Új privát üzeneted érkezett!

Mi megyünk, ha jöttök, Judit, aztán meg felugrunk Andiékhoz, mert Orsika hétalvó és mindig átalussza a tornát :lol: Előtte még kereslek, hogy akkor jöttök-e, ha már nem olvasnád ezt.

Kép
bernini
 
 


Roberta!
Reméljük, már teljesen meggyógyult Dorka, és nem kapta el a bárányhimlőt. Gondolom, az még hiányozna ...

Berni!
Gratula a fogacskákhoz, és köszönjük a köszöntést. Igazán figyelmes volt Barnabás (vagy az anyukája :lol: ).

Voltunk szombaton Veszprémben 4 D-s uh-on. A tesónak szinte minden mérete pont megfelelő, ill. 1-2 nap eltérés van. Kb. 1250 gr lehetett akkor, és ha így folytatja a növekedést, kb. 3 és fél kilós lesz (persze, ha bent marad a 40. hétig). Nem bánnám, ha vagy hamarabb kibújna, vagy visszavenne egy kicsit a tempóból, mert Máté is 3500 gr-mal született és akkor most is császár lenne ...
Kis unokatesót is megnéztük, nagyon helyes. Viszont az állatkert kimaradt. Potyogott az eső, de igazából a szörnyű szél miatt nem mentünk. Majd valamikor nyáron bepótoljuk -megígértük a törpének.
A kiruccanásnak ára is volt, vasárnap nagyon sokszor keményedett a hasam és fájt is kicsit, de már nincs gond, igaz, egy kicsit több magnéziumot is szedek.

Íme a kistesó:
Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Móni, nagyon helyes a babó!
Veszprémben amúgy is mindig fúj a szél, én oda jártam fősulira... És az állatkertben nem is voltam!!! (vagy nem emlékszem :D )
Holnap lesz könyvtár, akit érdekel. Roberta, elmerészkedtek? Judit, és te ideigl. jogsival?Szerintem nem kötnének bele, ha igazoltatnak.
Hétfőn én valószinű megyek Pestre Barnabással, szerda du jövünk haza, talán a csiribirire tudunk menni.
1-2 nap és kint van az 5. fog is szerintem. és ez sem a bal felső középső lesz.

Kép
bernini
 
 

 
 

gondolkodom erősen a könyvtáron, lehet, hogy elmegyünk.Andiék mennek? viszem Judit a vonalkódokat, ha el nem felejtem.

Kép
roberta80
 
 


Móni! NAGYON JÓK LETTEK A KÉPEK!!! Van egy kérdésem!Nem láttátok véletlenül mi is lesz?? Csak azért, mert amikor mi voltunk 4D-n én is felismertem Noéminek a kis lányosságát. és azon gondolkoztam, ha nem akartuk volna tudni, akkor is észrevettem volna. Vagy mondtátok, hogy ne nézzen arra felé?? Én sem szerettem volna tudni a nemet, de apa erősködött és végül 30 hetesen megkérdeztük. (Előtte nem.)

Sajna ideiglenes jogsi az már nincs, egy papír volt, amivel nem lehet vezetni,de ma meg is jött a rendes jogsim.,

De nem megyünk, mert jön anyu, fát fogunk ültetni. Berni nem is tudtam, hogy Te is oda jártál. Milyen szakot végeztél?? Bp-re csavarogni mentek?

Ja 04.02-én nyílik a Brendon Kaposváron!

Kép
Kép
l.judy
 
 


Jó volt a könyvtár, kicsit kevesebben voltak mivel sokan nem tudták hogy most is lesz.
Roberta, láttalak benneteket a plazanal sétálni, kocsiból.
Mi is jól aludtunk ma, 5.50-kor kelt először, és bár nehezen de vissza is aludt 8.10-ig.
Idegenforgalmi és szálloda szakon végeztem Veszprémben, bejártam én már az országot, északkeleten még nem volt dolgom :D
Igen, csavarogni megyünk Pestre, már nagyon mehetnékem volt és minden hétvégén van valami ami miatt Ákosnak nem jó, ilyenkor meg úgyis dolgozik, igy felmerészkedek Barnabással, anyukámat is odarendeltem,én meg barátnőzök meg vásárolgatok majd :P
A Brendont én is hallottam, már éppen ideje lesz, meg a Müllert várom nagyon!

Kép
bernini
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Berni!
Érdekes lehet Barnabás az összevissza kibújt fogakkal. Ha sikerül egy jó képet csinálni róla, szívesen megnézném :lol: :wink: .

Judit!
Az igazság az, hogy a Zsoltinak az első szava volt a dokihozm, hogy nehogy megmondja, mi lesz, és így nem is fókuszált rá a részletekre. Van 2 kép, amin a kis keresztberakott lábai látszanak, és valamit lehet látni a lába között, szerintem kisfiú, de nem vennék rá mérget, annyira nem látszik, és lehet egy árnyék is, nem vagyojk szakértő. Én nem bánnám, ha fiú lenne, na meg azt sem, ha kislány, teljesen mindegy. A nevek megvannak: a kislány Lili lesz (lett volna a Máté is, ha lánynak születik), a kisfiú talán Samu, de ez még nem biztos. Annyira nem tudunk fiúnevet választani ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Nem tudtam, hogy Brendon is lesz itthon. Mentünk cipőt nézni, Tominak 11:45-kor szokott menni a busza, lekísértük, aztán próbáltam cipőt keresni, de semmi jót nem láttam. Mindig akkor van jó, amikor nekem nem kellene :(
Dorka 2-szer kelt az éjszaka, este adtam neki csodapapit, de nem segített :D kipróbáltuk a jó éjt tejpépet, szerintem megette volna az egész dobozzal, de nem aludt jobban...

Mi is a 27. héten tudtuk meg, hogy Dorka lány lesz, mi szerettünk volna tudni, de a következőt már nem.
Nagyon jól sikerültek a képek, Móni.

Kép
roberta80
 
 


Gabcival mi van? Rég nem volt már, pedig jön a jó idő, mehetnénk sétálni együtt. Tényleg Móni! Beszéltük, hoggy tavasszal egyszer bejöttök Ti is egy találkára! Benne vagy? ha lesz egyszer egy tuti jó idő. Roberta! Holnap elmegyünk a Béres Erikás foglalkozásra 4től??? Mit mondasz? Ja és gyűjtöm a vonalkódokat, még egy játékot szeretnék. Berni jó, hogy bejártad az országot. Mi is imádunk utazgatni és belföldön van annyi szép hely...

Az 5. fog nálunk is nemsokára, maholnap kint lesz, már az egyik vége fehér!

éééés Noémi átaludta az éjszakát!! Reggel fél8kor kelt. Már aggódtam, mi lelte, de azért örülök!

A hétvégén ültettünk 2 fát.

Ja és régen már kérdeztem, hogy használ valaki firefox böngészőt?? (mozzila firefox) mert onnan nem megy az írás. Eplorer-rel tudok csak írni.

Kép
Kép
l.judy
 
 


na, én meg csak a firefox-al tudok írni. De ez csak mostanában van, explorer-el meg sem nyitja az oldalt, szerintem a babanet, nem a ti böngészőtök...

Holnap mennénk, de két tanítványom is lesz, de a szerdai csiri-birire el tudunk menni. Eltettem az órát. Ha akkor ti is ráértek...

Mi epret kapáltunk :D meg már elültettünk egy kevés borsót, meg hagymát, most van időnk, meg kellett csinálni, jó kis izomlázam lett :D
Ma voltunk az ünnepségen délelőtt, Dorka is élvezte, nekem is tetszett, jók voltak a táncosok nagyon.
Remélem, nem felejtem el a vonalkódokat...

Kép
roberta80
 
 


Mi is voltunk a Kossuth téren tegnap! Sok mindent nem láttam, mi főleg kutyák és más gyerekek után mászkáltunk :lol: Találkoztunk Emmáékkal is, már megy, 11 hónaposan, tök ügyes.
Szerdán remélem már itthon leszünk csiribirire mi is. Nekem is van vonalkódom Judit!
Ebéd után indulunk, kicsit izgulok, de gondolom nem lesz baj, a nagyját biztos végigalussza Barnabás.

Kép
bernini
 
 


Mondta a Julcsi, hogy találkoztatok, hát igen, Emma nagyon ügyes,és foga is több van, mint nekünk :) neki már 8. JA, Dorkának kibújt az 5. Úgyhogy mi is haladunk.

Holnap torna, Judit?

Most már biztos ott is vagytok, Berni, és nem volt semmi baj.

Kép
roberta80
 
 


Sziasztok!

Kaptunk szurit! Prevenar-t negyediket, bár 10 percig gondolkodtak, hogy Noncsinak jár e, mert múlt héten változtattak az oltások rendjén. jó mi???

Voltam ma tök egyedül az eü heteken. meghallgattam a bababalesetes előadást, aztán testzsírt, ph-t mérettem, meg hallásvizsgálaton is voltam, szóval jó volt. HOLNAP AKKOR CSIRIBIRI TORNA, 4 előtt 5-10 perccel talizzunk a bejáratnál!! Mi tuti megyünk.

Kép
Kép
l.judy
 
 


mi is megyünk, remélem odaérünk időben. Ha késünk, ne várjatok, menjetek be. Biztos, hogy megyünk, csak még nem tudom, hogy alakul a délután.

Mi csak két prevenárt kaptunk eddig, azt mondta a doki, hogy az utolsót két éves korában kapja Dorcsi. Most akkor hogy van?

Kép
roberta80
 
 


Igen az új rendszer szerint: első, második 1 hónap múlva harmadik 1 év múlva, mert spórolnak az oltóanyaggal.

Nálunk még úgy volt első, második 1 hónap múlva, harmadik 1 hónap múlva negyedik 1 éven belül vagy mi. Ugye Noémi megkapta 2-3-4 hónaposan. Az egyéves kontrollon szóltak, nincs most oltóanyag, de telefonáljak mikor lesz. Nem volt mostanáig, viszont most meg változott, mert spórolnak és ezért nem tudták meg kell e kapja. Fu remélem érthető!!

Mi is tuti megyünk. Akkor ott talizunk, Remélem Berniék is odaérnek.

Kép
Kép
l.judy
 
 


sziasztok, jól eltűnt mindenki.Én pénteken és szombaton Egerben voltam, tök jó volt, konfliktuskezelő tréningen voltam :) Már nagyon profin tudok kiabálni :D

A változatosság kedvéért, szerintem Dorka megint beteg lesz. Folyik az orra és este már köhögött is, nehezen aludt el. Láza nem volt, nem tudom mi legyen, mert nem akarom, hogy a doki megint teletömje antibiotikummal.

április 11-én lesz a Gépészben a börze, sajna mi nem leszünk itthon, megyünk Tomiékhoz húsvétra.

Kép
roberta80
 
 


óóó berakták pont nagyszombatra abörzééét. Jajjj!! De mi megyünk!

Drukkolunk Dorkának, hogy ne legyen beteg, amúgy akartam kérdezni, hogy nem folyik e az orrotok, mert péntekről-szombatra virradó éjjelre Noéminek is elkezdett folyni, néha köhög is, és a toponári barátnőm kisfia is ugyanígy. Én a csiribiri tornára gyanakszom, sajnos volt ott nagyon köhögő gyerek...

Barnabás jól van??

Noémi amúgy már jobban van. Kérdésem: lesz a héten könyvtár?? éés holnap megy valaki tornára?? Andi mondta, hogy menjük fel kedden... még este írok, hogy elmúlt e Noncsi orrfolyása.

éés megint átaludta az éjszakán. Az elmúlt 10 napban már a harmadik. REMÉNYKEDEM!!

Ja Roberta mi HOMOGENE-t szoktunk adni Noéminek, ha taknyos, ez homeopátiás szer náthára, 10-15 ml vízben feloldva 1 tabletta cumisüvegbe. Kb 3*1. Nagyon szereti. Na megyek is.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Barnabinak is folyik az orra. És 2. éjszaka már nagyon köhög, szinte fulladásig, de nem ébred fel rá... Ma ő is átaludta az éjszakát, 6,40-ig, utána sajna kelés volt.
Elviszem a dokihoz, hogy elég-e a lándzsás útifű vagy mást adjak. Amúgy calcimusc+-ot itatok még vele.

Kép
bernini
 
 


És könyvtár nem lesz, még jövő héten sem.

Kép
bernini
 
 


na, akkor valószínű, hogy a csiri-biri betett mindenkinek...Dorkának hörghurutja van megint. végigköhögte az éjszakát, elvittem a dokihoz, mondta, hogy a torka is nagyon piros, muszáj, hogy antibiotikumot adjon, mert nem akarja, hogy megint tüdőgyulladása legyen szegénykémnek...Én sem szeretném...de már nagyon unom ezt a betegeskedést.

Barnabás nem hányt?Dorka hányt is, annyira köhögött...

Gratula Noncsinak az alváshoz...én is tudnék már egy jót aludni, mondjuk 8-10-ig egyhuzamban, nem bánnám... :D

Kép
roberta80
 
 


Nem hányt, nem is látszik semmi a torkán, meg a légzésén sem, fenistil cseppet irt a doki, hátha valami enyhe allergiás köhögés, de semmi újat nem adtam neki az utóbbi napokban. Érdekes, hogy csak éjjel jelentkezik. Nappali alvásnál nem.
Jobbulást nektek Roberta!
Ezt a homogene-t kipróbálom Judit. Amúgy most már nem sir orrsziváskor, megszokta, vagy nem tudom.

Kép
bernini
 
 


Minden kis betegnek mielőbbi gyógyulást!
Az orra Máténak is folyik, de nem vészesen. Nem csoda mondjuk ebben az időben. Lesz egyáltalán az idén tavasz vagy nyár? :?

Roberta!
Jó, hogy írtad a gépészes bababörzét, talán most mi is odaérünk majd.
Szegény Dorkának biztosan megviseli a szervezete ezt a sok antibiotikumot. Azt olvastam, hogy a normaflore-t csecsemőkortól lehet adni, antibiotikum mellett is, hogy a gyomra, meg a bélflórája helyrejöjjön az embernek. Nekem a múltkor nagyon jót tett gyomorfájáskor, lehet, Dorcsinak is jó lenne.
A hosszú alvás: nekem is hiányzik, mert mindig felébredek Máté mocorgására (bár ő is jól alszik mostanában). de ha belegondolok, már jobb is így, megszoktam a kevesebb alvást, és legalábba tesónál nem leszek olyan kába, mint amikor a Mátéhoz kellett éjszaka kelni.

Hétfőn megyünk majd uh-ra meg a dokihoz. Most, hogy egyre közeledik az idő, valahogy egyre jobban kezdek aggódni (pedig nagyon várjuk a tesót). Úgy összeszorul a gyomrom. Vajon ez normális? De mitől félek, hiszen tudom, hogy mi vár rám (vagy nagyjából).

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Szia Moncsi!
Rég nem voltál!

Írtam egyszer, hogy nincs kedved egy közös sétához, míg a pici meg nem születik?? Persze mindenkivel.

Hányra mész hétfőn UH-ra?? a kórházba?

Kép
Kép
l.judy
 
 


Judit!
Uh-ra 3/4 1-re megyünk, dokihoz meg 3/4 4-re.
Ha nektek is jó lenne, akkor én benne vagyok egy hétfői sétára (persze ha az idő is jó lesz). Ha a két időpont közti idő nem jó nektek (pl. alszanak a gyerekek), akkor valamikor délelőttre is szervezhetjük, akkor előbb megyünk. Ha nem jó nektek a hétfő, akkor majd egyeztethetünk egy másik időpontot valamelyik másik héten, aztán beugrun(végülis még van 9 hetem-elvileg).

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Nekem jó a hétfő du.

Többiek???? Hol vagytok??

Kép
Kép
l.judy
 
 


Mi még betegek vagyunk, de már javulunk. Most Tomi is és én is taknyolunk, nagyon jó.
Nekünk nem jó a hétfő délután, de ha csak nekünk nem jó, ne "várjatok" ránk. Kevés az olyan időpont ami nekem jó, a tanítványok miatt...

Kép
roberta80
 
 


Nekünk sem jó sajna a hétfő, Pesten leszünk.
Móni, szerintem tök normális, hogy a 2. gyerkőcnél is előjönnek aggodalmak. Hiába, Máté majdnem 3 éve volt ilyen pici, és bár elfelejteni nem lehet milyen volt akkor, a nehézségek valahogy feledésbe merültek, legalábbis nálam már igen. Már nem lesz minden új, mint akkor, tudsz fürdetni, szoptatni, pelenkázni, meg minden ami az ellátáshoz kell, talán amiatt vannak benned félelmek, milyen lesz a két gyerekkel együtt boldogulni. De biztos jól fog menni!
Barnabás ma 7.03-ig aludt, egyhuzamban, ez az eddigi rekordja! :lol:

Kép
bernini
 
 


ÓÓÓ ez szomorú!

Nekem amúgy hétfőn a de. is jó 11-től, de akkor csak Noémi nélkül. Apa szabin lesz.

Dorkának jobbulást! Berni Nektek pedig jó csavargást!

Noémi tegnap este 8 tól reggel 3/4 9 ig aludt. Mondanom sem kell, bementem hozzá 7körül, mert aggódtam, jól van e. De jól volt. Úgy tűnik kezdi elhagyni az éjszakázást, ma 5 kor kelt.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Sajnálom, hogy nem lesz semmi a hétfői találkából, de ami késik, nem múlik!
Talán legközelebb, ha arra járunk, vagy ha lesz egy olyan időpont, ami mindannyiótoknak megfelel, akkor ellátogatunk arrafelé. Végülis én már szabad vagyok, és nincs semmi korlát sem, mióta (lassan 4 hete) Máté nem hajlandó aludni délután.
Akkor erre majd később még visszatérünk.

A betegeknek gyors gyógyulást!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Berni, Roberta melyik úszásra mentek?? 3asra?? mert holnap lehet utoljára jelentkezni és nem akarunk lemaradni!

Mindenkinek szép hétvégét.

Moncsi: állítólag 3 éves koromtól én sem nagyon aludtam délután. Bár még Máté nincs annyi. És szerintetek nem is álmos? Vagy ámos, csak nem alszik?

Kép
Kép
l.judy
 
 


Hú, jó hogy irod Judit az úszást, ki is ment a fejemből :? Megnéztük múlt szombaton Andival a siketeknél az úszást, és úgy döntöttünk, mi oda fogunk menni. 10kor és 11kor van de., ami jobb is szerintem, a mi korcsoportunk inkább a 10-es, sokkal jobbak a körülmények és a hely is nagyobb öltözni, ráadásul kevesebben járnak, 5-6an vannak egyszerre (valamiért kisebb az érdeklődés rá, mondjuk a medence is kisebb) pedig be sem kell jelentkezni és nincs turnus amit be kell fizetni, amikor tudsz, mész és 800ft/alkalom. Meglepődtünk, mert a Zita is ott úszott a kisfiával a nagyobbakén. :) Szimpi a nő aki tartja.

Kép
bernini
 
 


Alvás: oviban mit csinál aki már nem alszik? Csendben eljátszik mig a többiek szunyálnak?

Kép
bernini
 
 


Alvás: oviban mit csinál aki már nem alszik? Csendben eljátszik mig a többiek szunyálnak?

Kép
bernini
 
 


Sajnálom, az úszást. Akkor külön válnak útjaink. Nekünk ugye nem jó a de. mert Noémi alszik. Mi megyünk Zitához, úgyis ez az utolsó turnus, amibe beiratkozunk, utána megyünk inkább strandra és Balcsira.

Nálunk az oviban feküdni kellett, annak is aki nem aludt minket a barátnőmmel a sor végére "raktak", mert állandóan röhögcséltünk. (Ez nagycsoportban volt, erre emlékszem. )

Kép
Kép
l.judy
 
 


A strandon akkor majd úsznak együtt a gyerkőcök :D
Én a hálóingem megkötőjét rágcsáltam alvásidőben, ezért forditva adták rám, hogy ne érjem el

Kép
bernini
 
 


Képzeld Berni megyünk Gyulára nyaralni! Ahogy néztük az útvonaltervet, kiakadtam. És ti arra mentek nagymamázni... Szép kis túra. Ugye jól emlékszem, hogy Pest felé szoktatok menni? és akkor M5...

Tornára nem megyünk jövő héten?

Kép
Kép
l.judy
 
 


Ez a délutáni nem alvás engem jobban kikészít, mint a Mátét. Én bizony tudnék aludni, főleg, ha vízszintbe helyezem magam. De azt tilos ilyenkor, mert akkor már ragadnak is le a szemeim.
Máté van, amikor emlegeti az alvást, hogy nem alszunk, mire megkérdezem, miért ha lefekszünk, elalszol? persze nem a válasz. Ébn meg eljutottam arra a pontra, hogy nem fogom erőltetni, emrt csak felhúzom magam, hogy beszél, ide-oda forgolódik, menekül, és a végén nem alszik el,hanem bejelenti, hogy ki szeretne menni, mert nem álmos.
Már nekem is többször megfordult a fejemben, mi elsz az oviban, de nem tudom. Majd ha nem alszik, akkor legfeljebb ebéd után elviszem haza, mert annak nem látom túl sok értelmét, hogy amíg a többi alszik,a ddig ő csak legyen (mert szerintem nem lenne csöndben). És egyébként is otthon leszek. Más lenne a helyzet, ha dolgoznék. De az is lehet, hogy az ovis szűk ágyon elaludna, nem lenne helye annyit fickándozni. Majd kiderül.
Berni rágcsálós hozzászólását megmosolyogtam. Egyébként a nem alvó gyerekeket le kellene addig foglalni, amíg a többi alszik. Elvileg.

Az egyik barátnőm kisfia (aki anyni idős, mint a Máté) már 1 éves kora ótaa nem alszik délután. Eddig azt hittem, hogy minden óvodáskorú gyereknek szüksége van a du-i alvásra. De most már kétlem. Kíváncsi leszek, nálatok hogy lesz.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


A siketes úszást én is akartam írni, egyik volt munkatársam, barátnőm, barátnője a csaj és ő is azt mondta, hogy jobb, mint a gyakorlós. Szerintem mi is azt fogjuk választani, árban is, helyben is jobb...és 1 órás, szerintem, most, hogy már nagyobbak a gyerekek, jobban is fogjál élvezni.
én kukoricát dugtam az egyik ovistársam fülébe alvás helyett...de csak azért mert szerelmes voltam belé :oops:
Moncsi, már jó nagy lehet a pocakot, küldjél képet, légyszi, ha tudsz.

Kép
roberta80
 
 


Jók ezek az ovis sztorik :D
Mi nem arra szoktunk menni, Judit, hanem Kecskemétnek Dunaföldvár felé. Arra gyorsabb szerintem. Gyula nagyon szép hely. Nekünk közel van, fél óra. Mármint otthonról :)
Igen, az is jó hogy ez az úszás 1 órás.

Kép
bernini
 
 


Sziasztok!

Roberta, de a kukoricát nem csövestől dugtad bele igaz? :lol: :lol: :lol:

Berni és arra időben akkor rövidebb?? Akkor lehet arra megyünk. Én is arra jártam dolgozni, mármint a földvári hídon mentem át, de ott az 51-en felkanyarodtam Pest felé.

Nagy hírem van csajok!

Reményeink szerint október 9-e környékén Noéminek kistestvére fog születni. Ma voltunk a 12 hetes UH-n és vérvételen a kórházban. Minden a legnagyobb rendben van. Nagy kő esett le a szívemről.
Azért el is keseredtem, mert 1-1 "egybenyak" állt a bejáratoknál, és szigorúan csak a kismamákat engedték be. Pedig Zoli emiatt vett ki szabit. Olyan jó lett volna ha látja ő is a babót.
Remélem nem haragszotok, hogy nem szóltam eddig, de nem mertem, a szülők is csak 3 hete tudják. Most már nem titok.

Kép
Kép
l.judy
 
 


:D :D :D :D :D :D :D tök jó, gratulálok!!!!!!
És hogy vagy?Nem hánykolódsz még? :) Tök jó, úgy örülök...

Kép
roberta80
 
 


egy szem kukorica volt, amivel a tettem elkövettem :)

Kép
roberta80
 
 


Wow, nem jutok szóhoz! :shock: Gratulálok én is a kis pocaklakóhoz!!!! Bátrak vagytok. És akkor ez jelent valamit Noémi szopizására nézve?
Miért nem lehetett bemenni Zolinak??? Valami zárlat van?

Kép
bernini
 
 


Szemerei nagyon jól fogadta a szopit. Annak ellenére, hogy azt hittem azt mondja: anyuka azonnal hagyja abba, nem így történt. Rám bízza. Szóval tervek szerint nyáron végleg leállunk, de már most is csak 3 szor szopik. Sőt, mivel sokszor átalussza az éjszakát, ilyenkor csak 2szer. (Este-reggel). Igazából csak az esti szopi az, ami nehéz lesz, sokszor reggel azért szoptatom meg, hogy még egy kicsit fekhessünk az ágyban, mivel ugye Noémi szeret korán kelni, anyukája viszont nem! :oops: :oops:

Ja zárlat. rota vírus témadta meg az épületet. múlt héten a járóbetegellátás is szünetelt., mert fertőtlenítettek.

Moncsi mi van Veled??? Izgulunk ám Neked mit mondtak!!!!

Kép
Kép
l.judy
 
 


Voltunk ma nagyok tornáján, annyian vannak! És Barnabást nem nagyon kötik le a feladatok, össze-vissza mászkál közben, nem ő az egyetlen :D
Pénteken lesz könyvtár, azt hittem most még nincs, de jött az e-mail. Mi valószinű nem leszünk itthon, csüt-pénteken megyünk Zágrábba.

Kép
bernini
 
 


Mérges vagyok,a Törpére, mindent eltűntetett, amit írtam.
Na akkor újra:
Judit! Tiszta szívből gratulálunk mi is a kicsi pocaklakóhoz! Örülök, hogy minden ok., de sajnálom, hogy a kis családod nem tudott bemenni az uh-ra.
amikor én mentem 3/4 1-kor, akkor már nem állt "őr" az ajtóban, csak ki volt írva, hogy a hozzátartozók kint várakozzanak. Én már egyedül mentem, bár nem tudom, szólt-e volna valaki.Alig volt mozgolódás.
Amúgy minden rendben van, bár 2-szer mérte a méreteket az uh-on a Szemerei, mert az első mérések alapján kicsi volt, inkább megmérte még egyszer. Hirtelen megnőtt. A dokinál is minden ok. Egy hónap múlbva megyünk legközelebb. Kicsit furcsáltam is, hogy még nem a kórházba kell menni, mert as Mátéval a leoltást már ott vette le. Bár nem bánom, nekem az Ági néni mindig túl magas vérnyomást mért, volt, hogy emiatt bent is kellett maradnom. Az nem hiányzik.

Roberta!
Csináltunk pocis képet, ígérem, előbb-utóbb felkerül.

Berni!
Jó csavargást! (már megint :wink: ).
Úgy látszik, ti ugyanúgy vagytok, mint Máté: Én mindig szeretek kujtorogni.-mondja. A múltkor megjegyezte, hogy miért nem kötöm meg. Először nem értettem, aztán megmagyarázta: a mamánál a kutyus is szeret csavarogni, és a mama mindig megköti. Őt is meg kellene. Jót mosolyogtam rajta. Olyan kis drága.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Akkor a képek (hétfői -31hét 6nap)
Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Azta Moncsi, szép nagy pocakod van :D Hogy bírod???Még 8 hét vissza van, pihenj amennyit csak tudsz...

Kép
roberta80
 
 


Moncsi tényleg nagy a pocakod!! hogyhogy Szemerei Ultrahangozott?? Gyócsi az orvosod nem??

Roberta! Jössz könyvtárba?? mi fél év után megyünk holnap és nem szeretnék egyedül! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
l.judy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: