Új privát üzeneted érkezett!

Babusok: nincs mit! és bocsi! :wink:

Szonce és Babusok: az egyik hobbim az utazás, a világ megismerése. Elég későn ébredtem rá, hogy mennyi helyen nem jártam és kár lenne kihagyni. Főleg a sikertelen lombikok, sorozatos kudarcait szerettük volna feleledni a csodálatos utazásokkal és azokra a két hétekre sikerült is. Bár sokszor kiképzőtáborra emlékeztettek a szituációk! (kevés alvás, túrázás, sok órás buszozás) :-)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: tök jo, h utazgattatok :wink: én most döbbentem rá, h valószínü sok helyre már nem fogunk eljutni...csak ha nyerünk a lottón :lol: :lol: mert ugye nem mindegy h 2 repülöjegy vagy 4 :? na sebaj, majd autókázunk :lol:
én már ugy várom a nyarat, tavaly még nem mertünk-tudtunk elindulni a Csajokkal idén remélem a Balcsiig eljutunk legalább :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: igen, apróságokkal már nem lehet utazgatni, fizikálisan és anyagilag is kivitelezhetetlen. Egészen más lehet gyerekkel együtt elindulni valahová is. Így a hobbim idéntől a babázás! :lol: Legközelebb majd nyugdíjas korunkban kirándulgathatunk férjurammal. (ha még bírjuk az iramot) :-)

KépKép
charlott
 
 

 
 

------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:33-kor.
szonce82
 
 


charlott, tök jó, hogy kiutaztátok magatokat.Mi majd nyugdíjaskorban fogunk menni. Mi is a Balatonig jutottunk tavaly. De nem volt jó, Apának külföldi projektje volt, így Ádámmal voltunk kettesben. s a 2. hetet már nagyon untam.
szonce82
 
 


Nálunk a nagyszobában ajtórács van így könyebb, de persze nagytakarítás hétvégén ha Apa is itthon van
porszívót szerencsére bírják, addig bemennek kiságyba h ne legyenek lábalatt :lol:
sztem nem is igazi egy gyerekes lakás ha nincs legalább egy kicsi kupi :lol: :lol:
nálunk a játékok tárolóban vannak, azokat minden este összerámoljuk, meg a habtapit is, Csajok csak kipakolni tudják egyelöre a játéktartokat, de azzal reggelente jol elvannak :lol: :lol: vagy Laura kedvence egyikböl átrámolni a másikba :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: és Apa pár napot se tudott Veletek nyaralni? na majd most, terveztek vmit?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:33-kor.
szonce82
 
 


:cry: :cry: :cry:
de most bizti :cry: összejön :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lányooooooooooooooook!!!
tudjátok mi a hátránya van annak ha tegnap este óta csak most kapcsolom be a gépet? :?: :?: :?: :?: :?:
Hát lemaradok mindenről, és nem tudom, hogy hova csatlakozzam be.
Babusok: hát tegnap óta én is így vagyok, hogy nem ellenkeznék, ha a leánykámból 2 lenne. ahogy néznek a nagy boci szemekkel a lányaid, hát az valami zabálnivaló. meg ahogy csüccsölnek a párnájukon... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Charlott: amikor néztem a képeidet, én is azt néztem, hogy mennyi helyen jártatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jól tettétek, hogy így baba előtt elmentetek olyan búfelejtő utakra. UI.: cuki a pocakos képed a neten, meg a többi is...
Szonce: lurkó mellett szerintem sem lehet nagy rendet rakni, főleg, hogya mit összepakolsz, azt ők kipakolják.és szerintem egy gyerekes anyától nem is lehet elvárni, hogy ntipp-topp legyen a lakás. nálunk a Nelli baba a hivatalos koszfigyelő. nem tudom, hogy csinálja de a mutató ujjával mindig matat a földön bvalami pici porcica után :D :D :D :D :D :D pöckölgeti...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


ja, és a másik hátránya meg az, hogy mikor már visszaolvasom, hogy miket írok, akkor veszem észre, hogy értelmetlen :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: és kicsit összevisszaságok... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Csajszik?

ki merrefele menne majd nyáron a balatonra? mindig máshova, vagy van valahol valami kis kérő?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hát nem meg mondtam, hogy hüjeségeket írok???!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KÉRŐ= KÉRÓÓÓÓÓÓÓÓ

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:34-kor.
szonce82
 
 


Szonce:

ilyenbe mi is belefutottunk. korábban ara keltem fel, hogy a nelli baba mint ha félálomban sírna, de mostanában, meg áll az ágyikójában, kapaszkodik a rácsban, és úgy bömböl, és ahogy a hóna alatt megfogom, hogy kivegyem, abbamarad, de még azért szipog. fél valamitől.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:34-kor.
szonce82
 
 


Csajok a sokszor felébredés lehet fogacska is talán...??? Én mindent arra fogok meg az idöjárásra :lol: :lol:
mindjárt jövök ugy látom bealszanak :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: na ja, aki 11kor jön :lol: , itt kérem korán kezdödik a pörgés :lol:
Balaton ezer éve nem voltunk, de amikor voltunk béreltünk meg 1x ismerösnél, ilyesmik, mindig Füredre meg Kenesére jártunk
de ugye azt mondják gyerekkel déli part a jó...majd keresünk vmit :wink:
Ti hol voltatok helyileg?
Szonce ez a kérdés Neked is :wink:
Csajok mikor kelnek Nálatok bébik? Mi már 7-7.15ig is kihuzzuk véégre :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


az jutott eszembe, h ha vki lemegy sétálni kiírja ide és akinek van kedve meg nem alvó nem evö gyereke az tud csörögni, h merre van a már sétáló
ööö ugye értitek hova akarok kilyukadni?
mert ugye az nehézkés, h akkor pl. 15.00kor tali az aluljáróban mert ki tudja mi történik :lol: :lol: nálunk tuti mindig van vmi :lol: :lol: kedvencem a már tiszta pelusos bekakil amig másikat pelusozom és kezdhetem elölröl :lol: :lol: :lol:
mi leginkább akkor csatlakoznánk ha elolvadt a hó, lassan talán mert még mindig süt a napocska :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:34-kor.
szonce82
 
 


dupla hiszti :lol: :lol:
jó sétát!
Tamma felkelt :evil: :evil: nem tudtam visszaaltatni...sztem érdekes délutánunk lesz :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Laurci is :evil: :evil: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


öltözünk, lenézünk picit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:35-kor.
szonce82
 
 


na sikerült körbe körbe sétálni :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok végre bealudtak, magukhoz képest elég korán :lol:
Apa csak hazajött fürdetni aztán ment vissza dolgozni vmi határidös meló van, kivi vagyok mikor jön, majd vmikor hajnalban gondolom :evil:
Szonce: sikerült azért aludni Ádámnak? :? remélem csak átmeneti a dolog :wink:
Charlott: jelentkezz doki után ám :wink:
Gombocka: jöttek nagyszülök?
Szonce, Charlott: írjatok lécci kajákat ami nagyon bejön gyerköcöknek, hátha van vmi amit nem eszünk és ízlene...kicsit ugy érzem ujitani kellene :?
na megyek, még akarok tojáskrémet csinálni, az nagyon bejött Nekik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:35-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:35-kor.
szonce82
 
 


Merre vagytok lányok?
szonce82
 
 


Hahó, csak bekukk, Apa hajnalban ért haza így ma nem kellett bemennie, persze Csajoknak pont eszükbe jutott h kell sikitani :lol: :lol:
majd jövök :wink:
Szonce: köszi a linket, belekukkantottam, tök jok :) én is írok majd kajárol... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szijjasztok Lánykák!

itt vagyok ám, nem tűntem el. rossz pénz nem vész el... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Hát tegnap akkor jöttek meg a nagyszülők, mikor megjött apjuk a munkából, így odaadtuk nekik a lánykát, és mi meg elmnetünk az osanba, ahonnan fél 9-re értünk haza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most hétvégén nem leszek majd gép közelben, mert vidéken leszünk a kaposvári nagyszülőknél, végre :D :D :D :D :D :D :D karácsony óta nem voltam otthon.

Szonce: ez a weboldallink nagyon jóóóó. jó ételek vannak rajta, már lestem is róla néhányat.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka, jó hétvégét!
szonce82
 
 


Sziasztok!

No, megjöttem a havi konzultációról a terhesgondozóból. Minden rendben (zárt méhszáj, rendes szívhang), babóca aktívan mozog, oly annyira, hogy szabad szemmel is látható. Nagyon aktív ezen a héten! :lol:
Utána jött a fekete leves, mikor is rákérdeztem, hogy szülésznőt ő hoz vagy nekem kell választani? Erre a doki visszakérdezett: miért én vagyok a maga szülészdokija? Akkor fizetni kellett volna?? :shock:
Igen? és még is mikor, hogyan, mennyit - csodálkoztam el?! Ez egy állami intézmény és nincsen kiírva sehová sem, hogy mi mennyibe kerül, és még ő sem mondta az első találkozásunknál, mikor felkértem, hogy legyen a dokim! :evil:
Nem érzem magam hibásnak. Mindegy is, majd az ügyeletes dokinál szülők, ha eljön az idő.

KépKép
charlott
 
 


Gombócka: kellemes hétvégét Kaposcvárot! Vigyázzatok magatokra!

Babusok: hogyan milyen kaját szeret a gyerkőc? Hm..ez jó kérdés! :-)

Szonce: a takarításról írtál nem rég, hát én már most görcsölök azon, hogy miképpen tudok majd patyolat tisztaságot tartani itthon. Tudod, a macska dupla feladattal lát el és tényleg szeretnék rendet tartani a lakásban.
Különben ahol eddig jártam kisgyerekes családoknál mindig óvodai hangulat fogadott: mindenhol játékba botlottam.

KépKép
charlott
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:35-kor.
szonce82
 
 


Szonce: köszi azért! :-) De engem továbbra is bosszant, hogy állami intézménynél, ahol tényleg alig csinálnak valamit és még is pénzt elvárnak! (Egyébként én direkt mentem nem fizetős helyre, mert eddigi magándokikkal is megjártam.)

Este felhívtuk a párom ismerősét, aki régebben a kórházban dolgozott, mint szülésznő és megígérte, hogy utána érdeklődik, hogy ismer-e a mostani szülésznők közül valakit és akkor beajánl. Remélem tud ebben segíteni.
Utána érdeklődtem, hogy minden hónap első hétfőjén van szülésre felkészítő tanfolyam. Mindenképp ott a helyünk! :lol:

KépKép
charlott
 
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:36-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Gombocka: remélem jót nagyszülöztök :wink:
Szonce: Csajok nagyon nehezen kezdtek el enni, 3 hónapba telt mig megettek egy normális adagot :?
folyt köv :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:36-kor.
szonce82
 
 


Szonce: azaaa mekkora szunya volt :wink:
szóval itt a folyt. köv :)
fözelék ebéd, gyümi tizorai, pékáru uzsi, reggeli-vacsi táp amig eszik hagyom, aztán majd lesz normális reggelivacsi, fözeléket szoktam csinálni de leginkább üveges kajához rakok még párolt zöldséget :oops: :oops: most 400-600 g-ot esznek ketten ebédre, szeretik a sütötököt krumplival meg pipihusival (ezt mindig én csinálom és zabálják :lol: ), brokkoli, répa, karfiol, banán, alma, körte, joghurt imádják natur activiát adok gyümivel, uzsira turostáska, kalács, kenyér aszem semmi extra sajnos, probálom, h mienkböl kapnak, de vhogy nem sikerül ugy csinálnom, h jo legyen :( multkor akartam adni zöldbabfözeléket hát nem tul sok ecetet öntöttem bele igy nem mertem :cry: és a darabos babakaját nem eszik...de uzsit pici falatokban igen...nem is értem...a darabos kajátol öklendeznek és nem is eszik egy idö után
receptkeresöbe vagyok hátha megennének már vmit :) ja a turogomboc tök jó, turot imádják majd meg is csinálom :wink:
bocsi ha összevissza lettem :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: hu ez a dokis dolog nagyon gáz, sajnos itt minden megtörténhet :cry: nem hiszem el, h nem volt egyértelmü, h akkor nála szülnél...ügyi vagy h mész szülésfelkészítöre (mi nem jártunk) és egy jo szülésznö aranyat ér, azt mondják :) és többet segit mint egy doki, na persze ezt én nem tudhatom, csak mesélték :wink: amugy szülésznönk nekünk is volt meg doki is de mivel elöbb jöttek Csajszik így nem ott szültem ahol tervben volt, hanem a SOTE II-n, de jo fej doki volt az ügyeletes meg az anesztes is így picit azért szültem, merthogy nem aludtam, de azért nem olyan jo a csaszi, persze ez benne volt a pakliban :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és ez a fránya hó kikészit, mikor olvad már el és lesz jo idö és tudunk normálisan talizni meg sétálni :?: :?: :?:
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Apa hozott egy játszosátrat a tetykóból, csak 990 volt :lol: :lol: Csajok imádják ott bunkiznak, tök jo :) Nekem is volt ilyen kiskoromban, cölöpökre ráhúzva egy orkános anyag, imádtam, de enyém müanyag volt :lol: Bizti Nektek is volt ilyen :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:37-kor.
szonce82
 
 


Szonce: én is ilyesmiket szoktam kotyvasztani :lol: :lol: tök jo, h írtad a májat, nekem is kellene de még nem jutottam el, h vegyek is...mi meg nem esszük :lol:
Maradt 1 zacsi sinlacom, sztem még jo, majd odaadom, csak szoljál rám ha talizunk h rakjam be a babakocsiba!!! mi nem nagyon ettük :? nem tom miért :?
tali jó, ha nem gond én még nem mennék csak jobb idöben, mert mire mi levetközünk-felöltözünk stb...
Jöhettek hozzánk nyugodtan :)
Gombocka? Charlott? tali nálunk?
Holnap akar Apa szönyeget hozni, mert fel kellett szedni az összes habtapit...rájöttek, h ehetö :evil: :evil: ha készen vagyunk mehet a tali nálunk :wink:
na akkor jot sétáltatok :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Szonce és Babusok: én is benne lennék egy babás taliban, bár mint külső szemlélő tudok csak részt venni ebben, sajnos. :)

Képzeljétek, engem meg elért a terhesség alatti depresszió! Egész nap csak bömbölök. :cry: Annyira megviselhetett ez a kis affér a dokival (ami várható volt), hogy azóta nem tudok megnyugodni. Magam sem értem, hogy miért?!
Utána olvastam és pont a 25. hét körül termelhet nagyon sok depihormont a szervezet a legkisebb stresszre reagálva. Ajánlottak omega 3 zsírsavat ez ellen - szóval mai reggelim hal lesz! :)
Remélem Ti jól vagytok!

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Nézek nagyot ki kelt ilyen korán :lol: :lol:
Charlott: hát bizti van ilyen, remélem hamar elmúlik :wink: Próbálj pozitív dolgokra koncentrálni pl. a szülésfelkészítő, nézegesd az utónévkönyvet :lol: olvasgattál margit krh-as forumokat esetleg? ird össze mi kellhet a korházban stb. szóval tereld a gondolataidat babóka-szülés irányába, hátha az segít (persze még van idöd :wink: ) vaaaagy csinálj vmi egészen mást pl. kersztrejtvény vagy nemtom...
ha nagyon uncsizol gyere át nyugodtan :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


http://www.babazo.hu/tervezo/index.html
legalul-babanév keresö-katt :wink:
nagyon viccesek is vannak :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:38-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: