Új privát üzeneted érkezett!

Halihóóóó!

Egyátalán nem vagyok letörve, csakazt sajnálom, hogy a pezsgő még várat magára Kép Próbáltam alkudozni a családdal, de nem engedtek a cserép a helyén-ből. Kép

Különben ti jól vagytok?

Én nem szeretem a csípőset, úgyhogy nekem ilyenek soha nem hiányoznak, és mi is tejföllel meg kenyérkével esszük.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Írjatok nekem sokat, mert egyedül vagyok. Kép Vagyis anyuékkal mert a párom dolgozik és csak 1/2 11 körül jön haza. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Akkor most majd virraszthatsz, ugye?

Csak icipici csipősséget szeretek én is ám, ne durvára gondolj!

Holnap paradicsom leves lesz, meg pizza (sonkás-brokkolis-kukoricás-sajtos)

Még az jutott eszembe Cirmike ezt tőled kérdezném. Neked Roli még rácsos ágyban alszik?

Ui. most gyűjtenem kell az infókat, az átszoktatás-problémájáról. Tegnap este 50 percet feküdtem mellette, mire elaludt és kilopózhattam mellőle, ma délben pedig kerek 1 órát. Hát mit mondjak...
Most a férjem feküdt mellé, de már több mint 1 órája nem jött ki, viszont hatalmas a csönd, úgyhogy szerintem ő is elaludt!!!

Hajni, segíts nekem abban, hogy ezeket a vigyorgó, meg szomorkodó arcocskákat (giffek?) hogy rakod a szöveg közé, hol találok ilyet?
Bocs, megint a hülyeségemért.

lola77
 
 

 
 

Nem hülyeségek Kép

A nevetőst azt kettőspont utánna zárójel Kép
A vigyorgóst azt kettőspont utánna O-betű Kép
A szomorút azt kettőspont uánna zárójel
Azt hiszem nincs több

Remélem érthető volt.

Addig úgysem tudok elaludni, míg haza nem ér Kép. Bár azt mondta hogy ne várjam meg, mert holnap korán kelünk, de úgysem tudnám megtenni. Reggel ötig is hajlandó voltam várni Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszönöm a segítséget!

Itt kell hagyjalak, mert én is korán kelek 6-kor és még megyek tisztálkodni, ágyat csinálni.
Jó éjszakát!
(Már csak bő 1 órát kell várnod!)

lola77
 
 


Helló!

Ém itt vagyok. Ma is szétfagytam, de nagyon. 2 órakor jöttem haza, de még mindig 3 gatya van rajtam.Kép _De már van tetőablakunk Kép Nem tudom azóta mi történt kint, remélem az egyik oldallal már kész vannak. Tudjátok, lassú munkához idő kell Kép.

Veletek mi van? Gyerkőcök jól vannak?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A legfontosabbat kihagytam Kép Már teljesen elmúlt, jöhetnek az akciódús napok Kép Azt hittem már soha nem lesz vége. Bár ha a párom ilyen sokáig dolgozik nem sok az esélyem, de majd reggel késünk max a telekről Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Cirmike, küldtem neked emilt. Szólj ha nem kaptad meg légyszi, mert mostanában hülyéskedik a levelező.
Köszike
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nagyon uncsizom, úgyhogy lesz mit olvasnotok Kép. Remélem nem baj. Most csak azt akartam, hogy tettem be egy képet a profilomba a házikóról.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Vagyok... vége a katasztrófális hétvégének. Nagyon rosz volt. A fentiek miatt is, meg valahogy lelkileg is.

Most nagy álláskeresésben vagyok. Most meg emiatt izgulok. Hogy megfelelő legyen pénzben, munkában, a gyerek miatt stb. Aztán már december 1-től elkezdünk ovisak lenni (eddig úgy volt, hogy január egytől). Ez is kicsit kiakaszt lelkileg: félek, hogy nem fog sikerülni a szobatisztaság, félek, hogy bántani fogják, félek, hogy mivel ő a legkisebb (mindegyiktől legalább fél évvel), hogy kicsúfolják, ha nem lesz olyan ügyes, mint a többiek, félek elengedni őt stb. Szóval... ki vagyok. Nagyon fura így három év után újra új életet kezdeni, dolgozni, gyereket nevelni, háztartást vezetni. Tudom, hogy mindenki ezt csinálja, de akkor is fura. Nehéz.

Moon: örülök a terhességednek, nagyon klassz. Azért szerintem már nyugodtan mehetsz dokihoz. Ő azért tudja, hogy hogy lehet megvizsgálni és ráadásul, ami jól megtapadt az meg is marad. Ha valami történne a babával, az nem a vizsgálat miatt lenne. Köszi neked is a névnapi üdvöt!

Lola: Neked is köszi a névnapit, meg mindenkinek. Ágy ügyileg hogy álltok? Jobb egy fokkal? Minden kezdet nehéz, de arra gondolj, legalább külön alszik és azért neki is minden változás nehéz. Folyamatos munkakeresésben vagyok. Kb. 20 emailt feladtam, meg postán is. Majd meglátjuk. Nekem ez a fránya munkaidő a kockázatos. Soma jól van? Te már teljesen jól vagy?

Hajni: ügyik vagytok. Azért ne dolgozd halálra magad. Akkor lassan akciózzatok. Kétnaponta. És olvastam képzeld, hogy felesleges a gyertyázás, mert a spermák tudják hogy hova kell menni, és az nem baj, ha kifolyik, attól még egy pár eljuthat a helyére.
Nekem megvolt pár napig (nem annyira, mint szokott),aztán teljesen elmúlt, most meg ismét a wc papír véres volt. Semmi hasfájás. De most nem bosszankodom a dolgoktól. Tudom, hogy a fog. gátló felboríthatja a dolgokat.

Neki álltam a fogyikúrának. Hát iszonyat... a másik topikban adta meg Drika a receptet. Férje ettől fogyott rengeteget. Másfél hónap alatt 15 kilót. Az első két nap, elég nehéz volt, mindkét nap kicsit bűnőztem: mindennap reggelire csak gyümi, délben az első nap üres hús, vagy tejtermék meg vacsira is. Másnap délben és vacsira csak zöldség. Harmadnap csak gyümölcs. Negyednap csak tészta (majdnem üres). És utána kezdődik előlről. Ma vagyok a harmadikon, a gyümölcsnapon. Eddig egész jól bírom. Imádom a gyümiket, úgyhogy nem gond.

Viszont a hétvégék és az ünnepek elég nehezek lesznek. Már látom előre. Ha 20-25 kiló lement, akkor megállok. Addig koplalás.

Cirmike: köszi neked is a köszöntést. Hogy vagytok? Hogy érzed magad? Van már valami fura tüneted?

Puszi mindenkinek

Legközelebb péntek fele jövök.

De ma még vagyok kb. egy órát.

emeseanyu
 
 


HAJNI,
Sajnos nem jött át az e-mail.
Próbáld meg még egyszer.
Jól adtam egyátalán meg?
cirmike@vnet.hu

Ma anyukáméknál voltunk látogatóban Mosonmagyaróváron. Tök jól érezte magát Roli.
Kiültették a kertbe az egyik itthon félig tönkrement rózsámat. A rendes nagy ásót simán cipelte a gyerek!!!
Egyébként jól vagyunk.

Lola,
Roli még rácsos ágyban van. Jövő év elején fogjuk a nagyágyra átrakni, olyan kihúzhatós, de kényelmes ágykanapéra. A férjemmel 1 évig mi is azon aludtunk mikor még nem volt franciaágyunk.
Különben szerencsére mindig magától és egyedül alszik el. Mikor még az építkezés alatt egyszobában laktunk vele (majdnem 1 éves koráig) akkor is úgy altattuk el, hogy mi kijöttünk a szobából. Ezt szokta meg 3 hónapos kora óta. Egyébként bárhol máshol is elalszik, ha a saját hordozható ágyában van. Sajnos 8 hónaposan (szoptatás befejezése után) rászokott a cumisüvegre, így már az is az elalvás része. De ez legyen a legkevesebb, napközben már iszik pohárból. Már amióta az új házban saját szobában alszik még éjjel sem ébred fel, pedig előtte 1-2 X fent volt (ilyenkor pici tejcsit kapott).
Néha rossz, hogy külön alszik, mert így nem is igen tudjuk meglesni őt. Ha benyitunk hozzá rögtön mocorogni kezd.
Ti gondolom most próbáljátok külön szoktatni. Mi szigorúak voltunk ez ügyben (már elég korán), az "Aludj jól gyermekem" c.könyvet alkalmaztunk, szerencsére 3 nap volt csak rossz és akkor is max.40-50 perc. Viszont sokaknak nagyon rossz a véleménye erről és lehet, hogy mi sem bírtuk volna sokáig, de szerencsénkre hamar megszokta ezt. De lehet azért mert még pici volt.
Sok sikert Nektek! Előbb-utóbb minden gyerek megtanul egyedül aludni. Addig meg örüljetek, hogy ha együtt alhattok vele!

Szilvi, a fogyókúrához mozogsz is vmi zsírégetőt? (Márti biztos tud mutatni olyanokat amit otthon is tudsz csinálni és szerintem Emese még csinálná is veled)

Mostmár mennem kell, mert férjem végre megszerezte egy kedvenc számítógépes játékának legújabb verzióját (Commandos3), így kell neki a gép. Szerintem, most egy hétig itt fog ülni előtte!

Pusza mindenkinek

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Cirmike, most úgy néz ki elment. Nagyon erős a pici babád Kép Időnként én sem bírom el az ásót Kép. Biztos örült a kertészkedésnek Kép
Az én párom is ilyen őrült ha kap egy új játékot Kép Szerencsére most két gépen tudunk játszani, úgyhogy nem ütköznek az érdekek.

Emeseanyu, nagyon vigyázz a fogyókúrával. Nehogy a gyomrodat kikészítsd. Anyu pl úgy fogyott egy csomót (azt hiszem 15 kg-ot), hogy fele annyit evett mint szokott. Tehát csak a fele adagot szedte ki a tányérjába és így mindig azt ette amit mi. Járt a Puskinba valami fogyiklubba, vagy mibe, ott tanították neki a dolgokat. Volt olyan tanárom, aki ugyanezt almanapokkal csinálta. Szerintem nem jó, mert az én gyomromat pl szétmarná az alma. Kép

Lola, mi 1 évesen kerültünk normális ágyra. Nagyon emlékszem, bár lehet hogy későbbi időkből, hogy mindig le volt terítve egy pléd az ágy mellé és ha leestünk éjjel nem ütöttük meg magunk, csak visszamásztunk, vagy húztuk magunk után a takarót Kép. Bár az is igaz, hogy én még nem tudtam ülni, anyu már odakötözött a bilihez Kép. Na jó ez így nem teljesen igaz Kép Ráültetett a bilire, egy piros kendővel odakötött a kiságy lábához, és elémrakott egy csomó játékot, amikkel játszhattam Kép. (bár ezt csak mesélésből tudom)

Na jó, abbahagyom a emlékeket.

Puszi mindenkinek
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a nekem szánt sorokat.
Még várok egy hetet a dokival. Hétfőn betöltöm a 7 hetet.
Tegnap óta vagyok rosszul, sikerült hányni is. Bocsi!
Más újság nincs.

Sajnos, jön a főnök, így én megyek.

Üdv mindenkinek.
moon
 
 


Na sziasztok csajok!

Most nagy munkakeresésben vagyok, voltam is több helyen, levelet is írtam, jó, ez mind a napokban történt, de eddig nem sok siker. Kivagyok. Úgy félek, hogy nem lesz február 1-től. Jó, akkor még ott van a munkanélküli segély lehetősége, de két felsőfokú végzettséggel hihetetlen, hogy ennek az esélye is fennállhat.

Amúgy jól vagyunk. Bírom a fogyikúrát. Ma csinálom az ötödik napja. Azt nem mondom, hogy nem vagyok éhes, de betartom. Még egy ici-pici morzsával sem eszek többet, mint ami elő van írva. Sőt, vacsira már nem is eszem azt, amit írnak. Reggel egy alma, este egy alma, ebédre meg az, amit írtak. A gyomrom mintha kisebb lenne. Nem kapkodom el, de eldöntöttem, február végéig csinálom, utána nem. Ha addig nem sikerül ezzel sem leadni, akkor ez van. Tényleg betartom és van akaraterőm.
Mozogni egyenlőre nem, most kevés időm van, egyfolytában böngészem az állás dolgokat. Majd.... nem kapkodom el.Kép

Állítolag ma iszonyat szélvihar lesz délután. Az előbb voltam a nagypostán, ott mondta a postás nő, hogy ne szervezzek délutánra programot emiatt, őket haza sem engedik délután. MICSODA???? Kész vagyok. Pedig most tök enyhe idő van.

Vigyázzatok magatokra.

Mindenki ügyeskedjen mindenben.

Még ma vagyok kb. 1/2 1-ig.

Puszi

emeseanyu
 
 


Sziasztok,

Hát szélvihar az volt.
Hajni a tetővel rendben minden?
Ma meg tök nagy havazás volt. A szomszéd kislányok már építettek is egy tök nagy hóembert! Roli is nagyon élvezte, hogy ráesik a hó, mindig az ég felé nézett és nagyokat kuncogott.

Egyébként tök rossz a hangulatom, de főleg tegnap du. volt az.
A szitu szinte már kísértetiesen hasonlít Szilvi tüneteihez. Ugye ciklus közepén éreztem a peteérést (pont jókor, beszedtem a Clostit is), fáj egy kicsit akkor az együttlét, aztán jó lett.
Most 2 napja érzem lent a hasam, olyan mensi előtti jelekkel, de én ennek örültem, mert Rolandnál is azt éreztem, hogy mintha megjönne aztán mégse. Erre tegnap délután WC-n ülve kicsit rózsaszínes lett a papír. Azóta is olyan, de elég egy tisztasági betét is. Sajnos a múlt hónapban is így jött meg! De még csak a 24.cn volt tegnap!!! Még soha életemben nem volt rövidebb a ciklusom 32 napnál!
Ráadásul a párom sem volt túl megértő. Szerinte tök pesszimista vagyok és ha vmit eltervezek, akkor annak úgy is kell történnie, és fogjam fel végre, hogy nem mindig történnek úgy a dolgok ahogy azt én szeretném. Ne akarjak mindent irányítani. Lehet, OK, igaza van, de más szavakra vágytam volna!!! Ennyit értenek ehhez!! És ráadásul állandóan foglalja az szgépet!!! (Hülye új játék)

Mára már jobb a hangulatom, Roli tegnap este tök felvidított a zsiványkodásával.

Ma rakott karfiolt főzetm. Holnap a dédimamánál eszünk töltött káposztát.

Sziasztok...

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Tetőnk jól van, már csak a kidudli van hátra Kép. Iszonyatos volt ez a hóesés, majdnem megfagytam. Képzelhetitek szegény ácsokat kint a tetőn Kép.

Tehnap eléggé izgultunk a tető miatt, de szerencsére nem lett semmi gond. A szomszédnak a kész tetőjében nagyobb kár lett, mint a mi félkészünkben. Különben a legnagyobb szélben is kint voltunk cserepezni, ráadásul a párom fent a tetőn. Képzelhetitek, hogy izgultam. Ott kiabáltam vele, hogy jöjjön már le, ő meg hasalt a cserepeken,hogy el ne fújja a szél Kép.

Na jó, abbahagyom a monológot.

Ja, még annyit, hogy tegnap 3-8-ig áramszünet volt. Nagyon élveztük Kép.

Emeseanyu, kitartás a fogyókúrához.

Cirimike, te meg hagyd azt a szegény embert időnként pár percre odaülni a számítógéphez Kép. Fincsi lehetett az ebéd Kép.

Lola, rég hallottam rólatok, hogy vagytok?

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok lányok!

Képzeljétek, a tegnapi viharban (pedig csak egy picit hagytam nyitva még viharmentes időben az ablakot), kitépte az ablakot, elszakadt a lánc, a függöny kint szlalomozott, a reluxából kitört egy kis darab... franyesz. Hazaértem, két függöny azonnali mosása, felmosás, porszívózás. Iszonyat állapot volt.

Ma meg itt van nálunk a férjem 9 éves fia is (hétvégére). Férjem dolgozott, így én délelőtt főztem: rántott karfiol, majonézes kukorica sali, krumplipüré. Magamnak párolt zöldség.
Utána lerohantam velük a szakadó hóba hógolyózni, futkosni. Utána fel mosogatni, felmosni, gyereket altatni. Iszonyat fáradt vagyok. Most átjöttünk anyuékhoz kicsit pihenés képpen. Ők elvannak a leánnyal, én netezek, férjemék otthon játszanak a gépen.

Egyébként semmi újság. Menetrendszerűen a 12. napon megérkezett tegnap a peteérésem. Nyúlos trutyi belül, hasfájás. Tegnap együtt voltunk, meg holnap is, meg azután két nappal. Az a 16. nap. Annyi csak elég lesz.

De mivel tegnap ott volt a két gyerek, este már tudtam, hogy férjem kipurcan, kicsábítottam egy trükkel a konyhába és ott ráugrottam. Szó szerint. Nem vagyok perverz!!! Csak peteérésem volt. Állandóan attól rettegtem, hogy valamelyik gyerek pont most lesz szomjas, pisilni kell stb.

Képzeljétek, feladtam postán kb. 10 önéletrajzot, emailon kb. 15-t. Ki vagyok. Olyan jó lenne valami frankó munka. Pénzes, jó időbeosztással, és nekem való.

Vigyázzatok magatokra csajok.

Puszi mindenkinek

emeseanyu
 
 


Ja, Szandra: ne aggódj. Én is úgy vagyok, hogy minden rosz után csak jó jöhet. Tudod, hogy a férfiak nem nőből vannak. Semmi érzékük ezekhez a dolgokhoz. Legyél türelmesebb Andráshoz. Minden pasi ilyen, hidd el.

Én is múltkor berágtam, mert mondtam a Sanyinak, hogy félek, hogy nem találok ilyen rövid idő alatt jó állást két felsőfokú végzettséggel. Erre tudod mit mondott? Hogy biztos nem is akarok dolgozni, meg hogy akkor menjek el egy gyárba dolgozni stb. Úgy felhúzott, hogy legszívesebben kilöktem volna a nyolcadikról.

De aztán másnap bocsánatot kért (az a hirtelen harag, az...), de akkor már nekem persze mit sem ér. Már nem idegesítem magam. Nincs érzékük semmihez. Ezért van az, hogy inkább veletek beszélek ilyen dolgokról és a barátnőkkel.

És még ő akad ki, ha magas a telefonszámlám. Hát valakivel meg kell beszélni, nem??

Na sziasztok tényleg.
Ja,még vagyok még kb. 6-ig, írhattok.

emeseanyu
 
 


Helló!

Rég találkoztunk már itt Kép. Mintha azt mondtad volna, hogy addig nem is gondolsz a babaprojektre Kép. Nem olyan könnyű azt elfelejteni,ugye?
Akkor neked is kellemesen telt a vihar Kép. Mi bent ültünk a kocsiban, miután vége lett, és még az a szél is szinte emelgette az autót, úgyhogy nem csodálom, hogy a függöny nem volt neki ellenfél Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát ja.. durva vihar volt.

Gondolok a babára, főként, hogy a lányom is a fog. gátló abbahagyása utáni második hónapban jött össze (ez az a hónap), de nem annyira erőszakosan, mint múltkor. A múltkori azért volt annyira nagy csalódás, mert a nagykönyvek szerinti tüneteim voltak.

Azért gondolok rá, de most annyi más dologgal kell törődnöm, hogy nem ez a fő téma. Mi együtt vagyunk két naponta, aztán meglátjuk. Fógyozok tovább, nem is hőmérőzők, semmi.

Puszi

emeseanyu
 
 


Tetővel mizújs? Amúgy hogy vagytok?

Olyan éhes vagyok... de hétfőn lesz egy hete, hogy csinálom, és még elég jól bírom.

emeseanyu
 
 


Én is abbahagytam a hőmérőzést. Amikor csinálom teljesen hülye vagyok. Már a páromat is azzal keltem, hogy képzeld ma sem esett le/vagy épp leesett Kép. Inkább nem.
Sőt, annyira elengedtem magam, hogy holnap ha minden igaz pezsgőzünk is Kép. Most már semmi nem érdekel.
Ja, és képzeld, most kaptam az egyik rokonunktól emilt, hogy 17 hetes a pocaklakója és már kezd látszani a hasa. Olyan jó neki, majdnem sírtam. Vissza is írtam neki, hogy irigy dög vagyok. Na mindegy, legalább lesz kitől tanácsot kérnem Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A tetőről írtam 16:11-kor. Kimaradt? Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát te... körülöttem kapásból 6-7 pocakos van, a legjobb barinőm most szült egy hete Amerikában... most mit mondjak. Potyogtak a könnyeim, mikor néztem a fotókat, amit küldött. Kettősség miatt. Egyrészt nagyon örültem neki, hogy végre vele is egy ilyen csoda megesett, másrészt arra a kisbabára gondoltam, aki nem akart már idén a pocimba költözni.

Aztán egyik nap azt álmodtam, hogy egy ici-pici kisbabát öleltem át az otthonunkban. Lehet, hogy Timi babája miatt álmodtam ezt, de olyan jó volt... nehezen akartam felébredni.

emeseanyu
 
 


háááát nem tudom. Én ma megnézettem az áccsal, hogy melyik oszlop nincs rendesen rögzítve, mert azt hittem, hogy tegnap mikor abban a nagy szélben kapaszkodtam lötyögött. Megnézte mind, és jók voltak Kép. Akkor jöttem rá hogy lehet hogy álmodtam. Tiszta hülyének nézhetett, de még igazából mindig nem tuti, hogy álmodtam. Kezdek már a tetőbe is belehülyülni Kép.

Szóval nekem tetőm lesz, neked meg babád? Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lehet, hogy fordítva... én kapok tetőt a panelházra, te babát. Jobbat tudok: kapjunk mindketten babát, te tetőt is és én meg azt kérem, hogy könnyen megszokja a kicsikém az ovit.

Olyan nagy kérések ezek? Tető, gyerek, ovi?

Istenke: nézz le ránk is.

emeseanyu
 
 


Kép Lehet, hogy a te elosztásod jobb.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Puszi mindenkinek, mennem kell, mert hugomnak kell a gép.

Majd jövök hétfő, kedd fele.

Puszi

emeseanyu
 
 


Halihó!

Mostanra értem csak ide, mert mindig volt valami.
Úgyhogy olvashattalak vissza titeket.

Cirmike! Mi nők, sajnos ilyenek vagyunk. Én is ilyen nagy tervezős vagyok, főleg az ÉLET nagy dolgaiban, és ha nem úgy sikerül minden, ahogy elgondoltam, tehetetlennek érzem magam. A férfiak (férjek) nem tudnak női aggyal gondolkodni szerintem se!
Hóra reagálás kisfiamnál: MORZSA! Kép

Amúgy nálunk minden oké, zajlik naponta 2x az altatás, de már nagyon természetesen megy! Kicsit átvariálódott az életünk. A bizonytalanság miatt mindenesetre most 1 héten 3x hozom a kaját a közeli suliból, így csak 2x főzök egy héten.
Nem tudom, hogy álltok a menzai kajával, de most csak ilyen tippekkel szolgálhatok. (Frankurti leves, nudlival; Paradicsomos burgonya v.milyen husival).
Ma amúgy borsóleves főztem grízgaluskával+rántott pulykacici krumplipüré/rizs. És a lényeg: a férjem sütött csokis muffin- egész fini volt.

Hajni, gratula a tető egybenmaradásáért, mázli!

Emeseanyu! Ügyi voltál a sok önéletrajzzal, ezek után szokott beütni egy abszolút önéletrajz-szükségtelen munka, nem? Szurkolok hozzá. (így, vagy úgy!)
Amúgy a lassan kiskamasz lurkóval jól elvagy Te is, Emese hogy áll vele, vagy ő az Emesével?

lola77
 
 


Sziasztok,

Hajni, mi van veled? Máskor mindig a gép előtt ülsz! Befejezték már a tetőfedést? És ha nem akkor mikor fogják?

Nekem vasárnap megjött rendesen. Holnaptól szedem újra a Clostylt. Olyan jó lenne ha még az idén összejönne mindannyiunknak.(már aki azt szeretné)

Most semmi különös nem jut eszembe. Lassan telnek a napok. Kevesebbet járunk csavizni Rolival a rossz időben. Várom már a karácsonyt!

Arra gondoltam Szilvi, hogy pont akkor maradsz terhes amikor igent mondasz majd egy munkára! Csak úgy eszembe jutott!

Lola, lehet, hogy már írtad régebben, de nem tudom: Meddig fogsz otthon maradni a kisfiaddal? Tervezel vmi munkát? Én nagy dilemmában vagyok, úgy érzem szeretné a bölit. Persze ha sikerül a 2. babó akkor maradok itthon.

Na jó éjszakát csajok!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

KÉSZ A TETŐNK :o

Ittunk is az örömére pezsgőt. Teljesen kivagyok. Annyira hajtós volt ez a hét. De ma éjszaka már nem áztunk be Kép. Mondjuk még van azért rajta munka, de az csak tavasszal Kép.
Ja, van ám rossz hír is. A minuszomból sikerült még 4 kg-ot leadnom a 4 nap alatt Kép. Jó a módszer szerintem Kép, reggel 6-kor kelés, ki telek, cseép pakolás-adogatás, futkosás, este 6-kor haza, reggeli Kép. Lesz mit visszahízni Kép.

Látom itt azért mindenki egész jól van Kép, legalábbis bizakodó. Örülök, hogy a gyerkőcök élvezték a havazást, mi annyira nem Kép.

Na megyek mert fut a szobánk, őt is megviselte ez a hét Kép
Meg különben is iszonyatosan sokat írtam.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tettem be új képet. Majd lesz jobb is, de sajna lemerült a fényképező.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Most nem tudok annyira hosszan lenni. A lényeg: most volt peteérésem (elvileg a 16. napon vagyok), fógyozom, állást keresek ezerrel, holnap megyek Pestre megbeszélni a volt munkahelyemmel a szabi dolgot.

A lányom tegnap kapta meg a 3 éves oltást. Hát mit ne mondjak... üvöltés, este sántított, ma még fáj a lába, be van pirosodva neki. Szóval... elég nyügi is.

Mégsem oviba megy Emese, muszály vagyok bölibe vinni, mert még nem százszázalékos a szobatisztaság. Ez is elég zűrt okozott itthon. Lelkileg is meg mindenhogy.

Hajni: örülök, hogy kész a tető! HURRÁRRRÁÁÁ!

Moon: jó egészséget nektek.

Cirmike: Sajnálom. De ne aggódj, még csak rövid ideje próbálkoztok. Nekünk most volt peteérés, majd meglátjuk, mizújs. Most már abszólut nem számítok rá. Mi is kivagyunk, hogy hamar sötét van és szar idő. Alíg tudunk kimenni.
Puszi Rolinak.

Lola: milyen drága a férjed, hogy muffint süt. Az enyém bezzeg.... Na mindegy. Ma sült krumpli, sült csirke volt a családomnak az ebéd, nekem saláta, egy csirkecombbal. Hát mit mondjak... leharapnám legszívesebben a monitort. ÉHES VAGYOK!!!

Na mindegy. Mindent a szépségért és a babáért.

Puszi nektek.

Majd csütörtök fele jövök.

emeseanyu
 
 


Szióka mindenkinek!

Hajni megnéztem a házat, nagyon alakultok, tök jó lesz, és jó nagy! (Majd takaríthatsz napestig-bocs, de ez jutott eszembe!)

Ja, a pezsgőt megkívántam tőletek, csak mi tető nélkül.

Cirmike, én már csak félig vagyok otthon, 4 órásban délelőttönként visszamentem dolgozni az eredeti munkahelyemre (hívtak is, meg vágytam is) szeptemberben.
7.30-tól 11.30-ig. 7-re viszem Somát bölibe, és még dél elött odaérek érte. Elég jól működik így, úgyhogy szeretném amíg lehet. 3 éves koráig, jövő decemberig.

Szilvi, sajnálom az ovi dolgot, nem is tudom hogy mit mondjak, de bíztatni tudlak, hisz a bölcsiben van tapasztalatom.
És akkor most jövő szeptemberig bölcsis lesz, nem? Melyikbe viszed és mikortól. Egyébként az ovi ennyire kiköti a teljes szobatisztaságot? Nem semmi.

Gondolkodj pozitívan, hogy így nem ő lesz a legkisebb, hanem pont a nagyok közé fog tartozni. (jó, tudom ennek meg a hátránya az esetleges "visszafejlődés),meg hát böliben kevesebben vannak egy csoportban... stb.
Kitartást a fogyókúrához, dobj át néhány kilót Hajninak, én is adok neki.
Előbb adattad be az Emesének az oltást, hisz majd jövő hónapban tölti a 3-at, nem? Ennyivel előbb be lehet adatni? Miket nem tudok meg?

Csövi

lola77
 
 


Helló!

Én már két hete folyamatosan pezsgőznék Kép, de végre tagnap sikerült. Pont jókor, még nem lehet baba a pocimba, így nem is árthattam vele.
Mindenki a takarítást mondja, úgyhogy már megszoktam. Különben is már most elég sok, pedig csak söprögetni kell. Az ácsok után a fűrészport még össze sem söpörtem. Ilyen nagy szélben nem lehet Kép.
Jó neked, hogy így élvezed a hajtást, azért nem lehet semmi ennyi felé futkosni. Bár gondolom azért jól jön a társaság.

Emeseanyu, én is sajnálom, hogy a baba nem mehet még oviba. De a suliba is jó lesz majd neki, hogy idősebb, legalábbis én mindig irigyeltem azokat az osztálytársaimat Kép. (februári vagyok)

Sziasztok
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Á, ezt nem nevezném hajtásnak, pont elég, mert amikor itthon voltam, de. nem igazán tudtam a poronty mellett házimunkát végezni, ígyhát ált. csaviztunk. Viszont a mostani időben nem lehet. Ami hiányzik, az a bevásárlási idő (azt is de. megoldottuk), a turiba járás. Sok mindent vettem onnan a lurkónak, jó cuccokat lehet olcsón kifogni.

Na megyek, mert gyanús üzenetek jelennek meg a képernyőn és nem csinál semmit a gép. Ez a férjem reszortja, megint jönnek a vírusok...?

lola77
 
 


Bocsika, hogy nem tudtam tegnap válaszolni, de a pici öcsinek kellett a gép. Remélem nem komoly a vírusotok a gépen. Időnként én is ott tartok, hogy összetöröm az egészet. Ilyenkor közlöm a párommal, hogy format C:. Már csak mosolyog rajta és közli, hogy csináljam magam. A múlkor sikerült is valamilyét letörölnöm, pedig mindig megkérdezem mit kell lementenem róla előtte Kép. Majd legközelebb jobban vigyáz rá Kép.
Remélem nektek azért nem ilyen komoly Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mi történt tegnap!
Mosonmagyaróváron voltunk tegnap anyukámat meglátogatni. Ebéd után a manó nem volt álmos, így anyukám kivitte még jól felöltöztetve a kertbe játszani. Én addig magazinokat kezdtem olvasgatni.
Hát a fejre esett vhol a kukatároló közelében ahol a kerti szerszámokat is tartják. Felrepedt a bőr rajta. Lefertőtlenítettem és elálítottam a vérzés.
Azért felhívtam a doktor nénijét is mi legyen. Beküldött az ottani kórházba a balesetire tetanusz végett (koszos helyen esett el).
Ekkor vettem észre, hogy az összes iratom itthon maradt a pénztárcámmal együtt. (Pedig itthon még direkt azért kaptam fel a táskámat, hogy a jogsim mindenképp nálam legyen. Persze egy másik táskámban lapult mindez.)
A kórházban végül tök rendesek voltak, elfogadták a telefonon bediktált TAJ számot. Összehúzták a felrepedt bőrrészt és kapott cinciót is. Aranyos volt a doki is.
Roli nagyon ügyesen viselkedett csak a szuri végén hüppögött egy kicsit! Magamra is büszke vagyok, hogy végig tök higgadtan tudtam viselkedni és nem kezdtem el kapkodni sem.
Végül 4 órakor indultunk haza, végig aludta az utat. Jól van.
Sajnos ma reggelre lekaparta a tapaszát, de nem repedt fel újra a seb. Különben a két szeme közt a homlokán van.
Pont most akartunk róla karácsonyis ünneplő képet készíteni, hogy azt adjuk ajándékba a rokonságnak. Hát ez van... A jóságfolt már látszani fog...

Remélem nektek jobb volt a nap!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Kép - a fejreesés miatt!

Nem semmi lurkód lehet neked is!
Amúgy gratulálok! Márhogy neked, mert nagyon szakszerű lehettél a sebellátás területén. Nem ijedtél meg nagyon? Nagyon vérzett? Mivel fertőtlenítetted?
Egyébként az ilyesmi eseteket "várom" már én is, de eddig még megúsztuk, hogy hogy azt nem tudom az én örökmozgó+majdnemhiperaktív+hebrencs+kajla fiamnál. De úgy látszik a Jóisten velünk van mindig, mert esik ő is nagyokat, de szinte 5 perc alatt elmúlik a nyoma.
Jobb lesz hozzászoknunk a gondolathoz, hogy lesz még egypár ilyen.
Férjed veletek volt, nem hibáztatta anyukádat, vagy téged?

Mindenesetre jobbulást kívánok a kicsi bibire!

lola77
 
 


Helló!

Cirime, tényleg nagyon ügyi voltál Kép. Ha olvastad az emilt, amit írtam rájössz hogy kémény ügyben nekünk sem volt jobb napunk. Különben minden gyerek homlokára kell valami heg Kép. Ez hozzá tartozik a gyerekkorhoz. Azért örülök, hogy nem lett komolyabb baj.

Lola, te meg örülj, hogy ilyen rosszcsont a picid. Most képzeld el, ha egész nap csendben ülne. Hogy unatkoznál már Kép. Különben ezekhez a dolgokhoz hozzá lehet szokni. Az én pici öcsim például hetente kétszer jött a fejét fogva véres kézzel mert sikerült valahozva beütnie Kép. A végén már én mostam le neki, pedig csak két évvel vagyok idősebb nála.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok

Lola,
Szerencsére "csak" folydogált a vér a sebből és nem ömlött így könnyen elállítottam. Itthon fertőtlenítésre én neomagnolt használok (tabletta vízben kell feloldani), anyuéknak nem volt semmi. Átküldtem a sarki patikába gyorsan ott dettolt adtak neki. Szintén oldatot kellett készíteni és azzal lemosni. Alig engedte, egyébként is idegesíti ha az arcát piszkálom (csipa, cicakaki, stb...)
Egyébként Roli is nagyon-nagyon aktív, mindig cipekedik vmit (virágcserép, felmosóvödör, stb) így volt szerintem most is. Anyu 2 méterre volt tőle csak szerintem máshova nézett (mindig tökéletesíti az amúgy is tökéletes és gazmentes kertjét).
Párom aki nem volt velünk szerencsére csak annyit mondott, hogy "már kettőtökre se lehet rábízni Roli?"

Lényeg az hogy már jól vagyunk.

Cirmike

UI: Hajni, megjött az e-mail a többi sok között, majd hétvégén remélem sikerül mindegyiket átolvasnom (és ami gondolom fontos, Andrásnak is)

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Na sziasztok csajok!

Most végre kis nyugalom költözött belém. Sok minden nehézen túl vagyok a héten.

Szóval: igen, az oltást előbb megkapta. Bementünk hétfőn más miatt és azt mondta, hogy december 1-től meg is kaphatja, azt az egy hetet meg lecsalta, mert nagyon jó formában volt a lány, semmi baja. Két napig elég erősen sántított és egészen tegnapig tök nyügős volt. Gondolom amiatt. De ma már jókedvű, hebrencs, rengeteget eszik.

A Sárberki bölibe viszem, és képzeld Lola, a fiaddal fog egy csoportba járni. Milyen az Ági néni és a többiek? Oda jár abba a csopiba egy szomszéd kisfiú is (P. Dani), születésétől barátok, remélem könnyen beszokik. Majd decembertől velem ott lesz egy-két órát és januártól pedig rendesen 8-tól délig. Sikerült elintéznem a munkahelyemen, hogy az eddigi szabijaimait kiírják és a felmondási időt (szerdán voltunk fent Pesten emaitt), és így kb. május elejéig otthon vagyok, utána, ha addig nem jön a baba, dolgoznom kell. De arra is úgy néz ki, van egy hatórás állás kilátásba.

Úgyhogy most nagyon jó hetem volt. Rengeteg tanakodás, vita után döntöttem. Először a módszertani bölibe írattam be, ami jóval messzebb is van, de ott van egy kedves ismerősöm. Vagyis eddig azt hittem. Aztán elmondtam a dolgot, hogy kb. 80%-os a szobatisztaság, mert pisinél mindig szól, éjjszaka sincs gond, de a kakinál elég ritkán szól, félre vonulgat. Azt mondták mindenhol (ő is, dokinő is, védőnéni is), hogy valószínű nagy volt az elvárás és szorong (szegényt hajtottuk az ovi miatt).

Most abszólut nem foglalkozunk a dologgal és az elmúlt pár nap már sokkal jobb volt.

Lola, igen, az ovi nagyon elvárja a szobatisztaságot, mert 25 gyerekre jut három nő, abból is valamikor csak egyedül van ott. Oda csak teljesen biztos gyerekeket lehet vinni.

Pedig áprilisban nekem már akkor tanácsolták a bölit, de hát gondoltam, három éves, hova vigyem már bölibe.

Pedig meg kellett volna fogadnom, de hát akkor még nem láttam előre a dolgokat. Neked is Éva azt tanácsolom, hogy hagyd még ott három és fél éves koráig, mint én, és utána szeptemberben kezdje. Így nem kell duplán járnia valamit, nem ő lesz a legkisebb stb. Mi sokat jártunk be az oviba, ami a csoportja lett volna és láttam őket, tudtam viszonyítani (Emese mindegyiknél 6-10 hónappal kisebb volt). Annyira kicsi volt hozzájuk képest.

Sokkal jobb lesz neki, hogy szeptemberben ő lesz a legnagyobb és tuti, hogy nem fog vissza fele fejlődni. Nem a picikkel fog ő foglalkozni, hanem mert önbizalma lesz a nagysága miatt, magával fog foglalkozni.

Szóval nagyon sok mindent át kellett gondolni a héten, nehéz volt, rengeteg szakembernél voltam, de úgy érzem, jól döntöttem és most kicsit meg is könnyebbültem.

Azért nehéz elengedni a lányomat, de így jó, hogy májusig csak négy órában kell (annyi kell is mindkettőnknek).

Cirmike: remélem Roli már jól van. Ne törödj vele, ilyen előfordul. Ügyik voltatok. Én is higgadt tudok maradni, az ő érdekeit nézem, de azért ha már tudom, hogy nincs gond, akkor szoktam egy jót bőgni. A megkönnyebüléstől.

Hajni: nagyon ügyik vagytok. De azért ne hajtsd magad túl. Tudod, hogy a nagyon sovány nők is nehezen esnek teherbe. Egyik ismerősömet ezért fogták kicsit hízókúrára.

Ma paprikáskrumpli volt céklával, nekem csak gyümi. Bírom még. Érdekes, hogy nem az édesség hiányzik, hanem a friss kenyér vagy zsömle.

Puszi, kb. hétig vagyok még ma, ha jön valaki dumálni.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Na, ma sincs szerencsém. Nem baj, valószínű januártól lesz otthon is net, és akkor tudunk beszélgetni.

Mindenkinek puszi,legközelebb vasárnap leszek.

Sziasztok, kellemes hétvégét

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Végre van internetünk.
Cirmike, köszi szépen hogy foglalkoztok velünk. Iszonyatos bajban vagyok most ezzel a ....... kéménnyel. Minek kellett ez nekünk, egész eddig szinte teljesen nyugodtan zajlott az építkezés.

Emeseanyu, nekem is van ismerősöm a módszertaniba Kép. Bár az elég messze van kertvárostól. Ne izgulj, most hogy itthon vagyok délelőtt kezdem visszaszedni Kép, folyamatosan rágcsálok valamit.
Én rakott krumplit csináltam, bár azt hívtuk ebédnek, de csak fél órája lettem kész vele. Ezért jó, hogy felnőttek laknak csak itt. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Bocs, de nekem már mennem kell. A módszertani mégsem maradt nekem jó ötletnek. Nem is ismerik meg a gyereket és úgy mondanak véleményt. Nagyon általánosítanak. Mindegy. Csalódtam bennük, de nekem is olyan idegennek tűnt a terem, amit mutattak. És szerintem érezte Mesi is, mert neki sem tetszett. Ezért maradt a sárberki.

Pedig szerettem a módszertanit. A baba-mama klubba ezután is fogunk járni (ha lesz még egy gyerek), de nagyon nem tetszett a hozzáállásuk.

Na puszi, anyuék mennek vásárolni és hazavisznek minket kocsival (egyébként 5 percre lakunk tőlük).

Puszi

emeseanyu
 
 


Marha kényelmesek egyesek Kép Én nem mondtam, hogy jó, mivel én egyátalán nem ismerem. Csak eszembe jutott róla az ismerősöm. Különben az enyém sem valószínű, hogy oda fog járni, mivel iszonyat messze van. Majd keresünk valami közelebbit. Bár ugye csak az utolsónak kell járnia, mert az első kettőnél még otthon leszek Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Férjem dolgozik, kispocak alszik (egyébként haladunk, már csak 1/2 órát kell mellette feküdni!), úgyhogy most beugrottam.

Emeseanyu! Nagyon örülök, hogy jöttök, biztos fogunk sokat talizni személyesen is. Amúgy mi a 6-os csoportba járunk, nem az 5-ösbe az Ágiékhoz, de nagyon sokat van együtt a két csoport.
Nekünk a Mariann a gondozónénink, és a Marika van még ebben a csoportban. De ismerem a ti csoportotokból az Andit is. Na kezdem.
Az Ági amolyan minden lében kanál, van akit igen, engem ez egyáltalán nem zavar. Mert kíváncsi, "tapogatózik", és szerintem ő tudja a legtöbbet a családi, magánéleti dolgokról. Ami ugye, fontos a gyerek szempontjából. A gyerekekkel jól bánik, határozottan, látszik rajta, hogy ért hozzá, egy ideje csinálja már. Mondjuk a fiamra azt mondta, hogy rossz, ami szerintem kicsit túlzás. Tény, hogy van vele gondjuk. De azt is megmondja, hogy már kezd szót fogadni, igazodni a bölcsis szabályokhoz. Kicsit parancsolós típus. Az Andi fiatalosabb, minden gyerekhez (még a nem az ő csoportjába járóhoz is) szól mindig egy-egy kedves szót. Nem parancsoló típus. A Marikáról inkább nem mondok semmit, majd kitapasztalod... A mi Mariann nénink, nagyon kedves, bár ő inkább nem mond rosszat a Somára. Rengeteg türelme van, beszoktatás alatt, ölbe vette, ringatta, csitítgatta a porontyokat. Természetesen elsőnek, hozzá kezdett kötődni, ragaszkodni a fiam. Sokat emlegette az elején, hogy szereti őt a Mariann néni!
Tanácsom, hogy ami kívánságod van az Emesével kapcsolatban (kínálják többször de. inni, van saját pohara...) azt az elején tisztázzátok. De a beszoktatás alatt, hallgass az Ágira. Engem nagyon bíztatott, mikor ordított utánam a gyerek, hogy higgyem el, így a jó, ez a természetes, nekik is jobb, ha az elején sír, nem később, egyre kevesebbet fog sírni... stb. És akkor engem ez nagyon megnyugtatott.

Ja, egyébként mindenképpen azt terveztem, hogy mi majdnem 4 éves koráig járunk bölcsibe. Asszem be sem vennék az oviba, úgy hogy csak decemberben tölti a 3-at, és szept.-ben kezdenénk. Én is dec-i vagyok, évvesztes, én is a bölcsibe jártam 1-gyel több évet, nem az oviba, és így volt a jó!

A szobatisztaságotokhoz meg sok sikert, szerintem a bölcsi lendíteni fog a kaki dolgon is, bár lehet hogy nem az első időszakban.

Örülök, hogy a munka-dolog is félig-meddig megoldódni látszik, így nem lesz rajtad sem akkora nyomás. Májusig meg még sok minden változhat, sok időd van addig.

Hajni, drukkolok a kéményeteknek, kérjük a beszámolást majd róla. Milyen kis része a háznak és mennyi gondotok van vele? De hát anélkül meg érdekes lenne...

Cirmike! Igazi bivalyerős kölyköd lesz, mire 6-8 éves lesz, ha állandóan cipekedik. Igazi tökös csávó! Az enyémnek már most olyan vádlija van a sok mindenrefelmászástól, hogy rendesen kettéválik, mint akik gyúrnak rá...

Na halihó!

lola77
 
 


Na sziasztok!

Köszi a kimerítő választ Éva. Majd meglátjuk mi lesz. Azt előre leszögeztem, hogy pelenkát nem, mivel május óta nincs rajta már. Emese is pont rosz passzban volt, mikor bent voltunk (az oltás miatt nagyon nyügi volt két napig), elég mufurc volt, nekem is megjegyezte az Ági néni, hogy majd a böliben megtanulja, hogy így nem lehet viselkedni. Nem baj, ha kicsit szigorú, de azért mindent nem fogok rá hagyni. Az Andit látásból ismerem csak, majd meglátjuk. Jót fog tenni neki ez a fél év. Mi mehettünk volna most januártól is az oviba, felvették, de az óvónő is azt tanácsolta, hogy most vigyem bölibe, szeptembertől pedig oviba.

Már a héten is nagyon sok változás van a szobatisztaságba. Egész héten éjjel nem pisilt be, napközben egyáltalán. Kakilni sem kakilt be kedd óta. Úgyhogy .... én tudtam, hogy nem lesz semmi gond, de ő mindig kihúzza a maximum időkig ezeket a dolgokat. Van egy kisfiú a csoportban, az Álmos, ő júliusban volt három éves, de még mindig bepisil, bekakil. És Emese fél évvel kisebb nála. Jó, mikor bekerül biztos kicsit visszaesik, de én tudom, hogy nem lesz gond.

Biztos nehéz lesz a beszoktatás is, de az nagy könnyebbség, hogy a csoportba fog járni a Dani is, akit születésétől ismer és elég sokat voltak együtt.

Éva: sógornőd hogy van? Meg van a babája? Reméljük most minden ok lesz.

Egyébként velünk minden ok. Anyuéknál vagyunk, most végre kicsit kikapcsólodhatok.

Cirmike: rég voltál. Mizújs?

Hajni: mi van veled? Rég voltál ahogy visszaolvastam. Dolgoztok sokat?

Puszi mindenkinek, ma vagyok kb. négyig.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Na sziasztok csajok, akkor mára ennyi. Jó lett volna valakivel dumálni. Kedden jövök, délelőtt.


Puszi

emeseanyu
 
 


Halihó!

Időnként én is vagyok Kép. Ma végre befezejtük a fóliázást, már csak a pincén meg a tetőtéren keresztül jön be a szél. Olyan jól sikerült, hogy lehet hogy ezt hagyjuk, nem is veszünk ablakot Kép. Meg van fóliaajtónk is, bi-bi Kép.

Látom azért körülöttetek is zajlanak az események. Sajna a bölcsis dolgokhoz még nem tudok hozzászólni, de kíváncsian várom az eseményeket. Olyan jó olvasni, hogy mennyit változnak a gyerekek napról napra. (az egyik már lassan egyedül elalszik, a másik meg már szinte teljesen szobatiszta) Csodálom a kitartásotokat. Én úgy félek, hogy nekem nem lesz ennyi.
Kémény ügyben természetesen mindent fogtok tudni, majd itt dühöngöm ki magam, hogy milyen sokáig tart a per Kép.

Kedden valószínű én is leszek délelőtt.

Puszi nektek
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: