Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kata,

nah, kávézás, aztán meg csodálkozol, hogy nem tudsz pihenni Kép Mondjuk ma lehet, hogy nekem is jót fog tenni, én se a tyúkok idejében mentem aludni és reggel koránkeltem, hogy végezzek a melómmal délig..
Nah, kellett erre gondolnom, már ásítozom is Kép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Tyú, pár napig nem jövök, és micsoda fejlemények vannakKép. Ennek örülök.
Tegnap még úgy állt hogy nem tudok menni felkészítőre, mert a bébiszitterem elfelejtette hogy mára beszéltünk meg valamit, és elutazott.. -úgy látszik már mindig ez lesz.. keresnem kell egy pót-gyerekvigyázótKép-
Aztán este Heppi felvilágosított, hogy ha már mindenkit ráizgítottam a témára akkor illene eljönniKép, így végülis megoldottam máshogy. Bár még nem kiabálom el, de végülis megyek.

Papucsot nem kell hozni, mert adnak "műtőscipőt", amit a cipőre lehet felvenni. -Tudjátok az a neyloncsodaKép-
Marika néni tényleg egy tündér! Azért nem kell félni, ha nem is ismer még, akkor is segítene bármiben ha megkéred. Igazán jólelkű, és megértő a mamikkal. Biztos írtam már hogy nekem ő volt a védőnőm anno fénykoromban. Lehet hogy az én nevemre ezért emlékszik csakKép, sőt Mendit is mindig Bettikének hívta a kórházbanKép.

Mica!
Jóképű legénykéd vanKép. Nagyon tapló vagyok, de hirtelen nem emlékszem hogy te tudod e már hogy a picúr milyen nemű lesz? Sorrysorry érte, de én már csak ilyen figyelmetlen vagyokKép.

A felkészítő 15:00-kor kezdődik, de ha késik valaki akkor sem harapják le a fejét. -legalábbis az előzőn így voltKép, de akkor nem volt doki, csak Marika néni, az volt a szopis előadás, a negyedik- Most a szülésről lesz szó asszem.. de az is lehet hogy a terhességről.. Az biztos hogy ez az egyes számú előadás.
Helyileg pedig : be kell menni a főépületbe, ott a nagyobbik aulában - ahol a babanéző tv is van- ki van rakva az a bizonyos A4-es lap, ami a röntgenszárny felé mutat, végig azon a folyosón, aztán jobbra le a lépcsőn egy emeletet, és aztán szintén jobbra kanyarodva megláttok magatokkal szemben egy termet. Ott lesz.
Jaaaa, ami viszont fontos!!! Klíma van a teremben, amit nem lehet kikapcsolni, így enyhén szólva hűvös van, tehát hozzatok pulcsit! Bár most amúgy is hideg van kint ...
Na, ennyi, nem szeretném ha okoskodónak hinnétekKép.
Én valószínűleg egy szomszédommal megyek, így csak ott fogunk találkozni, de Heppi rámismer majd biztosKép.
No, megyek, nézek valami ebédnekvalót a lányomnak, aztán birkózunk egy órát mire elaltatom..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Betti,
Koszi a fiam neveben is, remelem a kovetkezo is ilyen nocsabasz-kinezetu lesz, mert fiunak mutatkozott eddig Kép Hetfon lehet, hogy mar biztosabbat tudok mondani, akkor megyek 18. heti UHra.

Amugy a delutan szuper volt, Kataval mar kibeszeltuk magunkat, hogy nagyon jo a szuleszetKép Ti (Heppi, Betti) leleptetek, mert mar voltatok ott, de jot nevettetek volna, mert ugyan kik szorakoztattak a tobbieket es a szulesznoket a kerdeseikkel? Hat persze, hogy a pilisi es az irsai kismama, 2. lurkoval a pocakban Kép Mondjuk mondta ott egy kismama, hogy o ugyse tudna mit kerdezni, igy meg egy csomo mindent megtudottKépKép

Nah, puszi mindenkinek, gyerkocozes jon es alvas, mert van egy kis hianyom (foleg alvasbol, de a lurko is hianyoltKép)

Mica
mica
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Most off leszek, csak Bettinek üzenem, hogy sok puszi és szorítson, mert ma töltöttem a 39-ik hetet. Kép

Pusza:
Bellana-Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó,hogy elmentem a felkészítőre,egy csomó mindent sikerült megtudnom,ha többre nem is jutok el,már akkor sem ismeretlen helyre megyek szülni.Kép
Örülök,ha csak rövid időre is,de találkoztunk.

Mica!

Raul kellőképpen szégyenli magát.(Én is.Kép )
Gyuszika tényleg nagyon aranyos!Kép

Amúgy tök jó volt a délután,a hazaérkezést leszámítva.

Én is megpróbálok ma időben ágyba kerülni.

Jó éjt!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy találkoztunkKép. Csak azt sajnálom hogy nem tudtunk beszélgetni kicsitKép. Kicsit bunkónak is éreztem magamKép. Ha nem kellett volna egy várandós kétgyerekes anyukára bíznom a csajt, akkor maradhattam volna még, nem kellett volna annyira sietnem. Azért remélem még találkozunk személyesen hogy bepótolhassam a lemaradást! Ha más nem akkor Habony dokinálKép.

Mica!
Ezekszerint mindnyájunknak fia lesz? Ezek a hapik eluralják a topikotKép. Jajj, bocsi Momo, egy pillanatra téged is "lefiúsanyukáztalak"Kép.
Biztos hogy a kisebbik srác is jó kis hapi lesz!
Azért mégy hétfőn, mert akkor van az a dokinő akit választottál volna? Csak azért kérdem mert én meg szerdán megyek..
Mindig mindenkit elkerülök.. valahogy nekem mindig közbejön valami. A mai napom szinte totál sz@r volt, de ez egyre gyakrabban van így..

Kata!
Raulra is kíváncsi lennék, kár hogy nem tudsz képet rakniKép. Miért is nem?
Mi történt otthon?

Heppi!
Még azt felejtettem el megkérdezni, hogy szerinted bunkóság e ha az ultrahangoknál nem kérdem meg mennyivel tartozom? Merthogy nem szokott pénzt kérni sosem.. Én meg olyan idiótának érzem magam hogy mindig kérdezgetem..

Bellana!
Persze szurkolok ezerrel! Elég sűrűn olvasgatom a nyáris topikot hátha meglátom a jó hírt rólatok.. és persze irigykedem!!! Szeretnék már én is finishben lenni!!

Én is lépek kicsit szunyálni, azhiszem rámférne már egy igazi kiadós alvásKép.
Jó éjt gyerekek búcsúzik a boci mára...

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Semmi bunkóság nem volt abban,hogy siettetek haza,én sem lettem volna nyugodt,ha nem a párom vigyáz a gyerekre.
Majd máskor bepótoljuk a beszélgetést.Kép

Képet azért nem tudok feltenni,mert nincs egyenlőre meg hozzá a technikai háttér...Kép

Ma szépen bemutatkozott Raul,ezt jelentette a kellemetlen hazaérés.
Micáék hazavittek,és a drága fiacskám megérezhette,hogy erősen szimpatizálok Gyuszikával,mert nagyon undok volt,valószínűleg potenciális ellenséget látott benne.
Nagyon ciki volt.
Miután letisztáztuk,hogy ez nem így van,már persze bánta a viselkedését.
Hűűű,de jó lesz,ha megszületik a kistesó...Kép

Remélem Heppi is rendben talált mindent odahaza.

Látod Mica,én ma este sem birok magammal.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Csak röviden, mert ma megint vmi front lehet, ugyanis Orsi nem bír magával. Szal:

Betti,
Eleinten , amikor UH-ra mentem én is mindig kérdezgettem, aztán a kiskönyvbe tettem egy-egy ezrest, de soha nem vette el, most meg már totál nem is érdekel. Ha pénz kell neki, hát szóljon Kép Tehát semmi izgalom, valszeg úgysem fogadott volna el egy fillért sem Kép

Lányok,
Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk többet beszélgetni. És érdekes módon a Kopár tudott nekem újat mondani, meg is nyugtatott, szóval azt hiszem már ezért is érdemes volt elmenni. Nemtom a jövőben hogy alakul, de a szoptatós előadás érdekelne még nagyon. Remélem, még nem maradtam le róla Kép

És mit látnak szemeim? A 16 hós jányom befészkelte magát a régi hordozójába és hintáztatja magát, közben a cumi alatt fülig ér a szája Kép Persze mire idehoztam volna a fotógépet, már nyoma sem volt a csendéletnek Kép

No, megyek, mert azért vmi rendfélét kellene varázsolnom, meg enni és jó lenne, meg aludni és kéne, meg mosni, meg vasalni, meg...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Kata!
Nah, hagyd már a fiadat, érthető, hogy így viselkedett, gondolom nem sűrűn mennek hozzátok ilyen korú gyerekkel. Szerintem az is zavarta, hogy Gyuszkó nem egy elveszett lurkó, és mindenütt otthon érzi magát. Láttad, hogy milyen hamar hozzádszokott Kép Főleg a nyalóka után, azzal beloptad magad a szívébe Kép
Úgy látom, hogy megint éjszakázol, ejnye Kép
Amúgy majd szerzek digikamerát a legközelebbi találkozónkra, és akkor a fiad is meg a pocid is meg lesz örökítve KépKép

Betti!
Jajj, nehogy már rosszul érezd magad, mert menned kellett, érthető. Majd összehozunk augusztusban egy találkozót, akár lurkóstól is, és akkor lehet beszélgetni.
Azért megyek hétfőn, mert ekkorra adtak időpontot Kép A dokinőm elfelejtette mondani, hogy ő péntekenként van UH-n, és akkorra kérjek időpontot.. így most nem tudom, hogy ki fogja kukucskálni a pocaklakómat Kép
Hmm, fiúinvázió? Nálad is az várható? Amúgy én is le vagyok maradva ilyen téren, mert se nálad, se Heppinél nem tudom se a terhességi kort, se a várható babócák nemét..

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Heppi!

Tényleg jó lenne,ha majd valamikor Veled és Bettivel is jobban meg tudnánk ismerkedni,biztos lesz még rá alkalmunk.Kép
A frontot mi is érzékeljük.
Jó lenne a terhestorna is amit ajánlottál,de így is túl sokat ficánkolok ahhoz képest,hogy feküdnöm kellene,amíg a lepény el nem mozdul.11.-én remélem már az derül ki,hogy nincs veszély.
Te igazán nem híztál sokat szerintem,vagy ha igen jól titkolod.
Csinos kismama vagy.


Mica!

Ma hányszor sikerült eláznod?
Kihúztam kicsit a lábam itthonról,erre atomrobbanást csinálnak a házban,jó ideig takarítottam utánuk és dohogtam.
Ezért ma jutalomból nem csinálok semmit.Kép
Puszilom Gyuszkót!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata!
Ne aggódj, a tesóhoz -is- biztos hozzászokik majd Raul! Ha látnád milyen öldöklés folyik itt nálunk a játszótéren néha.. pedig a mi gyerekeink naponta találkoznak. - kivéve ha ilyen rossz idő van-

Heppi!
Aha, értem. Már csak annyit kérdeznék, hogy ti is csináltattatok e minden alkalommal videófelvételt az UH-ról? Mert amúgy én se kérdezgetném, de mivel ezért fizetni kéne, így meg szoktam..
Mendi is imádja a hordozóját, azért is szabadultam meg tőle, mert állandóan belemászott, és felborult vele. Az újat meg majd a kocsiban tartjukKép.
Azért kár hogy nem sikerült megörökítened a nagylánytKép.
Ha a szopis előadásra vágysz, akkor húzz még ki három hónapot! Bár ha ilyen szupi férjed van, akkor sikerülni fog. Irigy vagyok érte!!
Mi újat hallottál? Nekem a kenet helyett injekció volt új,de pár apróság is volt még..

Mica!
Találkozóban benne vagyok, ha nem lesz túl későn és messzeKép.
Ha jól tudom hétfőnként az Albu doki van Ultrahangon. Jó doki, de kicsit mogorva.. Kár hogy nem szerdára kaptálKép.
Igen, my baby is fiúcska lesz, és hivatalosan most a 35.hét végén tartok, szeptember 6-ra írtak ki. Ha beleszámítjuk hogy szökőév van, akkor szept.5. a pontos dátumKép.
Heppi nevében nem nyilatkozom, az az igazság, hogy én sem tudom hányadik hétben vanKép. Lehet hogy nekünk is csinálni kéne egy olyan táblázatot amit itt sűrűn látok a babaneten.

No, megyek, mert a front elért minket isKépKép..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajj, el is felejtettem..
képzeljétek, ma már túl vagyok a tizedik méhizomtónus-változáson, és a pocim is lentebb van mint szokott.. Már csak a méhszájamat kéne megvizsgálni hogy tudjam fájásaim vannak e vagy semKép.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Itt vagyok lányokKép
Látom,ti már közös programot is szerveztetek, nagyon irígy vagyokKép

Nekem az elmúlt hét tiszta katasztrófa volt a rossz idő miatt, mert beszorultunk a két csajjal egy picike lakásba és nem bírtak magukkal és persze engem is kikészítettekKép Remélem, lassan megjavul az időKép
Ha akarjátok augusztusban lehet a mi házunkban gyerekes összejövetel, persze, ha a ceglédi többség elnéz idáigKép

Betti,
sajnálom a nyaralásotokatKép Mi is így szoktunk járni, talán ezért nem is próbálkoztunk már 3 éveKép
Te már nagyon a finisben vagy, úgyhogy nagy drukkKép Nekem is elég korán jelentkeztek a jóslók, de csak 2 ill. 5 nappal szültem a kiírások előttKép Azért túlhordásra nem bíztatlak, szerintem az már kész kínszenvedés.
Pociméretemmel nem vagyok tisztában, de nagyobb, mint eddig volt és a lyány is sokkal ficánkábbKép Viszont újabb nyavalyaként a ficánkolós méreteske annyira feltapossa a gyomrom, hogy folyamatosan égeti a gyomorsav a torkomatKép Zsebivel nem volt ilyen gondom, vele viszont pont az alacsony elhelyezkedése miatt kellett a koraszülésen izgulni...hogy nekem semmi se jóKép

Mica,
én a helyedben ünneptől függetlenül fogadnék egy megbízható dokit, mert az ügyeletes nagyon lutri, sajnaKép
Fiad nagyon helyesKép Látom, akadnak majd a lányaimnak udvarlóiKépKépKép

Heppi,
nem tűntem el, csak a nyaralás egy régi vacak szám.géppel és egy pocsék telcsivonallal jár együttKép Meg az egész cucc olyan helyen van, ahol ritkán férek hozzá, ugyanis Zsebi borrrzalmasan anyás lett, egyszerűen levakarhatatlan, a nagyi is ellenség nekiKép
Pocid mekkora már?

Kata,
a fiad teljesen normálisan reagált a riválisraKép Lesz ez még a kistesó érkezése után rosszabb isKép Bár kívánom, ne legyen mindőtöknek olyan sok hajmeresztő élménye, mint nekem a két csajjal az első fél évben...azóta növesztettem minden oldalamra egy szemetKép

Mennem kell, lejárt a nyugiKép
Vigyázzatok magatokra!
pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Momo!

Üdv itthon!
Beszéltük Micával,hogy jól kifogtátok a pocsék időt!Kép
Hiányoztál a kis találkozóról és a felkészítő is nagyon jó volt.Majd bepótoljuk.Kép

A plusz-szemeket igyekszem máris növeszteni,hogy jól kifejlődjenek,mire szükség lesz rájuk.Kép
Bár tartalékban már most is van egy pót.

Betti!

Te már nagyon készülődsz!Kép
Tudom,hogy kisebb gondod is nagyobb lesz nálunk,de azért majd ha Kevin-baba megszületik értesítesz bennünket is?
Táblázat helyett a végére odaírhatnánk a hetet+napot.

Mica!

Máris durmolsz?Kép

Üdv.

Kata
23+6

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Kata,
durmol a fene, csak a matav tett keresztbe a netezesemnek, mert vmi kozponti hiba volt, se az adsl, se a telefonvonal nem elt (ha telefonaltam volna vhova, akkor foglalt jelzest adott a tarcsazas utan, ha a mienket probaltam hivni, akkor a holgyhang mondta, hogy atmenetileg nem kapcsolhato). Most probalja az apja az a'gybakiserni Gyuszkot, hat ezt meglesem, nagyon nem akar menni Kép Jajj, szegeny lurkom, delutan beszerezte elete elso darazscsipeset.. hat az orditast szerintem meg te is hallottad Kata Pilisen Kép Najo, en is megijedtem egy kicsit, mert bar en nem vagyok allergias, batyam es keresztlanyom az a darazs- es mehcsipesre, igy lestem, hogy a gyerkocon jelentkezik-e vmi... halistennek "csak" a mutatoujja (ott csipte meg) lett hurka-formaju, de mostanra az is eltunt Kép
Ma amugy szarazon megusztam minden esofelhot Kép Viszont cserebe annyi melom volt, hogy usztam benne... KépKép

Momo,
udv ujra itthon Kép sajnaljuk, hogy kifogtatok a rossz idot is, gondolom nem egyszeru egy lakasban annyi novel Kép Szolj, hogy mikor futhatnank ossze, viszem akkor a fiam haztuznezobe KépKépKép
A talalkozot meg hajrazni kene, latod, Betti lassan szul Kép

Betti,
Az igazi fajast tutira eszreveszed Kép En mar a 15 perceseknel tudtam, hogy itt vmi elindult, pedig csak masnap este lett meg Gyulafi Kép Sokan hulyesegnek gondoljak ezt a leirast a konyvekben, de tenyleg igy van.. amikor ott vagy, es benne vagy, akkor erzed, hogy itt az idod. Kép Vagy csak en voltam igy?
A talalkozot meg megprobaljuk osszehozni, latod, mar Momo is elokerult, sot felajanlotta a helyet Kép
Amugy szept. 6 Apukam szulinapja Kép

Nah, gyorsan es frissen ennyi Kép
Alszol mar pilisi rem? Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Jajj, mea culpa Kata, lemaradt a szep het es nap a vegerolKép
Szoval:

udv,
Mica
17+5
KépKépKép
mica
 
 


Szia Mica!

Azt hittem már álomkóros vagy megint.Kép

Gyuszkónak a hurkácskára küldök egy gyógy-puszit,tessék majd átadni!KépEgyébként most,hogy mondod,mintha tényleg hallottam volna valamit Irsa felől.Kép
Ma párom 24-ezik,csak reggel jön haza,elég lassan megy így az idő,nincs kit traktálni.
Na,majd holnap bepótolom!Kép


Matáv pedig ne szórakozzon,el nem tudtam képzelni mi ez a nagy csend!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Az teny, hogy faradt vagyok, de miutan holnap szombat, es durmolhatok delutan a legenykevel, igy batrabb vagyok az ejszakai elettel Kép Hurkapuszi kesz, az erte kapott nagy mosolyt ezuton kozvetitem Kép (kb, mint a fenykepen, csak edesebben mosolygott)
A miert kerdesek halmazat pedig most elvagtam egy "aludj, majd holnap elmeselm"-el, mert mar a szeme kicsit ragadt le, de kerdezni mindig tud.. Kép
Ahha, most mar tudom, hogy miert nem vagy alomkoros, nincs kihez bujni.. ez ismeros, amikor parom lent volt segiteni anyukameknal a lurkoval, en meg itthon "egyedul" 3 napig, hat en is olvastam ejfelig, aztan reggel meg ugy ebredtem, mint akit kimostak es meg az oblito programot is megkapta 800-as centrifuga fordulattalKép

Nah, kezdek mar faradtni, ilyenkor jon ki a hulyeseg rajtamKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Sikerült 1-kor elaludnom!!!Kép
Viszont kellemetlen volt az ébredés:a jobb lábam úgy begörcsölt,hogy csak pihegni tudtam,még most is fáj.Kép

Gyuszkónak hogy van az ujjacskája?

Párom hazajött,de már alszik is,íme a jó házasság titka.Kép

De ma felpezsdül az életem,mert ugyibár szombat van és hova kell mennem?Na,hova?
Hát a Tisztelendő Úrhoz!!!Kép

Látod,rajtam a hülyeség állandóan kiütközik,nem kell feltétlenül fáradtnak lennem hozzá.

És azt nem is mondtam még,hogy tudod-e mennyire jóóóóó zuuuuhaaanyooozniiiiiii???!!! KépKépKép

Na este benézek,legyen szép napotok!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata Kép

Nah, azert nem vitted tulzasba a koran-lefekvest Kép Jajj, a gorgoles viszont ismeros dolog, akkor utaltam a legjobban, amikor sietnem kellett volna WCre hajnalban, es akkor gorcsolt be a labam... es ugy fajt, hogy szoszerint majd bepisiltem Kép

Gyuszko ujja? Hat ha en igy regeneralodnek, akkor a gyermekagyas idoszak osszesen tartana 3 napig Kép Este mar se dagadt, se piros, es nyugodtan hasznalta is, ejszaka se okozott nala semmi problemat. Ma mar vigan dugdosta a zsiraf orrahoz Kép ugyanis ma delelott gondoltunk egyet, es felmentunk allatkertezni, mert imadja a lurko is, meg mi is Kép Mondjuk kicsit keson, 10kor indultunk, 11 utan mentuk be az Elefantos kapun, de megerteKép
Jah, es igy legalabb kialudtam magam, mert csak fel9kor keltunk Kép Igy a delutani szundikalas ki lett love, mert lurko is a kocsiban aludt hazafele jovet.. de most nekiallok egy kicsit pihenni, igy a kesoi ebedkeszites utan Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Jajj, a feledekenysegem: reszletes leirast kerek az Atyaval valo talalkozasrol KépKépKép

Es zuhanyozz sokat, foleg hidegben, hatha lehulsz az Atya utanKépKépKép

Udv,
piszokMica
mica
 
 


Momo jelentkezz Kép

Mondj egy cimet, hogyha mar itthon vagytok, viszem a fiamat terepfelmeresre KépKépKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ma ilyen kirándulós nap van.
Mi is kimozdultunk kicsit,van itt egy ún.Gerje-part,a 4-es mellett,amolyan tájvédelmi terület.
Tök jó hely,lehet szaladgálni,meg üldögélni a padokon.
Szóval itt voltunk délután és az jutott eszembe,hogy egyszer csinálhatnánk ott is egy találkozót,piknikkel egybekötve.
Szerintem a gyerekek is élveznék.

Mica!

Nem akármilyen pap ez,a dolgozószobájából egy elég rendesen felszerelt konditerem nyílt.
Nem,mást(pl.a hálószobáját)nem láttam.
Megvan az engedély,és úgy döntöttem nem fog ártani,ha újra megkeresztel és hittanoktatást is fogok igényelni.KépKépKép

Én is meg szoktam lepődni,hogy a gyerek milyen gyorsan gyógyul mindenből.
Gyuszkónál szerintem a gyógy-puszim is sokat nyomott a latban.Kép

Lábgörccsel még nem jártam úgy ,hogy éppen Wc-re kelljen sürgősen mennem,de ha ma így lett volna,valószínűleg nem érek ki.Kép

Tök jó lehetett az állatkert!Kép
Hétvégére kettecskén maradtunk?

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Na,úgy tűnik magamban is jól eltársalgok: KépKépKép

Sziasztok!

Még eszembe jutott a Hbony UH-témához,hogy eddig én is kérdeztem,de nem fogadta el a pénzt.
18. héten kértem videót (otthon derült ki,hogy semmi nincs a kazin-de ez nem hinném,hogy a Habony hibája)és mielőtt kimentem adtam pénzt és megköszöntem-ő is és ennyi.
De "csak úgy "eddig nem fogadta el.

Na megyek,sor áll a gépért.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Ez ismeros tema, hogy sort all az ember a gepertKép Nekem 2 akadalyt kell legyoznom, a fiam mesenezeset es a parom jatekkedvetKép Most epp en nyertem, bar kis csalassal, mert lurko az apja laptopjan nez meset, es parom is kijatszotta magat a delutan folyaman Kép Most epp vegigneztuk a Hair-t, es gyorsan belopoztam a gep ele Kép
Most epp lurkofektetes jon, mert ahhoz kepest, hogy delutan csak 1 orat aludt, azt is autoban, egesz eber Kép

A pappal tessek vigyazni Kép Milyen vallasu is? Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia!

Sajna az új gáztűzhelytől sem lett ám több kedvem a főzéshez!Kép
Végül is megcsinálom,kedvem is akad,de nem mindig.
Te szeretsz főzőcskézni?
Mondtam Diának a másikon,hogy majd valamikor összehozunk egy képet.Nem tudom mit szólnak majd,de szerintem tényleg nagy hasam van,kb.mint aki jövő héten szülni megy.Aztán majd csüng a térdemig megint...KépKépKép

A pap katolikus.Kép

Lehet,hogy már Gyuszkó sem fogja hamarosan igényelni a nappali alvást?

Na,jó éjt!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kép

Nah, rolam se mintaznak meg a konyhatundertKép Pedig parom es a fiam szerint jol fozok Kép Mar amikor van ra idom, ugybar.. Hetkozben mindenki eszik fott kajat a "melohelyen", meg a fiunk is a bolcsiben, igy estenkent ezzel nincs gondom, a hetvegei fozocske meg annyira nem veszes Kép Bar neha, amikor jonnek a parom ismerosi (szerepjatekosok), akkor osszesen 4 ferfi+1 gyerek+ en a kajaltatasra szorulo egyen, es ez szep adagokat szokott jelenteniKép

Jaja, olvastam azt a topikot is, irtam is DianakKép

Nah, katolikus.. nesze neked Coca-Cola light reklam.. lattad mar?Kép Nekem nagyon tetszikKép
Foleg az atya benne.. Kép

Nem tudom, hogy leszokik-e az alvasrol, mert a bolcsiben is jokat alszik, itthon is szokott 2 orakat durmolni, tehat meg igenyli (es altalaban magatol megy lefekudni, tehat erzi, hogy szuksege van ra). Majd az oviban ugyis leszokatjak egymast az alvasrol, keresztlanyom is ott szokott le, meselte is, hogy a tobbiek mondtak, hogy ne csukja be a szemet, ugy nem fog elaludniKépKépKép

Joejt mindenkinek, meg holnap pihi, aztan hetfon megyek mozizni vegre Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Szia!

Nesze neked főzés,még ötletem sincs mára,a tegnepi bácskai rostélyosból maradt valamennyi,de az kevéske.Kép

Reklámot láttam,nagyon jó!Kép

Férjed mit dolgozik?-lehet,hogy már mondtad?Ez a szerepjátékos-dolog szöget ütött a fejembe.

Hát igen,tanulnak az oviban sokmindent...

Holnap mikorra is van időpontod?Írsz utána?

Tényleg,Neked nem is tudnék kislányt elképzelni!
De biztos meg tudnád szokni a kis copfost.Kép

Megnézem mit is főzzek,ideje most már.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kép

Nekem megoldott az ebéd fele, mert lurkó bevásárlásnál kijelentette, hogy vegyünk több tejet, mert palacsintát kér. Az pedig Apa munkája, nálunk ő szokta elkészíteni a palacsintát, teljesen az alapoktól Kép Szóval fél szabadnap Kép

Apa rendszermérnök, teljes számteches család a miénkKép Korábban rendszergazda volt egy szolgáltatónál, most biztonsági résszel, tűzfalakkal foglalkozik a Matávnál. A szerepjáték már 1999 óta jelen van az életünkben, akkor még Pesten laktunk albérletben és ott találkoztunk. Amióta leköltöztünk a fiúk járnak le hozzánk, sokszor minden szombaton, időnként azért van kihagyás.

Nemcsak az oviban, a bölcsiben is ragad rájuk a tudásKép Azóta karamboltoznak az autók is.. nade vmit vmiért, viszont azóta rendesen eszik pl.

Nah, megyek almát szedni, hogy legyen egy kis leves isKép

Holnap 10.10-re van időpontom, úgyis jövök netre, ha hazaértem, szóval a beszámoló nem marad elKép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Tavaly költöztünk Pilisre, szerettem volna fellendíteni a társasági életet, (ha élőbe nem sikerült bekapcsolódnom, akkor gondoltam majd a neten) de sajnos a topik, amit nyitottam nem túl népszerű Kép szóval csatlakoznék hozzátok Kép.
Van egy 15 hónapos fiam. Elolvasgattam az eddigi hozzászólásaitokat, (nagyjából képbe vagyok talán) akkor most tulajdonképpen majdnem mindenki babát vár? Kép (gratula!) Olyan jó nektek, amikor én voltam terhes akkor rajtam kívül nem volt senki (mármint a közvetlen környezetemben Kép )
Kata!
Köszi, hogy írtál. Már kigondoltam, hogy kapok az alkalmon, hogy Pilisi vagy és elhívlak tornázni, mert egyedül nem megy Kép de utána olvastam, hogy neked is van társaság a pocidba és akkor, ez most mégse aktuális.

Szilvi

Ja és ha tudnátok ajánlani egy normális fogorvost Irsán vagy Pilisen, vagy valahol a közelbe akkor azt nagyon megköszönném.
sylva
 
 


Szia Szilvi!

Orulunk, hogy itt vagyKép Jol latod a helyzetet, egyenlore mindenki pocakos, Betti lesz a leghemerabb tul rajta, neki mar csak 5 het van hatraKép
Az teny, hogy sokkal jobb igy, tarsasagban pocakoskodni, mert sajnos en is megtapasztalatam, hogy milyen egyedul kismamanak lenni.. Mar ugy egyedul, hogy se baratno, se senki, akivel ilyenrol jot lehetne beszelni.

Udv,
Mica

Jah, fogorvos, Irsan haziorvos rendszeru van, telitve betegekkel.. en Pestre jarok/jartam a gimis osztalytarsnomhoz, aki fogorvos lett, de most mar nem praktizal, mert szept. kozepen maga is anyuka leszKép
mica
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Jó,hogy itt vagy!Kép
A Pilisen rendelő fogorvosnőt nagyon-nagyon tudom ajánlani!!!
Sajnos nincs felírva a rendelési ideje,de annak könnyen utána járhatsz.
Tavaly kénytelen voltam elmenni hozzá és mindent megcsinált amit kellett.Hozzá kell tennem,hogy félek a fogorvostól Kép .de nagyon ügyesen dolgozik és hozzá még kedves is.Viszont sokan járnak hozzá-de telefonon kérhetsz időpontot (nem tudom mennyire tartják be ).
Szóval mindenképpen őt javaslom,a másik pilisi fogorvos (férfi )állítólag szadista.

A tornában szülés után benne vagyok ám!Kép
Hova jársz,mennyi időnként?

Egyébként én úgy látom Pilisen egyáltalán nincs társasági élet,vagy csak én engem kerül el,esetleg én kerülöm el,szóval érted...Kép

Na,de most már nem vagy egyedül és valamikor össze is futhatunk,addig is Mica és én általában itt vagyunk,a többiek is jelentkeznek szerintem hamarosan.


Mica!

Így könnyű a háziasszonykodás!Kép

Kíváncsi vagyok milyen lesz holnap,remélem rendes dokit fogsz ki.

Képzeld,végre rendeztük a szőlőt,mert ugye katasztrófális volt már.
Most se olyan,mintha Bálint gazda csinálta volna,de fogjuk rá...Kép

Erről a szerepjátékról már hallottam,de nem nagyon vagyok kéoben.

Akkor Ti amolyan PC-guru család vagytok?

Tényleg,Te mindig sz.géppel dolgoztál?

Szóljál,ha sokat kérdezek!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

A szolo az nalunk is orok hadakozas, en, aki soha nem nyultam ilyenhez, most lazan metszek... ha nem jol, akkor nem jolKépKép
Most epp a csibek a kotlossal rendezik a szolo kozet, szabadon garazdalkodnak es asnak...Kép

A szerepjateknak sok fajtaja van, ok egy felet jatszanak, M.a.g.u.s. a neve. En is jatszottam veluk anno, mostanaban nincs ra lehetosegem, mert valakinek a gyerkocot is le kell kotni, hogy a fiuk legalabb jatszani tudjanakKép

Naja, a mi csaladunk teljesen szamtechesKép Mar a gyerek is kezdi, mesenezes profin mukodik nala, CD -t cserel a gepben, es elinditja maganakKép En, a kepesitesem szerint programozo vagyok, de bevallom, hogy ha kellene, most nem tudnam hirtelen eloszedni a tudasom, mert olyan regota nem programoztam. Pedig anno profin ment, a vizsgaprogramomat, amit irtam, a mai napig hasznalja a szolnoki foiskola informatikaja.. regi szep idok Kép
Amugy a gimiben kezdtem a vonzodast a szamitogepek irant, eleg muszaki voltam vilag eletemben.
Naja, ebbol jon most az is, hogy az autoval is en jarok a szerelohoz... nah, meg az is, hogy parom szerint nekem hamarabb megcsinalnak barmit a szerelok KépKép

Nah, mara ennyi, eleg volt a delutanbol, estebol.. jah, azt nem mondtam, hogy delutan leugrottunk anyosomhoz, vittunk ezt-azt neki, foleg almat, es kicsit atalakitva ugyan, de vissza is hoztuk azt.. mint almaslepenyt KépKépKép

Udv,
Mica

Ui: holnap UH utan jelentkezem vmikor, mert utana meg butorbolt, konyvtar.. jajj Kép
mica
 
 


Sziasztok!

Remélem nem baj, ha ideverődök hozzátok?
Én Monoron lakom és van egy 8 hónapos kisfiam. Igazából nincsenek itt barátaim, jó ismerőseim, csak a párom rokonai és elég nehézkes felvonatozni Pestre.
A pocaklakókhoz gratula, aki babát várKép

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok,

No, mi is túléltük a hétvégét. Anyukáméknál voltunk, akikhez laza 3 órás autóút vezet, szóval nem volt egyszerű eset, mivel az én gyermekem nem tud az autóban aludni, egyhelyben ülni meg (ráadásul lekötözve) nem igazán az ő vérmérsékeletének való - gondolom más gyermek is nyüglődne ezerrel Kép

Szóval mi is fiúkat várunk, ráadásul a doki nem lát semmi olyat, ami kétpetéjűségre utalna. Szal ha "szerencsém" van, akkor még a megkülönböztetéssel is bíbelődhetek. Én mikulásra vagyok kiírva, szal itt a sorban asszem utolsó előttiek vagyunk a magunk 22 betöltött hetével - éppen ma.

Újakat üdvözlöm Kép

Momo,
Jó újra hallani felőled. Taliban benne vagyok, és ezúton üzenem Bettinek, hogy a szállítását szívesen vállalom Kép természetesen Mendivel együtt Kép Sajnálom, hogy a nyaralás nem lett felhőtlen, de ilyenkor gondolj arra, mi lett volna, ha végig esik az eső, esetleg az egyik meg is betexik stb - ugye, hogy milyen jó volt??? Kép

Most viszont mennem kell Kép

Ja, Betti,
Még sosem kértem videót, de képet eddig szinte mindig kaptam Kép

puszka mindenkinek:
heppi
22+0

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Nah, vegre hazaertem nagy korutambol, ami egy UH-t is magaban foglalt, mint irtam. Szerencsere csak 3man alltunk sorban a vizsgalatra, igy eleg gyorsan ment a dolog. Babocam jol van, minden okenak tunik nala. BPD 42 mm, most 18+1 nel vagyunk, Gyuszkonak anno 19+1nel neztek, neki akkor 49 mm volt, tehat kb. hasonlo meretuek eddig. A vegen nem bannam, ha egy picivel kisebb lenne, mert a 4150g szep suly volt..

Most gyorsan ennyi, szerzek egy kis kajat maganak, aztan rohangazas mindenfele.

Udv,
Mica

Ui: Udv Amaryl, jo, hogy egyre tobben vagyunk errefele Kép
mica
 
 


Sziasztok!

Amaryl!

Egész nyugodtan "verődj hozzánk"!!!Kép
Szerintem nagyon jó,hogy olyan sok dolgot meg tudunk itt beszélni.

Mica!

Úgy látszik gondolatolvasó vagy,mert éppen hívni akartalak,hogy mi volt,de gondoltam várok még egy kicsit,nehogy UH közben csörgesselek.Kép

Aha,szóval nem ismerted meg Habonyt?!
Nekem rossz az arcmemóriám!
Az UH-hoz simán odataláltál?KépKépKép (De izé vagyok ma).

Örülök,hogy minden rendben van és ilyen hamar végeztél!

Ma Raullal lejártuk a lábunkat,voltunk kicsit csavarogni.
A felkészítős délután óta be vagyok sózva,állandóan császkálok valahol.
Mondjuk nincs ki hiányoljon,párom ma is 24-ezik.Kép

Írtad,hogy a kertészkedés Neked is még a gyakorlás stádiumában van-erre csak azt tudom mondani,hogy a mi kertünkben háromszor annyi növény volt,amíg kezelésbe nem vettük őket. Kép

Gyuszkó barátom hogy van?
Este majd írjál,hogy milyen napod volt.Kép

Heppi!

Kicsit aggódok én is,mert Anyuékhoz nekünk majdnem 3 órás lesz az út és utána még a lagzi-nem tudom hogy fogom majd bírni.
Raul szeret utazni szerencsére.

Egypetéjű ikerfiúk?!Nem semmi!KépKépKép

Tényleg:azt tudom,hogy Betti kisfia Kevin lesz,Nektek van már név-ötlet?Nekünk Patrikunk lesz.

Ledőlök egy kicsit,mert az elefánt megirigyelné a bokáimat.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Nah, latom a beszolas-kedved nem mult el a hosszu setavalKép
Szoval igy van, nem ismertem meg Habonyt, mert miutan 1x lattam, akkor se a dokival torodtem, hanem azzal, hogy tenyleg beboca van-e a pocakomban, igy nem neztem meg jol a vizsgalatot vegzot. Most meg miutan egyik fule a telefonon volt, es ugy meregette a babocat a pocakomban (szivbajt hozva ram, hogy mit mereget a baboca fejeben annyit, mar azt hittem, hogy vmi cisztat talalt..de aztan kiderult, hogy a kamrakat nezte), igy ismet nem az arcaban gyonyorkodtem, hanem kihasznaltam a plusz perceket, es a pocaklako gyonyorusegemet nezegettemKép Igy meg arrol is lemaradtam, hogy igazan rakerdezzek, hogy fiu vagy nem fiu, de majd lesz meg erre ido, meg az elozo UH engem eleg jol meggyozott, hogy fiu a szentem Kép
Gyuszko baratod nagyon jol erzi magat, tegnap delutan nem volt hajlando aludni, igy ugy mentunk le Szolnokra, hogy a lurko alvas-mentes volt. Eredmeny: hazafele jovet bealudt az autoban Kép Ennek kovetkezmenye: ezek utan (fel ora alvas) meg este 10kor is rikoltozva rohangaszott a lakasban, almossag a kanyarban..Kép Orulok, ha 11 fele elaludt, de akkor mar en is agyban voltam Kép
Most epp ferfi-hiusagprobat csinalt, a digitalis merleget teszteliKép Bar most fogyott, "csak" 18.4 kg Kép A magassaga meg 99 cm Kép
A rohangaszasrol annyit, hogy mentem volna butorboltba - hetfon zarva; mentem volna konyvtarba - ebedido.. ezek utan nem csodalkoztam rajta, hogy 10 percet kellett allnom a vasuti atjaronal, mert epp tolatgatott egy mozdony...

Hajajj, a nevadas, en mar piszkalom paromat, hogy mondjun vegre olyan fiuneveket, ami neki is tetszik, mert en mar lassan az utonevkonyv fiu nevek fejezet felet felsoroltam, de egyik se nyerte el a tetszeset. Es lon, tegnap vegre hallottam tole egy fiunevet: Zoltan Kép Haladas, hatha lesz meg tobb, es utana valaszthatok. Daniel, Bence pl. kilove, ezeket en javasoltam Kép

Nah, kiselefant, pihentel mar? Lurko bolcsibol hazahozva, igy nalam pihenes kilove mara..KépKép
Pedig jo konyveket hoztam ki a konyvtarbol, 3/4 terhesseggel, szulessel kapcsolatosKép

Az udvarunk lassan a mini-allatkert kepet veszi fel, ahova nezek, kotlost latok kiscsibekkel Kép
Mindenki szaporodik Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Hali,

Igen, vannak nevek, de nem akarom iderakni a nyilvánosságra. No nem miattatok, de a családomból bárki idetévedhet unalmában, tudják, hogy itt szoktam lenni néha. Namost a családnak nem mondunk semmit, mert Orsival is annyit kínlódtunk: az egyiknek ez nemteccik, a másiknak az, a harmadik megsértődött, mert mittomén... szóval most rutinosan nem mondunk semmit, aztán meg már kénytelenek lesznek elfogadni, ami van Kép De szerencsére miután megtudtuk, hogy két fiú, kb 2 napon belül megvoltak a nevek. Azért két lánnyal nehezebb lett volna.

na vinnyogás van

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia mindenkinek!


Mica!
Ennyi egykorú babát, tényleg tök jó, majd váltjátok egymást a kórházba Kép Milyen másodszorra terhesnek lenni? Én is annyira szeretnék (még nem komolyan) csak mindig úgy irigyelem a kismamákat nagy pocakkal, annyira jó, tök izgalmas. Én sajna nem tudtam eléggé értékelni, mert mire felfogtam hogy most tényleg terhes vagyok addigra szinte már meg is szültem Kép. Persze az is belejátszik, hogy valahogy sokkal 'romantikusabbnak' képzeletem az 'első terhességet' ami viszont a meglepetés után, inkább kicsit versenyfutás volt az építkezésünkkel Kép. Aztán talán (pont ezért?) már a következőt is megint túlidealizálom?????? Kép

Kata!
Sajnos a pilisi dokinőnél már járt a párom (neki kéne sürgősbe) csak az a baj, hogy 4 hét alatt egyetlen egy fogát sem csinálta meg… kinn ül a váróba 1 órát minimum, aztán behívják és kb 5-10 perc múlva már kész is van. Egy héten csak egyszer lehet menni, és mivel Pesten dolgozik 3 műszakban ez nagyon nem megoldható. A hátsó fogak nem lényegek azzal majd járna hozzá, mert nem olyan sürgős, a nagy segítség az első fogakra kéne, és azzal itt nem akarnak addig foglalkozni, amíg hátulról el nem jutnak odáig, esztétikailag pedig azért nem mindegy mire kerül sorra Kép.
Akkor te most melyik oldalon laksz? A síneken innen vagy túl? Na ezt jól megkérdeztem. Mi síneken túl lakunk a Kölcsey u-ban, ez az az út, ami Nyáregyházára megy.
Hát mondjuk én sem vagyok az a nagydumás csaj, és valahogy nem sikerült megtalálnom a társaság magját Kép Mondjuk keveset mozdulok ki, meg sokat vagyunk Pesten is, de ha lenne valami program vagy valami, ahova el lehet menni, hiányzik a mozgás, az emberek, a társaság. Írtál valami játszótérfélét, de nem vagyok annyira képbe (csak a rendelőnél van játszótér nem?) szóval jó lenne valami jó kis hely, ahol lehet cseverészn, a srácoknak meg játszani. Most kezdek kicsit besokalni az otthon ülősdiből meg aztán a sárcomnak se túl jó ha egész nap csak engem lát  de azon kívül hogy max elsétálok a boltba nincs túl sok lehetőség Kép
Tornára nem járok, csak szeretnék de képtelen vagyok egyedül elmenni akaratom nulla, mellém egy hajcsár kellene Kép A szomszéd-barátnőmmel sikerült elkezdenem járni már egyszer, csak ő a második alakalom után terhes lett Kép (na nem a tornától Kép és így megint abbamaradt.
Akkor te most a 6-dik hónapban vagy? Névügyben hogy álltok? Valamikor tényleg csinálhatnánk valami programot. Kép


Szilvi
sylva
 
 


Amaryl!
Ja valamikor jó lenne már nyaralni, de csak jövőre mennénk, csak gondoltam utánnaérdeklődöm mert azt viszont tudom, hogy korlátozott számban adják és tök hamar elfogynak. Régebben úgy volt, hogy dupla annyit ért mint amennyiért megvetted, és a az elfogadóhelyeken beváltották. Most nem tudom hogy működik.
Valaki nem tud róla esetleg valami?
Kép

Szilvi
sylva
 
 


Szia Szilvi,

ilyen jo tarsasagban, ennyire jo vedonovel es terhesgondozassal nagyon jo erzes terhesnek lenni. Foleg ugye azert is, mert az elsonel fellepo bizonytalansagok, es az ismertlen dolgok ma mar ismeroskent jonnek elo. Ezert is volt olyan jo a szuloszoba-latogatasKépKép Kataval lefarasztottuk a szulesznotKép Mi aztan kikerdeztuk...

A rossz csak annyi volt ebben a terhessegben, hogy nem a masodik, hanem a harmadik terhessegem, es az elozo Mola-terhesseg miatt, ami vetelessel ert veget a mostaninal a 12. hetig nem igazan voltam nyugodt. Mostmar lassan orulni is merek neki, nem felve annyira attol, hogy ido elott elveszithetem.

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Kata,
remelem, hogy csak jot alszol, es nem mas miatt nem jelentkezel.. a beszamolom mar delutan ota csak rad var Kép

Momo,
pls jelentkezz, mondj telleg cimet, vagy valami elerhetoseget, hogy talalkozhassunk vegre, mert szeptembertol mar jon az ovodas korszaka fiamnak, es nekem a terebelyesedes, tehat nem leszek ilyen friss kismamaKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Itt Elefánt Asszonyság,ismertebb nevén:a Pilisi Rém. Kép

Mica!

Jól van na,fel nem ismerésben a nyomomba sem érsz!

Aztán csak nem képzelted,hogy a napod további részén is minden könnyen fog menni?!Sok lenne az a jóból.Kép
Kint üldögéltem du. a hátsó kertben,kellemesen szétfolyva a napozószéken,Raul pedig egy régi textilpelenkával a hátára tűzve rohangászott,mert ő volt a szuperló.Nincs ötleted,hogy a szomszédok mit találtak rajtunk olyan furinak? KépKépKép

Állatkertet a kiscsibékkel irigyelem,alig várom,hogy nálunk is legyen helyük.

Itt is van könyvtár,nem tudom eddig miért nem néztem be.Látod,mi mindenbe belerángatsz?Kép

Amint látod,ma este is hozom a megszokott formám.

Hát igen,valószínű,hogy az a szülésznő emlékezni fog ránk.Kép

A Zoltán szép név.Kép


Szilvi!

Akkor ezek szerint nagyon közel vagyunk egymáshoz:mi a Kandó utcában lakunk,nem kell átmenni az átjárón,ez az az utca közvetlenül a töltés mellett van.
Játszóteret nem tudok ajánlani,a rendelő melletti hajmeresztő.Kép
A Gerje part viszont nagyon szép hely,ismered?
Nyáregyházán pedig nagyon jó játszótér van,oda is érdemes elmenni.

Mi most építkezünk,bár csak egy kisebb bővítés,de már nagyon várom,hogy elkészüljön!

Miért éppen Pilisre költöztetek?
Nekünk nagyon megtetszett 2 éve,itt is ragadtunk.Hamarosan megtapasztalhattam az elszigeteltséget,amit részben magamnak is köszönhetek:nem tudok könnyen barátkozni és általában barátságtalan,távolságtartó benyomást keltek-mint arról szomszédasszonyom kiokosított.

Hát,így hogy írtad ezt a torna+rögtön teherbeesés dolgot,lehet,hogy még meggondolom elmegyek-e Veled szülés után!
Tudod,én már nem szeretnék több gyereket!KépKépKép
Bocs,de esténként hajlamos(abb)vagyok fárasztó lenni.Kép


Amaryl!

Péterfyben dolgozom a baleseti subintenzíven.
Szintén "zenész"?

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hehe Mica,egyszerre írtunk!

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Rem-SzuperloAnyukaKép

Nah, vegre, mar azt hittem, hogy valami nem oke feletek, ilyen soka nem szoktal piszkalodas nelkul hagyni Kép
Kepzeld, delutan felhivtam Habony dokit, hogy xy vagyok, 18 hetes kismama, es szeretnem megkerdezni, hogy vallalna e maganbetegkent, januar 3-as szulesi idoponttal Kép hat nem kuldott el, mondta, hogy menjek be maganrendelesre, es megbeszeljuk a dolgokat. Lehet, hogy csutortokon igy ismet Cegledre megyek. Parom kiakadtKép, mert o meg a legutolso infot tudta, hogy nem akarok dokit valasztani, es en elfelejtettem tajekoztatni a bennem lezajlott kerdesekrol..KépKép

A szomszedokkal en mar reg nem torodom, mondjuk 50%ban jol jartunk, mert legalabb az egyik oldalrol olyan lakik, akit nem zavar semmi es nagyon jo fej. Ot lattad, egy idosebb holgy, integetett nekunk, amikor itt voltal. Lurkot imadja, o latja el az allatfarmot, amikor elutazunkKép Most is kerdezte, hogy nem megyunk vegre nyaralni, mert o itt van es etet Kép
A masik szomszedban foleg a fiatalokat szeretjuk (az anyukat, akivel osszefutottunk) Kép Az anyosarol jobb nem beszelni, tipikus sznob.. nade mindegy, jol elvagyunk, illedelmes viszonyban Kép

Hajra, irany a konyvtar.. nalam nagyon bevalt, mer imadok olvasni es igenylem is, viszont nagyon gyorsan olvasok, igy megfizetni nem lehetne a konyvigenyemet. Nos, erre talaltak ki a konyvtarat, bar eleg sok szamomra hasznavehetetlen konyvek vannak Kép Ma epp megkerdezte a konyvtarosno, hogy jon a kisteso? Bar mostmar a pocimon is jobban latszik, de o a konyvekbol tippelte, amit kihoztam pl. a Szuloszoba c. es a Kispapa-konyv c. olvasmanyokatKépKép

Nah, megyek aludni, bar ma este mar egyszer szereztem magamnak felora alvast.. aztan arra ebredtem, hogy nagyfiam ul az agyon mellettem, es 10 cm-rol bamul az arcomba KépKép amikor az apja bejott es megszidta, hogy "mondtam, hogy ne keltsd fel anyat", akkor artatlan szemekkel elmondta, hogy o nem nyult hozzamKépKépKép

Udv,
Mica
mica
 
 


Szia!

Ezen a gyerkőcök rééém ártatlanok tudnak lenni.És olyan nehéz haragudni rájuk!Kép

Jó hallani,hogy szeretsz olvasni,én is nagyon,előfordult,hogy amikor ezt elmeséltem egy társaságban,máris nagyon uncsinak és ósdinak könyvektek el.Kép
Majd ha megint találkozunk kibeszélhetjük a kedvenceinket!Kép

A szomszédokkal jól megvagyok,menetrendszerűen elbeszélgetünk valamiről és ennyi.
Egyedül a közvetlenül melletünk lakó sz.asszonnyal kerültünk mondhatni barátságba,hogy ennek mi lett a vége azt talán olvastad a másik topikban.
Az integetős Nénire emlékszek,tényleg aranyosnak tűnt és a kismama is.

Hurrá-hurrá,akkor Habonyt is rendszeresen kivesézhetjük!Kép
Én is megyek hozzá,csütörtökön lenne esedékes,de párom-milyen meglepő-dolgozik.Rault mégsem vihetem magammal,úgyhogy marad a jövő hét.
Biztos lesz olyan,hogy ott is összefutunk.Kép

Akkor holnap dolgozol?

Szép álmokat,vagy jó reggelt,attól függ mikor olvasod.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Hát reggel van, vagyis már javában telik a nap, láthatod. Most értem be melóba a szokásos reggeli rutin után: öltözz már, haladjunk, nah, késik a vonat szokás szerint.. Kép Viszont jól utaztam, mert tegnap kivettem a könyvtárból a Szülőszoba c. könyvet és azt olvasom épp. Az első történet kapásból a cegledi kórházban történik Kép
Ha jobban ismerne Raul, akkor mondanam, hogy hozd el, majd váltjuk egymást a dokinál, de nem tudom, hogy mennyire tűri a várakozást és pl. engem Kép
Ha nem megoldható, akkor majd máskor összehozzuk, novemberig csak van még rá lehetőség Kép
Nah, nézem a melómat, de vagyok folyamatosan, ilyenkor délután fél3ig szoktam nézni a társalgást Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Talán kicsit félreérthető voltam múltkor, mert még nem mentem haza, itt vagyok a távoli DunántúlonKép És végre megint süt a napKép
Szombaton elnéztünk a csajokkal és a férjemmel a babanetes talira, végre dumcsizhattam helyesírási hibák nélkülKép, csak szokatlan volt a pangás az elmúlt évekhez képest.
Tegnap dokinál voltam Pesten, néztünk UH-t is, Emese jól van és már majdnem 2 kiló a csöppemKép Kis szépséghiba, hogy a külső méhszájam már 1 centire nyitva van, de hát én megmondtam, hogy nem várom ki a végétKép A kiírt időpontot is átszámoltuk újra a dokival, mivel neki valamilyen rejtélyes csoda folytán a saját naptárába szept. 9-re voltam kiírva, én meg nem győztem tiltakozni, hogy akkor még nem szülökKép No azért előrébb jött a szülésem szept.26-ra amiből az én tempómmal még legalább egy hét levonandó...szóval már alig van hátra valami..jujKép Kezdhetek babarucikat mosni, meg kórházi cuccot pakolászni...

Mica,
jövő héten már otthon vagyok, ne aggódj, nem feledkezem meg egy ilyen jó minipasi anyukájárólKép
Pontos címet majd inkább magánba, a telcsiszámodat is felvéstem már a múlt héten, amikor itt nagy könnyelműen megadtadKép
Jó tudni, hogy ti ilyen számítógépes zsenik vagytok, mert nekem bizony (bár imádom a technika vívmányait) sokszor meggyűlik a bajom az én szuperokos gépemmelKép És mire agyilag eljutnék a megoldásig, a csajok újabb csínytevései szétzilálják a gondolataimat, azt meg már inkább nem is említem, mennyit hagynak a gép elé ülniKép
A Zoltán nagyon szép név, az öcsémet is így hívjákKép

Kata,
ha ez vígasztal, én sem vagyok egy társasági lény, nehezen találom fel magam új környezetben, itt Irsán is sokat szenvedek miattaKép
De itt a neten állandó szómenésem van, ha egyszer nekiülökKép
Férjed munkarendje miatt nem irígyellek, nekem már az is sok, ha hajnaltól késő estig nem látomKép

Szilvi, Amaryl,
üdv közöttünkKép A pocakmentesség nem akadály, majd mi kedvet csinálunk az újabb pocakeresztéshezKép

Heppi,
az én lyányaim se bírják a hosszú utakat, ezért a saját halláskárosodásom elkerülésére mix. 1,5 órás autóutat merek bevállalni velük. Még szerencse, hogy nálunk ennél messzebb nem lakik rokonKép
Azért élőben majd elmondod a névválasztás eredményét?

Szóval ha már így feldobtam, a jövő hétre már szervezhetünk hozzánk talit, megpróbálom gyorsan összekapni a házat, ki tudja, a férjem milyen bulikat szervezett a távollétünkbenKép
Egyelőre nem tudom, lesz-e olyan nap, ami nekem nem jó, talán a szerda,de még ez sem biztos. Azért ti is nyilatkozzatok, kinek mi nem jó a jövő héten, hátha össze tudjuk még hozni a dolgotKép
Igyekszem olvasgatni, de a pocsék netezési lehetőség miatt nem tudok továbbra se minden nap jönni, na de majd ha hazaérekKép


Momo
32+2 (de ugye nem köveztek meg, ha 1-2 nappal elszámoltam?Kép)


Momo
momo
 
 


Szia!

Most értem csak gépközelbe.

Nálunk van párom unikahúga és a barátnője(mármint az unokahúg barátnője,nem páromé Kép ).

Valamikor novemberig biztos összehozzuk Habonyt is,Raulért nem kezeskedem,nem szeretnék megint beégni.Kép

Ma nincs túl jó napod?

Milyen a ceglédi történet és maga a könyv?
Érdemes elolvasni?

Este benézek!

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: