Új privát üzeneted érkezett!

Kinga - :( pedig nagyon szorítottunk ám! De tényleg, majd a következő!! Csak pozitívan!!! :wink:

Vera - jaaaj, nagyon drukkolunk!!! :D :D

Nita - örülök h jobb a derekad! Várjuk a fotókat! :wink:

Én megint hoztam egyet, ha nem baj! :D

Kép
Vendég
 


nagyon cuki a nono..gyönyörű mosolya van :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vera, nagyon édes ez a fotó is Nonóról!
Samu is hőemelkedéssel reagált csütörtökön az influenza elleni védőoltásra... De szerencsére ennyi volt, illetve másnap még folyt a nózija, de már ezen is túl van.
Sajnálom, hogy anyóst megviselte a szuri... Anyukám is kapott oltást, ő meg sem érezte.

Niki, mesélj valamit az új munkádról. Hogy tetszik, milyenek az első benyomások? Kiara és a bölcsi hogy boldogulnak egymással?

Vera, neked meg már nagyon finishez közeledik a terhesség. Hogy vagy? Mesélj kicsit bővebben magatokról!

Kinga, nagyon sajnálom, hogy az első inszem nem sikerült, de biztos most már hamar beköltözik a várva várt babó a pocidba!
Szorítok nektek továbbra is nagyon!

Hú, most hirtelen ennyire emlékszem...
Nálunk minden OK, szerencsére jól vagyok, bár az alacsony AFP miatti új genetikai UH még nem történt meg. A dokim a SOTE1-re irányított genetikai konzíliumra. Felhívtam őket, de azt mondták CSAK pénteken délelőtt adnak időpontot genetikai tanácsadásra. Egész péntek délelőtt hívogattam őket az általuk megadott telefonszámon, de egyszer sem vette fel senki :twisted: Eddig is elég sok rosszat hallottam már erről az intézményről, hát nem cáfoltak rá... Így hát önszorgalomból elmegyek egy nőgyógyász-genetikushoz genetikai 4Dre, ide a jövő hétre kaptam időpontot.

Most már ti jöttök! :)
Jó éjt!
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 

 
 

erpé jol tetted hogy elmész 4d-re...
menyire lett alacsony az afp-d?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Évi - én az Istenhegyire mennék, mi is ott voltunk, ők a legprofibbak! De biztos nem lesz ott semmi gond, ne aggódj! :wink: Ez már egy nagyon elavult vizsgálat, a legtöbb országban már nem is csinálják...

Néha beleolvasok a decemberi topikba mert ott van egy nagyon kedves barátnőm. Harivera írta oda hogy eléggé finishben van, ha kicsit még nyílik a méhszája csütörtökig, akkor megindítják! (Vera! Remélem nem baj hogy leírtam... :wink: ) Drukk neked!!! ++++ :D

Képzeljétek! Nekem épp most vajúdik az egyik barátnőm!!! :D Nagyon-nagyon izgulok érte, főleg h eddigiekben kísértetiesen hasonlít az én szülésemre és az nem volt valami frankó! 22h-ig hagyják vajúdni, ha addig nem lesz előbbre jutás akkor császár! Hahhh, még a hideg is ráz... :twisted:

Anikó - ma eszembe jutottál! Kimentünk busszal a Tescoba és gyalog jöttünk haza! :lol: Nem semmi túra volt, de Nóri jól bírta. Azért is döntöttünk a séta mellett mert pont akkor aludt el amikor kijöttünk a Tescoból. Vettünk egy jó nagy ruhaszárítót, apa hősiesen cipelte végig kézben! Vagy 10x megkérdeztem tőle h fölszálljunk-e a buszra, de mondta h még bírja! Úgyhogy hazáig hozta! :P :lol:

Móni - sajnálom h nem tudtunk ma lemenni veletek sétálni! Délutánra egész kikupálódott az idő is! :) Megvolt a bevásárlás nektek is?
Csütörtökön ha minden jól megy talizunk páran a nyári topikosokkal a Margit szigeten 10 körül. Ha van kedvetek tartsatok velünk, bizti jó lesz! :D
Vendég
 


Sziasztok,

Hu, Vera, ez izgi, lehet, hogy a héten megszületik a kislányod?

Vera, vajúdós barátnődnek drukkolok, bár már mostanra már biztosan túl van a szülésen.

AFP-m 0,65 lett, ez éppen felette van az alsó határnak (0,5 alatt alacsony). Szóval még nem kritikus, meg a vizsgálat sem épp megbízható, de azért akkor is érdemes utána járni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


wera én holnap megyek hariverával ismét ctg-re! :lol:
drukk a barátnődnek nagyon!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem aktívabban az óvodakeresést Samunak.
Móni, egyszer te javasoltad a német-kézműves ovit. Ez az, ami az Árpád utca elején van? Tudnál róla kicsit többet is mondani?
Meg egyáltalán ötleteket, szempontokat, hogy mi számít az óvodaválasztáskor?
Ez a többieknek is szól (Anikó, Vera), akiknek már van / volt ovis korú csemetéjük. Ajánljatok nekem légyszi ovi(ka)t Csepelen.
Köszi!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


sziasztok!
hariverával minden rendb csak a kicsi szíverése nem a legjobb...ma és vasárnap is megy ctg-re akkor lehet be ifektetik!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - köszi az infókat! Továbbra is szorítunk Verának hogy minden rendben legyen! :wink:

Az én barátnőmet pont akkor császározták amikor írtam. 21:50-re lett meg a kislánya. Sajnos neki sem jöttek a tolófájások, pont úgy járt mint én. Egyébként jól vannak mind2en.

Mi voltunk tegnap a Margit szigeten, nagyon jó volt, csak Nóri nem viselkesett vmi frankón, végig nyüszített. Hát ilyen ez a gyerek, nem tudok vele mit csinálni. Remélem ennek a korszaknak is vége lesz egyszer mert a nap 20 órájában elviselhetetlen fejgörcsöm van mostanában és gyanítom ennek szorosan köze van hozzá... :roll:

További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


wera bizti vépge lesz anak a korszaknak is!!!!!!!!
amint van valami verárol már jövök is !!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Évi
Igen, én ajánlottam az Árpád utcai ovit, Renátó oda járt. 6 csoport van átlagban 25 fővel, ebből 2 csoport németet is tanít nagyon játékos formában. A németért külön nem kell fizetni, viszont ez a két csoport hamar betelik, szólni kell minél hamarabb. Az udvaruk egyre jobb, mióta eljöttünk csomó új mászókát vettek. Van minden oviban nyilt nap, érdemes elmenni. Én is voltam és benéztem minden játszószobába és a vizes helyiségekbe is. Tavaly cserélték ki az összes ablakot műanyagra, Renátó idejében még befújt a szél a nyitott ablakon :lol: Van külön hátsó épület, egy nagyobbacska terem a saját rendezvényeknek. Hát, ennyi jutott eszembe, ha valamit kifelejtettem, kérdezz nyugodtan.
Ja, és az AFP miatt ne aggódj!

Wera
A Margit-sziget igen messze van innen :shock: Nem semmi, hogy odáig elmentetek egy kis sétáért. :D

Vera
Szorítok neked! Várjuk a híreket! :D

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


:oops: Bocsi, azt akartam írni, hogy befújt a szél a csukott ablakon. :oops: :oops:

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de nem örökre.

Mi is csütörtökön voltunk oltáson. Akkor kapta a 15 hósat. 9,30 ra volt időpontunk. Mi a nagy SZTK-ba járunk a Nemes Enikőhöz.

Wera! Egy hős a férjed. A középső gyerekem azóta is emlegeti. Mindenkinek elmeséli, hogy busszal voltunk a Tecoba és majdnem eltévedtünk. Olyan sztorit nyom le. Persze a fele sem igaz. De annyira édes. Neki nagyon tetszet az út. Nem úgy mint nekem.

Erpé! Úgy emlékszem királyerdőbe laktok akkor a szúnyog ovi a legjobb. Mi is oda járunk. Szuper!!!! Nagyon édesek az óvó nénik. Sok jó játék, zöld környezet. stb… kérdezz ha van valami konkrét.

Vera! Nagyon szurkolok.

Nita! Mi van Verával??? Befektették???

Szép napot!! Megyek kriminológiát tanulni. Fújjjjjjjjj!!!
Vendég
 


csaniko nem fektették be mert jo lett a ctg-je!!!!
kedden kiderűl hogy 13-án megindíják e a szülést neki!!!!!már nagyon izgul ő is !!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Móni, köszi az oviinfót, jövő hét elején felhívom őket. Mi körzetileg elvileg nem oda tartozunk, de nagyon közel van hozzánk. Ez számíthat? Ti oda tartoztatok egyébként? És mit takarnak a kézműves foglalkozások?

Anikó, neked is köszi. Mi nem a Királyerdőben lakunk, hanem a Karácsony Sándor utca közelében (Kiss János altábornagy u. egyébként), pl. közel a piachoz. Szóval nekünk elég messzi lenne a Szúnyog ovi. Nikiéknek majd érdekes lehet...

Vera, Samu is ilyen volt, nagyon sokat nyüszögött picinek, amikor ébren volt, örökké kézben akart lenni. Én pl. itthon is sokszor hordozókendőben hordtam, azt nagyon szerette. Meg nekünk csodákat tett a felfújható gumilabda, amire ha ráültem "rugozni" és ő a kezemben volt, rögtön elhallgatott. és nagyon jót tesz a fenéknek, combnak :) És kb 5 hós korától változott ez meg, ahogy elkezdett kúszni, az nagyon lefoglalta, elfelejtett nyűgösködni... :)

Mi ma elmentünk a szentendrei skanzenba a Márton napi rendezvényre. Durván drága volt az enni-innivaló, meg hát a programok sem voltak valami jók (többre számítottam), de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat. A barátainkkal mentünk, volt még három Samu korabeli gyerkőc, és tök jól elvoltak a kölkök :), meg mi is. Egyébként óriási tömeg volt, nagyon sokan voltak kint.

Kinga, egyik reggel (talán csütörtökön?) láttalak téged és Mátét a HÉV Boráros téri megállójában. Kb fél 9 lehetett. Csak rohantam, mert kezdődött az órám, így nem mentem oda hozzátok. Végül hogy döntöttetek? Költöztök mostanában, vagy maradtok tavaszig?

Nita, ha találkozol Verával, drukk neki! Nem tudom, milyen gyakran olvassa ezt a topikot. Remélem, minden rendben van velük.

Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


tul sűrűn nem tud jönni..de azért néha olvassa a topicot!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Évi
Az oviban minden szoba el van nevezve valamilyen kézművesség szerint, de nincs jelentősége, minden csoport csinál mindent. Délelőttönként vannak a foglalkozások reggeli és ebéd között. Van a csoportokban két nagy kerek asztal és körbeülik a gyerekek és a gondozónők, óvónők, kiteszik az éppen készítendő feladat hozzávalóit. Amiket be kell vinni az oviba, azok közös kosárba kerülnek, így nincs enyém-tied, hanem mindenki vehet a színes ceruzás kosárból, ragasztóból, fonalból, stb. Minden csoportnak van faliújságja (parafatáblája) és minden délután megcsodálhatók a csoport aznapi munkái, később haza is lehet vinni. Ha bemész látni is fogod.

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


de várom már hogy az én kis pöcsösöm is csinálon ilyeneket!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi erpé, hogy össze kevertelek titeket.
Vendég
 


Sziasztok!

Évi - ez az 5 hónapos fordulat jól hangzik! Nagyon várom már, mert most is visít ahogy kijöttem a szobából :roll:
Én kendőt nem vettem de már bánom, most meg már 8 kiló, így már nem bírná a hátam. Mindenesetre a köv gyerekemnek tuti veszek (már ha lesz következő :P ).

Hoztam egy képet, ma reggeli:

Bemutatom Ms Nóra Presley-t :lol: :

Kép

Ti is hozzatok már képeket a gyerkőcökről, ne mindig csak én futtassam itt Nórit! :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is teszek fel két újat:

Már ki tudja nyitni a befelé nyíló ajtót is :D

Kép

Ismerkedünk az etetőszékkel :D

Kép

Kép
Kép
bnemonika
 
 


lányok olyan szépek a gyerekek!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Nagyon szépek a gyerekek! És most látom Móni, hogy majdnem egy napon született a két srác? Tök jó.

Éva: igen, be kellett mennünk a Borárosra, én nem vettelek észre téged. :shock: Végül mi lett az afp-vel? Itt a játszótéren nagyjából mindenki meg volt elégedve az itteni ovival is. Azt hallottam, hogy itt meg a magyar nyelvre helyezik a hangsúlyt, tehát sok mondóka, vers, ének... Úgy néz ki, hogy januárban költözünk, a hétvégén már vízóraaknát ástunk. :)

Többieknek is puszi, igyekszem felvenni a ritmust.

Vera: mostanában mikor szoktatok menni sétálni? Délután.

Kép
németh
 
 


csajok merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga - Örülök hogy végül ilyen jól haladtok a házzal! De jó lesz nektek! :D
Mostanában 1-2 körül megyünk le. Igyekszem minél előbb, mert olyan hamar sötétedik. Utálom!! :(

Most itthon van apa 1 hónapig és igyekszünk mindent megcsinálni, elintézni amiket már jóideje tologatunk, úgyhogy minden napra van valami program. Így se haladunk túl jól, mert Norbival mindig történik vmi. Rögtön a szabija elején 3 napot kórházban volt (kivizsgálás. Eredmény: semmi gebasz :wink: ) aztán tegnap egy ügyes mozdulattal lenyeste az egyik gyűrűs ujja végét. Csak picuri darabot, de ömlött belőle a vér... na jó nem részletezem. Szóval segítség helyett valójában most 2 gyerekem van :twisted:

Móni - Roli tündéri az etetőszékben és látom jól boldogul már az ajtóval is!! :lol: Mi is pont most vettünk etetőszéket. Nóri egyből segített kicsomagolni:
Kép

Aztán nagyon tetszett neki, mind a 2 percben amíg elmaradt benne :twisted: :lol:
Kép



Niki - írtam neked privit! :wink:
Vendég
 


de tündérien ül a székbe........és milyen rendes dolog hogy segített kicsomagolni..... :lol: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Wera: azta micsoda csajszis etetőszék! Nagyon szép! Hol vettétek? Akkor mostanában nem tudunk találkozni, mert Máté (elvileg) akkor alszik. :cry: A sötétet én is rohadtul utálom!

Kép
németh
 
 


lányok hamar eltelik ez a korai sötétedős időszak.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok hamar eltelik ez a korai sötétedős időszak..
Nita - ez biztos??? :twisted: :lol: Oké, csak ugratlak...
Mit tudsz Veráról?
Tökjó ez a babakocsitologatósnéni-izévalami :D A másik topikban nálunk is csinált ilyet mindenki egy időben, de aztán levettük mert tele lett vele az egész oldal. Itt elfér, nem akar bevadulni ez a topik! :P :lol:

Kinga - sajnálom! Ti mikor szoktatok lemenni? Ha apa visszamegy dolgozni, akkor majd valahogy intézünk egy randit, ok? Alkalmazkodunk hozzátok! :D :wink:
Vendég
 


is csak néha teszetm ki ezt a fajta babakocsis izét..... :D
vera még egybe van..iza nem akar kijönni..semmi jelét nem adja.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kinga, izgi, januári költözés és építkezés. Nem lesz unalmas a jövő évetek, az biztos!

Vera, valóban nagyon jó ez az etetőszék! És milyen büszkén feszít benne a kicsilány!

Móni, Roli és az etetőszék is nagyon jó! Édesek ezek a babók!

Tényleg Nita, van híred Veráról? Egyben vannak még?

És a mai nap híre: voltam genetikai 4D-n (ugye az alacsony AFP miatt), babócával minden rendben és kislányunk lesz! Nagyon örülünk neki! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Ja, közben elolvastam Nita a válaszodat is Veráékkal kapcsolatban...
Nem voltam elég figyelmes :oops:
Veled és Mátéval mi van?
erpé
 
 


Évi - nahát, de szuper!!!!!! :D :D Gratulálok a kis hugihoz!! Elmúltak a rosszullétek? Gondolom már szépen gömbölyödik a pocakod! :wink:

Kinga - múltkor elfelejtettem írni hogy az etetőszéket a neten rendeltem. Teszveszen találtam, külföldről behozott cucc, csak pár darab volt belőle, teljesen új és csak 15.900 Ft volt. Nagyon megörültem neki mert az ilyen kategóriájúakat (fú, de hülye szó ez! :lol: ) mindenütt 25-30ezerért láttam. :) Gyorsan el is kapkodták. Barátnőm is akart venni egyet 1 hét múlva és már nem volt.
Vendég
 


Évi
Gratula a kis csajszihoz!

Kép
Kép
bnemonika
 
 


erpé gratula a kislányhoz!!!!!!!!!!
megvagyunk mátéval!!!!mostmár csak éjjelre kelll pelus!!!!!!!!!!!!!ráül a wc-re és ujsságot olvas..de nemcsinál semmit a toalettbe.....és a bilire is csak ráűl..de haladás ez is!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - újságot olvas :lol: :lol: ez tetszett!!! :lol: :wink: De tényleg haladás, ügyi Máté!

Kinga - tényleg, Ti hogy haladtok a peluselhagyók rögös útján? :D

Móni - mizu veletek? Rég beszéltünk! Roli megszerelt már mindent a lakásban? :twisted: :lol: Apa még 2 hétig szabin van nálunk, de ha esetleg úgy alakul hogy nem óhajt velünk tartani a sétában, akkor mindenképp jelentkezem! :wink:

Egyébként jó sűrű most is a programunk, folyton vagy mi megyünk valahová vagy hozzánk jönnek. Már nem rendelünk kaját (utóbbi időben többször végezte a szemétben mint a hasamban :roll: ) így főznöm is kell. Én marha persze ma is töltött csirkecombot meg rántott cukkínit csináltam, nehogy már kiszabaduljak egy fél napra is a konyhából :twisted: . De úgy tervezem a jövő héten lazítok. Milánóit és társait fogjuk enni, amikkel nincs sok meló :P .

Hű, jól elkalandoztam. Írjatok már Ti is többet, mindig csak nekem jár a nagy szám 8)
Vendég
 


wera köszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kicsit be vagyok havazva, dolgozom, Kiara beteg még mindig, holnap hívom a dokit, hogy még mindig köhög (3 hete), mehetünk a beígért röntgenre! :( 3. antibogyót kapja szegénykém, de katasztrófálisan
köhög.

Éva: nagy nagy gratula a kiscsajhoz! :D Nem érzed most még úgy, hogy furi lesz Samu után? Neveken gondolkodtatok már? Vagy ez még titok?

Kinga: én szorítok ám, meg sokszor eszembe jutsz! :wink:

Vera: írjál, ha tudsz már valamit, mikor értek rá!

Képek iszonyat jók! Jövök ám olvasni, csak írni nincs időm mostanában.
Többieket is olvastam, de most is mennem kéne, majd még jövök reagálni később a többire is! Bocsi!

Kép
kernico
 
 


mielőbbi jobbulást a kis kiarának!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Éva: nagyon gratulálok a lánytesóhoz! Már el is képzeltem,hogy Samu majd lovagiasan óvni fogja a játszón mindenkitől a hugicáját! :D :wink:

Wera: én is ilyen vagyok, egyik nap levest főzök meg husimusit tepsiben, sok előkészülettel és mosogatnivalóval, másnapra kiakadok és akkor meg mi is tésztát eszünk vagy virslit :oops: .
Nálunk a kakilás még mindig pelusba van csak, pisi az már egész jól megyeget. Csak ez a hülye tél! Azért ha kimegyünk veszünk fel pelust, tegnap is szólt, hogy pisilni kell, de kénytelen voltam azt mondani,hogy pisiljen a pelusba, mert hát lefagyott volna a kukija.

Niki: jobbulást Kiarának! Hányas csoportba jár? Csak mert lehet, hogy a barátnőm kislányával jártok egy csoportba. Csengének hívják a kislányát. Köszi a drukkot! :wink:

Mi gőzerővel gondolkodunk meg számoljuk az építkezést, azért is nem nagyon írok, mert Apa mindig a gép előtt ül... :evil:

Kép
németh
 
 


sziasztok!
ezt hallgassátok meg de csak ha kibírjátok sírás nélkül!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=P-h680LV ... re=related
én ugy bőgök rajta!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Itt a hideg, befagyott a topik. (magamat is beleértve)

Verával vajon mi van????

Évi! Gartula a kiscsajszihoz.

Szép havas napokat!
Vendég
 


sziasztok!most jövök verától!!!!!!!!!!!!!!
Ma reggel Hajnali 5 óra 5 perckor megszületett Jacsó Izabel Zita!!!!!!!!!
3150 gr-mal és 52 centivel!!!!!
anya és a baba is jol vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"én már
foghattam is Izát kb 2 orásan"

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálunk! Üdv. itt köztünk Izabel! :wink:
Majd ha lesznek fényképek, kérünk szépen!
Meg hogy milyen volt a szülés, meg a többi!

Én is kicsit eltűntem, de csak még mindig taknyos kicsit, remélem már lassan makk-egészséges lesz!
Dolgozom általában, ha meg itthon vagyok, a csajszi igényeit elégítem ki! :lol:
Meg készülődöm a szülinapjára, meg karira, bár még csak elméletben, mert semmi ajit nem vettünk még neki. Mondjuk nem visszük túlzásba majd a dolgot, így is túl sok mindent fog kapni egyszerre, ha mikulás+szülinap, karácsony szinte egybe, már így is annyi játéka van, hogy a fele el van pakolva és időnként cserélgetem őket.

Kinga: 3as csoportba jár, de én nem emlékszem ott Csengére, bár ez nem jelent semmit, amennyit voltunk! :roll:

Vera: jó lett?

Éva: hogy vagytok?

Nita: tök jó, hogy Mátéra már csak este kell pelus. Kiara most "megunta" a wc-t, vagy nem tudom mi lehet, de egyedül az esti fürdés elött megyünk csak wc-re, különben nem szól mostanában. :( Gondolom az is közrejátszik, hogy hasmenése van most, de azért akkor is, na!

Ja, és tegnap jövök haza este, apa meg azzal fogad, hogy Kiara belekakilt a pancsivízbe, és mint mondtam hasmenése van, és gondolhatjátok, hogy azért a kipucolással megvártak! :roll:

Úgy ürültem a hónak, erre ma nem olvad el az egész!? :evil:

Kép
kernico
 
 


Loptam magunknak egy képet Izáról!! 8) (A decemberiek képtárából :P ) Remélem Vera nem haragszik meg... :wink:
Kép
Vendég
 


Niki - Mindenki dícsérgette hogy milyen csini! :D :D Köszönjük! :wink:
Kép
Vendég
 


wera tuti nem haragszik meg vera!!!!!!!!gyönyörű a kis iza!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sűrgős!!!!
ha tud valaki kölcsön légzés figyelőt az szoljon nekem!!!!
harivera kislányának délben leállt a légzése...ő kéri ha tud valaki segítsen!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk, kicsi Iza! Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!

Nita
Sajnos két hete adtam el a mi légzésfigyelőnket. Mond Verának, hogy talál a vaterán olcsón.

Wera
Édes Nóri, ahogy csücsül :D

Képzeljétek, Roli a múlt héten megtanult egyedül ülni :D :D Átjöttek a barátnőmék a két hónappal idősebb babájukkal és egymással szemben ücsörögve játszottak, meg lehetett őket zabálni. Ha tudok jó képet csinálni Roliról, akkor küldök.
Ma egyébként magára borította a cipősszekrényt :shock: , az ajtajával szokott játszani, de rátámaszkodott és már csak annyit láttam, hogy dől a Roli hátra és dől a szekrény is. Rolit kihalásztam a cipők közül, persze ordított, nagyon megijedt, én meg kinevettem. :lol: Délután is letettük mászkálni és a közelébe sem ment a cipősszekrénynek. :lol:

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: