Új privát üzeneted érkezett!

Zita!

Okszi, majd összeegyeztetjük.

Judit!
Köszi, nagyon élvezte Bulcsú a jelmezt, az albumban talász róla képet. Egész délelőtt le sem vette, abban is ebédelt.Kép
Volt olyan kislány, aki nem ismerte fel benne Bulcsút, és kérdezte a gondzónénit, hogy igazi -e a tigris. Olyan kis ártatanok, hogy így elhiszik.

Mi is utazgattunk a hétvégén, anyósomék Hajdú-Biharban laknak.
Ma pedig Szilvásváradon szánkóztunk egyet.
Idejét nem tudom, hogy mikor szánkóztam utoljára. Apuci húzott bennünket, olyan vicces volt Kép

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam elküldeni a levelet, most beillesztem ide, most volt annyi eszem, hogy elmentsem. Kép

Képzeljétek,ma csak sajtburgert voltam képes enni Mc-iből. Délben, amikor megláttam a menzán a paradicsomos káposztát, ami eddig a kedvencem volt,öklendezve menekültem...Csak a sajtburi jöhetett számításba,úgyhogy a délutáni óráim előtt elmentem és vettem.Amikor este végeztem,akkor is vettem,és hazahoztam vacsira.Tudom,nem egészséges,de egyszerűen képtelen voltam más kajára gondolni,és most is öklendezem,ha bármi más eszembe jut...Hülye az ember,pláne,ha kismama...Kép

Betti,Bulcsú nagyon édes lehetett! Kép Egyébként hogyan kell albumot csinálni? Nagyon bonyolult?Esteleg mi is megpróbálhatnánk,nem, csajok? Kép Bár amilyen nehezen ment nekünk a képfeltevés is... Kép

Zita, Zsolt ezen a 4 napon rendel, úgy tudom, csütörtökön is öttől. Örülök, hogy jobban vagy! Pihenj, amennyit csak tudsz!

Néha nekem is olyan jó lenne, de most nem tehetem meg. Érettségiző osztályom van, és így is nagyon el vagyunk maradva...

Andi, Kata, hanyagoltok mostanában! Kép Biztosan sok a tennivaló a két csibész körül!

Megyek én is,mert a férjemet ápolni kell. Képzeljétek, beteg, láza is van, remélem, nem kapom el. A doki azt mondta, nem olyan veszélyes rám nézve. Hát, remélem, nem lesz gond, mert most gyógyultam meg. Na jó, annak már három hete. Kép Szóval ápolni kell, tudjátok, a férfiak milyen betegek tudnak lenni... KépAz enyém legalábbis minden torokgyulladásál haldoklik. Kép

Vigyázzatok magatokra, puszi nektek!

Eddig a tegnapi levelem. Az émelygés ma sem szűnt, de lelkileg nagyon megkönnyebbültem, mert kiderült, hogy az egyetemen most módosították a szabályzatot, és így az abszolutórium megszerzése után nincsen határidő, amíg le kell diplomázni! Ez azt jelenti, hogy nem kell 4 hét múlva leadnom a szakdolimat! Annyira boldog vagyok! A nyáron simán lesz rá időm. Kép)
Vendég
 


Judit! Amit az utolsó bekezdésben írtál, az minden egyetemre vonatkozik, vagy csak nálatok van így?
sadrien
 
 

 
 

Judit! Amit az utolsó bekezdésben írtál, az minden egyetemre vonatkozik, vagy csak nálatok van így?
sadrien
 
 


Sziasztok!

Lizucs 2 napja taknyos, minden tüsszentésnél 3 cm-s cucc lóg az orrából, úgyhogy én felszerelkeztem az orrszívóval, és ha kell, csak mint egy pisztolyt, előkapom, és szívok...

Zéténynek boldog névnapot! Mi van Veletek, Andi?

Judit, készülj a legrosszabbra, és a megvető pillantásokra kívánósság-ügyben... Én HÓNAPOKIG csak lekváros körtét bírtam enni egy étteremben, vicc nélkül!!KépÉs akkor tényleg jött a McDonald's őrület is, irtóra furdalt a lélek, de hihetetlen élvezet volt!!
A végén pedig, amikor már ugye 1 hete hordtam túl Lizát, reggel elszöktem a klinikáról, és a tesómmal hatalmas adag hagymás, szalonnás rántottát faltunk be. Meg lekváros zsömlét. Meg kávét, meg narancslét. És aznap beindult a szülés...Szerintem Liza úgy gondolta, hogy ez a nő nem normális, már hónapok óta milyen kajákat küld a zsinóron, de ez már mindennek a teteje, nem bírja tovább és elhagyja a terepet, hogy jól megnézzen magának...

Hát, további jó étvágyat a kismamáknak!

Puszi,

Kata
Vendég
 


Sadrien!

Gyorsan válaszolok a lyukas órámban, mer biztosan várod a választ.

A Károlin szeretnék diplomázni, a magyart is ott csináltam. Az a gyanúm, hogy ez ottani változás, de nem vagyok benne biztos, mert ne derült ki a tanulmányin. Neked is ilyen problémád van? Hívd fel az egyetem tanulmányiját!

Sziasztok!
Vendég
 


Aham Kép Csak a tanszékiekkel nem lehet beszélni, nem reagálnak mailre, telefonra, a konzulensem semmit nem reagál az eddgi leadott dolgaimra, ici-pici a tanszékünk, az egyszem ott székelő tanár most épp valahol X hogy hol van. Előadásokat mind meghívott tartja, szóval totál káosz. Még egy nyamvadt titkárnő sincs a tanszékünkön! Mondjuk én bele akarok húzni, hogy most végezzek, mert már halasztottam eleget...űKöszi!! Kép
sadrien
 
 


Halihó lányok!

Ma sokkal jobban voltam már, mint tegnap. Kevesebbet émelyegtem, és enni is tudtam rendesen. Szerintem a szakdoli miatti idegeskedésem is rontott a fizikai állapotomon. Persze mondanom sem kell, hogy reggel, amikor nem volt annyira hányingerem, és később is a nap folyamán,azon kezdtem el aggódni, hogy nincs-e valami gond, hogy jobban vagyok... Kép Mindig van valami, pedig tudom,nem kéne ilyeneken is aggódnom.Persze amikor a kávéra vagy a virslire gondolok,akkor egyből émelygek, ilyenkor megnyugszom, hogy megmaradt a rosszullét, csak enyhült. Kép Egyébként azt tudjátok, hogy ha valami probléma van, akkor elmúlnak a terhességi tünetek? Vagy egy darabig marad a hányinger, émelygés?

Kata, nem lehettél semmi a szülés előtt! Kép Szerintem én is így leszek majd, ahogy magamat ismerem. Nem gondoltam, hogy a kívánósság ilyen erős lehet. Na meg az undorodás... Ja, és azt gondoltam, a kívánósság csak a 4. hónap körül jön elő.

Tegnap este egyébként minden határon túlmentem. Kép Honfoglalóztunk a férjemmel, és az egyik kérdésben a babról volt szó. Erre én annyira megkívántam a tejfölös bablevest este fél 8-kor, hogy nekiálltam főzni. . . Kép Nem tudtam előtte vacsorázni, kajára sem bírtam nézni, aztán hirtelen főzni kezdtem. A felénél elbizonytalanodtam, hogy lehet, hogy mégsem fog jól esni, és újra rám tört a hányinger, de aztán amikor 10 óra után készen lett, megettem két nagy tányérral. Kép Régen esett ilyen jól kaja. Ma is azt vacsiztam. Kép

Adri, sajnálom a sulit. Ez milyen tanszék? Hamarosan megyek az egyetemre, akkor megkérdezem, ha gondolod, hogy ez minden egyetemre vonatkozik-e. Csak ügyesen a szakdolival! Nekem most a rosszullétek és a fáradtság miatt megy olyan nehezen.


Andi, merre vagy? Hiányzol ám! Zita, remélem, már nem keményedik a hasad!

Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!

Puszi, Judit
Vendég
 


Hello Csajok!

Már kétszer írtam, csak mindig eltűnt. Ez nagyon bosszantó tud lenni!
Köszönöm a hiányolást! Kép Írok én, csak a torna miatt olyan zsúfoltak az estéim. Hazaérek, fürcsi, lefektetés...

Nagyon vigyázzatok magatokra, meg a picurokra a vírus miatt. Zazus tegnap ivott grapefruitlevet kiwivel, limonádét....

Rosszullétről: nekem könyv szerint a 3. hónap végén múlt el, de azóta is vannak dolgok, amelyiktől hányingert kapok: pl. a virágillatú mosdóillatosító Kép Különös kapcsolatom van a Johnson bébifürdetővel is, mert szülés előtt azzal tusoltam. Akkor ugye, rosszul voltam, fájt, ott volt még az a nagy meleg, a szagok... de mivel a szülés mégiscsak pozitív élményként maradt meg, ezért olyan érdekes a fürdető illatát érezni.

Pusz
Andi
messyke
 
 


Sziasztok!
Szerencsére teljesen jól vagyok, nem fáj, nem keményedik a hasam. És mintha mocorogni kezdene Jázmin. De nem vagyok benne biztos, mert nem érzem minden nap. Ma kezdtük a 18. hetet, jövő héten megyünk uh.-ra. Ma be akartam jelentkezni, de nem voltak hajlandók felvenni a telefont az sztk központjában. Így holnap újra próbálkozok. Mert állítólag követlen száma nincs az uh.-nak, bár szerintem csak én nem tudok róla.
Mellesleg a kolléganőm megint beteg lett, 39 fokos láza van, így megint egész napozok. Remélem nem infulenzás lett, mert nagyon nem szeretném elkapni. És ma az egyik gyerekem (Nótás Gábor- Juca te ismered őket) is belázasodott, úgy telefonáltam a szüleinek.
Ha kiderül, hogy mégis infulenza, jövök táppénzre hétfőtől.
Hát ennyi röviden.
Sziasztok: Zita
anzizi
 
 


Sziasztok!

Judit!Számomra a babanet fotóalbum készítése simán összejött, nem úgy, mint a fényképkicsinyítés.Regisztrálni kell az albumra kattintva,aztán megy mint a karikacsapás.

A Mekis kaja nekem is mindig bejött, terhesen meg mégjobban. Holnapra be is terveztük a férjemmel, mert szabin lesz. Ezért aztán mondtam, hogy nem fogok főzni, hanem mekizzünk!
Hétfőn elmenetem dr.Kovács S.-hoz uh-ra. 81mm-es BPD-t mért a babának. Nagyon megijedtem, mert Bulcsúval 3 héttel később volt ekkora a fejméret. Nem is bírtam megnyugodni, ezért elmentem az Sztk-ba. Ott 75mm-t mértek, ami teljesena középérték. Kistesó nagyon cuki, már 1428g körül van a súlya. Nagyon cuki pofija van, kaptam egy fényképet, feltettem az albumba.

Zita hogy vagytok? Túl vagy az AFP-n?

Jövő héten nekem is mennem kell vérvételre, mert a 30. héten van a második vércsoport és ellenanyagszűrés.

Kata mi újság Lizával?Kép Mivel telnek napjaitok így tél végén? Milyen orrszívót használsz?
Én a hagyományos porszívóra szerelhetőt használtam, persze üvöltött a gyerek, de nagyon hatékony volt. Szerencsére azonban Bulcsú hamar megtanulta kifújni az orrát. Ez azért is szerencse a mi esetünkben, mert szinte havonta náthás volt 2 éves koráig. Tavaly nyáron kivették az orrmanduláját, azóta sokkal jobb helyzet.

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok,

Liza egyre betegebb, én kész vagyok, főleg lelkileg visel meg.
Viszont van új kép!

Kata
Vendég
 


Lányok, a dolgozatomba besegítenétek egy kicsit?

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
sadrien
 
 


Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Az előző csak próba volt, hogy jó-e már a babanet, mert nem akarok megint úgy járni, hogy feleslegesen írok.
Kata, hogy van Liza? Remélem, már meggyógyult! A többiekkel mi van? Ritkábban jöttök mostanában! Persze én beszélek. Kép

A hétvégén újra hazamentünk, mert anyukámék külföldön vannak, és rá kellett nézni az öcsémre. Bár 21 éves, de ráfér. Kép

Na mennem is kell, mert a kollégáim állnak felettem, hogy menjünk ebédelni. Majd ebéd után visszajövök!
Sziasztok!
Judit
Vendég
 


Kata!

Együtt érzek Veled, nincs annál rosszabb, ha a gyerek beteg.Kép
Azóta remélem Liza betegsége már a múlté!

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziazstok!

Kata, aggódunk Lizáért, rendben van? Nagyon aranyos azon a képen! Kép Ma megpróbálok albumot csinálni, kíváncsi leszek, sikerül-e. Kép

Nekem két napja elviselhetőbbek a rosszulléteim, hála Istennek.Persze aggódom kicsit, nincs-e valami gond...

Zita, ha van dvdlejátszótok, az öcsémmel szívesen megiratom neked Rubint Réka tornáját!

Adri, kitöltöttem a kérdőívet. Kép

Betti, annyira aranyos a pici! Te hol fogsz szülni? Itt Egerben? Azt tudom, hogy itt a dokid. Lehet, hogy már megírtad, csak én vagyok felejcsik. Kép Bulcsú hol született?

Vigyázzatok magatokra!
Puszi, Judit
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk a 18.hetes uh.-on. Borítékkal készültünk, amit már az elején odaadtunk. Délutánra kaptunk időpontot, nem is volt senki akkor, időben be is hívtak.
Ezúttal nagyon rendes volt a nő, össze se lehet hasonlítani az előző vizsgálatokkal. Roli is bejött velem. A dokinő részletes megmutatott, elmagyarázott mindent, fel is vette videóra. Nagyon aranyos a baba, végig mocorgott, keresztbe tett lábbal vagánykodott. Már olyan 20 cm-es!Egyszer integett nekünk, amúgy mindig ökölbe szorította a kezét. (Mondtam is Rolinak, bokszoló lesz! Kép )
Azt mondta a nemére még nem mond semmit, mert ilyenkor még nem lehet biztosan megállapítani, hasonlóak kisfiúk, lányok. Úgyhogy maradtunk bizonytalanságban, lehet, hogy még a dokinak is korai volt mondani, hogy kislány lehet. Mondjuk akkor sem vettem tutinak.
Annyit mondott az uh.-on a dokinő, hogy 6 hét múlva menjünk vissza kontrollra, mert mind a 2 veséjén minimális tágulat van. Ezt úgy láttuk, hogy két kis fekete folt volt ott, ami azt jelenti, hogy folyadék, vizelet van benne. Legközelebb megnézik, hogy ez eltűnt-e, ki tudja-e üríteni.De azt mondta nem kell aggódni, ez főleg kisfiúknál gyakran előfordul!
Egyből felcsillant a szemem! Lehet, hogy mégis kisfiú!
Aggódtam a baba miatt, de a védőnő is megnyugtatott utána, ő is u.ezt mondta. Biztos nem lesz semmi baj.
Tegnap ennek a problémának utána akartam nézni a neten, de gyorsan fel is hagytam vele, az első két oldalon annyi szörnyűséget találtam. Nem akarok ezen idegeskedni most 6 hétig. Ha ez gyakran előfordul, akkor biztos nem lehet komoly probléma.
tegnap megjött az AFP eredményem is, az tökéletes lett, ez is megnyugtatott valamennyire.
Mi is kaptunk egy fényképet a babáról, fel akartam nektek tenni, de nem tudom, hogy kell a felvételről kimásolni, majd Rolit megkérem csinálja meg, és akkor megmutatom.Nagyon aranyos, kis Ufo-fejű még.
Úgyhogy tegnap óta nem hívjuk Jázminnak, mert még egyáltalán nem biztos, hogy kislány. Sőt!
Lehet, hogy mégis az én megérzésem jön be, és akkor kisfiú.
Juca! Van dvd-lejátszónk, megköszönném, ha át tudnád íratni a tornát. De csak ha tényleg nem probléma.
Remélem Liza már jobban van. Zéténnyel mi újság?
Betti! Aranyos a ti babátok is, a miénk is pont így feküdt, így van a képen. Csak a ti babátoknak már kerekebb a kis pofija, már olyan igazi babás. Mikorra is vagy te kiírva?
Sziasztok! Zita
anzizi
 
 


Zita! Ha már most bokszolóra számítasz, mi lesz hetek múlva, amikor már tényleg rugdos-kaplimpál, hogy még kívülről is látszik? Kép
sadrien
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, csak sok dolgom volt! Mi épp szopi leválasztunk. A párom kel fel hozzá, úgyhogy nekem hawaiibulinapfény Kép na, azért én is felébredek... első este a másik szobában aludtam, tegnap már velük. Az érdekes, hogy Zaz csak egyszer ébredt, akkor sem sokáig nyüszizett... Már nagyon tud csattogni a nyelvével és az ujjával úgy berreg a szájával (tudjátok! csak így nehéz leírni). Amikor már nagyon álmos, a vállamra hajtja a fejét és berreg Kép

Adri! Mindjárt kitöltöm a kérdőívet!

Zitus! Nagy gratula a Picurhoz! Nagyon aranyos lehet! NE aggódj és NE olvass szakirodalmat!!!!!

Kata! Mizújs Kiscsajjal??? Van eamilcímed? Megadnád? Kérdeznék valamit!

Betti! A nagyfiad hogy reagál a babóra???

Judit! Ha nem vgy olyan rosszul, az nem gond, sőt! Kép Egyáltalán nem törvényszerű az émelygés időtartama!!! Kép

Pusz
Andi
messyke
 
 


Adri!
Elküldtem a kérdőívet.

Judit!
Lehet, hogy túl is vagy a rosszul léteken? Az tök jó!
Bulcsú itt született Egerben. Most olvastam az egeron-on, hogy van a szülészeten is V.I.P. szoba, az egyágyas 7000. , a 2 ágyas 5000/nap.
Szerintem megéri. Meg fogom kérdezni, hogy hogyan lehet igénybevenni.

Nekem most az a dilemmám, hogy amíg kórházban leszek a szülésnél, nagyon fog hiányozni Bulcsú.Kép Persze a párom is, de az ugye más, Bulcsútól még soha nem voltam távol éjszaka, csak mondjuk egy-egy lagzi erejéig. Ha meg véletlenül - bár remélem nem- császár lesz, mert Kistesó még mindig vígan csücsül, akkor legalább 10 napig ben t kell lenni. Úgy hallottam, hogy a látogatást megszigorították a szülészeten, tudtok erről valamit?

Zita!
Hogy vagytok? Nő a pocid?
Ne izgulj, az uh. a mostani fejlettségi állapotot mutatja, ami egy 18 hetes magzatnál persze, hogy nem olyan mint egy kifejlett
babánál.Különben nem is tudna a magzatvízben 9 hónapig úszkálni. A tüdeje is teljesen más, mint amikor megszületik, meg a szive is.
Május 15-re vagyok kiírva. Már nagyon várom Babót, akiről majd csak ott fog kiderülni, hogy fiú vagy lány.Kép

Andi!
Bulcsú mindig kérdezi, hogy mikor fog kijönni a kistesvérkéje. Már érezte a kezével, ahogy rúgott. Nem tudom, hogy mit fog fel ebből az egészből, de tény, hogy tudja, hogy vigyázni kell majd rá, mert még "nagyon picike" lesz. Meg mostanában szerintem ennek hatására szokta kérdezni, hogy én mikor voltam kisbaba?Azt is mondta egyszer, hogy majd megtanítja hisztizni, meg hogy megeteti.Vajas kenyérrel....

Pussz mindenkinek: Betti+Kistesó

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok lányok!

Pesten vagyunk holnapig, apjukom leszakvizsgázott. Szeretnék mondani valamit Nektek, mindenki ülve olvassa!!
KISBABÁT VÁROK!!!!!Kicsit korán kopogtatott, de nagyon örülünk neki, most 6 hetes vagyok. Hányinger és társai ezerrel, és sajnos elkaptam Lizától a betegséget, hőemelkedésem is volt, elléggé dögrováson vagyok még. Lizucs már meggyógyult, köszönjük az érdeklődést. Szerintem még amikor a felhőkön lóbálták a lábukat, lepaktált a kistesóval, hogy hamar jöjjön, és hagyott odabent kekszet is neki egy sarokban...

Andi! Profilomban mail-cím.

Kata
Vendég
 


HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
messyke
 
 


Kata! Kép Korán vagy sem, a babók tudják, mikor jó ;-) (Manó is hamarabb kopogtatott, mint vártuk, de már nem is tudom máshogy elképzelni az életünket)
GRATULÁLUNK Kép Kép Kép
sadrien
 
 


Gratulálok Kata!
Gyarapodik a baba-csapat. Érkeznek szép sorban a 2005-ös egri bébik.
Betti - én - Juca- Te.
Andi, már csak ti hiányoztok a sor végéről! Kép
Sikerült feltennem a képet a babánkról!
Zita
anzizi
 
 


Sziasztok!

Kata, először is gratula! Kép Kép Kép Nagyon örülök! Hihetetlen, kedvet kaptatok a sok kismamától? Kép
Hány hetes vagy? Szeretném tudni a részleteket! KépRemélem, már nem vagy beteg!

Zita, nagyon édes a pici!!! Kép Remélem, Zsolt is tud már adni képet csütörtökön. Ezt a kórházban kaptad? Akkor, amikor pénzt adtál? Egyébként holnap megyek a védőnőhöz, bejelentkeztem hozzá. Bukta Eszternek hívják, ismeri valaki?

Betti, édes lehet Bulcsú! Én nem találtam az egeron oldalán az alapítványi szobákról. Merre van az oldalon? Egyébként mostanában fontolgatom, hogy mégis Eger lesz. Állítólag a wc és a zuhi fel van újítva, eddig az volt rettenetes. Ti tudtok erről valamit? De gondolom az alapítványi szoba biztos zuhanyzós. A kétszemélyes jó lehet. Engem taszít a kosz a többi szobában, zuhanyzóban, ill. félek attól, hogy a csecsemősök milyenek... Azt mondták, hogy csak babás szobában legyek mindenképpen. Így is teszek, ha Eger mellett döntök. De egyedül sem szeretnék lenni, mert az sem jó szerintem. Eger mellett szól Varga Zsolt, mert benne annyira megbízom. Meglátjuk.

Na megyek, fekszem lassan. Vigyázzatok magatokra! Andi, már tényleg csak te hiányzol! Kép

Puszi, Juca
Vendég
 


Boldog babásodást lányok, holnapután hazautazunk, otthon meg csak modem van, így nem tudlak majd olyan gyakran megnézni benneteket Kép
sadrien
 
 


Kata !Kép
Gratulálok és boldog pocakosodást kívánok!
Szerintem nagyon jó a kis korkülönbség, csak győzzed energyvel!

Juca!
Bocs, rosszul írtam. Az egeron-ról jutottam akórház honlapjára, és ott olvastam.Egyébként én is úgy hallottam, hogy a vizes blokkokat renoválták. Nagyon rá fért. Mikor Bulcsút szültem nem volt áram(!) a kettő db wc egyikében sem. Azért az király szülés után.Hátha mostmár erre is figyelnek!

Ezt most találtam: http://www.mfkh.hu/
Jó tudni, hogy a fentiek-mellett a Szülészeti-nõgyógyászati osztályon olyan baba-mamás kétágyas szoba is áll az érdeklõdõk rendelkezésére, ahová a papa vagy a nagymama is beköltözhet! Az ára napi 7000 Ft/fõ. Nem több, mint egy boldog nyaralásé.

Zita nagyon jó az a kép! Pont a pofija látszik!
Te mikorra várod a babád?

Puszi: Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!
Juca! A képet a kórházban kaptam. Igen, most adtunk pénzt a dokinőnek, 2000 ft-ot, még az elején, borítékban. Bár amikor végeztünk rákérdezett: Akkor ebben van a 2000 ft.? Azt hittem nem jól hallok. De ezek szerint ennek ennyi nyíltan az ára.De megérte. A 12 hetesen még nem szoktak felvételt készíteni, úgy tudom, csak a 18. héttől. Már rengeteg fényképem van a babáról, mert átvettük dvd-re a felvételt, és sok kockát kinyomtattunk, amin jól látszik. Egyszer kinyitotta a száját, azon olyan mintha mosolyogna. Nagyon édes, majd legközelebb felrakom azt is.
El kell, hogy keserítselek, mert Bukta Esztert ismerem. Nagyon fiatal, szerintem most végezhetett, (bár ez még önmagában nem lenne baj)tavaly került az óvodába. Csendes,alig mer megszólalni, bizonytalan. Nekünk legalábbis eddig ez a tapasztalatunk. Nem tudom terhesgondozáson milyen lehet, de nekem nem szimpatikus. De ne legyen igazam, nem akarlak elkeseríteni. Mert amúgy kedves lenne, meg aranyos, lehet, hogy csak az ovisokkal nem tud mit kezdeni.
Betti! Én júli 28.-ra vagyok kiírva. Most nekem is felkeltette az érdeklődésemet ez az új szoba a kórházban, én is utána nézek. Aztán te meg majd megosztod velünk a tapastalataidat, ha emellett döntesz.Kíváncsi vagyok milyen lehet, biztos igyényesebb. Csak az lenne rossz, ha akkor nem venné más igénybe ezt, mert azért egyedül nem szívesen lennék, az nagyon rossz lehet.
puszi: Zita
anzizi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a védőnőnél, hát tényleg elég bizonytalan, de legalább nem kell attól félni, hogy aggresszíven beleszól mindenbe, mert olyat is hallottam.Van, aki még azt is megmondta, hogy milyen legyen a gyerekszoba, amikor elment látogatni. Majd meglátjuk. Minden esetre most már boldog kiskönyvtulajdonos vagyok! Kép
Ja, a leleteimet nem vittem el neki, mert képzeljétek el, hogy nem találom. Pénteken még itthon volt az asztalon, emlékszik rá a férjem is, de utána szőrén-szálán eltűnt! Még keresem ma is, remélem,meglesz.Ha nem, szerintetek tudnak másolatot adni? Nem szeretnék még egy vérvételt pluszban... Kép

Ezek a szobák nekem is nagyon tetszenek. Még a férj is beköltözhet! Kép Majd megkérdezem Pistit. Kép Persze kismamával is tuti lenne. Majd utána kell érdeklődni, mert pl. az nagy csalódás, ha foglalt,amikor te szülsz...Előre nem hiszem,hogy le lehet foglalni, na meg nem is biztos az időpont. Szerintem már az óriási könnyebbség, ha van külön wc és zuhanyzó hozzá, nem kell a közösbe menni. Engem az sem zavarna, ha egyedül lennék, mert egy kétfős szobában is kifoghatsz olyan társat, akire azt mondod, hogy inkább egyedül... Kár, hogy nem szülünk egyszerre! Kép

Betti, a kórház honlapján hogy léptél be a nőgyógyászatra? Nekem nem sikerül. Kép A tájákoztatón belül, ha rákattintok a szülészetre, csak kiírja a megnyitás lehetőségét, de utána nem csinál semmit. Az egeron felől is próbáltam, de úgy nem is találtam.

Zita, akkor nem is nagyon próbálkozom a képkéréssel a 12 hetesen... Én is hallottam,hogy ha felvételt készítenek, akkor a 2000 forint az muszáj. Ja, a hétvégén megírja az öcsém a dvdt a tornával!

Na megyek, vigyázzatok magatokra!

Puszi, Judit
Vendég
 


Sziasztok!

Tényleg már csak mi vagyunk és Adriék pocaklakó nélkül... ráadásul pont múlt héten késett és aggódva csináltam a tesztet...a vicces, hogy az eredményre várva nem tudtam minek örültem volna jobban. Mindenesetre jó, hogy most nem, nem most, mert tényleg le kell még adnom 10kilót... de pár hónap múlva már szeretném Kép

A 2000 ft. a videó díja, hogy összecsatlakoztatják a uh-gal, hogy felveszik stb. tehát szolgáltatás, elvileg akkor még nyugtát is kellene adni róla.

Én már a felújítottban zuhanyoztam Kép Nagyon szép, nem is lenne vele semmi gond, ha az emberek vigyáznának rá. De áprilisban sáros cipővel mentek zuhanyozni, a vért otthagyták stb. stb. Pedig mindenki lehetne annyira intelligens, hogy kicsit eltakarít maga után... (Remélem, már rég túlvagytok a vacsin!!!)

Vigyázzatok a manókra!

Andi
messyke
 
 


Sziasztok lányok!

Na, végre rászánom magam a normális írásra. Hetek óta punnyadt vagyok, Nem tudok kilábalni a Lizától kapott betegségből, szerintem már az arcüregem is begyulladt, meg kellene egy tüdőröntgen is, de hát most ezt nem erőltetném…Iszonyú sok energiát kiszív ez belőlem, nem tudom kifeküdni, nem szedhetek gyógyszert, és persze elkezdődött a reggeli hányás. Én minden reggel hányok egyet, és utána már csak a farkaséhséggel kell megküzdenem egész nap. Ha úgy is nézek ki, ahogyan érzem magam, akkor én vagyok most az egri rém..Kép
Mivel nem emlékszem pontosan, hogy mikor jött meg utoljára- apukám ezt nem minősíti szülész-szemmel- csak kb. tudom, hogy hol tartok. Ebből is látszik, mennyire nem számítottam a teherbe esésre. Az uh szerint most 6,5 hetes vagyok, talán okt. 23-ra vagyok kiírva. Az első sokkhatás után persze irtóra örülni kezdtünk a babának, de nagyon nehéz lesz. 15 hónap korkülönbség lesz köztük…

Zita! Egyszerűen nem bírom lenyelni az itteni uh-s sztorikat! Annyira feldühít mindig! És sajnos a kismamák rá vannak kényszerítve, hogy mosolyogva nyeljenek és jópofizzanak, annak érdekében, hogy vmit rendesen megtudjanak a babájukról.

Örülök, hogy mindhárman jól viselitek a terhességet! Én már elképzeltem, hogy besurranok meglátogatni Titeket, ha szültök!
Juca! Említetted, hogy epidurállal szeretnél szülni. Itt Egerben megoldható? Én is úgy szültem, bár mindenkinek más a tapasztalata, de én csak jót tudok mondani róla.

Andikám, mizujs? Kicsit mintha Te is elkenődött lennél…Vizsgák vannak most? Zazus?

És Bulcsú?

Puszi,

Kata
Vendég
 


Andi, mondjuk én nem aggódnék egy pozitív teszt miatt ;) szeretnénk már kistesót, csak 1-2 dolgot rendbe kell előbb tenni rajtam Kép (Mondjuk a kilóleadás sem ártana, de Manó még szopizik, így addig nem akarok fogyózni)
Addig is szurkolunk itt a kismamáknak! Kép
Puszi minden picinek, én már pakolok lassan az útra...
- Adrien
sadrien
 
 


Judit!
Külön a szülészetre én sem tudtam bejutni, csak azt amit ide is bemásoltam, azt tudtam olvasni.
Te mikorra várod a Babót?

Mikor Bulcsú született, kétágyas szobába kerültem, és a szobatársam másnap délben már ment haza. Nem volt rossz egyedül, sőt, így legalább nem zavartunk senikit, és Bulcsú éjszakára is velem maradt egyszer.

Kata köszi kérdésed, Bulcsú lebetegedett, mára már be is lázasodott. A héten nem megy a bölcsibe, így viszont nekem nehezebb itthon.

Andi!
Csak a zuhanyzókat újították fel, vagy a szobákat is?

Én is szerettem volna epidurállal szülni, és most is élnék a lehetőséggel, ha lenne. Ha tud valki valamit erről, írjátok meg légyszi!

Tegnap voltam dr.Vörösnél. Hallgattunk szívhangot, méhszáj 2000, zárt, és a legfontosabb, hogy koponyavégű a fekvés! Eddig még mindig haránt volt, vagy medence végű. Remélem már így marad.Azt mondják, hogy a 32. hét után már nem szoktak a babik felülni.Nagyon szeretnék természetes úton szülni.

Nekem is közeleg az ultrahang, most csináltatom a videót. Valóban nagyon kiszolgáltatottak vagyunk ott (is), ez van. Bele vannak fásulva azok az asszisztensek.

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!

Nemrégen jöttünk haza a dokitól, és minden rendben van! Kép 3,27 cm, olyan édes volt, ahogy kapálózott! Minden rendben van, a méret szerint 10 hetes és 5 napos vagyok, elvileg 10 hét,2 nap. Nem mintha olyan sokat számítana az a pár nap! Kép

Megkérdeztem az epidurált, azt mondta, megoldható, csak fogadni kell aneszteziológust.Ha szeretném, bármi megoldható itt is, azt mondta. Mondta, hogy menjek majd be valamikor, amikor ügyeletes, és megmutatja a szülészetet. Kedves volt nagyon. Szerintem miatta fogok Eger mellett maradni.

Kata, te hol szülsz? Remélem, jól vagy! Nehéz lehet a hányinger pici gyerekkel. Én néha a férjemet sem viselem el. Kép De egyébként már jobban vagyok, kevesebbet émelygek. Örülök, hogy mindenki rendben van! Kép

Betti, neked már közeleg az idő! Kép Biztosan negyon jó lesz majd látni! Bulcsú jobban van?

Andi, várunk a csapatban! Kép Adri, jó utat!

Na mennem kell, mert vacsizni szeretnénk, csak előtte el akartam mondani a jó híreket!

Vigyázzatok magatokra!
Puszi, Juca
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól vagytok és szépen növekednek a pocaklakók!

Akkor még nem voltak fizetős szobák, nem is voltak felújítva, csak a mosdók. Amúgy a szobákkal semmi gond nem volt. Illetve az ágyneművel akadt egy kis problémám, mert a párnám iszonyú füstszagú volt... meg akkora, hogy csak ülni lehetett vele, feküdni nem. Én amúgy is nagyon alacsony párnán alszok, így mindig kitettem -az ablakba, amiért minden egyes alkalommal magyarázkodnom kellett a nővéreknek (az orvosoknak nem!). Olyan érdekes, mert annyi nyűgös beteg van a kórházban és mégis a csecsemősök és a szülészetes nővérek a nemannyirakedvesek...

Lányok, én is nagyon szeretném már, teljesen rá vagyok kattanva Kicsinyke2re.... nagyon várom, de tudom, hogy még türelemmel kell lennem... Kép

Úgy hallom, erre is jön az influenza, kerüljétek el messzire!!!! Kép

pusz
andi
messyke
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hosszú hétvége? Mi szombaton kirándultunk a környékben, mentünk volna az apósomékhoz, de ott volt a másik két unoka, és a kisfiút annyira elkapta a fosó-hányó vírus, hogy bekerült a kórházba. Így hát nem mentünk, nem hiányzik egy ilyen se Lizának, se nekem. Az előző terhesség alatt elkapott, azt hittem meghalok. Gyógyszer nélkül vonyítottam a szőnyegen...
Tegnap Csabi ügyelt,ma kiszaladunk Parádra, imádom, hogy süt a nap, sétálunk egy jót.
Jövő héten el fogok menni egy "köztes" uh-ra Varga Zs-hoz, mert egyébként csak a 12 hetesre kell majd mennem Pestre, ott fogok megint szülni a Sote I-en. De 2 hete még nem látszott a szívhang, most jól meglesem Csipiszkét!
Liza hihetetlenül bevágódik mindenkinél, akárhol megfordulunk. Direkt mosolyog, és főleg PASIZIK!!De tényleg hihetetlenül kedves baba!

Betti, mikor is szülsz?

Puszi,
Kata
Vendég
 


Sziasztok!

A hosszú hétvégénk nagyon jól telt, Lengyelországban voltunk a barátainkkal 4 napig. Zakopánéban szálltunk meg, és nagyon jó volt!
Kipihenni éppen nem pihentem ki magamat, mert mindig elég későn
feküdtünk, sokat beszélgettünk, reggel pedig korán ébredtem és nem
tudtam visszaaludni. Nem tudom, mi van velem. Minden esetre, mikorra
a többiek felébredetek, már készen volt a reggeli. Kép) Nagyon sokat
sétáltunk, az egyik nap 10-12 kilométert. Mindezt hóesésben, mert ott
még vasárnap is szakadt, 3 óra alatt kb. 10 centi esett. 2 méteres hó
volt a városban, odafelé hólánc nélkül mindenki visszafordult. Nekünk
szerencsére volt, de így is nagyon lassan haladtunk. Én még csak az
alacsony Tátrában voltam, ott is nyáron, úgyhogy ez most nagyon nagy
élmény volt. Soha nem láttam még ennyi havat.

Elmentünk Auschwitzbe is, bár sokat gondolkoztunk, hogy
mi legyen, de végül mellette döntöttünk. Megérte. Megrázó volt
nagyon, de mégis nagy élmény. A könnyeinkkel küszködtünk a tábor
nagyrészén, különösen a magyar barakk volt megrázó, amit nagyon jól
megcsináltak. A kiállítások közül az volt a legigényesebb, de ez nem
véletlen, ugyanis a tábor áldozatai között minden haramadik magyar
volt. A legmegrázóbb egy fénykép volt. Illetve kettő egymás mellett. Az
egyiken a magyar nő - a nevére nem emlékszem, valamilyen Margit - a
családjával látható a strandon. Molett és nagyon boldog, ahogy játszik
a kislányával. A mellette lévő képen szintén ő látható, miután
Auschwitzben rátaláltak a felszabadítók. A túlélők között volt, de úgy
tartották, mert állni nem tudott, és mindössze 25 kiló volt a súlya...
Egyedül ő élte túl a családból... Hasonló képpárok gyerekekkel is
voltak, bár közülük csak azok maradtak életben, akik a felszabadítás
előtt nem sokkal kerültek oda, mert őket általában egyenesen a
gázkamrába vitték. Kivéve az ikreket és néhány szerencsétlent, akiken
kísérleteket végeztek...
Szóval megrázó volt, de örülök, hogy elmentünk. Az ember, amikor filmen látja, akkor úgy érzi, mindez csak mese, és nem is tudja elképzelni, hogy tényleg volt ilyen...Az auschwitzi kirándulás kicsit
rányomta bélyegét az egész útra, pláne hogy én pénteken megnéztem
a moziban a Sorstalanságot. A kettő együtt sokkoló volt. Egyébként
nekem tetszett a film, de lehet, hogy csak azért, mert a könyv után
nem sok jóra számítottam. Azt nem bírtam végigolvasni, szerintem
nagyon szar...

Zakopáne egyébként gyönyörű, a legszebb a Gubalowka nevű csúcs,
ahová felmentünk libegővel. (Vagy valami hasonló szerkezet volt, a
nevét nem tudtuk.) Síparadicsom, biztosan jó lehet síelni, de én nem
tudok. Kép A séta is nagyon jó volt, na meg egy teraszon forró teát
ittunk, közben szállingózott a hó és sütött a nap...
A szállásunk volt a legszebb, minden fenyőfából volt az
apartmanunkban. Kis konyha és étkező is kapcsolódott hozzá a két
szobán kívül. Lengyelországban nagyon olcsó a fa, és teszik, hogy
emiatt minden fából van. Az utóbbi években újra visszatértek a
hagyományos formákhoz az építkezésben, nagyon igényes minden
épület, étterem.

Huh, most aztán jól kibeszéltem magamat, bocs, ha untattalak benneteket! Remélem, mindenki jól van! Kata, voltál már egyébként varga Zsoltnál vagy csak hallomásból ismered? Már biztos, hogy Pesten fogsz szülni?

Andi, kedvet kapsz, és majd hamarabb jön a tervezettnél a pici! Kép

nekem csökkennek a rosszulléteim, úgy érzem. Kevesebbet van hányingerem, Lengyelországban pedig kifejezetten jól voltam. Szerintem pszichés is, mert itthon megint émelyegni kezdtem, és suliban is mentrendszerűen jött. Kép

Na megyek, mert nem győzitek olvasni! Kép

Puszi mindenkinek, Judit
Vendég
 


Ja, még akartam egy kérdést. A doki azt mondta, hogy a húsvét utáni héten menjek a 12 hetesre, noha akkor, mármint húsvét utáni kedden már a 13.-at töltöm. Ez így normális? Mert nem azért 12 hetes a neve, mert pont azon a héten kell menni? Ma vagyok 11+1 napos, a jövő héten mennem kellene, nem? Nem értem, tudtok segíteni?
Vendég
 


Sziasztok!

Kata én május 15-re vagyok kiírva. Már nagyon várom.

Babó rengeteget mocorog, de már biztos nincs sok helye. Néha egyértelműen ki tudom tapintani a popsiját. A gyomrom mellett van.

Juca! Mindig betöltött terhességi hetekről beszélnek a dokik. Tehát a 12 hetesre 12 hét+1 naposan menetem.

Az AFP-t pedig 16 hét +3 naposan csináltattam.

Jó, hogy itt a tavasz végre, és ki lehet vinni a gyereket hosszabb időre is.
Virágmániás vagyok, alig várom, hogy lehessen ültetni muskátlit és társait. Most az amariliszeket becézgetem. Imádok tavasszal a piacon mászkálni,mindig túlvásárolom magam virágból. Néha úgy néztünk ki babakocsival mint a debreceni virágkarnevál....

Zita!
Kb. 10 hét lehet köztünk. Pont ennyi a korkülönbség Bulcsú és unokatestvére között is!

A 4 nap nagyon jó volt, csak gyorsan elment.

Jövő héten lesz a 32 hetes uh, remélem babó nem gondolja meg magát, és marad fejnállásban...Kép

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!
Ma megszületett a nővérem kislánya, napra pontosan, ahogy ki volt írva. Apukámnak is ma van a szülinapja,ennél szebb ajándékot nem is kaphatott volna, mint egy kisunoka. Reggel 6-kor elfolyt a magzatvíz, 11.40-kor megszületett Dorka, 3300g, 56 cm. Holnap megyünk Pestre babalátogatóba, már alig várom. Az egész délelőttöt átizgultam, most teljesen máshogy éltem meg mint amikor 2 éve megszületett a kisfia.Olyan jó nekik, bárcsak már mi is itt tartanánk! Néha úgy érzem olyan gyorsan telnek a hetek, néha meg úgy érzem nagyon lassan.
De most ez a szép idő is feldob, imádom a tavaszt.
Betti! Döntöttetek valamelyik ovi mellet? Mert jövő hétfő-kedd a beiratkozások időpontja. Bár biztos tudod.
A 4 napból mi 3-at pihentünk, mert Roli is beteg lett. Kedden kimentünk Szilvásra, de szörnyű volt. Rengetegen voltak, tömeg volt szó szerint, az autókat kellett folyamatosan kerülgetni, úgyhogy többet ünnepnapon oda soha. Bár a nagy séta jól esett, de egy kis nyugalom, csend is jól jött volna mellé.
Most megyek, becsomagolom a babának az ajándékot, amit holnap viszek.
Zita
anzizi
 
 


Sziasztok!

Zita! Mi is voltunk kedden Szilváson Kép Tényleg elég bosszantó volt a sok autó, a babakocsival különösen nehéz lehúzódni! Zazus már jött a saját lábán is kicsit (már csak az egyik kezét kell fogni), csak mindig le akart ülni. Néhányszor sikerült is neki... sárga dzseki volt rajta -lehet láttatok is minket...
Gratula a babóhoz! Jó, hogy ilyen kis korkülönbség lesz az uncsitesójával... jót leeht majd játszani a nagyszülőknél! Kép

Judit! Elvileg tényleg aköv. héten kellene menni... bár ha jól emlékszem, én is a 12hét+ 6.napon voltam... biztos ennyi belefér nekik...

pusz
andi
messyke
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap uh-n, 8 hetes Csipiszke, és hallottam a szívét! Megkérdeztem ezt a 12 htets uh dolgot, mert én is 13 hetesen kaptam időpontot, és az a lényeg, hogy a 12.-t már betöltve, de még a 14. hét előtt kell megcsinálni.

Mi is majdnem Szilvásváradra mentünk, de jó, hogy Csabi ellenállt, már tavaly is belefutottunk vmi ünnepen...

Kata
Vendég
 


Sziasztok!

2 nap alatt mindenki írt. Kép
Kata, Zsoltnál voltatok? Rendes volt? Gratula a picihez! Kép.Megnyugtattál az uh-val, akkor nem gond a 13 hét. Lehet, hogy én mégis elmegyek 12+3 naposan,mert szeretném látni az ünnepek előtt, illetve képet is akarok kérni,ha adnak. Viszek pénzt, aztán majd meglátjuk. A szomszédasszonyom, aki 16 hetes és szülésznő, azt mondta eljön velem, mert őt ismerik és talán kedvesebbek lesznek. Jó lenne már húsvétkor megmutatni a szülőknek a képet. Képzeljétek el, Anyukám ma mondta a telefonban, hogy vett az unokának egy 60 centis hápogó kacsát! Kép Már most látom, mennyire el fogják kényeztetni! Első unoka lesz. Kép Anyósomnak már a 6., neki nem újdonság, de ő is nagyon várja!

Zita, gratula a nővérednek! Kép Hétfőn hozza az öcsém a Rubint Réka dvd-t, majd megbeszéljük, hogy adom oda. Nem vagy messze. Kép Bocs, hogy csak most... Úgyis mostantól a legfontosabb tornázni. Bevallom, mostanában hanyagoltam kicsit, olyan fáradt vagyok esténként, hogy készülni is alig bírok másnapra...
Ti jártok tornára valahová? Én gondolkozom, hogy el kellene majd menni, biztosan jót tesz.

Szilváson volt mindenki? Meg kellett volna beszélni egy találkozót, akkor könnyebb lett volna elviselni a tömeget. Kép

Nem tesztek fel új képet? Jó lenne látni a nagy kópékat! Kép

Na megyek, vigyázzatok magatokra és a picikre, a pocakban és kint is! Kép
Kellemes hétvégét!

Puszi, Judit
Vendég
 


Sziasztok!
Pénteken meglátogattuk Pesten Tesómat, és Dorkát. Nagyon édes baba. Olyan picike, egy kis gombóc, pedig 3300g.
Kata! Tesóm is a SOTE-n szült, bár nem tudom ott egy szülészet van-e, vagy te máshol voltál. Ő a Kútvölgyi kórházban van. Nagyon tetszik az a kórház, olyan barátságos, nem ugrik már rögtön görcsbe a gyomrom, ha belépek, nem úgy mint itt Egerben.
Juca! Előre is köszi a dvd-t. Én is gondolkozom, hogy el kellene járni tornázni. Két védőnő is tart tornát, az egyiket pont Bukta Eszter. Jó lenne eljárni. Kedden megyek a védőnőmhöz, ott ki van írva pontosan milyen napokon, és hánytól van. Bár úgy emlékszem 2 órától van mindig, a legrosszabb időpontban. És nem csak torna van, hanem valamilyen felkészítés a szülésre is, légzésgyakorlatokkal, meg ilyesmivel.
Teszek fel egy képet Tesóm babájáról, amit a kórházban készítettem, bár a kis arca nem olyan jól látszik rajta, de ez sikerült a legjobban, mert még csak üvegen keresztül láthattuk.
Puszi
Zita
anzizi
 
 


Zita!!

Annyira édes pici baba Dorka!!
Én a Baross u.-i I.Női Klinikán szültem és fogok. Miért ugrik görcsbe a gyomrod mindig az egri szülészeten?

Judit! Varga Zsolt nagyon rendes és segítőkész volt, bármikor felkereshetem, azt mondta.

Képzeljétek, szegény Bukta Eszter helyettesítette a védőnőmet hónapokig tavaly, majd egyszer szóban elmesélem, de szuper-tragikus volt.
Nekem volt egy kis félelmem Liza születése előtt, mert nem jártam semmiféle felkészítő tanfolyamra, de ahogy bíztam is benne, a szülésznő szülés közben mindent mondott, mit hogyan csináljak, légzés, stb. Szerintem amúgy se jutott volna eszembe semmi magamtól abban az állapotban...Kép
Én kölcsönadtam a tesómnak a Rubint Rékát, de még nem igyekszem visszakérni, mert iszonyú punnyadt a göcsört kis testem, semmihez nincs erőm. Szó szerint este 8-kor elalszunk, mert Liza nem kímél.
Tegnap azt mondta sokszor: apapapapa, babababa. Egyre ügyesebb, és ha nagyon el akar érni vmit, a fenekén csúszik.
Kell venni majd testvér-babakocsit, nincs mese. 100 000 Ft...

Lassan öszefuthatnánk, jön a jó idő, és amíg Betti is egyben vanKép

Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Ma reggel telefonáltam UH video ügyben, csütörtökön 1/4 3-ra kaptam időpontot. Már nagyon várom, hogy láthassam Babót.

Judit!
A torna biztos, hogy jót tesz, csak munka mellett tényleg körülményes oda eljutni. Az én védőnőm is 2-kor tartja.
Mikor Bulcsút vártam, akkor rendszeresen eljártam úszni. Nagyon kellemes volt a víz. Most viszont nincs hozzá merszem, félek, hogy valamit összeszedek.

Zita!
Nagyon cuki a testvéred kislánya!Gyönyörű a buksija!

Az ovibeíratkozás után felhívtam Varga Zsoltot, hogy ír -e UH-t DVD-re, de azt mondta, hogy nem jöttek össze a technikai feltételek még. Egyébként rendes volt, még azt is kérdezte, hogy mennyire sürgős. Mondtam, hogy van még szűk 2 hónapom.Pedig legszivesebben már ma elmentem volna!

Puszi mindenkinek!

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!

Először is, sikerült albumot készítenem. Tényleg nem nehéz, mindent leír, köszi Betti! A Babanet főoldalán van a jobb felső sarokban, ajánlom mindenkinek, és akkor több képet láthatnánk! Nekem nem is kellett kicsinyíteni, könnyen ment.
A profilomba betettem az oldal címét, ahol megtaláljátok az albumot, tettem fel jó pár képet, a nagyrészük Lengyelországban készült, néhány korábbi.


Zita, Dorka nagyon édes! Nekünk is ez az egyik lánynevünk! Kép A másik az Emma, fiú pedig a Botond és az Áron.

Az öcsém kiírta a Rubint Réka-dvd-t,de az értetlen elfelejtette elhozni hétfőn, úgyhogy holnap hozza délután. Meddig dolgozol? Mert akkor átadnám egy megbeszélt időben délután, hogy hétvégén illetve az ünnepek alatt is tudj már tornázni.Sőt! Nem is kell délutáni időpont, egész nap jó, mert itt van az enyém, átadom azt, végülis mindegy, melyiket kapod. Kép Remélem, olvasod még ma, és tudsz írni, mikor lenne jó neked. Ha megadod a számodat, akkor rád is csöröghetek, hogy megbeszéljük. Nekem a Matáv számom: 411 755, a mobil: 30 349 82 74. Egész nap itthon vagyok, délben megyek csak el egy órára, ugyanis most lesz a 12 hetesem! Már úgy várom! Kép A szomszédasszonyom, a szülésznő jön velem, és így talán kapok képet is. Majd felteszem az albumba, jó?

Betti, akkor majdnem váltasz az uh-n! Kép Ha videót akarsz készíttetni, előre szólni kell, és más időpontot kapsz? Egyelőre elég lenne nekem a kép, aztán majd a 18 hetesen felvételt is kérek. De addig hátha lesz Zsoltnak is rögzítő, hogy tud adni képet. Egyébként nem tudja valamelyikőtök, hogy a hüvelyi uh-val meddig lehet jól látni a picit? Végig használható a szülés alatt vagy egy idő után már felesleges, mert csak a hasi mutatja rendesen?

Kata, testvérbabakocsi, ez nagyon jó! Kép Kíváncsi leszek, hogyan fogadja majd Liza a kistesót!Kép Nehéz lehet így az elején pici gyerkőccel. Gratulálok, hogy ilyen ügyesen helytállsz! Én nem is tudom, hogy az előző 12 hétben hogy lettem volna képes egy kis gyerekkel is törődni. Munka után mindig hulla voltam, néha majd meghaltam, hogy órát kell tartanom. Persze a szükség nagy úr! Kép

Vigyázzatok magatokra nagyon, és ezúton szeretnék minannyiótoknak nagyon boldog húsvétot kívánni! Itthon lesztek vagy kirándultok? Mi vasárnapiog hazamegyünk, aztán hétfő esti itt lesz a keresztlányom a szüleivel.
Jó pihenést!

Puszi, Judit
Vendég
 


Sziasztok!
Juca! Nekem jó a holnap, 2-ig dolgozom, addigra biztos te is hazaérsz, mert a 12 hetes uh. 1/2 1-től 1-ig szokott tartani. Ha neked úgy jó, találkozzunk az ovi bejárata előtt. Ott csak jobb beszélgetni, mint a kerítésen keresztül. Én is átmennék a ti házatokhoz, de nem tudom pontosan merre jártok be, csak azt, hogy a szomszéd utcában van valahol a bejárat.
A telefonszámom elküldöm az e-mail címedre, így te is el tudsz érni, ha közbejön valami.
Megnéztem az albumod, nagyon szép helyen voltatok. Lehet, hogy hétvégén én is megpróbálkozok egy albummal. Az előző kép alapján, amit feltettél, teljesen máshogy képzeltelek el, mint ezek alapján.
Tesóm küldött új képeket Dorkáról, még a szülőszobán készültek. Ezeken már jól látszik , felteszem, megmutatom nektek is.
Akkor, holnap 2-kor találkozunk Juca!
Puszi
Zita
anzizi
 
 


Kép

Boldog húsvétot mindenkinek! Kép

Megvolt a 12 hetesem, minden rendben! Kép Képem sajna nem lett, mert hirtelen behívtak, és így a szomszédasszonyom nem tudott bejönni, becsuktam az ajtót, és csak belülről nyílik. Kép
Csalódott vagyok kicsit, mert jó lett volna "mutogatni", de az a lényeg, hogy semmi gond. Kép

Vigyázzatok magatokra, kellemes hétvégét, jó pihenést!

Puszi, Juca

Ui. Zita, jó volt találkozni! A többiekkel is össze kellene hozni egy találkozót, kíváncsi vagyok! Kép Na meg itt a jó idő!
Sziasztok!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: