Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

esküvőn voltunk egerben a hétvégén. jó volt csak fárasztó. Kolos kidőlt elég korán, de noel csak éjfélkor és kelt 5:22kor! :evil: nem örültem neki.

Hettie, anyukámnak+nagyinak nagyon tetszett a körmöm, teljesne odavoltak, h ki csinálta mert nagyon szép lett. szerintem is gyönyörű, nagyon ügyes vagy. még1x nagyon köszi!!!

Zizike, szerintem a 6hónap 6kg az totál nem sok. legalábbis az én dokim úgy állt hozzá, hogy havonta 1-2kg engedélyezett.

Melinda, szia újra itt. jól eltűntél. szépek a gyerekied. mesélj már vlmit róluk.

Beus, majd érdeklősöm de nem tudok olyat akinek fiúruha kell.
nekünk tuti nem használ a lánc, vagy fene tudja. annyira rosszul alszik Noel. leeht csak rosszabbul aludna ha nem hordaná. :)

Júlia, mi a csalogány utcában lakunk. ti merre?
snooopy
 
 


Eszter, igen, jó lenne összefutni. csak annyira meleg van már kora reggel, h nem megyek a városba a gyerekekkel. itthon vészeljük át, vagy sokat vagyunk szüleimnél a medencében.
mentek nyaralni?
snooopy
 
 


Csajok, nem kell vlkinek szódagép? anyóséknak vettük de nem volt nagy sikere. mi meg nem használnánk.
ilyen:
http://www.c-sale.hu/index.php?akt_menu ... =reszletek

Egyszer kipróbáltuk de teljesen új, a patron is tele!

9990ft-ért adnánk el.

vagy nem kérdeznétek meg ismerősöket? köszönöm.
snooopy
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Mi a helyzet veletek??Megint jött egy kis hideg,én nagyon örülök neki!!

Snooopy!!

Szerintem sem sok,de hát ha ő így gondolja.Érdeklődtem hátha találok vevőt a szódagépre,de eddig nem sikerült.Majd azért még érdeklődöm.

Kép
m.né zizike
 
 


Végre egy kis hűvös! :) Már piszkosul unom a meleget, remélem nem lesz többet 40 fok!

A doki visszaírt szeptemberre. Nem nagyon bánom! :D

Orsi!
Jó ez a szódagép, de mi nem nagyon iszunk szénsavasat. Csak a férfiak...kólát. :)

Júlia! No para! Nem te vagy az első, aki ilyeneken gondolkodik az első baba előtt.

Zizike! Mentek megint UH-ra? Választottatok másik helyet?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Szia Beus!

Én mennék,meg apa is de hát sajna nem az akaraton múlik.Mégis gyöngyös mellett döntöttem ha mégis megyünk,mert semmire nincs garancia,itt meg azért tudom kb mire számíthatok.Meg hát jó volna már tudni ki lakik a pocakomban.Jobb volna már a nevét mondani ha beszélünk hozzá,nem csak aranyos beceneveket adni neki.De ha megyünk majd teszek fel róla képet az iwiwre.
Tényleg és mi lesz a kisasszony neve???

Na pusszancs,vigyázz magatokra és élvezd te is a hűvöst amíg lehet!!!

Kép
m.né zizike
 
 


Beus, hihetetlen, most látom, hogy már 32 hetes vagy, őrület, hogy elment az idő!
Tényleg van már neve a kislányotoknak vagy titok???

Hettie, mi is a Velencei tónál voltunk, Agárdon. Ott szé ptiszta, jó volt a strand, a part!
DE úgy hallottam, hogy Velencén nem túl tiszta, egyes helyeken.
Remélem jól telik a nyaralás!

Most Bence is elég rosszul alszik.... én is kész vagyok!
Tegnap Nyíregyen voltunk, elköltöznek az albérlők és most újra meghirdettük a lakást, remélem sikerül kiadni szeptembertől!
Mára ennyit...

peppisimo
 
 


Ja, kedden voltunk 9 hós tanácsadáson.
Bence 73,5 cm és 9050 gramm volt, pont tökéletes, meg hát nem hízik úgy már, állandóan mozog, mászik, megy, evés nem izgatja, a sok érdekesség annál inkább. Nem hízik sokat!
Éjszaka viszont még szopizik, szerintem akkor pótolja be a nappali nem evést...
Pepe ilyenkor 9 hósan 10300 gramm volt...

peppisimo
 
 


Sziasztok

Én a pillangó utcába lakok

képzeljétek sikerült orvost találnom Horváth Gábort nagyon aranyos doki majd a 12 hetes utrahang után beszélem meg vele a részleteket most vagyok 10 hetes 4 napos:) nos röviden enyi köszönöm a biztatásokat sziasztok

Üdv:Júlia

Júlia
julieta22
 
 


Anett!
Ma már 33! :) Marci is össze-vissza eszik. Van, hogy egész nap tele a szája kajával, máskor meg sokszor eszik keveset. Szerintem a meleg miatt. Én is csak azért ettem, mert tartani kell a diétát. Persze most csak a lecsó meg a görögdinnye a menő. :D

Júlia!
Ismerősök ajánlották? Én az utóbbi hetekben semmi jót nem hallottam róla...

Még mindig nincs neve a babának. Egyszerűen nem tudunk dönteni. Szerintem nem is lesz neve. :( :cry:

Orsi!
Te kaptál már papírt az oviból? Én még semmit. És elvileg huszon valahanyadikán már lesz valami ismerkedő nap. Mondjuk én még ráérek, mert Marcit csak télen viszem, de azért jó lenne tudni miket kell megvenni.

Kép
Kép
beus.
 
 


Júlia!
Mi is a Pillangó utcában lakunk... anyósoméknál most. Te??
Tavaly költöztünk vissza Gyöngyösre, Nyíregyházáról.

Beus,
csak lesz neve a babának!

Én mostanában nem sokat hallottam Horváth dokiról... régen állítólag jó volt és aranyos!

peppisimo
 
 



Kedves peppisimo

én is vagy is mi is anyosomékal lakunk a 9 be és te? én mikor találkoztam horváth doktoral nagyon kedvesen és nagy örömel fogadot hogy milyen lesz majd el vállik most vagyok 11 hétbe szoval jövöhéten 12 hetes utrahang izgatotan várom remélem minden rembe a kicsivel nos röviden ennyi

peppisimo ha gondolod és egy utcába lakunk személyesen is meg ismerhesük egymást ha van kedved na mindenkinek szép napot

puszi

Üdv:

Júlia
julieta22
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból. Csak 3 napig tudtunk strandolni, utána rossz idő lett :( De azért szétnéztünk a környéken is, meg voltunk Gárdonyban a gyógyfürdőben. Manó nem jött be a vítbe sehol, fél tőle, pedig tavaly még nagyon élvezte, nem értem mi lett. :roll: Voltunk gokartozni is, az nagyon tetszett neki :) Szombat este meg történelmi bemutató volt Székesfehérváron, azt is nagy érdeklődéssel figyelte :)

Orsi

Szivesen. :)
Örülök hogy tetszett anyudnak meg nagyidnak is :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Júlia,
írtam privit!
Ha neked szimpatikus a doki, az a lényeg, meg hogy bízzál benne!
Drukkolok!

peppisimo
 
 


Sziasztok

peppisimo meg kaptam válaszoltam is mindenkinek szép napot

Júlia
julieta22
 
 


Annyira jó volt a mai napom... mennem kellett CTG-re a klinikára az ambulanciára. Oda is értem 9-re. Mit gondoltok mikorra végeztem?
14:38!!!
Isteni volt... jövőhét kedden ismétlem... :lol: :cry:

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, jaj sajnálom. :( és hogy vagytok? minden rendben? már ctg-k vannak?? nekem csak a 36. héttől kellett járni.

többiek hogy vagytok?
snooopy
 
 


Hamarabb kellett kezdenem a cukor miatt, de amúgy minden OK. Még nem akar kibújni a baba. :)
Pedig már kész van minden itthon.

Jaja, többiek?!?!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!!!

Hogy vagytok???

Beus jól kifogtad.Hogy bírtad olyan sokáig??
Van már neve a kisasszonynak???


Most festettünk,vagyis apa festett én meg néztem.Ha minden igaz hamarosan kiderül végre lány,vagy fiú a kis beépített ügynök.

Meséljetek kivel mi van!!!

Ja viharokat hogy bírtátok??Én bevallom hősiesen néha igencsak beparáztam a villámoktól és a dörgéstől!!!

Puszi mindenkinek!!
Sziasztok!!!

Kép
m.né zizike
 
 


Orsi!
Szerdán jöttök? Mi ma kaptuk meg az értesítőt. :)

Zizike!
Hogy vagytok?

Többiek???

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Csajszik!

Ég a pofám,hogy nem voltam már jó régen!Utánanéztem és az uccsó hsz-em pont 3 hónapja,május 23.-án volt! :oops: :oops: :oops:
Próbálok átolvasni mindent és pár sort írni magunkról!
Találkoztam a városban Beussal és a jó múltkor Orsival és Picurkával is!

Beus!
Nincs sok hátra! :lol: Mikorra vagy pontosan kiírva?
Jó nagy pocakod van,ahogy láttam valamelyik nap! :wink:
Ezért gáz,ha az ember messze van a kórháztól!Reggel 9-fél 3ig embertelen lehetett! :cry:

Orsi!
Még kúlius elején raktál fel képeket,nagyon édesek a fiúk! :lol:


Mindenkinek köszönöm,aki szavazott májusban Martinra!Mi nyertünk!


Hettie!Olvasom,hogy dolgozol a Varázsmúhelyben.Ez hol van?Nekem nem rémlik a neve. :roll:

Látom vanna "újak" is!
Üdv Júlia és Zizike! :)

Melinda!Úristen,a kiscsajod is már 1 éves!!!!! :oops: És nagyon szép kiscsaj! :lol:

Picurka!
Olvastam,hogy volt újabb műtét is! :( De ha kell,akkor kell!Meglásd túl lesztek a januári műtéten is és utána csak egy emlék marad mindez! :lol:

Júlia!
Te mikorra vagy kiírva pontosan?

Zizike!
Ti merre laktok Gyöngyösön?
Ha jól olvastam Neked ez már nem az első bébi!Ugye?


Magunkról.
Martin már 10 hónapos! 9 és fél hósan voltunk méretni,aakor volt 80 cm és 11310 gramm! Jó súyban van!Kellemes kézben vinni! :shock: Járunk még babaúszásra,most szombaton is megyünk és fotózzák a babákat!Lesznek víz alatti és víz feletti képek is.És!!!!Nem kell fizetni érte!És megkapjuk a képeket cd-re kiírva! :lol: Majd ha kész lesz,rakok fel az iwiw-re!
Voltunk nyaralni Cserkeszőlőn,Zalakaroson és Hajdúszoboszlón is! Vannak képek az iwiw-en! De ha a napokban lesz időm,rakok ide is párat! :lol:
Martin lábikója nagyon szép!Remélem tényleg elkerüljük a műtétet! :lol: Mászik ezerrel,úgy járkál a lábán,hogy fogjuk a két kezét,de a napokban megtett 3 lépést,de alig mertünk tomival odanézni,mert az ágytól ellökte magát és az éjjeliszekrényt vette célba.AZt hittük,a sarkába csapja a fejét,de hála az égnek irányt változtatott az uccsó pillanatban! :lol: De az a 3 lépés onkább csak lendületből volt.Szerintem még nem igazi lépések!
Tapsi-tapsi,tánci-tánci,csipp-csipp csóka ezerrel megy!Lépcsőn négykézláb felmászik,de lefele már nem tud menni,azt tanítgatjuk most neki! :)
Röviden ennyi......

Puszi Mindenkinek :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok

Én Március végére vagyok ki irva most tartok a 3 honapnál bár meg se látszik rajtam 48kg vok 162 magas meg is jegyezték ha nem tudnák hogy terhes vagyok akkor nem vennék észre majd változik ez is a 6 honap fele akkor már szépen fog nöni a hasam akkor majd nem tudják ezt mondani én meg vagyok meg a kicsi is pihengetek meg dolgozgatok remélem mindenki jól van majd irjatok sziasztok

Üdv

Júlia
julieta22
 
 


Sziasztok!!!
Hogy vagytok?

Beus!

Hogy vagytok?Mi megvagyunk.Szombaton csak egyik fotelból dőltem a másikba,mert pénteken már délelőtt 10tól Visontán voltunk,és valamikor hajnalban jöttünk haza.

Sziszkó!

Mi az Iskola úton lakunk a 80asban.Nekünk még első baba,és már alig várjuk!!Ti merre laktok?

Puszi mindenkinek!
Sziasztok!

Kép
m.né zizike
 
 


Sziasztok!

Júlia!
Melózol még vagy táppénzen vagy? És hol dolgozol?

Zizike!
Mi a GYöngyöspatak úton lakunk,a Fő tértől kb 2 percre.Tudom hol van az Iskola út,laktam ott a szüleimmel régebben.
Nekünk is első baba Martin!Nagyon vártuk mi is.Nekem előtte volt egy másik terhességem és az 5-6.-ik hét körül volt egy spontán vetélésem. :cry: Ezért már Martinnal az elejétől fogva táppénzen voltam.Te dolgozol valahol?

Voltunk ma barinőmmel és a gyerekekkel olyan Dúdoló félén a Műv Ház meletti templomban.Bár a csajszi nem jött el,aki tartja a foglalkozást,de a gyerekek játszottak egy jót.Minden kedden és pénteken van 10-től.Nem kell érte fizetni és van ott egy csomó játék.Van valakinek kedve jönni jövőhét kedden?
Most pénteken nem tudunk menni,mert Pesten leszünk Niki barátnőmékkel négyesben!A gyerekeket most itthon hagyjuk.Adunk magunknak egy nap "szabit"! :lol: Csavargunk meg megyünk a Sir Lancelotba kajálni.Már foglaltunk is asztalt 4re.
Kell egy kis pihi,pláne a mai nap után.Martin teljesen lefárasztott ma.Reggeltől tiszta hiszti meg nyűg!Állandóan csak az udvaron lenne és labdázni kellene vele.Fél-egy órácskát elvagyok vele,de utána már majd leszakad a derekam a hajolgatástól.

Beus!
Még mindíg a Posta téri játszóra jártok?Niki volt a múltkor a kislányával a Mérges úti játszótéren.AZt mondta,hogy nagyon kúltúrált hely,aztán mégis elkapott valami bacit a kiscsaj! :cry: Olyan gáz,hogy nyugodtan nem tudod sehova vinni a gyerkőcöt,hogy ne legyen valami baja,nem?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok

Tápénzen vagyok de mellete csináloma probléma megoldos melomat igy ha itthon vagyok néha majd el alszok muszálj leszek valamit ki találni hogy ki birjam ezt a 9 honapot valoszinü tornázni fogok meg uszni meg amit csak tudok és enged a doki mert barátaim sajna nincsenek igy marad a magam szorakztatása nos röviden ennyi sziasztok

Júlia
julieta22
 
 


Sziasztok!

Én is rég jelentkeztem már! Lassan vége a nyárnak és kezdődik ujra a suli is és vele a problémák.Az első döbbeneten már túl vagyok most megy 7.-be a nagylány és 18 ezer a tankönyv és akkor még füzetet meg ilyeneket nem is vettem.

Nóri az napról napra huncutabb mindig töri a fejét valamin. Mászik, áll és butor mellett már lépeget. Most jött ki az első foga így egy kicsit nyűgös. Mult héten volt a házassági évfordulónk és elmentünk Szilvásváradra, picur nagyon élvezte. Egész nap nem aludt szinte semmit és mégsem volt nyűgös, este 8-kor eldőlt mint a krumpliszsák és reggelig meg sem mozdult! :)

Tettem fel új képeket az iwiw-re!

Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Irgum-burgum! Ilyen ritkán jönni!!! :) Pontosan 1 hónapom van még hátra elvileg! A dokival jövőhéten találkozok. Ha megfordulna a kisasszony, akkor mehetne simán a szülés. Na, szép lenne, mert egy fél szülésfelkészítőn sem voltunk. :D Amúgy ma gyors voltam: 11-re mentem és fél 2-re végeztem.
Ja, Posta tér...no comment... Iwiwen vannak képek az állatkertes játszótérről, hát ilyen kellene mindenhová (persze ingyen).

Zizike! Én meg talpon még péntek este is, Marci kicsim nem fáradt el az egész napos ugrálásban... :)

Júlia! A második trimeszterben tele leszel energiával. Hú, nekem nagyon jó volt. Most is lenne energiám, de vagy Marci szívja le vagy Pest.

Picurka! Én már néztem a képeket, nagyon szépek vagytok! :)

Képzeljétek! Csütörtökön szülői értekezletre megyek. El sem tudom hinni! Marci még csak most született! Ahogy gondolom, lassan a bevezethetnék az óvodakezdési támogatást is! :D

Most hülyeséget fogok kérdezni. Kell a 36. héten menni UH-ra? A mai pesti helyettesítő dokim szerint nem, az NST-s asszisztens meg számon kért, meg a védőnő is. Most menjek holnap beutalóért vagy ne? Vagy kérdezzem meg az UH-n? :D

Na, jó sok voltam mára!
Jó éjt! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!

Sziszkó!

Mikor kiderült jön a pici már táppénzre is vettek a munkakörülményeim miatt.Borászatnál dolgozom mint palackozó,és az alkohol és vegyszergőz,meg a 30-40 kilós rekeszek emelgetése ugye nem tett volna jót.


Tegnap voltunk dokinál,és szobafogságra ítéltek.Megnyílt és egy ezredet csúszott a méhszájam,úgyhogy sokat kell pihennem meg csak akkor mehetek le a 3.-ról ha nagyon muszáj.Nehéz lesz nap mint nap egyedül itthon,de a kicsi érdekében bármit.Na meg 3óra körül a Párom is mindig hazaér.

Sziasztok

Kép
m.né zizike
 
 


Zizike!

Együtt érzek veled! :( Nekem végig feküdni kellett, nem emelhettem. Azt hittem bele őrülök, de nagyon megérte! Mi nem is lakunk messze egymástól, én a Bajcsy Zsilinszkyn lakom.

Nórit beirattam bölcsibe, képzeljétek el hogy már most nem volt hely 2011-re csak 2012-re.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Picurka!
Olyan furi volt olvasni,hogy Nórit beírattad bölcsibe! :lol: Mégg csak "most" született! :wink: Amúgy a két évet kel betöltenie,hogy járhasson bölcsibe?
Mondjuk én Martint nem akarom bölcsibe íratni.Tervben van a kistesó projekt és hát akkor úgyis itthon leszek! :) (No de félre ne értsétek,még nem most.Úgy akarjuk,hogy kb 2-3 év legyen köztük)

Zizike!
Hát nem irigyellek a szobafogság miatt! :cry: Mit csinálsz egész nap bezárva? Net,olvasás Tv gondolom,nem? De van ennek is előnye!Legalább rápihenheted magad a bébire! :lol: Hidd,el az első hónapok nem egy leányálom,de nem akarlak megijeszteni,hisz az Amyaság a legcsodálatosabb dolog a világon! :)
Iwiw-en fennt vagy?Én Nyuzó Szilvia néven vagyok! Csak egy van belőlem! :wink:

Júlia!
És Te vagy iwiw-en?
AZ mit takar,hogy "csinálod a probléma megoldós melódat"????? Vagy titok?
Írod,hogy nincsennek barátaid.Amolyan zárkózott tipus vagy? Vagy csak a helyzet adta így,hogy nincsennek barátok körülötted?

Beus!
Ovodakezdési támogatás!Jó ötlet! :lol: Kíváncsi vagyok Nektek mennyibe fog fájni az ovikezdés!Majd írd már meg,mert nagyon kíváncsi vagyok rá! Ja és oviba mennyivel kezdés előtt kell beíratni?
AZ oviba a 3 évet kell,hogy betöltse?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Hogy őszinte legyek nekem is furcsa a gondolat hogy Nórit bölcsibe küldjem de még nem tudhatom hogy mi hogy fog alakulni 1,5 év múlva. A mai világban sosem lehet tudni hogy mi vár ránk. Azért kellett már most feliratkozni mert olyan nagy a túljelentkezés hogy később nem biztos hogy lesz hely. Legfeljebb ha nem változik semmi akkor nem fogom járatni. 2 éves kor után mehet bölcsibe, bár én sem szívesen engedném de ha abba bele gondolok hogy a gyes csak 25 ezer forint ami marha kevés akkor már megfontolandó. Hát majd meglátjuk!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka!
Szerintem fél éves kortól mehetnek bölcsibe a gyerekek, de ahhoz a szülőknek vinni kell munkáltatói igazolást. Vagyis azt mindig kell vinni. :) Én is vinni akartam Marcit, de emiatt nem tudtam.

Sziszi!
Tavasszal kellett beíratni. Nem tudom előbb lehet-e, én nem foglalkoztam vele. Bár szerintem az nem baj, ha szólsz, hogy számítsanak rá.

Ma voltunk ovis ismerkedő buliban. Marci helyett én fáradtam el. :D Még jó, hogy felhívtam Lacit, hogy jöjjön el és szaladgáljon Marci után.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

megint sűrűek a napjaink... két gyerek mellett.... Bence napot ünnepeltünk, vendégek jönnek- mennek, voltak, sütöttem, főztem...
Nem unatkozunk, programok vannak. holnap is Pestre megyünk. Múlt héten Nyíregyen voltunk. Jövő héten meg már kezdődik az ovi... Pepe nagyon várja és én is...

Picurka,
melyik bölcsibe irattad Nórit? Megijesztettél, hogy már nincsen hely!
Én a Dobó útiba szeretném íratni Bencét.
Én is úgy gondolom, ahogy te, illetve tudom, hogy így célszerű csinálni, most szeretném majd beíratni, aztán meglátjuk, hogy megy-e majd, de inkább legyen helye, legyen bebiztosítva, aztán max lemondom... Pepét is 1 évvel hamarabb írattam be, tudom, hogy milyen helyzet van, Nyíregyen még szerencsénk is volt anno...

peppisimo
 
 


Sziasztok!!!!

Sziszkó!

Olvasok,mert a tv nem köt le,meg hát azért amit tudok megcsinálok.Bár a főzésen meg a mosógép elindításán kívül nem marad dolgom,mert a párom minden mást megcsinál.Tegnap már a mosogatást sem akarta hagyni,pedig csak két tányér volt,rá is szóltam hogy ennyi mozgás azért kell,mert nem ágyhoz vagyok kötve csak lakáshoz!.Látom meg is találtál iwiwen.Nagyon aranyos a gyerkőc!Szoboszlón mikor voltatok?


Picurka!

Köszi az együttérzést!Kicsit fura csak itthon lenni de nem bánom megéri!Tényleg nem laktok messze tőlünk,sétálva 5perc.

Kép
m.né zizike
 
 


Sziasztok!

Beus!
Örülök,hogy összefutottunk! :lol: Ahogy elváltunk,fagyizás közben találkoztam egy régi bottyános osztálytársammal és neki a lánya most megy 6.-ba a kisfia meg oviba.És mondta,hogy az oviba 15 ezer az évkezdés. :shock: (a dombi oviba jár)
Na azon a sportcipőn meg amit Ti mondtatok,hát majdnem dobtam egy hátast! :? És mi van azzal,aki nem engedhet meg magának egy márkás sportcipőt???? Annak a gyerekével nem foglalkoznak?

Zizike!
Jajj,remélem nem haragszol,hogy bejelöltelek! :roll: De már nagyon kíváncsi voltam Rád! :lol: Néztem mennyi idős vagy,és még piszkosul fiatal! :wink: Amúgy a beceneved alapján találtalak meg! :)
Szoboszlón most voltunk augusztus elején.Nem fogtunk ki valami szuper meleget,de azért lehetett pancsizni! :lol: Csak azt sajnálom,hogy a strandra nem jutottunk el! :cry:

ANett!
Hú,tényleg hétfőn Bence névnap volt! Így utólag is kívánok pici fiadnak Nagyon Boldog Első névnapot!!!!! :lol:
És miket kapott a fiatalember?Tortája volt?Vagy azt csak szülinapra szoktatok?

Picurka!
Végülis teljesen igazad van bölcsi ügyben!Az a biztos,ha van neki már most helye,aztán max visszamondod!
De előre nem kell fizetni semmit,hogy fenntartják Nektek a helyet?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok

Sziszi fent vagyok iwiwen probléma megoldás azt jelenti segitek a embereknek mindenre megoldást keresni legyen az bármi azért nincsenek barátaim mert igy hozta a élet
üdv

Júlia
julieta22
 
 


Sziasztok,

én is rég voltam már...de nem olyan rég mint Sziszi. :D

Zizike, bejelöltelek iwiw-en ha nem gond. tényleg nagyon fiatal vagy. és most volt az esküvőtök?
kemény lehet otthon szobafogság. anyukámnak is feküdni kellett mind3 terhességénél mert kinyílt a méhszája. nekem a 6. héten volt egy kis vérzés és onnantól kezdve kellett vigyáznom nem emelhettem. könnyű mondani, egy 1,5 évesnek hogy magyarázom el, hogy anya nem vesz fel mert...

Anett, boldog névnapot Bencének.

Beus, jó hogy elmentél a szülőiről,nagyon hosszú volt, f 6-ra értem haza. :evil: már szétültem a segg*m. (bocsi)
hát kemény menet lesz az ovikezdés.
neked nem tűnt kicsit túlbugónak Viki? :D szerntem minden átalakítást együtt kéne megbeszélni nem? nem midenkinek telik olyanra, h szőnyegcsere és stb...vagy akkor már nem voltál ott? minden hülyésegt ki akar cserélni. :(

mi jól csak fáradtan, Noel fogzik, nem alszunk...a szokásos.
snooopy
 
 


Sziasztok!!

Orsi!

Nem baj,visszajelöltelek.Hát igen nemrég volt esküvő,meg nászút,szívesen végigcsinálnám mégegyszer.A fiatalság meg mulandó.Bár tőled csak 5 évvel vagyok fiatalabb.Majd megszokom itthon.Nem lehetett egyszerű neked egy 1,5 éves még nagyon kicsi.

Beus!

Hogy vagytok?Hogy bírod ennyire a végén?

Kép
m.né zizike
 
 


Jaj!

Sziszi a párjaink elvileg ismerik egymást,talán egy helyen melóztak.

Kép
m.né zizike
 
 


Orsi!
Kb. az első fél órát tudtam végigfigyelni. De abból sem emlékszem semmire. Még jó, hogy a szomszédcsajszi is oda viszi a kisfiát, majd megérdeklődöm tőle mi volt.
Levert a víz, reszkettem mint a kocsonya. Ki kellett mennem, aztán hívtam is Lacit hogy jöjjön értem. Na, onnantól hányás hasmenés egész éjjel. Voltam ügyeleten...magne+b6 meg széntabletta. Még a víz sem maradt meg... Hívtam mindkét kórházat: reggel menjek.
Apuék felvittek kb. 10 -re értünk oda. Fél 3-ra végeztem. 3 db NST, mert szerintük nem mozog a gyerek az első kettőn, közben meg kirúgta az oldalamat.
Már jobban voltam ott is, enni is tudtam kekszet. De azért rendesen legyengültem.
Ha rosszabbodik vissza...
Kivagyok! :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Picurka!
Péntek délelőtt láttalak Titeket a Mátrai úto sétáltatok lefelé.nem tudtam szólni,mert kocsiban voltam.Mind a négyen ott voltatok.

Zizike!
Kérdeztem Tomit ismeri e párod és mondta,hogy igen a régi melóhelyéről.A vezetéknevében biztos volt,de azt mondta talán Zolinak hívják,de nem biztos benne.És párod még ott dolgozik?
Akartam már írni,hogy milyen szerencsés vagy az uraddal,hogy ennyi mindent segít Neked otthon! :lol:

Beus!
Sajnálom,hogy rosszul lettél!Vigyázz magatokra! :roll:
majd valamelyikünknek dobsz egy sms-t,ha megszületett a kiscsajod? :wink:

Csajok,akik már régiek vagytok itt! Emlékeztek még a barátnőmre Nicoleangel-ra?A kiscsaja most lesz 1 éves szeptember 15.-én és a héten elkezdett járni! :lol: :wink: :lol:

Hol vannak egy páran a régiek közül???? Cinix,O.Heni,Jucus,Melinda?

Pénteken voltunk ugye Pesten Nikiékkel.Nagyon jó volt,az idő is kedvezett nekünk.Az étteremben a kaja pazar volt.A Gulliverben és a C&A-ban Martinnak szülinapjára vettünk pár dolgot.
Egy barna bőrkabátot,nagyon vagány,jó meleg.Meg egy igazi nagyfiús pizsomát.Egy vödör legót és egy vizimalmot.Ja,meg két bodyt,amire 86-os van írva,Martin max 80 cm lehet most és a bodyk épphogy jók rá.Úgyhogy kénytelen vagyok ezeket már most befogni,mert max 1 hónap és kicsi lesz rá.

Délelőtt másfél órán keresztül próbáltam altatni,majd fél 11-kor kidőlt és most fél 1 és még mindíg alszik.Már 2 órája! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Beus, jaj miért nem mondtad, hogy rosszul vagy? vlmit segítettem volna.

Eszik vlmelyikőtök babája tejpépet, meg babakaját?anya vett nekünk egy nestle gyümis tejpépet, meg pár babakaját de mi nem eszünk ilyet. nem kéri vlki? (árban megegyezünk :D vagy cserébe vlmi játék)
mivel Noel még sokat szopizik nem adok neki tejpépet, és nem eszik meg egy egész bébikaját, felesleges felbontanom. meg amúgy is a házikoszthoz van szokva nem eszi meg az üvegest. Kolos sem komálta.
na??
snooopy
 
 


Sziszi!
Biztos küldök valakinek sms-t! Szerintem Zizinek. :)

Orsi!
Aranyos vagy, köszi, de már mindegy volt. Már tegnap is tök jó voltam, ma meg már ettem mindent. Szóval megmaradok! :D
Hallottam a halloween ötletről... :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!!

Sziszi!

Józsinak hívják,és igen ő még ott melózik,de nincs tőle elragadtatva.Örülök is neki hogy ennyit segít,de remélem ilyen is marad,nem lustul el később.

Beus!

Örülök hogy jobban vagy.Egyébként hogy vagytok?Már nem sok van hátra látom.


Sziasztok!

Kép
m.né zizike
 
 


Zizike!
Köszi, jól vagyunk. Élvezem, hogy nincs meleg. :) Holnap doki, hátha mond már valamit.

Orsi!
Koli jár oviba? Tetszik neki? Én megvárom a decembert.


Többiek?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Én is mint Sziszi, réééég...
Oly gyorsan elszaladt a nyár, még fel sem eszmélek már itt a szeptember.

Látom vannak újak, gratula a babavárásotokhoz!

Beus!
Hogy vagy?Van már neve a lánykának?

Iwiwen láttam hogy mindenki eljutott valahová nyáron.

Mi most hétvégén voltunk, hát szép időt fogtunk ki, még hidegrekord is volt... :) de szerencsére amúgyis kirándulósabbak vagyunk, mint fürdőzősek, így ez nem volt akadály. Balatonalmádiban voltunk. S a környéken kirándultunk.

Sziszi, Anett, Picrka...többiek, de nagyok már a gyerkőcök.

Sziszi!
Nagyon szép fotókat készített rólatok a Király Ági! Martin gondolom élvezte, hisz olyan természetes a képeken.

Anett köszi a kedves hozzászólásodat a fotóhoz. Szép lehetett a Dunakanyarban (is). Egyszer szeretnénk mi is menni oda.


Dóri 13-án megy bölcsibe. Holnap jönnek a gondozónők családlátogatóba.
Kicsit izgulok, hogy fog Dórinak tetszeni a bölcsi, de főként az hogy nem vagyok vele. Az utóbbi 2 hétben nagyon megváltozott, eddig ha elmentem egy órára, semmi nem volt, sőt ha két napra mentünk valahvá s őt nem vittük, akkor sem. Most meg elmentem németre, egy órára, s már keresett. Meg bújósabb, ragaszkodóbb lett, remélem azért a bölcsiben jól fogja viselni...

Már csak azon izgulok, hogy mi lesz, ha beteg lesz, mert nem mindig tudunk vele lenni, ezért most gondolkodom bébiszitteren is.
Tudtok esetleg valakit ajánlani, aki így néhány alkalommal lenne vele, és megbízható?


A bölcsikezdésről tud valaki infót, kinek mi kellett (anno)?

Lassan búcsúzom!

Azért próbálok sűrűbben jönni... :)
melissa83
 
 


Bea, dehogy jár. nem is akarom, h normálisan bejárjon, szerintem még pici. történt egy incidesz kedden.
akkor voltunk 2.szor és azzal kezdi a nő, hogy jöjjek vissza f1re. néztem egy nagyot, mi van???????? nem hagyom itt a gyereket amikor mégcsak 1x voltunk. mondja jó akkor csak 1 órára hagyjam itt. és elkezdi elvenni tőlem Kolost aki persze kézzel lábbal tiltakozik. na itt szakdt el a céna, hogy nem erről volt szó, azt ígérték normálisan beszoktathatom és ő mégcsak 2,5 éves. erre a nő, hoppá, hát ő azt hitte már elmúlt 3 mert oylan nagy és akkor teljesne más a helyzet. akkor jöjjünk inkább a jövőhéten mert most sok a sírás és ez rossz kolosnak és ők sem tudnak egyszerre 100felé szakadni.
abban maardtunk, h néha bejárunk játszunk picit a többiekkel és majd nov-től kezdjük a beszoktatást.
azóta Kolos annyira ragaszkodik hozzám, azt hiszi el akarom hagyni. el akartam enni a postára szerdán és sírvafakadt, h ne menjek és akkor ő is jön. :cry:

nem vagyok róla meggyőződve, h be kell járjon, mondtam is páromnak még aug-ban de szerinte meg kell neki a gyerektársoság, az lehet, h kell de nem akarom otthagyni egyedül. én a bölcsit is "ellenzem", ha nem halunk éhes és nem kell dolgoznom Noelt sem fogom vinni. egy gyereknek a szüleire van szüksége 2-3éves korig min.

remélem nem veszitek magatokra a kifakadásom, tudom, hogy sokan nem tehetitek meg, h otthon legyetek a gyerekkel, de amikor láttam a fiam szemében a rémületet, h anya itthagy ezzel a vadidegen nénivel... na azt nem kívánom senkinek. :cry:
és a többi gyerek is ott bőgött az ovőnő karjaiban...

na befejeztem, bocsánat! :oops:
snooopy
 
 


Te jó ég!!!
Na, akkor tényleg várunk még. Marci még kisebb, mint Koli. Csak egy héttel, de akkor is. :)

Ja, kiírt a doki szeptember 20-ra! Ééééés a név eldöntve: Zsófi lesz! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!!!

Mi újság veletek??Mindenki el van tűnve.

Sziszi!

Gratula hogy elindult a kicsi!Innentől nem lesz megállás,rohangálhatsz vele egész nap!!!

Beus!!

A Zsófi szép név.Hogy vagytok?Már alig van hátra 2 heted.Kicsit irigy vagyok,már egy kicsit várom a végét.Most vagyok úgy vele hogy már olyan jó lenne ha itt lenne!!!



Holnap megyünk uh-ra.Remélem már megmutatja magát végre!!!

Na megyek.

Sziasztok!!!

Kép
m.né zizike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: