Új privát üzeneted érkezett!

Kép
kirri
 
 


No,csak sikerült :D!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nekem tetszik az új babanet. :) Kész vannak a képek igaz Hannáról még nincs. :(
Lilypie-t is tudtam kreálni. :)

Képen Rebi frizurája kissé viseltes,mert egy nagy rohangálás után lett lefotózva.

Sajnos Ákiról is csak ilyen kép van,itt anyuval és a Rebivel éppen anyukám ajándékát nézik.Az 50.szülinapját ünnepeltük és egy herendi porcelán tányért kapott amin az ő arcképe van.

Kép 1148054071.79.jpg

Kép 1148054097.73.jpg

Hát a Lilypie-t médsem tudom felrakni.Ugyanaz a probléma,mint Orsinál,majd visszamegyek és úgy csinálom,ahogy Anyapoc leírta.

Üdv
Anya4
anya4
 
 

 
 

Jocié pedig:

Kép
kirri
 
 


Tyűha!

Micsoda "rendszerváltás". Nem is tudom,biztos jót tett ez a ráncfelvarrás?

Na nézzük nekem sikerül????? :oops:

Kép

Kép
aba
 
 


Hi-hi!! :lol:

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Milyen helyesek ezek a kis "időmércék" :o :) :o !!!!!!! Nagyon ügyik vagytok! Lehet, hogy majd én is megpróbálom... de most egyenlőre nagyon belebonyolódtam az iwiw-be :D :D :D :wink: :wink: :wink: .

A babanet új design-ja nekem tetszene, ha nem lenne kétszer olyan lassú, mint volt :(

Ja, és szuperek a képek csajok!!!!!!!! :)

Puszi:
Kriszta
hardik
 
 


Na megpróbáltam!

KépKépKép
anya4
 
 


Hát nem sikerült, ennyire béna nem lehetek? :oops:
anya4
 
 


Kijavítottam és már is jó lett. :lol:
Hurrá!!!!!!!!!!
Akkor meg csinálom a többiekét is! :)

KépKépKép
anya4
 
 


S.O.S!
Most mit rontottam el?
Az angol nem az erősségem!Miért írt"Sorry"-t?

KépKépKép
anya4
 
 


Anya4

Nagyon szépek a gyerekeid!
Azért rólad is lássunk képet, most már hála az IWIW-nek, majdnem mindenki nevéhez társult az arc is!

Móni!Petra!

Remélem jól vagytok és lassan tényleg elmúlik a fránya hányingeres időszak.

Kriszta!

De jó, hogy megtaláltál Te is az iwiw-en!Én is még csak kb. 1 hónapja vagyok fent, ezért teljesen be vagyok lelkesedve és olyan jó, mikor valaki "megtalál"!

Timi!
Lassan Barni is 1 éves lesz, repül az idő!
Remélem Csenge már nem beteg, és Te is kilábalsz a hörghurutból.

Voltunk ma délelőtt Veszprémben, vettünk Jocinak egy csattogós kakast-jóvanna, mit csináljak, ha egyszer nem lepke? :lol:
Tegnap észrevettem, hogy odavan egy sima kis autóért, amire madzagot kötöttem...azt húzza-vonja, mint valami kutyát.
Na, most meg ez a kakas igazán nagysikert aratott!

Anyapoc!
Már csak az az egy kérdésem maradt, az aláírást merre találom a profilomban?Tegnap este apát is ezzel nyaggattam-de a nagy Számítástechnikus :lol: sem tudott nekem segíteni...


pusza
Orsi
kirri
 
 


Szia Orsi!
Ha nem a profil aláírásába raktad a lilypie-t,akkor hogyan tudtad ide feltenni?
A Sorry-t azután rakta be nekem,hogy az aláírásba beraktam a többi gyerkőcét is és azt egyszerűen már nem teszi fel.Amíg a Hanna volt csak bent addig minden rendben volt.
Az aláírás kb.a közepe körül van a profilban egy nagyobb téglalap alakú mező.Bocs,hogy beleszólok.
Kérlek írd meg te hogyan raktad fel?

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Most levettem a Rebiét és az Ákosét most nem írja ki a sorry-t. :) :(
De a Zsoltiét sem teszi fel. :cry: Miért?

KépKépKép
anya4
 
 


Nem értem mindig,ha változtatok vmit azt átformázza?!Most hülyének néztek,mi?

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!
Többet már nemkisérletezek!Jól elvoltam itt magammal! :oops:
De leglább összejött! :lol:
Az Ákosét tényleg nem tudom feltenni az aláírásba,mert akkor túl hosszú lesz a szöveg. :(
Várom,hogy vki bekukkantson ide. :)
Elég pocsék idő van! :cry:
Anyu elvitte a Rebit Füredre,mert vmi ünnepség van,ma 35 éves a város,ha jól tudom.Szabadtéri programok vannak,remélem nem áznak el.
Hanna baba tegnap átfordult a hátáról a hasára! :D Napról-napra egyre ügyesebb!

Üdv.

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Ma kánikula lesz... Kép

Kicsit korán keltem,mert az alattunk lakók másfél éves gyermeke 6 tól 7-ig futkosott a lakásban... :(

Amúgy minden rendben :D!

Orsi

Csattogós kakas :)...nekünk lepke van :)
Profil fent van a Segédletekben és ahogy Anya4 írta,vhol a közepén az aláírás!
Kisautó :).Nekünk csattogós kutyánk volt,amit ha húzott Bulcsú,akkor olyan csattogó hangot adott ki,elég fülsértő volt,de imádta.Csak amikor húzta,akkor sosem előre figyelt és ment mindennek neki :O...így lett csattogós lepke :D!

Anya4

Nagyon édik a gyerkőcök :)!Jó az a séró,mit akarsz!Hogyan legyen szép egy gyerek,ha nem ziláltan??? :)
Azért írja ki,hogy sajnálom szt,mert az aláírás csak asszem max 250 karekter.És ha túlléped,akkor azt már nem tölti fel.Gondolom,ez a probléma.... :roll:

Kriszta

Hány ismerősöd van már a WIW-en? :D

Na pusz

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Köszi, végre sikerült!Huhh..
Nálunk meg festés van.
Már jó ideje készültünk rá, most végre megbízható, rendes szakembereket sikerült kifognunk.

puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Végre nyár!!! De holnap már megint rossz idő lesz?

Anyapoc :wink:

Remélem ma reggek már kialudtad magad!

Orsi :wink:

A lepke Barnusnak is nagyon be jött.A Brendonban láttuk, de pont az volt sérült így nem vettük meg.
KIpróbálhatjuk a tieteket? Naaaaaaaaaaaa Lécciiiiiiiiii! :mrgreen:

Pusz,megyünk Veszprémbe, lehet látlak titeket? :roll:

T

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk egyre rosszabb a helyzet a szomszédokat illetően... :(
Este fentről jön a csattogás(most költöztek ide,ha minden igaz...),de még este 10 -kor is :(...Épp elaludnék,amikor elkezdenek csattogni,zörögni stb...Iszonyat...Pláne a nagy csendben :(...
Reggel meg az alattunk lakók kelnek 6-kor :(....És az is felhallatszik...
Az a baj,hogy szt még nem tudják,hogy itt papírvékonyak a falak és eléggé áthallatszik minden...
Most örlődök,hogy mit csináljak.Szép lassan bolonduljak meg :D,vagy szóljak?
Szerintetek?Vagy normális ez?Hogy reggel 6-kor már zuhog minden és még este 10-kor sem lehet aludni?

Na nem kesergek itt tovább,megyek mosogatni :D!

Puzsa

anyapoc
 
 


Sziasztok!

aba írta:Végre nyár!!! De holnap már megint rossz idő lesz?T
Küldjetek egy kis meleget, mert itt jó, ha 10 fok van... :( Ha ez ér holnapra hozzátok, akkor készüljetek... Kép Kép

Anyapoc!
Hát már gyűlnek az ismerősök :wink: , ha mindenki visszajelez, akkor már száz felett járok. :o Ami nagyon furcsa, hogy az általános iskolai társak közül, alig van valaki fenn... talán öten-hatan. Vagy csak jól rejtőzködnek?
Szomszédok: Hát együttérzek... Itt No-ban mi is megtudjuk, mi az, ha többlakásos házban lakik az ember. Nekünk két szomszédunk van (alul és oldalról), velük nincs is baj, ők inkább tűrik a mi zajunkat (reggel fél kilenctől este fél 9-ig). Viszont a szintünkön lakik egy huszonéves srác, ő a társaságával együtt sokat bulizik... jó mikor éjjel háromkor elkezd dübörögni a zenétől a ház... :x Ja, és lakik itt egy alkoholista házaspár is. Náluk is néha megy a hepaj, de csak ritkán. Viszont Isten ments, hogy utánuk utazzon az ember a liftben... :? :x :evil:

Orsi!
Csattogós kakas: :lol: :lol: :lol: Ez az a játék ugye, amit egy nyélnél fogva lehet tologatni/húzogatni?
Jó munkát nektek! Gondolom lesz takarítani- és pakolnivalód... :o

Na puszi mindenkinek!
És jó strandolást a kánikulában!!!! :mrgreen:

K.
hardik
 
 


Kriszta

igen,az a hidegfront jön hozzánk,akkor holnap nagykabátot viszek Apázni :(...
Azért itt egy kis napsüti: Kép
Szuper,ennyi ismerősöd van :)!Én nagyon nem járok most arra,csak ha kapok infot emilen.Amúgy majd nekiállok én is felkutatni embereket.
Szt az általános isk. osztálytársaknál lehet az is probléma,hogy azért ott még nagyon sokféle volt a közösség és kevesen kerülhettek netközelbe.Most hüléyn fog hangzani,de nálunk pl sokan szakmunkások lettek és azért köztük talán kevesebb a felhasználó...Igaz,hogy terjed rendesen :)....
Szóval akkor majd összeborulunk szomszédügyben :D!
Hát engem idegileg eléggé kifacsar.Bulizásért már rájuk törtem volna az ajtót :D!Az érdekes az,hogy pont Németországban van lakáskommandó és ott aztán társasházban nagyon odafigyelnek ilyenekre.Még a párom mesélte anno.Még mosogépet sem lehet vinni bhova,mert feljelentenek.Nem használhatsz hétvégén hangos háztartási gépeket otthon stb...Itt is tervezik bevezetni,de addig... :roll:
Lehet,hogy én pörgöm túl,de tényleg besokkaltam már... :(


Orsi

Jó munkát,csak óvatosan :)!

Timi

Hááát,köszi kérdésed(ja,nem kérdés volt :D9,de kivagyok :D!


Na megyek ébreszteni a csajt,mert megyünk méreckedni :D!

Pusza

anyapoc
 
 


Sziasztok lányok!

Anya4
Nagyon helyesek a gyermekeid! Jó kis focista frizkója van Zsoltinak! Csak nem focista akar lenni? Kíváncsi vagyok a legkisebb is.
Hol csináltattad a tálat? A Manufaktúra vállal ennyire egyedi dolgokat?

Orsi

Megrendeltem a bkocsit itt Veszprémben. Sajnos mire Apával tudtunk időpontot egyeztetni (szerettem volna ha látja ő is), már nem volt meg az amit Te mondtál. :( Nagyon sajnálom,mert eddig csak használtaban tudtam alaposan megnézni. Na mindegy! Kék és fekete.
Gratula az új játékhoz. Lehet, hogy nálatok is lepke lesz belőle valmikor? Egyébként, hogy megy Jocinak a járás? Gondolom még mindig nagoyn ott kell mellette lenni. Főleg ha beindul. Biztos nem egyszrű pocakkal.

Anyapoc
mizu? Jól vagytok? Még jó, hogy nem jöttetek le Tobrukba. Nagyon esett. Mi sem tudtunk elmenni sétálni.
Köszi, hogy megvetted a fürcsijátékokat. Majd remélem a héten összefutunk és akkor fizetek.


Petra

Mikor és hol vannak a babatalik? Márkot annyira éredeklik a gyerekek! Talán már jó a délelőtt is. Ha jól emékszem akkor van.



Márknak kibújt felül is a fogacskája. Most megy a csikrogatás ezerrel.



Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Köszi kérdésed,megvagyunk :)!
Bár inkább veletek mi van??? :)Úgy el tudsz tűnni,hogy már tényleg azt fogom hinni(direkt :D),hogy engem kerülsz :D:D:D!
Szupi lesz babakocsi :)!Éljen,éljen! :)
Tudom,nagyon nagy eső volt,gondoltam is,hogy Ti sem sétáltok ilyen időben.Villőt jóval később tudtam csak letenni ráadásul aludni,nem akart... :(Gondolom az idő miatt.Azért nagy nyafogások közepette csak elaludt :)
Foghoz nagy gratula :)! Fogcsikorgatás :(...én Bulcsúra mindig rászólok,ő már érti,nekem a hátam tiszta libabőr lesz... :(


Többiek????

anyapoc
 
 


Na,látom sehol senki,így feldobom a topikot néhány képpel,ha nem haragszatok :oops: !

Kép Egy ölnyi gyerek :):

Kép A nagyfiú...

Kép Küzdelem az almával..vajon ki fog győzni? :)

Kép Én győztem...fárasztó volt :D!

Kép És az együttfürdés...

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Örülök, hogy sikerült megrendelned a bkocsit..a szín miatt meg ne rágd magad, én is megbékéltem a newport változattal, ami ugye nem kifejezetten lányos, de ráfogom, hogy unisex :lol:
Jocinak jól megy a járás, de már nem jár, hanem szalad, alig érem utol..mostanában már nem nagyon indulok el vele sétálni, ott a kert, inkább ott homokozik, meg hintázik, no meg "csattogókakasozik ":D Egész jól bírom-még!-vele.

Timi!
gyertek nyugodtan, végeztek a festők, nagyon meg voltunk elégedve velük, köszi a számot!gyorsak, tisztán és szépen dolgoznak.Józsi megrendeli az ablakokat, úgyhogy nemsokára az következik, ha iparkodunk, talán télre már felköltözhetünk az emeletre..

Tegnap voltunk Csonginál, a kislányunk úgy nő, mint a gomba, 1650-re saccolta a gép.

pusza mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Anya4

Közben eszembe jutott a centikkel kapcsolatban,hogy lehet,hogy nem az a baja,hogy sok,mert másnál is láttam 4-et.Hanem hogy ne egymás mellé rakd őket,hanem egymás alá!akkor már szt sikerülni fog!És látható lesz az oldalon az összes :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Majd elfelejtettem:
Anyapoc!
Mindhárman nagyon csinik vagytok a képeken!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Köszi :)!
Szupi,hogy nő a lányka :).Végül is lassan elkezdi kinti életét.Bár én már az UH-os mérésre nem adok :D... A 34. htei UH-on 3,5 kilósnak saccolta Villőt a gép,majd közvetlen szülés előtt 1 nappal először 2600 gr,majd kis utánaszámolás után 2800 gr...végül 3250 lett :D.De lehet,hogy ezt már írtam... :roll: :)
És igazából ez most is látszik,mert szt vékony csontú,ezért is mérték rosszul... :)
Szóval szaladgálós-Joci nem élvezheti a sétákat?Majd a babakocsival :)!

na megyek etetni :)!

Pusza

anyapoc
 
 


Orsi :)

Na végre,hogy rászánta Józsi magát az átalakulásra!
Itt a 30 hét!!! Mostmár te nyertél!!!!!

Anyapoc :)

nagyon helyesek vagytok a képen!! Emléxem milyen jó volt mikor már tudtunk együtt fürdeni a srácokkal!
Nem is csak az idősporolás miatt,de roppantul élvezik is. Nagyon ritka az olyan este,mikor nem együtt fürdenek.
Jut eszembe mekkorának mérték Villőt?
Mi a jövőhéten megyünk a szülinap után és akkor kiderül az igazság.............


Kriszta :)

a nyaramat akarom! VIsszahívnád a telet? :evil:

Szilvi :)

Örülök,hogy összejön a babakocsi! Képet kérünk majd!

Pusssszzzz T.

Kép

Kép
aba
 
 


aba írta:Kriszta :)
a nyaramat akarom! VIsszahívnád a telet? :evil:


Nem adooooooom....!!!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


:D Ez lemaradt: Kép
hardik
 
 


Kép [/img]

Na negyé má irigy!



Azt ne mondd,hogy jó idő lett nálatok!!!???

Kép

Kép
aba
 
 


aba írta:Azt ne mondd,hogy jó idő lett nálatok!!!???


Kép De-de...
Kép
hardik
 
 


Sziasztok! :lol:


Vagyok én is :D . Csak tudjátok túl sok a dolog, főleg a növényekkel.
Hetente fogorvoshoz kell mennem, lézeres kezelésre :( . Ott pihenek kicsit amíg sorra kerülök :P .
A két ördögfiókám néha teljesen kikészít :x . Éjszaka 4-5 ébredés, nem alvás stb.. De nem akarok panaszkodni......

Jók a képek amiket felraktatok!

Megpróbálok újra felzárkózni a csapathoz.

Anya4 üdv neked!

Anyapoc

Apázol ma ugye?? Csúnya időtök van hozzá :cry:
Bár én kifejezetten örülök most a sok-sok esőnek.
Szomszédoknak szóljál! Nálatok is sokszorosára nyúlt a fürdési idő? Mert én alig bírom kiimádkozni őket a kádból annyira élvezik.

Kismamáink hogy bírjátok ezt a sok frontot?????????

Móni neked azt hiszem még nem is gratuláltam! Hát fogadd gratulációmat és könnyű terhességet és gyors szülést kívánok neked.

Kriszta

Irigy vagyok! Csodás helyeken jártok!


Orsi

Hiszen te nemsokára babázol már! Így megy az idő? Jól lemaradtam :(
Festés nálunk is kellene Bence mániákus falfirkász :(


Puszi Andi
bambika
 
 


Andi :lol:

Na végre, hogy előkerültél!
A frontok egyenlőre nem zavarnak, remélem még legalább másfél hónapot kihúzunk így 2in1!
A két kis ördögfiókádnak meg üzenem, hagyják néha a mamijukat egy picit babanetezni, éjszaka pedig aludjanak szépen! :D


Lányok!
Olyan jópofák ezek a gifek, amiket felraktok!
Különösen a szteppelő kopasz csirke :lol:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Phuuuuuuuuuuuuuu!De nehéz nap volt! Márkival nem lehet bírni, most hogy beszorultunk a 4 fal közé. És az eső is rátett egy lapáttal. Arra mindig is érzékeny volt. :( De azért lementünk sétálni, Márk jól bírta az esővédő alatt, de én sz@rrá áztam. :cry: Sajnos elfelejtettem magamhoz ölelni az esernyőt, de mire kiimádkoztam a bkocsit a tárolóból már nem volt kedvem visszacsinálni az egészet, csak azért, hogy felloholjak az esernyőért a harmadikra. :evil: :evil: :evil:

Megjött a bkocsi. Holnap megyek érte. Kíváncsi vagyok! Persze, hogy teszek fel képet róla!

Orsi
hihetetlen, hogy megy az idő! 30 hét......, ez igen!!
Jocira tegyél pórázt, hátha vissza tudod fogni Viharjocit. :lol:

Kriszta
csatlakozom tüntető Timihez! Kérjük vissza a nyarunkat :cry:

Andi
nem irigyellek. Nehéz lehet a két törpéddel. Nem bírnám, hogy folyamatosan 4-5 lenne az éjszakai ébredések száma. Nálunk is előfordul, de ritkán.

Lépek felébresztem a Törpét, mert aztán éjszaka nem lesz alvás.

Pusz Mindenkinek!

ui: Márk is tud zsiványkodni és anya idegein táncolni :lol:


Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
nem tudom,hogy a tányért a manufaktúra csinálja-e.Apu unokatestvére és a férje is a herendi gyárban dolgoznak.Nem tudom milyen eljárással készült,de egy fotót raktak rá a tányérra.Ha érdekel megkérdezem hol csinálják és,hogy lehet-e ilyet rendelni.


Orsi,
szuper,hogy már a 30.hétnél jársz és minden a legnagyobb rendben!
Hogyan tudjátok a WIW-en lekérni a neveket?Tudom,hogy csak meghívóval lehet bejutni,de aki már benn van az mit tud ott csinálni?Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de én még nem jártam ott és érdekelne,hogy működik a rendszer.Biztosan szuper lehet az is,sok ismerősre bukkanhat az ember.
:)

Anyapoc,
köszönöm a segítséget a centikkel kapcsolatban.Már megpróbáltam többféle képpen,amikor egymás alá írtam be,akkor írta ki a sorryt.Most egymás után vannak,de így nem fér ki az Ákos.Hát ez van.


Mindenkinek szép napot
Üdv.

Timi

KépKépKép
anya4
 
 


Szilvi!

A bátyám mikor kint élt az USA-ban, mesélte, hogy ott létezik gyerekpóráz, a gyerek derekára kötik-még jó, hogy nem a nyakára :lol:
(ezután meg sem állnak a szájkosárig???) :D


Anya4
Én úgy szoktam csinálni, hogy beütöm a nevét az illetőnek, vagy van olyan opció, hogy városon belül , esetleg elég, ha a keresztnevet írom be, és leszűkítem, mondjuk az életkorát.

pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Orsi!

Engem ki hívhat meg oda?Ha megtaláltad akit keresel,azzal fel tudod venni a kapcsolatot?

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem volt lehetőségem internet közelébe férközni, úgyhogy tegnap este csak ámultam micsoda változásokon ment keresztül a babanet.

Még nem volt időm visszaolvasni, de a képek amiket azóta feltettetek nagyon jók!
szilviab
 
 


Sziasztok!

Apa itthon :),de nem üdülni... :( Úgy néz ki,lumbágója van,ma megy dokihoz... :( Nagyon fáj a háta,alig tud mozogni... :(

Villő is érez ma vmit,csak még nem tudom mit :D...de ma még alig volt alvás... :( És tiszta nyűg...

Viszont délután lesz gyereknap az oviban,nagyon kíváncsi vagyok,milyen lesz :)!

Kriszta

Nehogy több esőt-szelet küldj erre :twisted: !
Amúgy nagyon jó a profilképed :)!

Orsi

Én itthon is láttam már iylen hámot többször is.Arra is jó,hogy a gyereket bekösd pl. az etetőszékbe,babakocsiba,ha nagyon fel akarna állni vagy ilyesmi .És utcára is jó... :)
Volt egy topik régebben,vami olyasmi,hogyan előzzük meg a baleseteket vagy mi...ott is mesélték már akkor a lányok...
Amúgy most a Rossmannban láttam pont :D!

Timi

Villő 9 hósan 8100 gr és 74 cm.Most jóval többet hízott,mint az előző hónapban.Valószínűleg akkor a bárányhimlő visszavetette egy kicsit...meg ugye már tartalmasabb a főzelék is rántással,joghurttal :):)!
Kíváncsi vagyok,hogy Barnus mlyen méreteket öltött :D!
Hát nálunk is jó időspórolásnak az együttfürdés :)...Meg élvezik,bár Villő újabban elég hamar megunja,még nem jött rá,mi mindent lehet játszani ott :D!

Andi

De jó,hogy jöttél :)!
Részvétem a kelések miatt,remélem,azért lassan-lassan javultok majd... :(
Kert :) ...szupi,irigy-irigy,bár nekem is ilyen gondom lenne :D!
Nálunk nincs gond a fürdéssel,mert Villő elég hamar kikéretőzik,Bulcsúval meg mindig letárgyalom,hogy addig maradhat,amíg Villőt el nem készítem :D!Utána ő tusol és készen is vagyunk.Általában nincs gond vele,de azért ő már jobban megérti,mint Bence(a graffitis :D).
Apázás most abból állt,hogy hazahoztuk Apát :):(...

Anya4

hát akkor nem tudom... :(

Szilvia

Szia :)!Gyere majd,ha belejöttél a használatba :)!

Na lépek,mert mindjárt indulnunk kell!

Pusza

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Annyira jó igy végigfutni a topicon, hogy ilyen szines lett!!! Ezzel a centivel látom, már mindenki profi. Majd én is igyekszem. Most csak gyorsan a hirek:
Megvolt a 12 hetes ultrahang, minden ok. 2 kéz, 2 láb stb. Kiderült, hogy most már a 14. hétben járok, a szülés várható időpontja nov. 20.

Többi kismama!
Ti mikorra vagytok kiirva?

Lehet, hogy már lassan ezt is táblázatba kellene foglalni. Anyapoc!? Vállalnád hogy beirod a régibe, vagy próbálkozzak meg én egy kezdetlegesssel?

Szilvi
Kérdezted a baba-mama foglalkozást! Kedden de. 10-11 között a VMK 118-as termében van. Gyertek el! Sok Márk korú gyerek jár már! Aztán ott biztos hallasz majd még hasznos infokat, főleg a gyerek szabad energiájának lekötéséhez tippeket!

LÁNYOK
Örülök, hogy rám találtatok az iwiw-en is! Látom mindenkinek szépen gyarapodik ismerősei száma!

Hallott már valaki közületek anya-babája tornáról hétfőnként a Stadionban? Állitólag jó! Most hétfőn szeretnénk mi is kipróbálni, de még azt sem tudjuk pontosan, mikor kezdődik, ha tudtok valamit, irjatok!

puszi
petra
rupetra
 
 


Anya4!

Aki tagja az iwiw-nek és van meghívója, az hívhat meg téged is...engem Móranya hívott meg :lol: , sajnos azonban még nincs meghívóm :(

Petra!
Aug 2-re vagyok kiírva naptár szerint, tehát még akár szülinapi ajándék is lehet a dologból/ júli 30./
Gratula a kis 2lábas/2 kezeshez!
Kezd izgi lenni, 4 hét múlva kiderül a neme is!

Szilvi!
Zabálnivaló Márk a képen, annyira emlékeztet Jocira, ő is imádja az újságokat böngészni!
Ma meglesz a babataligátok, szép napsütéses időt kívánok az első sétához az új kocsival!
:lol:

Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Ez véletlen volt!
Tabot ütöttem és elküldte.Ezer bocs.

Most akkor írok is.... :D

Petra
Köszi az infót. Lehet, hogy találkozunk!
De jó, hogy két héttel kevesebb van hátra!!! Reméljük a kicsi sem akarja tovább élvezni anya vendégszeretetét. Én legalábbis úgy voltam, hogy ikább egy picit jöjjön előbb, mint később.
Nem tudok semmit a baba-mama tornáror, de ha kipróbáljátok, légyszi írj róla. Engem is érdekelne. Sima tornára nem sok az esélyem, este fél 8-tól már nincs kedvem menni. Örülök, ha letehetem a fenekem. Pedig rámférne egy kis mozgás.

Orsi
Igen, nagyon leköti az újság, de jobb volna inkább ha lentről közelítene. :lol:
Én is írni akartam, hogy itthon is van "gyeremek póráz". Már láttam is párszor. Nem igen tudom eldönteni, hogy mit gondoljak róla.
Tegnap már kipróbáltuk a taligát! A boltban összerakattam és irány a DM. Aztán lent voltunk a nagyszülőknél és terepen is kipróbáltuk. Füves területen simán lehet vele haladni.

Anyapoc
Remélem apa hamarosan jobban lesz. De csak annyira, hgoy élvezni tudja a társaságotokat, viszont még dolgozni ne kelljen neki. :wink:
Kedd babaklubb???? :?:
Tegnap este biztos minket is a pokolba kívántak a szomszédok. :lol: Este 7-kor fúrt Apu. Feltette Márk ajándékát a mennyezetre. Lámpát kapott még a névnapjára és csak most sikrült a helyére tenni. Hát Istenem ez van, ha a nagypapi még nem nyugdíjas.

Anya4
Nekem is dolgoznak rokonaim Herenden. Csak felkeltette a figyelmemet,hogy ennyire egyedi dolgok is készülnének ott?
Azért köszönöm, rendes vagy. :)

Dobok fel pár képet tegnapról.
Orsi, hogy tudjál arcot társítani a névhez. Igaz egy kissé "sötétek" vagyunk rajta :lol: És persze a taligáról és készült egy kép.
Kép Kép

"Nyuszi" ül a fűben
Kép

Milyen érdekes ez a sok víz. Nem értem miért nem engednek bele! :?
Kép


Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Köszi,aranyos vagy,hát nem biztos,hogy Apa gyorsan fog javulni... :(Ez eléggé elhúzódó dolog és hol jobb,hol rosszabb.De talán hétfőn többet tudunk :)!
Az biztos,hogy a táppénzt intézni nem könnyű... :(
Nagyon jók a képek,szuper,hogy jól szolgál a babakocsi :)!
Gondolom,elég könnyű is :D!
Lámpa :)...hát egy-egy ilyen beavatkozás engem sem zavar,csak a folyamatos csörgés -zörgés... :( Hozzáteszem,amióta Apa itthon van,még véletlen sem történik semmi :roll: ....
Kedd elvileg OK,legalább is nem emlékszem,hogy lenne bmi program :D!

Na megyek,nem sokára kezdődik az ovis jubileum,majd dobok a kis VUK-omról képet :)!

Puszi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Sajna nálunk is visszatért az ősz, így mára beszorultunk a 4 fal közé. Csütörtökön munkaszüneti nap volt (Jézus mennybemenetele című + Vatertag), és elmentünk pancsizni a gyerekekkel. Nagyon jól éreztük magunkat, és fürcsi után még városnézést is beiktattunk Kemptenben. Pont népünnepély volt, egy búcsú kellős közepébe kerültünk (pont olyan mint egy mo-i búcsú, csak kicsit fantáziadúsabb játékokkal és körhintákkal). Na, a fiúk kitombolták magukat... dodzsem, lövés, dobás stb. :lol: :lol: Hazafelé még megálltunk az erdőben egy kis pataknál, itt a gyerekek kavicsokkal kidobálózták magukat. Este egyiket sem kellett elringatni... :wink:
Holnap nálunk nem lesz gyereknap, így programok sem. Bár most az időjárás miatt annyira nem is sajnálom. A német gyereknap szept. 20-án van, akkor még valószínűleg itt leszünk.
Képzeljétek, tegnap felhívtak a munkahelyemről, hogy mehetek dolgozni akár már hétfőtől is. :o Végülis megbeszéltem a főnökömmel, hogy október közepétől megyek vissza, addig várnak türelemmel. Ha felvennének valakit (valószínűleg pályakezdőt), akkor az ő betanítása+tanfolyamok tovább tartanának, mint október. Így inkább várnak rám... és én örülök neki, jólesett, hogy így akarják. :)

Anyapoc!
Apának jobbulást, gondolom egy ilyen "nyavalya" nem egy hétig tart és nem kis fájdalommal jár... :(
Nagyon aranyosak vagytok a képeken, és most tűnt fel számomra, hogy a tesók mennyire nem hasonlítanak egymásra :) :) :) . Vagy rosszul látom? Család mit mond?
Együttfürdés: Irigykedem, mert nálunk most kivitelezhetetlen :( . Pedig otthon úgy élvezték? De hát sajna itt csak zuhanyozó van + kis műanyag kád Encinek. Abból meg úgy kipancsol, hogy az alattunk lakók lehet, hogy esernyővel vacsiznak :lol: .
Szomszédok: Tegnap hatalmas buli volt, éjfél körül lehalkították magukat, de még sokszor felébredtem a "duruzsolásukra" :x . Legszívesebben hívtam volna a lakáskommandót... bezzeg erre felénk nem járnak... :roll:
Milyen volt a gyereknap az óviban?

Szilvi!
Nagyon szuper a babakocsi, és gondolom ennek a felcipelése már leányálom... Mindig Te jutsz eszembe, amikor a háromszintes társasházunknál beszállok a liftbe. Nem tudom, otthon a 4-5 szintesekbe annak idején miért nem raktak... Tudom, költség, de hát úgyis átterhelik a lakástulajdonosokra.

Orsi!
Hogy repül az idő... már a 30. hét :o :o :o ! Joci szokta simizni a pocakodat? Tényleg, és nevet választottatok már?????
Újságolvasás: :) Aranyos lehet Joci, amint művelődik. Enci egyenlőre még tépi a lapokat, úgyhogy csak keménytáblás könyveket kap.

Andi!
Felzárkózás: :lol:
A kertetek biztos nagyon szép, a sok munka + eső meghozza gyümölcsét. :)
Az éjszakázásokért részvétem. Hát nem irigyellek... :(

Petra!
14. hét... nem semmi, hogy már Te is lassan félidőhöz érsz. Tényleg nagyon gyorsan telik az idő. Néhány hét, aztán már a picúr mocorgását is érezni fogod. :)

Anya4!
Sajna nekem sincs még meghívóm az iwiw-re, de azt sem tudom mi alapján jár. Keresgéltem, de erre vonatkozó információt nem találtam. Lehet, hogy igényelni kell? Megpróbálom kideríteni...

Lépek, mert még ott figyel a mosogatóban az ebéd edényhalmaza... :oops: Nem akartam nagyon zörögni, míg Enci alszik, de tovább nem bírom elnézni... :)

Puszi, további szép napot és kellemes gyereknapi időtöltést holnapra!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szilvi!

Nagyon heleyesek vagytok a képeken!Végre rólad is lehet képet látni..
A babakocsi pedig szuper, a színe is! :lol: És látom, Márknak is bejön.

Kriszta!
Már a 31. hétben vagyunk :lol:
Név: Franciskának fogjuk hívni a hugit.
Joci inkább oda szokott bújni a hasamhoz, nagyon ennivaló!
Mi most épp mamiéknál vagyunk, mert apának nyitott hétvégéje van a cégnél, ezért du. cirkuszba visszük a manót!


Mindenkinek további kellemes hétvégét!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hahó!

De eltűnt mindenki... :o

Remélem nem betegség, vagy valami kellemetlen dolog!
Nálunk egyre hidegebb van, ma már be is kellett fűtenünk... :cry: Nekem meg annyira fáj a torkom, hogy alig bírok nyelni :( . Szóval csak panaszkodni tudok, így be is fejezem... :wink:

Puszi! Írjatok!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: