Új privát üzeneted érkezett!

Lau!
Boldog névnapot!

Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!!

Ezer éve nem voltam, közben gépünk sem volt.
MosziKép Köszönöm szépen!Kép

CineditKép Igen, köszönöm, megkaptam mindegyik babakocsi fényképét, próbáltam megfűzni a férjemet, de belátom, hogy most nemigen lehet ugrálnunk anyagilag..Kép

IldikóKép sok sikert az építkezéssel, a végeredmény miatt irigy-irigy, de addig nemKép Vezetni meg aztán óvatosan, sok egyszerű ember miatt nem egyszerű a közlekedésKép

Lau
lau
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:35-kor.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Lau!
Képmi is Kép

Ma a Rossmannnál lehet 20 képet ingyen rendelni
http://www.rossmann.hu
http://asp.photoprintit.de/microsite/1659/

Eriék
simones
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
Simigabi (Gabi) 1975.12.06. 03.24. Peti 2003.09.10. 06.29.</pre>

Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Lau 06.17. Kép
Tigribigri 06.23. Kép
Peti 06.29. Kép</pre>

Minden kedves ünnepeltet Isten éltessen sokáig!Kép
Gabi köszönöm szépen! Kép

Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

www.elektropont.hu
http://asp.photoprintit.de/microsite/5747/
jún. 24-én 20 db kép ingyen Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és teát,cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Nagyon boldog névnapot Launak!!!!Kép

KatiKép
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!
Én csak egy mondatnyit gratulálnékKép
Isten éltessen mindannyiótokat!!! Puszika nektek!! IldikóKép
evetke
 
 


Hajni! Boldog szülinapot!
Kép

Petinek boldog névnapot kívánunk!
Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Hajni! Kép
Kép
Ugye jól emlékszem, hogy tűzoltó van a családbanKép

Eriék
simones
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánok Hajninak!!!
Péternek pedig boldog névnapot!

KatiKép
kfk
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!
Most várom az első babámat, 2005 szeptemberében, kisfiú lesz. Most még dolgozom 3 hétig, és 25 éves vagyok.

Szép napot
Lucretia
lucretia
 
 


Egyúttal szeretnék is valamit kérdezni: hol van a kerületben jó fodrász??? Én eddig a belvárosba, a munkahelyemhez közel jártam egy lányhoz. De a baba mellett ez már nem fog menni. Olyat szeretnék, aki nem tipikus cicababa, és el tud mondani 3 értelmes mondatot is. Persze, legyen jó fodrász, nekem főleg a vágás számít (rövid hajam van.) Ha valaki tud, írjátok meg légyszi, hogy mennyiért dolgozik!

Köszönöm szépen előre is!

Lucretia
lucretia
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket! Kép

Eri igen jól Kép a férjem és apukám tűzoltó, azaz Apu már nyugdíjas.

Szia Lucretia! Örülök, hogy csatlakoztál, vigyél egy kis életet a topikunkban, mert mostanában nagyon nagy a csend! Kép
Merre felé laksz?
A fodrász az jó kérdés! Nekem is pont egy ilyen típusú fodrász kéne, amit leírtál. Többiek? Tippeket kérünk! Jöhet hasonló paraméterekkel rendelkező kozmetikus is!

Tegnap megtörtént aminek meg kellett történnie: Alexa haja le lett vágva, így eltüntek a babakunkorok a végéről. Hüp-hüp-hüp! De már nagyon muszáj volt.

Jovika jelentkezz, hogy mizujs veletek! Haladt valamit a petíció a lombikügyben?

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Szia Hajni!

a Kőrakásparkban lakom. Egyébként volt már egy idősebb fodrásznőm Palotán, de valahogy olyan régimódian vágott. Mondjuk, legalább olcsó volt, de hát a fejét az ember állandóan hordja, akkor szereti, ha úgy néz ki, amilyen az elképzelés, nem?

Vannak képeim a fotóalbumban, Lucretia albuma a neve, ha vkit érdekelKépMost 27 hetes terhes vagyok, és nagyon várjuk a babót! Már sokmindent vettünk neki, de még hiányzik is sokminden. Dehát így van ezKép

Hajni, én szívesen lehelnék életet a topicba, de asszem nem tehetek mást, mint példamutatóan szorgalmasan írogatok NektekKép

Lucretia
lucretia
 
 


Sziasztok!

Igen példamutatóan szorgalmasan írni Kép
Persze a fodrász tényleg nem jó, ha kövület, nekem Gazdagréten olyan jó kis fodrászaim voltak, amikor rövid volt a hajam. Fiatalok, de nem a cicababa stílusú csajok, akiket említettél. De hát az egy kicsit messze van Kép

Megnéztem az albumot, szép a pocak Képés a naplementés kép is fantasztikus! Kép
Hogy fogják hívni a fiucskát?

Képzeljétek sikerült elintéznem, hogy a szottyos játszóterünkről szedjenek ki egy valamikori játszóeszköz elrozsdásodott maradványát, ami a fűből kandikált ki két helyen is. Állandóan rémeket láttam, hogy valaki beleesik és kap egy vérmérgezést. Írtam egy emailt az önkormányzat városüzemeltetési osztályának és másnapra kivették a vasat Kép Viszont nem biztattak semmi jóval, a Mézeskalács téren nem terveznek játszótérfelújítást Kép

Pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!!
Hát igazad van Tigri,tényleng ellustultunkKépDe mentségünkre szolgáljon hogy mindenki élvezi a nyaratKép
Én ezerrel járok vezetni ,sőt lassan a végét járom de már csak akkor teszek helyzet jelentést erről ha mindenen túl leszek! Alexáról hogy az uj fotó?? Tessék megmutika!!!Kép De bizti igy is tüneményKép
Szia Lucretia!! Isten hozott közöttünk!! -nagyon helyes buzdits irásra minket!! Hogy viseled ezt a meleget?? Nagyon csini vagy az"operás" ruhádban!!
Én tudok nektek jó fodrászt bár személyesen még nem voltam nála csak a munkáját láttamKép Oda járok kozmetikushozKépSzoval akkor kettőt egy csapásra márisKépAzt tudom mert láttam kiirva hogy rövid hajat mosás,vágás,száritás 2800.-csinálja. Nem tom ez jó e?? De ez itt van rákospalotán a Fő utcánál!! Viszont akkor legalább engem is meglátogatnátok!! Tigri nem jössz el Alexával mostanában?? Beszéltük má!!
Én is a hétvégén kicsit felfrissitem a fotóalbumunkat,most nagyon lassú a gép!!
Hát többiek????? merre csaviztok!! Jovika minden rendben????Moszi és Simones Olyan tuti a giffetek!!! Honnan töltitek le?? Hát ennyi hirtelen!! Legyetek jók! pusza Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!
Noémi vagyok, majdnem 31 éves és én is &ugrave;jpalotán laktam (körakás-park). 3 lányom van, 12 éves, 10 éves, 1 éves 3 hónapos.
Van itt valaki aki az árendás közi suliba 1988-ba végzett? &egrave;n némtországba élek, de hátha jelentkezik valaki, ha jövünk nyáron esetleg találkozhatnénk???
Üdv. mindenkinek
Noemi
noemi9774
 
 


Halihó!! Hú Noémi téged is jó messzire sodort az élet!!Kép -és nyáron anyudékhoz jöttök??Kép Attól még bármelyikünkkel talizhatszKép-én Rákospalotai vagyok,és nem is pesten végeztem. De hátha a csajok között ismerősre lelsz!!
Üdv Ildikó
evetke
 
 


Hellóka!

Ildikém még nem tom előre a jövő heti programot, mert minden a fogdokimtól függ - igen még nyögöm Kép anyagilag is, de nem panaszkodom, mert szép lesz! Kép
Ide nekem azt a tuti fodrászt és kozmetikust, azaz a telcsiszámokat! Kép
Itt az új frizuránk Kép
Kép


Szia Noémi, nálatok is nőuralom van Kép
Én nem ott végeztem, de amúgy próbálkozz a WIW-en, ott tuti osztálytársra lelsz. Ha még nem vagy tag küldök meghívót, csak szólj!

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Szia Hajni!
Hívj meg légyszi, mert nem tudom, mi az a WIW.

Köszi
Noemi
noemi9774
 
 


Hellóka!

Noémi kellene egy email cím, az enyémet a profilomba találod, ha nem akarod ide beírni és küldöm a meghívót. Kép

Ma van a 6. házassági évfordulónk Kép már sül a szív alakú tortácskám Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Halihó!!!Tigri hát ez a lány igy is TüneményKép!!!!!Nagyon édi!!! -és különben is meleg van!! Figyike a fodrásznéni számát elkérem a kozmetikusét meg átküldöm vele eggyütt majd emailen!!
Tigrikém "kellemes" ünneplést kivánok és még 100 boldog évfordulót!! Sikerült a tortád?? Pénteken én is piskótát sütöttem tök jó lett!! Na csajok megyek albumot csinálni majd kuksizzátok meg!! Puszika Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Köszi Ildi! Kép
Igen sikerült, nagyon fini lett!
Gyönyörűek a gyerkőcök, Gergő milyen nagyott nőtt! A házatok meg ejha! Nagyon klassz lesz! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Ildi, örömmel venném a fodrász nevét, telószámát, meg címét!Kép Köszi! mailem: hamorinesc kukac t-online pont hu. Bocsi, hogy így írom, de így talán nem kapok kéretlen leveleket!!!
Köszönöm a bókokatKép Azóta már még nagyobb a pocak, majd hamarosan teszek új képeket az albumba. Bencének fogják hívni a fiókátKép Képzeljétek, ma léptem a 28-dik hétbe! Olyan gyorsan eltelt eddigKép

Szép napot
Lucretia
lucretia
 
 


Sziasztok!

Nem tud valamelyikőtök Palotán egy jó kórust,ahol esetleg van új tag befogadása is?(szoprán,mezzoszoprán)

Köszi
Boncsi
boncsi
 
 


Halihó!!!
Tessék lányok!!-aztán szépek legyetek!!! Ja és ha erre jártok az a legkevesebb hogy megkerestek))))) Pusza Ildikó
Fodrász: Somogyi Melinda 06/30-462-3168
H-P:8-20.ig SZO:8-13 ig
Kozmetikus:Kósa Melinda 06/20-448-0259
H-K de.8-14 ig SZ-CS-P du. 14-20

Nagyon aranyosak mindketten és tényleng nem horror áron dolgoznak. Ja))) Fő utca 37.
evetke
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Aki lemaradt az ingyenes képekről, ill. lesznek újabbak, nyaralás..., egész júliusban a Mediamarktban 2490 Ft-ért hívnak elő 100 db képet Kép
http://www.mediamarkt.hu/
itt online fotorendelés

Eri
simones
 
 


Evi köszi Kép

Boncsi én passzolom a kérdést...

Hajni
tigribigri
 
 


Petinek!
Utólag is boldog névnapot kívánunk!
Kép
Eriék
simones
 
 


Halihóó!!
Na itten jól eltüntünkKép Azért mindenki jól van remélem!! Sajna nálunk Gergő megint kidőlt,de lassan túl leszünk rajta!!.Én is 2 napja fejfájással nyüglődöm.-és fázom isKép
De szerveztem apának meg nekem egy 5. évfordulós szabad hétvégét!!-és ez most totál feldob!!!Igaz aug. közepén..... de hát az má pikk-pakk itten leszKép
Na léptem tovább! Szép napot puszi Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Nem akarok anélkül eltűnni, hogy nem szólok. Én egy ideig nem leszek. Valahogy nem látom értelmét már a topikunknak, amit valahol nagyon sajnálok, de valahol meg tudom, hogy írni sem kötelező senkinek. Nem foghatjuk a nyárra, mert élt már meg nyarat a fórum, és akkor sem halt ki...
Talán elkedvtelenített mindenkit a technikai probléma, de talán már túl vagyunk a fránya szervercserén és most már enged írni is a gépezet.
Bízom benne, hogy mindegyikőtöknél minden rendben van, és nem azért nem írtok, mert problémák adódtak!


Puszi mindenkinek és szép nyarat!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak sokszor olvasó üzemmódban.

Lucretia! Üdv köztünk. Kép

Ildikó! Gratula az évfordulóhoz! Kép

Hajni! Miért tűnsz el?
Van értelme szerintem, csak a jó idő mindenkit kicsal a szabadba, és nyaralnak. Kép

Mi megvagyunk, jól vagyunk, csak Viki még mindig éjszaka, így de alszok vele, du alvásnál, házi munka közben meg a friss levegőn csavargunk, sétálunk.
Múlt héten írni akartam, csak nem jött össze. Kép
Viki már felállt! Egyre ügyesebb, és még mindig nincs fogunk. Kép
Múlt héten megkapta a fülbevalóját is. Kép
Hétvégén barátaink esküvőjén voltunk - én mutattam be őket egymásnak-. Kép
Hétvégén keresztelőnk lesz. Kép Otthon Miskolcon kereszteljük meg a nagylányt.

Raktam fel képeket a netre:
http://kep.tar.hu/illesek

Sajnos rossz hírem is van. Klau kórházban van. Kép Múlt héten emnt be cisztával műtötték. Már jól van, talán hétvégre hazaengedik.
Így sajnos ő sem tudott jelentkezni az elmúlt időben, mert vizsgálatokra járt.


Puszi mindenkinek: Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Ha nem is írogatok, de olvaslak benneteket.
Nagyon sajnálnám Tigri, ha eltűnnél. Ígérem rendszeresebben fogok én is írni!Kép
Hogy vagytok? Mentek nyaralni?

Evetke: Megy a vezetés? Mikor vizsgázol? Fiad meggyógyult már? Hogy telik a nyár?

Moszmota: Nagyon aranyos Viki!!! Éjszak még nem alszik? Zsombor már 1 hónapja átalussza az éjszakát. Persze nem ment csak úgy, egyszerűen. 2 éjszakát átszenvedtünk de megérte.
Launak jobbulást és gyorsan gyógyuljon meg!!!!!!!!!

Lucrécia: Üdv közöttünk. Nekem az első szülött fiam Bence.Kép
Hol fogsz szülni?

Mi jól vagyunk. Lassan költözünk. Már burkolják az új házban a helyiségeket. A legnagyobb gondunk az az, hogy nem tudjuk eladni a lakást, pedig már nagyon lementünk az árral.Kép
Ez miatt nagyon fáj a fejünk, de majdcsak megoldódik.
Legyetek jók, vigyázzatok magatokra és tényleg írjon mindenki pár sort!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok. Jelenleg gyerekek nélkül, mivel ők a nagyinál vannak. Reméljük ott is alszanak majd. Múlt héten volt az első nap, hogy nélkülünk aludtak. Kicsit furcsa volt az 1. éjszaka. Kép

Hajni!
Mi mostanában amikor csak lehet, kint vagyunk a szabadban. Még esőben is kimegyünk csigát keresni. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Kati! Sajnos még mindig kell átlagban 2-szer. Kép De ez már elviselhetőbb, mint 3 vagy 4-szeri kelés.
Hagytátok sírni? Vagy hogy oldottad meg, hogy átaludja az éjszakát?

Eri! Csigaszedés. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Simones: Nagyon irigyellek benneteket. Egy kicsit ránk is ránkférne egy gyerekmentes nap-hét.Kép
A gyerkőcök hogy viselték a távollétet?

Moszmota: 8 hónapos volt, amikor már úgy éreztem, hogy most már át kéne aludnia az éjszakát és nem kéne, hogy igényelje az éjszakai evést. Gondoltam megpróbálom. Első este sírt 1 órát és slussz. Azóta is mindig átalussza az éjszakákat. Bánom, hogy nem előbb próbáltam meg.
Viki enni is kér éjszaka, vagy csak a társaságodat igényli?

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!
Engem Györgyinek hívnak és újpalotán lakom de itt is nőttem fel! Nekem pont ma három hónapos és egy hetes a kisfiam! Nálunk férfi uralom van! Kép
Már sokszor át alussza az éjszakákat, de azért még egyszer fel szokott kelni szopizni! Nappal nem alszik már szinte semmit sem vagy legalább is nagyon keveset!
Babamasszázsra kell járnunk mert nagyon kötöttek az izmai. De jó hogy kell mennünk mert szeretek vele foglalkozni. Kép
Én a Kontyfába jártam suliba és 90-ben végeztem. Esetleg van vaqlaki aki oda járt?
Na, majd jövök még ha hagy a gyermekem. Kép
mocorgo
 
 


Sziasztok!

Kati! Még többségében eszik, de van, hogy anya kell neki. Sokszor este bealszik a cicin annyira fáradt. Kép Hiába próbálom du-án letenni nem akar aludni. Kép De egyre ritkábban kell, azaz többet bír már ki. Remélem hamarosan átalussza az éjszakát.
Nappal jobban bírom hagyni sírni. Éjszaka apát is kímélni akarom és a szomszédokat is.


Györgyi! Üdv köztünk! Hogy hívják a legénykét? Tegyél fel róla képet! Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!
Hát igenKép Szomorú de tényleng ritkábban járunk erre!!! Majd talán az ősz.....amikor nem lesz kedvünk "csellengeni" Néha be be nézek olvaslak titeket de sajnos sokszor időm sincs irni!!
Örülök hogy Kati is előkerült ám!!!Kép Lassan akkor tényleng költöztök???
Csajok kicsit asszem én is szünetelekKépmostanában kevesebbet leszünk itthon minden hétvége programozottKépMindkét gyerkőckém itthon van hétfőtől ugyhogy lesz dolgom bőven!! Legyetek jók!! Kismamák vigyázzatok magatokra!!puszilok mindenkit,aztán majd egyszer csak leszekKép
UI: Tegnap levizsgáztam......Kép Köszi hogy néha gondoltatok rám!!!
evetke
 
 


Cedit!
Igen, de már itthon van, és gyógyulgat.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Ezen a képen még csak egy napos! Kép<!--attachment: DSCN9731kicsi-243937.unk*attachment_icon.gif*image/x-photoshop*149.5*Szabi+baba*DSCN9731kicsi%2epsd --><center><pre>
KépSzabi baba
DSCN9731kicsi.psd (149.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
mocorgo
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Új társalgóként csatlakoznék hozzátok.

Én Rákospalotán lakom és most vagyok 22. hetes terhes. A Sződliget utcába járok védőnőhöz, akit Názer Ágnesnek hívnak. Ismeri valaki közületek? Van tapasztalatotok vele kapcsolatban?

Gondolom mindenki elment vízbe hűteni magát a nagy meleg miatt. Ilyenkor a gyerekekkel sem igazán lehet bírni egy lakásban (lsd:Újpalota).

Lucretia: Hogy vagy mostanában? REmélem a nagy meleg nem visel meg. Próbálok én is mindenféle hűtési technikákat alkalmazni pl: ventillátor. Hol fogsz szülni?
Én az Uzsokiba megyek, mert azt ajánlották.

Nos megpróbáltam gyarapítani a topikot, nehogy már abbamaradjon.
Van kedve valakinek válaszolni?

Üdv mindenkinek.
borzy
 
 


Szia!

Üdv köztünk Borzy!
Gratulálok a kis pocaklakóhoz! Kép
Én Újpalotai vagyok, és van egy 10 hónapos nagylányom. Kép
Már mászik, és nincs megállás mellette. Állandóan rajta kell tartanom a szemem. Kép Most is azért tudok írni, mert alszik, és most szerencsére csak 1-szer kelt éjszaka, így pihentebb vagyok.

Megyek gyorsan netezek, és csináloma dolgom, mert
csak ilyenkor van rá időm. Kép Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Moszmota: köszönöm az üdvözletet és a gratulációt. Én is laktam Újpalotán a Nyírpalota úton, de forgalmas helyen volt a lakás és ezért minden behallatszott, így elköltöztünk és most Rákospalotán lakunk. Nehéz lehet egy izgő-mozgó gyerkőc mellett internetezni. Egyébként nagyon kis huncut arca van a képen:-)

Sajnos az idő eléggé elromlott a nyaraláshoz.:-(

A nyaralóknak, meg az itthon levőknek is jobb időt kívánok, mint a mostani.

Üdv:
Borzy
borzy
 
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk meg mi is a nyaralásból, mivel elromlott az idő.Kép
Fonyódon voltunk egy hetet. Eljutottunk Kehidakustányba, Zalaegerszegre az Aqua Citybe, na és a Balcsiban is fürödtünk persze.
Nagyon jó volt, csak kár, hogy elmúlt.Kép
Gyerekek jól vannak. Zsombor már mászik ezerrel és mindenre felkapaszkodik.

Mocorgó: Szia, üdv itt köztünk. Nagyon aranyos lehet a kisfiad, sajnos nem tudtam megnyitni
a képet, de szívesen megnézném.
3 hónapos és már majdnem átalussza az éjszakát??? Nagyon boldog lehetsz!Kép Az első fiam nekem is 6 hetes korától átaludta az éjszakákat, bezzeg a második 8 hónapos korában szokott le róla.Kép

Gyöngyi: Örömmel olvasom, hogy már csak 1x kel éjszaka és hagy téged aludni.Kép Majd erről is leszokik.
Aranyos a profilodban a kép.Kép

Evetke: Gratulálok a vizsgádhoz!!!!!!!!!! Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!
Merre jártok? Üdülgettek, kirándulgattok??Kép
Építkezés hogy áll?
Lassan tényleg költözünk, úgy néz ki, hogy a lakást is sikerült eladni. Kopp, kopp, kopp.KépKép

Cinedit: Nagyon aranyosak a gyerkőcök!Kép
A bilizés miatt ne aggódj. Bence óvoda kezdés előtt egy héttel szokott le a pelusról. Az a lényeg, hogy ne erőltesd.
A picinek gratula!!!Kép Zsombinak még csak 2,5 foga van.
Sokat vagy egyedül Te is, nem irigyellek.

Borzy: Légy üdvözölve te is köztünk!Kép Remélem jól érzed majd itt magad.
Mi lesz a babó neme? Milyen neveket találtatok?
Én is Rákospalotán lakom, a Rákos úton.
Sajna a védőnődet nem ismerem mert én ide tartoztam a Rákos úti SZTK-hoz és a Göndöcsné volt a védőnőm.
Dolgozol még?

Tigri: Tényleg nem akarsz közénk jönni? Nagyon hiányzol. Mi van veletek?
Ha erre jársz és olvasgatsz bennünket, írj egy pár sort.

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Lányok!

2005. szeptember 3., 9-18 óra
Budapest, XIV. kerület - Zugló
Csömöri úti Sport- és Szabadidőközpont
9-13 óra között BABARUHABÖRZE Kép
további info:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/69090/5553.html?1114177775#POST591649

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Kati kedves kérésének eleget téve Kép itt vagyok pár sor erejéig.
Borzy és Mocorgo üdv itt! Tényleg írjatok, mert az utóbbi időkben másból sem állt a topik csak néha egy beköszönésből-felköszöntésből...
Borzy én is Hajnalka volnék Kép

Mocorgonak egy kis segítség a képhez, hogy meg tudjátok nézni ti is: mentsétek le a gépetekre a jobb gomb segítségével, majd a már lementettet nevezzétek át jpg-re. Bár a kép elég picike, de a bébi nagyon édes, kis pirospozsgás! Kép


Mi jól vagyunk, semmi extra sem történt mostanában velünk.

Puszi
Hajnalka
tigribigri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?