Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát tényleg durva ami az eü-ben megy....hónapokig tartó várakozás...és még a gyerekeknek is....nekünk is kellett járni vese-ultrahangra, s mindig 1-1,5 hónapot kellett várni. Szólt előre a doki, hogy jelentkezzünk be hamar. Aztán szerencsére elmúlt a gond.

Anett
Remélem igazad lesz.
Amúgy azóta semmi, csak mostmár nem a fürdőben, hanem a wc-be viszi a bilit, ráül, veszi a wc papírt, törölgeti magát. csak játszik. de ilyen időben örülök, hogy pelenkázáskor kell csak öltöztetni vetkőztetni.
Jó nagy már Bence! De egyébként is nagy az átlaghoz képest!
Szavaztam többször is! Drukkolok nekik!

Szörnyű ez az árvíz...de amilyen újabban az időjárás....biztosan minden évszakra jellemző idő intenzívebb lesz. Lesz majd itt még nagy kánikula is, attól félek.

Na jó hétvégét lányok!
melissa83
 
 


Melissa! Balatonlellére megyünk egy hétre. Nem oda, ahová eddig jártunk, de abba az utcába. Csak nem kis üdülőszállóba, hanem egy nagy hotelba. :) Pont egy hónap múlva indulunk. Remélem, addigra igazi nyár lesz.

Ja, most jött a férjemnek az sms, hogy azonnal vonuljon be a munkahelyére. Mennek ők is az árvizekhez...nagyon király. Azt sem tudja meddig kell maradnia. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Mostanában mintha haldoklana ez a fórum megint! :(

Sziszkó!
Örülök hogy találkoztunk a hétvégén, szép nagy már a fiad és olyan édes!

Mától igazi nagylány lett Nóri, ma lövettem ki neki a fülét és olyan édes vele! Ma volt nálunk a védőnő és teljesen kivolt akadva hogy már mi mindent csinál Nóri. Hát lányok ez a csaj mintha örökké fel lenne huzva, folyamatosan jár a keze lába és már 1 pillanatra sem lehet magára hagyni a szobában mert folyton pakol! :D Hogy honnan van ennyi energiája azt nem tudom de jó volna ha néha legalább a felét nekem adná! :lol:

Kép

Kép
picurka2
 
 

 
 

Sziasztok,

szavazzatok még ma is, még két napig lehet!
Köszi szépen!

http://www.fifiviragoskertje.hu/ultessb ... soport.jpg

Beus, mi a helyzet, hogy vagy?
Férjed még segítkezik az árvíznél? Merre van? tudsz vele beszélni?

Picurka,
Bence sem tud nyugton lenni, mindig máshol van már, mire 1 pillanatra elfordulok!
Kérünk fotót a kis fülbevalós lánykáról! Biztos nagyon édes!
Ügyes kis csaj! :D

Melissa,
hagyjad, hadd játszon, utánozza a nagyokat, így a jó, kell ez nekik!

peppisimo
 
 


áááá, írtam egy hossút és elszált. bocsi de most nincs kedvem megint bepötyögni. :(

Eszter ügyi már Nóri. képet raksz fel??

Anett te is raksz a fiúkról?
snooopy
 
 


Sziasztok!

A férjem még mindig az árvíznél. Szombat előtt ne is várjam haza. :( Éjszaka vannak szolgálatban, nappal "pihennek". Nem tudom néztétek e a híradót, de amiről panaszkodnak az mind úgy van szombat óta... Ja, és ha van időtök nézzétek meg a mai Blikket, Laci nincs a képeken, de tényleg olyan a helyzet. :cry:

Na, két napja próbálkozunk a "szólj, ha pisilni kell"-vel. Szól...ha végzett a nadrágba pisiléssel. :D Tegnap édesen nézte, hogy csorog a lábán végig. De majd csak eljön a mi időnk is.

Anett! Szavaztam minden nap, de csak mert kiraktad az iwiw-re. :) Velünk minden rendben, kezd dagadni a lábam, de elég gyorsan lemegy, ha felpolcolom. Tegnap Pesten voltam, majd meg sültem. Tudom nem szabadna, de vennem kellett a mekiben egy jéggel teli kólát (mentségemre light volt).

Remélem, hazajöhet Laci szombaton és akkor irány a strand! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Én is már második hete egyedül :( Laci Romániában, majd szombaton jön. Mi is voltunk a strandon vasárnap, de mano iszonyat fél a viztől, be sem jött.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus, Hettie, sajnálom, h egyedül vagytok. nagyon rossz lehet!

ma voltam méretni a félévsem: 7960g és 67,5cm! :)

Anett én is szavaztam.
snooopy
 
 


Orsi

Nézzük a jó oldalát, legalább nem kell átmennem a másik szobába, mikor már majdnem aludtam és felébredtem a horkolásra :) aludhatok nyugodtan. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Orsi!

Boldog Szülinapot!

Kép

Kép
picurka2
 
 


kszönöm Eszter, én neked is Anett! :D nagyon aranyosak vagyoktok.
snooopy
 
 


Boldog szülinapot Orsi! :)

Nálunk nincs jó oldala annak, hogy nincs itthon. De elvileg vasárnap este már jön...elvileg...

Kép
Kép
beus.
 
 


Orsi
Boldog szülinapot!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Anett!
Boldog névnapot! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


köszönöm még1x a kösöntést.

de jó ez kis felfrissülés...már nagyon elegem volt a melegből.

Anett, nagyon boldog névnapot. na nyertek az ovisok? szavaztam ám többször is.
snooopy
 
 


Orsi
Majd szólj mikor kell csinálni a körmödet. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie, oké, júli 31. az esküvő. szóval elötte való nap kéne ha jó neked. franciásan szeretném vagy vlmi rózsaszines barackszínre. :D .olyan lesz a ruhám
snooopy
 
 


Merre vagytok??? Még a jóidőre sem fogható hogy nincs senki. Mikor lesz már nyár :roll: :( Utálom ezt az időt.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Csajok, tényleg hová tűnt mindenki???? nyaraltok?? :lol:

Szilvi, grat Martinnak a fotópályázathoz!! és mit nyertetek??

Eszter, ti hogy vagytok? miket kap már enni Nóri?? Noel egy zabagép, bármit megenne ha hagynám. :D

Beus, és te/ti jól vagytok?? picibaba?

Anett?
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi! Jól vagyunk, köszi! A kisasszony nagyon élénk. :) Sokkal jobban mocorog, mint Marci. Pedig kisebb egy kicsivel. Persze fordítva fekszik és a hólyagomat rugdossa kegyetlenül. :D Szerdán megyünk 4D-re, már nagyon várom. Iszonyatosan nehéz neki nevet találni. Bár lehet ha meglátom könnyebb lesz.
Voltunk magzati szív UH-n és az is jó lett, meg konkrétan minden eredményem. Szerencsére... :)

Mindig megnézem iwiw-en az új képeket, hogy ezek a gyerkőcök már milyen nagyok és ügyesek! :)

Lesznek ma Szent Iván éji programok a főtéren. Mi kimegyünk, igaz csak 7 körül, mert megyünk babát látogatni. Pénteken-szombaton meg Szevasz nyár lesz koncertekkel.

Na, nem hirdetek tovább, olyan vagyok, mint egy híradó! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Szia Beus,
mi sajna megyünk pestre, mindig hétvégén vannak a progik mi akkor ált. szüleimnél.

nagyon örülök, hogy jól vagytok! nekem meg pont fordítva volt, KOlos meg nem állt a hasamban, azt gondoltam na kapok egy rosszulalvó, izgága gyereket, erre tök nyugis és jól alszik. :D ellenben Noel... pocakomban semmi mozgás, néha meg is ijedtem ettől, és kinn...teper ezerrel, már bejárja a szobát forogva-kúszva...szerintem mindjárt mászni fog.

majd rajkál képeket a piciről ha kaptok fotót róla.
snooopy
 
 


Sziasztok,

Beus, örülök, hogy minden okés veletek!
Biztosan könyebb lesz a 4D-s uh után a névválasztás!
Múltkor a Sparban akartam is kérdezni, hogy vagytok, csak a gyerekekkel és tesómmal voltam, utána meg nem láttalak. :-(

Mi megvagyunk. Nyári szünet, már Pepe sem megy oviba.
Nagyon gyorsan mennek a napok, mindig van valami nekünk is.
Már mászik nagyon ügyesen, a héten kezdte el. Előtte már kúszott, forgott, próbálkozott, de most lett ilyen kis ügyes!
Próbál felállni, ha az oldalamon fekszek, akkor már ügyesen feláll, de a kiságyban és a kanapé mellett is húzódzkodik, próbál felállni.
Beteg volt a múlt héten és még most is köhög. Iszonyat mozgékony, az ágyunkról is legurult már, 1 pillanat alatt, középen volt, amíg kidobtam a pelust,... meg is ijedtünk nagyon, tiszta ideg voltam, néztük amit kell... voltunk dokinál is, mert utána hányt, meg szemészeten, hogy keletkezett-e a valami a fejében...minden ok szerencsére! alig aludtam, egész éjjel néztem, hogy minden okés-e vele.
Pepének is volt balesete, ő elég komolyan leesett anyóséknál a lépcsőn, elég meredek, sok lépcső... semmi baja nem lett!
Szóval zajlik az élet!

peppisimo
 
 


szóval nem keletkezett neki ödéma és a köhögéstől hányt, mert tényleg köhögött és utána hányt... de hát a legrosszabbra gondol ilyenkor az ember, hogy agyrázkódása lett.
Csak egyszer hányt, ez is jó és nem olyan magasról esett le.. persze akkor is eshet szerencsétlenül...

Ki mikor merre megy nyaralni?
Beus ti július elején Balaton, azt tudom, így emlékszem.
Többiek?
[/url]

peppisimo
 
 


Anett ez nagyon keméyn lehetett. tuti én is a frászt kapom. örülök, h semmi baja nem lett Bencének!!
tök jó, hogy már mászik. Noel még csak hátrafelé tud menni :lol: de azt nagyon ügyesen. majdcsak rájön hogyan kell előre is. de már ő is ül, meg kúszik, meg forog ezerrel.

olyan jó, h végre jött a jóidő.

mi nem hiszem, h megyünk. nem merem bevállalni noellel, még pici, meg fáradt avgyok, sokszor kel. :cry:
snooopy
 
 


Anett!
Örülök, hogy minden OK Bencével! Siettem a múltkor, mint mindig. :) Vasárnap indulunk, már nagyon várom!

Orsi!
Nekem két éve, mikor Marci fél éves volt sokkal könnyebb volt a nyaralás, mint tavaly. Gondolom, most még mozgalmasabb lesz. Bár én még könnyen beszélek, egy gyerek mellől. :D Na, majd jövőre már lehet mi sem megyünk.

Használ valamelyikőtök UV szűrős kalapot vagy kendőt? Mármint a gyerkőcnek. :) Marcit tuti nem tudom majd az árnyékban tartani és eléggé para-anyu lettem. :roll:

Kép
Kép
beus.
 
 


Tettem fel iwiw-re képet a kisasszonyról. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


képzeljétek Noel mászik! :lol: :lol: annyira cuki, mint egy sete-suta őzgida, még botladozik. majd felveszem és feltöltöm.

Beus, láttam a képet. :D
snooopy
 
 


pár képet feltöltök, hátha jár erre vlki. de nagyon kihaltunk. :(

Kép Kép Kép
kölesgolyót eszem. :D
Kép
annyira cuki ahogy kendőben alszik a hátamon.
Kép
snooopy
 
 


Orsi!
Nagyon édesek a fiaid! :) Gratulálok hogy Noel már ilyen ügyes nagyfiú!

Nóri már ül, mászik és 2 napja már áll a kiságyba és folyamatosan fujja a magájét!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Orsi!
Szépek a fiúk! :) Noel milyen tejföl-szőke!

Vannak nyaralós képek az iwiw-en. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Köszi Lányok.

Megnéztem mindenki képét (Anett, Beus, Sziszi). Látom a gyerekek szeretik a vizet. :)

azért írhatnátok vlmit magatokról.
snooopy
 
 


Orsi,
édesek a fiúk nagyon! Micsoda más a két fiúcska!

Semmi időm, állandóan Bence nyomában vagyok, mert minden érdekli és nem lehet egyedül hagyni, mert mászik és leültetem, mászik is rögtön tovább és ki megy az erkélyre, cipők, felmosó, rongy, apa gitárja, konnektor, virágok már száműzve az erkélyre, kuka... szóval, minden ami tilos....... áll, ezt gyakorolja, felmászik a lépcsőn, két fokot... kész vagyok és fáradt...De Bence egy kis mosolybaba és olyan türelmes!!!! .-))) Pepe mellé kell is...

Gondolom akkor Nóránál és Noelnél is ez a helyzet!
Nektek se legyen már jobb... :-))))

Szép meleg napokat! :-))) :-(((
Kész vagyunk a melegtől!!!!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Olyan jó ez a hűvös idő, végre lehet sétálni! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Nagyon el vagytok veszve. Igaz én is. Elseje óta a Varázsműhelyben dolgozok. Vasárnap pedig megyünk nyaralni, már várom :)
kivel mi ujság?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hetti írtam privit.

mi jól, Noel beteg volt, 3napig léza volt, majd egy kis szemgyulladás...most meg fogzik, nem alszik stb stb. a szokásos. :D
snooopy
 
 


Sziasztok


9 hetes kismama vok elsö gyeremeket várom

És érdekelne minden a szülésröl, a 9 honaprol és a utána levö korszakol
Még nem választottam orvost de Nadim doktoron gondolkozok várom a hozzá szolásokat elöre is köszönöm

Üdvözlettel:Júlia[color=darkred]
[/color]

Júlia
julieta22
 
 


Sziasztok!!!

Csatlakozom hozzátok.
Hogy vagytok?

Szia Júlia!!!
5hetes kismama voltam mikor elkezdtem Pap dokihoz járni.Én meg vagyok elégedve vele,persze mint minden orvosnak neki is vannak mániái.Remélem majd a szülésnél is ilyen lelkiismeretes,és kedves lesz.Egyébként egy ismerősöm azt mondta Nadim is kedves volt és jó orvos,de lehet a következő babával már nem hozzá járna.


Szia Beus!!!
Szerintem mi ismerjük egymást,de hogy biztos legyek benne,mond neked az valamit,hogy Kis Szomszéd???


És lenne még egy kérdésem mindenkihez!!!
Valaki csináltatott 4d-t Jászberényben? Én a gyöngyösiben csalódtam és Berényen gondolkodom,de nem tudom megéri-e elmenni oda,vagy azt kapom amit itt!!!

További szép napot!!!

Üdv:Zizike

Kép
m.né zizike
 
 


Sziasztok,

üdv itt Zizike és Júlia.
meséljetek magatokról.

én csak tavaly dec. óta lakom gyöngyösön szóval semmit nem tudok a kórházról, meg az orvosokról.

Júlia, mi érdekel a szüléssel kapcsolatban?
nekem mindkét várandósságom simán telt, az elsőnél 12. hétig a 2.nál 18.hétig voltam rosszul de ezenkívül semmi bajom nem volt.
mi érdekel pontosan?
snooopy
 
 


Sziasztok,

Zizika és Júlia,
üdv itt!

Én mindkétszer Gyöngyösön csináltattam 4D-s Uh-ot, nekünk nagyon jó volt és nagyon tetszett! Nagyon alaposan átnézték a babát és mindent elmondtak! Szóval szuper volt!
Mindkét babámat Hrabár dokinál szültem, nekem ő a favorit ( még Nyíregyházáról is ide jöttem miatta) és én őt tudom ajánlani! Eddig mindenkinek bevált akinek ajánlottam. Imádtam nála szülni és nagyon szuper élmény volt!

Hettie, gratulálok a munkához! Jól érzed ott magad?
Orsi, sajnálom a betegeskedést!
Megvagyunk, nem unatkozunk, mennek a napok gyorsan... jövünk-megyünk, strandolunk, kirándulunk... van program!
Puszi mindenkinek!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Zizike drága! :)
Örülök neked nagyon! Jól vagytok?

Mi is itt voltunk 4D-n. Nagyon alapos volt Ildikó. Minden porcikáját megmutatta centiről centire. Külön kitért arra, ami nagyon fontos. Bár a képek nem lettek túl jók, mert a kisasszony takarta a lábával meg a kezével, de ettől még megérte.

Júlia! Én az elsőt Szelvánál szültem. A másodikat is nála szültem volna, de a cukrom miatt Pesten kell.

Hettie! Gratula a munkához! :)

Orsi! Láttam Noelnek is van nyaklánca. Segít valamennyit?

Én is mennék mindenfelé, de már nagyon hamar elfáradok. Még a szokásos séta közben is. :(
Pénteken UH, kíváncsi vagyok mekkora már a kisasszony! Ha sokat nőtt, akkor a doki visszaírja a terminus végét szeptember 24-re. Nem bánnám... :)

Ja, nem tudok valakit, akinek szüksége lenne kisfiú ruhákra? Jó állapotban vannak, és csak a helyet foglalják.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok

Szia Zizi
milyen mániái vannak a orvosodnak?


szia snooopy

minden érdekel mindenre kiváncsi vagyok én 4 éve lakok gyöngyösön páromal és szüleivel

Te merre laksz?

kérdez bátran és válaszolok a kérdéseitekre nos röviden ennyi remélem senkit nem hagytam ki ha még is elnézést kérek
várom válaszotokat

üdv

Júlia
julieta22
 
 


Sziasztok!!!

Beus!!!

Köszike mi jól vagyunk,a kis ember nagyon aktív,majd kirúgja a ház oldalát,főleg ha megérzi az apját,vagy meghallja a hangját.Ti hogy vagytok??Ja lehet 1-2 cuccra majd én is vevő leszek,mert úgy néz ki kisfiú a drága,bár nem 100%,mert nem mutatta meg magát igazán.

Nekünk a 4d-n igazából jobban el volt foglalva azzal,hogy a képek jók legyenek.Jó a méréseket elvégezte,és megmutatta kezét,lábát,de szóban nem tért ki dolgokra,csak azt hajtogatta folyton hogy legalább 1 hetet várnunk kellett volna még,mert nem látni jól.Pedig 22.héten mentünk annyira még nem is korán.De gondolkodom,hogy 26-28.-on csináltatunk megint hátha az jobb lesz és a nemével is hátha tisztában leszünk végre!!

Júlia!!!

A szokásos,szinte minden orvosnak mániája a mennyit híztál,mit eszel,mennyit mozogsz,diétázz ha soknak találja a súlyod.Végül is csak ezek,de ez tényleg minden dokinál így van,és az elmúlt 20 hétben már megszoktam ezeket.

Egyébként hasonlóan mint Snoopy én is az első 12 hétben voltam rosszul,meg fáradékony,néha még pecsételtem,de azóta semmi gond.Egyedül a meleget nem nagyon bírom.


Üdv:Zizike

Kép
m.né zizike
 
 


sziasztok

szia zizike

értem menyit hiztál?én most max 1kg mot mondjuk alapbol vékony természetö vok és ez se látszodik meg rajtam 162 cm vok 46 kg voltam most 47 de nem akarok sokat hizni max 10 kg igy se érzem magam nönek soha nem éreztem azt hogy igazi nö lennék na de ez van majd egyszer csak el mulik ha nem igy jártam nekem nagyon erös görcseim vannak de csépány doktornö meg se vizsgált ezért eldöntötem inkább keresek egy magán orvost nadint nagyon dicsérik ezért gondoltam öt kérem fel a terheség folyamán hányszor kell menni a nögyogyászhoz? nos röviden ennyi várom válaszotokat

Üdv:Júlia

Júlia
julieta22
 
 


Szia Júlia!!!

Én 25hét,vagyis 6 hónap alatt híztam 6kg-t,ezt a doki soknak tartja,de a védőnőm is.Bár én alapjáraton nem voltan soha modellalkat,170cm vagyok és 72kg-val kezdtem a terhességem,szóval diétára is fogtak.Azt a dokit válaszd akiben úgy érzed megbízol.Az hogy mennyit kell nőgyógyászhoz járni változó.Általában havonta 1szer,de ha talál vmit akkor többször.Nekem most 2hetente kellett mennem,mert 3000ről 2000re csökkent a G-m,és biztos ami biztos megfigyelt,nehogy megnyíljon a méhszájam,de hála Istennek rendben lett a dolog.A hízásról még annyit,én eleinte fél kg-kat híztam havonta,aztán volt olyan hónap amikor gyorsan felugrott a 3,de ezt is embere válogatja!!!

Üdv:Zizike

Kép
m.né zizike
 
 


Sziasztok!!
Legalább fél éve nem jártam erre,bocsi,de talán még vissza tudok csatlakozni!!
Visszaolvasok és jövök,addig hozok pár képet.
Snopy,ahogy megláttam Zsombort Melcsi jutott eszembe.Letúrtam a nagy fekete haját,és szőke lett.
Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Én is régen jártam már erre, de időm sincs mostanában.

Nóri nagyon eleven, kitesz 2 fiút! :) Iwiw-re tettem fel uj képeket!

Orsi!
Jó volna már valamikor össze futni, már olyan régen nem találkoztunk.


Én Nadim dokihoz jártam, jó orvos de ha vállalnék még egy babát akkor inkább Hrabárhoz mennék.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Zizikém!
Ha biztos lesz gyertek át és megegyezünk! :)

Melinda!
Üdv újra itt! Milyen nagyok már a gyerekek és milyen szépek! Harmadik nincs még tervben? :wink:

Júlia!
Változó mennyit kell menni dokihoz. Én jövőhéten megyek hatodszor. Marcival meg 11-szer voltam. Amúgy a minimum a 4 (ennyi kell az anyasági támogatáshoz). :)

Picurka!
Megnéztem a képeket! Nagyon szép lett Nóri szája! Kell még mennetek dokihoz vele?

Hettie!
Elfelejtettem megkérdezni, hogy hová mentek nyaralni!

A kisasszony 1kiló 80deka, megnéztem és Marci ilyenkor már két és fél kiló volt. Szóval nem lesz olyan nagy elvileg.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Az ajakzárás után most 2 hete volt egy ujabb műtétünk, most tubust tettek a fülébe mert nem volt jó a hallása. Akkor egy kicsit bántott a dolog de most már örülök hogy ezen is túl vagyunk sokkal kiegyensúlyozottabb lett a kisasszony. Én csak azért nem örültem neki mert így már oda lett a nagy pacsálás mert nem mehet víz a fülébe. Most úszósapkát keresek neki de ebben a hülye városban nem találtam. Ráadásul füldugót sem tudok itt csináltatni csak Pesten vagy Szegeden.
De történik velünk jó is, ha minden igaz akkor már januárban túl leszünk a szájpadzáráson. Ha ez meglesz akkor 5-6 éves koráig nem lesz ujabb műtétje.

Beus!
Köszi, aranyos vagy! Hogy birod ezt az összevissza időt?
Marci örül a tesónak?

Melcsi!
Olyan szépek a gyerkőceid, jól megnöltek!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Üdv az újaknak!

Nemrég néztem a topikot, nem volt sehol senki, most meg egy csomó hozzászólás van :)

Beus

A Velencei tóhoz megyünk, még nem jártunk ott, remélem jo idő lesz.

Pepissimo

Jó a hely is a munka is meg a kolléganők is. Olyan nekem való abból a szempontbol hogy nagyjábol azt csinálok amit akarok, akkor megyek mikor tudok, de persze minden nap vagyok, sőt holnap is megyek. Nincs főnök...kötött munkaidő. Persze nem ez az amit tanultam de most ez is tetszik , aztán meg majd alakul a dolog.

Zizike, Julia

Én a gyöngyösi kórházrol nem tudok mondani saját tapasztalatot, én nem vállaltam be, inkább Budán szültem. Nekem a terhesség alatt nem volt semmi gond, csak a szokásos rosszullét kb 13 hétig. Aztán a vége felé vizesedtem és 23 kg-t híztam ami baromi sok volt, pedig nem is ettem folyton, de mostmár szerencsére megint 49 kg vagyok.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok

Köszönöm a válaszokat és a segitséget igazábol most már csak magamat kell le nugtatnom hogy minden rendbe lesz nem vok benne biztos hogy akarom e én ezt vagy sem össze zavarodtam kezdek be zárkozni a szivem fáj gyülölöm magam mert tudom azt hogy ennek a gyereknek örülnöm kéne de valamiért nem megy na de majd remélem el mulik bucsuzok majd még jellenkezek kedden megyek nö dokihoz pénteken védnöhöz irjatok majd vigyázon mindenki magára sziasztok

Üdv:

Júlia
julieta22
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: