Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Eszter hogy vagytok??? egy séta vlmikor? kiviheted a nagylányt?
többiek??

Beus, na mi is beirattuk a kékesbe Kolost. nagyon tetszett neki amúgy a hely, vagyis az udvaron a játékok. :)

Anett hogy vagytok? Sziszi?? Hettie?
snooopy
 
 


Sziasztok,

örülök, Orsi, hogy tetszett a hely Kolosnak, biztosan jó lesz!
Egyébként a kinti játékok Pepének is nagyon tetszenek ott. :D

Beus, hogy vagytok?

Megvagyunk, Pepe oviban, Bence alszik, én meg megyek teregetni és főzni mindjárt ...
Jövő héten leszünk 6 hónaposak, hihetetlen, úgy megy az idő, pedig most született!
Forog, mozog, kúszik, ma reggel pedig felült a pihenőszékben egyedül, olyan cuki volt és úgy nézelődött! Az új táskám izgatta ennyire.

Puszi Nektek!
Mentem...

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Marci még mindig beteg, de láza nincs. Mivel már 3 hete beteg, ma el kellett kezdeni az antibiotikumot. Hát nem örülök... idén ez már a második kúra lesz.

Tegnap levették az AFP-t, három hét múlva UH.

Más nincs. :)

Kép
Kép
beus.
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük a dicsiket! :lol: :lol: :lol:

Beus!
Jobbulást a pici fiadnak! :roll: :wink:
Ne is mondd,ezt a betegséget!Martin a 6 hónap alatt már négyszer volt megfázva.Egyszer volt komolyabb,38,6 volt a láza és a torka és a füle is be volt gyulladva. :cry:
Megnéztem,mi hova tartozunk ovi ügyileg.Hát a legjobb o vihoz Gyöbgyösön,a Menház útiba.Megnéztem a képeket,a gyerekek 95 %-a cigány.Szóval az tuti kilőve!Mondjuk amúgy is a Kékes téribe akarom majd íratni.Hogy az milyen szép!Néztem a képeket.Nagyon barátságos ovi.
De miért kell oda is beíratni,ahová tartozunk ha nem akarom,hogy oda menjen :?: :?: :?:

Anett!
Ugye,ugye,hogy megy az idő!Nekem az elmúlt 6 hónap csak úgy elszállt! :roll:
Pepe is a Kékes téri oviba jár?

Hír:Képzeljétek Martinnak tegnapelőtt kibújt az első fogacskája! :lol: :lol: :lol: Hála az égnek,nem lázasodott be,csak akkor éjjel párszor felsírt rendületlenül,alog bírtam megnyugtatni.Ilyenkor kenem az ínyét Dentinox-al.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!
Szerintem 98%-a... :D
Azért kell oda is beíratni, mert ha a választottba nem veszik fel, akkor is járni kell majd valahová. És az általában a körzeti. Nekem a védődő és a Kékes téri vezető is mondta, hogy oda is írassam be.
Gratula a fogacskához! :)

Ma kétszer voltunk játszótéren, mert Marci nem bírt magával. Meg ilyen jó időben vétek itthon ülni. Elképesztő volt...sorba kellett állni a csúszdánál, persze az összes gyerek türelmetlen. Rácsúsznak egymásra, megütik egymás hátát. Ha nem kapkodom el Marcit, tuti ő is kap egy-két rúgást. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszi

Gratulálok az első fogacskához. :)

Anett

Pepe is a Kékesbe jár? Akkor manonak csoporttársa. Valószínű akkor találkoztunk is már?? :)

Én anno nem írattam be ide Adácsra, mert a Kékes tériben mondta a vezető óvónő hogy felveszik.

Mi megvagyunk, habár még mindig a kakálással szenved manó. Most is 4 nap után sikerült hashajtóval, nem értem mi van....
Munkaügyben meg még mindig semmi... Most olvastam hogy egy 21 éves lány Angliában öngyilkos lett amiatt hogy a 2 év álláskeresés után sem talált munkát, ugy hogy több 100 helyre beadta....mindenhonnan elutasították. :( Hát nekem még sosem volt állásom.... meg nem is lesz, de nem tudok mit tenni. Majd max ha ugy alakul megyünk a híd alá. :) Na azért remélem annak nem jön el az ideje. Valami majd csak lesz. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

Pepe a Dobó úti oviba jár és mi nagyon szeretjük!
Ugyanaz az óvó nénije, aki nekem és a hugomnak is volt.
Kékes téri és a Tündérkert, (Platán úti) még ami nagyon-nagyon jó a Dobó úti mellett és tényleg felkészíti a gyerekeket a sulira!
Anyukám tanítónő, ismeri az ovikat, óvó nőket és most lesz elsős, tehát tudja, hogy hol milyen a helyzet. Volt is most mindenhol a szülői értekezleteken.

Sziszkó, gratulálok Martinnak a fogacskához!
Mi már várjuk a másodikat, látni a hegyét, de még nem bújt ki.
Bencének a múltkor a keresztelő után, a 3 napos lázkor... 40,5 fok volt a láza... kicsit ideges voltam! :-((

Puszi Nektek!

peppisimo
 
 


Hettie,
ne idegeskedj, majd csak lesz munkád olyan, ami tényleg jó lesz, de tudom, hogy nagyon rossz most a helyzet!

Hettie, múltkor is találkoztunk a Dm-nél, én a kicsivel voltam babakocsival! :-))

peppisimo
 
 


Anett

Rám is köszöntél? Most nem ugrik be hogyan nézel ki, így lehet nem ismertelek meg. :oops:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 



Ma voltunk 6 hós státuszon:
8140 gramm és 69 cm volt a kis Bencém! Védőnő szerint tökéletes a súly- hossz aránya!

Remélem mindenki jól van!
Írjatok majd!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam nektek! Mi jól vagyunk, Nórinak szépen gyógyul az arca majd rakok fel friss képeket róla. A műtét eléggé megviselte a drágámat, a nappalokkal semmi baj na de az éjszaka az időnként kész rémálom. Úgy sír hogy majd meg szakad a szívem de nem tudjuk megnyugtatni, sajnos a rémálmok még tartanak azt mondja a dokibácsi hogy bele telik 1-2 hónapba mire túljut rajta.
Imád kint lenni sétálni alig bírom behozni így ha van kedvetek valamelyik nap mehetünk sétálni!

Anett!
Szép nagy már a fiad a kicsi fiad. Pepe hogy van?

Hetti!
Ne idegeskedj majd lesz valami, bár sajnos a mai világban nagyon nehéz munkát találni de ne add fel!

Sziszi!
Gratulálok az első fogacskához, nagyon csinik voltatok a keresztelőn! Nagyon szép a fiad!

Beus!
Hát a játszótér már csak ilyen legalábbis amikor a nagylányommal mi jártunk akkor mindig tömeg volt. A gyerekek azt csináltak amit akartak mert a szülők fele nem is figyelt oda a gyerkőcére. Pocaklakód hogy van? Kislány vagy kisfiú lesz, tudjátok már?

Orsi!
Hogy vannak a nagyfiúk? Sétálni bármikor mehetünk ha van időtök. Majd megbeszélünk valami időpontot!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Anett
Na hát én már tiszta gyogyó vagyok :lol: :oops:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Eszter, oké, én ráérek csak néha a lustaság győz nem megyek sehova. :lol:
sajnálom, h Nórinak rosszak az éjszakái. de annak örülök, h szépen gyógyul az arca.
és fogzik már?
mi nagyon, csorog a nyálunk és nem alszunk éjjel mi sem. igaz most elég jó volt, de előző éjjel többszörm felsírt, alig tudtam megnyugtatni, és nem eszik rendesen mert fáj neki ha szopizik. :(

Anett, szép nagy már Bence. én holnap megyek méretni. és miket adsz már neki? noel tegnap kapott egy kis almát, én ettem és elkapta a kezem, elkezdte szopizni-nagyon ízlett neki, de ehetett vlmi sokat, csak az ínyét masszírozta vele. :)
azért én megvárom a félévet h adjak neki mást is. de annyira nézi mikor eszünk!
snooopy
 
 


Bence már egészen sok zöldséget és gyümölcsöt eszik. Nagy kedvence a sütőtök és a vaníliás rizspép.
Tegnapelőtt cukkinit evett, ma meg céklát- krumplival.
Ez nem ízlett neki annyira, de azért evett belőle, kb. a felét.
Mi 5 hónaposan kezdtük, nagyon-nagyon minimális mennyiséggel, és a tejpéppel, védőnő javaslatára, hogy a kanalt jól megismerje, mire odakerül a sok, hogy már nagyobb mennyiséget megeszik és egyáltalán nem bánom. Pepével is így csináltam és jó volt, bevált.
Pepe megvan, már húsvét óta jár oviba, picit most is hörög, köhög, oviban nem, mert kérdeztem, csak este és éjszaka, az meg nem gázos. Örülök neki, hogy most így bírja!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Beus!
Láttalak Titeket (férjeddel és a kisfiaddal voltál) a házatok mellett.Én egy lánnyal (meg a babákkal) sétáltam át ott a parkon.
Tényleg tudjátok már,hogy kukis vagy nunis lesz e a pöttöm? :lol:
4D-n voltatok vagy fogtok menni?Mi először a 15.-ik héten voltunk és akkor már megmondták,hogy kisfiú lesz! :D
Most jó a vonalzód,a 17.-ik hétben vagy?

Hettie!
Azért nehogy öngyilkos legyél Te is,ha nem találsz hamarosan melót! :lol: :wink:
Arti jobban van már? :roll:

Tegnap kijött a második fogacskánk is! :D

Anett!
Gratula Bence méreteihez! :lol:
Ő is szép szál legényke! :lol:
Nektek ki a védőnőtök? Nekünk Tóthné Erika.

Picurka!
Köszönjük a bókokat! :lol:
Örülök,hogy Nórika arca szépen gyógyul!Puszi Neki! :D :wink:

Lányok!
Képzeljétek,fennt vagyok az Anyatanyán az egyik októberi topicba és ma az egyik csaj,aki simán szült,tett egy olyan kijelentést,hogy szerinte a császárosok nem is szülnek igazán! :evil: AZért van pofája a csajnak!Mégha ez is a véleménye,azért megtarthatta volna magának,mert gondolhatta,hogy ez a császáros anyukáknak,hogy esik! Többek között nekem is,mivel sajna a végén engem is császároztak.Egyik anya se arra készül,hogy császár lesz a vége!Szerintem teljesen felháborító egy ilyen vélemény kinyilvánítása!De szóljatok,ha nem értetek velem egyet!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ja,még annyit akartam,hogy voltunk a Fittnes-be babaúszáson és nekem nagyon tetszik!Hétfőn és szombaton van 9-10ig! Nem akartok jönni?VÍzbe jöhet apuka is,nem muszály az anyukának.Kb 30 fokos a víz,tehát előtte a babócát szoktatni kell a hűvösebb vízhez,mint ahogy általában otthon fürdetitek.Hétfőn 3 baba volt,szombaton többen szoktak lenni.3 hónapostól 3 éves korig lehet a gyerkőcöket vinni!Na,gondoljátok meg! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány lesz. 18-án megyünk Uh-ra. Remélem, minden rendben lesz és megmutatja mi van a lába között. :)
Én szeretnék menni 4D-re, de még nem beszéltünk ettől Lacival. Bár én csak egyszer tervezem, valamikor a 25. hét után.

Hetti! Benéztünk az oviba a héten és láttam Artit, kint homokoztunk. Szegénynek beleszórták a homokot a szemébe az első percben. :(

Sziszi! Jó most már a vonalzóm! :D
Én császárra készültem Marcival is és most is. Esélyem sincs másra, de nem bánom. A lényeg, hogy a baba egészséges legyen!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszi

Az ha valaki császárral szül még nem feltétlenül elítélendő, mivel a nagy többség nem tehet róla, így alakult, muszáj volt valami miatt. De azt én is elítélem aki saját magát félti, meg fél a szüléstől és azért kér már előre császárt. Mondjuk én nem ismerek ilyen embert inkább a sztárok szoktak ilyet kérni, vagy ki tudja. Az igaz hogy más a császár meg más a természetes szülés, de ugyanugy megszenved vele az ember, és a végeredmény is ugyanaz. Csak maga a szülés megélése, folyamata más.
Na meg azokat az orvosokat ítélem még el akik akkor is császároznak mikor nem kellene, pl egy ismerősömet azért császározták meg mert az orvosnak letelt a 8 ora és azt mondta ő nem vár tovább. Szerencsére vannak azért olyan helyek ahol azt próbálják elérni hogy természetesen menjen minden, és csak a legvégső megoldásként szerepel a császár.

Jajj nem leszek öngyilkos, eszemben sincs, csak ez a hír egy kicsit meglepett. :(

Beus

Igen mondta mano is hogy valaki rászórta, meg észre lehetett venni mert tiszta homok volt a feje. Kérdeztem is tőle hogy ki volt az. De ez előfordul.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziszi, sajnálom, h ilyen bukó volt veled az a csaj a másik fórumon. nem mindenki önszántából dönt a császár mellett, nem kéne elítélnie. szerintem sokan/mindenki normál szülésre készülnek és vlmi miatt dönt az orvos a csaszi mellett. és ez egy igen komoly beavatkozás mind a mamának mind a babának, nem kéne elítélni azokat akik császárosok.

hol van az a babaúszás? engem lehet érdekelne, bár elég korán van. :) plusz Noel olyankor alszik, a hétfő jó nekem, szombaton mindig pesten vagyunk.
és mit kell vinni? vlmi speckó úszóbugyi?
snooopy
 
 


A császáros szüléshez annyit fűznék hogy én mindkettőt próbáltam. Nem önszántamból döntöttem a császár mellett hanem a baba miatt és rajtam kivül a nők 90% a baba vagy a saját érdeke miatt szült így. Ettől függetlenül nem az számit hogy hol jött ki a gyerek belőled hanem az hogy amikor először láttad meg a picit akkor élted át életed legszebb pillanatait.
Csak sajnálni tudom az olyan embereket akik úgy gondolják hogy a császáros szülés nem is szülés, mert a császáros ugyan ugy megszenved csak nem előbb hanem utóbb. Kíváncsi lennék hogy ha a következő gyermekük császárral születne akkor is így gondolkodnának e?!

Engem is érdekelne az úszás de sajnos mi nem vihetjük Nórit a szájpadja miatt mivel nem mehet víz a fülébe! :(

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Már idejét sem tudom, olyan rég jártam itt... :(

Visszaolvastalak Titeket, sok minden történ Veletek! Gratulálok a keresztelőkhöz, Beus, neked itt is gratulálok a babócához, és a sikeres műtéthez, tényleg nagyon szép lett, remélem mostmár az éjszakáitok is helyreálltak.

Szörnyű idő van mostanában. Elkezdünk délelőtt készülni a játszótérre, s mire indulunk esik...Dóri meg már annyira menne. Egyre inkább érzem, hogy kevés vagyok már neki. A gyerekek közt szeret lenni. Szeptemberbe megy a bölcsibe, de addig még hónapok vannak hátra. Most hirtelen beadni valahová nem tudom, s valami csoda folytán sikerülne is, akkor is max 2 hónap, és nyáriszünet...s szeptemberben kezdhetjük újra a beszoktatást.

Nem tudtok olyan helyet, ahol mondjuk délelőtt vagy pár órára mehetnek a gyerekek, valami játszóház, vagy félnapos valami. Ahol ha rossz idő van, gyerekek közt lenne, néha olyan hisztit levág...felveszi a cipőjét, kabátját, sapkáját, még a kis itókáját is fogja a kezében, s az ajtóban sír, hogy ki akar menni. Ráadásul most meg megy a hasa, s dokinénink mondta, hogy ne vigyem közösségbe. Még szerencse, hogy esős idő van, így nehezen, de megérti végül, hogy nem mehetünk...

Lányok, Ti mit szoktatok esős időben csinálni?

Én is sokaktól hallom, hogy a Kékes téri és a Platán úti ovi a legjobb. Mi a jeruzsálem útihoz tartozunk. A bölcsijükről sok jót hallottam, de az oviról sajnos nem...

Dóri még nem akar beszélni, viszont kíválóan megérteti magát a saját nyelvén, és mutogatással... :lol:

Hettie, lassan én is elkezdek munkát keresni, s amiket írsz, lehet már ma megírom az önéletrajzom. Ha Dóri bölcsis lesz, megőrülök itthon egyedül.
melissa83
 
 


Bocsi, a gratulációkból kimaradt, hogy a sikeres műtét Picurka neked szól :) ...
melissa83
 
 


Sziasztok!

Melissa! Köszi! :) Van a dombon a Micimackó magán bölcsi-ovi, oda pár órára is beadhatod, ha jól tudom. A mai Ingyen-piacban van a hirdetésük.

Voltam hétfőn a kórházban kontrollon. Minden okés, a babával is minden rendben. A korának megfelelő a mérete, de nem láttuk mi lesz. Marci ekkor már nagyobb volt pár milliméterrel...gondolom ez nem gáz. :)

Sziszi! Zsuzsa barátnőddel egy szobában voltunk. Írd már meg ha megszületett a kisfia, hogy jól vannak e! Köszi! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok csajok?? Mindenki elveszett? :)

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Beus!
Miért voltál kórházban? :roll: :roll: :roll: AZt nem is írtad! Ugye nincs baj?
Zsuzsának 19.-én született meg a kisfia Áron,délután fél négy körül.Jól vannak,csak Zsuzsa szenvedett egy pár órát.reggel 6kor men be a szülőszobára,de csak 11-től voltak fájásai.Apás szülésük volt.Áron 55 cm és 3500 grammal jött a világra.
Zsuzs pont egy másik barátnőmmel is egy szobában volt,Timivel.De ő csak 18.-án került be a kórházba!Vele gondolom már nem találkoztál.Ő is kisfiút várt,aki 18.-án meg is született! :lol:

Nem semmi,hogy már félidős vagy! :lol: :lol: :wink: Csak pislogok! :)

Orsi!
A babaúszás a Batthiány téren van,a Fittness szalonba.Hozzátok kb 5 percre.Azóta mi se voltunk,mert Martin kicsit beteg lett,a héten meg a Prevenárt kapta.Tegnap óta meg szegénykém be van rekedve!Se láz,se hőemelkedés,se orrfolyás,csak be van rekedve.
Szegénykém még sírni se sír igazából,mert nem jön úgy ki hang a torkán! :wink: :roll:

Köszi mindenkinek a császáros hozzászólásokat! AZóta a csajjal összevesztem úgy,hogy abból a topicból töröltem is magam,de voltak akik kíváncsiak ránk és csináltunk egy másik topicot párunknak.Azóta többen lettünk és kiderült,hogy már lassan mindenki megutálta azt a csajt,mert nagyjából csak róla és a lányáról szólt az egész fórum!Úgyhogy én borítottam a bilit! :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Nincs semmi baj, csak Pestre kellett pár vizsgálat, azt csináltuk meg. De minden OK.
Zsuzsáékat üdvözlöm! ( Jó sokáig kellett szegénynek bent feküdni.)

Megváltozott a vonalzóm színe... :?
Kedden is megyek UH-ra, hátha visszakékülhetek.
Már négyszer néztem végig az utónévkönyvet, de egyik név sem tetszett. :(

Ma egész nap kint voltunk anyuéknál, Marci nagyon élvezte. Én nem annyira...tiszta depi vagyok. Laci mind a három nap dolgozik, de úgy, hogy haza sem tud jönni. :cry:

Orsi! Jobban vagy már? Kaptál már értesítőt az oviból?

Többiek? Én írnék miden nap, de magamnak???

Kép
Kép
beus.
 
 


majd jövök bővebben is de:

ha tudtok olyat akinek kell peg perego etetőszék és/vagy abc design astro babakocsi légyszi szóljatok mert eladnánk a miénket. köszi.
snooopy
 
 


sziasztok,

Beus, köszi, igen már jobban, csak nagyon köhögök...szegény Noel mindig felébred rá. :(
megmondanád Marikanéninek (ugye ez a neve?) hogy kedden ha jó neki ebéd után feluranék? olyan 1-2felé. köszi.

igen, felvették Kolost! és ti?

Eszter, hogy vagytok? Nóri szája szép már?

Sziszi, köszi, de nem tudom, h vlha is el tudok menni úszásra, mert noel alszik akkor. :( pedig szívesen mennék.
Martin jobban van már?

Igényfelmérnék egy kicsit: szerintetek lenne igény gyöngyösön egy hordozós boltra? úgy értem ahol hordókendőket, meg különféle mei tai-okat árulnának? és persze tanácsadás is lenne, megtanulhatnák az anyukák a kölünböző kötéseket. vagy itt midnen babakocsizik??
megtennétek hogy megkérdezgetitek az ismerősöket? köszönöm.
snooopy
 
 


Beus,
gratulálok a kislányhoz! :-)) Hátha megkékül, ha azt szeretnéd, de ha nem, akkor úgy is meg fogod szokni a gondolatot nagyon hamar, nyugi!
Én utána már el sem tudtam volna Bencét lánynak képzelni és el nem cserélném egy lányra sem...

Megvagyunk mi is, csak nagyon gyorsan mennek a napok.
Mindig van valami program.
Készülődik a 3. fogunk kibújni....Bence ügyesen eszeget már, de hála Istennek még mindig sokat szopizik.
négykézláb van állandóan, próbálkozik mászással,üléssel.
Pepééknek holnaptól gyerekhét lesz az oviban. holnap mi is megyünk, mert nyílt nap lesz.
sokféle program lesz.

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Orsi

Én ha lenne most olyan pici babám biztos vennék kendőt mert jónak tartom.

Sziszi

Martin jobban van ?

Beus

Gratulálok a kislányhoz, én is azt szeretnék majd következőnek egyszer. Nekem ezek a lánynevek tetszenek: Helen, Eliza, Bíborka, Jázmin, meg még biztos találnék ha megnézném a könyvben.

Mi megvagyunk, mano oviban, lassan mennem kell érte. Én meg ujra elővettem a palettát és a festékeket:) Majd nézzétek meg iwiwen, feltettem a képeket.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


szerintem mi nem vagyunk ismerősök iwiw-en vagy nem talállak. :roll:
elküldöd a neved?
snooopy
 
 


szerintem mi nem vagyunk ismerősök iwiw-en vagy nem talállak. :roll:
elküldöd a neved?

mégis megvagy. :lol:
snooopy
 
 


szerintem mi nem vagyunk ismerősök iwiw-en vagy nem talállak. :roll:
elküldöd a neved?

megvagy. :lol:
snooopy
 
 


Picurka!
Boldog névnapot! :)

Sziszi!
Szavaztam! :)

Orsi!
Írtam privit! :)

Mára ennyi. :D

Kép
Kép
beus.
 
 


snooopy
 
 


csajok, mi van veletek?? behalt a fórum már megint. gyertek dumcsizni.
snooopy
 
 


Bornapok vannak a Fő téren. Jön valaki?

Orsi!
Nekem kényelmesebb a babakocsi, mint a hordozás. Marci még most is elvan benne. Ha hosszabb útra megyünk, tuti viszem, mert már felvenni nem tudom. Bevásárolni is egyszerűbb, mert csak bedobálom az aljába a dolgokat.

Tanácsotokat kérem: olyan helyre megyünk nyaralni, ahol az étteremben nem lesz etetőszék (direkt rákérdeztem). Szerintetek hogy oldjam meg? Asztalra szerelhetőt már próbáltuk, de ha nincs ellensúlyozva felborítja az asztalt. :)
Találtam olyat, amivel a székhez kell "kikötni" a gyerkőcöt. Szerintetek jó lehet?
Ilyen:
http://babbago.hu/kategoria/etetoszekek.html

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, Kolos kb egyidőd Marcival mégsme tűri meg a babakocsit, talán azért mert Noel megvan. őt bárhova megyünk gyalogol. noelt szoktam kendőben vinni, kolos meg motorozik, ez így jól bevállt.
amúgy ha meglesz nálatok ketteske akkor hogy fogod csinálni? mert ha Marci még kocsihoz szokott, akkor a kicsi lehet kendőben ő meg a kocsiban. én is így terveztem annó, aztán nem így lett, mert kolos nem akart a kocsiban ülni. mondjuk ő sose volt bbkocsis.

bornapok? lehet, h kinzünk bár én nem borozok. :) csak Szabi nagyon sokat dologzik. talán holnap...
snooopy
 
 


ja etetőszék... Marci még nem tud széken ülve enni?? mert kolos már úgy eszik, aláteszünk egy párnát, és feléri az azstalt.
snooopy
 
 


Ha meglesz ketteske, akkor veszek testvérfellépőt. :) Marci már lemegy a lépcsőn egyedül, a kicsit meg le tudom vinni a hordozóban, amit rá lehet csatlakoztatni a kocsira.

Marci kb. 2 percig ül az asztalnál. Egyenlőre csak az etetőszékben eszik huzamosabb ideig.

Még egy kérdés: szobatisztasággal hogy álltok?

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus

Mi mikor olaszban voltunk 2 éve akkor mano a széken ült, mint mi, persze ő is elrohangált már a végén. De szerintem jó ötlet ez az etető, ha tényleg nem marad meg a székben, mert azért enni sem kellemes ugy hogy utána kell rohangálni.
MI a szobatisztasággal ugy állunk hogy a pisi most már ok, rtkán ejjel bepisil, de nappal már nem. A kaka viszont... mostanában a fürdővízbe szokott, meg ugye van ez a székrekedés problémája is. Szóval ezzel még vannak gondok. De majd csak alakul ez is.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

http://www.fifiviragoskertje.hu/ultessb ... avazas.php

Kérlek szavazzatok a kisfiam ovis csoportjára, hogy nyerjenek!
Gyöngyös város tagóvodái: Dobó úti tagóvoda. Eszterlánc kiscsoport
Első kép a sorban, kicsit kékebb képek után!!!
Minden nap lehet szavazni! :-)
Köszönjük szépen!

Majd még jövök, csak kicsit el vagyok havazva, anyós eltörte a kezét, fejét is beütötte, elesett a munkahelyen.

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Beus

Dóri múlt héten hétfőtől szerdáig esténként belepisilt magától a bilibe. Meg is lepődtem, mert nem is kezdtem igazán szoktatni, csak fürdés előtt mondogattam neki, hogy ha már nagy lesz akkor ebbe fog pislni, kakilni. Eleinte játzott vele, belerakta a játékait, aztán később ráült és olyan hangot adott ki mintha pisilne. Aztán most meg már belepisilt. Én nem erőltettem, és nem is fogom igazán, max majd ha jó idő lesz, akkor bugyit adok rá, s mondom neki, hogy ha pisilni akar akkor ott a bili.
De gondolom Te az őszi ovi miatt akarod mostmár, ugye? És felveszik oviba, vagy bölcsibe, s ha betölti a 3-at átmegy oviba?

etetőszék kérdés. Nálunk is párnán ül Dóri. Amíg eszik, addig ott ül, utána ő is elszaladgál. De pl. ha füredre megyünk enni, akkor ott marad velünk az asztalnál, persze nem ül, hanem a padon fel-le mászik, de nem mászkál el. Lehet Marci se menne el ha idegen helyen esztek.
Amúgy hová mentek?

Anett

szavaztam!jobbulást anyósodnak!

Amúgy mi sem vagyunk egy hordozós típusok. Volt kengurunk, de csak 9 hónapos koráig használtuk. Azt is csak olyankor, ha babakocsival nem tudtunk közlekedni. És akkor is férjem cipelte, én nem bírtam. S ha hosszabb útra megyünk, itt a városban is, akkor babakocsival megyek, max a solymosi pékségig megyünk gyalog, vagy slágerbe, de akkor is csak keveset vásárolo, mert olyankor Dóri elrohangál.
melissa83
 
 



sziasztok,

köszönom lányok a hordozással kapcsolatos véleményeket. egy kedves anyuka írt nekem privit, h ő megpróbált ilyet csinálni de nem volt rá éreklődő. szóval asszem gyöngyösön ez nem vlmi elterjedt dolog. azért kár, mert szuper jó. de mind1.

Beus, szobatisztaság=nulla. :lol: vagyis fürdés előtt belepisil de napközben nem. vagy csak néha. már 1x kakilt bele, de többet nem akar. majd ha jó idő lezs és egyszál pelusban szaldgál könnyebb lesz lehámozni róla mint most amikor több réteg ruha van rajta.
(tegnap voltam Marikanéninél de rohantam ezért nem kopogtam be)

énis szavaztam. :)
és mit lehet nyerni?
snooopy
 
 


ja és a legjobbat nem is meséltem. hétfőn kellett vinni Noelt csípőUH-ra. oda is mentünk, megvolt a bejelentkezés, várunk az UH előtt...sehol senki. jön egy asszisztens, kérdi mire vérunk? mondom, uhra. az ma nincs. oppá! mondom: de nekünk mára van időpontunk, és a betegirányítónál nem mondták, h nincs. kiderült, h nem uhra írtak be hanem csípővizsgálatra. a hükyék! pedig direkt mondtuk, h mi azon már voltunk 2x és UH-ra KELL MENNÜNK. veszekedtem én ott már mindenkivel, h nézzék már meg a gyereket, mert mindjárt fél éves, és elvleg ezt eddig ki kell szűrni. megnézte egy 3. ortopéd orvos, közölte, h igen Uh kell. kur*va jó-mondom, akkor miért nem nézik meg. hát nincs orvosuk ma! így júni 21-ére kaptunk időpontot. tök jó. majdnem 7 hós lesz akkor. ja és az egészben a legjobb, h 1 hónapot vártunk egy olyan vizsgálatra amire nem is voltunk beírva. most újabb egy hónap várakozás. tök jó az EÜ.
snooopy
 
 


Elegem van ebből az időjárásból!!!
Marcit elvittem hétfőn dokihoz, mert már egy hete be van dugulva az orra, meg reggel el is kezdett neki folyni. A dokinő írt fel köhögéscsillapítót is. Nem értettem minek, de hát kiváltottam. Na, tegnap aztán taknya-nyála egybe Marcinak + köhögés + láz este. De szerencsére végig aludt éjszaka. Ma már tök jól van. Csak enni nem akar rendesen. De mondjuk azt egy ideje nem akar.

A szobatisztaság nálunk is nulla. Már párszor pisilt bilibe, de tuti csak nagyon kellett neki és éppen rajta ült. Mostanában a wc-be kell az apjának bevinni és állnak előtte, de persze nem pisil csak nézelődik. :D
Várom én is meleg időt, hogy lehessen kisgatyában.

Orsi! Engem a pesti doki elküldött a női I.-re UH-ra. Na, mondom kérek gyorsan időpontot. Júni 15-re szerettem volna, azt mondja a nőci, hogy leghamarabb júli 7-re van! Viszem az itteni leletet, ha nem jó, akkor sajnálom. De azért a 30 hetesre kértem időpontot, mert még épp volt júli 30-ra. :D

Anett! Szavaztam én is! És jobbulást anyósodnak!

Még egy-két hét és elmegyünk 4D-re, mert el akarok kezdeni készülődni. Vagyis, ha tuti lány, akkor eladom Marci ruháit, ne foglalják itt a helyet.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Anett!
Én is szavaztam, nagyon aranyosak!

Orsi!
Hát ez nem semmi, idáig azt hittem hogy csak itt Gyöngyösön van fejetlenség de látom Pesten sem jobb a helyzet!

Sziszkó!
Te hol vagy? Remélem minden rendben van veletek!


Mi jól vagyunk, Nóri nagyon eleven kiscsaj, már nagyon tudja hogy kinél hogy tudja elérni amit akar! Délelőtt egy kis angyal de amint megjön a tesó a suliból vagy apa a munkábol átváltozik kisördöggé! :)

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,

köszi a szavazatokat! :-) Szavazatok még jövő hétig, ha eszetekbe jut! Mindennap lehet szavazni.
Mehetnek a tv-be szerepelni, meg nagy cserépedényt lehet nyerni, meg Fifi-s dolgokat.
Bence 70 cm és 8600 gramm volt kedden a 7 hós vizsgálaton.
Viszont elég keveset eszik, legalábbis Pepéhez képest, szerintem, de hát neki ennyi az igénye! Végülis hízik, meg hát nem sovány!
Reggel és este éhes, de napközben nem annyira.

Ma volt az oviban az évzáró, olyan édesek voltak! Büszke voltam a nagyfiamra!

Orsi,
sajnálom a potya utat! :-( Elég durva, ami az egészségügyben folyik!

Beus, neked is, nem semmi, hogy mikorra tudtak időpontot adni!

Melissa,
Dóri nagyon ügyes a pisiléssel, a lányok hamarabb szobatiszták szoktak lenni, mint a fiúk!

Lányok, majd jövő héttől jön a jó idő, akkor tessék nekilátni, menni fog az! Úgy lesz, hogy egyik nap még semmi, másik nap már megy is... egyik napról a másikra, nálunk is így volt!
Én is meglepődtem!

Picurka,
örülök, hogy Nóri ilyen kis eleven kiscsaj, úgy a jó! :-)

Mára ennyi voltam!

peppisimo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: