Új privát üzeneted érkezett!

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Anyapoc,remek ez a tábla.Gratulálok Villő ügyeskedéséhez,már nem sok kell a mászáshoz.Megkérdezhetem mi az a WIW?
Ma tényleg szép idő van,remélem most már így marad.

Mindenkinek szép napot.

Anya4

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Anya4Kép
belekotyoghatnékom vanKép, nem baj?
A Wiw vagy Iwiw egy olyan rendszer, ahová "simán" nem tudod magad regisztrálni, csak ha ismerősöd meghívót küld e-mailben.
Van mindenkinek egy adatlapja, lehet képeket feltölteni, ill. bemutatkozást készíteni, és kezdheted a barátok, ismerősök felkutatását.
Én pl. óvodai társaimat találtam így meg, csak begépeled a nevét, és ha fent van az iwiw-en, kidobja az oldalát az illetőnek.

AnyapocKép
Te kis vakmerőKép1 óra pár perc azért nem semmi idő!
Én nem is merek 140-nél többet menni,ha pl. bent ül a gyerek is.
Apa kocsijával mehettem még a télen, és akkor kipróbáltam a 180-at...de ez volt a max. életembenKépJa, és azt is csak azért, mert szegényt fogorvoshoz vittem "sürgősségi" alapon, és könyörgött, hogy siessünk már.

Voltam a támadónéninknél: cukor, vérnyomás rendben, a vasam lett alacsonyabb, így több bogyót kell beszednemKép


pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 

 
 

Sziasztok!

Bízvást mondhatom Orsinak nagyon csini pocakja van!Kép
Elbizonytalanítottatok a Wiw-vel kaocsolatban,ezért kipróbáltam,hogy lánykori nevet írtam be és kiadta azt is aki az "asszony"nevével volt fenn. Így megnyugodtamKép

AnyapocKép
Végre halad Villő,így neked is vége a nyugalomnak!Kép
Barnabás egész nap jön-megy a lakásban körbe-körbe és mindig tesz ujjabb felfedezéseket. Ma pl egy eddi nem ismert konektort fedezett fel és boldogan locsolgatta teával.Szóval mátol az összek konektor bedugózva.Kép

Pussz T.

Kép

Kép
aba
 
 


Hello LányokKép!

Orsi-Timi

Gyorsan megtaláltatokKép...én du még azon töprengtem,hogy ugyan milyen néven keresselek benneteket...de megoldottátokKép!

Anya4

KöszikeKép...Ha gondolod,szívesen beteszlek Benneteket is a táblába,hogy szomon tudjunk Titeket is tartani,csak küldd el az adatokat!Kép
WIW-ről meg már mindent tudszKép!
Mesélhetnél,náltaok hogyan zajlik egy nap?És ami még jobban érdekel,hogy mennyire volt nagy ugrás a két gyerkőc után a harmadik????Kép

Orsi

Hát elárulom,hogy én sem megyek többel 140-nél,nem is mernék...beszari vagyok ám én isKép!akkor tudok ennyi idő alatt ott lenni,ha Pesten végig zöldet kapok és Apáék lent állnak a Szabadság- hídnál.No,én tutko nem menrém kipróbálni még egyedül sem a 180-at!KépKépÍgy is csak azért merek menni,mert tudom,hogy a kocsi biztonságos...legalább is bizonyos mértékigKép!
Fogorvos...ja ,az másKép...szülés,fogorvos előnyt élvez...bár szülni lehet kocsiban is...de fogat húzniKép!
Huné az a csini pocak???Hadd irigykedjek már egy kicsitKép!

Timi

Még egyenlőre nyugalom nincs,mert inkább reklamál,ha vmit szeretne,mint odafussonKép!Pláne,ha ott vagyok...De jelentem,ma este határozottan négykézláb,és több lépéskével mászott!!!Vagyis már igazi mászás volt,nem olyan kis kaméleonosKép!
KonektorKép...hát veszélyes téma,bár Villőt baromira nem érdekli még a környezet,szt nem jött rá,hogy bmit elérhet már tk...Nálaunk mondjuk alapból minden bedugózav szerencsére,csak a használatban lévők nem...
Azért megnéztem volna Barnabás tealocsolós elterelő hadműveletétKép!Õ elég korán kezdett mászni,ugye?
WIW:Ha a névben van vmi kis egyezés,akkor mindent kidob.Így azért nagyobb az esély.Engem még akkor is nehezen talált meg,mikor már átírtam lánykorira a nevemKép!

Na lépek,mert ma éjjel már tán tudok aluszkálni vmit...Kép

Joccakát!

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Hát leírhatom mi történik általában velünk,remélem nem lesz uncsi.
Először is szerintem tényleg a nagy ugrás a két gyerek után van.Itt jobban elgondolkozik az ember,mint a negyediknél.Az én sztorim nem annyira szokványos.
Az első fiamat "korán"szültem,még nem voltam 21.Az első házasságomból-diák szerelem-hát rájöttem 7 év után-ebből 3 év volt házasság-,hogy mégsem ő az igazi.Elváltunk,következő évben már ismét férjnél voltam,aki a mai napig a férjem és jól megvagyunk,május 8-án volt a 7.hzasságiévfordulónk.Ugy gondoltam,hogy kellene közös gyerek(a férjemnek is van az előző házasságából 2 gyereke),így 2000.07.27-én megszületett a lányunk,Rebeka.Egyenlőre több gyereket nem akartunk.Nekiálltunk építkezni.Sajnos a gyógyszertől állandóan migrénes fejfájásom volt,ezért abba kellett hagynom.4 hónapra rá terhes lettem.Nem akartam abortuszra menni ezért megtartottuk a babát,fiú lett,a párom örült neki.2002.12.17-én született.Ismét el kezdtem gyógyszert szedni,mert már volt olyan amitől nem volt migrénes fejfájásom.Több,mint egy év szedés után gyengülni kezdett a hatása-ezt bizonyos jelekből lehet tudni-gondoltam azt a dobozt ami még volt beszedem és majd utána váltok valamire.Hát az utolsó levél után nem jött meg a mensesem,így lett Hanna baba,aki2005.12.20-án látta meg a napvilágot.Többen felelőtlen döntésnek tartották a lépésemet,de szerintem a 3 gyerek után a 4.nem okoz akkora változást.Meg még mindig nem tudtam volna abortuszra elmenni.Most már megoldottam a védekezési problémát,remélem,mert lekötettem magam.De csúnyán hangzik!

A napjaim általában egyformák.Apa reggel elviszi a nagyokat,mi ketten a picivel elvagyunk itthon.Mindig van mit csinálni itthon,mert a nagyok iszonyu kupit bírnak hagyni maguk után.Igaz a mai napot "lájtosra" veszem,tegnap mostam takarítottam.hetente egyszer bemegyünk Vp-be csavarogni.Lehet,hogy nemsokára tudok képeket feltenni,mert én még nem tudok,anyuék küldenek át egy párat.
Hétvégen már más a szitu,probálok mindegyik gyerkőccel foglakozni.Sokat játszunk,sétálunk.

Szép napot!
Anya4

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


[color=#ff0000]

anyapoc
 
 


Bocs a másik felhasználó névért már váltottam,véletlenül ezzel ment el.Most ismét megpróbálom Anya4 néven.

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Bocs a másik felhasználó névért már váltottam,véletlenül ezzel ment el.Most ismét megpróbálom Anya4 néven.

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


most sem sikerül mi történt a rendszerrel?

KépKépKép
anya4
 
 


most már ismét jó
bocs a próbálkozásokért

KépKépKép
anya4
 
 


Botondnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


BOTONDNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Kép
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK ÉN IS BOTONDNAK!

Segítsetek hogyan tudok ilyen képeket feltenni.
Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Anya4

Vagy a "melléklet feltöltése" gombbal itt lentebb,vagy bemásolod ezt image{kép,akármit ideírhatsz} csak szóköz nélkül.és akkor megjelenik majd egy Tallózás ablak,amivel tudsz keresni a gépeden képet,ha van lementve.Csak JPG vagy GIF formátumú képet tudsz felrakni,nem túl nagyot.De itt feljebb a asszem a SEGÉDLETEK címszó alatt vhol találsz bővebbet is erről Kép...

No,majd jövök bővebben,most irány a bankKépKép!

Pusza

anyapoc
 
 


Anya4Kép

Nem szoktatok a babaklubba járni? Minden kedden 16-18 óráig van, az ált. isk. tornatermében, de most hogy jó az idő, az iskola hátsó udvarán, a homokozónál. Általában sokan vagyunk anyukák és gyerekek, bár mi pár hete már nem voltunk, gyengélkedésem miatt. Ma megyünk, úgy néz ki. Ha gondolod, nézzetek le Ti is.

BOTONDNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK mi is!!!

AnyapocKép
Villőnek nagy gratula a mászáshoz! Én is fent vagyok az iwiw-en, de nem tudom, hogy találhatnálak meg Benneteket, hiszen egyikőtök teljes nevét sem ismerem. Na, sebaj, küldtem Neked mailt, abba beírtam a nevemet, kérlek, jelentkezz! Aztán Tőled kiindulva megtalálom Timit és Orsit is biztosan.

PetraKép
Hogy-hogy van ennyi energiád? Én szégyenszemre egész nap olyan vagyok, mint egy holdkóros, nem bírnék ennyi programot végigcsinálni a gyerkőccel. Persze elvagyunk egész nap, de koránt sem olyan intenzitással, mint pár hete. Remélem, azért lassan elhagy ez a fáradtság-érzet. Hányinger javulóban, vannak egész jó napjaim is. Ja, egyébként 2 héttel jársz előttem, ha minden igaz. Hányadikára lettél kiírva?

KrisztaKép
Szuperek a képek, én is csatlakozom az irigykedők táborához! Szuper, hogy ott helyben is ennyi fantasztikus program közül lehet válogatni, nem tudom, mi eljutunk-e valaha egy ilyen szintre, bár ehhez ugye az emberek mentalitásán kellene változtatni, ami sztem nem fog menni. Párizs lenyűgöző lehetett, remélem, egyszer mi is eljutunk oda...

SzilviaKép
Tüneményes Marcell a képen, olyan nagyfiús már! Milyen munkát vállaltál? Otthoni?

Pusz: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Botondnak BOLDOG NÉVNAPOT!Kép

Timiék

Kép

Kép
aba
 
 


Csajok!

Annyira felcsigáztatok ezzel az iwiw-es dologgal, most már tessék ezek után "meghívót" is küldeni!!! KépKépKép

Puszi, este jövök bővebben...

Szép napot!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Amikor a képeiteket nézegettem, az jutott eszembe, hogy erre az időszakra Ti biztos úgy emlékeztek majd, mint életetek egyik legszebb része. Nagyon jól teszitek, hogy ilyen sokat utaztok, biztos nagy élmény két gyerek érdeklődését sikerrel felkelteni és látni a hatást. Amilyen nehéznek gondoltam a kiutazásotokat, most úgy csodálom hogy mennyire jól tettétek, hogy bátrak voltatok. Azért aztán várunk majd haza is, nehogy kint ragadj!Kép
Ha jössz az iwiwre keress meg, én is ott vagyok!

Móni!
Hát ez szuper!
Te vagy a legközelebbi sorstársam. Még senkit nem ismerek, akivel összefuthatok majd novemberben a kórházban. Egyébként pénteken megyek a 12 hetes ultrahangra, akkor irnak majd ki pontos dátumot, de én nov. 18-ra saccoltam magam. Te mikorra? Ki az orvosod?
Együtt érzek veled. Ez az émelygés és fáradékonyság nálam is megvolt, de most már elmúlóban, csak ritkán tör rám, ha nagyon fáradt vagyok. Most nekem a hasam indult növekedésnek. Már a terhes cuccaimat kezdtem el hordani. És még egy fontos tünetem van: imádom és kivánom a barackot! Kép
Most is megyek, eszek egyet (vagy kettőt)!Kép

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Petra, MóniKép
Megvagytok!Kép
(az iwiw-en)

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Én Mónit nem találom.Miért?????

Kép

Kép
aba
 
 


TimiKép
Mert nem vagy elég szemfülesKépKép

(ha visszajelez, nekem, rajtam keresztül megtalálod)

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok4


MóniKép

Megvagy Kép!
Legalább képet is látok RóladKép!
Álmosság/fáradtság nekem is elég durva volt,még jó,hogy Bulcsú már bölcsis volt...egész nap aludtam,akkor legalább nem voltam rosszul Kép!

Anya4Kép

Hát a Te történeted tényleg nem semmi Kép!
Szl akkor meggondolandó a 3.KépKép...most elbizonytalanítottálKép!Majd még gyúrok rá...KépKép
Azért ügyesek vagytok,hogy ilyen ügyin levezénylitek a napokatKép!



Hát lányok,annyi program lesz itt nyárig az oviban,hogy csak kapkodtam a fejem a szülőin.kezdhetek gondolkozni,mit hogyan szervezzek meg,melyikre vigyem Villőt,melyikre ne,hol hozzak még pesztrátKép!De legalább van program,ami szt szuperKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kriszta
A képek szuperek lettek! Mi is sokat utaztunk, de Párizs még csak dédelgetett vágyaim között szerepel.

Anya4
Elolvastam a történeteteket, hát nem lehet semmi négy gyerkőcöt nevelni! De az utolsó sorokból az is kiderül, hogy nálatok már nagyon rugalmasan mennek a dolgok.

Nekem a mai napig elég jó dolgom volt, ugyanis amióta Marcell mászik nagyon jól elvan. Csakhogy ma rájött, hogy ő fel is tud állni, aminek egyenlőre nem tudok örülni, ugyanis már többször hanyatt vágódott. Eddig szerencsére mindíg ott voltam és elkaptam, de félek, hogy egyszer alaposan beveri a fejét. Gondolkodom, hogy veszek neki egy kis szivacsos sisakot. Szerintetek mit tegyek?

Bogumil
Egy ismerősöm nyitott Balatonszárszón egy fitness termet és neki lett volna rám szüksége heti egy-két alkalommal, Marcell miatt azonban csak 5-6 alkalomat vállaltam el, amíg nem találnak megfelelő embert. A munka tulajdonképpen egy program megtanulása és feltöltése. A programban rögzíteni kell edzésterveket, büfé készletet árakkal, ügyfeleket, bérelhető termékeket, különböző szolgáltatásokat stb., majd a program használatát kell megtanítanom az alkalmazottaknak, valamint az üzletvezetőnek megmutatni, hogyan lehet a programban a standolást és pénztárzárást ellenőrzini és elvégezni. Az a szerencsém, hogy sem a tulaj, sem az üzletvezető nem sokat ért a számítógéphez, így jól megfizetik amit én szinte szórakozásból csinálok.

Remélem nem voltam túl hosszú, de rövidebben nem tudtam volna érthetően leírni!

Sziasztok!

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Tanulok...Kép:

Kép

Mondom,hogy falom a könyveketKép:

Kép

Kell egy kis szórakozás...hmmm...innen pont jól látni a tv-tKép:

Kép

És munka után édes a pihenésKép:

Kép

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Tüneményes a kisasszony!
Ha jól látom, biológia könyv?
Anya nyomdokába lép, vagy meg sem áll az orvosiig?Kép

Jociról is pár napja készítettünk új képeket, fodrászkodni volt a fiatalúr!
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Először is én is boldog névnapot kívánok Csirkesz Botijának!!!!!!! Kép

Anya4!
Üdv közöttünk!! Õszintén csodállak, hogy a 4 gyerkőc mellett ilyen jól meg tudod szervezni az életeteket és még némi szabadidő is marad! Kép
Kiváncsian várom a fotókat!!!!

Anyapoc!
Nagyon jók a képek! Kép Édes Villő, ahogy elbólintott a kanapé alatt. KépKépKép A mászáshoz meg külön nagy-nagy gratula!
Betegség: Hogy vagytok? Kifelé menet??? Jobbulást, és repítek pár gyógypuszit.
Óvisprogramok: Jó is az, ha az ember helyett az óvoda gondoskodik a programokról, hát még ha a családtagok is résztvehetnek azokon. Ha nem tudod vinni Villőt, van akire hagyod?
Párizsi szállás: Én itt a neten folytattam hatalmas vadászatot és a bőség zavarában nem is volt egyszerű. Iszonyatosan sok hotel van Párizsban, de mindenképp időben kell foglalni (1 de inkább 2 hónappal előbb) és amit a képeken látsz, illetve a leírásban olvasol, azt el kell osztani kettővel Kép. Végülis nekünk szerencsénk volt, mert azért az árért, amit fizettünk, megfelelőt kaptunk és mindkét gyerkőc ingyen szállt meg. Egyedül azzal volt bajunk, hogy az utcazaj eléggé behallatszott. Priviben tudok küldeni netes oldalcímeket, ahol online lehet foglalni, de a kereső is jó megoldás, mert én is így indultam. Kép A programszervezést illetően: mi vettünk egy elég jó könyvecskét Párizsról ("Top 10 Párizs " a címe), ebből néztük ki, hogy hová menjünk. Meg az nlc párizsi fórumaiba olvasgattam bele, itt is lehet jó infókat összeszedni.
Ja, és köszönjük a dicséreteket! Kép

Móni!
Jó, hogy már kifelé mész a hányós, émelygős, fáradós korszakból... ezután jön majd a szebbik része a várandósságnak Kép. És mit szól Gergő? Tudja már?
No-i programok: Hát igen, van bőven, még nyárra is kitart. Furcsa is lesz, ha hazaköltözködünk, és nem válogathatunk, hogy hova menjünk hétvégén... bár akkor már ott lesznek a barátok, ismerősök, a család, no meg a munka. Hisz én is megyek vissza dolgozni, és több lesz a tennivaló a hétvégi napokon.

Petra!
Mindenképp megkereslek az iwiw-en, ha egyszer eljutok oda. Még mindig nem teljesen világos, hogy ennek mi a módja... KépKépKép
No. és a bátorság: Így utólag már nem tűnik olyan vészesnek a döntési periódus, de azért kemény volt... De egyáltalán nem bántuk meg, mert hasznos és boldog időszaka az életünknek. És egy kicsit még lehetne hosszabb is... Kép

Szilvia!
Gratulálok Marcell felállásához! KépKépKép És szerintem ne izgulj, gyors lesz az út a stabilitásig, addig meg nagy baj nem történhet, hisz olyan kis rugalmasak még ezek a kis törpék... Mindkét gyerkőcöm esett le ennyi idős kora tájt fejjel előre az ágyról/kanapéról, de az ijedtségen kívül nagyobb baj nem történt. Szóval tudom, nehéz, de próbálj meg nem parázni!!!! (bocs a kifejezésért Kép)

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Orsi!

Nagyon jó lett Joci frizuja!!!! Nem lehet elég korán elkezdeni a szépítkezést... KépKépKép Mi még kicsit hanyagoljuk a fodrászt, ez a havi 0,1 mm-es hajnövekedés mellett nem is csoda KépKépKép. Hogy vajon mikor rakhatok én csatokat a lányom hajába, azt nem tudom... csak bírjam kivárni Kép!

Joci is tud szaladni a hálózsákban? Az én hajam néha égnek bír állni ettől Kép...

Pussz!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Még egy gyorsat reggel,mert hamarosan indulunk Apázni,este meg nem lesz babanetKép!

Orsi

Nagggyon jó lett Joci frizujaKép....És azok a piros orcák...KépTiszta csajozósKép!Ezek szt fodrász csinálta?Hogy bírta a srác?Bulcsút is most nyírtam,imádom,amikor iylen kis opiKép...
A hálózsákotok vékony?Elég éjszakára?Mert nekem is kéne venni Villőnek,mert elvándorol az ágyban és kitakarózik...tök furi,mert Bulcsú soha nem takarózott ki, a mai napig sem...
Igen,biológia könyv bizony,azért remélem,hogy nem lesz orvosKép!Bár én rábízom mindkettőre, a lényeg,hogy szeresse,amit csinálKép!

Kriszta

köszi az infokat,akkor a szállodát rábízom aZuramra,végül is ő szervezkedikKép...csak aztán ki ne derüljön,hogy Timbuktuba megyünkKép!Az tuti,hogy repcsi lesz a dologban,így nagy megkönnyebülés volt olvasni,hogy élveztétek...Bár a repüléstől nem félek,inkább a földetérés hogyanjától... Kép
Jaj,akkor azt is rábízom,hogy utikönyvet szerezzen be,bár Párizsban ő már járt...Kép
Gratut köszönjükKép...
Betegség:még benne vagyunk,nekem is kapar a torkom,ahogy látom,megint nem lesz egyszerű kikászálódni.Villő orra már nem folyik folyamatosan,de az orrszívó tele van minden alkalommalKépKép...Szerencsére az éjszaka már nyugis,végig alszik(kop-kop,ma biztos nem fogKép),és nappal sem viseli meg tk,csak az,hogy már piros és sebes az orra a sok macerától.Bulcsú szt megúszta,mert már az orra sem folyik...KépBiztos a gyógypuszik segítettekKépKép!
Mikortól mész vissza dolgozni?És Enci?Nagymamázik vagy megy bölcsibe?Vagy mikor is jöttök haza?KépKép
Igen,nálunk anyum van szolgálatban,mert nyugdíjas,szeptembertől is ő lesz Villővel.Azért szívem szt a szabadtéri programokra vinném Villőt,mert biztos élvezné már,csak nem egyedül.Anyumat kell csábítani,illetve a családdal megbeszélni,hogy ne hiányoljákKép!
egyébként tényleg szuper,hogy ennyi midnent szerveznek az óvónénik nálunk,csak győzze az emberKép.

Na megyek,mert így soha nem készülünk összeKép!

Pusza

anyapoc
 
 


SzilviaKép

Egyetértek Krisztával.Barnabás is esett el úgy hogy álló hezetből dőlt hanyatt és először a feje ért földet /járólapot/.Hidd el nagyan szorgalmas kis őrangyalkáik vannak nekik.Kép

AnyapocKép

Jó Apázást! Érezzétek jól magatokat!Nagyon helyes Villő ahogy leskelődik.
A második gyereknél ugye nálatok is megdőlt az a teória ,hogy ne nézzen TV-t?KépKikerülhetetlen.Kép

OrsiKép

Jó lett a frizu. Ki vágta? A Fiaink fodrásznénije?KépKépKép
Barnabásnak Õ vágta le.Kép

KrisztaKép

Utólag biztos úgy fogtok tekeinteni erre az időre,hogy gyönyörű volt.

Anya4.Kép

Mi az hogy nem volt már hatásos a fogigátló????????? Milyen jelekből vetted észre??

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok,
köszönöm a dícséretet.Tényleg nem egyszerű összehangolni a dolgokat,de egy idő után belerázódik az ember.Ma pl.vasalnom kéne,de az idő annyira lehangol.Azért erőt veszek magamon és neki állok,meg lesz pár órára az elfoglaltságom.(ide egy mosoly kéne,de még mindig nem tudok olyat csinálni).
Anyapoc,
ne keseredj el,ha szertnétek 3.babát,akkor biztosan sok örömet fog szerezni az ő jövetele is.
Móni,
nem szoktam babatalira járni,tudom,hogy van ilyen,de még nem szántam rá magam,hogy elmenjek.De egyszer majd sortkerítek rá.
Orsi,
Joci nagyon édes,jól áll neki ez a frizura.

Na megyek,megpróbálkozom a vasalással.

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!

Először is, Botondnak mi is boldog névnapot kívánunk!!Kép

Lányok!
Minden képen tök édes gyerek/ek lapul/nak. Milyen gyorsan nőnek! Hihetetlen!
Márk is már egyre ügyesebb. Bár most éppen olyan korszakát éli, hogy többet akarna mint amit tud, így igen csak sok a nyüglődés. De nem baj, ez is elmúlik.
Nem volt túl jó éjszakánk. Csak két órát üvöltött folyamatosan. Nem tudom mi volt vele. Hála az égnek, mára nagyon jó kedve lett. Csak remélem,hogy az idő volt a bűnös.

Timi
jó, hogy kertesházban tudok néhanapján lenni a MÁrkkal, de a net hiányzik olyankor. Ha meg hazaérünk egy nagyobb távollét után, akkor arra megy rá egy csomó időm, hogy lakhatóvá tegyem a lakást. Ugyanis, Apa itthon szokott tanulni és utánunk jön, így van mit pakolni.Ezért csak olvasni szoktam ilyenkor.

Anya4
az anyagiak miatt gondolták, hogy felelőtlenek vagytok? Azt Ti tudjátok a legjobban, hogy mit tudtok ilyen téren vállalni.
Nagy szervezőképességet igényel már 4 gyermek! Ez igen! Apa tud segíteni, vagy dolgozik éjjel-nappal?


Kriszti
Csatlakozom az irigykedőkhöz! Annyira jó helyeken jártok. Nektek és a gyerekenek is hatalmas élmény. Valóban kár lett volna kihagyni a költözést és gonolom,hogy nagyon sajnálod, hogy előbb vagy utóbb haza kell jönnötök.
Itthon talán az idő a legkevesebb a kirándulásokra, legalábbis annak akinek lenne rá pézne. Mert ha van rá keret, akkor tuti, hogy valaki napi 24 órából 25-öt dolgozik.KépA különböző sulikról nem is beszélve. Lásd Anyapocékat vagy minket.
A nyarat várom nagyon. Akkor lesz apának két teljes szabad hete. (legalábbis remélem!!!!!!) És ha a tengerhez nem is jutunk el az idén, remélem itthon legalább lesz lehetőségünk együtt pihenni (gyerekkel???) hármasban.

Anyapoc

Ti nem vagytok túl szerencsések a betegségekkelKép De jó hallani, hogy már jobban vagytok.
Köszi a bkocsi kipróbálásának lehetőségét. Márk már kipóbált egy ilyent. Az ülfelülettel nincs is gondom, csak a háttámla túlzott párnázásávalKép
Maradok a PP-nél és várkok hátha kapnak 3 héten belül a Bucisok.Képzeld, beszéltem velük telcsin és az irodista azt találta mondani, hogy van még kettő. Gondolhatod mit éreztem, aztán meg hallom mikor a kollega felvilágosítja, hogy nincs egy darab semKép
Villő már milyen ügyes!Kép Elmúlt a folyamatosan morgó időszaka? Most Márkon a sor, mert többet akar mint amit tud, de nem morog hanem nyifog. Néha már a hajamat tudnám tépni. És amíg nem segítek addig képes nyifogni, de nagyon nem erölteti meg magát,hogy valamit önerőből érjen elKépKépKép

Látom, azért már lassan jobban van a Petra és a Móni. A hozzászólások sűsüségéből lehet megállapítaniKépDE ez most nem azt jelenti, hogy újra eltűnhettek!!!!!!!!!!!!!!!!


Hétfőn voltunk két éves házasok. Kaptam egy szép virágcsokrot és egy vázát, mert az itthonikaba nem fért beleKépKép: Mozival akartuk megünnepelni(mióta Márk van, azóta nem voltunk), de sajnos a vp-i moziban nem kezdenek negyed kilenc után már filmetKép Előbb a fürcsi és a fekvés miatt nem alkalmas. Pedig Apa mindent tutin lerendezett. Ari volt nagyon.A hétvégén bepótoljuk!Kép

Pusz mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

még annyit, hogy itthon vagyok. Már kerestelek többször is, de nem voltál elérhető. Hiányoznak a dumák.Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia Szilvi!
Szép a virág,a kisfiad meg tündéri.Csak egy hét van a házassági évfordulonk között.A mienk múlt hét hétfőn volt(7.)Igaz ezt már írtam.
Igen az anyagiak miatt mondták a felelőtlen döntést.Természetesen olyanok ahol egy v.max. két gyerek van és el sem tudnák máshogyan képzelni az életüket.Ez van.
Üdv.

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Jó apázást nektek!! Kép
És milyen szuper "aZurad", hogy meglepi utat szervez!! KépKépKép Te sem repültél még, hogy egy kicsit tartasz tőle?? Nekem tényleg bejött, bár olyat is ismerek, aki nem bírja még a századik repülés után sem megszokni.
Úgy beszéltem meg a főnökömmel, hogy decemberben megyek vissza, plusz/mínusz 2 hónap még előfordulhat. Enci megy bölcsibe, már a helyét is lefoglaltuk Kép. A hazaköltözésünk tervezett időpontja október eleje, de hát ember tervez...

Anya4!
Neked jó vasalást!!! Kép Ha közelebb laknánk egymáshoz, invitálnálak hozzánk is... Kép
Mosolyokat, röhögő fejeket úgy tudsz csinálni, hogy oda, ahová szeretnéd berakni őket, lenyomod egyszerűen egymás után a kettőspontot és a jobbra domborodó zárójelet szóköz nélkül (ekkor mosolygót kapsz), vagy a kettőspontot nagy O betűvel (ez a röhögő), illetve a kettőspontot a balra domborodó zárójellel (ez a szomorú fej). Bocsi a szájbarágásért KépKépKép.

Timi!
2. gyerek tévézése: KépKép Hát igen, nálunk is félre van dobva mindenféle elv, de egyenlőre Enci még nem sok érdeklődést mutat a tv iránt. Rá-ránéz, de nem időzik el felette. A babázás egyenlőre még jobban leköti Kép.
Fogigátló: Belekotyogok, mert pont most küzdök ilyen problémával Kép. Nekem félidőben van migrénes fejfájásom, van félidős vérzés... Már hónapok óta, úgyhogy tuti, hogy nem elég a tabletta hormontartalma. Vissza kell térnem a régi tablettához, amit a doki azért nem írt fel, mert "túl erős". Nekem úgy tűnik kell ez az erő... Kép

Puszi, megyünk sétálni!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Szia Szilvi!

Most láttam a hsz-od! Kép Nagyon szép csokrot kaptál, Márk pedig nagyon édi! Kép És milyen ügyesen áll!!!!

Tanulás, munka vég nélkül: Ne is mondd! Ez az amitől én is félek, és ez az ami itt nincs No-ban, illetve nem nagyon jellemző. A családfő úgy is el tud tartani egy családot, hogy 8 órákat dolgozik naponta, a feleség meg otthon van, meleg vacsival és csillogó-villogó lakással várja este...

Na most már tényleg megyek, mert a gyerekek verik az ajtót, hogy menjünk ki. Kép

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!
Szilvi,igen apa sokat segít,nélküle nem is bírnám!De nálunk minden közös,a munka is.Igaz a gyereknevelés témakör nálam maradt,mert nekem nagyobb a türelmem!De néha segítséget kell hívnom apa személyében.Én nem is bírnám,ha úgy kellene élnem,hogy az apa csak dolgozik és enyém a többi,főleg amikor én is dolgozom.Igaz most kevesebbet kell segítenie,mert itthon vagyok.De szívesen segít,nem érzi muszájnak.Kép
Sikerültek a jelek!
Köszi Kriszta!Kép

Üdv.

KépKépKép
anya4
 
 


Húha, arculatváltozás a babaneten? :roll:

Sziasztok!

Megjöttünk Pestről-jó hírekkel:)
A kislánykánk már 1500 gr-os, minden rendben van vele, érdekes, hogy az UH-s hölgy itt is megdícsérte a pofikáját.
Programozott császár lesz, a doki elvállalta.
Jó sokat kellet várnunk, 11-13.30 -ig voltunk ott, aztán apa elvitt ebédelni, meg kicsit vásárolgatni a WestEnd-be...( jól jön néha egy "gyermekmentes" nap kettesben)

Szilvi:)
Szép a csokor és huncut Márk is!
Gratula, ügyesen ácsorog!
Mozi:(
Te nem a PP Ariára gyúrsz?
Mert azt árulják a Brendonban, mikor Joci Pramette-jét vettem, volt is belőle, itt a veszprémiben is van, és a színre nem 6 hanem "csak " 3 hetet kell várni.
Tegnap pont láttunk egy babát aki ilyenben ücsörgött :D

Timi:)
De igen, Anita vágta neki és ingyé vótt.

pusz
Orsi
(30. hét:O
kirri
 
 


húúúúúú, mocsoda babanet!!!! :)

Orsi, de jó hírek!
Jó sokat kellett várni! Hogy bírtátok idegekkel? Időpontra kellett menni? Ha már többen is mondják, akkor biztos szép pofija van a kiscsajnak! :D
Igen arra gyúrok, de vp-i ben nem volt a múlt héten. Most majd megnézem, hátha kaptak. Egyébként ahonnét rendleni akarok jóval olcsóbban van. Ezért várnék.

Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Hát nekem nem igazán tetszik az új arculat,most detto olyan,mint a többi fórum.És az emotikonok sem tetszenek :(
No mindegy...

Szuper volt az Apázás,bár kicsit összekaptunk avégére,mert Apa nagyon feszült újabban,egyszerűen nem tud kikapcsolni,így meg nehéz felszabadultnak lenni... :(

Tegnap először együtt fürdött a két ördügfióka :D...a dolog árnyas fele,hogy minden csupa víz lett,annyira pancsoltak,de a jó benne,hogy így egyszerre letudjuk a fürdést :D:D:D!
Kis baleset is történt,mert Villő úgy gondolta,itt az ideje felállni és természetesen a kád oldala nem a legjobb kapaszkodó.El is dőlt,ahogy kellett :(.Szerencsére a feje pont Bulcsú ölében landolt,de a lábujjacskáját vhogy felsértette,így az vérzett,még be is kellett ragasztanom :(:(...

Timi

Hát tényleg nem lehet letiltani csak úgy már a TV-t :D.Igaz,Villőt csak a reklámok érdeklik,Bulcsú ritkán nézi újabban,tk az én rossz szokásom,mert így legalább hallok vmi emberi beszédet :D:D:D!

Anya4

Azért biztos,hogy sok örömet szerez minden baba,igazából könnyebb dolgom lesz a 3-kal,ha már itthon lesz a férjem is,addig semmiképpen :).
Neked meg könnyű dolgod van az emotikonokkal,mert az új arculat megoldotta :D:D!
Apa :)...vegye csak ki a részét mindenből :D!Aranyos... :)
És nektek is GRATULA a házassági évfordulóhoz :)!

Szilvi

Remélem,megjavult Márk alvókája :).Lehet,hogy ez a sok front viseli meg,érzékeny volt rá régebben is,nem?
Nyügi ismerős,szerencsére mi már túl vagyunk rajta :).Majd számíthastz rá,hogy hamarosan vmi újjal rukkol elő,mert olyankor szoktak nyügldőni :)...De én is tudtam volna hajat tépni anno :D:D:D!Azért most is vannak nyafi napok,de ritkán... :)
Hát ez a babakocsi :D:D!....no,akkor csak hajrá,remélem,mielőbb lesz,mert azt a nagyot vinni... :?
Nekem is hiányoznak ám a dumák,már attól tartottam,hogy kerülsz :D:D:D!
Nagyon ügyes Márk,hogy így álldogál már :)!És imádnivaló a képen,mint mindig!Bírom a kis husikáját!!! :D
A csokrod meg elképesztő!És nem különben GRATULÁLOK!!!!Apa egy lovag :D!


Kriszta

No igen,még nem repültem,mert félek tőle.Illetve nem a repülést,hanem a lezuhanástól.Az ember ugyan tudja,hogy még mindig keveebb a légibaleset,mint a közúti,de ezt lehetetlenség túlélni szinte...szóval engem ez borzaszt... :roll:
Hova fog járni bölcsibe Enikő?Van Kádártán bölcsi?Vagy behozzátok ide?
Hazaköltözés :D:D...no igen... :)
Német család...hát,más mint itt,az tuti...Olaszban élő barátnőm pasija van mindig kiakadva,hogy nálunk mennyit dolgoznak a nők,mert náluk nem kell nekik.Mondta neki barátnőm,naná,de csak úgy,hogy neki is 3 állása van... :(
Ajtó egyben maradt :D:D?

Orsi

Szuper,már a 30. hét!!!Jesszus,mindjárt 4 fős család lesztek :D!
De jó,hogy elvállalta a doki :). Így legalább megnyugostál,nem?
Sorban állás :(...De legalább megérte,utána vásárolhattál :D:D:D!Egy darabig úgysem lesz ilyen :D!
Tényleg,Joci mit szól a hugihoz? :)

Így van popsikitolás :D!A koszt ne nézzétek ma takarítottam :oops: !
\image{kép}

És képzeljétek,így virágzik az aloe kaktuszom :)!
\image{kép}

No pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


No,ez nem sikerült,ahogy szerettem volna... :(

Szóval akkor képek:

Villő popsikitolása: [/img]

És a kaktuszom :) :

anyapoc
 
 


Hát ezt nem hiszem el!!!ez baromi sz@r lett,már bocsánat!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

anyapoc
 
 


Kép A kaktusz virága... :D Kép Villő popsikitolása :D

anyapoc
 
 


Szilvi:)
Klassz kis járgány az Aria, az egyik legkönnyebb a PP-k közül!
Én is nézegettem most, mikor az Atlantico-t cseréltem le, és ami még jó, majd lábzsákot is tudtok hozzá venni télre, nekem ez mindig fontos szempont volt, sajnos a BBC-nkhez nem kaptam anno.
Melyik színt választottátok belőle?

Anyapoc:)Én nem látok koszt, miről is beszélsz??? :lol:
nekem az nem tetszik ebben az új babanetben, hogy a képek a profilban nem igazán nagyíthatók...
Villő nem semmi!A kis balerina!
Megnyugodni?Majd csak akkor, ha már a kezemben tartom./én már csak ilyen paragép vagyok/
kirri
 
 


Húúúúú, ez már igen! Villő hatalmas gratula!!! :D

Anyapoc!
Ne má, tényleg ezt gondoltad? :(
Nálunk is volt baleset, de nem volt semmi csak ici-pici nyikk.
Az úgy vóóóóóóóót.......
Kizúgott az autóból :oops: A kormányhoz ültettem amíg vártuk a barinőmet. Aztán megjött a csaj, Márk tök jól el volt....., addig amíg figyeltem rá. Egy óvatlan pillanatban, épp egy másodpercre félrenéztem, már a földön volt arcal. :( Olyan kis ügyi volt, az arca elé rakta a kezét. Egy kicsit lefékezte az esést, hogy sztem először a küszöbre esett, aztán a sípcsontomon éreztem és úgy jött a föld. A lány látta az egészet, de sajna nem tudott mozdulni, mert a hátsó ajtó már nyitva volt. Mivel nem volt semmi sírás, hamar rendben voltam, viszont a barinőmet is nekem kellett megnyugtatnom. Szegénykém, úgy megijedt.

A netről nekem is pont az jutott eszembe, hogy most uolyan mint a többi.

Szilvia
Ezeknek a csemetéknek tuti nem egy védőangyluk van! :wink:

Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc!
S.O.S!

Itt bénázok ezzel a lillypie-vel..mikor kész, akkor elentem a dok-ok közé, be akarom tölteni erre kiírja a gép: nem megfelelő fájl formátum.Hogy kell csinálni?Nem így?
kirri
 
 


Orsi
Valami unisexre gondoltam. Még nem dőlt el. De az biztos, hogy totál lányos nem lesz.
Jó, hogy mondod a lábzsákot, azt nem is figyeltem. Igazából pillanatnyilag a napernyőn jár még az eszem.

Érthető, hogy paramama vagy az előzmények tükrében. Nálunk semmi gond nem volt igazából, mégis végig izgultam. Persze biztos jóval lazábban mint Te :lol:

Anyapoc
vannak itt képek dögivel. Több is nehogy valamiről lemaradjunk! Biztos ami biztos! :lol:

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Orsi

Köszi :)!
Hát akkor csak ne nyugodj meg :D...bár én a csaszira gondoltam... :wink: !
Kosz:Van ott azééé,csak jól álcáztam :D:D:D!
Lilypie-nál úgy kell,ahogy amikor megcsinálja a stickert,akkort ott vannak külkönböző URL-k.Neked a BBcode-ot kell kimásolni és elmenteni az aláírásodba a porfilodban.Utána már nincs is vele mit tenni,mert magától generálja mindig,nem kell újra mentegetni :)!

Szilvi

Akár kezet is foghatunk :D!Kocsiból kiesés nálunk is vóóóót.Én is a kormányhoz ültetem Villőt,amíg előveszem a babakocsit.egyzser elég hüléyn sikerült beültetnem és még be sem tudtam csukni az ajtót,már esett is,őt is a küszöb fogta meg,na meg én.Az orra picit piroska lett,de semmi egyéb...azért üvöltés volt...ő mégis csak lány :D:D:D!
Na,majd mit gondolnak itt a lányok rólunk,milyenek vagyunk mi :wink: !
Ma reggel az ágyról zúgott le,szerencsére maga elé rakta a kezét,de ugye megtartani nem sikerült magát,így azért a szőnyeg megnyomta a homlokát... :(Hát ez van...még jó,hogy gumiból vannak :D!
Miért ,nem mentem az agyadra? :D!
Azok a képek,vagyis centik az aláírásomban vannak,azt nézegetheted ezentúl :D:D:D!Mert mindenhol ott lesznek... :D
Csak a képcsatolás nem volt egyszerű... :roll:

Na,sikálok tovább :D!

Pusz

anyapoc
 
 


Kép
kirri
 
 


Kép
kirri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: