Új privát üzeneted érkezett!

Most csak gyorsan:

Bolha: nagyon jók a képek, Vivcsi mint egy királykisasszony azzal a telefonnal. :)

Kislány: ne aggódj, attól csak rosszabb lesz. Semmi gond nem lesz, csak koncentrálj és VIGYÁZZ magadra, PIHENJ, stb.
Nekem is császár volt. Amire császárnál figyelj, ha mégis az lesz (bár reméljük nem, de ha mégis), akkor amikor kapod a gerincérzéstelenítőt akkor álljon ott egy orvos v. gyakornok és fogja le a vállaid. Ez kötelező, nálam mégsem így volt. Előre is ugrottam ösztönösen. Császár után az 1-3 nap nagyon gáz, de mondjuk én már másnap lépcsőztem, mert miért ne... no mindegy. Úgysem lesz császár, de ha mégis és érdekel bármi ezzel kapcsolatos, nyugodtan kérdezz. :) De nem az lesz és gyönyörű babád lesz. :) De tényleg pihenj, hiába nem érzed, hogy fáradnál, stb... most már tényleg pihenned kell, mindent vegyél vissza a minimumra és csak magatokra koncentráljatok. :)

Puszi, jó éjt! - megyek kicsit játszok (végre!!!!).

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó köszi a tanácsokat. Én természetes úton fogok szülni, megbeszéltem a babámmal!! :lol:
Ma már sokkal nyugodtabb vagyok, bár reggel nagyon megijedtem, mert nagyon fájt a hasam. Ott is, ahol nem szokott. De aztán apa rátette a kezecskéjét, úgy pihiztem 1 órát, és utána nem fájt már.
Azóta túl vagyok egy családi ebéden, 6-an voltak nálunk. Mindenki dicsérte a főztömet!! :lol: De tényleg fincsi lett minden!! Nyam-nyam. Húsileves, rántott csirkemell, rántott csirkecombi, fasirt, ananásszal tűzdelt csirkemell, és kekszszalámi. Ennyit alkottam. Ja, görögsali és krumplipüré. A leveskét már tegnap megfőztem, így nem volt ma nagy hajtás. Apa nagyon sokat segített. Összepakolt, felsöpört és takarított. Most pedig már pihizünk mindannyian.
Drága Picikém pedig szerdán már a19. hétbe lép!!! Hihetetlen hogy megy az idő!! :lol: :lol: :lol: Az elején alig vártam az 5., a 6., a 7., és így tovább- heteket. Most pedig már itt tartunk!!!!

További szép hétvégét Nektek.
Puszi.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!!! Édesek a lányok!!! Vivid tényleg király kisasszony!!!! :lol: :lol: :lol: A dédin ne csodálkozz, hogy tetszett neki a buborék!! Én a mai napig imádom a szappanbuborékot!!!!!! És nem csak nézni....... :oops: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Tegnap este óta sehol senki?????????????

Hooooolllll vagyttttoookkk???

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

most keltünk fel a délutáni alvásból... :oops: :roll: :lol: Illetve Lara még alszik :D Mi itt vagyunk.

kislany: én is imádom a szappanbuborékot. Főleg a mostanit. Lehet kapni olyan fújót ami olyan buborékokat fúj, amit el lehet kapni és nem pukkan ki. :D Képzelheted.. tele volt a lakás buborékokkal :lol: :lol: :lol: :lol:
Még bő egy hét és félidős leszel! :D

Szilvi: tudtál játszani? Azért pihizz is. Nemsoká ti is buliztok! :lol: :lol:

Andi: Hogy vagytok? Vivi már kérdezte, hogy mikor megyünk. :lol: :lol:

Kati: tervek? Egyben vannak még az idegeid? :D

Na megyek bezárom az állatokat, mert rókával álmodtam.. :? :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha, remélem nem az én rókámat láttad!!! :lol: :lol: Igyekeztem jó messzire elkergetni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


ejj de nagyon eltűnt mindenki.. :cry: :cry: :cry:

Lala belázasodott hajnalra. :( 38 fokos volt a gyerekem. De a kedve töretlen. Így nem is aggódnék, de a kakija kapaszkodjatok meg UV zöld. De az az igazi rikító. :( A dokinéni szerint is a foga okozhatja a lázat, meg a hasmenést, de a színre ő sem tudott magyarázatot. Ha holnapig nem javul akkor doki. :( Szurkoljatok.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha: én úgy tudom, hogy minél zöldebb annál többet evett. Nem is tudom ki mondta ezt, de az tuti, hogy valami szakember. Mert nálunk is volt olyan ,hogy tök zöld volt a kakija, én meg nem tudtam miért és ezt a választ kaptam (sokat evett).
Hogy halad a tetőtér?

Én el vagyok tűnve. Beteg vagyok, bár még nem haldoklom. Láz, madulagyulladás, fejfájás, extra nátha, levertség, fáj mindenem. Úgyhogy majd jövök, ha több lelkierőm lesz. :)
Csütörtökön megyek beiratkozni a suliba, meg viszem Koppánykát bölcsibe fél napra (míg nem vagyok itthon).
Szombaton meg már kezdem a tanfolyamot, találtam egy jobb sulit.
Vállalkozási ügyintéző + Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó - ennek fogok tanulni.
Kemény lesz, még nem tudom hogy fogok tudni koncentrálni, mert idén még az adóbevallásom sem tudtam megcsinálni annyira nem értem mit ír az útmutató, pedig eddig minden évben megcsináltam. :)

Ma voltunk tanácsadáson. Koppányka 80 cm és 12 kg és vasárnap lesz 1 éves. A kukiját olajoznunk kell, mert nem akar nagyon hátrahúzódni, bár azt mondta a dokinéni, hogy még nincs gond, mert még pici.

Puszi mindenkinek!

Kislány: mi van a rókával? Békén hagyott? Vigyázz magadra. Nem akarok ördögöt festeni a falra, de egy szívószálat (vagy kettőt) készíts be, ha mégis császár lenne, mert utána csak úgy fogsz tudni inni. Én megszivattam magam, mert volt egy, csak leesett az ágy mellé, utána meg szenvedtem mire üvegből tudtam inni. De úgysem az lesz, de azért készíts be. :)

Kati: ház?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bolha:sok-sok puszi Lalának,remélem jobban lesz.A zöld kakira én is vmi olyasmit hallottam,hogy az evés okozza.A Nononak is szokott zöld lenni,bár nem annyira mint ahogy te leírtad de szokott. :cry:
Mi jól vagyunk egyébként,majd jelentkezz ha jönni tudtok.

Szilvi:jobbulást neked,és sok sikert a sulihoz!Biztos menni fog a suli.

Kislány:ez az fel a fejjel,és minden rendben lesz,és nagyon jó ötlet,hogy megbeszélgeted a Hannával ezt a dolgot.Én a Nonoval azt beszéltem meg,hogy meddig ne szüljek,és úgy is volt.

Kati:hol vagy?minden rendben?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


Szilvi !!! Nagyon gyors gyógyuást !!!! Abba a magán bölcsibe viszed Koppánykámat ???


Lányok !! Alakul a terv !!!! :wink: Elvileg ma kapunk egy látványtervet is !!! :lol:

Köszönöm szépen , jól vagyunk , pár napja 3-tól 4-ig nem akar aludni Diám , csak az ölembe !!! Egykicsit fáratt voltam .

De ma !!! Sikerült 5-ig aludni !!!

Tegnap gyönyörűűű idő volt !!!


Millió puszi nektek !!! Vigyázzatok magatokra !!!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Belassult a fórum. Hol vagytok? Bár ebben a szép időben vétek bennt ülni. :)

kislany: ma pont előttünk ment ki tőletek egy szürke autó. Aztán hallottalak kiabálni. Ahogy láttam a kutyusodnak szóltál. :) Aztán Vivi elkezdett hisztizni, h be akar menni a tóhoz és pancsikolni akar... :roll: :roll:

Asszem lehet ritkábban jövök most egy darabig. Elég csúnyán áll a kapcsolatom apával. És nem én haragszom őrá. Mindegy. Nagyon hosszú. Én szeretem őt. Megpróbálok javítani. Amíg el nem csitulnak a dolgok, addíg, ha nem bánjátok ritkán jövök.

Puszi nektek :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok Kedves Leendő Anyukák!

Szeretném veletek megosztani azt a jó hírt, hogy már Gödön és Dunakeszin is van Kismama jóga csoport.Ha szeretnétek csatlakozni, várlak Bennteket szeretettel! :)
Ohm Shanti!

Tündi
70/7729009
Kismama jóga
bründi
 
 


Sziasztok!

Bolha!! Létezik, hogy reggel, 9 után valamikor egyedül sétáltál/cipekedtél a járdán az állomásnál?????? Akkor mentem a védőnénihez, és mintha Téged láttalak volna a fényképek alapján... :lol: :lol:

Miért nem jöttetek be Vivivel?? Sztem az anyukám kocsiját láthattad, és valóban az én hangom lehetett, mert állandóan kiabálok a kutyám után, aki egy rosszcsont és mindig meglóg a kertben, elbújik valahová, én meg frászt kapok, hogy hol van!!!!!

Lányok!!! Szeretnék mutatni Nektek Valakit :))



Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Most megyek, alszom egy picit, ,mert iszonyú fáradt vagyok, de ígérem holnap Mindenkinek írok, és mindent le is írok a mai uh-ról!! :))

Szép Álmokat Nektek.
Sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziaszok !!!


bolhácska !!! Drukkolunk !!! Ügyi légy !!! :wink:



kislány !!!! Gyönyörűűűűű !!!!! Jól vagytok ???? :lol: :lol: :lol: :wink:


Andi ??


Szilvi ??Mi volt a suliba ??? Sikerült ??




Millió puszi nektek !!!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


SZiasztok!

Jó sokáig nem jöttem mi? :lol: :oops: :roll: :roll: Asszem minden ilyen összeveszést kissé világvége hangulatban élem meg.. :P :oops: :oops: :roll: 8)
Ja amúgy már minden oké. :D Hurrá.

kislany: istenem de édes. :D Azok a pötty ujjacskák és az a pici test. ( jajj most irigykedem... irigyirigyirigy.. :oops: :roll: :lol: )
Azért nem mentünk be mert: 1: nem szeretek invitálás nélkül bemászkálni más kertjébe. 2: éppen próbáltam egy hisztis 3 évest felcibálni a boltba. :) De láttam a kutyusod a autó alatt volt. :lol: :lol:
És nem nem én voltam ott reggel. 9-kor még általában az ágyikóban fetrengünk mindannyian.. :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: Persze ha apa délutános. és nem vagyunk összeveszve. :D

Kati: ooooolyann bőbeszédű voltál, hogy csak na.. :P :lol:
Milyen lett a látványterv???? Jó? Akkor lassan építkeztek? Jujj deizgi. :D

Andi: Lala jobban van. Nem tudom mi volt vele, de a fogára tippelek. Képzeld mindenhol iszonyúan be van dagadva az ínye. Felül, alul mindenhol tiszta puklis. :shock: Ha most rengeteg foga jön egyszerre akkor asszem jajj lesz nekünk.. Remélem megússzuk üvöltés nélkül :? Nem tudom ezen a héten mi lesz még, de holnap lehet megyek veresre a személyimért. Nem tudom. Majd meglátjuk. :)

Szilvi: mi van veled? Jobban vagy? Manó nem kapta el? MIndjárt egy éves. :)

Na megyek. Felkelt Lala. puszi nektek. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Na, itt is vagyok.Ez a napom is olyan zsúfolt. Már reggel 8 kor fóton voltam, azóta meg sürgök, forgok, mert megint jöttek köszönteni délben.

No. Meglepi volt Nektek az UH felvétel, szándékosan nem akartam írni, hogy megyünk.Hétfőn jelentkeztem be, és tegnapra kaptunk időpontot. Annyira édes volt a kis drágánk!! Csak ficánkolt, és ficánkolt, és keresztbe tette a lábacskáit, majd hátat fordított. Nem akartam megmutatni magát, és még a lepénybe is belefúrta a pici testét. A mérések alapján 267 grammosak és kb. 20 cm-esek vagyunk!! :lol: Minden rendben, az orrocskája, a nyaki rendője, a végtagjai, láttuk a szívében a pitvarokat és kamrákat, a vesécskéjét, a húgyhólyagját, a pici agyacskáját, mindent!!! :lol: Hihetetlen élmény volt!!!!
Kiderült, hogy a méhlepényem nincs is annyira rossz helyen. Picit fekszik lenn, de már csak a méhszáj mellett van. :lol: :lol: Bogyó köszi az ötletet, azért valóban készítek szívószálat. Erre nem is gondoltam.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!!! Igaz, hogy nem invitáltalak,de máskor nyugodtan gyertek be!! Max. dobj egy üzit, hogy erre tartotok! :)

Kati, mi a helyzet a látványtervvel??? Elkészült??

Bogyóka, meggyógyultál már???

Sok sok puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


bolhácska !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is avval akartam kezdeni , hogy jó sokáig nem jöttél, hála Istennek !!!!


A csuda vigye, még nem kaptam látványtervet csak simát !!! :?

De avval is beértem, ám !!! :lol: Jó lesz !!! Gondolom azért még egyszer egyeztetni szeretett volna mielőtt belevág, hogy ne keljen duplán csinálnia !!

Ti , hogy álltok ??? Mikor is telik le a 15 nap ??? Kíváncsi vagyok MÁV-unkra !!!

Még nem tép az ideg , majd gondolom ,kicsit később amikor már elfogy a pénzünk !!! :roll: :lol:



Millió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!! És olyan a terv, amilyet szeretnétek???? Ez annyira jó hírr!!!!! sok sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány beelőztél !!! :lol: :lol: :lol:


Fóton voltál és nem is szóltál !!!! :roll:


Mi járatban voltál itt ??? ???


Köszöntöttek ??? Talán névnap , mintha rémlene valami a naptárból !!!

Mindenesetre, Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánuk !!!! :lol: :lol:

Na, és most megyek megnézem a naptáram !!



Puszka

Kép


Kép
kati16
 
 


Hát ez nem jött be ,igaz nem a naptáram néztem , hanem csak a kaput , ott Eleonórát ünnepel ! :shock:

na, inkább megnézem a naptáram , hátha még is !!! :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Kb. 10 percet voltunk Fóton. Az autót vittük el valahova nem tudom hova, és csak leadtuk, és már jöttünk is haza a férjemmel, mert Őt várta a munka.
Igen, a névnapom volt! :) Nem késtél el, ne aggódj!! Köszönöm!! :)
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bolha:örülök,hogy minden rendbe jött,és hogy Lala sem lett beteg.

Kislány:nagyon édes a babád,és Nagyon boldog névnapot neked!

Kati:Akkor alakulnak a dolgok a ház ügyében,de jó :D

Ma nem vagyok formában,majd jövök még.

Puszi nektek,és jó éjt!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


kislány !!! De lekéstem , pedig még emlékeztettem is magam hétfőn !!!! Nekem minden naptárba van (az az agyam , de minek is ??) Jó-jó 8 napon belül vagyok.


ÁÁÁÁ, felébredt !!!


pusz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!!

Kati, Andi, köszönöm!!! ez még csak a 4 nap, bőven benne a 8-ban!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Most kértem Apácskától engedélyt, hogy kimehessek egy kicsit a kertbe. A tulipánjaim és a nárciszaim már kibújtak, és ott még minden falevél. Csak azt szeretném összeszedegetni, de megígérem Nektek is, hogy nagyon vigyázok, nem hajlongok sokat, és nem nyomorgatom a bébit!!

Ja, képzeljétek, azt hiszem mozog!!!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Tegnap már nem sikerült átjönnöm , mostanában nagyon anyásak vagyunk , ehhh.

Remélem hamarosan javul a helyzet , mert éjszaka sem változik , 2, 3 vagy 4 órakor kelünk még mindíg! :shock: Tegnapelőtt rájöttem , hogy éhes , vagy mindenesetre megissza a tejcsit és vissza is alszik kis idő múlva .

Persze lehet az is, hogy most van a növési időszaka és kell egy kis plusz .


Szilvi !!! Hol vagy ??? Mi volt a suliba ?? Jobban vagy már ???


Andi !! Alakulnak a dolgok igen és remélem ez így is lesz !!Lányok jól vannak ???


kislány !! A terv olyan amilyet szerettünk volna , a helyhez igazítva .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kertecskéd szép lett ??? Remélem tényleg nem dolgoztál sokat !!!!
HOl voltatok 4D-n ???
Mondom én , hogy nem lesz semmi gond , ügyesek vagytok ti lányok !!! :wink: :wink:


bolhácska!!! Fogacskák , hogy állnak ??? A kis 3 évesünk jól van ????



Millió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, majd később reagálok mindenkire. :) Bővítettem, ha valakit érdekel. Új finomságok kerültek a blogba. http://pattogoeszik.blogspot.com/

Puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Bolha: utólag is boldog szülinapot Vivcsinek - fogalmam sincs, hogy mondtam-e valamikor...

Nagyon szét vagyok esve agyilag is.

Kislány: hogy vagy? Ne erőltesd magad! Sétálj, kertészkedj, de tényleg csak mértékkel. Sajnos - szerintem - nem mindig érezni, hogy "most kell abbahagyni", legalábbis nálam volt olyan, hogy csak akkor éreztem, hogy nem kellett volna amikor már abbahagytam. Szóval csak ügyesen. :)
Jó Nektek, hogy vannak virágaitok. A "mi" kertünk tök lepukkant, de mi nem is csinálunk rajta semmit Gyulával. Tavaly is rakás pénzt arra költöttünk, hogy befüvesítsük és direkt kértük, hogy ne menjenek rá, mert ilyenkor a legsebezhetőbb, hát csak rácipelte anyám a napozóágyat meg összejárkálta, úgyhogy semmi nem lett a fűből. :(

Kati: hogy vagytok? Jöttök valamikor Botyiba?

Suliba nem mentem, majd márc. végén.
1., nem tudtam elmenni beiratkozni, mert belázasodott Koppány, így a bölcsibe sem tudtam leadni, anyut meg nem kérhetem meg rá, hogy vigyázzon Koppánykára, mert.... no mindegy.
2., talán jobb is, mert mégis inkább az EFEB-et választom, ott legalább van vizsgagarancia, ami egy tuti biztosíték, hogy nem vész el a pénzem bukás esetén.
3., vacakolok, mert a Duna House-nál van felvétel és nekem az a meló tökre bejön, imádok emberekkel foglalkozni, segíteni nekik és akkor ha felvennének akkor inkább az ingatlanközvetítő tanfolyamra, majd a jogsira mennék, mint a tb-re.
Úgyhogy szenvedek a saját hülyeségem miatt, nem tudok dönteni.

Ja, még nem gyógyultam meg, alig tudok nyelni és beszélni úgy fáj a torkom. Úgyhogy Koppánykát valamelyik reggel beadom bölcsibe és megyek dokihoz. Amúgy is beadom, heti 2-3szor 3 órát, hogy gyerekek között legyen.

NÉzzük az albérleteket, mert anyuék annyira magasról sz...nak bele a házba, hogy nemsokára el fogják árverezni. Nem fizeti a számlákat, nincs 3 hete munkája, de nem is néz, amit néztünk és behívták állásinterjúra oda nem ment el, úgyhogy totál elhagyta magát és már nem tudunk vele együtt élni. :(
Leadjuk a rezsipénzt és abból él, a számlákat nem adta fel.
Még egy utolsót megpróbálok: le kéne cipelnem az ingatlanközvetítőhöz, hogy meghírdessék a házat eladásra v. cserére (3,5 milla kp-vel kiegészítve - lakáshitel).
Úgyhogy tuti nem maradunk Őrbottyánban, mert itt meg nincs albérlet, ami van, az meg nem jó, mert olyan, hogy egy ház felső v. alsó szintjét adják ki, kert közös. Mi meg már senkivel nem akarunk közösködni, elég volt...

Koppánykám belázasodott 2 napra. Semmi más baja nem volt szerencsére, szerintem a foga miatt lehet.

Tényleg Bolhácska, mi van Lara fogacskáival? Amúgy az a süni süti nagyon tuti lett. :)

Koppánykám most nem kapott sok ajándékot, meg igazából már nem is nagyon tudunk neki mit venni. Csatolok pár képet a szolíd szülinapjáról ami csak szűk családi körben ünnepeltünk, mert igazából egy 1 éves gyerekhez még felesleges más gyerekeket hívni... vagy nem?

Ja, vettem egy delikátot, de én csak azt a picit kaptam, azt a zacsisat, 75-ös azt hiszem... igaz, nem tudom mikor fogjuk elhasználni, mert van egy rakás még itthon, de a kódot leszedem.

Jujjj Bolha, már annyi ideje akartam kérni: megadnád a tojásos-tejes bácsi számát, hogy felhívjam? Tudod, ott a fahídnál a túloldalon a sarkon az a züld kerítéses... Nagyon hálás lennék. ;)

Ma tök szép idő volt. Járt valaki valamerre? :)

Puszika mindenkinek! Jó éjt!

Kép
Koppánykám kedvenc járgánya lett... :)

Kép
Szerény ajándékok az én 1 évesemnek...

Kép
Koppánykám 1. tortája

Kép
Koppány malac marcipánozik

Kép

Ennyi maradt a tortaszeletből

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja igen:
kislány: Neked pedig boldog névnapot utólag is! Ne haragudj, tényleg szét vagyok esve... :(

Puszi
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bogyó!!Nagyon köszönöm!!
De mi van Veled??? :shock: Nem igazán tudtam követni azt amit a tanfolyamokról írtál. Nem lehet, hogy inkább csak valahogy ki szeretnél mozdulni otthonról, ez a valódi oka a keresgélésnek???
Koppánykádat Isten éltesse nagyon sokáig!! 1. születésnap, nem semmi!!! :)
Ami a családot érinti, sajnálom!! Biztosan nem lehet egyszerű együtt élni így. Albérlet ügyben annyit tudok mondani, hogy most nem tudok semmit Őrbottyánban, viszont veresgyházon sokan hirdetnek. Pl. sógornőmék is albérletben élnek, már 3 éve. Egy két szintes klassz házikóban, igaz sorház, de kettőjüknek hatalmas!! Talán érdemes volna arrafele is nézelődnötök.

Írtad a kertet. Hát, ami azt illeti, én nem nagyon vásároltam növényeket. Talán 1-2-őt. Én a nagyitól, anyutól és a rokonoktól kaptam 1-1 virághagymát, 1-1 növénytövet, és azokat gondozom, ápolom. Mi most állunk a füvezés előtt, nálunk a kutyusok jelenthetnek veszélyt, de nem tudok mit tenni. ha ásni akarnak, akkor ásni is fognak. :shock: :lol:

Kati, a kertemben most aztán tényleg nem vittem túlzásba a kertészgetést. Csak kapirgáltam, és leszedtem a tulipánokról a faleveleket, mert már kibújtak alatta. De kb. fél óra guggolás után éreztem, hogy ennyi. Úgyhogy be sem fejeztem, csak félig. Majd szépen lassan. A hétre most szép időt mond és biztosan kint leszek.
Ja, nagyon örülök, hogya terv az elképzelésetek szerinti!!! Juhééééj!!!! :lol: :lol: :lol:

Bolha, Ti hogy vagytok??

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati, mi 4d-n Budán voltunk a 4d Genesis kft-nél. Azt ajánlották itt a babaneten egy másik fórumon.
Találtam Gödöllőn is egy privát ultrahangot, 4D-set, fel is hívtam, és annak ellenére, hogy sokkal közelebb lett volna, nem azt választottam. NAgyon nem volt szimpatikus a telefonban. A 4D Genesis pedig már a telefonban is sok infót elmondott, mit fog csinálni, mit néz, mit mér, mit kapok a pénzemért, stb. Úgyhogy itt voltunk Apácskával.

Ma megint nagyon elfáradtam.Egész délelőtt főzöcskéztem, de végre már letudva a családi ünneplés. Ma volt a család másik fele köszönteni. Ma is 9-en voltunk! :)
Aminek örülök, csak most fáradt vagyok. DE Apácska nem hagy semmit emelni, cipelni. MÉg a húsleveses fazekat sem engedte, hogy lehúzzam a főzőlapról.Nagyon sokat segít nekem, és én ezért rendkívül hálás vagyok. Igyekszem meghálálni azzal, hogy finomakat főzök neki, éshogy nagyon szeretem!!! :lol: :lol:

Írtam már, hogy mozog a Babácskánk???? :lol: :lol: :lol:

Sok puszi Nektek, és szép álmokat.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Szilvi:Koppánykának boldog szülinapot kívánunk így utólag is.
Nagyon sajnálom,ami veletek történik,de megértelek,az anyósomat már én sem bírom hosszú távon elviselni.Már nagyon mennék innen én is. :cry:

Kislány:de jó mozog már a kis Hanna!Olyan csodálatos érzés,nem?
A dolgokkal meg tényleg csak óvatosan,és örülj,hogy a párod ilyen odadaó segítőkész,ez mindenhol így működik általában.Ilyenkor kímélni kell a kismamát,és kényeztetni. :) Ja és ha nem haragszol meg majd egy pár darab babaruhát szeretnék átadni,ha elfogadod.

Kati:én is nagyon örülök,hogy úgy alakulnak a dolgaitok :D ,ahogy szeretnétek,reméljük így is marad.A lányok hogy vannak?

Bolha:hol vagy?lányok jól vannak?remélem.a héten csak nem jötettek :( mikor jártok erre?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jó reggelt!

Koppányka nagyon nyügi már kora reggel, úgyhogy csak röviden.
Kislány: azt már akartam írni, hogy nagyon édes a babád és tök jó, hogy mozog. Szerintem a legjobb rész amikor már látod, hogy ide-oda vándorol a hasad. Meg amikor már nagyokat rúg, meg úgy helyezkedik, hogy kidudorodik a sarka vagy a térde, stb.. :)
A sulival kapcs: ki is akarok mozdulni, de nem nagyon keresgéltem. A lényeg, hogy kinéztem az EFEB-et, aztán átmentem volna a Pallas 70-be, de oda nem tudtam bemenni beiratkozni és utólag örülök is, mert az EFEB-en van vizsgagarancia ami azért jó, mert 2 év alatt igencsak lepunnyadt az agyam és ha nem sikerül a vizsga, de bejárok az órákra, akkor a köv. tanfolyamot ingyen adják.

Andi: köszönöm. Én is megértelek, sajnos tényleg nem egyszerű és ritka a jó anyós.

Most megyek, puszika :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok lányok !!!


Szilvi !!! Végre !!! Koppánykámnak, NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT KÍVÁNUK , így utólag is !!! :lol: :lol:
Kép


Nagyon sanálom , hogy végül is így alakulnak a dolgok !!! :cry:
Egy közeli albérlet jó lenne !!! :wink: Veresegyház pl. amit kislány írt az egész jól hangzik !!

Remélem hamarosan megyünk Bottyánba !! :lol:


kislány !!! De jó, hogy már mozog !!! Az olyan jó érzés , mintha komuniálna veled, nem ???

Nagyon ügyi voltál , hogy nem vitted túlzásba a kerti munkát !!!


4D mi a XIII. ker.-be voltunk . Megvoltunk elégedve velük .


Andi ! Köszönöm szépen a lányok jól vannak ! Diámmal nem tudom ugyan mi lehet , még mindíg nem alszunk jól, többször kel sírva .
Most azon gondolkodom, hogy lehet valami van az orrával , mintha horkolna ,viszont nem tudok belőle szinte semmit kiszívni .
:shock:
Remélem nem az orrmandulájával lesz valami , mert akkor dobok egy hátast !!!


bolhácska!! Most kezdtem neki annak a vajas sütinek !!!

nagyon jók a receptek !!!





millió puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Ezt a csudaszép időt, mint ami ma volt!!!! Egész nap kinn voltam, teregettem, napoztam, kapirgáltam a kertben!! :lol: :lol: :lol:

Hahj, holnap vagy holnap után mehetek pestre.
Nem is írtam, de februárra öszvisz 30 e forint táppénzt kaptam!! Kiderült, hogy a jövedelemigazolásom nincs benn a munkahelyemen, így a minimálbér alapján kaptam a táppénzt, amiből még levontak némi túlfizetést. :shock: :shock: De rendes volt a munkaügyis kolléganő, mert többször is hívott telefonon, hogy nems timmel, és utánajár. Aztán ma hívott, hogy mi a helyzet, és azt mondta, hogy ha holnap beviszem a papírt, akkor még a héten megkapom a különbözetet. Hát ez a helyzet Magyarországon. :shock:
Andi, köszönöm a ruhácskákat elfogadom, de csak úgy, hogy valamivel kompenzálhatom!! Ahogy Neked is Bolha!

Ha ilyen csudaszép idő marad, akkor hol marad a közös sétánk???? :lol: :lol:

Kati, Ti most már Pesten vagytok, vagy még mindig Fóton?

Puszi Nektek, megyek, mert végre megjött Apácska, gyorsan ki kell használnom, és hozzábújnom, mert egy óra és én már alszom is... :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok !!!


kislánynak igaza van !! Milyen szép idő lesz ma is !! Kora du. nem megyünk sétálni ??

16 órára haza kell érnem mert jön a mosógép szerelő !! (megint )

Szilvi !!! Olyan szép koppányom és milyen ügyesen ette azt a tortát !!!! Nem is csokis a felsője !!! :lol:
A játékok meg szuperek !!!

kislány ! Te akkor ma mész pestre vagy holnap ???

Még itt vagyunk Április végéig biztosan Fóton !!! :lol:

Szöszögnek a bankok !!! Egyiknek nem volt jó a meglévő hitel igazolás a másik meg nem adja ki előbb a törlési eng. csak ha már levonta magának a pénzecskéjét !!! ÁÁÁÁ, kriminálisak


Lányok , ha benzéztek irjatok , jó-e nektek a mai séta !!!

Én holnap megyek pestre a Ligetbe + anyuékhoz! A holnapi napot lőjük ki , jó ??? :lol: :lol: :lol:



Millió puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Csak olyan szép idő volt hétvégén, meg tegnap, hogy egész nap a kertben voltunk a gyerekekkel, és ástunk. :) Tegnap eldugtam a dughagymákat. Meg ma is tervezek valami ilyesmit. :D

Szilvi: Boldog szülinapot Koppánynak! Kép
Sajnálom ami anyudékkal van. :( Remélem találtok valami jót. :)
A tejesbácsi számát nem tudom. Mi csak lesétálunk hozzájuk. :) egykor és este 6-7 körül fejnek. Utána van tejecske, ha marad :)

kislany: Neked meg boldog névnapot!! Remélem még benne vagyok a 8 napban. :oops: :D

Andi: Nem tudom mikor megyünk, mert apa a jövő héten itthon van szabin. :) hurrá. :) Ezen a héten meg nem tudom. Majd felhívlak és megdumáljuk oké? Lányok?

Kati: Nálunk is horkoltak a gyerekek. Normális nyugi. Rövid a nyakuk. :) Nekem ezt mondta a doki.

Lányok. Van egy problémám. Sürgősen megoldandó. A következő a helyzet. Ugye szeretnénk szocpolt és hitelt is felvenni. Ehez kell egy olyan papír, hogy mi élettársak vagyunmk legalább egy éve. Vagy házasság. Az élettársas papírnál az a gond, hogy csak fél éve van közös lakcímünk ( fél éve jelentettük be ide ), addíg én egyedülállóként voltam/vagyok bejelentve. Ennek megfelelően kapom a családi pótlékot. Ha most írunk egy papírt, hogy egy éve élettársak vagyunk akkor jogtalanul igényeltem a magasabb családi pótlékot. Ezzel meg megüthetem a bokámat nem? Viszont amúgy is össze szeretnénk házasodni. Most van rá lehetőség, hogy összeházasodjunk egy hónapon belül. Szeretném is meg nem is. Mondtam apának, hogy nem akarok menyasszonyiruhás, zenés ajnározós esküvőt. Tettszik, szeretem is, de csak akkor ha másé. :D Szóval én olyan két tanús nagyon csendes esküvőt szeretnék vendégek és összejövetel nélkül. Csak a tanúk, apa, meg én. Gáz? De mondjuk utána egy családi ebédbe benne vagyok. MIndegy. A lényeg az, hogy ha most házasodunk akkor most kissé olyan kapkodásnak tűnik. :( Szeretném nagyon. De nem tudom. Akkor augusztusban meg nem lehet. Vagy akkor egy pót esküvő vendégekkel? Szerintetek?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kati: egyszerre írtunk majdnem. :D

Asszem összetelefonálom a bandát. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !!!


De jó, akkor ezekszerint nektek lehet ,hogy jó a mai nap ???

Bettinek sajna nem jó a mai nap !!

Szilvinek küldtem sms-t , de még nem válaszolt.

Neked és Adinak nem tudom a számotokat , de ez így tök jó, ha körtelefont csinálsz !! :lol: :lol:

Küldöm privibe az én számom is !!! :lol:

Akkor megyek össze dobok egy gyors ebédet és utánna nekünk jó is akármikor !! :wink:



puszka

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Mikor lenne a séta,mert Diusom olyan 2 és fél 3 között szokott alukálni!De mennénk szívesen.Hol kéne taliznunk?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Kati: Nekünk jó. Írtam mindenkinek. Kislannyal beszéltem én is. A többiek még nem válaszoltak. Majd mindjárt. Nekem is kéne főznöm vmit. de nem tudom mit. :? Mi csak 3 ig érünk rá. Akkorra lesz itthon apa. Kimegyünk elé az állomásra. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


jajj dejó. :D

Merre sétáljunk? Vagy játszótér? Mikor?

:)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia !!!


Még itt vagyok !!! Nem akar ébredni , pedig mostanában csak egy órácska a minimum alvás !!

Nekem kb másfél óra kell , hogy gyors odarakjak valami ebédet és Diába is tegyek valami kajcsit , utánna mehetünk bármkor hozzátok igazodom !!!

12-körül ott is tudunk lenni ???

De ,nem tudom ti mikor kajcsiztok , vagy valami más még ??


Nektek mikortól jó , igazodunk szívesen !!!


Milió puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Bocsi , nem írtam , jó a játszó !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Hoppsz , ott én megtudok állni valahol kocsival ???

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: igen. Az állomáson is meg a játszó előtt is. :) a coop elött is, meg a cba előtt is. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de lehet nem tudunk bemenni a játszóra. Nemrég értünk haza Koppánykával a bölcsiből, alszik.
Aztán a 2 órásival megyünk át Veresre beszélni a tulajjal.
Kati: azért nem tudtam válaszolni, mert pont háznézőben voltam.
Bolhácska: azért nem tudtam felvenni a telefont, mert pont háznézőben voltam.
Szóval Veresen kinéztünk egy családi házat. Elég húzós, 70ezer + rezsi, így kénytelenek vagyunk anyóssal költözni. Ha nem maradunk meg egymás mellett, akkor ő megy külön. Bár már megbántam, hogy bevettük őt is, mert lehet, hogy gatya összehúzással mi is ki tudtuk volna fizetni. Aranyos, lehet rá számítani, imádja Koppánykát, de megint nem leszünk csak mi hárman.
Mellettünk lovas, disznós, kecskék öreg bácsi, néni, akik imádják a gyerekeket, úgyhogy ha oda költözünk, akkor lesz házi hús, tej is. Ami "gáz", hogy a kert végénél tudom csak felállítani a medencét, mert szőlős van. De ez legyen a legnagyobb probléma. 3 szoba, étkező, konyha, garázs, padlás, széntároló, pince szerűség (kb. 20 nm), borospince, előkert, hátsó kert, terasz, fürdő, wc, előszoba. A ház nem a legújabb, de lakható, napos, aranyos.
Szóval a ház jó, ma megyünk beszélni a tulajjal és lehet hétvégén már költözünk is.
Aminek megint nem örülök, mert bölcsibe akartam járatni Koppánykát, hogy gyerekek között legyen, meg nem ismerek ott megint senkit és hiányozni fogtok és a bölcsi is, a gyerekek is. :(
Én vagyok az örök elégedetlen. Itthon se jó, messze se jó.

Lehet 1 körül elindulunk a játszóra, de Koppány még nem ebédelt, így nem tudom menni fog-e.

Anyuékat is sajnálom - annak ellenére, hogy milyenek velünk - és féltem is őket.

Bolhácska: Te aztán le tudod írni mit gondolsz. :) Bocsi, de jókat röhögtem, olyan vagy mint én. De most komolyan. :P
SZerintem házasodjatok össze. Ingyen van, itt ŐRbottyánban az anyakönyvvezető ad össze, 2 tanu, 30 napon belül. Mi is így akartunk összeházasodni amikor még hitelről volt szó. Másrészt ez csak egy papír, nem fog ettől semmi megváltozni, úgyhogy hajrá! :)

A betegségem nem szűnik. A torkom ezerrel be van dagadva, úgyhogy holnap lehet dokibácsi lesz belőle.

Na megyek, mert lüktet a torkom. Remélem még ott lesztek 1 körül. :)
Puszika

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Úgy látszik ma mindenkinek kiszívta az erejét a jó idő és a napocska. :)
Sehol senki...

Jó éjt
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: