Új privát üzeneted érkezett!

KépBoldog névnapot Móni!!!!!! Kép

Puszi: Kriszta

Ui: Ma még megpróbálok bővebben is jönni... Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Boldog névnapot Móni!Kép

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


<font color="ff0000">Móni

Boldog Névnapot kívánunk</font>


Kép

anyapoc
 
 

 
 

Móni

Boldog névnapot!

Kép

Timi

Nem tudom merre van SzabadkígyósKép.
Ezt a tavat csinálta nekem apa mire Bencével hazajöttünk a kórházból, mikor születettKép. Itthon van az udvarbanKép.

Kriszta

Mesélsz? Milyen volt az utazás??


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


AndiKép

Nagyon szép tavatok van! Gondolom Apának ez a szakmája,ugye?
Szabadkígyós Gyula Békéscsaba háromszögében van.

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Orsi

Jók a képekKép!Édes a csemetKép...látszik a huncutságKép!
Csini a poci,de nem tudom,mit takargatodKépKép!
És szupi a babakocsi....Kép
Én 3 héttel BUlcsú szülteése előtt voltam esküvői tanú...KépGondolhatod,milyen jól néztem ki...ruhát találni...Kép

Timi

Mennyi ott a lovaglás?KépGondolom azért ott sem olcsó....
Hi-hi,ha ezek a gyerkőcök vmire rákapnak...Kép
Függönyök lógnak már?Kép

Kriszti

Gyere márKépKép!

anyapoc
 
 


MóniKép
Boldog névnapot kívánunk!!!

Kép

AnyapocKép
Ma voltam vizsgázni, és a csoporttársak azt hitték, 1 hónap múlva szülök...ennyit a pocakom körfogatárólKép
(ja, és sikerült a vizsgaKép
pusza
Orsi
aki elkezdte a 28.hetet!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


TimiKép
Köszi a pocakbókot neked is!
Barnus jól van már?
Jöttök holnap csivitelni?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Gratulálok Kép!Ügyi vagyKép!Mennyi vizsga van még?
PocakméretKép!Hát azért még ne szüljKép...pedig vészesen közeledikKép!
Lemaradtam...csaszid lesz?vagy normál?


Dobok egy képet Apa-istenrőlKép:
Kép

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Csongrády nagyon mondogatja a hüvelyi szülést, -bár ő már csak terhesgondozást vállal -hát nem tudom...tegnap beszéltem a pesti dokival a Sote-ről, 16-án megyünk fel hozzá, elvállalja a szülést,kíváncsi leszek ő mit fog mondani.

Találóan elnevezted Apátokat, Villő milyen áhítattal néziKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


OrsiKép

Hát ha nincs semmiféle komplikáció,meg egyéb ok,amiért császárral kéne szülni,akkor miért ne...Csak tényleg olyan doki kell hozzá,aki támogatjaKép...remélem,sikerül...illetve úgy sikerül,ahogy Te szeretnédKép!
Tényleg,Te mit szeretnél?KépAzon kívül,hogy egészséges bébitKép.Ha azt mondják,mehet...?Kép

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Tudom sokan vannak ellenkező véleményen, de én császárt szeretnék.(talán az előzmények miatt nem akarok kockáztatni)
Remélem a pesti orvosom is azt fogja akarni, amit énKép(ha nem, akkor megpróbálom megfűzniKép

Voltunk ma Csivitelőn, nagyon-nagyon klassz dolog, rengeteg zenét hallgattunk, versikéket, Joci összebarátkozott vagy 12 babával,szuperül éreztük magunkat!
Utána még tartott a vendéglátó anyuka "játszóházat" a gyerekeknek, azon sajnos nem tudtunk ottmaradni, mert Jocinak aludnia kell.


pusza
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


OrsiKép
jövöhéten talán már mi is eltudunk menni!Csivitelni.Remélem.
Gratula a vizsgához!
Szóval nem tettél le a császárról!!!!!
Majd mondd el mit mondott a pesti doki!

AnyapocKép
Nagyon szép kép!!!!! Találó volt a gondolat amit írtál hozzá!

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Orsi

Talán a Ti hátteretekkel én is így döntenék,bár azt is hozzáteszem,hogy a császárnak sincs kisebb kockázata,mint a hüvelyi szülésnek.De a lényeg,hogy a lelked nyugodt legyen Kép.
A doki szt belemegy,még ha hüvelyi is menne,mert van előzmény,nem csak amolyan hóbort Kép...
Csivitelő,szuperKépKép!Gondolom,Joci bírta Kép!

Timi

Na,majd elmodnom Apának,hogy szép a képeKépKépKép!
de az "Apa-isten"-t elhallgatom...még elbízza magátKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Most járok nálatok először.Én is veszprémi és b.füredi "lány" vagyok.4 gyermek anyukája.Beleolvasgattam a hozzászólásokba,szerintem jókat írtok.
Orsi,
ha megkérdezhetem melyik SOTE-ra mész?Melyik dokihoz?Miért mész Pestre?Ott szeretnél szülni?
Bocsi a sok kérdésért!

KépKépKép
anya4
 
 


Szia Mindenkinek!
Kép


Puszi Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Ébresztő,lányok!!!!

Mi ez a nihil???Kép

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Szia Timi!
Hát itt nálatok nem mindig pörögnek a dolgok.Te merre laksz?Most gyesen vagy?

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Na, talán kicsit felpörgetem a topicot!

Először is, köszönöm mindenkinek a névnapi gratulációkat!!!
Timinek utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!

Tehát, hallgatásom oka, ahogy már páran sejtettétek: BABÓCA MÁSFÉL CENTIS ÉS 8 HETES. Eddig minden rendben van, remélem ezután is így lesz. Babóca sajnos erős hányingerrel, hányással és fáradtsággal jár, ezért van,hogy napokig a gép közelébe se kerülök. Ma éppen jobban vagyok, ezért bírok írni pár sort.
Gergő is beteg sajnos, hurutos köhögése van, napok óta lázas, tehát van esemény bőven.

Na, megyek is, próbálok ezután gyakrabban jelentkezni!!!

Puszi Mindenkinek!
Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


MÓNIIIIIIIIIII!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép

Ugye, megmondtam,nekem már nem is volt meglepetés, tuti biztos voltam benne, hogy a nagy"fáradtság oka" valójában egy kis pocaklakó.Meg ugye a tavasz is meghozta a gólyahírt!
Szívből gratulálok neked, azért gyere ám és mesélj, hogyan nődögél a kismanó.
Gergőnek pedig jobbulást!
Kép

PetraKép
Ti hogy vagytok?Hányadik hétnél tartasz?
A nemét mikor tudjátok meg?Melyik dokihoz jársz?

AnyapocKép
Lassan készíthetsz egy "kismamis" táblicskut isKép

Mi jól vagyunk, csütörtökön kezdjük a 29! hetet, tegnap védőnéni mindet rendben talált.Nincs vizesedés, vérnyomás rendben.
A héten lesz a cukorlöttyös vizsgálat..brrrrKép


Anya4!
SOTE 1-en szülök majd, dr. Beke Artúrnál, azért ott, mert a kisfiamat is a klinikán szültem, és nagyon meg voltam elégedve a dokikkal, a személyzettel.(ha visszaolvasgatsz, megtalálod a történetünket)
Nem mesélsz a gyerekeidről? fiúk-lányok vegyesen?Mennyi idősek?Hogy bírod, gondolom rendesen "beosztják" az idődetKép

pusszancs
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasgatom majd apránként az eddigi írásokat.Hát nem unatkozom,de ilyenkor hétköznap azért szakítok egy kis szabadidőt.Igaz mosok éppen ,meg vár még a felmosás de előbb írok.
A gyerekeim:
Ákos,11 éves 4.osztályos kitűnő tanuló,mellette aktívan focizik és kézilabdázik.
Rebeka,akinek Rózsa,Rebeka a hivatalos neve,6 éves oviba jár,tornázik és úszni jár rendszeresen.
Zsolti,decemberben volt 3 éves,ő bölcsibe jár.
Hanna baba,aki Márta Hanna,4,5hónapos,tehát ő is decemberi baba.Most éppen alszik.Már nem sokáig ugyhogy gyorsan megyek teregetni,mert lejárt a gép.Addig írjatok,majd jövök vissza.
Pusz.
Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!


Móni

Hát nagy gratula,bár tényleg majdnem nem volt meglepiKépKépKép!!!!
Na,csak összejött,ügyik vagytok!
Hányás miatt együttérzek...Kép
Gergőnek jobbulást!

Orsi

Háááát,tényleg lassan át kell szerkeszteni a táblátKép
hogy hogy ilyen későn van a cukros lötyis vizsgálat,nálunk 24-26. héten...Bár tk mindegyKép!
Szt nem olyan vészesKép...
Vizesedés nincs,szuperKép!

Anya4

Üdv itt,és gratula a 4 csemetéhezKép!Jól belehúztatokKép!
Akkor hol is laktok?
Szabadidő...hmmm...4 melett?KépViccelsz,ugye?Kép



Többiek??????????????????????????

Rólunk:Villő 1 fog boldog(talan,nyafogóKép) tulajdonosa (huhhh...végreKép),legalább iseddig...mert nem engedi megnézniKép!
Emelett már érdekesen "mászik",amolyan ide-oda ülős mutatvány,de halad veleKép.Próbál rendesen is,de abból sokszor hasalás lesz a parkettán...Kép
Felül már,persze este lefekvés után a kiságyban Kép,meg a leglehetetlenebb helyeken.Ma pl befarolt az akvárium és garnitúra közé és ott ült fel...(?????)KépKép

Bulcsú a bárányhimlő után összeszedett egy hörghurutot,kigyógyult,két napot ovizott,majd jött vmi vírusfertőzés,így megint itthon van...KépKépKép

Pusza:

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Anyapoc,jelenleg Vp.mellett egy faluban,de most készülünk visszaköltözni Vp.be,de még el kell adnunk a házat.Ez mostanában nehéz feladat,de remélem sikerülni fog.
Szabadidő nem sok van,de amikor alszik a Hanna,azért találok.Igaz ma még nem ettem,mert vagy mostam,teregettem,felmostam,babáztam és ülök a számítógép előtt.Nehéz beosztani az időt,hogy mindenre jusson.
Majd hamár az én lányom is így ügyeskedik,mint a tied már nem fogok ilyen nyugodtan a gép előtt ülni.Meg ő még többször alszik napközben így még több az időm,ami nemsokára csökkeni fog,ezért kihasználom.
A pici nem lett bárányhimlős?Nálunk amikor a Rebeka hazahozta a bölcsiből,Zsoltika is elkapta,így letudtuk egyszerre.
Pusz.
Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Anya4Kép

No,akkor drukkolok,hogy sikeüljön időben eladni a házatokatKép!
Szabadidő:hát igen,az biztos,hogy nem egyszerű megszervezniKép...őszintén szólva én azért így is tudok a gép előtt ülni,mert egyenlőre Villő nem csinál veszélyes dolgokatKép...persze ha a fiamból indulok ki,akkor ezek után sem lesz gond,de már látom sorsomatKép,nem lesz ilyen szerencsém...KépKép
De bizony,Villő is átesett a báránykákonKépKép...én is abból indultam ki,hogy legalább letudjuk minél előbb és persze egyszerre.Csak hát neki elég nehéz volt elviselni a viszketést,így egész nap morgottKép.De kevesebb pöttyel megúsztuk,mint Bulcsúnál...KépKép
Itt szültél VP-ben?Kinél?

Pusza

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anya4Kép
Mi Füreden lakunk,gyesen vagyok,Barnabás 30-án lesz 1 éves.Van egy nővére,Csenge,Õ a nyáron lesz 6 éves.
Melyik faluban laktok?

MóniKép
Hatalmas gratula!!!!KépKép
Kitartás egyszer elmúlik a hányinger. Így van ez jól,lassan mindenki két-illetve-többgyerekes Anyuka lesz.Kép

AnyapocKép /V/ Kép
Végre fogacska!!Kép
Nekünk még nincsKép De azért van enne jó oldala is,mert mikor elesik,nem harapja ki a szájátKépKép

A lovaglás ott sem olcsó,mondjuk mi "ingyé" voltunk,mert a polgármester Lipicai lovain lovagolt Csenge éshát ismerős.

OrsiKép
Lassan válogathatunk a ruhák közöttKép

Lányok,jó az idő. Babatali valamikor?Vagy megint megvárjuk a hideget?Kép

Jó éjt,Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Anyapoc,A nagy fiamat Pesten szültem,mert ott tanultam.A többi gyerkőcöt már Vp-ben.Rebekát és Zsoltikát Dr.Pfundnál,akit nagyon szerettem,Hannát az ügyeletesnél,mert mint tudott nem lehet orvost fogadni.Viszont a Vp-ben született gyerekeknél ugyanaz a szülésznő volt ott,természetesen azért mert megfogadtam.Õ sokkal fontosabb volt,hogy ott legyen,mint az orvos.Na meg a férjem,aki csak a Zsolti születésénél nem tudott ott lenni.Te Vp-ben szültél?

Aba,ismerem Füredet,6 évig éltem ott,a szüleim most is ott laknak.Volt a Csenge bölcsis?Mert akkor ismerheted anyukámat.
Különben Szentkirályon lakunk,remélem már nem sokáig.

Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Timi

Nekünk tali OK,csak még a héten érettségire felügyelekKép!
VKépKép...
Nem mndod,hogy még nincs fogatok!!!Kép...de igazad van,Bulcsú egy párszor már járt pórul...Kép
Lovaglás:ja kérem,aki csókosKép!Tyűűű,de jó lehetett.Mindig is vconzódtam a lovakhoz(persze csak normál értelembenKép),párszor lovagoltam is,de nem nagy meggyőződéssel...azért a belső félelmet nem tudtam legyőzni...ezért kell ezt gyerekkorban kezdeniKép!

Anya4

Móniék is szentkirályiak...nem?Kép
Én is VP-ben szültem mindkettőt,BVulcsút még fogadottnál(Kiszely)( Turcsányi helyett ,mert előbb jött a fiatal úr és szabin volt a doki),Villőt ügyeletesnél(Gáspár Levente).Én szülésznőt nem fogadtam,de mindkétszer "szerencsém" voolt,mert egyedül voltam,így mindenkiből kettő is jutottKép.
Én mindkettővel elégedett voltam,semmi bajom nem volt.KépApa Bulcsúnál bent volt,Villőt lekésteKép!
Anyukád óvónéni ezek szt?Mi a keresztneve?Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát, ma nem vagyok éppen jó formában, Gergő nem nagyon gyógyulgat, alig eszik, nyűgös állandóan. Remélem, pár nap alatt helyrejön már.

Anya4
Mi is Szabadin lakunk, én bírom. Ti miért költöztök? Merre laktok? Nem tudom, találkoztunk-e már, mi nem nagyon mászkálunk a faluba, csak ha tényleg valami dolog van.

AnyapocKép
Gratula a fogacskához. Érdekes lehet Villő ülve mászása, majd belejön, aztán keresheted egész nap. Bulcsúnak jobbulást!

TimiKép
Tali elvileg nekünk is OK, annyi szépséghibával, hogy nincs autónk. Tehát ha nem tudok sofőrt keríteni, sajnos nem mehetünk.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Szi Móni!
Én sem mászkálok a faluban,igaz most itthon vagyok a picivel,de hamár dolgozni fogok mi is csak este vagyunk itthon.A faluval különösebb bajom nincs,de sajnos el kell adnom a házat.Ez van.Ha érdekelnek a részletek megírhatom,ha küldesz mailt a címemre.
timiban@freemail.hu
Mekkora a gyerkőcöd?Milyen területen vagy vezető asszisztens?Ha gondolod talizhatunk.

Anyapoc,
anyu böcsőde vezető Füreden,tehát gondozónő,Gyöngyinek hívják.Melyik suliban tanítasz?

Pá:Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Szép napot!Kép
Na, megvolt a cukroslötty- vizsgálat,hát nem nyafogok, de újfent megállapítottam, nem egy kellemes dolog.
Holnap kész is lesz az eredmény.

Ma reggel Joci már a kertben indított, ugyanis elkészült a hinta és a homokozó(utóbbi egyenlőre még homok nélkül üzemel, majd apa hoz bele..)
Nagyon élvezi a kismanó, és jelentem még engem is elbír, este lefektettük a gyereket, és apával kiosontunk kipróbálniKép

puszi
Orsiék, mától a 29. hétbenKép
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk. Bár az utóbbi napokban én egy kissé oda voltam. De már lassan vége.Kép

Móóóóóóóóóóóóóni!Kép
Nagy gratula. Azért csak megtalált benneteket is a gólya! Látod-látod, kár volt izgulni a fránya eltévedt gólya miatt. Mondom én, aki tudja mit éltél át.Kép

Anya4
üdv köztünk! Nem semmi! 4 gyerekKép. Tényleg ügyi vagy, hogy tudsz magadnak szabadidőt "csinálni".
Vp-be kertes házba vagy emeletesbe jöttök?

Orsi
Biztos könnyen túl fogod élni a cukroslötyit. Ismered már a zörgést. KépEgyébként ez a pesti szülés, hogy zajlik? Pár nappal előbb befekszel? Vagy ha jönnek a fájások, irány Pest??

Timi
ügyes Csenge! Folyamatosan fog járni lovagolni? Emlékszem, voltunk mi is Felsőőrsön lovagolni. Annyira bejáratott lovak voltak, hogy hiába próbáltam én irányítani, nem azt csinálta amit én akartamKép Aztán mikor visszaértünk az istállóhoz, akkor meg egyenesen be akart menni velem a helyéreKép Úgy futott utánunk a gazda, hogy legalább annyi időre álljon meg a paci, amíg leszállok róla.

Anyapoc
Úgy néz ki, nem leszünk Vp-be pénteken. Voltatok bababoltban? Láttatok valamit?
Mégegyszer köszi a segítséget! Még gondolkodom, mi legyen.


Nálunk minden ok Márkkal. Két foga van.Kép A segítségünkkel feláll, még jó, hogy arra nem jött rá, akármibe is bele tudna kapaszkodni. Semmilyen módon nem közlekedik. Ha valamit nem ér el, akkor vagy más játékot keres vagy ordítKép. Már 9,5 kg. Nehéz cipelni a fenekét.Kép

Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Először is leadom a drótot,hogy Petra jól van és virulKépKép...épp ma futottunk össze,igaz,én elsőre simán elmentem volna melletteKép...na nem azért,mert megváltozott,én voltam kicsit indiszponáltKép...Amúgy nagyon édesen gömbölyödik a pocija,Nóra baba már nem is baba,hanem kész hölgyKép...

Anya4

Azt hittem hirtelen,hogy anyukád oviban van,mert egyik kolléganőmék fürediek,oda járnak...igaz,bölcsibe is jártakKép!
Én az Ipariban tanítok,illetve fogok megint szeptembertől.Immáron 99/2000-s tanév óta...hűűűű,de nagyon rég voltKép!

Orsi

Nagggyon tuti a hinta,nem is csodálom,hogy Ti is kipróbáltátokKép!Csak nehogy szegény Joci majd ne férjen hozzáKép!
Tyűűű,nagyon közelít a végeKép!
Cukros lötty:szuper,ügyi vagyKép!

Szilvi

SzívesenKép
Voltunk,igen,pont jó ramaty idő voltKép...majdnem elfújt minket a szél...Kép
Babakocsit semmi jót nem láttam,talán még a chicco pony,ami hasonlóan jó,de az is elég dárga(38ezer volt).
Majd ha összefutunk,akkor beleülteted a mienkbe Márkot,hátha beleférKépKép...(és elárulom,bele fog férni,mert még Bulcsú is beleférKép)
Amúgy vettem még 3 sapit Villőnek,jó áron voltak,de Apa elég türelmetlen volt,így nem tudtam sokat nézelődni.De azért annyira nem óccsó ez sem..KépKép

Pusza

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, a csendestárs.Kép
Olvaslak ám titeket, és örülök, hogy pörögtök. Nálunk sincs ez másképp. Minden napra jut valami: klub, csivitelés, játszóház stb.
Elkezdtem intim tornára is járni. Abban bizom, hogy sikerül gátvédelemmel szülni, ha pedig nem akkor a felépülést gyorsitja majd meg a technika, remélem. Egyenlőre nagyon tetszik. Járt már valaki közületek?
A pocakban lakó lurkó már 12 hetes lesz, egyre kevesebb rosszullétet okoz, de ultrahangozni jövő héten megyünk majd csak.

Kirri
Nagyon irigyellek, hogy túl vagy a cukros löttyön, én még csak most kezdem a vizsgálatokat. Kérdezted, hogy kihez járok: Turcsányi Csabához. Te kihez?

Újaknak és régieknek egyaránt üdv:
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Petra

Én jártam intim tornára,de szt nem oda,ahova TeKép.Jó volt,és jó tudni,hogy ha gond van,akkor tudom amegoldást,de megmondom őszintén,én azóta egy darab gyakorlatot nem csináltamKép...Persze nincsenek is egyenlőre gondjaim,csak egyszerűen reggel túl álmos,este túl fáradt vagyok hozzá,hogy nekiálljak.Persze azért van olyan feladat,amit bhol,bmikor....Kép
Szt előre szólj a dokinak,hogy szeretnél gátvédelmet,amikor felvesznek szülni.Nekem a Gáspár automatikusan csinált,szt másodjára ez a módi általában,ott már feleslegesen nem vágnak,bár biztos vannak ebben a témában is régivágású dokik...Kép
Hmmm.....szt nincs összefüggés igazán a gátvédelem és az intimtorna között....legalább is ez az én meglátásom.De a felépüléshez segíthet,ha lesznek problémáid.Nekem szerencsére nem voltKép!

anyapoc
 
 


PetraKép
De jó, hogy jelentkeztél.
Örülök, hogy minden a renben a pocaklakótokkal, hogy szalad az idő!Pár hét és megtudjátok a nemét is.Tényleg, meg akarjátok egyébként tudni?Mert nem egy ismerősöm meglepit akart...aztán lett isKép
Én a Csongrádyhoz járok, ill. a héten megyünk konzultálni Bp-re.
Nekem pont Turcsányi csinálta a 18.heti UH-tKép

Csivitelőn mi is voltunk, ma már 2. alkalommal, és nagyon jó volt megint, Jocinak egy Viktor nevű kisfiú a nagy kedvence, ill.a kisfiú anyukájaKépViszont a "Zsuzsi babára"-ugye őt ismeritek Ti is?Kép-rá sem hederít...ma pl. körbe-körbe ment a kis csipetcsapat, hát én rendesen kipurcantam a guggolósdibanKép

AnyapocKép
merre jártál?Nálatok is akkor türelmetlen apa, ha a pénzt költitek?Kép

Többiek?

Szilvia?Andi?Gyertek Ti is beszámolni, már jó rég írtatok!

TimiKép
Jövő héten valamelyik nap kerti sütés nálunk!

pusz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

A Mária Nagykerben voltunkKép.Elég jó hely,bár azt nem mondanám,hogy baromi olcsó úgy általában.Igaz,jó minőségű cuccok vannak,de azért nem vennék bodyt feltétlenül 1200 Ft-ért ittKép...de azért voltak cuccok jó áron és ami szuper,hogy sokmindenből elég nagy a választék.Így pl még sapit is tudtam Villőnek venni,amit itt VP-ben nem sikerültKépKép...
Amúgy a neten rendeltem tőlük ezt-azt és mivel nincs messze a hajótól igazán(legalább is metróvalKép),így inkább elmentünk érte,mint postán hozzák jópízértKép...
Apa...ehhh...felhúzta magát,mert nem lehet babakocsival bemenni és cipelnie kellett a kisasszonyt.Morgolódott,hogy nem bababarát az üzlet és nem tudtam vele megértetni,hogy gondoljon bele,ha mindfenki betódul babakocsival....KépKépHát ezért volt morgós...amúgy vásárolni szeret...főleg nekemKépKépKép!

Na lépek fürdetniKép!

Pusza
CsivitelőKép...szuper,hogy Jocinak tetszikKép...azért anyukához még kicsiKép!

anyapoc
 
 


Na,egy kicsit összekeveredtem... hi-hi

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Herenden tobzódok pár napja. Jó a kertes ház a háználKép

Orsi
Én jelentkeztemKép Sőt! Kérdeztem is Tőled.
Csúcs az a hinta. Én is elidőznék benne. Márk is szeret hintázni, de még csak úgy ha az öleben ül.

Petra
Látom azért Te is pörögsz nélkülünk, de nem baj. A fő, hogy jól vagy/tok és néha jelentkezel.Kép

Anyapoc
Mivel kedvező áron nem lehet hozzájutni, Apa azt mondta, rendeljem meg a Brendonban. Kép
Hétfőn azért felhívom a Buci Macisokat, hogy tényleg 6 hét-e a hat hét.Kép Remélem nem.
A volt Megatoysosokat is megkérdeztem, persze ott sincs. Az idegesítő az volt, hogy legalább 5x hívtam őket, mert a telefonközpontoson túl nem jutottam, egyszerűen nem vették fel a telefont, csak a hülye zenéjüket hallgattam aztán se szó se beszéd szétkapcsoltak. Kép Legalább annyit nyöghetett volna a faszi, hogy próbáljam később, mert a kollégák nem érnek rá.Brrrrrrrrrrrrr, bénák!
Legalább Ti nem tértetek haza üres kézzel.Kép Nálunk Apa abszolút nem szeret vásárolni. Se nekem, se másnak, se magának.

Andiék jól vannak, olvas Õ is bennünket, de írni már nincs igazán ideje. A minap futottunk össze velük. Biztos fog jelentekzni.

Sziasztok

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Mi sem tűntünk el, csak rengeteg dologgal foglalkozom mostanában. Rendszeresen olvaslak benneteket, csak írni nem igazán van időm. Elkezdtünk építeni egy kis hétvégi házat a szüleim kertjében, emellett pedig elvállaltam egy pár hetes munkát Balatonszárszón.

Marcell már nagyon ügyi elkezdett mászni és már egyszer-kétszer megkapaszkodva a felállás is sikerült neki. Pár napja a mászás inkább valami kúszás-mászás egyveleg volt, de ma már négykézláb körbemászta a lakást.
Kép

Anyapoc
Azt hiszem ígértem, hogy teszek majd fel képet a symbaba babakocsiról. Nagyon szeretem a kocsit, csak nagyon hiányzik a bolygósítható kerék.
Kép

Móni
Gratula a pocaklakóhoz!!Kép

Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


SzilviKép
Tudom, hogy kérdeztél, csak pontos választ csütörtökön tudok adniKép
/akkor megyünk fel Bp-re a dokihoz/
Úgy tervezzük, hogy programozott császár lesz, tehát ha nem jön közbe semmi, akkor pár nappal a csaszi előtt befektetnek.
/ma reggel egyébként apa megígérte, hogy 1 óra alatt fent lesz Pesten...a rekordja 55 perc az 1-es női klinikától, és azt is decemberben produkáltaKép/

SzilviaKép
Szuper a Symbaba kocsitok!!
Marcellnek pedig külön gratula, elég korán felállt, ügyes a kissrác!És csuda helyes a sapijában...Joci nem igazán tűri meg a fején a sapikatKép

AnyapocKép
Akkor rendes apátok van, hogy szeret vásárolniKép
Jó lehet ez a nagyker, én a kiscsajnak még semmit nem vettem, és nem is fogok a szülésig, mert babonás vagyok.
Babakocsi úgyis van, hordozó és mózes is, a ruhánál úgy csinálom, hogy 1 lesz, amiben hazahozzuk, van sárga és hófehér szép kis rugink, "unisex" és anyukámmal megvetetek mindent egyszerre.

puszi
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


OrsiKép
rendben a sütés,legalább kipróbáljuk az új hintátokat.Én isKép

AnyapocKép
Mi az internet cime a nagykernek ahol lehet rendelni?

SzilviaKép
Klassz a babakocsi!
Ügyes nagyon a nagylegény!

SzilviKép
Bizony ám ilyen időben áldás a kertes ház!Használd is ki hogy van!

Anya4Kép
Nem volt Csenge bölcsis,de kis város ez a Füred,így hallomásból ismerem Anyukádat.

PetraKép
Csendestárs...KépKép
Irj ám hogy mi volt az UH-on!

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam odáig is, hogy írok... nagyon szégyenlem magam, de valami külső tényező mindig közbe jött és kb. két napja van némi kis szabadidőm. Az utolsó irományomat már elő sem bírtam kotorni, olyan rég volt, úgyhogy az azóta írt hozzászólásaitokra bocs, hogy nem reagálok. Majd visszaolvasok... Kép

Arról tudok, hogy bővültünk egy pocaklakóval, úgyhogy Móninak nagy-nagy gratulát küldök és boldog, problémamentes babavárást kívánok!!!!!!!! Kép

KépÁprilis végén megjártuk Párizst, és annyira jól sikerült, hogy még mindig annak bűvöletében élünk. Csodálatos város, rengeteg a látnivaló... igazából el sem tudom mesélni, mert át kell élni a város hangulatát, bele kell szagolni a párizsi levegőbe. A gyerekek miatt light-osra vettük a programot, a múzeumozást elhalasztottuk akkorra, mikor majd Apával kettesben megyünk. Sokat sétáltunk a Szajnaparton, hajóztunk, találtunk egy szuper játszóteret, ott is sok időt töltöttünk, parkokban mászkáltunk és egy gyerekeknek szóló hatalmas tudományos múzeumban is voltunk Ákos nagy örömére. Szóval gyerekbarátra sikerült a kirándulás, de azért a nagy nevezetességeket sem hagytuk ki: Eiffel-torony, Notre Dame, Louvre, Champs Elysées, Sacré-Coeur, Pompidou központ, Tuileriák kertje, Diadalív...
És először repültünk mindannyian Kép, így számunkra az is nagy élmény volt... és kellemesen csalódtunk, mert azt gondoltuk, rosszul fogjuk majd magunkat érezni és alig várjuk a leszállást. Nagyon élveztük, Ákos meg egyszerűen le volt nyűgözve.

Itt Németországban aztán visszazökkentünk a hétköznapokba, óvoda, munka stb. Szerencsére a májussal megjött az igazi tavasz, illetve már inkább nyárnak nevezném a 23-25 fokokkal. A hétvégéket most már a kirándulásoknak tudjuk szentelni. Annyi 50-60 km-es körzetben a látnivaló, hogy nem győzünk menni. Az elmúlt hétvégén a Bodensee "virágszigetén", Mainaun voltunk és ott is csak ámultunk és bámultunk a sok csoda láttán. Ilyenkor májusban a legszebb! Ennyi virágot még életemben nem láttam, és van lepkeház, pálmaház, állatsimogató hatalmas játszótér, szóval gyerekeknek is paradicsom.

Apa iszonyatosan sokat dolgozik, mert a cég egy csomó munkát elnyert és kevesen vannak hozzá... szóval sokat vagyunk hármasban. És nem vagyunk hozzászokva a kert nélküli lakáshoz, így szinte folyamatosan úton vagyunk, mert a gyerekek sem bírják a 4 falat... Játszótér, parkok, sok séta, ha jó az idő, szinte csak aludni járunk haza. Most is csak azért ülünk itthon, mert barátságtalan és szeles az idő Kép. Egy termálfürdőzést azért jó lenne megejteni, mert itt van helyben és a gyerekek imádják.
A némettanulás is bekeményedett...járok egy kurzusra, ami idáig elég laza volt, szinte csak beszélgettünk az órákon, most meg egy csomó nyelvtan, házi feladatok tömkelege stb. A tanárnő gondoskodik róla, hogy ne unatkozzunk, de jól is teszi, mert több ragad az emberre KépKép.
Be is fejezem, mert vár rám egy fogalmazás megírása a no-i életünkről, a benyomásokról... hát lesz mit írni.

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Képek Párizsról: (illetve inkább a gyerekekről Kép)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Még egy adag:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


És végül a virágszigetről néhány fotó:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Bocsi, kicsit eltúloztam... Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


KrisztaKép
Gyönyörű helyen jártatok!!!
Nem baj ám,hogy ilyen sok képet tettél fel,jó volt nézegetni.
Gondolom jól is éreztétek magatokat!?

OrsiKép
Hova tünt a Wiw-wn a "Máhlné" titulus??KépKép
Ejnye ejnye.....

T.

Kép

Kép
aba
 
 


TimiKép
Muszáj volt átszerkesztenem a nevemet, mert észrevettem,hogy mindenki a lánykori nevét használja-mondjuk nem tudom milyen megfontolásból...az összes fősulis csoporttársam, ismerősöm elhagyta az asszonynevétKép

KrisztaKép
Nagyon szépek a fotók, -ismét-csodaszép helyeken fordulhattatok meg!
Nem semmi, hogy Enikő ennyi idősen már megjárta az Eiffel-tornyotKép
BrühühüKép nekem esélyem sincsen rá, hogy mostanában ekkora pocakkal eljussak ilyen szép helyekre, muszáj lesz tehát még legalább 1 évet várnomKép

Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Orsi!
Ma sikerült visszaolvasnom a történeteteket,nagyon sajnálom.Még az ikres topikot is elolvastam.Már megértem miért mész Pestre szülni.Nagyon aranyos fickó Joci.Füreden tanítottál szülés előtt?Merre laktok?
Anya4

KépKépKép
anya4
 
 


Sziasztok!

Akkor kezdem én a hétfőtKép!
Megvagyunk,de már megint betegen...Asszem ha ennek vége,mondok egy halleluja-tKép!
Természetesen mi más tavasszal,mint megfázás fűszerezve egy kis hasfájással...Kép
Villőt eléggé elkapta,állandóan folyik az orra(ami azért jó isKép),de az éjszakák emiatt elég borúsak...KépNem is részletezemKép!

Villő ettől függetlenül nappal(Kép) jókedvű és kezd belejönni a mászásba.Már nem csak a popóját rakosgatja ide-oda,hanem rendesen négykézláb közlekedik,sőt,legújabb tudománya,hogy négykézláb állba a térdét is felnyomja,kiemeli a popsiját.Néha elég vicces,amikor még a lábai is keresztben vannak...Kép

TimiKép

http://www.bebibolt.hu/ Itten vanKép...
Én is a lánykori nevemen vagyok a WIW-en,mert szt amúgy senki nem ismerne megKép...meg ha rámkeresnek,akkor a régiek tuti a lánykorin fognak...Kép

OrsiKép

Hát nem lehet panaszom ApáraKép!Csak neki nem lehet várásolniKép...Az mindig macera,semmi nem jó neki...KépKép
Én sem vásároltam szülés előttig,mert nekünk is volt egy csomó unisex rucink,mivel Bulcsúról nem tudtuk még,hogy ő azKép...De aztán bepótoltamKép!
Most is elkap a hév,vissza kell magam fogniKép!
Apa rekordjaKép...asszem kezet rázhatok vele...na jó,nekem 55 perc még talán nem sikerült,de az 1 óra pár perc simán, a hajóigKép!

SzilviaKép

Marcell nagyon ügyiKép!Nagyon csinike a képen!Látom,szerettek Ti is "piknikezni"Kép!
Jó strapabírónak néz ki a kocsi,asszem tudom is,hogy milyen,hasonló van egyik ismerősünknek.
Én azért is szerettem a Hauckot,mert annak bolygósítható a kereke és már Bulcsúval elég korán rájöttem,hogy azok bizony kellenek a városi túránálKép!
Igaz most már nem használjuk,mert Villő is már a Gracoban nyomul,az meg ugye pille könnyűKép!

szilvi

Nooooo,hurááá,Apa megenyhült?KépSzuper!!!Akkor csak lesz tuti kocsiKép!De AKKOR IS beleültetjük Márkot a Gracoba,hogy lásd,beleférKépKépKép!
Vásárlás...KépApukám ilyen,és az a baj,hogy miután nem is jár el nagyon vásárolni(na jó,hétvégire igen,de ruhát...Kép),így fogalma sincs az árakról és mindig megdöbbenKépKépKép!
MegatoysKépKép...na,az ilyentől kinyílik a bicska a zsebemben...KépKépÉn éppen TÁKISZT próbálom elérni,de nem veszik fel azt a nyomrolult telefont...ezeknél már most péntek vanKépKép!

Kriszti

SZUPEREK A KÉPEK!!!!
És nagyon irigy vagyokKépKép...a szuper helyekre és a sok programra...Kép
Engem az érdekelne,hogy hol szálltatok meg Párizsban?Mert ha minden igaz,akkor Apa elvisz télen(5. házassági évfordulóKép) és jó lenne tudni ezt-azt..Igaz,mostanában nagyon titokzatos,így az is lehet,hogy mégsem ott kötünk kiKép!
Programlehetőségek is érdekelnek,persze csak ha időd van,jöhet priviben isKép!
De jó,hogy már nálatok is jó az időKép...így legalább tudjuk,hogy itt is az leszKép!(Bár most éppen nem panaszkodhatunkKép)
Enikő már nagyon nagylány,ÁKos meg kész fiatalemberKép!És Te ismét nagyon csini vagy a képeken...Kép
Tényleg,ha tanfolyulsz,akkor ki van a gyerkőcökkel?Apa?

No,tsók!

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: