Új privát üzeneted érkezett!

Szia Edina!

Én csak gondolkoztam babaúszáson, de nem jutottunk el oda, emrt a Mézeskalácstéri suli uszijába, nőgyógyi és bőrgyógyászati igazolás is kell, és nem tudtam eljutni egyikhez sem.
De majd szeretnék valahová babaúszásra járni.

Én a Szt. Imrében szültem, mert magándokim oda tartozik. Szupi volt, mert Viki éjjel-nappal velem lehetett, ha akartam.

Kéept nem rakok fel ide, mert mint korábban írtam egy webes albumba gyűjtögetem. Itt megnézheted Vikit:
http://kep.tar.hu/illesek
Nagyon sok kép van feltéve. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Gyöngyi,

megnéztem a képeket már, mert közben rájöttem, hogy van Neked feltéveKép
Büszke lehetsz Rá nagyon szép kislányKép

A Hotel Polusban is van baba-mama úszás.
Nem tudom milyen csak az interneten láttam.

Én az Istvánban szültem és ott is velünk volt a bébi egész idő alatt. tényleg nagyon jó volt.

Edina

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Edit mindkét fiad hatalmasat nőtt! Kép

Gyöngyi volt egy kis időm végig nézni a képeiteket, nagyon édes Viki mindegyiken! Utólag is boldog születésnapot! Kép

Sajtine ismerős volt a neved az Istvános fórumról KépCuki a kis Zsófi! Ki az orvosod az Istvánban?
A Pólus Holtelbe jártak Katiék úszni, ha előkerül biztos ír róla infot. De ha vissza olvasol tuti találsz róla infokat.

Kriszta nagyon jó áron dolgozol! Kép

Betty köszi a meghívást, de sajnos nem a mi pénztárcánkra van szabva a tupperware, bár biztos nagyon jó cuccok! Ródd továbbra is a sorokat! Kép

Pussz
Hajnalka
tigribigri
 
 

 
 

Sziasztok!

Kriszta! Kép
Átküldöd nekem is a számom?
Profilomban van e-mail cím.

A fiúk szeptembertől bölcsiznek, legalábbis mikor nem betegek. Én pedig ismét dolgozom.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Köszi Hajni, hogy válaszoltál, tudom, nem babás témát dobtam fel, de akár nemleges választ is szivesen fogadtam volna. Talán ezért is nem róvom azokat a bizonyos sorokat Kép
Szép napot mindenkinek Kép
betty77
 
 


Betty sajnálom...
Üdv!
Kép
tigribigri
 
 


... még mindíg bírom a gifjeidet ;)
betty77
 
 


Sziasztok!

Edina! Kép Tudom, hogy van a pólusban is, de egyelőre Zenekuckó van soron. Talán tavasszal a jobb időben újra szóba jön a babaúszás.

Hajni! Kép Kösz. Ha jól emlékszem anno te is írtad, hogy jártatok zenekuckóban. Jártok még?

Kriszta! Kép Azért küld át légy szíves a számod.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Gyöngyi!

Nem jártunk a Zenekuckóba, az valaki más volt Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Mi jártunk a Csokonaiba zenebölcsibe. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok,
Tigribigri
A Hetényi az orvosom.
Te is ott szültél?

Moszmota:
ott mit csináltok a zenekuckóban?

Edina

Kép

Kép
sajtine
 
 


Helló!

Edina igen, dr. Koiss Róbertnél született Alexa. Kép Csak akkor még nem volt felújítva a szülészet, de a kádat sikerült kipróbálnom!

Hajnalka
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Eri! A zenebölcsiben mit csináltok?: Mennyi ideig tart?

Edina!
A Zenekuckó 1-4 éves gyerkőcöknek van. A vezető gitározik az elején és a végén, közben meg modókákat, éneket éneklünk, és eljátszuk. Van, amikor a gyerekek hangszereket is kapnak, és játszhatnak vele.
Vikinek tetszik. Kép
Már vettem neki csörgős hangszert is.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Már egy pár hónapja egyszer bejelentkeztem, de ígérem most már rendesen fogok jönni.
Szilvi vagyok, Újpalotán lakunk, áprilisban született a kisfiam, Gergő.

Szilvi
asszony
 
 


Sziasztok!

Sajnos mostanában nincs sok időm netezni. Kép

Kriszta!
Megkaptam a leveled. Köszi. Kép
Most betegek vagyunk, én is.Kép Ha meggyógyulunk, és végre bölcsibe mennek, akkor majd jelentkezem.Kép

Gyöngyi!
Mi tavaly jártunk. Idén nem tudunk menni, mert szerda de. van. Fél óra, mondókák, éneklés. De próbáljátok ki, az első alkalomért nem kell fizetni. Kép

Eri
simones
 
 


Itt a mikulás!Kép
zlotika
 
 


Sziasztok!

Miért nem ír senki?

Asszony
asszony
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig távol voltam. Írtam az uszodás témára, de elszállt, úgyhogy elment az egésztől a kedvem.Kép
Mi jól vagyunk most már. Bencének hála az égnek semmi baja, csak Zsombor volt egy kicsit taknyos meg lázas.
Bencussal megint voltunk az éves kardiológiai kontrollon, de nem kell mennünk többet mert csak egy ártalmatlan kis zöreje van.
Mi jártunk a Pólusba babaúszásra. Ha jól emlékszem 4 alkalom volt 7000,- Ft. 3 hónapos kortól már lehet menni, de 6 hónapos korig mindenképpen ha akartok vele járni.
Tiszták, soha nem volt semmilyen bőr- és egyéb betegségünk az úszásból eredően. Télen is jártunk és gyalog jártunk haza utána a Rákos útra (nincs közel), de soha nem volt egy megfázásra sem. Ha érdekel a telefonszámot meg tudom adni, bár a neten van honlapjuk, talán már meg is találtad.
Hetente 1x van, de lehet pótolni ha valami miatt nem tudtok menni.
Mi jártunk zenebölcsibe is Újpestre. Fél órás volt az egész. Mondókák, versek, énekek. Megismertették egy csomó hangszerrel, még olyanokkal is amiről nekem se volt fogalmam, hogy mi lehet.Kép Úgy emlékszem 400,- Ft volt.
Bence élvezte.
Erről Evetke is tudna írni mert Õ is járt. Borcsa is és Klárus is.
Tényleg Õk hol vannak? Tud róluk valaki valamit?

Jók legyetek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Üdv mindenkinek!

Végre írtok!Már olyan régen szeretnék megismerkedni anyukákkal itt a közelben. :-)
Sajnálom a beteg babócákat, remélem most már minden rendben lesz velük!
Cinedit!
Bocsi, hogy beleszólok, de szerintem teljesen igazad van, ok nélkül nem utálja meg a bölcsit, és a gondozóknak tudniuk kell róla, hogy mi történt! Lehet, hogy egyszerűen el lehet intézni, de sajnálom, hogy Botinak valami rossz élménye lehetett!

Szilvi
asszony
 
 


Sziasztok!
Edit!
Hát nem tudom hogy mi lehet a gond a bölcsibe,csodálkozom.Lehet hogy esetleg kevés neki az az idő amit eltőlt a bölcsödében 9-12-ig jár úgye?Lehet hogy nem jó az integrált csoport vagy tudja hogy az öcsikéje otthon van és ő is inkább veletek maradna.Pl a Bence még hétvégén is menne szívesen ha lenne rá lehetőség sőt most már szeretne óvodába járni jól érzi magat nagyon a bölcsibe.De én is azt mondom hogy nem szabad kényszeriteni én sem vinném ha annyira nem szeretné.Az óvodáról meg sokat kell majd vele beszélgetni hogy ne féljen tőle.De ha tudod derítsd ki mi lehetet a gond.
Szia

Csajok azért ünnepek után gyertek massziróztatni,mindenkit várok sok szeretettel.
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!Kép
pruedance
 
 


Sziasztok!
Edit!
Na azért menni fog ez a bölcsi téma.
Gratulálok a kisfiad szerepléséhez nagyon ügyes és bátor.
Jó éjt mindenkinek:
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!
Én Budaőrsre való anyukát keresek IKEA-s dolog ügyben.
Tel:06-20/3144-871
Segítségeteket előre is köszönöm.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok!

Jó régen jutottam el az íráshoz, és sajna, egyre kevesebb időm jut olvasni.

Eri! Kösz az infót! Mi Zenekuckóba járunk időnként, ami szintén ½ óra.

Cinedit! Mi is gratulákunk Boti szerepléshez!

Rólunk! Sajna szabadidőmben a karácsonyra készültem ill. most meg kreatívkodok. Először saját készítésű képeslapokat csináltam 3D-s képekkel, most meg kedvet kaptam Lautól az üvegmatrica készítéshez!
Ma meg mézeskalácsot sütöttem, amíg nagyi vigyázott a csemetére (nagyi emiatt jött fel BAZ-ból).
Nagyon aranyos, de nagyon lefoglal. Nem igen lehet tőle szinte semmit csinálni. Netezni, már csak este tudok, ha fürcsi után apa vigyázz rá, és van még energiám az egész nap után.

Rólunk: Viki továbbra is tündérek és rosszcsont egyszerre. Éjszaka még kell, de még mindig szopizik is.
Mi karácsonyra hazautazunk 3 napra (péntektől vasárnapig). 1 nap meg közösen karácsonyozunk.

Mennem kell, mert már lassan itt az altatás.

Mivel kicsi a valószínűsége, hogy karácsonyig tudok írni, így mindenkinek (és persze a családnak)
BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!

Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Kép
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok lányok!!
Békés boldog Karácsonyt kivánok szeretettel minannyiótoknak!!
Igyekszem jövőre kicsit aktivabb lenni köztetekKép Puszika Ildikó
evetke
 
 


Kép
evetke
 
 


Sziasztok!

Kinek, hogy telt a karácsony?
Hogy vagytok?

Mi karácsonyozni a nagyszülőknél voltunk, mert az anyósom ritkán látja az unokát, és ilyenkor megyünk. Pénteken hazamentünk BAZ-ba anyukámékhoz - főhadiszállás. Kép-, és még az nap a dédihez. Másnap a másik nagyi, és vasárnap a keresztszülőkhöz, a nővéremékhez, és még du-án jöttünk vissza. Csodás volt a fehér karácsony (mert ott esett a hó), csak kicsit cidriztem, hogy elálljon indulásra, mert sűrű hóesésben gyerkőccel nem szívesen autózok, pláne borsodi mellékutakon. (Anyukámékat a hófúvásos időszakban elzárja a falut a hófal -szó szerint értve akár 2m-es is volt már-.)
Bár Viki csak picurkát volt megfázva, de szerencsére nem súlyosbodott be, csak apa, de ő nagyon.
Viki nálunk is szedegette a díszeket, de miután már, ami fánkat is magára borította, világító lámpákkal, így feljebb költözettem a fenyőt. A szaloncukor leszedésről már nem is beszélek. Kép (már volt, hogy ki csomagolta. Kép )

Mindenkinek nagyon boldog, sikerekben, egészségben gazdag új évet kívánunk!
Kép
KépKép

Gyöngyi, Viki, és Gabi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog, egészséges új évet kívánunk!
KépKépKépKépKépKépKép
Eriék
simones
 
 


HalihóKép Kicsit megkésve ugyan, de mindenkinek boldog új évet kívánok!Kép

Én is egy trehány nőci vagyok, na...Ezer éve jártam erre.
Persze azóta megszületett "Bélánk", aki igazából BerciKép, kicsit előbb a kelleténél, nov.22.-én.
Persze minden időmet leköti, így még kevesebb időm van netezniKép (nem, mintha bánnám...)

Kép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

BUÉK! Kép

Jovika gyönyörűek vagytok!!! Gratulálok! Az a vércserés sztori azért nem semmi lehetett... Kicsit utánatok olvastam egyéb oldalon Kép

Puszi
Hajnalka
tigribigri
 
 


Hajni, Edid: kösziKép

Hát, a kisember megkapta a magáét az első héten, az biztos...Kép Most már minden OK, tegnap voltunk (remélem) utolsó kontrollon. Ma lesz vérvétel eredmény és kiderül, kell-e vasat szedni (remélem nem, a hasfájós babának külön élmény).

Edit: asszem majd' mindenkinél kaki volt az évkezdet egészségileg.Kép De tudod: január, február, itt a nyárKépKép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Jovika! Édes a kiscsöppség. Kép

Edit! Viki is maggasfokon műveli a hisztit, de szerencsére még nem a "fölhözverem magam" típusát.

Sajnos mostanában csak gyors levél olvasásokra van időm, formuozni, már nem jut.
Viki nagyon igényli, hogy állandóan vele foglalkozzak.
Éjszaka még kell, pedig évvége óta (30-a) éjszaka nincs szopi, csak nappal kaphat.
Továbbra is csak 6 fogacskánk van, utóbbi időben a fogtündérünk máshol dolgozik. Kép
Viki igazi kisanyal, kivéve, ha a kisördgö bújik kibelőle. Kép

Lányok!!! Úgy látom mindenki nagyon elfoglalt, mert nem igen írogattok. Ha van időtök egy pici írjatok, hogy kivel mi újság.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdés:
Ismeri valaki a kontyfa utcai bölcsit? Ha igen milyen?

Köszi: Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Én is rákospalotai anyuka vagyok, 16 hónapos kislánnyal és egy pocaklakóval. Szívesen elmennénk szerdánként a Kozák téri baba-mama klubba, de nem hallom senkitől, hogy járnak oda. Lehet, hogy ott is kettesben lennénk, mint itthon? Jár valaki? Tetszik? Szívesen találkoznánk hasonló korú gyerekekkel. Köszi.
sinez
 
 


Szia Sinez!
Én sajna nem ismerem, mert a Kanga klubba járunk a Hartyán közbe. Gratulálok a pocaklakóhoz!
Biztos nem kettecskén lesztek, hiszen nem mindenki netezik. Szerintem nézd meg. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Moszmota! Köszönöm a választ! Már én is kinéztem a Kanga klubot is, de még nem jutottunk el. Az Eötvös utcai Műv. Házban is van csütörtökönként. Jobb lenne, mert egyébként szerdánként úszni járunk a Pólusba, csak most Fanni-lányom a 15. hónapos oltás óta folyamatosan betegeskedett, mostanság gyógyul. Remélem, februártól már újra tudunk menni úszni.
Habár -10C fokban nem is hiányzik olyan nagyon... Közületek jár valaki úszni? Esetleg éppen a Pólusba? Tudja valaki, hol lehet venni baba úszósapkát, és fürdőbugyit? Köszi.

Anita
sinez
 
 


Edit!

Itt nézz szét:
http://www.csokonaimk.hu/csoki/index.htm

Van gyerekeknek szóló programok.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Edit a zuglói zenebölcsis/zeneovis nőnél mi nem voltunk tavaly alkalmasak. (Zeg-zug ill. Cserepesház) Szerintem nagyon bunkó volt és nemcsak velünk.KépKép Eddig csak negatív véleményt hallottam róla. A zuglói topikban olvashatsz még.
A Csokonais viszont nagyon jó. KépKép Õt nagyon tudom ajánlani. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

"zuglói zenebölcsis/zeneovis nőnél mi nem voltunk tavaly alkalmasak."
Jujj, ez mit jelent? Van felvételi???!!!
Tervben van, hogy benézünk a Csokonaiba, de ha már a bölcsibe is felvételizni kell...

Anita
sinez
 
 


Sziasztok!
Felvételi nincs, várólista van, és még drága is. Kép
Akkor még nem voltak 2 évesek a fiaim. Nem tetszett a nőnek, hogy nem azt csinálták katonásan, amit ő akart. Volt ott még egy gyermek, aki szintén nem volt alkalmas, mivel anyukája nem tudott csak vele foglalkozni, hanem közben néha a kisebb testvérére is kellett figyelnie. Még jó, hogy visszaadták a pénzt, amit előre ekértek, persze duplán.
A Csokonaiban viszont az 1. alkalom ingyenes, nem baj, ha a gyermek nem azt csinálja, amit a többiek, és nagyon aranyos a tanárnő.Kép
A Hermina úton van a Zeg-Zúg.
Persze ettől még valakinek jó lehet ez a nő is. De előttem megbukott, mint pedagógus. Ráadásul úgy tűnt, mintha még únná is.Kép
Még jó, hogy a bölcsinkben nem ilyenek a gondozónénik. Kép

Eri
simones
 
 


Edit!
Szerintem ugyanaz. Kép

Eri
simones
 
 


Sziaszstok

Kismamaként találtam egy jo melot,net kell hozzá csak.Heti kerest akár több ezer forint is lehet. érdeklödj a mariann10@freemail.hu n
üdv:Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!

A közeli kerület miatt gondoltam, hogy ide is felteszem. Hátha valakit érdekel:


<!--attachment: t_rpecsoport_plak_t-350537.doc*mime_msword.gif*application/msword*25.1**t%f6rpecsoport%2eplak%e1t%2edoc --><center><pre>
Kép
törpecsoport.plakát.doc (25.1 k)</pre></center><!--/attachment-->
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!
Húú de rég jártam erre.Mi van veletek csajok?
Hát várhatlak itt beneteket masszázs ügyben.Gyertek nem fogjátok megbánni tényleg jó.
Az áraim változatlanok 2500.-ft 60perc.
Már dolgozom egy szalonban is ott 4000.-ft 60perc.
Várlak benneteket remélem senki nem beteg.
A nyírpalota úton lakom.

Kép!
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!

Februártól új babás programokat indítunk az Újpalotai Közösségi Házban!

Ami eddig is volt, és továbbra is lesz:

Zenekuckó - Muzsikaklub 1-4 éves gyerekeknek és szüleiknek hétfőn délelőtt

Kanga Klub - A klubban szobai és szabadtéri játékok, homokozó, tisztálkodási lehetőség áll a gyerekek és szüleik rendelkezésére. Keddi napokon 10-12 óráig kézműves műhely működik, csütörtöki napokon gyermekpszichológus válaszol a mamák kérdéseire. A klub házigazdája hétköznap 9 órától 13 óráig várja az anyukákat.


Új programok:

Baba-mama torna - Játékos mozgás másfél-három éves gyerekeknek és szüleiknek csütörtökön délelőtt

Zeneovi - Zenés foglalkozás 3-6 éves gyerekeknek és szüleiknek csütörtökön 16-16.30 és 16.45-17.15 óráig. Első alkalom: 2006. március 2.


Nézzétek meg megújult honlapunkat! ukh.uw.hu

A programokkal kapcsolatos bármiféle észrevételeiteket, kérdéseiteket, ötleteiteket mailben várom: simonpati@gmail.com
Telefonszámom: 06/30-407-6275

Simon Pati programszervező
pati
 
 


Sziasztok lányok!

Vadiúj vagyok itt, de szeretnék ismerkedni. Én a XVI.kerületben lakom, de nagyon közel van hozzám a Szilas park (édesanyám ott lakik) nagyon szeretnék más kismamákkal megismerkedni, találkozni, mert most nem ismerek senkit és nagyon egyedül vagyok.

Lakik valaki közületek A Szilas-park körül?
zöldcitrom
 
 


Sziasztok!

Úgy látom sokan szánkóznak, vagy téli tájat nézik, és nincs idejük írni. Kép
Lányok kivel mi újság?

Kriszta! Nem feledkeztem meg rólad, de nálam nem könnyű bármit összehozni, mert nincs kire hagynom Vikit. Számod elmentve. Kép

Zöldcitrom! Én a Páskomliget utcában lakok. Az elég közel van a Szilas parkhoz.
Mesélj magatokról!

A korábbi kérdésem a bölcsiről tárgytalan. Már be is írattam bölcsibe. Kép

És most magunkról. Végre vége az oltás utáni figyelemnek, és "karanténnak", így igyekszem vele sokat kimozdulni.
Már van 8. foga. (1 örlő, és már a második is látszik) Kép Viki már ügyesen eszik egyedül, és most tanuljuk az egyedül elalvást. Kezd bele jönni. Kép Este, és éjjeli ébredésnél, már szépen megy, de nappal Kép.

Van néhány újabb kép feltéve ide (és persze vannakk régiek is Kép ):
http://kep.tar.hu/illesek


Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok Csajok !
Merre jártok sehol senki már egy ideje.
Moszi !
Azért remélem egyszer majd csak össze jön.
Most már azért lassan de biztosan jön a jó idő és bizom benne hogy nagyobb kedvetek van mindenhez és egy jó masszáshoz is tavaszi fáradság ellen.
Jaj aki nem tudja gyógymasszőr vagyok itthon is dolgozom 60 perces masszázs nálam 2500.-ft aroma- olajos relaxáló,sport,svéd,fogyimasszázs azonos áron.
jelentkezz itt(időpont egyeztetés)
pruedance@freemail.hu
Mindenkit szeretettel várok és egy teára is a vendégem vagy.
Üdv:
Kriszta Kép
pruedance
 
 


Sziasztok!
Megint én ,ez lemaradt.
XV.ker nyírpalota út(masszázs)
Üdv:
Kriszta
pruedance
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: