Új privát üzeneted érkezett!

Hello Lányok!

Kfk kérdéseidre válaszolva: Még nem akartam tudni, hogy mi lesz a baba neme, mert nem akartam úgy járni mint a férjem unokaöccséék. Az 5. hónapban megmondták nekik, hogy fiú lesz (mindekinek újságolták a családban és mindenki nagyon örült), majd a 7.-ben megtudták, hogy mégis lány. A kislánynak is mindenki nagyon örül, hiszen első gyerek, csak kicsit furcsa volt a dolog.
Hát én nem szeretnék így járni. Ráadásul nálunk első unoka a férjem családja részérő, így nem akarom a kedéjeket feleslegesen izgatni.:-)
Egyébként teljesen mindegy, hogy kisfiú vagy kislány, mert nekünk első babánk lesz. Csak azt szeretném, hogy teljesen egészséges legyen.

Ha kislány akkor Tünde, ha fiú akkor Bálint lesz a neve. A lánynevet én a fiút a párom választotta.

Szeptember 1-éig dolgozom, aztán teljes gőzzel a babaszoba kialakítása és a babakelengye beszerzése lesz a házifeladatom:-)

Még nem vettünk babakocsit és szeretnék tanácsot kérni tőletek. A pici születése december 5-re várható (Mikulás hozza:-)). Van e babakocsik között különbség abban, hogy mikor használhatóak? Mármint van-e téli meg nyári verzió? Vagy van-e különbség a kerekeik között?
Én láttam olyan típust, amibe a bébihordozót bele lehetett tenni. Érdemes-e ilyet venni, mert praktikusnak tűnt, hogy hosszú távon azt is lehet a kocsival együtt tolni? Vagy külön megvásárolva is jól beválnak ezek a dolgok?

Bocsi, hogy ennyi kérdésem van, de hát ez ilyenkor így szokott lenni:-)

Tigribigri(Szia szintén Hajnalka :-)) kérésének eleget téve próbáltam a topikot kérdésekkel ellátni. Remélem lesz kedvetek válaszolni?

Üdv:
Borzy
borzy
 
 


Sziasztok!

Borzy!
Bár én egyes babakocsiban nem vagyok jártas, mivel ikreim vannak. Kép
De a legfontosabb szempontok közé tartozik, hogy hol szeretnéd használni. Pl. akarsz-e BKV-val közlekedni, vagy csak a környéken sétálsz, ott milyenek a járdák, ha vásárolni mész, nem baj ha beférsz vele az üzletbe. Kocsival jársz-e majd főleg, mert akkor az a jó, ha picire összecsukható, és persze az ára sem mindegy. Most hirteken csak ennyi jutott eszembe, de majd a tapasztaltabb anyukák biztos írnak neked Kép
Boldog babavárást! Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy hamarosan egy kis szünetet tartok, mert úgy néz ki, megvették a lakásunkat. Holnap megyünk szerződést kötni. 2-3 hét amíg kiköltözünk, utána meg egy kicsit leutazom a gyerkőcökkel Balcsira amíg Apa rendbeszedi az új házat. Már nagyon várom, remélem internet is hamarosan lesz ott.

Tigri: Nagyon örülök, hogy bejelentkeztél!!!!!!KépKép Jó felőletek is hallani!Kép
Nyaralni voltatok valamerre? Alexa már nagylány lehet!

Simones: Köszi az infót.

Borzy: Szerintem is mindegy, hogy fiú vagy lány. Nekünk másodszorra is mindegy volt, csak érdekelt nagyon. Másodszorra már 4D-s uh.-on is voltunk. Ott meg azért elég szépen látszik, hogy kit hord az ember a szíve alatt.Kép
Nagyon szép neveket választottatok!
Akkor már nemsokáig dolgozol, bírod még?
Babakocsiban mi GRACO tipusut vettünk, amihez illeszthető a hordozó. Praktikus valamilyen szinten de képtelenség vele közlekedni. (Pontosabban, gyalogosan jó.) Nagy, nehéz(mind a babakocsi, mind pedig a hordozója). A babakocsi első fokozata (fekvő) nagyon magasan van. Ha teljesen leengeded akkor nemhogy vízszintben van a gyerek, hanem lejjebb van a feje mint a teste. Egyszóval nem ajánlom.
A kereke mindenképpen felfújható legyen és nagy.
Sétáltatáskor a babónak sokkal kényelmesebb. Nem rázza agyon a kis testét.
Van olyan 3 funkciós babakocsi ami mélykocsival is rendelkezik, szerintem ez jó télire.
Nem tudom, hogy tudtam-e valamennyit segíteni. Igazából sok tanácsot nem tudtam adni, csak azt, hogy milyet ne vegyél.Kép

Jók legyetek, puszi!

Kati
kfk
 
 

 
 

Egy programajánlót szeretnék nektek küldeni:

Zuglói Közösségi Nap 2005


Helyszín:
gabó
 
 


Sziasztok!

Kati!
A csoda csak 2 napig tartott, azóta is 2-szer kelünk éjszaka. Megmutatta, hogy mit tud, és folytatta ott ahol abbahagyta. De remélem, ami késik nem múlik. Kép

Borzy!
Én tudni szerettem volna, hogy kislány lesz-e, mert elsőre kislányt szerettem volna, és utána egy kisfiút. Eddig bejött. Kép
Nekem használt babakocsim van, egy Graco sport babakocsi. Én ezt téliesítettem, és szerintem nagyon jó, de Cinedit biztos sokat tud segíteni a kocsi választásban.

Rólunk: Az izgő-mozgó lányom állandóan feláll, és már megtanult leülni is állásból. Néha az ágya való felmászást gyakorolja, a combomon.
Állandóan igényli, hogy közel legyek, és sokszor azt is, hogy játszunk.
Raktam fel képeket ide:
http://kep.tar.hu/illesek
A 9 hónapos mappába természetesen.
Júli 17-én volt keresztelője, arról is raktam fel képet, de nem jó minőségűek, mert videókamreáról készültek, és az csak 800e pixeles, és elég sötét volt templomban is, vaku meg nem volt hozzá.

Megyek pihenek, mert éjszaka 5-ször ébresztett Kép, amiből 4-szer evett is 2-3 kortyot, és persze csak cumizott a cicin. Most kicsit hulla vagyok, de remélem ez azt jelenti, hogy lesz már végre fogacska, mert még mindig nincs 1 darab sem, pedig már 10 hónapos is elmúlt.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szisztok lányok!!
Mi ujság errefelé??? Készültök már szeptemberre??
Én már nagyon váromKép Melóm ugy néz ki megmaradt!! Gergőkém ovis nagyfiu lesz,Nikica meg másodikba lépKép Jesszus pepi hogy öregszemKép
Hogy vagytok kismamák???? -néha lehet ám helyzetet jelenteniKép
Tigri irtam neked már2xKép Kép semmi..... nyaraltok???
Kati gratula!!!!Kép Itt is lesz belső udvar??Majd mesélj?? Pontosan milyen messze leszel???-elérhető??
Na léptem!! Legyetek jók .pusza ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Moszi tündéri ez a kicsi lány! A fogak miatt ne aggódj (bár én is ugyanilyen aggódos voltam Kép)
még nekünk is csak 9 db van és Alexa 19 hónapos múlt, az első 10,5 hónaposan jött neki ki.

Edit nem semmi ez a sok babakocsi, azt hittem 3-mal nekem már sok van Kép Hogy tettél szert ennyire?

Borzy Edit tökéletes leírást adott a babakocsikról!

Evetke most jöttünk haza anyóséktól, egy hétig voltunk lent. De a mailt azért meg kellett volna kapnom! Nem értem... ronda technika!

Klárusunkat utólag is Isten éltesse sokáig! A táblánkkal nagyon el vagyok maradva, amint lesz egy kis időm jövök vele.

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Jövő héten elköltözünk, úgyhogy egy darabig nem lesz internetem. Majd jelentkezni fogok, megígérem.Kép
Még csak albérletbe megyünk, mert 3 hét mire beköltözhetünk az új házba, viszont innen meg el kell mennünk mert jön az új lakó.
Egyébként jól vagyunk. Bence már várja az új ovit, csak attól van egy kicsit elkeseredve (és én is), hogy ebéd után haza kell jönnie.Kép
Zsombornak már 3 foga van. Mászik, feláll mindenhol és szétszed mindent!Kép

Moszmota: Mi újság az éjszakákkal? Felkel még?
Megnéztem a képeket, nagyon-nagyon tündéri a kislányod!!!!Kép

Evetke: A XVII. kerületbe költözünk. Innen sajna elég messze. Már majdnem Maglód és Pécel határába.KépA Pesti út vége.
Belső udvar nem lesz, de saját udvar igen.KépKép
Majd küldök képeket ha kint lakunk.
Remélem meglátogatsz!!!Kép Ja, és mindenkit szívesen látok aki arra téved.Kép
Egyébként 2 szintes. Alul lesz egy térben a nappali, konyha és az étkező. Lesz lent egy zuhanyzó WC-vel és egy gardrob szoba.
Fent 3 szoba és egy fürdő. Nem nagy, 60 m2 az egész, de új, mindenkinek lesz külön szobája és saját kertünk lesz.
Ti hogy álltok az építkezéssel?
Vezetsz már rendszeresen?

Tigri: Milyen volt a nyaralás? Tesó nem lesz?Kép

Klárus: Boldog névnapot, így utólag is!!!!Kép
Te merre vagy????

Puszi nektek:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok Csajok!
Csatlakozhatnék Hozzátok??
Kőrakás p.-ban lakunk,két rosszcsont fiam van,na meg az Apukájuk a harmadik...
Babakocsiból nekünk már 4 is van...Kép

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!!
Üdv Dóri!!-és mindenki más is persze Kép
Tök jó a nick neved!! -és szép menyasszony voltál!!!
Apropóóó a nagyobbik fiaddal egy napon ünneplünkKép
Lányok tüzijátékoztatok???-szép volt nagyon:9 na mentem jocakka puszi ildikó
evetke
 
 


Szia Evetke,
köszike a dícséreteketKép
Nagyobbik fiammal ki ünnepel együtt??Te,vagy valamelyik gyerkőc??
Naggyon édesek a gyerekek!Ez a fotó róluk ,a profilodban itt készült a kiserdőnél??
Tüzijáték???!!Én már rég aludtam.Hulla voltam,kint voltunk a Duna parton a repcsiket bámulni,meg közben sétálgattunk a tömegben...De Apa nézte a tévében,ő is mondta,hogy szép volt.

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!!!
IgenKép A kiserdőnél szánkóztunk sajna csak 1x mert hó nagyon nem volt,de akkor jól elfáradtunk!!
Én vagyok április 29.iKép
Teszek fel uj képeket!! Kuksizzatok bele az albumbaKép Csiribirik 2Kép
Már láthattok uj frizurával ámKép
Tigri irtam levélkét!! Remélem megkapodKép mert "meghivtalak" a jövőhétre benne mint abban ami elkallódott az éterbenKép
Puszi lányok!!
UI: Kati én megyek a világ végére isKép 1x biztos!! Ha belaktátok magatokat vároma meghivást!!!KépKépKép pusza
evetke
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Köszi. Kép
Már 10,5 hónaposan sem lett fogunk. Kép Nagyon duzzadt az ínye, talán 11 hónaposan kibújik a fogacska.

Kati!
Neked is köszi, a dicséretet. Kép
Még mindig kelünk éjszaka, de addig nem akarok bekeményíteni, amíg nincs fogacska. Addig arra fogom. Kép
Várom képeket a házról. Kertes ház... Irigy érte. Kép


És utólag is:
Klárusnak Boldog névnapot!
Kati Bencéjének is boldog névnapot!
Pruedance és Bencéjének is boldog névnapot!
Kép

Dóri!
Üdv köztünk!

Ildikó!
Mi csak tv-ből néztük. Manó már aludt, de abba a tömegbe nem si szívesen vittem volna ki, viszont voltunka Vajdahunyad várban a kenyérfesztiválon.
Édesek a gyerkőcök. Kép
Mikor voltatok a Tiszatónál? Bizztos jót nyaraltatok.

Egyre rosszcsontabb a Manóm. Már oldalazva jár, és kipróbáltam mit szól hozzá, ha fogom a kiskezét, sétál-e. Kezdetben csak pár lépést tett, de most nagyon rákapott az ízére, és már nagyon megy, néha alig tudok vele lépést tartani. Kép

Lányok! A Kanga klubról kellene infó. Milyen, érdemes lenne vinni már Vikit?

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek a rámgondolást Kép
Mi is nyaraltunk a Tisza-tónál, aztán Balcsin is - hát ez utóbbi inkább őszölés volt, de sebaj Kép
Kati, én pl mindjárt indulok ma is a XVII ker-be, lakik ott pár barátnőm Kép Majd téged is útba ejtelek Kép
Evetkém, szia! Mindjárt nézem az új albumodKép
Gyöngyi, enyimlánynak 13 hósan jött az első foga! Kép Most 2,5, és még mindig csak 16 van. Kezdek aggódni, bár biztos nem kéne.
Kézenfogva vezetéssel vigyázz, mert ha rákap a csajszi, győzzed csak a hajlongást Kép Én egyiket sem szoktattam rá, mégis megtanultak járni, 10-11 hósan Kép
Tüzijáték nálunk is csak tévében volt, de ott a gyerkők is nézték, műrepülőt élőben is sikerült látnunk Kép
Gyöngyi, szerintem már mehettek a Kangába, régebben írtunk róla elég sokat, vagy itt, vagy a Zuglói anyukáknál, Eri meg mi is voltunk párszor. Ha közel van hozzátok, akkor tök jó, rossz időben pláne. Nagyon kedves néni a vezető, és lehet társasági életet élni babának, mamának Kép
Puszi mindenkinek, újaknak és régieknek egyaránt,
Klára
klara
 
 


Sziasztok!!!
Klárus!!!!!!!-üdv!!Te elveszett lélek!!
Én "bunkó" senkit nem köszöntöttemKép Hiányzik Tigri Figyelmeztető táblácskájaKép Szóval ezutón!!!
MINDENKIT PUSZILOK!!-Időset fiatalt!-névnaposat szülinaposat!KépKépKép
A Tisza tó gyerekmentes hétvége volt ajándék képpen az 5 . házassági évf. tökéletes időjárás idözitéssel!!Kép
Moszika jó kis mozgás igénye van a kismanónak mi??? Éjjel aludtok a fogak miatt!?
Csajok futok ég az ebédemKép Puszi
evetke
 
 


Szia Mocorgo! Kati vagyok én is a Kontyfába jártam és 89-ben végeztem oföm: Migend Lászloné volt neked? kérlek jelentkezz üdv Kati
htkhnkhtháhp
 
 


Sziasztok!

Klára! Nekem 11 hónaposan jöttek a fogaim anyukám szerint. Szerintem rám ütött, mert nagyon úgy tűnik, hogy hamarosan kibújnak.Kép
Szerencsém van, mert nem vagyok magas, így nem kell hajolnom a kézen fogva sétáknál. Kép
Megtaláltam a régi leírást.
Ma voltunk is egy fél órára, mert már zárásra sikerült csak lemenni, a de-i szunya miatt. Nagyon közel van hozzánk, és szerintem fogunk is járni. Egyelőre Viki jót nézelődött, és néha már picit játszott is. Most csak 3 anyuka volt a csemetéjével.

Ildikó! Igen alszunk, már amikor. Kép Ma éjjel pl nem nagyon. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit elköszönök tőletek. Ma költözünk, de egyenlőre még csak Balcsira Anyuékhoz mert az új házba még nem lehet beköltözni. Talán 2-3 hét múlva.
Remélem ott hamarosan lesz internet, úgyhogy akkor majd ismét visszajövök!Kép

Puszi mindenkinek, vigyázzatok nagyon magatokra!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kcisit elköszönök, mert megyünk nyaralni Kép1 hétre Horvátba, és még pakolnom kell Manó mellett, ,mert apa külfödün, és vasárnap du ér haza, mi meg este indulunk.

Megyek, mert Viki mindjárt leszedi a billentyűzetet az asztalról addig nyújtozkodik ide. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Kati!
Remélem hamarosan tudsz írni, hogy milyen az új ház. Kép

Többiek! Veletek mi van? És a Pocaklakók sokat nőttek?

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 


Sziasztok! Én nemsokára szülök és az Újpalotai kismamáktól szeretném megkérdezni, hogy a Nyírpalota utcához közel ismer-e valaki jó, megbízható gyerekorvost! Előre is köszönöm! Erika
csinieri70
 
 


Szia!

Én Dr Király Balázshoz járok, a Zsókavár utcában. Nagyon aranyos, én csak ajánlani tudom.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Erika,
mi is mind a két fiammal Király dokihoz járunk.Nagyon rugalmas.Nem egy szószátyár valaki,de jó orvos,ha kérdeésed van ,válaszol!Csak ajánlani tudom.Ajánlom még Mórik dr.nőt is.

Dóri
angelheart
 
 


Sziaszok LÁnyok!

Annyi minden történ, hogy sajna időm sem volt írni. Az utolsó dolgozós hónapomban minden munkámat le kellett zárnom, az új embert meg tanítani, így augusztus 2. felében itthon a gépet sem akartam látni, nemhogy irogálni.
Persze azt hittem, hogy ha már itthon leszek több időm lesz, de tévedtem. Orvos, védőnő, terhestorna, ruhavásárlás stb. Jól elrohannak a napok, tehát nem unatkozom.
Tényleg, nektek használta terhestorna anno? Mármint mi tanulunk egyfajta légzéstechnikát amit a szülés alatt ajánlatos lenne használni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti használtatok valamilyen légzéstechnikát a kitolási szakaszban, vagy minden jött magától? MÁrmint, hogy hogy vegyetek levegőt.
Kfk: MIlyen a ház, beköltöztetek már?
Sajna dokit nem tudok ajánlani, mert én is ebben a cipőben járok, csak én Rákospalotán lakom.

Mindenkinek Üdv:
Hajni
borzy
 
 


Hajni,
én nem jártam terhestornára.Én a szülésznő barátnőmnél szültem,ő vajúdás közben elmondta,mit és,hogy kell csinálni,ami a levegővételt illeti.EDA mellett,tiszta tudattal mondogattam,hogy persze ,menni fog!Aha!Amikor aztán a kitolásban úgy istenigazából benne voltam,azt sem tudtam,hogy fiú vagyok-e ,vagy lány,nem hogy a levegővételre koncentráljak.De nyugi!Menet közben is mondanak mindent!
Nekem kicsit sok volt egyszerre nyomni,levegőt bent tartani,szemet csukva tartani,de megoldottam.És csak megszületett Marci.
A másodiknál,már vajúdás alatt sem tudtunk légzéstechnikáról beszélni,mert Boti egyenesen repült kifelé belőlem...Kép
Amúgy hol fogsz szülni???

Dóri
angelheart
 
 


Hajni!

Én jártam néhányszor terhestornára, de vajúdásnál nem bírtam a légzésre figyelni. (pedig itthon régen már alkalmaztam a technikát a mensi görcsöknél) Mint kiderült alacsony a fájdalom küszöböm.
A kitolási szakaszban a szülésznő mondja, hogy mit csinálj.
Remélem neked nagyobb szerencséd lesz, és nem vajúdsz annyit, mint én. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok Csajok!
Hú de rég voltam itt,nem volt internetem mert most a t-com hoz csatlakoztam nagyon nehezen jött össze.De most már van.Köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket nagyon jól eset.
Mindenkinek sok puszi.
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem én is, úgyhogy bejelentkezem. Élménybeszámolóval majd kicsit később, mert még időhiányban szenvedek.Kép Talán este.
Remélem mindenki jól van, puszi nektek!!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Levizsgáztam gyógymasszőr lettem nagyon örűlök neki.Ha esetleg valakit érdekelne masszázs szóljatok .Olcsón dolgozom akár hozzám is fellehet jönni.Nyírpalota uban lakom.
Puszi mindenkinek.
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!

Most találtam rátok! Április végén született a kisfiam. Van valaki ilyen idős babóval?

Asszony
asszony
 
 


Sziasztok!
Szia Asszony üdv itt nekem 3 éves a kisfiam,ja és gratulálok a kisfiadhoz.
Lehet hogy ez a topik haldoklik sajnos nem nagyon irnak már ide .Azért nézegess be néha hátha ír valaki nem tudom hova tüntek az emberkék pedig ide mindig írt valaki és most már azt sem lehet mondani hogy szünidő van és mindenki nyaral vagy a játszótéren van.Merre vagytok csajok? Gyertek.
KrisztaKép
pruedance
 
 


Sziasztok Lányok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Rákospalotán lakunk, és egy 2 hónapos kisfiunk van. Kerületileg a Sződliget utcai gyermekrendelőhöz tarozunk.
A gondom az, hogy nagyon nem vagyok megelégedve az ottani orvosokkal. Nem tudnátok nekem ajánlani egy jó maszek, vagy nem maszek gyermekorvost a közelben?

Köszönettel: Azmin
azmin
 
 


Sziasztok!

Kriszta gratulálok a sikeres vizsgádhoz! Kép

Kati örülök, hogy túl vagytok a költözésen! Remélem sok segítséged volt!

Asszony, üdv itt! Remélem lehelsz egy kis életet a topikba! Kép

Azmin a mi doktornőnket bátran merem ajánlani: dr Érseki Ildikónak hívják és a Rákos úton rendel. Telefon: 1/307-6262


Hajnalka
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tigri, de jó hogy néha téged is látni!!!!!!!Kép Hogy vagytok??
A költözésen túl vagyunk, de még vannak hiányosságok. Jól érezzük magunkat itt nagyon. Klassz a társaság, fiatalok mind. A 8 családból 3-nál már van gyerek a többieknél még nincs.
Bence nagyon élvezi az udvart, bár még rendezetlen, de majd jövőre. Megszokta, hogy van külön szobája. Az első két hétben még át-át jött éjszaka de most már nem. Az ovit szereti, de délben el kell hoznom mert itthon vagyok GYES-en.
Egyszóval szuper itt.
Evetkével mi van? Régen jelentkezett már ő is.
Asszony: Üdvözlünk körünkben.Kép Tényleg jó lenne egy kis élet ebbe a topikba.
Azmin: Nekünk Káposztásmegyeren volt gyerekorvosunk. Dr. Nagy Judit. Jó volt nagyon, de most már nagyon messze van.

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!!!
Na akkor kicsit rólam isKép
Először is üdv régieknek ujaknakKép))))))
Talán majd most ujralendül a topik !! HajráKép
Kati de jó hogy "visszajöttél" Azért irj majd részletesebbet is uj élményeidről!!!
Azmin mi is a sződligeti orvosi rendelőbe járunk,Gimesi dr.nőhöz én nagyon szeretem.DE Tudnék mesélni amig ide jutottunk((( Ha akarsz irj privit champipi kukac index.hu bocsi hogy igyKép
Kriszta Te az én emberem vagy!!!!!!!!!Kép Ez az álmom egy jó kis masszázs. Ez ilyen tetőtől talpig??? Azért kicsit reklámozzad magad akár itt isKép Hátha!!! Egyszer ősszehozunk valamit!! Árat mondhatsz hogy gyűjtsek ráKép
Cinedit??- Hát a párod akkora fej!!!!!-Hogy éltétek ezt meg?? -és át?????
Lányok megyek lefeküdni ma sok helyen életjelet adtam magamrólKép Igérem jövök gyakrabban . Amugy jól vagyok sokat melózok és sokat vezetekKép
Tigri baba irok neked mert még a válasszal adós vagyok!!!!Kép
pUszi mindenkinek!!! Ha valakit kihagytam bocsika!!!!
üdv Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már én is, de sajna gép elé nem tudok ülni, ha Viki fenn van, mert akkor ő is billentyűzni akar, vagy egerezni, igaz neki is van (egy kiszuperált egér és billentyűzet), de az neki nem jó, csak amivel anya vagy apa dolgozik. Kép

Kriszta gratulálok a vizsgádhoz! Kép

Asszony!
Üdv köztünk! Kép Egy 13 hónapos kislányom van.

Azmin! Mint korábban írtam, én a Zsókavár utcai rendelőből a Dr. Király Balázst választottam. Én a rákos útra tartozom, de nekem az messze van, nehéz közlekedéssel.

Nagyon jó volt nyaraltunk Horvátban. Igaz csak 6 nap volt, de Viki is jól érezte magát. Kicsit nehezen állt át az új helyre, de viszonylag hamar megszokta.
Mostanában sokat fejlődött. Már jár.
Van már 3 fogacskánk is. Kép
Sajnos éjszak még kel. Volt már rosszabb is, mert nem túl rég 4-5-ször kelt, mostanában csak 2-szer, de sajna nehéz altatni. Újabban nem lehet úgy letenni, mint régen, meg kell várnom még mélyen alszik, és csak akkor tudom letenni. Próbáltam már otthagyni kicsit sírni, de legutoljára is 2 perces sírás (otthagyásos) eredménye, hogy 1 órán át sírt vigasztalhatatlanul.

Vannak fenn képek a netes albumomban:
http://kep.tar.hu/illesek
(Az utazás mappában vannak a nyaralási képek.)

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Először is a legfontosabb nagyon sok boldogságot és jó egészséget a kicsi Hunornak, aki ma egy éves!
Kép
Ezúton minden októberi szülinapost is Isten éltessen!

Kati, köszi jól vagyunk, Alexa egy nagydumás kiscsaj! Kép

Evetke, várom Kép

Gyöngyi hihetetlen, hogy a pici lányod mekkora! Kép


Kép

Hajnalka
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Akit érdekel nézzen be ide www.cipoexpress.hu
Ez egy cípő futár cég és nagyker áras cipőik vannak.Házhoz viszik és ha kicsi cserélik.
zlotika
 
 


Sziasztok!
Merre jártok csajok senki nem ír már ide.

Szia Edit !
Látom jártok bölcsibe .Na milyen tetszik a kisfiadnad? és neked? Milyenek a gondozó nénik?
A betegegségeket kitudjátok védeni?Az én kisfiam mindig beteg volt az első időkben ez a második év már könnyebb de azért voltunk betegek sajnos.


Evetke!

Gyere bátran szerintem nem kell gyűjtened egy jó masszirózásra egy teljes test masszirózása a talpadtól a nyakadik 2500.-ft 60perc olyan krémmel amilyet a kedves vendég kíván de lehet kérni aroma masszázst is és közben jó kis relaxáló zene szól hidd el szupi úgy hogy gyere bátran..........gyertek csajok mindenkit szeretettel várok a nyírpalota u.34-ben lakom.
Irjatok és küldöm a telefon számom.

Mindenkinek szép napot kívánok.
Üdv:
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!
Már biztosan nem emlékeztek rám, de vmkor én is "róttam" a sorokat ebben a topikban.
A lényeg, hogy szombat délután tupperware bemutató lesz nálam, és mivel szinte mindenki a kerületben lakik, egyszerű a megközelítés is. Szívesen várunk akár babástól is, mert az én lányzóm is itthon lesz Kép
betty77
 
 


Sziasztok,

most néztem ebbe a topikba először.
nekünk okt. 5-én született az első lányunk.
Ha esetleg tudtok jó programokat itt a XV. kerben. vagy jó helyeket sétálni légyszi írjatok.

edina

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már én is, de sajna Viki lefoglal nagyon. Kép

Hajni! Nagyon édes Alexa! Kép

CEdit! Arik a srácok. Kép

Kriszta! Rám is rám férne egy masszír, de majd a férjcsekémnek szólok először. Kép

Üdv Edina köztünk!
Melyik évben született a csöpplány?
Jó program? Én a babaklubot tudom a Zsókavár úton, és van Zeneklubb is, de ott még nem jártam. Te melyik részén laksz 15. ker-nek?
Rakjál fel képet magatokról! Olyan kíváncsi vagyok rá. Kép

Rólunk!
Viki elindult!!!! Névnapomra kaptam tőle ajándékba. Kép Most már mindenhol bátran megy: utcán, parkban sétál mellettem. Kép
Kibújt a 4. fogunk is. Haladunk, de Lau Balázskáját nehéz utolérni. Kép (Neki már 14 foga van. Kép)
Sajnos éjszak még kel.
Vannak fenn képek a netes albumomban - újak is Kép - :
http://kep.tar.hu/illesek

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Moszmota,

2005-ben született Zsófi lányunk.
A baba klub hol van pontosan?
miket szoktatok ott csinálni és mennyi idős babával lehet oda menni?
A Bánkút utcában lakunk.
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Edit!
Küldöm a számom bocsi hogy csak most reagáltam de nem voltunk itthon .Természetesen férfiakat is masszírozok.
Szió

Moszi!

Te is gyere bátrán ez még is csak más mint otthon " láttam a vigyort a mondat végén" én tényleg másképp masszírozok tetőtől talpig az izmokat dolgozom át ez egy passzív mozgás annak aki nem sportól, ki kell próbálni.
Üdv:
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!
Edit!
Megkaptad a számom? A profilodban lévő email cimre küldtem .Üdv:
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!
Edit!
Megkaptad a számom? A profilodban lévő email cimre küldtem .Üdv:
Kriszta
pruedance
 
 


Sziasztok!
Edit!
Megkaptad a számom? A profilodban lévő email cimre küldtem .Üdv:
Kriszta
pruedance
 
 


Szia Edina! Kép
A Zsókavár utcában, pontosabban a Hatyán köz
3.-ban, a Zöld Klubban. A bölcsi van mellette.
Szerintem még pici a babád, hogy oda vidd, bár nincs korhatár. Pelenkázni, etetni is van hely.
Mi nem rég kezdtünk járni, kb 10 hónapos volt Viki, mikor először voltunk ott.
9-13-ig van. Sajna még de és du-n is alszik, így nem igen tudunk eljutni a klubba, vagy csak ritkán.

Sok program info van itt:
http://www.ujpalotainfo.hu/program.html

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Gyöngyi,

köszi az infokat.
Zsófi valóban pici még ehhez csak már most böngészem, hogy valami jó helyet találjak.
A baba-mama úszásról mi a véleményed? Esetleg Ti voltatok?

Melyik kórházban szültél?
Küldjél Te is képet
szia Kép

Edina

Kép

Kép
sajtine
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: