Új privát üzeneted érkezett!

Mi pedig itt jártunk:

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsika,hogy el voltam tűnve,de már megint beteg lettem,úgy látszik bepótolom az elmúlt évek "hiányosságait". :(
Elkaptam ezt a hasmenéses gyomorfájós,hányós vmit,ma voltam dokinál,de nem sokra mentem vele.azt mondta 2-3 nap múlva elmúlik.Csak olyan gyenge vok,mert nem tudok enni,és 4 kilót le is adtam,igaz rámfér,de nem ilyen áron.Ha eszem vmit kezdődik minden előről.

Szilvi:Ne legyél elcsüggedve,majd csak jobb lesz,nálunk is itt a gond a párom szülei vaygis inkább az anyja.De a párom mindig mondja ne foglalkozam vele,de könnyű azt mondani,mikor rájön a hülyeség,és halálra szekál.Nagyon átérzem a gondotokat,egy cipőben járunk :(

Kati:csak azért félek az autótól,mert 13 éve volt egy autó balesetünk az akkori párommal,aki belehalt,én pedig kómában feküdtem 1 hónapon keresztül,és nem tudom,hogy tudnám leküzdeni a félelmemet ez iránr,eleinte a férjem mellett is féltem az autóban,de mostmár tudom,hogy jól vezet,bár ez kevés mert nem csak rajta múlik.

Kislány:Nagyon szép helyen voltatok.Örülök,hogy jól érezted magad.

Bolha:Tök édes a Lala nagyon jók a képek.A ragut ma nem csináltam meg,csak megvettem hozzá mindent,nem volt hozzá már lelki erőm,de remélem holnap már összejön a doloG.Drukkolok neked én is,hogy rábólintsanak,de biztosan rá fognak.


Teszek föl nektek én is képeket,amik most készültek.

Puszi jó éjt nektek! Kép Dius Kép Nono


Mopst aztán eleresztettem magam,írás terén.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Egy kicsit elbénáztam a képfeltöltés,és a Diusról nem azt akartam,na majd holnap.

Puszi

Kép
Kép
menyhartandi
 
 

 
 

Szia Andi!

Hasmenés, hányás???? Az ténylet 2-3 nap, sajna nincs rá gyógyszer. Én 2 éve töltöttem 3 éjszakát a fürdőben.. :shock: Iszonyú rossz volt. Kitartás!! Mindjárt jobban leszel!!! Legalább folyadékot próbálj bevinni, bár nekem az is kijött akkor. :(
Kerüld a piciket, mert ez fertőző!!! 1-2 hétig csak lappang az emberben, és utána jön ki!! Nálunk ez végig ment az egész családon és baráti körön. :( A következő áldozat mindig 1-2 hét múlva volt... :(

Jobbulást!!
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Andi, még annyit: ez a baleset ügy nagyon szomorúú. 6 éve Norvégiában kishíján belezuhantunk egy fjordba a testvéremmel. Az autón és a lelki sérülésen kívűl semmi bajunk nem volt, szerencsére. Évekig görcsben volt a gyomrom minden egyes kanyarban, utáltam, ha nem én vezetek. De muszáj volt szembenéznem a félelemmel. Nem mondom, hogy néha nem rándul görcsbe a gyomrom egy élesebb kanyarban, de ez évente néhányszor van csupán....
Akkor Te kaptál egy újabb esélyt az életre. Kaptál egy figyelmeztetést, hogy valamin változtass.És ha változtattál, akkor nem kell félned többet. Próbáld meg a vezetést, ha tudod....

Puszillak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk tanácsadásról. Lala: 8470 g 70 cm, a csípője bal oldalt kissé kötött. Vivi: 3 évesen 14 kg 98 cm. :lol: stöpszlike :lol: :lol:

Andi: :cry: nagyon sajnálom a balesetet. :cry:
Remélem mára jobban vagy. :)

kislany: fúúúú. sárgulok.. :roll: :lol: Naagyon szép helyen voltatok. :D :D

Szilvi: hol vagy? minden oké?

Kati: hogy haladtok? :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha: Igen, mondhatjuk, hogy minden OK. Fogok reagálni és írni, csak most nagyon le vagyok pihenve agyilag. Várjuk a tanácsadónkat, hogy mit tud mondani. Illetve Gyula nagybátyjának egy bankos ismije és ha ő azt mondja, hogy ilyen feltételekkel ennyi és ennyi hitelt kapunk, akkor az 100%, ha pedig azt, hogy nem, akkor az is 100%, úgyhogy most izgulok ezerrel...
Úgy néz ki, hogy mi is építünk inkább, mint veszünk, mert majdnem annyiért építünk, mintha vennénk és akkor már az a mi ízlésünk szerint van kész. Huh... asszem inkább befejezem az írást, mondom, hogy le vagyok pihenve.
Rita: majdnem akkora Lala, mint Koppány. :)
Andi: remélem már jobban vagy. Sajnos az a pár kg hamar visszamegy. Én ezen átestem kb. 2 hónapja, úgy örültem, hogy 62-ről 58-ra lefogytam, de már megint 60.5 vagyok. :( Na jó, zabálom is kétpofára az édességet amit tudom, hogy nem kéne, de nem bírom megállni...
Kati: remélem haladtok és minden rendben.
kislány: irigyellek, amúgy én is sokszor járok ilyen helyeken, csak sajnos én képzeletben, de egyszer úgyis eljutok ;)
Gyulának már mondtam, hogy ha esküvő, akkor csak Dobogókőn és a nászút csakis az Alpokba... aztán, hogy mi lesz egyszer az majd kiderül...
Puszi mindenkinek!
Szorítsatok, hogy ne essek megint pofára, mert már napok óta nézegetek családi ház alaprajzokat, telkeket, stb... NEM akarok csalódni!!!
Kati: mennyiért vettétek a telket - ha nem vagyok indiszkrét?
Mi itt Botyiba találtunk ezen a részen 800-1500 nm-es telkeket 3-5 milla között...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Mi az, hogy kissé kötött a csípője? Nem mozog annyira?
Már megint mennyit írtam... hihetetlen...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


Csak gyors helyzet jelentek !!

A terv alkul , végre !!! Meg van a hátsó teraszom !! :lol: :lol: :lol:

A telket ma meg vettük !!!! Jeszzzz :lol: :lol:

Szilvi ! 6,5 milla volt. Szóval az 5 millás 1500 nm az szuper ár sztem !!!! :lol: :wink: És ha a kissebb is elég nektek, akkor az már kész spórolás !!! :wink: :wink:


kislány !!!! Csoda szép helyen voltatok !!!! :lol: :lol: Kár, hogy mi nem tudunk síelni !!


bolhácska!!! Gyönyörűűű ez a kis csaj !!!


Andi !!! Neked is csodára szépek a lányok !! Tényleg, Diából itt nem sokat látunk , de várjuk következő képet !!!

Szóval, akkor megint jobbulást kívánuk , de most már remélem utoljára !!!!!
:wink:

LÁnyok ezek a balasetek !!!! Döbbenet , nagyon szerencsések vagytok !!!! :wink:

Andi !!! Te viszont tényleg kaptál egy új életet , hát éljél is vele !!!
Lehet , hogy pont ez a feladat , leküzdeni a félelmet !!!! :wink:
A barátodat nagyon sajnálom !!! :cry:

Nagyon drukkolok !!!!!! Sikerülni fog ez !!!!!!


kislány !!! Te meg nagyon ügyesen vetted az akadályt !!! :wink:


Millió puszi ektek , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Lányok!!

Van valami trükk az állandó éhségre???
Attól félek, hogy gyomorrontásom lesz!!! Én ma mindent összeeszedtem, és azóta is éhes vagyok!!!! :shock: :shock:
Kb. 4 napra elegendő kaját főztem ma, és még egy adagnyi maradt holnapra. De még sokáig tart a mai nap.. :shock: :shock: lehet, hogy azt is megeszem!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: ha kívánod, egyél. :) Szerintem nem véletlenül kívánod. Én nem ismerek trükköt az éhségre, pedig nekem is jól jönne, pedig én már szültem. :) Jó étvágya lesz a babának is, ha megszületik, ha már most ennyit kér. ;)

Puszi mindenkinek, jó éjszakát!

Ja, igen: beiratkoztam egy tanfolyamra, március 29-én kezdem, szombatonként. :)
Szorítsatok, hogy sikerüljön és hogy a XIII. kerbe indítsák (attól függ, hogy beiratkozásnál melyik helyszínt kérik többen) és ne a XI-be, mert az nagyon messze van.
Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó, 1 éves és mivel Gyeden vagyok, így csak féláras és van havi részlet - ha esetleg valakit érdekelne még. ;)
http://www.efeb.hu/?id=11098

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Na tessék, még egy fél üveg cseresznye befőttet is bevágtam most!! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szólj, ha elfogyott minden étel otthon. Itt még van valamennyi, ha kell. :D
Bár, ha jobban belegondolok, nem sok... rakott krumpli, tiramisu, kakaó, csoki, nápolyi, babapiskóta, alma és még 1-2 akármi... szóval én még fent vagyok egy ideig, mivel nem vagyok álmos, csak szólj és adok! :)

Egészségedre! Én nem szeretem a befőttet. :( Mi lett a másik felével?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

kislany: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: egyél ha jólesik :D Vannak ilyen időszakok. Ez van. :lol: Igyál sokat.

Szilvi: na építkeztek? Drukolok, szurkolok, szorítok. :D Ha egy kisebb telket vesztek az nem jó? Hármotoknak amúgy sem kell egy naaagy ház nem? :)

Kati: hurrrááá. :D Az első lépés. Telketek már van. Legalább elindult a folyamat. Remélem nálunk is ilyen szépen haladnak majd a dolgok. Meg persze mindenkinél aki építkezik. :D

Andi: na hogy vagy? Remélem jobban. Sikerült a kaja tegnap? :D

Na megyünk. Elkezdünk szervezkedni a szombati bulira. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !! Csak nem egy szülinapi buli lesz ???

Szilvi ! Nem is mondtam ,hogy szuper lesz hogy ti is belevágok !!! Legalább olyan lesz amilyet szeretnétek !!!
Mit modtak a tanácsadók ???
Tanfolyam ?? Ügyi vagy !!

kislány !!! Csak egyél , ha kívánod, mikor máskor, ha nem most ??
Valamiért csak kívánjuk azt a sok kaját !!! :shock:

Régen mindíg azt mondták , egyélcsak hisz kettő helyett eszel !!!


Andi !!! Hol vagy ???

Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Köszi jobban vagyok szerencsére.
Remélem mostmár így is marad.Szörnyű éjszakám volt a Nóri fél 4-kor aludt el addig ordított és nem tudtuk kideríteni mi a baja,csak ölbe volt jó neki,pedig nincs elkapatva.Dius átjött közzénk,de a Nóri sírása miatt,mi átmentünk az ő szobájába,és ott aludt el a Nóri,én vissza a nagyágyba,és reggelig külön szobába aludt most.
Megyek is mert fáradt vok,most alszanak a lányok.
Bolha isteni lett a ragu.Jöttök akkor valamelyik nap?Óriási a Lala,nem semmi.
Drukk nektek Szilvi telek ügyben,Kati éljen.
Kislány:akkor ezek szerint a rókák távoztak,ha igényled egyél,bár én nem tudom mert sosem volt evés ingerem néha megkívántam dolgokat és ennyi volt.

Puszi.Este még följövök.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

gyors kukk mert meyünk aludni. :D

Főzzünk játszóteret ide! Én vettem egy 300 g-os delikátot. Soha nem használtam, de ha esetleg össze tudunk sok mamával fogni, akkor használni fogom. :D Na? Beszáll valaki? :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Szilvi:engem lehet,hogy érdekelne ez a suli,írnál róla bővebben,hol kell intézni,mennyi sb.

Bolha:ritkán használom én is,és miután beszéltünk megnéztem és elég sok van még belőle,de anyósomnak szólok,hogyha vesz a címkét adja át nekünk. Kép Dius


Sziasztok.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok Anyukák!

Csak tanuljatok!!! Legalább egy kicsit kimozdultok, és emberek között vagytok!! :D

Engem pedig utolért a dátha... :cry: Szörnyű éjszakám volt, elő kellett vennem az infralámpát, meg kamilla teát raktam párologtatni a radiátorra, most meg a mézes teát szopogatom. Úgy döntöttem, ágyban maradok ma, mert ez esik jól.
Folyik az orrom, zúg a fejem.. :twisted:
Igyekszem kifeküdni.

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok.

Jobb valentin napot mindenkinek. :P Apa megint duzzog. Csak most halvány fogalmam sincs miért. Ez már a 3. éve, hogy valentin napon ezt csinálja. :cry: Mindegy lesz@rom!

Kati: igen szülinap lesz szombaton. 2 is. :D Vivi 3 lesz, Lara pedig fél éves. :D 2 torta, 2 ajándék. :D Kíváncsi leszek. :)

kislany: jajj jobbulást! :) Ha van kedved akkor próbáld ki sokaknak bejött: 1 filter hársfatea, 1 filter borsmentatea, és 2 filter kamillatea. Forrázd le őket együtt, hagyd állni kb 5 percet és mézzel ízesítsd. Napi 2 bögre melegen elkortyolgatod. Kb 2 nap múlva elmúlik a nátha. :)

Andi: dius még mindíg gyönyörű. :D Meg persze a legkisebb ugrifüles is. :D Én még életmben nem használtam ételízesítőt. :roll: Kíváncsi vagyok milyen. :)

Szilvi: tanfolyam? Fúú. Ügyi vagy. Én valamilyen idegen nyelven gondolkozom. Mondjuk angol meg spanyol. Világ életemben németül tanultam és egy kukkot sem tudok.. :oops: :oops: :roll:

Na megyek. Tegnap elkezdtem szelektálni a ruhákat. Ma asszem folytatom. Puszi nektek, majd jelentkezem. :D :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó reggelt !!!



Nagyon Boldog Valentin napot mindenkinek !!! :lol: :lol: :lol:


bolhácska !! És megkérdezted már miért is duzzog ???

De jó lesz a lányoknak a szombat !!! :lol: :lol: Mit kapnak ajándékot ???


Én nemrég vettem egy nagy ételízesítőt, de hát rajta !!! Ha megyek boltba majd veszek !!!


Andi !!! De jó, hogy már jobban vagy !!! Mi is tiszta nyügik vagyunk már napok óta !!!! Nem tudom mi lehet , remélem nem kapta el tőlem ezt a nyavaját , nagyon vigyáztam mindenre !!!
Nincs semmi jele még , de hát már nem tudom hova tenni ezt a nyűglődést !!

Ja , de igen , ráfogom a fogára !!!
:wink:


kislány !!! Remélem már jobban is vagy !!!


Szilvi !!! Hol vagy , minden rendeben ???



Puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


kati: most hívott apa. Mondta, h nagyon szeret. :D Szóval nem tudok kiigazodni rajta. :D Mindegy. Pasi.. :P :lol:

a lányok meg. Háát nem is tudom. Vivi megkapja a bátyja kis biciklijét, meg szombaton megyünk a gulliverbe délelőtt. Ott majd kiderül mit kap még. Lara meg szerintem egy kis puha könyvecskét kap. Nagyon szeret olvasni és mindent megrág. Így szerintem ez lesz a legjobb. :D Jajj Mit csináljak? Megőrülök. Lalának 1 db fogacskája már totál kinnt van és rágja a cicimet. Komolyan naaagyon fáj. :cry: Tippek? :D Nem akarom külön fejni neki és cumisüvegből adni. De jó lenne ha nem lyukasztgatná.. :P :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Boldog Valentin napot kívánok én is Nektek!! :lol:

Most már egy picit jobban vagyok, bevágtam egy hatalmas bögre teát, mézzel, és még külön is ettem mézecskét. Plusz C vitamint is bevettem. A hársfa teát tudom, hogy dicsérik, de most pont elfogyott. Szereznem kell.

Szóljatok rám légyszíves, hogy jobban vigyázzak magamra. Most már tudom, hol hűltem meg. Amikor hajat mostam, és megszáríottam, utána lesétáltam a nagymamáékhoz, és éreztem, hogy fázik a fejem. Szerintem akkor fázhattam meg.!!!

Bolha, a pasik soxor bolondok. Ahogy mi is. :lol: :lol: :lol: Remélem azért szép napotok lesz!!! Larának már 1 fogacskája van?????? Kis drága!!! :D :D :D

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


a fog:

Kép Lalanéni

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Én is Boldog Valentin napot kívánok mindenkinek! Bár én nem szeretem megünnepelni, de miért ne... :)

Andi: www.efeb.hu - itt rengeteg tanfolyam van. Én specko a társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó szakra megyek ami Gyedeseknek 115.000 Ft. Ezt 11 vagy 12 havi részletbe is be lehet fizetni (én ezzel fogok élni), 40ezer a vizsgadíj (ez 2009. március). 12 hónapos. Van kedden és csütörtökön oktatás vagy pedig szombaton. Én a szombatira megyek. Ez 9-15 óráig tart. Vagy a XIII. ker Frangepán utcában vagy a XI. ker Villányi úton van a tanfolyam, mindkettő könnyen megközelíthető vonattal és villamossal. Frang. utca: Újpestig vonat, onnan 14-es villamos, Villányi út: Nyugatiig vonat, onnan 6-os villamos.
A lényeg a lényeg, hogy minden tanfolyamra Gyed alatt 50% kedvezmény jár, lehet részletben fizetni, két tanítási idő között lehet választani (kedd és csüti délután v. szombat), de van ahol van távoktatás, az 3 hetente 1 teljes szombat (ezek olcsóbbak, bár én annyira nem bízom bennük). Ha Gyed-kedvezményt veszel igénybe, akkor egy igazolás kell a munkáltatótól, hogy Gyeden vagy, vagy egy olyan számlakivonat amin az szerepel, hogy gyedet kapsz havonta (és nem munkabér címszó szerepel rajta).
Remélem tudtam segíteni. :) Ja, március 29-én indul, előtte kb. 2 héttel max. be kell iratkozni. Van on-line jelentkezési lap amit kitöltve pár nap és jön egy beiratkozási díj csekken (3000 Ft).

Bolha: én is szólok anyósnak, hogy ilyet vegyen és ne olyna Plusost (nem tudom a márkát). Nagyon szép a fogacska, de sajnos én nem tudok ellenszert a harapásra, idővel leszokik róla. Koppány is leszokott, pedig ő is sokat harapta, én meg sokat kiáltottam, hogy jaaajjjj meg auuuuuuuu, sokszor meg is ijedt és úgy hagyta abba a rágást. :)
Igen, pasik... pl. Gyula tudja, hogy nem szeretem a valentín napot (ahogy ő sem), mégis azzal kezdte a napot, hogy mms-ben küldött egy szép képet üzenettel aztán felhívott. Így vettem neki egy kis apróságot - pedig mint írtam, egyikünk sem rajong ezért a napért, mert műnek találjuk. :( Nem lehet kiigazodni rajtuk (ahogy rajtunk sem), úgyhogy fel a fejjel, estére tuti a reggel ellenkezője lesz. :)
Nyelvtanfolyamon én is gondolkodtam, találtam is Veresen a Katedrának hétvégi tanfolyamot, de ott azzal volt a problémám, hogy egyszerre kell befizetni a 40.42ezer Ft-ot, nincs részlet. Az meg nem megy. :( Én németet szeretnék meg angolt meg spanyolt. Aztán idővel franciát, meg héber, meg a roma nyelvet is megtanulnám. Úgyhogy ezek a tervek. :) A lényeg, hogy Veresen a piacnál valahol van a Katedrának tanfolyama hétköznap és hétvégén is, ahogy összejön a 4 fő.

Kati: megvagyunk, élünk, csak szenvedünk. Anyunak nincs munkahelye, Gyulának holnaptól megint kétséges a hazajutása a sztrájk miatt, ma jön a bankos pali és megtudjuk, hogy számíthatunk-e hitelre vagy sem (olyan pozícióban dolgozik, hogy ha ő eltudja intézni, akkor kapunk hitelt, ha nem, akkor sehol nem fogunk ilyen feltételekkel kapni), úgyhogy DRUKK nekem! :)

kislány: gyógyulj meg és ne menj ki hajszárítás után az utcára, mert a fejbőr megfázhat, mert annak több idő kell, hogy megszáradjon, úgyhogy Rád van szólva! ;) Jobbulást!

Csak hogy fokozzam, Koppánykának jövő hét vasárnap lesz a szülinapja. :) Nagy tortát nem kap, mert amit csináltattam volna az kb. 12000 Ft, azt meg soknak találom egy 1 éves babának, aki még nem fogja fel, hogy mi az, úgyhogy kap egy egyszerű 8 szeletes csokitortát marcipánnal vagy sütünk neki valamit. Már vettünk neki egy hatalmas dömpert amiben volt még két kisebb, meg kapott egy homokozókészletet. Ennyit kap.

Puszi mindenkinek, megyek takarítani. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Már megint sokat írtam. :)
Bocs, még annyit:
Bolha: az a kendő külön tök jó.
Andi: pontos link: http://www.efeb.hu/felnottkepzes
vagy: http://www.efeb.hu/?id=11098
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Boldog Valentin napot kívánok én is nektek!

Mi sem tartjuk a párommal,én max főzök bmi finomat+vmi desszert és ez a Valentin nap nálunk.Nem csak akkor kell kimutatni,hogy szertjük a másikat.

Szilvi:Köszi az infókat.És drukkolok nektek,hogy a pasi tudjon nektek vmit intézni.Biztos lesz vmi megoldás ő szakember neki találniua kell vmit.

Kislány:jobbulást kívánok neked.Vigyázz magadra légyszíves!Nagy szereencséd van akkor neked is az élettel a baleset végett.

Kati:remélem,hogy nem kaptatok el semmit csak tényleg a fogacska miatt van.

Bolha:mire hazaér a párod majd fölenged,de azért kérdezd meg tőle,hogy miért csinálja ezt.
Holnap jöttök?Dius már nagyon vár.

Ma féléves a Nonokám!

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szilvi: DRUKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kislany: irgumburgum!! :D

Kati: remélem nem lesztek betegek.

Andi: holnap 10-fél 11?
És nagyon boldog miniszülinapot Nonónak! :D

Apa megbékélt már. Beszéltünk telefonon. És szeret. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !!! Nagyon aranyos ez a kép !!!! Szépen látszik a fogacska is !!!


Szilvi !!! DRUKKKK, DRUKKK !!! Nem baj ha sokat írsz , csak írál nyugodtan !!!
Aszta , tényleg Koppány is mindjárt egy éves !!!


kislány !!!! Tessék jobban vigyázni magatokra !!!


Andi !!! Nórácskámnak boldog féléves hófordulót !!!!!! :lol:


puszi nektek


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Na itt is vagyok. Anyával csavarogtam egy kicsit. Igazság szerint kaptam karácsonyra egy fülit, ami azonnal eltört, és azt szerettük volna megcsináltatni. Aztán végül odajutottunk Anyukámmal, hogy a régi dirib-darab ékeszereket becseréltük egy gyűrűre nekem. :lol: :lol:

húú, annyi évfordulóról, hófordulóról, napfordulóról írtatok, hogy már fogalmam sincs, kinek milye lesz!!! De a lényeg, hogy mindenkivel nagyon örülök, és Mindenkinek BOLDOG ÉV/HÓ/NAP FORDULÓT KÍVÁNOK!!!!!
:lol:

A Valentin napról, szerintem is erőltetett. Legalább annyira, mint a Karácsony. Nem szép ilyet mondani, de én azt sem szeretem. Mű mosoly, póker arc az egész!! :shock:
Én tegnap vettem magamnak veresen a piacon 2 szál nárciszt és 1 szál tulipánt. Mondtam is Apának, hogy ne vegyen nekem semmit, mert én vettem virágot, és veszek minden héten, hogy legyen a vázában virág. MErt én azt úgy szeretem!! :lol: :lol: Erre Apácska közölte, hogy őt ez nem érdekli, és igenis fog nekünk virágot hozni, ráadásul nem is egyet, hanem egyet-egyet. NEkem és a kislányunknak!!! :lol: :lol: Hát nem édes?? Úgyhogy inkább nem nagyon tiltakozom. :lol: :lol: :lol: Viszont muszáj volt vennem neki valamit. Amit nem volt nehéz kitalálni. Imádja a kókuszos sütiket, így a Raffaellohoz hasonló kokuszos golyócskákat kap tőlem!!!
jA, meg vettem neki egy nagyon szuper, bazi erős csini nadrágot. Képzeljétek, amikor fizetni akartam, akkor közölte a csaj velem, hogy ez a nadrág ma 1500,- Ft!!! Én meg csak néztem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: De ezt mindenképp megkapta volna, a V. naptól függetlenül. :lol: :lol: Nagyon strapabíró anyagból van, igazából azért is vásároltam meg. De jól is néz ki!! :lol: :lol: Muszáj erős nacikat vennem neki, mert a munkája miatt kell. Ennyiért egyébként nem fogok varrni nadrágot!! :twisted: De remélem jó is lesz rá. :roll: :roll: :roll: Bár még sose vettem neki rossz méretű nadrágot, és ki is cserélhető, ha szükséges. :lol: :lol:

Andi, igen, igazad van. Nekem is szerencsém volt a balesetet illetően. Én utána kezdtem el értékelni igazán az életemet, és sok embertől bocsánatot kértem, ha megbántottam. Örülök az életemnek, és szeretek élni, sok más emberrel ellentétben...

Bolha!!! Nincs szó a csemetédre, mennyire gyönyörűűűűű!!!!!! Gratulálok!!!! Úgy megdögönyözném most!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csudaszép babuci!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És az a picike fogacska!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!! Mutattam a képet Larádról Apácskának!!! Nagyon tetszett neki!!! Sokáig mosolygott rajta!!! Az a gyönyörű tiszta, kék tekintete, imádni való pofikájaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden. Elkeserített a pali aki kint volt. :( Egyenlőre ilyen (már bocsi, de) szar feltételekkel nem kapunk hitelt. Illetve olyan banktól tuti kapunk amelyiknek magas a kamata, de azt meg nem tanácsolja.
Szóval ha lesz pénzünk, belevágunk egy lakáskasszába, hogy legalább 1-2 év múlva valamicske önerővel rendelkezzünk. Addig meg passz. Albérlet a lakáskassza miatt kilőve, itt meg nem tudom hogy fogunk megmaradni, már lassan egymás haját tépjük (szülők meg mi), egyre nehezebben viseljük el egymást és egyre több a balhé (már mindennaposak és naponta többszőr), a gyerekhez is egyre türelmetlenebb vagyok miattuk ami elég gáz... Úgyhogy elszomorodtam. :(
2 lehetőség van: lakáskassz a mi nevünkre, majd jövőre ebből önerő + hitel és házvásárlás (valahol közelebb Pesthez)
vagy
ezt a házat amiben anyuék laknak megvenni, de akkor a lakáskasszát az ő nevükre, hogy nekünk kevesebb hitelt kelljen felvennünk a ház vételére és ők mégis egy normálisabb házba tudjanak költözni. Tudtok követni? :) Mert én már nem nagyon...

kislány: mit dolgozik párod, hogy erős gatyesz kell? Jaja, a karácsony is már erőltetett, meg szerintem a szülinap is. Ezt arra értem, hogy pl. utálok bájologni, meg művigyorogni, meg mű jól érzem magamot játszani amikor nem is úgy van csak azért, hogy ne legyenk ünneprontó. Én pl. nem akartam menni karácsonykor sem pár emberkéhez, mert nem szimpik, mégis kellett mennem és órákig ott voltunk. Már azt hittem, hogy meghalok a sok művigyorba amit ejtenem kellett és mindenki tetette, hogy mennyire szeretik egymást, legalább ezen az egy napon, a többin meg egymás felé sem néznek. De muszáj volt, ha nem akartam családi balhét. Ugyaníg vagyok a szülinappal is. Utálom a sok KÖTELEZŐ látogatást és látogatót. Már várom azt az időt amikor csak a szűk család ünnepli azt amit akar és nem erőltetnek ránk semmit. Ha szenteste itthon vagyunk a másik félnek a rossz, ha ott vagyunk akkor meg anyuéknak. Ja, meg van pár rokon mindkét oldalról (Gyula, én) akik azt mondják, hogy nem számít az ajándék értéke... majd azt hallgatod tőlük, hogy ettől meg attól milyen olcsó szart kaptak. Na most akkor ne vedd magadra, hogy biztos nem beszél ki, hogy milyen olcsó ajándékot vettél. Illetve vettünk, na... értitek... Úgyhogy megutáltatták velem az ünnepeket. Én azt szeretném, ha az ünnepek (karácsony, szülinap) nem az anyagiakról szólnának, hanem tényleg pl .karácsonykor összejön a család a szépen feldíszített fa előtt és énekel meg ünnepel és eszik és tényleg jól érzi magát. Idén is annyi embernek kellett ajándékot venni, hogy hiába nem haladta meg fejenként a 2000-2500 Ft-ot, ráment kb. 80-90ezer Ft-unk. Ezek után meg elég rosszul esik, hogy némely embernek nem felel meg amit kapott. Erre Gyula azt szokta mondani, hogy mit foglalkozok velük, jövőre ennyit sem kapnak. A Valentin-nap is sajnos arról szól, hogy add ki a pénzed, mert csak ezen a napon kell kimutatni, hogy mennyire szereted a másikat. Szerintem meg minden nap. Bár lehet hülye a felfogásom. Szept-ben is hivatalosak vagyunk egy esküvőre amire semmi kedvem nincs elmenni, mert a nőt nem csípem (mert utánfutó), de a pali Gyula haverja (meg nekem is régi ismim), így kénytelen vagyok menni és szintén művigyorogni, nehogy én legyek a citromarc. Úgy örülnék, ha következmények nélkül le lehetne mondani ilyen eseményeket... Áh, ez a sok szöveg, már néha én unom magamat. :) Huh, remélem nem haragudtatok meg rám...

Sokan kapunk új lehetőséget az élettől, úgyhogy az ilyenekre oda kell figyelni és változni, másképp csinálni dolgokat, stb... Én is már többszőr meghalhattam volna, sosem tettem (szerencsére). Egyszer Újpesten mentem a külső sínen - gondolva, hogy ott úgysem jár vonat - fülembe szól a zene ezerrel és csak sétáltam, majd egyszer valamiért kiléptem a sínek közül. Pár mp múlva elsuhant mellettem a vonat, kb. fél méterre... Azt hittem, hogy összekakilom magam az ijedtségtől... 2006. június 4-én egy koncertről tartottunk haza kocsival. Fótnál egy idióta előzött, beakart elénk vágódni, de megcsúszott... kb. 2 méterrel a kocsi előtt (amiben ültem) suhant el jobbra, ki az útról, letarolva egy családi ház betonkerítését, kidöntve 2 fát és csomó bokrot. Akkor már terhes voltam (csak még nem tudtam róla), úgyhogy szerintem ez is egy jel volt. És még csomó ilyen "kis apró" dolog történik velünk az életben amik figyelmeztetnek, hogy igenis vannak őrangyalok és vigyáznak ránk, mert fontos emberek vagyunk valamiért... huh, már megint csak írok és írok... :) Mondjuk nem mondhatni, hogy sokat változtam, sok dolgot változtattam az életemben, de igyekszem.

Hisztek a természetfeletti erőkben? Lehet nem idevágó meg hülye kérdés, de akkor is... :)

Na megyek, bár nem tudom mit csinálok, mert álmosnak nem vagyok álmos, tv-zni nem szoktam nagyon... Ne haragudjatok a sok szövegért, de most nagyon lehangolt ez a pali.

Jóccakát mindenkinek! :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


A pipás-hajas az ma esti (csak hogy szép álmotok legyen). :) Nagyon hosszú már a haja... szerintetek 1 évesen lehet vinni fordászhoz vagy próbáljam meg én levágni? És ha ficánkol és nem hagyja, mit lehet tenni?
A játszóteres 1 hetes. Az alvós és a telefonos is kb. 1 hetes. Matatott a gépnél és egyszercsak elaludt, telefonálni meg imád, állandóan hozza a telefont, hogy telefonáljunk... Jó éjt, puszi! Kép Kép Kép Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Jó reggelt!

Szilvi: :( pedíg úúgy drukkoltam. :( Küldtem pü.-t. :)
Nekem nem voltak szerencsére ilyen extrém baleseteim. Illetve egyszer és akko is marha nagy mázlim volt. Beszálltam az egyik haverom kocsijába, és mikor egy kereszteződésen mentünk keresztül, nem állt meg a stoptáblánál, hanem ment egyenesen tovább. Egy nő meg belénk jött. Pont azon az oldalon ahol én ültem. Mázli volt, h semelyikünk sem ment gyorsan. Egy kis horpadás lett mindkét autón. De annyira éreztem, h nem kéne autóval menni... Hát puff neki be is jött a megérzésem. :?
A karácsonyt azóta szeretem, mióta van gyerekem. Felnőtteknek nem is szoktam semmit sem venni. Max sütök nekik valami finomat. Az legalább szívből jön. :D A gyerekek viszont ilyenkor ajándék hegyekben úsznak.. :oops: :roll: Nem bírom megállni, hogy ne vegyek nekik mindenfélét. Úgy tudnak örülni neki. :) És a kicsi szívem olyankor olyan boldog. :D
Valentin napot mi sem tartunk. Én egész évben imádom a páromat. :D És nem csak ünnepekkor kedveskedek neki apróságokkal. :D Ami tuti bejön mindíg az a mákosguba, meg a pörkölt nokedlivel. :D
Imádom Koppánykát. Eszméletlenek a képek. Főleg ahol bealudt a kábeleken.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Apa is jót mosolygott rajta. :lol: Szerintem viheted fodrászhoz. Van olyan ismerősöm, aki a fél éves csemetéjét már vitte hajat vágatni. Úgyhogy hajrá. :)
Ja és nem írsz sokat. :D Vagy ha igen akkor írj még. Szerintem nem baj, ha kiadsz magadból mindent. Legalább azzal is enyhül a feszültség.

kislany: hol vettél erős nadrágot? Nálunk apának kéne, mert 2 hét alatt szértmegy neki. :)

Húúú mennünk kell. :D Andi, ha olvasol, lehet késünk kicsit... :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó reggelt !!!



Szilvi !!! A fene vigye, pedig úgy reménykedtem !!!! Na, de ha ez a lakáskasszás doog összejön egy éven belül az egész jó !!! Nem ??

Én hiszek benne , hogy vannak őrangyalok , vagy valami hasonló , de hívjuk inább őrangyalnak az olyan szépen hangzik !!! :lol:

A Valentin napot én is kicsit eröltetetnek tartom , de nem úgy fogom fel , hogy az nap feltétlen szeretnem kell , csak egy kis megmlékezés, ami jól is tud esni azért !!! :wink:

A Karácsonyt én mindíg szerettem , de most , hogy Diám már élvezte is az ajándék bontogatást , sokkal élezeteseb volt 44


áááá

Kép


Kép
kati16
 
 


Semmi gond, valahogy csak kihúzzuk. Most azt kell eldöntenem, hogy megvegyük-e anyuék házát vagy várjunk kb. 3 évet és építtessünk egyet. Utóbbira azért hajlok, mert az a saját elképzelés szerinti lesz. No mindegy, majd lesz valahogy.

Igen Bolhácska, az a legjobb ajándék, hiszen a férfihoz a gyomrán át vezet az út - szokták mondani. Már én is megszeretnék tanulni normálisabb ételeket főzni, de ez is majd csak akkor lesz kivitelezhető, ha külön lakunk. Az ajándékot a gyereknek én sem tudom megállni, hogy ne vegyem meg. Gyula már rám szokott szólni, hogy ne vegyek már össze mindent, mert úgysem fogja használni az összeset.

Huh, most nem is írok semmit, mert nagyon éhes vagyok és kihagy az agyam, ma még nem ettem, csak egy tejeskávét ittam. Gyula mindjárt itthon van és mindjárt megyünk Veresre.

Csináltam fotoalbumot, raktam fel pár képet.

Puszi mindenkinek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


folyt. köv



Szilvi !!!! De , hogy találjuk meg az albumot ??? Mi a címe ??? Mert Koppány alatt nem !! ???????

Igen , igen ez elég nagy fejtörés, hogy még 3 év szülőkkel vagy nem !!!! Viszont akkor szuper kis házikót fogtok építeni !!!!


Én is rakok fel képet , egy régit ami a kedvencem !!!

Kép


Millió puszi , mennem kell

Kép


Kép
kati16
 
 


Nagyon édes... de ő most ki is? Te vagy Dia vagy a nagylány?
Az építkezés mellett döntöttünk Gyulával, valahogy csak megleszünk, max. egy 30ezres 1 szobás albérlet marad... majd kiderül.
Megint elfelejtettem venni Delikátot. Most már fel kell írnom. Na, meg pirospaprikát is. Grrrr...
Meddig van ez az akció Rita?
A képeket? Huhh... öööö... van az üzenetek alatt egy olyan, hogy "www". Azt hiszem arra kattintva, mivel a weboldal címéhez írtam be.
Sziasztok, további szép napot, bár a szél az rettenetesen fúj. :(
Csak egy kérdés:
hogy oldjátok meg az ovit a melóidő miatt? Szerintetek mit csináljon az akinek képtelenség megoldani vagy a bevitelt vagy az elhozatalt? Béreljek fel itt Botyiba bébiszittert aki elhozza majd a bölcsiből meg oviból? Tipp?
:)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


vagy ott van az alján, hogy profil és ott a weboldalnál van a link, az rögtön oda megy... vagy passz... :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


vagy ott van az alján, hogy profil és ott a weboldalnál van a link, az rögtön oda megy... vagy passz... :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hát jó hírem is van, meg rossz is...... :shock:
A jó az, hogy minden rendben van a babámmal. Ma voltam 18. hetes kötelező UH-n, és a pici koponyája, gerince, végtagjai teljesen rendben vannak. És az AFP is rendben! :D
A rossz hír az, hogy a méhlepényem nincs jó helyen. Túlságosan lenn van, és nem a hasfalon. :cry: :cry: Őszinte leszek, most kezdek aggódni, és félni................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3 hét múlva vissza kell mennem, addigra feljebb kell mennie.
A vizsgálat óta egész nap ez jár a fejemben, és a félelmem nem szűnik.............. De próbálom most össze szedni az erőmet, és bízni!!! Ilyen egyszerűen nem lehet feladni, igaz??? Küzdeni fogok és vigyázni magamra és a babámra!!! Muszáj!!! Akarom!!!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bogyó! Én hiszek, maximálisan hiszek a láthatlan erőkben! Őrangyalokban! És a jelekben. MInden jel, jel!!!
Ahogy ez a méhlepény ügy is!! Meg a vérzésem is a 6. hétben. Akkor is túlhajtottam magam, és azt hiszem most is megint túlpörögtem. Kezdtem azt gondolni, hogy 100 %-os vagyok megint, és mindent bírok. Már nem pihentem az utóbbi napokban délutánonként,hanem csak pakoltam, és takarítottam, és tettem vettem, szelektáltam,gereblyéztem stb.
Többet fogok pihenni, vigyáznom kell a babámra!!!

No, csajok a nadrággal most jártam úgy először a 8 évünk alatt, hogy kicsi lett. :roll: :roll: Egyébként Gödöllőn a tescoban van egy Colosseum nevű ruhás üzlet, ott vettem a nacit. Bogyesz kérdezted mit dolgozik Apa. Igazából mindent csinál. Ha kell irodában rajzol, ha kell, akkor meg heggeszt. Mindent. Ez a családi vállalkozás átka.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


És Mindegyikőtök babucija tüneményes!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jó reggelt.

Én már kukorékolok.
Hát nem vagyok nyuodt. Bekapcsoltam a gépet, és most ezerrel rákeresek a méhlepény fekvésére.... :shock: :shock: :shock:

Ti csak aludjatok még.

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hááát Csajok!!!!!

Cirka 1 óra alatt meglehetősen felvilágosult lettem. Egy biztos, nem jó, ha a placenta a méhszájon fekszik. :cry: 2 pozitív kimenetelű lehet a történet:
1. a méh növekedésével feljebb húzódik, és normális lesz a terhesség
2. nem húzodik feljebb, és ha ott marad a terhesség végéig, akkor császárral műtik az anyát, mert ha előbb szülné meg a méhlepényt, a bébi oxigén hiány miatt megfulladna a méhben.

A negatív esete pedig a vetélés. Pihenni, nem cipekedni, no huncutkodás, semmi olyan, ami a méhlepény leválását okozhatja. Nos, én most eldöntöttem, hogy mindent elkövetek azért, hogy a méhlepényem feljebb húzódjon, és hogy ne legyen semmi probléma. Nem fogok sem cipekedni, sem Apával összebújni, hanem sokat pihenni és vigyázni!!!! Nem mondom, hogy nem ijedtem most meg, de bíztató az, hogy most indul majd be az intenzív növekedés, és az feljebb húzhatja a lepényt. Egy írásban azt írták, hogy úgy képzeljem el, hogy fogok egy lufit. picit felfújon, és rakok rá egy pöttyöt tollala. AHogy egyre jobban fújon a lufit, úgy nő a méh, a pötty egyre feljebb lesz a lufi oldalán!! Szerintem ez egy kitűnő példa!!! :D Nem adom fel a reményt!! Így lesz, ugye Csajok???

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép jó reggelt !!


kislány !!!! Húúú, az a legfontosabb , hogy ne idegeskedj a baba ne érezze , hogy valami baj lehet !!!!

Hiszen nem is lesz , mert ügyes vagy és nagyon vigyázol rá !!!!!! :wink:

A másik nagyon fontos, hogy minden rendben van a babával !! :lol:

Nem jól mondom, EZ A LEGFONTOSABB !!!!! A lepény dolon meg te majd segítesz !!!! :wink: :wink:

Csak nyugi !!!!! A vetélést kizárhatjuk , hiszen te ill. ti úgy szerettétek volna már ezt a babát , hogy ez alapból szóba sem jöhet , emiatt ne is izgulj !!!

A császár legyen a legnagyobb gond !!! Ma már úgy is nagyon szépen csinálják és ha még is muszáj lesz, akkor muszáj lesz , nincs mese !!!

Te, hogy állsz a császár kérdéshez????


Igen, ez egy figyelmeztetés volt !!!!! Az a sok kerti munka is !!!! :roll:

Semmi sem fog elszaladni elhiheted !!!! Max. valaki majd megcsinálja !! :wink:

Már a 18. héten vagy !!!Látod, hogy megy az idő !!!! ????? :idea:


Szilvi !! A képen Diám van kb. 8-9 hónapos lehetett ott. Elkezdtek jönni a fogacskák és néha ilyen szépen nyálaztunk :roll: :wink:

A képeket meg nekem nem hozzta ki csak a közös abumba tudtam bemenni , és gondoltam akkor ott név szerint megtalálom , de nem .

Még a profilodba nem néztem !!! Hátha ott !!!


Andi !!! Hol vagy megint ???


bolhácska !!!! Vivikémnek Nagyon Sok Boldogságos Születésnapot kívánuk !!!! Kép


Szép napot mindenkinek !!!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


SZiasztok!

kislany: pihi-pihi-pihi. És amit könnyű mondani: NE IDEGESKEDJ!! :D Gyere mindíg, írd ki magadból a roszzat, jót. Csak gyere mindíg. :D

Hétvégén nem leszek mert szülinapozunk. :D :D :D :D

jippíííí :lol: :lol: :lol: :lol:

Kellemes hétvégét mindenkinek! :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak tegnep itt voltak a Ritáék,du.-án pedig orvoshoz kellett mennem,este pedig már fáradt voltam.

Bolha:Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk a lányoknak.Sok-sok puszival.

Kislány:nagyon vigyázz magadra,az első terhességemnél nekem is volt ilyen problémám,és ezzel írtak ki táppénzre,mondta a doki,hogy sokat pihenjek,kíméljem magam,ne emelgessek ami a legfontosabb.És minden rendben volt.A méh növekedésével szépen helyreállt.Úgyhogy ne aggódj,csak tartsd be a szabályokat.Igaz én utánna,ahogy helyre jött a dolog még az utolsó hétig dolgoztam.

Kati:nagyon édes a Dia.

Sziasztok,szép napot nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok.

Megint úgy érzem magam, mint a 6. heti vérzés után. Minden egyes pisinél nézem magam, és figyelek mindent. Érdekes, hogy akkor is ünnepeltünk, amikor zűr volt... ahogy most is....
Nem mondom, hogy nem aggódom, de azért próbálok nyugodt maradni. Ráadásul ugye eddig is fájt a hasam, de most is érzem. És a tudat, hogy a méhlepényem a méhszájon fekszik, ijesztővé teszi a hasfájást...

De igyexem. Nem számít, ha nem megy feljebb, akkor császár. Az nem érdekel, csak egy dolog, hogy a babámat- Hannát- egészségben a kezemben tarthassam júliusban.... :D

Bolha!!! Isten éltessen kicsi Vivikédet!!!! Nagyon boldog születésnapot kívánok Neki!!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

na a képáradat :) Köszönjük a köszöntéseket. :)

Tetoválással indítottunk. :roll: kreatívkodtam.. :lol:
Kép Kép Kép A gyertyafújás (elfújhatatlan gyertyát vettem... ) Kép Kép Kép Lara ilyen bumszli babaórát kapott. :) Kép A telefonoskisasszony. :) Kép Áhítattal nézte a dédi is a megfogható varázsbuborékokat. :) Kép Még jó, hogy a gyerekek kapták a buborfékfújót... :oops: :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: