Új privát üzeneted érkezett!


vera mi mejik nap is tudunk átmenni? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja igen, Nita, bocsi! :)
Vendég
 

 
 

wera akkor szerdán ha nincs rosszidő talizhatunk..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyelőre maradok csepeli kismami.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Akkor szerda 10 órakkor ott leszek.

Kérlek aki véletlen megismer szólitson meg, mert én tuti béna vagyok, hogy valakit is felismerjek fényképről. (narancssárga, kék kockás pierre cardin babakocsim van)

Puszi. Van valakinek iwiw-je? Én ott vagyok. Nézzetek meg.
Vendég
 


Sziasztok!
Na megpróbálunk mi is szerdán délelőtt elmenni. De nem ígérem meg. Lehet,hogy majd felveszem a szemüvegemet. :?
Csanikó: megpróbállak majd megkeresni az iwiw-en. Tényleg van még aki fent van?
Aida: örülök, hogy mégis maradsz! Ez jó hír nagyon!
Mi megyünk ma délután is a szuperjátszóra, esetleg ha valaki jön...
Mi is itthon leszünk nagyjából, egyik nap megyünk köszönteni a sógornőmet.

Nekem múlt héten megcsinálták az első inszemet, úgyhogy mindenki drukkoljon légyszi!
Puszi
Ja és NIki: jobbulást Kiarának!

Kép
németh
 
 


sziasztok..mi sajna lekéstük a talit akkor..elaludtunk :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na hát mi is itthon vagyunk. Mi azért nem mentünk, mert tegnap este már nem tudtam főzni mára, és hát Máté fél12 kor már veri az asztalt, hogy együnk, úgyhogy sajnos nem jött össze. Remélem azért nemsokára sikerül a tali.
Mi tegnap megint találkoztunk "spontán" Weráékkal. És láttuk Nórit ébren! Nagyon szép szemei vannak.

Kép
németh
 
 


én is nagyon kiváncsi vagyok rájuk meg mindenkire!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi ott voltunk. A játszó nagyon jó. Éppen most rettenetes hideg volt. Boti nagyon élvezte, máskor is megyünk. Igaz kicsit macerás bebuszozni.

Nitácska! Legalább jól kialudtátok magatokat. Mennyire jó is tud az lenni.

németh! Írtam neked iwiw-n. Sajnálom, hogy nem taliztunk. Amúgy nagyon szurkolok a kicsi magzatnak.

Szép napot!
Vendég
 


Anikó! Sajna nekünk is úgy jött ki a lépés hogy nem tudtunk ma menni, pedig nagyon rajta voltam! Azért legalább Boti jól érezte magát, ennek örülök! :wink:

Nóri jól megviccelt bennünket tegnap! Szokás szerint egész nap alig aludt valamicskét és este f7-kor bedobta a szunyát. F8 körül szoktam fürdetni, nagyban vártam is h felébredjen, de nagyon pupuzott a kis drágám úgyhogy inkább nem maceráltam. Cserébe f4-kor kelt, evett, rotyizott és jól kipattant a szeme, f7-kor tudtam végre elaltatni nagy nehezen. Így 9 után keltünk és persze borult az egész nap.
Szerencsére mostanra visszaállt a rend, legalábbis remélem. :lol:

Kinga ++++++++++++++++++++++++++++++++++ nagyon drukkolok ám!! :D :wink:


Én is vagyok iwiw-en. Gerstenbrein. Nem lehet eltéveszteni... :lol:

Aida - mesélj már, mi van apával??? Persze nem muszáj ha nem akarod az orrunkra kötni, de szívesen meghallgatunk, segítünk ha tudunk... Én személy szerint örülök h maradsz és remélem megoldódnak a gondok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Wera! Meg vagy. Nem volt annyira könnyű.

Aida! Ha nem gond én is kíváncsi vagyok. Szurkolok nektek, hogy megoldódjon a gond.

Szép estét!!!
Vendég
 


wera ha megtalállak bejelőllek! jó?????? :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Egy nappal hamarabb hazajöttünk. :twisted: :twisted:

Egy 4*-os wellness szállodában voltunk és a szobánkban nem volt melegvíz :shock: , nem volt fűtés :shock: , hogy a hiányzó hajszárítóról, fürdőköpenyről és a nem működő WC szagelszívóról ne is beszéljek. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Szegény Roli fel volt öltöztetve éjszakára és még így is takargatnom kellett és jéghideg volt keze-lába. Remélem, nem fázott meg, holnap megtudom. :twisted:

Úgy volt, hogy máig a párom cége fizeti és mi maradunk egy napot még a saját kontónkra. Persze rögtön lemondtuk a hosszabbítást. Még szerencse, hogy nem került egy fityingünkbe sem, ezért a szolgáltatásért nem fizettem volna.

Nem tudtok olyan oldalt, ahol az ember beírja a hotelokkal való kellemes és kellemetlen tapasztalatait?

Kinek hogy telt/telik a hosszú hétvége?

Jövő héten tudunk találkozni?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Hű, Móni! Ez nagyon durván hangzik! Nem vertétek ki a balhét???? :shock: Én tuti toporzékoltam volna a recepción! Az én egészségem még hagyán, de a gyerek miatt ölni tudnék! :twisted: Oké hogy nem Ti fizetettek érte, de a holtel zsebre tett egy valag lóvét a cégtől! Felháborító, komolyan!
Sajnos nem tudok olyan weboldalt, de majd megkérdezem a másik topikomban, hátha vki tud! Azért a szállodaigazgatónak is írnék pár sort a helyedben!
És a szálláson kívül jó volt egyébként a hely meg a program? Remélem azért tudtátok élvezni is egy kicsit ezt a pár napot! Utazóágy hogy szuperált?

Nita - persze h bejelölhetsz! Én úgy tudom csak egy van "belőlem", de most már majd megnézem én is! 8) :lol:

Anikó - téged már vissza is jelöltelek! Nagyon szépek a gyerkőceid, kigyönyörködtem magam a képekben!!! :D :D

Sajnos nekem becsípődött a derekam. Nem ismeretlen az érzés, de amióta terhes lettem nem volt ilyen én nagyon nem is hiányzott. Pillanatnyilag itt az anyukám, úgyhogy nincs gond, de be vagyok tojva rendesen hogy hogy fogom ellátni Nórit hétfőtől. Nem tudok hajolni és ülő helyzetből kiegyenesedni is min. 5 perc. Annyira úúúútáááálooooom :cry: :cry: :cry:

Kinga - még mindig nagyon drukkolok!!!! :D Mikor tesztelhetsz???

Tali: még nem tudom apa hogy dolgozik. Remélhetőleg holnap kiderül.

Niki - Mizu veletek????????

A legújabb kedvenc fotóm :D :
Kép
Vendég
 


jaj de édes a nonó..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Wera: hát ez nagyon édes!!! :P

Móni: én sem tudok ilyen oldalt, sajnálom, hogy így alakult.

Kép
németh
 
 


merre vagytok lányok????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Találtam ilyen oldalt, ongo.hu, ha mentek valahová, érdemes előtte megnézni a véleményeket. Erről a hotelről is találtam egy ugyanilyen véleményt, mint a miénk. Összességében 1,9-et :!: kapott az 5-ös skálán. Nem véletlenül. Már több helyen voltunk és mindegyik 4 fölött szerepel ezen az oldalon, lehet, hogy eddig szerencsénk volt? Egyébként vannak külföldi szállások is, ha valaki ott akar böngészni. Be fogok én is írni, csak valamiért nem enged regisztrálni, de rajta vagyoik az ügyön.

Wera
Azért nem reklamáltam jobban, mert Tamás főnöke szervezte ide a társaságot, valami ismerettsége van itt. :roll: De gondoskodtam róla, hogy a fülébe jusson a dolog: elpanaszoltam a bánatomat a titkárnőjének, aki nagy baba-bolond és állandóan rajtunk lógott :lol: .
Nonó nagyon édes ezen a képen :D , és látom, nálatok is tele az ágy játékokkal. :lol:
A derekadat nagyon sajnálom, tudom, mi az. Együttérzek veled. És a gyógyszereket sem tudod szedni a szoptatás miatt, ugye? Pihenj sokat, amikor csak tudsz.

Többiek?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


moni én vagyok! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni - örülök h megtaláltad az origo-n ezt a véleménnyilvánítós oldalt, úgy látszik tényleg érdemes tájékozódni mielőtt elindul az ember. Hogy van Roli azóta? Ugye nem lett beteg? Lábad javul már?
Kiságy, igen teleszórtam neki játékokkal, így már egyre több időt hajlandó benne eltölteni. De tudod, a másikban alszik, az szigorúan üres! :wink:

Kivel mizu, meséljetek már?

Nekem derekam egyszer jobb, egyszer rosszabb, menni még bírok, csak ne kelljen leülni, mert a felállás nem megy. Szerencsére itthon lesz a férjem hétfő-kedden, így lesz segítségem a Nóri-emelgetésben.
Nem akarom elszólni magam de már 3 napja egész jól viselkedik ez a gyerek! Remélem most már így marad! :lol:
Vendég
 


wea csatlakozom hozád..nekem is elkezdett fájni a derekam.ma eléggé érzem.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


wera bejelőltelek iwiwen...gyönyörűek vagytok!!!!!!!!!!!
amugy van még egy belőled! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Wera
Nem origo, hanem ONGO.HU, ha valaki keresi. :D

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Jah, tényleg! :oops: Meg kéne tanulnom olvasni... :lol:
És a válaszok a kérdéseimre????!!!!???? :twisted: :wink:


Anita - visszajelöltelek! Nahát, hogy Te milyen kis fiatalka vagy!! :D Nem tudom miért gondoltalak idősebbnek... Hiányoltam ám a frissebb képeket Mátéról az iwiw-en! :)

Azta! Tényleg kettő van belőlem! Megnéztem én is! :lol:

Így beszélek: :P
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Wera
Tényleg, el is felejtettem a kérdéseidet, bocsi :oops:
Szóval a gyerkőcök nem lettek betegek, szerencsére. A lábammal nincs bajom azóta, bár Hortobágyon csütörtökön egy közeli csárdában volt az ebéd, ahová busszal vittek minket, viszont néhányan gyalog indultunk vissza, de rossz úton és kerülnünk kellett, erős szélben, erőltetett menetben, babakocsival mentünk olyan 3-4 km-t, mire visszaértünk. Akkor azt hittem leszakad a bokám, de gyorsan beültünk a melegvizes medencébe. :D Ott legalább volt melegvíz. Viszont olyan meleg volt, hogy pár perc után ki kellett jönni, mert az embernek felforrt az agyvize. Renátóra is rá kellett szólni, hogy jöjjön ki, mert már piros volt a bőre. :D

Nonóról ez a kép tündéri :D :D :D :D

Jön valaki játszóra holnap?

Teszek fel néhány képet:

Jee, csirkecsont! (nem lehetett elvenni tőle, nagy izgalommal rágcsálta)
Kép

Hortobágyról Roli nehezen viselte a 3 órás utat, Renátó kicsit ölbe vette (tudom, szabálytalan, de egy kicsit csend volt):
Kép

Apa alatt:
Kép

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Móni - mi leghamarabb szerdán tudunk menni, addig apja itthon van, de ahogy látom jön az eső, úgyhogy nem tudom hogy lesz. Remélem megint tévednek az időjósok! :)
Jaj de édi az a csirkecsontos kép! :lol: :lol: :lol: A többi is nagyon aranyos! :wink:
Vendég
 


sziasztok..nagyon helyesek a gyerkőcök..öröm nézni őket!!!!!
wera igérem fogok feltenni friss képeket iwire mátéról...
tegnap voltam kész átverés forgatáson..hát nagyon nehéz volt eljátszani a szerepünket.nov.13-án csütörtökön lesz látható az rtl-en... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azta Nita! Hogy kerültél te oda? Tökjó lehetett! És ki volt az áldozat, szabad tudni? Majd szólj előtte 1-2 nappal, nehogy elfelejtsem megnézni!!! :wink:
Vendég
 


a szomszédom a szerkesztő..a kész átverésnek a szépfnek is meg még nem tudom minek..januárba megyek széfbe is mint néző..de kész átverésre is megyek majd ha kelek..
amugy ő általa kerűltem oda.. :lol:
a kozma orsit verték át.... :P a csézy segítségével..
amugy november 13-án csütörtökön lesz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, látszik h nem vagyok egy nagy tv-fan, egyiket sem ismerem :oops: . De azért majd megnézem. Írtad tegnap is h mikor lesz, csak szita az agyam és addig úgyis elfelejtem, azért írtam h szólj előtte a bizti kedvéért :lol: :wink:

Kinga - mikor lehet már gratulálni? Be vagyok sózva!! :D

NIki - ????

Évi - ???

Vera - ???

Aida - ????????

És mindenki aki el van tűnve - ???????

Oké, nem írok több kérdőjelet :twisted:
Vendég
 


wera emlékeztetni foglak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vasárnap már írtam nektek egy nagyon hosszú levelet csak a fiam egyetlen gombnyomással kitörölte, nem tudtam újra írni. Most kezdek neki ismét.

Móni! Még jó, hogy a kiruccanásotok jól végződött. Én bizti hisztiztem volna. Én is éppen azon vagyok, hogy megfelelő szállást találjak egy pár nap pihenéshez. Baba és pénztárca barát lenne a legjobb.

Wera! Köszi édes vagy. Bevallom büszke is vagyok. A te kicsid is nagyon édes. Hogy van a derekad? Remélem elmúlt már a fájdalom.

Anita! Én is bejelöltelek. Sajnálom, hogy nem voltam mostanában. Mi a hétvégén nagyon dolgoztunk. Kerti munkák voltak. Nagyon készülünk az építkezésre, meg, hogy rendbe vágjuk a telket tavaszra. A gyerekek élvezzék is, ha már van. Én is megnézném a friss képeket. Mit kellet eljátszanotok, ami nehéz volt? Én magam nem szívesen mennék kamera elé. Bezzeg a lányom annál inkább.

Lányok az én hetem úgy be lett táblázva, hogy nem tudunk kimenni a játszóra. Pedig annyira akartam. Ma is olyan szép idő volt.

Vera! Láttalak este a Tescóba. Oda szóltam volna de nem akartam üvölteni. Annyira azért nem voltál közel. Pedig képzeld, reggel azon gondolkoztam felhívlak, hogy létezik-e még Tesco busz. Aztán még sem. A gyerekekkel elindultunk csak úgy vaktában. Nem mondom, baromi sokat gyalogoltunk. A Béke térről egész a Tescóig. Visszafelé felszálltunk arra a bizonyos Tesco buszra. Azt se tudtuk merre megy. Elég gáz volt. Egyszer csak leszálltunk és átgyalogoltunk a 152-buszhoz. Ott meg nem alacsony padolós járat jött. Renivel ketten tettük fel a dög nehéz kocsit, amibe Boti is benne ült. Szóval jól el voltunk. Legalább nem unatkoztunk 4-7ig. A gyerekek szupi rendesek voltak. Még soha nem voltam velük egyedül vásárolni és pláne nem busszal.
Mi van a lánykáddal??? Hogy vagytok?

Üdv. Mindenkinek!
Vendég
 


csaniko akkor élményekkel teli vásárlásotok volt? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csaniko viszaigazoltalak!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megy valaki holnap a játszóra? Délelőtt vagy délután???
Én lehet, hogy kitudok menni a gyerekekkel. Délelőtt lenne jobb.

Üdv! Nem vagyunk aktívak!!??
Vendég
 


Sziasztok,

mi ma voltunk a szuperjátszón, de ez spontán volt, nem terveztük előre.
Holnap vendégeink lesznek, nem hiszem, hogy belefér. Nekünk egyébként csak a délután jó.

Vera, derekadnak jobbulást! Hogy van? nekem is szokott fájni, most a terhességgel még rosszabb, mint általában, pedig hol van még a vége...
Nonólányod gyönyörű!

Móni, fiaidról készült képek szintén tök jók! Roli nagyon édes...

Samu tegnap megkapta az influenza elleni védőoltást. Dokinéni javasolta, mivel közösségbe jár, ráadásul hajlamos a légúti megbetegedésekre...
És nagyon kis ügyes volt, csak akkor jajdult fel, amikor megszúrta a doktornő, de aztán már tök jó kedve volt... Aztán közölte, hogy a doktornéni megcsípte :)

Hosszú hétvége nekünk nagyon jól sikerült, Kehidakustányt ajánlom mindenkinek. Jó a fürdő, tök jó kis szállások vannak.
Móni, sajnálom, hogy nektek nem jött be a szállás, elég rosszul hangzik, amit írtál róla... De legalább nem hagytatok ott nagy összegeket...
Jó éjt!
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Köszönöm, már jobb a derekam vmivel!

Évi - érdekes, nekem pont a terhesség alatt nem volt gond a derekammal, pedig azzal ijesztgettek a dokik h lehet h nem fogok bírni lábra állni pocakkal... Cserébe fájt a csípőm :twisted:

Pocsék ez az idő, úgy utálom! :evil: Nóri is elég nyűgös itthon, de nem tudok vele lemenni ebben az esőben. Eddig se volt egy nyugodt gyerek de most hogy már pörög-forog, nem nagyon köti le semmi. Remélem később találunk vmi játékot amivel sikerül pár percre egy helyben tartani. :?

Csak innivalóért mentem ki... :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Azt hiszem ma kimarad a játszó. Pedig én is alaig bírok velük.
Boti, folyton azt lesi mikr rosszalkodhat. Lassan már hullik a hajam.

Wera! Édi fotó.

Szebb napot kívánok!
Vendég
 


Lassan már hullik a hajam.

Az enyém már durván elkezdte! :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Gondolom mindenkinek nagyon lassan telt a mai nap. Mi délután tettünk egy jó nagy kört, de nem mentünk be játszóra, mert gondoltam úgyis minden vizes. Aztán mire jöttünk haza, már sötétedett. :x
Wera: nagyon édi!!!!!!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Jól el vagyok havazva most már olvasással is! :oops:

Van melóhelyem, egy bababiztonsági boltban leszek békáson! Itt a szomszédban! :lol: Hétfőn, pénteken egész nap, szombatonként fél nap. A többi nap az enyém. :wink:

Kiara megint benyelt egy kis bacit a bölcsibe, lázas volt, mire érte mentem. Dokinéni mondta, hogy ha el is múlik, maradjunk még itthon vele jövő héten, kicsit szedje össze magát az immunrendszere is.

Nagyon jók a képek! Nonó mennyit nőtt már! :shock: Meg Roli is! :shock:

Hajhullás: nekem tavaly kezdte nagyon a szopi vége felé, és még most is, bár már egy fokkal jobb!

Vera: derekam nekem is gáz. Valami tartócsontja az egyik csigolyámnak nem nőtt össze egyik oldalon sem, ha sokat állok egy helyben iszonyat szokott lenni. Apának meg porckorongsérv, igazán jó páros vagyunk! :lol:

Éva: Kehidakustány tényleg nagyon jó! Bár Kiarával még nem voltunk!
Én a pneumos oltást akarom most beadatni neki, elméletileg ha gyógyulunk, csütörtökön be is adják.

Kinga: teszteltél már?

Mónika: szállás elég gáz, én is biztos beszóltam volna!

Kép
kernico
 
 


wera tündéri a kis nono ahogy már szinte félig az ágy alatt van.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Niki - hova jártok gyerekorvoshoz? Csak mert mi is csütörtökön megyünk oltásra :wink:
Sajnálom h Kiara megint lázas volt, remélem már jobban van!
Békáson?? :shock: Jesszus, messzebb nem is mehettél volna! :lol: Már dolgoztál is vagy mikor kezdesz? Mit kell csinálnod?

Én már előre parázok h mit fogok csinálni ha Nóri lázas lesz. Először biztos kitör a frász, de remélem megoldom :? . Bár ha rám hasonlít, nem nagyon fog lázasodni, csak ha már nagyon beteg.
Ti hogy éltétek meg a gyerkőc első igazi betegségét?

Mellesleg nálunk most apa beteg a változatosság kedvéért. Jól megfázott. Rendi voltam, főztem neki levest este amikor hazajött a melóból. :wink:

Kinga - nagyon jó az új avatarod! :D Hogy mennyire hasonlít rád Máté! Elképesztő!!! Az életben is, de ezen a fotón meg aztán pláne! :)
Szerintem csütörtökön megint épphogy nem futottunk össze, mert mi is lementünk Nórival olyan f4 körül és pont felétek mentünk és úgy ki a kertvárosba. Aztán kicsivel 5 után is arrafelé jöttünk haza, akkor már Norbival kiegészülve.
Esetleg valami jóhír??????? :P Már úgy vártam h írj vmit! Vagy nem sikerült? Vagy még nem tudod? Mondj valamiiiit! 8)

Nita - jobban van a derekad? Mi lett vele, rosszul mozdultál? Nekem sérv, úgyhogy ez már sose lesz jó, csak néha nem olyan vészes, máskor meg szinte elviselhetetlen. :roll: Hogy van Máté? Jó gyerek egyébként? Hozhatnál Te is képet róla! :wink:

Évi - hogy vagytok? Sajnálom h Te is szenvedsz a derekaddal! Terhesen még pocsékabb lehet! :( Samu nem lett beteg az influ oltástól? Csak mert anyósom 10 napja adatta be és azóta nagyon rosszul van. Már tüdőgyulladásra gyanakodtak nála, de szerencsére az nincs. A dokija állítja h nem az oltástól van, de anyós szentül meg van győződve róla. Hát nemtom :roll: Mindenesetre elég fura...

Móni - mizu veletek? Lábad hogy szuperál?

Anita - az a Tesco-túra nem semmi lehetett gyalog! :shock: Én biztos kipurcantam volna a végére! :lol:
A telken új házat építetek vagy toldást a régihez? Vagy ez nem az a telek ahol laktok? Hát, akárhogy is van, biztos nagy meló lesz, de gondolom minden fáradtságot megér! Nagyon jó lehet kertesben a gyerkőcökkel, irígykedek ám egy pöttyet! :wink:

Aidával meg Verával mi lehet??? Be se néznek hozzánk mostanában...

Visszatérve Nóri utsó fotójára, mikor mutattam az apjának, csak ennyit mondott: Még jó h nem gurult beljebb, kereshetted volna! :lol: :lol:
Még jó hogy a nagy pocakja nem fér be az ágy alá, különben szerintem gurult volna tovább is! :twisted:

Na megyek mert lassan lefordulok a székről! Jóéjt mindenkinek! :)
Vendég
 


wea a derekam hála égnek jol van nem fáj csak ha sokáig hajolok!..mi lesz velem így 80 évesen????? :P
Máté hála égnek nagyon sőt tulságosan is jol van..de ez a fő!!!!! :lol:
a párom most fogja felteni a gépre a képeket....és akkor igérem megprobálok feltenni rola!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Wera: sajnálom, hogy nem találkoztunk... Máté jól kifáradt, a végén már csak hisztizett.
Nem sikerült az inszem, na de majd a következő! :wink:

Mindenkinek jobbulást!

Kép
németh
 
 



vera már nagyon izgulunk ám érted és a kis izáért!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: