Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,nem tudja valki mikort van bababörze békásmegyeren,mi Csillaghegyen lakunk,és oda szóktunk járni vásárolgatni.üdv mindenkinek.Emese :)
mesike78
 
 


Mesike: szia :wink: a multkor kikérdeztem az eladókat mert tényleg nem hirdetik sehol :cry:
szoval: minden honap elsö péntek, aszem csak délután vagy egész nap hu erre most nem emlékszem :oops: a délután tuti mert akkor szoktunk lent lenni és a multkor is voltak :wink:
ha van kedved szívesen látunk itt a topikban (sztem Többiek nevében is mondhatom :wink: ) hiszen nem is laktok olyan messze :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszönöm,közbe fözöcskéztem.A müvelödési házban szoktak lenni? Egy kislányom van aki 28-án lesz 1 éves.
mesike78
 
 

 
 

Mesike: igen, jóidöben inkább kint :wink:
hu akkor mindjárt szülinap :lol: készülsz már? torta??? ajándék???
hihi mégegy Csajszika :lol: :lol:
na jo, én Mindenkinek örülök ám Pasiknak és Csajsziknak egyaránt :lol: :lol:
gyere ám, jó kis csapat van itt :wink: UGYE CSAJOK??? :wink: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lesz torta is,meg ajándék is :D ,Hová szoktatok menni? vagy hol szoktatok találkozni? Mi kertes házban lakunk,sajni a házimunka mind rám vár,de azért idöm is van ha jó az idö :) itt még nem igazán ismerek senkit,meg a játszotér is üresen áll :( .Jó dolog új barátokra találni :D
mesike78
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:49-kor.
szonce82
 
 


[quote="szonce82"][ írta:szonce82b]babusok, IGEN :)

na ugye :lol: :lol:
Mesike: bizony, a tér jo hely mert nincs auto :lol: :lol: csak sajnos sok a csikk amit Csajszikáim elöszeretettel kapkodnak be a szájukba :oops: :evil: :lol: mostanság a játszon nyomulunk de elötte mindig van fagyizás :lol: :lol:
kert bizti szupi, gondolom Csajszikád is szereti :wink: Hogy hivják a nagylányt? nem mondod, h van saját játszoteretek??? vagy félreértettem vmit :oops: :lol: aztaaaaaaaa
mi lesz az ajándék? tortát Te sütöd? milyen lesz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mesike: Cshegyen merrefelé laktok? messze Békástol?
szoval arra vagyok kiváncsi, h babakocsival át tudnátok-e jönni :wink: vagy autoval esetleg? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szép estét mindenkinek!
Hegy felőlin lakunk. Kisfiam 8 hós, de 1 hónappal korábban jött, így 7-nek számít.
Lombik baba, s egy kis bandánk van itt lombikos-inszemeseknek, de időnként így is előfordul az egyedül sétáltatás. Nálunk fiúk voltak túlsúlyban, de kezd kiegyenlítődni a nemek harca. Életkor 4-8 hó közt.
Tornáztatom Ádit, a Duna felőlire járunk heti 2x tornát tanulni, de nagyon kötöttek az izmai. Úszásra jár valaki mostanság babával? Hova érdemes vinni és mennyibe fáj?

remény73
 
 


Csajok!
Picasa-s kérdésem lenne: videot is lehet feltölteni? és pdf-et?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Remény: lassan nem kell már ilyen korrigált meg nem korrigált kort nézned :wink: mi is elöbb jöttünk ám, mi 35+7re, azaz 36. hét :lol:
ha gondolod szólj a többieknek, hogy jöjjenek ám nyugodtan írogatni ide :wink:
tornát mikor kezdtétek?
hu uszirol már beszéltünk itt 1x ha jol emlékszem, mi nem voltunk még soha :oops: de talán a gézenguznak van uszodája Bkalászon ha jol emlékszem azt irták többiek, de hátha vki jobban emlékszik majd :wink:
meglestem fotokat, nagyon édi Ádám :wink:
biztos sokat fog javulni ez a kötöttség :wink:
TÖBBIEK??? HAHOOOOOOO

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 




Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A tornát múlt hét kedden kezdtük, a Dévényest bő 1 hónapja.

Köszi Ádi dicséretét Babusok.
Mióta megtaláltalak benneteket lesem az ikres sétálókat, de 2 lányt nem láttam. Van 2 ikres anyuka kik együtt sétálnak,de nem hiszem, hogy elnéztem volna 1 lányt fiúnak, bár ki tudja:)

remény73
 
 


Jó reggelt!
Remény: hát mi szoktunk együtt sétálni alattunkikrekkel is :wink:
mi tuti mindig babakocsival vagyunk, alattunkikrek már ügyik, Ök nem mindig :wink:
nézted az uszikat? nem is néztem árakat irnak-e csak rákerestem
megkérdezhetem hányadik lombik Ádám? (természetesen nem baj ha nem szeretnél válaszolni :wink: ) szeretnétek tesot?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt
Nincs saját játszotér,de van már egy medence,meg lesz homokozó is.Közelünkben van egy játszotér de ott is tele van cigicsikel,meg sok a szemét,és persze gyerek sehol.Még nem döntötem el hogy a tortát én sütöm vagy rendelem. Mátyás Király ut közepén lakunk kb 10 perc a hévig.
mesike78
 
 


Mesike: na akkor nem is laktok olyan messze :wink: ha van kedvetek gyertek ám nyugodtan :wink:
én Cshegyre jártam általánosba :wink: bár már jo régen :lol:
hu medence bizti szupi :lol: hogy hivják a kislányod?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vivien Ramóna a neve,kicsit nyügös jön az alsó foga.Gondolom nem könyü az ikrekel?
mesike78
 
 


Mesike: szép neve van :wink: Melyiket használjátok? hány fogatok van már?
hát tényleg nem egyszerü, mindig van vmi :lol: :lol: de egyre könyebb ahogy ügyesednek :wink: bár azért már jo lenne ha értenék h nem szabad és nem szaladunk 2felé :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ma szerintem nem megyünk,Budakalászra megyünk ma van egy kiss dolgom,mi ott laktunk Kalászon.
mesike78
 
 


na akkor majd legközelebb :wink: szeretnétek tesot?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Laurcinak boldog névnapot!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:50-kor.
szonce82
 
 


Kétt felsö foga van.Legtöbbet Vivikét használjuk.Hány honaposak a babák? tesó? még nem tudom.Szokatlan még az oldal.
mesike78
 
 


Szonce: kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ladyék nagyszülöznek :wink:
Mesike: mármint a babanet oldal a szokatlan? majd belejössz hipihopi meglátod :wink:
áramszünet volt nálunk :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:52-kor.
szonce82
 
 


Gombockáék is :wink:
na de a többiekröl tényleg nem tudok :cry:
jaj elaludtam a nyakam vagy mi alig tudom oldalra forditani :cry: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


de nagyon jo hogy egyre többen vagyunk :wink: :P :lol: :D :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


1 lombik csak abból fagyibabás beültetés. A gyógytornászt kérdeztem, ő is a Gézengúzt mondta, mert akkor ott a tónus miatt másra is figyelnének, de júliusban 1 hóra bezár. Ott hogy van a bérlet? Mennyi idő alatt kell lejárni? Mennyi idő 1-1 alkalom?

Majd nézem akkor még az ikreket...hátha.

remény73
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:52-kor.
szonce82
 
 


[quote="remény73"]
írta:
remény73Majd nézem akkor még az ikreket...hátha.

helyes :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


lassan lebattyogunk...ez nem a mi napunk :? 1 ora alvás alig evés és most megy a nyüszi ezerrel :? :?
remélem nem fog esni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok egyet :D :D

Laurának boldog névnapot!
sok sok puszi neki :D

Remélem jó idő van fent,itt be van borulva,és akkora a belvíz,hogy a kert végében lehetne pecázni :evil:

Mindenkinek sok puszi,jók legyetek!

Vasárnap jövünk haza,hétfőn már leszek :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady:kösziiiiii :wink:
Ti is vigyázzatok magatokra :wink: hu remélem viz végre apad :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
hu látjátok micsoda brutál vihar készülödik :? olyan sötét lett még lámpát is kellett kacsolni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok tegnap nem a másik ikerpárral sétáltatok? Nálatok apuka is volt?

remény73
 
 


juj volt egy érzésem h néz vki :lol: :lol: :lol: :lol: igen, Apa is volt velünk :wink: ritka pillanatok egyike idöben hazaért :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


legközelebb gyere ám oda :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi 3+3-an a Csobánka téren ültünk . Anyák és babakocsis gyerekek. A védőnői előtt a padon nektek bal kézre...

remény73
 
 


iiiiiiiiiiiiiiiigen :wink: ha most is ott lesztek szóljál ám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Remélem mindenkinek jol telik hétvége :wink: és ezért nincs itt senki :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:
tetykoban rucileértékelés van :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt.
Hogy vagytok?
mesike78
 
 


Mesike: sziaaa :lol: vagyunk :wink: és Ti? voltatok vhol mentek vhova?
ma már tuti lesz esö :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szeretünk volna menni de sajni esik az esö,igy maradunk.Mi is jol vagyunk.
mesike78
 
 


:cry: :cry: uuutálom ezt az idöt :?
Mesike: van kedved vonalzot csinálni? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:55-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu de jo kis programotok volt :wink: ott is aludtatok?
tényleg corában van kismamiruci :wink: :P

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csajszikák épn is közben megérkeztem!

Babusok: jujj, nem volt nálam naptár a közelemben ott zalakaroson, így nem tudtam, hogy csütörtökön a Laurának névnapja volt.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Boldogságos utónévnap-napokat!!

Mesike, Remény: Üdv itt a táborunkban. tényleg már egyre többen vagyunk, és mindig csatlakozik valaki. nézegettem a képecskéket közben.

jujj nem akarok mindenkit kihagyni, csak sok mindent kellett most visszanéznem... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: ksöziii :wink: mesélj, jo volt minden, pihiztetek? hogy birtátok Neli nélkül?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: tulajdonképpen jó volt. szerdától péntekig voltunk zalakaroson, és az volt a szerencsénk, hogy ez egy wellness szálloda volt, végül is át sem mentünk a zalakarosi fürdőbe, mert volt minden pancsolda a hotelban.
ja, és nem kellett fizetni érte, mert a munkahelyemen kaptuk a vócsert, amivel mentünk. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
volt eső, meg napsütés is, de még mindig jobb idő volt, mint amit erre a hétre ígértek.
Iszonyatosan rossz volt a Nelli nélkül, de a Gabóca mondta, hogy jól tettük, hogy kettesben mentünk, ermt ránk is fért egy kis egyedüllét, én is foylton a gyerekkel vagyok összezárva.
amyúgy a házassági évfordulónkon mentünk 17.-én.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Viszont a gabóca szülei, hát le a kalappal. szót fogadtak mindenben, és nagyon sok mindent tanult a nelli ebben a 3-4 napban...
jepüjő, mada deje, dinnye...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?