Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lakik a kőhíd környékén olyan anyuka, aki magányosan szokta sétáltatni a babáját? Szívesen csatlakoznék. Nekem nyolc hónapos a kislányom. Elég kihalt ez a topic, de hátha...Kép

Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok!

Feltámadás!
Marqueza! Ugyan a Kőhíd jó messze van, de Mi a Lakatos lakótelepen szoktunk sétálni. Na az televan. Én sem ott lakom, hanem beljebb, de legalább nem kettesben keringünk magunk körül. :-)
Ha van kedved.
Egyébként a fiam 7 hónapos lesz.

Brugeszka
brugeszka
 
 


Szia Brugeszka!

Remélem még benézel. Van kedvem együtt sétáltatni, csak legyen olyan idő!!! Ha nincs hóakadály és szakadó eső, akkor találkozhatunk valahol félúton. Szerintem ennyire még soha nem vártam a tavasztKép
Hol szültél? És pontosan mikor?

üdv, Marq

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 

 
 

Szia Hajdina!

Én dec. 15-én szültem a második fiamat (a "nagyobb" 6 éves). Olvastam, hogy Te is a Glorietten laksz. Merrefelé? Mi a sorházas részen. Sajnos a környéken nem ismerek senki korombeli kismamát.
Üdv.
Cuore
cuore
 
 


Sziasztok!

2006.január 14-én szombaton délelőtt bababörze lesz a XIX. ker. Teleki u. 50. sz. alatt a Kispesti Művelődési Otthon épületében.

Mindenkit szeretettel várunk!
muscacece
 
 


Sziasztok!
Tényleg elég kihalt ez topik de hátha megnézi valaki
Én Oestimrei vagyok és két lányom van ha érdekel egy kis dumcsi irjatok ide a topikba.majd visszanézek.
ketten
 
 


Szia Ketten!

Mekkorák a lányaid?

Egyébként én is írtam néhány topikba, de bármelyikbe írtam, mindegyik ugyanilyen kihalt.
Cuore
cuore
 
 


Szia Cuore!
A lányaim Réka és Három éves
Emese Tiz hónapos
Végre valaki válaszol ugytűnik megérzés volt hogy benéztem ide nem láttam túl sok esélyt hogy válaszol is valaki.
Cuore neked van gyereked ugye? Mennyi idős illetve idősek?
És fiú iletve lány?
Remélem még visszanézel ide mostanában és válaszolsz.
Addig is szia
ketten
 
 


Szia Ketten!
Örülök, hogy írtál.
Két fiam van, Dávid hat éves, Péter egy hónapos :-)
Mi a Glorietten lakunk a sorházas részen,senkit nem ismerek a környéken, akinek kisbabája van és itthon lenne. Pedig, ha már ki lehet(ne) mozdulnom a kicsivel, szívesen sétálnék, nem csak egyedül bolyongva a nagyvilágba, meg hát beszélgetni is jó lenne valakivel... Cuore
cuore
 
 


Sziasztok!

Én is Lőrinci vagyok, de nem lakótelep, hanem a Vasvári Pál utca. Környékről valaki? Látom tényleg nagyon haldoklik a topic, igaz én is leginkább a babaszobán szoktam csevegni, bár ott nem lakóhely szerint azonos anyukákkal, hanem a 2005 februári születésű babák anyukájával.
Az én Levi fiam 1 hónap múlva 1 éves lesz. HAsonló korú babák vannak itt is ebben a topicban?

Üdv, Nati
nathalien
 
 


Üdv Lányok!
Talán mégis életre tudjuk kelteni ezt a topikot.
Cuore akkor nálad fiúban van kettő nekem meg lányban hasonlítunk ugye:-)
Kár hogy nem közelebb laktok.
A jó időt már én is várom mert igy az elindulás a két lánnyal vagy egy óráig is eltarthat ez elég hervasztó nem ti hogy vagytok ezzel?
Nathalien én is szoktam chatelni a Babaszobán.
És a kicsi lányom most tiz hónapos Február 25-én lessz egy éves.
Képeitek vannak fent valahol a gyerkőcökről?
Szivesen megnézném őket.
Na szisztok írjatok még holnap visszanézek.
ketten
 
 


Szia Ketten!

Na akkor Levi szinte egyidős Emesével, hiszen Levi febr. 16-án lesz 1 éves. Képet sokat tudnék felrakni, a frissek közül rakok most ide egyet. Ez mikuláskor készült, ez a kedvencem. :o))))) Én is szívesen megnézném a te csenmetéidet. A babaszobán merre szoktál csevegni?

Üdv, NatiKép
nathalien
 
 


Szia Ketten!
Igen, már én is unom a telet. Bár még csak a nagyobb fiammal lehet kimozdulni, nála is eltart egy darabig, míg "beöltöztetem". Igaz, ő már nem szorul sok segítségre :-). Ma reggel Apjával havat lapátoltak, (szerencsére nem volt sok), így kezdték a napot, reggel fél hétkor. Ilyenkor mindig fel kell őt kelteni korábban, mert megsértődik, ha az Apja egyedül takarítja el a ház elől a havat.
A kicsivel viszont még nem mozdulok ki a mínuszok miatt, megvárom a hathetes kontrollt, utána már remélem, nem lesz ilyen rossz idő. Már alig várom :-)
Valóban messze lakunk egymástól, habár nem tudom, Te merre laksz Imrén, én Lőrincen a Sólyom utcában - Nathalien, Tőled légvonalban nem vagyunk messze :-)
Üdv.
Cuore
cuore
 
 


Sziasztok!

Cuore légvonalban tényleg nincs messze de a repülőre nem futja.:-)) MÉG Kép
Imre központjában lakunk egyébként vagyis pontositva onnan kb. két percnyire.
Nati tényleg nagyon helyes a kisfiad. Látom nektek is van már fogatok nekünk hat fogunk van Kép
Nagyon vagány kisfiú lehet amolyan kis rosszaság legalább is a kép szerint.Kép
Bocsi ha tévedek és egy álom "babátok" van.
Cuore kitartás már nincs messze a tavasz "remélem"
Én is ezzel áltatom magamKép
A babaszobán csak az általános babaszobában szoktam dumcsizni.
Megyek mert a kicsi nem hajlandó aludni egy kis cici majd csodákat tesz:o)
Még visszanézek talán még ma.
Sziasztok lányok!
Üdv Kati
Ui:Remélem tetszenek a lányok és sikerül is felrakni a képeket.KépKép
ketten
 
 


Kicsit furán sikerült de majd legközelebb
ketten
 
 


Szia Kati!

Nagyon szépek a lányaid, büszke lehetsz Rájuk! Nem Neked írtam azt, hogy nem vagy messze tőlünk "légvonalban" :-), hanem Natinak, mivel ő a Vasvári Pál utcában lakik :-)
Üdv.
Kata
cuore
 
 


szia cuore!
Éppen most néztem vissza ide.
Köszi a dicséretet.Kép
Remélem jól vagytok, nálunk felütötte a fejét a betegség mind a két lányt megtalálta sajnosKép
Holnap megyünk vissza velük a dokinénihez.
Nagyon csúnyán köhög mind a kettő rossz halgatni ahogy fulladoznakKép(
Holnap még benézek ide talán mégis élővé tesszük a topikot.Kép
Máshova is szoktatok irogatni itt a babaneten?
üdv.KATi
ketten
 
 


Szia Ketten!

Remélem, nem komoly, jobbulást a gyerekeknek! Ebben az időben nem csoda, ha lebetegszenek :-( Réka jár már közösségbe? Ovis? Ott össze lehet szedni a dolgokat... Dávidkám bölcsis is volt, ott szinte valamennyi létező vírust összeszedett, úgyhogy amire oviba ment, már kevesebbet betegeskedett. Idén szeptemberben pedig már megy iskolába... Öregszenek a gyerekek :-)
A Velencei tavi ismerősök rovatba írtam, és a Budai Honvédkórházas topikba is, egy-egy üzit, ugyanis ott szültem. Sajnos a Velencei ismerősök nem "jelentkeznek", az a topik - úgy látszik - véglegesen kihalt... :-(
Üdv.
Cuore

u.i.: Egyébként, ha lányom lett volna most, Réka lett volna a neve :-)
cuore
 
 


Szia Coure itt vagy még?
ketten
 
 


A lányom jár oviba és járt bölcsibe is de nagyon beteges.Kép
A bölcsiben és itt az oviban is sokat betegeskedünk.
Pedig minden nap van gyümi evés. De hát ez van.
A kicsi lányom most először beteg életében eddig még náthás sem volt.Kép
De hát mindent el kell kezdeni valaholKép Kép
Cuore szoktál itt a babaneten chatelni is?
Üdv Kati
ketten
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kati!

Most néztem vissza ide, és látom, hogy írtál.
Chatelni? Egyszer chateltem, akkor volt egy kis időm, de nem jellemző... Te?
Sajnos a fiam hasfájós, és nem hagy nekem sok időt. A nagyobbik fiam is az volt, úgyhogy tudtam (sejtettem), hogy nem fogjuk megúszni, hát bejött. Már csak két hónap van hátra, annyit kell kibírni... :-)
Üdv.
Kata
cuore
 
 


Szia Coure itt vagy ?
Én is csak itt ott tudok cahatelni de én inkább a babszobán szoktam.
Hasfájos a fiad az nem jó de tényleg csak két hónap van vissza kitartás. És onnan mintha elvágták volna a hasfájást. Nekem egyik lány sem volt hasfájós hála az égnek.
ÜdvKAti
ketten
 
 


Szia Kati!

Tudod, a fiúk érzékenyebbek, minden betegséget nehezebben viselnek (lásd: férjek, mikor egyszerű megfázásnál meg akarnak halni...) :-)
Gondold el, nekem három fiúval kell "megbírkóznom", ha beteg vagyok, ha nem... És ha ők betegek és én is, el tudod képzelni, ki szolgálja ki őket... :-)
cuore
 
 


Szia Kata!
Elhiszem nem lehet egyszerű. Nálunk is igy van csak a lányok ha bategek is le sem lehet állítani őket kivéve ha már 38.5fölött van a lázuk.Igy ha ráadásul még én is betg vagyok akkor sinsc pihenő.
De hát ez az anyák sorsa ez igy volt eddig és igy lessz ezután is Kép
16:30 ra megyünk ma dokihoz remélem csak jót fog mondani mert a kicsi is tőle kapta el.
De jó lenne ha menne jövő héten oviba mert lényegesen több időm lessz tanulni.
Mert valjuk be őszintén igy a két gyerek mellet elég nehéz odafigyelniKép)
Megyek is mert felkelt a kicsi és még őt is meg kell etetni.
Üdv Kati
ketten
 
 


Szia Kati!
Biztos valami vírus, remélem, nem komoly. Majd jelentkezz, mint mondott az orvos!
Hát az biztos, hogy nem könnyű gyerekek mellett tanulni. Mit tanulsz egyébként?
Kata
cuore
 
 


Szia Kata!
Nem mondott most sem túl sokat a doktornő de még jövő héten itthon van. A kicsi most jelen pillanatban jobban köhög már mint a nővére de a nagy sem köhög már csak ha rohangászik.
Egyébként Számítástechnikát és weblapkészitést tanulok és most vizsgáznék csak nem tudtam sokat tanulni sajnosKép
Cuore te nem használod ki az alkalmat tanulásra mig itthon vagy én még angolt is szeretnék tanulni.Remélem összejön még Kép
És ti jól vagytok remélem a kicsit szoptatod?
A nagyobbik meddig szopizott ha szopizott?
Üdv Kati
ketten
 
 


Szia Kati!
Örülök, hogy nem komoly a betegség, és hogy a nagyobbik lányod már jobban van. Igen, szoptatom a kicsit, a nagyobbat fél évig tudtam, aztán már sajnos pótlást kellett adni neki, mert nem volt elég a tejem. Utána meg már nem kellett neki... Nézett rám, hogy mit akarok tőle, mikor meg akartam szopiztatni... Szóval, remélem, hogy a kisfiamat is tudom legalább fél évig szoptatni.
De igen, én mikor a nagyobbikkal voltam gyesen, akkor tanultam angolt, a németet most ismétlem át újra, és - még gyes előtt elkezdtem az olaszt is, szeretném még azt is folytatni... Csak mostanában ugye nem alszom valami sokat, úgyhogy kóválygok jobbra-balra, de ha már nem lesz hasfájós a Petike, akkor már valószínű hagy éjjel aludni - emlékeim szerint ez így van - és akkor már lesz is erőm tanulni...
:-)
Szia!
Kata
cuore
 
 


Szia Kata!
Már nem is tudtam elképzelni hogy hova tünt a topik mert nem látszottKép
De végre megvan.Kép
Tényleg nem komoly a betegség de még nagyon köhögnek mind a ketten és sajnos én is de talán nemsokára kilábalunk belőle.
Akkor kezdessz az úgynevezett "zombi fázisba lépni"
Én is már nagyon fáradt vagyok néha merta kicsi tegnap este is háromszor volt fenn szopizni.
Nálunk ez általános állapot.Kép
Próbáltuk már kiváltani nála teával ringatással de semmi sem jött be. Igy hát szopizunk éjszaka is.
De ez van még bírom.
Remélem ti jól vagytok.
Üdv Kati
ketten
 
 


Szia Kati!

Én is kettővel vagyok itthon, belázasodott a nagyobbik fiam, úgyhogy szeparálom el tőle a kicsit... :-( Most van vele az apja az orvosnál... Majd írok, mi a helyzet.
Üdv.
Kata
cuore
 
 


Sziasztok!

Tavaly majd minden nap benéztem, most kezdtem hanyagolni, erre micsoda forgalom lett Kép

Cuore,
Mi a 4 emeletesekben lakunk az óvoda vonalában.
Zsófi lányom egyelőre egyke, és 7 hónapos.

Jobbulást minden betegnek! Kép

Hajdina

KépKép
hajdina
 
 


Sziasztok!
Igen Hajdina éppen megpróbáljuk élesztgetni a topikot Kép
De jó hir hogy valaki rajtunk kívül is észrevette.
Kata remélem mihamarabb agyógyulás utjára léptek mert mi már azt tapossuk lázunk nincs és csütörtökön megyünk vissza a háziorvosunkhoz.
És a naggyal jövőhét péntekenen megyünk a szemészetre a Tömö utcába mert elég sok probléma van a szemével de attól is már talán megszabadulunk már végre nagyon biztató volt a telefonbeszélgetés a doktornővelKép)
Hajdina még hány gyereket terveztek? Képetek van valahol? Köszi a jó kivánságotKép
Várom a levelet hogy hogy vagytok addig is
üdv Kati
ketten
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen az érdeklődést Dávidka hogylétére vonatkozóan, és a jókívánságokat is. Sajnos felszökött a láza 39-re, és hányt is, de jó hír, hogy dél felé már evett valamit, ami benne is maradt... Most csillapítom a lázát, mást nem lehet tenni, meg sok folyadék, éjszakára meg daedalonetta... Nekünk pénteken kell visszavinni a doktornénihez. A kicsinek változatlan a pocakfájása, de hát ez már csak így van...
Hajdina, akkor közel lakunk egymáshoz, lehet, hogy majd egyszer összefutunk séta közben, ha végre kitavaszodik :-)
Kati!
Örülök, hogy Ti jobban vagytok, talán jövő héten már tudsz tanulni is :-)
Vigyázzatok magatokra!
Üdv.
Kata
cuore
 
 


Hali!
Coure a tanulásról egyenlőre csak annyit hogy túl sok időm nics de már alakul majd ha a nagy megint jár oviba.
Remélem a fiad is jobban lesz nemsokára de addig is sok kitartást neked.
Meg kell hogy mondjam nem irigyellek.
Remélem mihamarabb túl lesztek rajta.Kép
A egy hét haladékot kaptunk a félévi vizsgára de igy sem jártam sokkal jobban.
Mert Réka legjobb esetben is csak jövőhéten mehet oviba.
Üdv.Kati
ketten
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy végre van itt élet. Nemsokára csak jobb idő lesz, és akkor vihetem a fiamat sétálni, és hát jó lenne nem magunkban tekeregni....
Dia vagyok, pestimrei, a Podhorszky utcából. A kicsi dec. 17-én született.
Ugye befogadtok a csapatba?

Kép
dianab
 
 


Hello!

Kati!
A fiamnak ma reggel már nem volt láza! (nem kiabálom el... ) Most lábadozik. A kicsi elég rosszul aludt, ebből kifolyólag én egyáltalán nem... Szóval jól vagyok :-)

Dianab!
Ti akkor egy helyen laktok Katival (Ketten), én lőrinci vagyok, bár a kisebbik fiam egyidős a Tiéddel, mert dec. 15-én született :-) Én is alig várom már, hogy végre kimehessünk... :-)
Üdv.
Kata
cuore
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon örülök Kata hogy jobban vagytok már. Kép
Mi is túl vagyunk a betegségen Kép
Ma megyünk vissza a dokinénihez.
Remélem csak jókat mond. Előre is jó alvást hátha sikerül már egyszer.Kép
Dianab Én is Pestimrei vagyok és Persze hogy Befogadunk. Sőt ha valami segítség kell csak szólj. Kép
Nekem két lányom van Réka aki 3 1/2éves
Emese 11 hónapos múlt tegnap
Egyébként mi meg a Pamut utcában lakunk.
Gratulálok a Babához. Kisfiú kislány?
Ki a Védőnőtök?
Jöhetne már a tavasz már nagyon várom már kezdek egy kicsit rosszkedvű lenni ettől a bezártságtólKép
Még benézek ide ma szisztok Kati Kép Kép
ketten
 
 


Sziasztok.

Én is jártam már itt régen, de nagyon ki volt halva a topic. Örülök, hogy újraéledt.
Az azonosítomat se fogadja el így újat csináltam.
Rólam/unk annyit, hogy lőrinci vagyok van 2 fiam. Most várjuk áprilisra a 3. babát (úgy néz ki kislány lesz).
Ildi
ivildi
 
 


Szia Ivildi!
Gratulálok a babátokhoz. Kép
Coure is Lőrinci. Szerintem biztos még am is irni fog be szokott nézni szinte minden nap ide.
Remélem hogy sikerült ezt a topicot ujraéleszteni eddig úgy néz ki egyre többen veszik észre a mozgolódást Kép
Ami nem baj sőt minél többen vagyunk annál jobbKép És a fiaid Mennyi idősek és hogy hivják őket?
Az ultrahangon mondták hogy talán lány?
Kislányt szeretnétek?
Remélem még visszanézel többszörKép
Üdv Kati
ketten
 
 


Szia Ketten!

A fiúk már nagyok 10 (Balázs)és 7.5 (Viktor)évesek. Az ultrahangon mondták már 2x, hogy kislány lesz. Remélem igazuk lesz, mert nagyon kislányt szeretnénk.
Olvastam betegek voltatok. Mit mondott a doktornéni?
A vizsga miatt meg ne izgulj biztos sikerül. Szurkolok. Nekem hál istennek ez a félévem megvan. Február vége felé kezdődik csak a követkető félév.
Ildi
ivildi
 
 


Lanyok,
ne haragudjatok,hogy igy ismeretlenul irok. A 20004.oszi kisbabak topicba jarok legtobbet. Lakast keresunk,ez ugyben mar mas topicikban is jartam. Nemi infora lenne szuksegem,megkoszonnem,ha segitenetek.
Egy pestszentimrei (Belsomajor)ikerhazas hirdetest neztunk utoljara,egy masik lanyt is erdekel a topicbol.
Kerdeseim: mennyire van tenylegesen kozel a repuloter es mennyire zajos? Szamomra ez a legfontosabb. Kép Milyen a kozlekedes? Van-e arrafele ovi,suli,normalis uzletek?
Egyelore ennyi,azert nem akarlak titeket zaklatni. Kép

Koszonom;

Inimma
inimma
 
 


Bocsanat,
csak 2004 ! Kép

Inimma
inimma
 
 


Szia Inimma!

Lőrincen két szobás lakótelepi (nem panel) lakás nem érdekel esetleg?

Üdv:
Zsana
zsana75
 
 


Sziasztok!

Csak kapkodom a fejem micsoda élet lett itt Kép Üdvözlök mindenkit én is.
Remélem minden kis beteg jobban van már.

Cuore,
Mi szinte minden nap kimegyünk, egyszer biztos összefutunk majd (pláne ha megbeszéljük).
Zsófiról a http://kep.tar.hu/hajdina címen vannak képek.

Zsana,
Ti jól vagytok? El akartok költözni? Védőnéni bevált?

Hajdina

KépKép
hajdina
 
 


Sziasztok!

Kati!
Örülök, hogy túl vagytok a betegségen, jelentem: mi is!!! Tegnap már este sem volt láza Dávidkának és ma szépen reggelizett!!! Hurrá, hétfőn mehet oviba!
A kicsi is hagyott aludni, már aludtam 4 órát egyhuzamban!

Hajdina!
A kisebbik fiam tegnap volt 6 hetes, hétfőn megyünk csípő-szűrésre csütörtökön pedig én vissza kontrollra a dokibácsimhoz. Utána szerintem mi is fokozatosan elkezdjük a sétát, pláne, ha már nem lesz -12 fok! Nagyon várom már! Majd ha aktuális lesz, szívesen rónám Veled a babakocsis köröket :-) , megbeszéljük, ha van kedved és nincs egyéb társaságod.

Inimma!
Mögöttünk lévő sorházban, a Vaskút utcában (Lőrinc, Gloriett ltp. mellett) van egy eladó lakás - két szintes -, legalábbis a múlt héten még hirdették. Nem érdekel? - bocs, hogy így ismeretlenül...

Üdv. Mindenkinek!
Cuore
cuore
 
 


Sziasztok!
Kata én is örülök hogy ti is túl vagytok a betegségen. Réka is hétfőn már megy az oviba.Kép
Akkor "jót" aludtál Kép
Hajdina megnéztem a képeket nagyon aranyosak Kép
Büszke lehetsz.
Inimma Lőrinc van közel a Reptérhez itt Pestimrén nem okoz semmi hangzavart mert elég magasan repülnek itt még.
A közlekedés jó Én is itt a Belsőmajor részen lakom és az üzletekkel is meg vagyok elégedve.Kép
A TESCO és az AUCHAN Media markt és a most épült
BUY WAY ben is van Office depo Libri Drogeri markt
KB 10-20perc busszal és kocsival is 10 perc alatt elérhetőek.
A gyalogtávon belül van elég sok jó üzlet is többek közt PLUS.
Én szeretek itt élni.Kép
ketten
 
 


Inimma!
Melyik utcában van az az ikerház?
ketten
 
 


Sziasztok!
Végre itt, és végre van élet.
Ketten,
a védőnőm Tóth Judit. Jó fej, fiatal lány. Kedves, segítőkész és nem mond hülyeségeket. Hetente jár, és örülök neki.
A dokinéni pedig Gyepessi Mária, szintén nagyon meg vagyok elégedve vele, látszik rajta, hogy a gyerekek a mindene. Nektek ki a dokitok?
Kisfiam van, Gáborka, első babánk. 3260g, 55 cm-rel született a Sote I-en csaszival.
Ti hol szültetek?
Jártam a férjemmel a közházba babaváróklubba, Rozika tartotta, és majd akarok menni a picivel dúdolóba, meg tornázni, mert igaz csak hat hetesek vagyunk, de nagyon nem tetszik, ami maradt a hasamból meg az egész testemből...
A Pamut utca a Joe bácsi környékén van? Az a központ? Mondjuk mindegy, Imre nem olyan nagy, a központ ha az, amire gondolok, akkor nincs messze tőlünk még gyalog se, úgyhogy nyomhatjuk majd a sétát ezerrel!
Csak egy éve lakom itt, elötte Szigetcsép 9 év, elötte meg Pestszentlőrinc 16 év. Szóval főleg Lőrincen vagyok ismerős egyenlőre.

Kép
dianab
 
 


Inimma,
repcsiket itt én sem hallok soha, és szerintem is tök jó hely Imre. Mondjuk nekem Lőrinc az ász, ott nöttem fel, de mondom, Imre is jó. Csendes, igazi kertes negyed, nyugis, van minden amit akarsz és szerintem is minden közel van.

Kép
dianab
 
 


Cuore,
Akkor majd megbeszéljük. Bár nem tudom kezdetnek hány kört lehet egy ilyen picivel nektek (Zsófi nyári baba, már 2 hetesen kint voltunk), de tavasszal már mindenképp. Kép


Babajeleket alkalmazza valaki? Vagy akar valaki majd ilyet tanítani a picúrnak ha eléri azt a kort?

KépKép
hajdina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: