,mikor nem gond,ha fúrnának :).Mondtam is,hogy 2-től alszik Villő,kb msáfél órát. Nagyon megörültem és komolyna meghatódtam,hogy ilyen rendesek... :)
Erre 14.52-kor két akkorát fúrtak,hogy majd leszakadt a mennyezet... :(:(
Érti ezt valaki?Talán nem ismeri az órát? :roll:
Minden esetre kiakadtam egy kicsit,hogy ugyan minek kérdezi meg,ha úgyis tojik rá... :(:(:(

Na mindegy,panasznak ezennel vége :)!

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!
Én nem hanyagolom a topikot, csak épp az utolsó vizsgámra készültem, még így 2in1 :lol:
5-öst kaptam ma belőle.A vizsgáztató be akart paterálni elsőnek, én meg ijedten tiltakoztam, nem-nem, majd úgy a közepe táján :o

Petra!
Pont az tűnt fel a képen, hogy a kissrácon lányos pulcsi van-nem mintha rosszul állna neki :lol: :lol:
Bringa is írt ide régen, nem csatlakozik ismét a topikhoz?

puszz
Orsi
(holnaptól már a 32. hétben) :!:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi,Gratulálok a sikeres vizsgához!Miből vizsgáztál?
Örülök,hogy már a 32.hétnél tartasz,hamar elröppen ez a pár hét!
:)

Anyapoc,hát nem semmi az új szomszéd.Tényleg felesleges volt megkérdezni,ha ugyis akkor fúr amikor neki jól esik.Merre laktok?
A párodnak meg jobbulást!



Már tényleg jó lenne,ha ideérne a jó idő.Tegnap meg tegnap előtt mi is befűtöttünk a kandallóba,de talán ma már nem kéne! :)
Most már süt a nap,de hideg van.

Üdv.

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Petra :)
Helyesek a srácok! Kell az idén nyáron napszemüveg???????
talán lassan aktuális lesz a kép ami a profilodban van......

Anyapoc :)
Jó szomszédok lesztek, én már látom!
A nyűgösködést pedig fogd nyugodtan a frontra, én is azt szoktam tenni. A lelkemnek jobb lesz akkor.
Egyébként van EGY fogunk. Persze nem alul mint rendesen, hanem felül.......
Apának jobbulást! Kép

Kriszta :)
Tororkfájásra nagyon jó,ha sós vízzel gargalizálsz.Csodákat tesz!


Pusz T.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!

Barnabásnak nagyon-nagyon boldog első szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
hardik
 
 


Sziasztok!

Hát, ez az idő minket is nagyon megvisel! Marcell az elmúlt két éjszaka alig aludt! :( :( Sajna a tetőn annyira kopogtak az esőcseppek és annyira fújt a szél, hogy állandóan felriadt. :(


Anyapoc
Apának mielőbbi gyógyulást kívánunk! A babaklubbról írnátok milyen volt? Olyasmi mint a csivitelő?
Kép

Kirri
Gratula a sikeres vizsgához! Nagyon ügyi voltál! :D

Aba
Barnabásnak mi is Boldog Szülinapot Kívánunk!
Kép


Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Anya4 :) Szilvia :)
Köszönöm a gratulákat a vizsgához!

puszzz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Először is:

Barnabásnak nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!

Kép

Orsi

Gratu a vizsgához :)! Kép

Timi

Majd kérünk ám képeket a nagy szülinapozásról :)!
Gratu az egy foghoz :D!Jön majd a többi is!
Hát én is szeretném a frontokra fogni,de fene tudja...Már 5. napja tiszta ziz szegénykém,de csak nappal :D:(...Éjjel szerencsére semmi gond,meg alszik nap közben is,csak amikor fent van...No mindegy,majd lesz vmi...
Szomszédok:remélem,nem sokáig,mert szeretnénk hamarosan építkezni :D!

Anya4

A Kalmár téren lakunk.Itt most jutott el az emberek nagy része oda,hogy továbblépjen talán kertes házba,ezért adják el folyamatosan a lakásokat.És persze kezdődnek a felújítások,mert hát ezek is vagy 12 évesek,előbb-utóbb muszáj... :( Hát ez van...

Szilvia

Jó volt a klub.A babák nagy része 1 év körüli,amennyire én láttam.Szóval nem sokára beérjük őket és akkor már szuper lesz :).Most zenés foglalkozás volt,de itt nem általános,hanem mindig más program van.Amúgy a kicsik is jól érezték magukat.Én fontosnak tartom már ilyen korán közösségbe vinni Villőt,szt jót tesz neki :D!
Alvás... :( Hát akkor nyáron mi lesz veletek? :( Talán megszokja... :)

Lányok!

Apa nevében is köszönöm a jókívánságokat :).Ma délutánra kérünk picike drukkot,mert megyünk ideggyógyászhoz,talán okosabbak leszünk.Szegénykém tegnap nagyon rosszul volt,nagyon fáj a gerince.És hogy sehogy ne legyen jó,ma reggelre már a torka is megfájdult... :(

No pusz mindenkinek! :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a 12. hetes UH-n, minden a legnagyobb rendben van! :lol: :lol: :lol: Megvan mindene a babónak és az értékei is nagyon jók lettek. Összehasonlítottuk itthon a Gergő adataival, annál egy ici-picit kisebb. A szülés várható időpontja: december 17., tehát elég jó kis karácsonyunk lesz!

Anyapoc :)
Jobbulás kívánok Apának!!! Villő biztos ettől a szörnyű időjárástól zizi, Gergő sincs másképp, de szerintem, mi felnőttek sem. Ma reggel néztem, holnaptól hétfőig megint minden nap esni fog :x . Borzasztó!

Timi :)
Barnabásnak boldog születésnapot kívánunk mi is! Fogacskához is gratula!

Orsi :)
Gratula a vizsgádhoz, ügyes voltál nagyon! Én pocakosan államvizsgáztam, mindenki a hasamat simogatta, mert az állítólag szerencsét hoz! Végül is, mindenkinek sikerült a csoportból a vizsga, de hogy ez a Gergőnek köszönhető-e,abban egyáltalán nem vagyok biztos.

Petra :)
Úgy látszik, a két hét különbség, amiről indultunk, egy hónapra módosult! Lehet, hogy mire kezdem az NST-t, már megleshetem a babádat! Abban biztos vagyok azért, hogy a szülés időpontjára mindenféle módon "rádolgozunk", nem szeretném egy héttel túlhordani, mint Gergőt, mert akkor nem érünk haza karácsonyra.

Pusz: Móni
bogumil
 
 


Kriszta, Szilvia,Anyapoc,Móni :D

Köszönöm Barnabás nevében a gratulációkat!

Ma megkapta az agyhártygyull. elleni oltást,hát nem volt túl boldog tőle, de hamar megbékélt.
Kérdezgették,hogy miket csinál, többek között,hogy megy -e egyedül. Mondtam ,ha a futás annak számít,akkor igen. :lol:

9650 gramm,a centit nem tudom mert nem volt hajlandó kinyújtani a lábát,így volt 73,de 2 hónapja rendesen meg lehetett mérni akkor 75 volt. Hát lányok,lehet saccolni.......

Most lépek ebédet főzni a kis családomnak. Kép


Puszó Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Móni!
Ez aztán a jó hír! :lol:
És tudod miért van az, hogy icipicit kisebb?Mert kislány lesz :lol:
Tényleg a legszebb karácsonyi ajándékotok lesz!Remélem nekem Franciska meg a szülinapi!
Olyan jó érzés most ez a terhességem, szinte alig hiszem el, hogy Jocit emelgetem, és még egy napot sem kellett kórházban töltenem!
Vizsga: pocisimogatás :D
Akkor tényleg mindenkinek szerencsét hozott!

Anyapoc!
Neked is köszi a vizsgagratulát!
Én is jobbulást kívánok Apának, gondolom ez a torokfájás mennyire nem hiányzott...sajnos ebben az időben sem nehéz belemászni egy ilyenbe, hol 10, hol meg 28 fok van :cry:

Szilviiiiiii!
Már rájöttem miért hanyagolod az utóbbi időben a topikot: biztos az új babakocsitokat teszteled.Azért tessék ám írni!


Képzeljétek Joci elkezdett énekelni.
Már 1 hónapja nyomja a "hinta-palinta" dallamát-és nem is hamisan..múltkor meg anyósoméknál ücsörgött vagy fél órát a zongora előtt, és klimpírozott.A kis Mozart :P Ja, és be nem áll a szája, már egyre gazdagabb a "szókincse".

pusza
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Barninak boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Timi, most néztem meg Joci egy éves státuszvizsgálati adatait:
79 cm és 10590 gr volt :lol: Szóval jól tartjuk őket! :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Hát látom, csak egy "tanárnénis" irgumburgum kellett, aztán szépen előkerült mindenki! :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy a pocis kismamijaink jól vannak és a babóik is szépen nődögélnek! Csak így tovább!! Kép
A lurkók meg tuti, hogy a rossz idő miatt "őrültek" meg. Ez nálunk sincs másként, sőt még magamon is folyamatos feszültséget érzek... Apa is depressziós, pont délben beszéltük meg, hogy ha hazajön, feldobjuk a borzadályos nyárkezdetet egy termálfürdőzéssel. Legalább a hosszú este kellemesen telik, a gyerekek meg élvezni fogják a pancsit. Az én torokfájásomnak nem hiányzik, de mindent a családért... :)

Anyapoc!
Köszi a tippet, tényleg jó az a Halset. Ti is vessétek be Apánál!

Orsi!
Én is gratulálok a vizsgához? Lesz még? Vagy fellélegezhetsz...
Aranyos lehet a kis dalospacsirtád :) :) :) . Enikő muzikalitását még nem vettem észre, sőt néha olyan frekvencián bír hangokat kiadni, hogy ihaj....

Puszi, mennem kell a postára. Jaj erről jut eszembe, elmesélem nektek: A múlt héten néhány napon belül kiderült, hogy a postán a srác, a patikában a csaj és a szomszédban egy család magyarok. Kicsi a világ... :lol: Lassan nem is kell németül tudni itt, hogy boldogulni lehessen. :o

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Hmmm...tényleg hatásos voltam :D!

Timi

Gratu Barnabás méreteihez :D!Igazi férfias :).
Nem hiszed el,de Bulcsú 1 évesen grammra pontosan uennyi volt :D:D:D!És 75 cm... :)
Oltás: :(...de legalább túl van rajta :).

Móni

Örülök,hogy minden rendben Veletek,szépen nődögél a pocaklakó :). Kép Rosszullétek?Javulóban ? :)
Időt ne is mondd!Gyalázat... Kép
Apa nevében köszi :)!


Orsi

Neked is köszi :)!tényleg nem hiányzott... :( Nem is eszik(pedig nem szokása :D) és már hányt is..... :( Odavan...

Kriszta

Örülök,hogy használ,Apának már reggel vettem :)!
Ugye milyen kicsi a világ? :)
Mi egyszer Passauban elmentünk a város széli MCDonalds-ba és ott akadtunk magyar eladókra :D:D!
A magyar már csak ilyen kozmopolita :lol: !
Termálfürdőzés... hogy én ilyenkor hogy irigykedek rátok :roll: !

anyapoc
 
 


Mamik!

Kampányolni szeretnék Jocikának, mert a nagymamik benevezték a Miravíz-versenyre.Szavazatokat várnánk tőletek, idekattintanátok egy szavazat erejéig? :lol:
Köszönjük szépen!

http://www.miraviz.hu/4images/details.p ... 048c31fe77

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hála az égnek, ma nem esett az eső!!!

Lementünk alvás után a kempinge, Csenge bicajozott, Barnabás pedig kezdte feltérképezni a helyet.
Borzasztó sokat gyalogolt,úgyhogy ennek megfelelően el is dőlt a tejcsi után.
Csenge viszont mivel délután aludt,még csak most bújt ágyba.
De legalább kint lehettünk egész sokat a levegőn!!!!!

Hát Szülinapi képek.............. Valami tőrtént a fényképező akksijával,mert nem villant rendeset a vaku,így nem lettek valami jók a képek. :(
azért megkísérlek párat felrakni.

Kriszta :)

Jó hogy van a közelben termálfürdő!!!!!! Nem vagyok ám irigy :twisted:

Anyapoc :)

Szóval Bulcsú is ilyen szép kis tankönyvi baba volt!

Orsi :)

Lassan nektek is érik a 18 hós oltás ,nem?
Hogy rohan az idő.....

Jó éjt Timi Kép

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Megvolt z orvoslátogatás :),szerencsére nincs komoly baj :).Izomkötöttségből adódik a hátfájás,így most reumatológust keresünk :D!
Ami a rtg képen volt,az sokkal lejjebb van és normális,semmi kóros...A házidoki jól beijesztett minket... :(
Viszont a megfázás durva,így kapott Apa augmentint rá... :(

Orsi

Én szavaztam :)...Én is annyiszor be akartam már őket nevezni ilyesmire,de sosem találok... :roll:

Timi

Azért jók lesznek azok a képek így is :)!
Igen,Bulcsú nagyon tankönyvi volt... Tk most is az :D...csak a tk-i hiszti már nem tetszik annyira :lol: !


Múlt héten volt nálunk az oviban a gyereknap,nagyon jó volt.Rengeteg program volt,előadások:bohóc,éneklés,emellett ugrálóvár,pónilovaglás és sok-sok játék :)!
És volt ovifutás,az ovi körül kellett futni egy jó nagy kört :).
És voltunk sétahajókázni is szombaton :)...
Pár képet dobok fel róla:
Kép pónilovaglás

Kép pacigolás másként :)

Kép az imádott csúszda

Kép Sétahajó :)

Puszi

anyapoc
 
 


Jujj,az ovifutás lemaradt :oops: :


Kép Hmmm.... 56-os sorszám... :D:D:D....

És tegnap este készül fotók...
Bulcsú első emberkéje :D... Nem tudom,mennyire látható,de a bal kézen még 3 ujj is van (szemból a jobb oldalon :))....
Ja,és hogy 3 lába van? :lol: Biztos,ami biztos...

Kép

És egy virágot is rajzolt,hátha nyáriasabb lesz a hangulat :D!Még föld is van neki :)!
Kép

És hogy Villő se maradjon ki:

Kép Villő a szék alatt :D

Kép Villő a vasaló deszka alatt :D

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Drága vagy, köszönjük a szavazatot! :D
Én is mindig ilyesmit keresek, de ezt sem én találtam, hanem a 2 nagymami hallott róla ismerősöktől, és meglepiként felrakták a kölköt!
Viszont tavaly a védőnők szóltak, hogy miért nem indítottuk a veszprémi Napló által hirdetett versenyen-mert ugye az meg nem jár nekünk-úgyhogy figyeld a naplót, mert az valamikor nyáron fogja idén is meghirdetni.
Bulcsú annyira ügyes!Az emberkének azért mindene megvan, az meg csak külön szuper, ha az egyik lába eltörik, van egy pót :lol:

Joci különben átállt a napközbeni egyszeri alvásra.Most délig kihúzzuk, és ebéd után szunyókál 4-ig.
Megyek is, mert labdázni szeretne...

pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Szívesen :)!
Köszi,hogy szóltál,majd anyumékkal figyeltetem a Naplót,nekik jár :D!De vmi rémlik nekem is,hogy volt tavaly nyáron vmi verseny... :roll: ....
Köszi Bulcsú nevében is...hmmmm...épp itt volt az ideje,hogy kezdjen rajzolgatni,mert mégis csak elmúlt már 3 éves... :roll:
Bár az óvónénik mondták,hogy ez tendencia,később kezdenek rajzolni a gyerekek,de nagyon hamar belejönnek...Hát remélem :D!
Minden esetre nekem ez is egy élmény volt :D!Mert eddig abból állt a "rajzoljunk",hogy anya rajzoljon... :wink:
Emberke :D...no igen,bár szt most csak azért lett három,mert ez a bűvös szám (nem az enyém :lol: ) :D!
Gratu az 1 alváshoz :)...hűűű,de jó nektek :)!Akkor azért már még könnyebben mozogtok...Én is várom már,mert így elég nehéz összehangolni a két gyerkőc alvását,de ezek szt hamarosan reménykedhetek :D! Eleinte könnyebb volt,mert délután egyszerre aludtak.Most viszont Villő már később aludna du,így Bulcsú is,ha itthon van... Hát majd alakul :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Örülök, hogy párodnak nincs komolyabb baja és hogy gyerkőceid megint ügyesedtek valamit. (a rajzolásra gondoltam):)
A szomszédos mizéria miatt azt javaslom ne húzd fel magad! Még a végén haragban lesztek, az pedig senkinek sem jó. Javaslom a közönyös viselkedést, az talán a legkevésvé fájdalmas, bármit is csináljanak még a jövőben.:)

Móni
Tényleg távolodik az időpontunk, de azért várjuk ki a végét, lehet hogy nem is lesz akkora az a korkülönbség! Nórát én is egy héttel hordtam túl és most én sem szeretném, ahogy te sem, úgyhogy ezt nem is ragozom tovább. Az viszont nagyon jól hangzik, hogy karácsonyi babátok lesz. Én karácsonyra már pont hulla leszek a sok átalvatlan éjszakától. Páromat már most készitem fel, hogy idén az összes ajándékot szeptemberben fogjuk megvenni! Akkor talán október végéig sikerül is.:) Én már csak abban reménykedem, hogy ha most nyáron van az ősz, akkor ősszel jön a nyár és igy mehetek napos időben szülni! Amúgy már nagyon foglalkoztat a gondolat, kezdem felfogni, hogy tényleg nincs menekvés, muszáj lesz!:) Te hogy vagy ezzel?

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


GYorsan míg alszanak feldobom, azt a pár fotót a szülinapról.
Kép

Kép

Kép NA persze hogy a marcipánkisvonatot is meg kellet kóstolni!

Kép Ez pedig csak egy bónusz kép



MAjd este jövök és elovasom amit ma írtatok......

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Petra

Köszi :)!A tanácsot is :)....hát így,hogy most kisebb gondom is nagyobb,annyira nem is zavar... :D...lehet,hogy pszichésen volt vele problémám,túl sokat voltam itthon :lol: !De hova menjünk ebben a pocsék időben???? :x
Ne izgulj a szülés miatt(tudom,kibicnek semmi sem drága :D)!Mire odaérsz,már nagyon fogod várni,hogy megkönnyebbülj :D!Túlhordásról meg szó sem lehet :D!

Timi

Olyan kis édi husika-Barnabás :D!Bulcsú detto így nézett ki alkatra :D!
Szupi tortátok volt!Milyen ízzel?Mit szólt a tüzijátékhoz?Azt leszámítva,hogy csodálattal nézte :D!
Azért a centit majd variáld szt át,mert így folyamatosan szülinapja lesz BArnusnak :D!Asszem lépnetek kell 1 centivel feljebb :D!(legalább is szt... :roll: )

Pusz...

anyapoc
 
 


Sziasztok! :D

Timi

Utólag is boldog szülinapot Barnabásnak! Az első szülinapra érkezett az első fogacska is?? :roll: Milyen tortát kapott a nagyfiú?
Azok a tágranyílt szemek! :lol:

Anyapoc

Apának én is jobbulást kívánok!
Bulcsú és a rajzolás :D .Bencének is pont olyan táblája van :D .13 hónapos volt mikor kapta, azóta is az egyik kedvenc játéka.

Orsi


Szavaztam :wink:

Mennem is kell az extra nyűgös kicsicsaj már sír is :cry:

Ráadásul beázik a tetőőőőőőőő útálatos idő.


puszi andi
bambika
 
 


Sziasztok!

Ágyban a banda. Barnabásnak jól bedagadt a combja, elég bénán oltotta most a doki. Fájdogált is neki ma.
Na és hogy ki se lehetett menni,mert egész nap szakadt az eső,hááát inkább nem mondok semmit.

Anyapoc :)

Nagyon helyes Bulcsú az ovis képeken.Milyen jó,hogy ilyen bulit szerveztek nekik az oviban!
Jó ,hogy szóltál a centi miatt, nem tudom mikor tünt volna fel. :oops:

Eszterházy torta volt, CSenge választotta. A tüzijáték teljesen elbűvölte,csak egy problámája volt vele,hogy nem lehetett megfogni........... :D


Andi :)

Köszi a köszöntést. Hát igen, első szülinap,első fogacska. Ezt nem kapakodta el úgy mint a járást. Mondjuk fog nélkül is tökéletesen össze"rágott" mindent. :lol:

De már jön a második és a két kismetszője is duzzadt. Szóval most meg aztán nem lesz pihenés.

Orsi :)

Remélem az én szavazatom segíti majd Jocit a dobogó legmagasabb helyére.
Egyébként miért Budapest a lakhelye?
Önállő lakásba költözött a pasi? :lol:

Pusza Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Köszönjük mindenkinek a szavazatokat!Aranyosak vagytok :lol:


Timi!
Joci és Budapest:nem a lakhelyet, hanem a születési várost kérték az adatoknál.

Látom, Barninak ma már nincs szülinapja, mint ahogy Anyapoc is észrevette a centin...mert már kezdtem irigyelni, hogy 48 óráig tartja :D
A tortátok nagyon guszta, már szóltam is apának, úgy megkívántam valami édességet, persze semmi nincs itthon :cry:
Hú, nemsokára ismételhettek Csengével, ő júniusi vagy júliusi?
Józsinak a kedvence Barnabás fürcsis képe, nagyon édes és jókedélyű a kispasi!

Andi!
Idő: én már hülyét kapok tőle, ma be is kellett fűtenünk, annyira hideg volt. :x
Remélem csak rémhír, hogy a nyár ilyen lesz!

Jóéjt!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Utólag kívánok én is boldog szülinapot Barnabásnak!!
Aranyosak a róla készült képek,édes ahogyan csodálja a tüzijátékot.
Kép

Orsi,
küldtem szavazatot!Nagyon szép pofikája van Jocónak,tényleg szép baba!
Jó ötlet ez a szépségverseny!Én még sose neveztem be egyik gyerkőcöt se,remélem ti jó helyen végeztek majd!

Már nagyon unom ezt az időt!
Igazán lehetne már nyár!Be kellett fűtenünk,hát ilyen sem volt mostanában,hogy júniusban fűteni kellett.

Legyetek jók és várjátok a jó időt!

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Orsi :)
Én is szavaztam, remelem, sikerülni fog. Én tavaly a FischerPrice által meghirdetett versenyre neveztem a Gergőt, de sajna nem jutottunk be. Megnéztem a nyerteseket, nem is tudom, mi alapján bíráltak, nem egyezett az én véleményemmel.

Anyapoc :)
Örülök, hogy Apának még sem annyira súlyos a baja! Nagyon jók a képek, a rajzok különösen! Villő annyira kis csibészes (már amennyiben lehet ilyet egy kis hölgyről mondani) a képeken, hogy csak na! Itt az óvodában jövő héten lesznek gyereknapi programok, lehet, hogy elmegyünk mi is megnézni. Mikor megyünk az ebédért, Gergő mindig odafut a gyerekekhez játszani. Remélem, ha mennie kell, akkor is ilyen lelkes lesz majd.

Timi :)
Jók azok a szülinapi képek! Gergő első szülinapjáró sajnosl egyetlen használható kép sem készült, mind homályos és rosszul beállított. Szóval nincs okod panaszra.

Petra :)
Képzeld, én még mindig úgy vagyok, hogy el sem hiszem, hogy baba van a pocakomban. Ilyenkor még olyan furcsa, hogy semmit nem érezni. Persze tudom, hogy van, mégis olyan hihetetlen még. Gergő is eltereli róla a figyelmemet. Mondták sokan, hogy a második más lesz, na de hogy ennyire??? Este, mikor lefekszek, szoktam beszélni Hozzá, simizem is. Alig várom már, hogy jelezzen, hogy ott van. Neked már nem kell sok hozzá. Unokahúgom mondta, hogy ő már a 12. héttől érzi, hogy mocorog, nem tudom hogyan? Szüléstől én nem tartok, csak remélem, hogy könnyebb és rövidebb lesz, mint az első.
Karácsonyi vásárlást időben el kell, hogy végezzem én is, idén először (egyébként utolsó pillanatos vagyok én is), utolsó hónapban nem igazán akarok a boltokban tolongani.

Idő: mi már napok óta fűtünk, 17 fok van egyébként a lakásban :evil: . Szörnyű. Észre vehetné már valaki az égieknél, hogy június van és nem október!!!

Csajok! Hogyan kell ezeket a centiket felrakni ide? Már megcsináltam az oldalon, de sehogy sem tudom bemásolni. Profilt sem tudom módosítani, valahogy tök béna vagyok. Képet cserélnék Gergőről, de nem megy.

Kép

Móni
bogumil
 
 


Anya4!

Neked is köszönjük a szavazatot!
És a bókot is Jocika nevében :D
132 induló baba van, Jocika pillanatnyilag a 4.helyezett, és az első 10 babát értékeli majd a zsűri személyesen.

Móni!

Te is figyeld a Naplót,mert valamikor nyáron hirdetik meg a versenyt, és Gergő is nagyon esélyes induló ezekkel a csajozós szemekkel és szép pofijával.
Babóca: én korábban éreztem, mint az ikreket, jóval félidő előtt.
Azt mondják második babánál hamarabb megérzi a mama.
Mit szeretnétek titkon?Hugit vagy öcsit?
Profil: lap tetején, a segédletek gördítősávban.
A Lillypie -nél pedig a bbc kódot másold be(2. szöveges rész, összesen 3 van), de Anyapoc olyan jól leírta, nekem is ő segített, azért remélem valamelyest érthető voltam.

Na lépek, mert megnyertük délutánra az unokatesót Joci mellé :roll: Gyakorlok, milyen lesz 2 gyerekkel!

pussz
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Látom mindenki besokallt már a hidegből.
Reggel annyira bepipultunk,hogy még mindig esett,hogy összecsomagoltam és átmentünk Pápára Termálfürdőzni.
Szóval most jól kitoltunk az idővel!!!! :lol:
Nagyon szupi volt! Jól kinyúlt mindenki hazafele az autóban.

Anya4!
Neked is köszönjük a köszöntést.

Móni

Élvezd ám minden pillanatát a pocakosságnak! HA olyan helyes lesz mint Gergő akkor minden oké.
Egyébként Tavaly ilyenkor ,illetve pár nap eltéréssel hasonlóan hideg volt. Emléxem mikor bementem szülni május 29-én majd megfulladtunk a melegtől,mikor jöttünk haza a törpivel, téli zsákban hoztuk.
Egyébként tegnap nálunk is ment a fűtés......

Orsi

Csenge július 14-én született. Neki már rendes bulit kell tartani,sok, a barátnő. HA minden igaz,lesz bohócunk is.

Anyapoc

Jó,hogy Apa nem olyan beteg.De azért csak ápolgasd,hisz Ő is férfiből van :roll:

Nagyon jók a Bulcsú képei! Egyébként a fiúk később is kezdenek rajzolni,szóval csak semmi szemrehányás!

Jók legyetek és JÓ IDŐT mindenkinek!!!!!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


BULCSÚNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Orsiék
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Bulcsúnak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Én is nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Bulcsúnak!!!
Kép
hardik
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT BULCSÚ!



Kép [/b]

Kép

Kép
aba
 
 


Kriszta :)

Nálatok mi újság? Ti hógolyóztok?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Kép

Timi! Már hóembert is építettünk... :D

Viccet félretéve: "Csak" eső esik, de abból rengeteg. :cry: Tőlünk 50 km-re viszont esett hó is.
hardik
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok,hogy hívatlanul írok,de hónapok óta olvaslak benneteket!Mint első gyermekes anyuka(3 hónapos) faltam az irományaitokat!Ami miatt most bejelentkeztem,mert Orsi!!!!
Hogyan tudok Jocira szavazni????Én "rámentem" az oldalra,de nem találtam SZAVAZOK gombot!Végig próbáltam mindent,de nem ment!Tudsz ill.tudtok segíteni?!Köszönöm!
timi1020
 
 


Szia Timi1020! :lol:
Jocira már nem lehet szavazni, mert a versenyt a továbbiakban zsűri bírálja el, sajnos sok volt a vissazélés és kicselezték az IP címeket.
Azért köszönjük a szándékot! :lol:
És gyere máskor is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


BULCSÚNAK MI IS NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!! :D :D
bogumil
 
 


Sziasztok!

Az ünnepelt Barnabásnak és Bulcsúnak boldog szüli ill. névnapot kívánunk mi is. :)

Jó rég jártam erre :oops: , de lakásügyeztünk. Sajnos nem úgy alakult ahogy terveztem így most itthon könnyezem. :cry:

Pocakosok!
Irigykedem ám egy picit!

Orsi
Jocira én is szavaztam, szorítok, hogy minél jobb helyezést érjen el. Bár a 4. sem rossz. Mit lehet nyerni?



Nálunk majdnem minden ok.
Márk tegnap elkezdett menni. Mászni nem akar. Most aztán foghatom a kezét. Még jó, hogy hamar elfárad és anyának nem fájdul meg olyan nagyon a dereka.
Ami kicsit rossz, hogy már nem tud szopizni. Péntek hajnalban volt az uccsó :( Sokat bénáztunk a szopia miatt, de egy kissé hiányzik (nekem). MÁrk csak 1 hajnalban volt miatta sírós. Azóta nem is tett rá célzást sem.
Ebből a hidegből már nekünk is elegünk van. :twisted:

Timi
mi is tervezzük Pápát, de arra gondoltam, hgoy hétközben talán kevesebben vannak, de apa valszínűleg akkor nem tud velünk jönni. Hétvégén nincsenek túl sokan?

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Unom már ezt az időt. :cry: :cry: :cry: :cry: Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi!
Idő: ne is mond, már nagyon az agyamra megy. :evil:

Márkinak hatalmas gratula a menéshez, jó korán kezdte, akkor most anya nem győz szaladni utána!

Szopi: nagyon-nagyon ügyes voltál így is, hogy eddig kihúztátok, én is csak a terhesség miatt hagytam abba a szopit, és nálunk meg is volt az eredménye, mert Joci csak 1 alkalommal volt beteg.Nemrég volt egy kis láza, de szerencsére kiderült: a szemfoga miatt :)
Én mindenesetre nem bánom, hogy csak a kötelező oltások miatt kopogtatunk a doki ajtaján :D

Tényleg örülünk az eddigi 4. helynek, mert 132 baba közül ez nagyon-nagyon hízelgő!Annyi szép baba van fent, konkurencia tehát akad szép számmal, valahogy van egy olyan megérzésem, hogy a zsűri kislányt választ majd, nagyon szép kiscsajszik vannak fent, igazi kis játékbabák!
A nyertes 1. éven át a Miravíz reklámarca lesz+ vásárlási utalványt kap.

Na puszi, lépek, képzeljétek nem bírtam megállni, és már vettem jó pár holmit Franciskának..na, ennyit a babonáról :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Jó hogy előkerültél!
Gratula Márknak a menéshez! HA kell van meghívóm az iwiw-re.
Ugye te nem vagy fenn?
NAgyon jó volt Pápa és nem voltak sokan.,pedig szombaton voltunk mi is.
Szakítsatok időt rá,mert szupi volt. Márk is biztos nagyon élvezné!

Bocs mennem kell palacsintát sütni,Csenge arra éhezett meg.
Szió

Kép

Kép
aba
 
 


Orsi :evil:


Mi újság? Zaciba tetted a telefonod????????????????????????????


Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Timi!

Nem a zaciban, hanem Józsi kocsijában maradt a telefonom még hétfőn-persze senki nem ért el rajta :?
Máskor a kutya sem keres-na ez sem igaz, mert ha éhes, akkor itt nyüszít az ajtóban :lol: -de komolyan, ha egyszer nincs velem, richtig akkor keresnek!



Jól elmaradtak tegnap este a fiúk! :D
Nem bánnám, ha végre normális idő lenne és végre megejthetnénk a kerti sütést :!:

pusz
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Ui: figyelitek a centimet?BETÖLTÖTT 32. hét!!!! :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Végre tudok jönni :)!

Jelentem megvolt a felvételi éééééésssssssssssss...... Felvettek !!!! :D:D:D:D

Köszönjük a névnapi köszöntéseket,Bulcsúnak nagyon tetszett mind,többször is meg kellett nézni :)!

Névnapja alkalmából Villő felállt :D,így már én sem unatkozom :D,mert figyelni kell a kisasszonyra,sikeült már elvágódni :D!

Apa jobban van,már volt reumatológusnál,most teljes vérképet csinálnak neki,mert állítólag lehet vmi belső fertőzés,ami okozhatta.Már volt fizikoterápián is... :roll:


Andi



Jöhetnél gyakrabban :D!
tető?Remélem,azért nagyobb baj nélkül megúsztátok :)!
Hogy vannak a porontyok? :)...Kép?

Timi

Barnus végül jól viselte az oltást?Csak a combija dagadt be?
Torta...hmmm...jól választott Csenge :)
Tüzijáték :D!
MEgnyugodtam rajzolás ügyben :).Hiszek anyukámnak,hogy milyen okos az unokája :lol: !

Orsi

Nagyon haladsz már :)

Móni

Voltatok gyereknapon?Vagy még nem volt? :)
Remélem,hogy Gergő akkor is jól veszi az akadályt,amikor már menni KELL... :)Bár ilyenkor azért szoktak akadni gondok,mert rájönnek,hogy minden nap van és bizony nem akkor jön haza,amikor akar... :roll:

Kriszti

Milyen az idő? Mire számítsunk.... :roll: ?

Szilvi

Szt is ügyi voltál a szopival... :) Mondtam,hogy majd akkor fog hiányozni,ha már nem lesz,hiába nyüglődik az ember :D!
Tényleg,így most mit eszik reggel Márki?
Gratu a sétához :lol: ,vagy inkább részvét? :D Nem irigyellek érte :)!Biztos előbb-utóbb rájön Márk a mászásra is,csak legfeljebb előbb tönre teszi a derekad :D!
Voltatok végül babaklubban? :)
És mi van ezzel a lakás témával????Ne titkolózz!!! :roll:

lépek,mert Apa megjött :)!....egy nagy csokor rózsával... :roll:

Puszi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!

Hatalmas gratulaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Kép
És milyen figyelmes Apa, hogy még a nagy örömet egy rózsacsokorral is tetézi... :) :) :)
Gratulálok Villő fellálásához is! Most akkor egy ideig nem lesz alkalmad az unatkozásra... :wink:
Időjárásjelentés: Tavaszodik, és tegnap már a kabát is lekívánkozott a napon. Így június közepe táján... :? Viszont péntektől nyarat jósolnak 26 fokkal... Kép És mivel magyarázzák a nyár érkezését? Hát természetesen a foci vb-vel :D :lol: :lol: . Különben még a vízcsapból is ez folyik, sőt a pékségben a zsemle, a boltban a felvágott, a virágosnál a virágcserép is focilabda alakú és mintázatú. Eszméletlen... :roll: Nagy a lelkesedés, és tegnap Apával azt is megbeszéltük, hogy a meccsek időpontjában fogunk programokat szervezni a vidámparkba, a termálfürdőbe, mert rajtunk kívül tuti nem lesz senki... :lol: :lol: :lol:

Orsi!
Természetesen én is szavaztam a vőlegényjelöltünkre :wink: , sőt másodszor is akartam nyomni a "szavazok"-gombot, de nem engedte :evil: . És borzasztó igazságtalanság, hogy minden ilyen versenyt kislány nyer... :evil: . Akkor indítsanak külön fiú, illetve lány fordulót! Így lenne fair...
Enikő is mostanság tért át a napi egy alvásra, de csak úgy bírja, ha délben már le is teszem. Az ebédje így átkerült két óra körülre, de sebaj... :)
Babona és vásárlás: Mutass nekem valakit, aki, babona ide vagy oda, ellen bír állni az édes kislánycuccoknak!!! :D :D :wink: :wink:

Petra!
Mikor Enikőt vártuk, én is szeptemberi karácsonyi vásárlást terveztem... ahhoz képest december 4-én szültem és dec. 10-24 . között sikerült az ajándékok beszerzése 8) :)

Timi!
Nagyon jók a szülinapi képek! És mit kapott a kis ünnepelt?

Szilvi!
Gratulálok Márk menéséhez! :) A derekadnak meg kitartást! :D
Most, hogy felcsigáztál bennünket a lakásüggyel, tessék többet elárulni!!!!!! :wink: Én kiváncsi típus vagyok és az oldalam már lyukas... :lol: :lol: :lol:
Pápai fürdő: Mi mindig délelőtt mentünk, mert általában ebéd után kezd nagyobb tömeg lenni (hétvégeken).

Timi1020!
Ne csak "falni" tessék a sorainkat, hanem szaporítani is!!!! :) :wink: :wink:

Móni!
Ismét nagyon csábos a kép Gergőről... :wink: Én azért már kezdenék izgulni a helyedben... :wink: :lol: :lol: Vagy izguljanak inkább a lányos anyukák?! :lol: :lol: :lol:
Jaj, és szeretnék így utólag nagyon boldog szülinapot kívánni! Kép

Puszi mindenkinek! És jó időt!!!!!!!

K.

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: