Új privát üzeneted érkezett!

Adél!

Az állama kismamáknak nem a másoddiplomákat fizeti, hanem az akkreditált felsőoktatási intézményben végzett tanulmányokat. Szóval lehet az akár alapképzés is, vagy másoddiploma, vagy kiegészítő alap, ez mindegy. A nyelviskolák viszont szerintem nem ez a kategória, ők nem akkreditált felsőoktatás részei, úgyhogy szerintem azt nem fedezik.
Sonia
Sonia
 


Szia Lányok!

ADÉL, részvétem a nagymamád miatt. Bizos nagyon nehéz most neked. Én a nagyapámat imádtam nagyon.
Gondolj arra, hogy Ő már jó helyen van. Csak nekünk nehéz ilyenkor akik maradunk. Kitartás!
A babucid szépen növöget, már a 25-ik hétben vagy: hogy megy az idő! A pocak keményedésre írt gyógyszerről nem hallottam, de bízzunk benne, hogy jót tesz. Amúgy 1 óriásbébit is meglehet gond nélkül szülni. Íme az én Danim aki 4400g-al bújt elő :-) Vagy ennél is nagyobb bébitől tartasz?
Amúgy itt milyen sok, okos, több diplomás anyuka van! Kezdem magam kicsit hülyén érezni...gondolom akkor meg is érdemlem :-)

SONIA: megkaptam a képeket, nagyon édi a Liliom!!
A te arcod nem ismerős így képről :-(

MÁRTI! Megkaptam, majd írok!! Biztos szép lesz a keresztelő!

Puszi mindenkinek!
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Na túl vagyok az ebéd kreáción.Bableves 1,5 óra alatt persze fejtettből,de a lány jól kitolt velem.Fél kilenclor evett aztán gondoltam leteszem az ágyába míg elkészülök,és ő csak aludt és aludt és.......12-ig.Persze ébredés után rögtön neki kellett ebédelni.Bolt 1-kor és fél háromra kész volt a kaja.

ADÉL,onnét tudom,mert nekem is ajánlotta már mint az unokaöcséméknek ahol most lesz kisbaba.Vagy már van??????Mindenórás Andika,illetve tegnap vonult be a Pásztói kórházba császárra.Kíváncsi vagyok a 80 %-ban ígért kislányra.Nagymamád miatt őszinte részvétem.
Mikorra vagy kiírva?Az első három hónap a mig valóban nem igazán kapsz levegőt,össze kell szoknotok utána egyre könyebb.Először két teljes hónapig a mami főzött valahogy nem volt rá időm.Most meg egy csomó minden belefér.
Sziasztok:Márti

SONIA én is kérek még képet,olyat amin te is jól látszol!
pkismarti
 
 

 
 

Sziasztok!Szeretnék bekapcsolódni a váci mamák csevegésébe!Én elvileg (??)9 nap múlva szülök,de erről a kisasszony dönt a pocakban!Szeretném,ha írnátok néhány bíztató dolgot a váci kórházról,milyenek a szül.nők,stb!Izgulok a szülés miatt nagyon!!!Bár az első 3-4 hónap jóval húzósabb volt,mint a mostani "békebeli"időszak,amikor az összes gyerekbetegséget és fejlődési rendellenességet bebeszéltem magamnak!De kinőttük ezt is és mostmár alig várom a szülés pillanatát!!(Vagy ez tényleg órákig tart....?ha-ha!)Írjatok-írjatok!Sziasztok:Bori
Bori
 


Szia Bori!

Üdvözöllek körünkben! :-) Még kilenc nap, izgi!
Merre laksz?
A váci kórház szülészetét mostanában dícsérik,4 kismamáról tudok aki ott adott életet a babájának, de én nem simerem. Márti biztos ír majd róla, ő ott szülte a Timikéjét.
Az önsokkolást mindenki ismeri, ez nálunk is így volt. És most, hogy kinnt van folytatódik: Ez a baja, jaj mi lesz ha ez.az lesz...Ez már így marad.
Nálam Danit 15 hónappal ezelőtt 8 órába telt elővarázsolni. A tágulási szak nem volt jó..., de mikor már lehetett nyomni és éreztem ahogy kicsúszik..az nagyon csodálatos, felemelő az maga a minden! És amikor a hasadra teszik. Akkor mindent megért az egész!
Én próbáltam arra gondolni mikor már kész voltam és fájt, hogy ez most nagyon rossz, de vége lesz és akkor végre lesz egy kisbabám!!! Szóval menni fog biztos, bár bevallom én majd betojtam mikor közölte a dokim, hogy este megindítják...
Megéri az tuti és egyszerre fájdalmas és csodálatos! Már nem kell sokat várnotok és ott lesz veled egy édi, puha kis szuszogó!
Írj, válaszolunk, hajrá!!!!!
Linda
bellana
 
 


Bellana,

Nagy tévedés: gyakran nem a tanultságtól függ az ember milyensége! Én valahogy olyan voltam, hogy a munkahelyeim egy idő után nem elégítettek ki és mindig tanultam mellette valamit (a főiskolát végeztem nappalin). Aztán férjhez mentem és most aztán könyvet olvasni is alig van időm... nem tudom mi lesz ha Domi is megszületik... Ja, most 29 éves vagyok.

Márti,
Január 22-re vagyok kiírva. Így elvileg 1,5-2 hónapom lesz otthon pihizni. A szülésre mostanában kezdek gyakrabban gondolni, különösen azért, mert a héten megismertem a szülésznőt, aki megmutatta a szülőszobákat. Hát mindkettőnknek remegett a lábunk ott, de azért jó volt látni, hogy hova fog menni az ember...
üdv
Adél
adél
 
 


De szupi,kaptam levelet!!!Percenként néztem,mikor írtok!Hiába,unatkozó kismama...!Linda,köszi a biztatást!Tényleg olyan jól esik,hogy így ismeretlenül is foglalkoznak az emberrel!Sajnos a régi munkatársak,barik,ismerősök szép lassan elszivárognak az ember mellől,mintha a terhesség valami korlátozó állapot lenne bármiben is.Senki nem ér rá sosem!!Na de, nemsokára én sem fogok rájuk érni,csürhe banda!!Kis Eszterünk nemsokára minden percem lefoglalja,már alig várom...!!Most éppen azon rágom magam,h.két keze legyen,azon öt pici ujjacska,a lábakkal ugyanez...szóval ha nincs min stresszelni,akkor majd én találok!Eddig Deákváron laktunk albérletben,kb.egy éve költöztünk Nagymarosra!De remélem nemsokára ismét váciak leszünk!Fú,olyan jó így irogálni!!Mellesleg 25 éves vagyok és mostmár szélesebb mint hosszabb.Az egész terhesség tök jól eltelt,kivéve amikor nem magyaráztam be valami csudi kis betegséget vagy a védőnő ránk nem ijesztett.Ilyenkor ordítva hívtam fel az orvosom,aki mindig megnyugtatott,szóval mostmár teljesen nyugi van.Mit szóltok,hogy megszületett a "Fitnesz-Rékának" a bébije is?Én tök ki voltam akadva azon,h.normális egy terhesség alatt 5 darab kg-ot hízni?!?!Hmm,hmm...Persze,rosszat nem kívánunk senkinek,remélem erős,egészséges a bébi! Tele vagyok kérdésekkel!Gyerkőc mellett lehet tanulni?Valamilyen levelező v.távoktatásos dolog érdekelne,ha van valami ötletetek,nagyon megköszönném!Persze a GYED alatti tandíjmentesség is sokat nyom a latba,már ha ez nem csak mese! Üdv Mindenkinek:Bori
bori
 


Drága Adél, én tudom, hogy nem a tanultságtól függ az ember milyensége. Én csak azt mondom, hogy hátrány ha nincs diploma, nyelvtudás. És sajna biza lenézik akinek nincs 28 évesen ilyesmilye. Hogy miért nincs az senkit nem érdekel. Na majd lesz valami,végülis nem én leszek az első akinek úgy hozza a sorsa, hogy 100 évesen diplomázik. Amúgy engem személy szerint gyötör a tudat, hogy lehetne ha valahogy folytatom a fősulit. Hülyeség a múltba merengeni, de ez van.
Bízom benne, hogy akik kedvelnek azok papírral vagy anélkül teszik :-)
Időm az nekem sincs nagyon, azért gondoltam valami távoktatásra. Na, majd lesz valami.
Más: Itt szülsz majd Vácon? Én is féltem a szülőszobától :-) Azért irigyellek, olyan nagy csoda előtt állsz! Apuci is bennt lesz?
Nekem azt mondták a vajúdás alatt minek van bennt. Na hát mondom jó vicc, azok az órák hosszúak, nem a kitolási szak. Maradt. Jót kornyadozott éjjel a szentem :-)
Vigyázz magatokra, puszi:
Linda

Ui: volt egy Tünde nevű anyatársunk is, ott lakott ahol Te,már rég nem írt ide. Tudsz róla valamit?
bellana
 
 


Helló Bori!

Na gyorsan írok még egyet,míg a kis szerelmem szundít. Igazság szerint ilyenkor kéne mosogatni, takarítani stb.,de kezdek elkanászodni.
Az újj számolgatás nálunk is megvolt. Aztán kitaláltam, hogy süket, meg ekcémás :-)Semmi baja nem volt, kicsit kiszáradt a bőre és jól is hall. Aztán egyszer szőlőt ettem, ő beszívta a tejcivel és nagyon ment a hasa. Én már láttam kiszáradva infúzión...A kórházat is felhívtuk, hogy jajaj. Aranyosak voltak nem röhögtek ki:-)
Van ez így. Tartok tőle, hogy amikor 20 évesek lesznek akkor is parázni fogunk.
Suli: az első hónapokban nem lesz rá időd meglátod. Főleg ha vsak szoptatni fogod. Dani 7 hónapig CSAK szopott. Bár hallottam, hogy a rokonság vitte be a bébit anyucihoz a suliba...Nálunk erre nem volt mód és én nem vállalnék hasonló mutatványokat. Én Gödöllöre szeretnék menni, ott van távoktatás.
Apás szülés lesz? Ki a dokid?
Majd jövök még, szióka:
Linda
bellana
 
 


Szia Bori!

Ismét csak én vagyok. Legutóbb elfelejtettem reagálni arra, hogy a "fitnesz Rékának" megszületett a babája. Én ezt tőled hallom először. Igaz nem vagyok oda az illető hölgyért és az öntelt Norbikájáért sem. Reméljük nem lett-lesz baja a picinek az anyukája testközpontú hozzáállása miatt. Remélhetőleg cicije maradt még és ki tudja miből még teje is lesz.
Én úgy gondolom nem egészséges ilyen keveset gyarapodni. Ez csak a gyerek és tartozékainak ( magzatvíz, lepény) súlya lehet. Tartalék meg nudli. Azt hallottam ezt a manővert nem ajánlják a dokik. Különben is ő most anya akar lenni, vagy szexbomba? Mindkettő? Nem tudom jól van ez így. Szerintem a terhesség , szülés és szoptatás iidőszaka nem annak az ideje, hogy de jó nők vagyunk.
Sajna mikor én szültem volt egy csaj aki az elsőt szülte, császárral nehogy kitáguljon a hüvelye (!)
és szinten 4-5kg-ot hízott. A baba beteg volt, a végtagjaival volt valami. Gyerekkórházba vitték és az anyja azon töprengett nem viszi haza. Viszont a fülem hallatára kérdezgette a dokiját mikor mehet már szoliba, szaunába és tornázni!!!
Jesszus! Sajnos nem tudom hazavitte-e végül a kicsit.
Én a Szandiért sem vagyok különösebben oda, de becsülöm benne, hogy bevallja ő bizony hízott vagy 20 kilót és kész. Mikor eljött az ideje lefogyott. Ez egészségesebb szemléletű hozzáállás.
Na nehogymár arról szóljon a gyermekvárásom, hogy jó e az alakom, meg csábi vagyok-e!
Hallottam Norbikát nyilatkozni, hogy ő megvetné a Rékát ha elhízna. Köszi az ilyen férjet. És ha valami hormonbaja lenne, vagy balesete és nem lenne már bombázó akkor lapát?

Barát téma: nálam is lemorzsolódott egy jó pár barát, de akik maradtak azok tényleg barátok. Sajna ez egy rosta is úgy vettem észre. Fel a fejjel! Akik maradnak azokra legalább tényleg számíthatsz. És mostmár itt vagyunk neked mi is:-)

Linda
bellana
 
 


Igen,apás szülés lesz!Apu nagyon komolyan áll hozzá a témához,együtt gyűrjük a Kismama magazint,borzasztó okosnak és kiműveltnek érzi magát a témában.A Kondér Bélához járok,nagyon nyugodt pasasnak tűnik,azt hiszem nekem erre szükségem is van.Réka-lány nagyon durva szerintem is,de a fent említett szoli-bébi...Fontos,hogy egy nő adjon magára,de nem a saját csemetéjének a rovására!!Én eddig 13 kg-ot híztam,de eszembe nem jutott csk müzlit meg mindenféle biokaját enni!Akivel én beszéltem,mindenki ugrott erre a Schobert-témára,hogy ez nem normális hozzáállás.És szerintem sem az.Miért szeretnél Gödöllőre menni?Mi van ott?
Bori
 


Gödöllőn a humánerrőforrás menedzser szakra gondoltam: távoktatás havi 1-2 alkalom. Nekem tetszene. Kicsit edzeném is már az agyam :-)
Én 14 kg-ot híztam...Én nyertem :-)
A Kondérról rosszat még nem hallottam. Már nekem is ajánlották. Nagymaroson albérletben laktok, vagy szülőknél? És hogy jöttök vissza Vácra?
Réka téma: elég gáz mind a két illető;. Nem irigylem a bébit. Tornázhat napestig..és ki tudja mi van ha az anyatej nekik nem elég bio :-)
Apás szülés: én nem is szültem volna nélküle. Nagyon "apás" vagyok.
bellana
 
 


Na,én is valami hasonlóra gondoltam!Ott fősuli van vagy egyetem?A Vácra visszatérés egy nagy álom,ugyanis szülői segítség vagy önerő nincs kilátásban,így "bízhatunk" a lakáshitelekben,ami egy bébi nélkül is kész öngyilkosság...!El is vagyok ám keseredve!Ma egy kicsit görcsölgettem,attól félek,nem ismerem fel a fájásokat,vagy ez tényleg nagy baromság?A többiek miért nem írnak?Linda,Ti merre laktok?A kiskrapek gyönyörű a profilodban!!Nagyon sűrűn nem tudok ide irogálni,de amint lehetőségem lesz,mindig rátok kattanok!!Sziasztok!!
Bori
 


Hello, hello szia Bori!

Most értesültem Lindától,hogy végre megszaporodtunk.Nagyon örülök Neked.Hogy sikerült ide találni?
11 óráig itt kínlódtam a gép előtt ír-e már valaki most meg tessék nem győzöm olvasni.De jó!!!
Hát igen én Vácon szültem ezelőtt majd 5 hónappal,ugyanis kicsi lány jövő héten már ekkora nagy.Papás szülésünk volt amit a párom ma is emleget ,számára is felejthetelen élmény volt.rengeteg erőt adott ,szegény amikor először megszorítottam a kezét nem volt rá felkészülve azt mondta majdnem eltörtem.A szülés úgy indult,hogy elfojt a magzatvíz hajnali 5-kor.6-kor hívtam a védőnőt mi is ez (pedig második a szentem )mondta hívjam a dokimat(Ferenczi Gyula).Vizsgálat és 8-kor irány a szülőszoba.Legyél nagyon bátor szerintem azok a mű ordítások amik a tévében vannak nem is léteznek.Túl dramatizálják a dolgot,szegény kismama meg bevan tojva.A Kondérról én csupa jót hallottam.Ja és ha már úgy érzed hogy olyan a fájdalmad mint egy jó erős székelési inger akkor szólj ,már biztos nyomhatsz.Én elszúrtam ,mert valami óriási fájdalmat vártam ami egyáltalán akart lenni és a lány egy órával hamarabb kíbújhatott volna.Amennyit teheted tartsd majd magadnál a gyermeket és szoptasd amennyit csak bírsz.Az Ildikó a csecsemősőknél nagyon aranyos imádja a babákat.Tőle bármikor kérhetsz tanácsot.Vigyél mellszívót magaddal.Ne ess kétségbe ha előszőr kevés a tej.Kitartás és lesz.Amikor én szültem egy csaj majdnem begolyózott,hogy nem eszik a gyerek.Állva etette,miközben csittegett neki és ringatta.Könyörgöm most etette,vagy altatta?Ki is borult rendesen.Kérjél sok inni valót ,de ne legyen buborékos és nagyon rostos.
Én Deákvári vagyok kár,hogy nem maradtatok itt.
Sziasztok,puszi:Márti
pkismarti
 
 


Szia Bori!
Újra olvasva rájöttem,hogy kislányod lesz és Eszter.Már majdnem megkérdeztem mit jósóltak.Kérdezted milyenek a szülésznők.Az enyém nagyon aranyos volt Anna a neve és ő is terhes volt.Persze akkor még nem látszott rajta .Azóta lehet,hogy már megszült.Volt ott még egy akinek nem emlékszem a nevére rá sem volt panasz és volt egy kis tanuló lány is.Nagyon kedves aranyos.Megkértem,hogy tegezzen aztán nem mert.Na mindegy.A fazonigazítást ő végezte.Beöntést nem kaphattam ,mert ha elmegy a magzatvíz nam adnak.Esetleg ha így jársz ne ízgulj aminek ki kell jönni az ugyis kijön lés ha azon rágódsz mért nem kaptál beöntést az nem jó.Az első gyereknél nálam ugyanez a magzatvizes verzió volt a dokim meg is jegyezte "na ez már nem steril" (akkor a Félix volt de lecseréltem).Ráadásul még szőlőt ettem előtte.Gondolhatod!!!Na mindegy dokija válogatja,most nem volt probléma.

Linda!
Te mit csináltál amikor Dani kihagyott egy szopit teljesen?Totál bevannak durranva a cicik nem tudom mennyire kell ilyenkor lefejni.A Gabinál nem volt ilyen gondom.6 hónapig szopott aztán a válási zűrök miatt hipp-hopp nem volt tej.
Sonia hova lettél?Tanulsz?
pkismarti
 
 


Sonia rohangált mint a mérgezett egér...de megérkezett egyelőre...
Sonia
 


Sziasztok!
Úgy látom még mindenki alszik.Akkor megyek én is vissza bújok a lány mellé.
pkismarti
 
 


Hahó!
Lehet,hogy Bori elment szülni?Most,hogy tudjuk meg?
Márti
pkismarti
 
 


megjöttem csajszik

Bori, üdv neked, de izgi,mindjárt kibújik a lány. van egy kollágám akinek a felesége nagymarosi és júliusban szültek Vácon, szintén a Kondérnál (én is hozzá jártam, nekem is szimpi). ha meglesz Eszterke akkor babakocsizás közben hátha összeakadtk majd, Ildikónak hívják, magas, vékony, kedves, hosszú hajú.

Adél, őszinte részvétem a nagymamád miatt. Nagyon szomorú dolog, nem élhette meg a kis dédi születését, de legalább azt láthatta hogy elindult növekedni a pocakod...... Jaj nagyon szomorú lettem, nekünk mind a 4 nagymamánk él, de mind a 4 nagypapánk meghalt már (a párom nagyszüleit is ide értem)

Linda, én nagyon kedvellek diploma nélkül is. Sosem az alapján ítélek. Főiskolán volt sok kiállhatatlan ember akik jobb eredménnyel végeztek de végtelenül ellenszenvesek voltak. A páromnak sincs diplomája, mondjuk már nem sok választja el tőle, csak 10 vizsga, egy záródolgozat és záróvizsga és egy nyelvvizsga de szerintem még 1-2 év mire mindezt befejezi. Ha van kedved erőd is lesz újra belevágni, szerintem. Az egyik kolléganőm már 40-hez közelít és most másodéves Gyöngyösön, vámügyintéző felsőfokú tanfolyama volt de ez már nem elég ezért tanul. Senki nincs elkésve, ha valamit szeretne. A Zollnerbe, de ide se, hasonló munkakörbe, én se mennék vissza, megértelek.

Márti, de jó neked ....

én most megint depis periódusba kerültem, a genetikus felhívott hétfőn és valamit motyogott hogy menjünk vissza mert van egy új tippjük mi baja volt a babánknak, ami ugyan nem teljesen illik a képbe de ez egy ismétlődő betegség is lehet akár és hát csak külföldön lehet szűrni... 16-án megyünk pestre akkor talán kifejti részletesebben. bárcsak boldog tudatlanságban potyogtathatnám a gyerkőcöket. asszem ez már kilőve.

próbálom összeszedni magam, ígérem vidám kislány leszek
puszika
Moncsi
 


Szia lányok!

Bocs, hogy ilyen későn jövök, pesten voltunk Danival látogatóban. Egész napra odavoltunk. Holnap Gödre megyünk. Bárcsak mindennap lenne hova menni vendégségbe. Vagy mindig jönnének hozzánk!
MÁRTI, mikor Dani kihagyott 1 szopit, annyit fejtem amennyi jött,de lényeg, hogy ne legyen kőkemény a cici és ne fájjon. A következő szopinál úgyis bepótolja. Nálunk továbbra is üzemel a reggeli tejbár :-)

BORI! Remélem jól vagy? Nincs netetek otthon,vagy miért csak ritkán tudsz ide látogatni? Azért remélhetjük, hogy jelentkezel ha meglesz a kicsi?
Mi Vácalsón lakunk. Gödöllőn ha jól tudom egyetem van. Daniról van még kép az albumban is:
http://babanet.hu/album/main.php?album=144
http://babanet.hu/album/main.php?album=848

MONCSI: Mindig eltűnsz. Ne keseredj el!!!!! Annyira sajnálom, hogy mindig kitalálnak valamit a dokik nektek! Bár segíthetnék valamiben!!! Nem is tudom mit írhatnék, hogy vígasztaljalak...
Köszönöm a jó szavakat én is bízom benne, hogy a diploma nem minden. Emberileg meg pláne.
Jól esik, hogy így látatlanban is kedvelsz, én is kedvellek téged és nagyon szeretném, hogy végre jó híreket is halljatok. Egyébként ha motorozó párt látok sokszor találgatom vajon ti vagytok-e azok? Vigyázz magadra, ne tűnj el, puszi:
Linda

SONIA: Mi van veled, baj van? Ügyintézel?
bellana
 
 


Sziasztok!

Tünde vagyok Nagymarosról, de nem az, akiről Linda írt Borinak.

Bori,
nagyon szurkolok neked, én is nagyon rettegtem a szüléstől, de felejthetetlen pillanat volt, amikor először megláttam a fiamat és magamhoz ölelhettem.

Én Pestről költöztem a páromhoz még 2001 őszén, tavaly, 2002 augusztus 25-én született meg kifiunk, Béla. Hogy rohan az idő, már 'szaladgál'.

Üdv mindenkinek,
Tünde
Névtelen
 


Sziasztok!
Ti aztán bírjátok az éjszakát!Végre átaludta Timike az egészet este 10-től reggel nyolcig.

Közben átsunnyogtam a másik szobába mert túl csendben van és ez nem jellemző rá,de csak a takaróját nézegeti.Jó meleget csináltam neki,mármint fűtést.

Szia Tünde!
Üdvözöllek ,azért ez olyan jó,hogy egyre többen leszünk.Te,hogy találtál ide?

Moncsi olyan jó amikor írsz csak olyan ritkán.Nagyon szorítok a vizsgálathoz,azért remélem valami jót is mondanak már.

Sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


Linda, Márti, és mindenki aki szurkol nekem,
néha bejövök aztán nincs is kedvem beköszönni mert depis vagyok és nem akarom a bajaimmal fájdítani a sziveteket. nem akarok rosszkedvü lenni, keresem a pozitiv dolgokat.
például már eltelt lassan 5 hónap, igaz? ez nagyon jó hír. Mire Márti Timikéje feláll, lehet hogy már nekem is lesz egy icike picike pocaklakóm. És lehet hogy Lindával együtt fogjuk végigpocakoskodni a jövö évet Kép De ha mégse!! Kép
már tényleg kellene valami jó hír. ott fogok bőgni a genetikusnál, vagy mi? nem akarok egy lenni a tízezerből. normális átlagos ember akarok lenni.
Amúgy nekem mondjátok hogy ritkán jövök, közben meg a kismamáink alig tolják ide az orrukat! Hol vannak a kismamák?

Szia Tünde! Üdv itt! egyre többen vagyunk! Hol szülted a kisfiadat? Bécikének kistesót nem terveztek még?

elköszönök, jó hétvégét
Moncsi
 


Szisztok!Bocs,hogy így eltűntem,de csak a nővéremnél tudok sajna virtuálisan csevegni!Még egyben vagyunk,de már egyre több a görcsölés meg az arcdeformálódás!Még nem félek!!Innentől számolva 1 hét a kiírás szerinti időpont!Amint megszülünk,ígérem,írunk!!Bori
Bori
 


Sziasztok!

Tünde üdv körünkben! Írj magatokról, miket csináltok, terveztek e tesót...
Márti, már nem is írsz nekem :-( brühüüü!!!!

Moncsi! Részemről állok, ill. írok rendelkezésedre, bármikor!!

Bori! Nem is kell félni, meglátod milyen klassz lesz, életed legszebb napja lesz amikor világrahozod a kincsed!

Sonia, merre vagy, ugye nincs baj??????

Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Bocsi LINDA megpróbálok írni,de olyan kis lusta vagyok.Inkább egész nap azt lesem nekem ki ír?Persze ha én nem töröm magam mért várom el mástól.Ugyanis így én sem kapok semmit.

Tudod BORI ma azon gondolkodtam jól elkéstem az élményeimmel.Az egyik barátnőmet akartam megkérni a kórházból ugyan nézzen már utána a szülészeten egy nagymarosi Bori nevű anyukának akinek Eszterkéje van.Még jó,hogy nem tettem jól beégtem volna.Egyébként én 2 teljes héttel hamarabb szűltem mint a kiírás volt.

Szia MONCSI drága.Jövő héten aztán várjuk ám a jó híreket,ugye ha jól emlékszem akkor mész orvoshoz.

Jó éjt mindenkinek,sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

MÁRTI! Megkaptam a leveled. Most már jó :-)
Nem értem miért írtad, hogy Borinál elkéstél az élményeiddel? Megvan már a baba?
Más: Ki tud valamit éjszakázás ellen????
Dani már a 3-ik hete nem hagy minket aludni, most éjjel is 2-től 5-ig szólt a nóta. Ha felvesszük akkor mindjárt kerek a világ, nevetgél, magyaráz...de amint letesszük jön az óbéga. Pelus oké,lázas nincs, nem éhes, nem szomjas. Ha a foga jön akkor az már 1 komplett agyar lesz és ki fog lógni a szájából...csak mert ezt is emlegetik oknak. Na, de ennyi időn át eredmény nélkül???
Hát én nem tudom, de már megzakkanunk tőle. Csecsemő korában nem keltem fel hozzá ennyit. Olyan vagyok már mint a mosott rongy. Férjem dettó. Ötletek? Ja, igen mesével, énekkel, mondókával, hallgatással, miegyébbel már próbálkoztunk. Lámpa égvehagyással is. Leoltással is. Kislámpa is megvan.

Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Azt nem nem tudom megvan-e,bármi lehetséges.
A gondolkodás a tegnapi addigi időpontra vonatkozott amíg Bori nem jelentkezett,hogy még egyben van.
Éjszakázásra ötlet nincs.Timike is próbálkozik ilyen heje-hujával.Apukája egy darabig mulattatta aztán mondtam ha így elszórakoznak ez szokássá válik.Most nálunk a sötét működik,meg a cumi.10 előtt viszont ő sem hajlandó aludni.
A kis keresztlányom volt ilyen mulatós.Semmit nem lehetett vele tenni.Úgy tudom a tv villódzására aludt el.

Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Email ment, Dani lázas, puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok,

Márti,
korábban is nézegettem érdekes dolgokat ezen a honlapon, ezt a topikot is figyelgettem, de eleinte nem mertem írni nektek. Valamennyit visszaolvastam rólatok. Jön már Timi foga?

Moncsi,
Pesten szültem a Schöpf-Méreiben, Kósa Zsolt az orvosom. Tesó-projekt még egy évig biztos várat magára. Utolsó évemet fejezem a Szolnoki főiskolán (tavaly halasztottam Babó miatt, mert nagyon pici volt és állandóan szopizni akart), úgyhogy a sulit le kéne tudni.
Szurkolok neked, jövőre gömbölyödjön a pocid!

Linda,
tesót majd később... Szolnokot be kell fejeznem, három évet már rááldoztam. A humánerőforrásmenedzser jó dolognak tűnik a személyiségedhez.
Jobbulást Daninak,

Jó éjt mindenkinek,
Tünde
Névtelen
 


Szia lányok!

Tünde: Dani jobban van, aludtunk is éjjel valamennyit. A Kósa nem sánta?! Csak azért mert nekem a Schöpf-Méreiben nagyon rossz élmények értek és a doki se tett jót a lelkemnek. Ezt nyílt színen nem írom le, mert egy másik topicon volt már ebből baj - a rossz szavakkal illetett doki becsületsértést emlegetett- ha gondolod mailben megírom. Mindez 4 éve volt kb.
Amúgy a kicsinyeink között majdnem napra pontosan 2 hónap van. Béla alszik éjjel???? Ti még nem kaptátok meg a 15 hónapos szurit ugye? Mennyi idős vagy? Írj mindenfélét:-)

Helló csajok, hol vagytok?

Linda
bellana
 
 


Tünde: előbb nem kédeztem, hogy miért nem mertél írni nekünk?
A küldés időpontjából úgy tűnik jó sokáig fennt vagy. Hogy bírod?

Úgy tűnik ma én vagyok itt az ügyeletes. Jól eldumálok magamban :-)
bellana
 
 


Szia ügyeletes nővérke!(Linda)
Szép kis oltás az ilyen ,amitől így belázasodik a gyerek.Sajnos ez egy szükséges rossz(vagy inkább jó)?azért tényleg rengeteg olyan vacakot nem lehet összeszedni ami régebben gyógyíthatatlan volt.

Tünde,ha jól látom még nem jön a fogacska,bár minden jel arra mutat.Eszméletlen amit ma is művel,olyan nyűgös.A védőnőm szerint így látatlanban bizony fogzik a gyerek.Kár,hogy eddig nem írtál bizony nem vagyunk sokan.

Ki tudja mért nem tudok itt albumot csinálni és a chat-re sem enged fel?Valami ilyet ír ki,hogy nincs ilyen nick.
Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Végre jelentkezett valaki! Szia Márti!
Dani jobban van, de én is úgy vagyok vele, be kell
oltani. Jobb, mintha valami szörnyű kórság támadná meg.
Fogalmam sincs miért nem enged chat-re és abumot csinálni. Nekem csak az azonosító kell, meg a jelszó. A nick az nálad a Pmárti, vagy az azonosítót kellene beírni? Nálam a Bellana a nick név azt hiszem.

A többiek is előkerülhetnének ám!
Az is írjon nyugodtan aki csak olvasott minket eddig! Még senkit nem ettünk ám meg! Még..:-)
bellana
 
 


Helló,
Linda, örülök, hogy jobban vagytok. A Kósa sánta volt egy kicsit, valami vas volt a lábában, aztán tavaly nyáron egy év után kivették. Kopaszodó, 40-es szemüveges. Nekem egy kollégám ajánlotta, hogy a felesége is nála szül. Magánrendelésre jártam végig. Ha van kedved, elolvasom mi történt veled, írdd meg. email cím: tuendenagy kukac freemail pont hu . Béla már majdnem átalussza az éjszakát, de nyáron még 2-3 óránként felkelt, most már csak hajnal 5-6 körül, de visszaalszik pár korty anyatej után. Az oltást mi majd november vége-december eleje táján kapjuk. Azt hova adják, már a karjukba? Dani még oltás előtt lázasodott be? Néztem a képeit, aranyos nagyfiú már. Ő mond már érthető szavakat?
Én 24 vagyok, Béla a párom 30, nem vagyunk házasok. Magamról ennyi, majd írok még.
Az egyik képen autósülésben ül Dani, nektek milyen van? Mi tegnap akartunk venni 0-18kg-ig CAM ülést a színét is elterveztük, persze nem kaptunk. Majd legközelebb...
Irni nem szoktam ilyen oldalakon, chattelni itt egyszer próbáltam, de az nem igazán nekem való. Kívülről zártnak tűnt a kör, de örülök, hogy mertem írni nektek. Jó érzés, mikor válasz jön. A kommunikáció hiánya is zavart, mikor szülés után Nagymaros határain belül ragadtam, nekem ezért is hiányzik Pest. Az internet megrendelése óta jobb a dolog.
Kivételesen voltam ilyen sokáig fennt, ismerősök voltak látogatóban, aztán pasik el 'pub'-ba, én meg magányomban neteztem még.

Márti a fogakkal mi is szenvedtünk és szenvedünk is. Ha érzi, hogy jön (most az első őrlők bújnak elő), akkor előszeretettel harapdál engem is.
Erre van valakinek ötlete, hogy lehet leszoktatni arról, hogy összevissza harapdálja a karomat?

Majd írjatok,
Tündi
Névtelen
 


Szia Tünde!

Örülök, hogy mégegyszer felnéztem ide! Bár nem hittem, hogy lesz valami :-)
A Kósa leírása stimmel,majd akkor megírom mi volt.
Két szuri volt megint. Az egyik a combocskába (ACT-HIB) a másik a felsőkarjába (mumpsz, kanyaró,rózsahimlő, röviden:MMR). Mondta a doki, hogy kb.1 hét múlva jön ki az MMR hatása. Végülis 10 nap kellett neki. Jó, hogy mostmár csak 3 évesen lesz szuri megint. Állítom, hogy én rosszabbul viselem mint Dani. Beszéd: érthető szavakat mond, márha a va-va és társai annak számítanak :-)Ő szept 27-én töltötte be a 15 hónapot.
Autósülés: CAM,van nekünk is 18 kg.-ig, azt hiszem 9kg.tól. Mindenesetre nem újszülött kortól, mert még csak pár hónapja van autónk, de nagyon jó, hogy van.
Más: jó, hogy mégis írtál ide: Nagyon vacak ha nincs társaság. Amúgy mostmár ismersz ott kismamákat? Miket csináltok napközben?
Harapás: sajna nem tudom mit lehet tenni, én hajtépés ügyben vagyok ugyanígy.

Jó éjt:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy javul a kisherceg állapota.Én már egy 38 fokos láznál is képes vagyok pánikolni,hát még ilyen magasnál.Épp az imént ment el a sógórnőm azért nem tudtam eddig írni.Amint itt befejezem küldök neked mailt is.

Tünde mi sem vagyunk házasok én 37 a párom 38 éves. Na ez volt most a meglepi ,mert szerintem Lindán és Sonián kívűl a többiek szerintem fiatalabbnak gondoltak.Nekem a nagyfiam már 15 éves és eszméletlenül kamaszodik.Harapdálás ügyben szerintem csak a többszöri elmagyarázása a dolognak segít,hogy az neked fáj.Azt nem mondom ,hogy picit csípj bele érezze ő is.Az olyan ovis dolog.Egy ekkora gyerek előbb-utóbb magától is rájön a dolgokra csak mondani kell neki.

Sonia tényleg jól eltüntél!!!!!!!!!!

Jövő héten mi is megyünk oltásra remélem nem pont hét végére lesz gondunk.
Sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Hétvégén korlátlan a nethasználat, jó, hogy visszakukkantottam ide.

Linda, ez az oltás brutális. A vau-vau itt is első helyen van, néha úgy értem, hogy gyere-t is mond. Nem nézegettem azóta archív levelezést, te hol szültél?
Itt vannak már ismerősök(Béla baráti társaságából kezdődött, aztán kicsit gyarapodott), és nyáron rávettem magam, eljárunk az itteni baba-mama klubba. A gyereknek nagyon sokat számít, ott tanult meg lépcsőt mászni is.
A hétköznapjaink visszafogottak, délelőtt bevásárlás ha kell vmi + séta, délben alvás (még szopik, utána bealszik), ebéd, du. séta, csavargás, ez a babaklub is tök jó program. Vácra is be szoktunk menni néha (általában vásárlás céljából). Tényleg, a fehér galambon kívűl van még valami babaturi, ami jó?
Márti, a fiad kamaszodását hogy viseled. Emlékszem, anyu nehezen viselte, jó pár évre eltávolodtunk. Oltás ügyben, rosszban is megvan a jó, ha megkapja Timi a mostanit, egy jó darabig nem bántják. Köszi a tanácsot Kép

Bori,
hogy vagytok? Neked van szőkésbarna tüsi hajad?

Befejezem, további kellemes hétvégét nektek,
Tünde
Névtelen
 


Sziasztok!
Linda ,mail ment.Az éjszaka szörnyű volt.Teljesen sorstársad lettem a virrasztásban egy kis szúnyog hegedűvel fűszerezve.Még nem derült ki melyikünknek ontotta vérét,de az én fejem felett végezte be pályafutását.Tényleg nem tudom mi baja Timikének most például nagyon jól elvan.
Tünde,szerintem nincs több babaturi Vácon,inkább a bababoltok szaporodnak,Szerintem lenne rá igény csak nincs aki foglalkozzon vele.Volt egy a Kristóf udvarban az még a nyáron megszünt.A fiam eszméletlen amit művel.Röpke két héten belül sok disznósága kiderült.Legyen a javára írva,hogy saját maga mondta el.Rajta kaptam cigizésen és most legutóbb amikor discóban volt kiderült lazán lecsúszik a torkán egy üveg sör.Eleve elitélem a discó vezetőségét amiért kiskorút alkohollal szolgál ki.Ugyanis a buli diák-buliként van havonta egyszer hírdetve ahová pont a vele egykorú gyerekek mehetnek.
Sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!Még mindig egyben!Mostanában úgy érzem magam,hogy én már mindig terhes maradok!Fizikailag is elég fittnek érzem magam,még vezetek meg nyomulok jobbra-balra,bár aki lát/főként öreg nénik/,azok ordítva sipákolnak,hogy mikor rakom már le ezt a nagy terhet???(ÁÁÁ!)És ezekkel a szavakkal!!Na,ilyenkor leszek egy csöppet indulatos.Mer'olyan kedvesek!!Egyébként okt.17-re vagyok kiírva,szóval tökre ráér még ez a gyerek.Bár mostanában azon gondolkodtam,hogy meg is értem,ha nem sieti el a kibújást a pociból,annyira elégedetlen vagyok a világgal mostanság.Mindenen aggódok,az összes családtagom gondja a nyakamba szakadt...Persze ezeken felül még stresszelek azon is ,nehgy ez Eszti kárára menjen!Bocs a nyavalygásért,Moncsi most biztosan kiröhögne,h.ilyen nagy eseményre készülök és mégis néha kicsúszik a lábam alól a talaj.Most próbálom intézni az összes juttatást,ami elvileg jár egy kismamának,hát..Senki nem biztatott eddig semmi jóval!Ráadásul ma már kifogtam a legtündéribb portás urat a TB-ben a malac fejével együtt!Alkalmi munkavállaláshoz kértem volna formanyomtatványt,erre ő végignézett rajtam és közölte,hogy:˝Ez nem a munkanélküli hivatal,drága!"Nem tudom,minek nézett? Szó nélkül sarkon fordultam és kijöttem.Hát rászülök a malac fejére!!!Azt hiszem,relaxálnom kéne.Már egy fél oldalon csak ugatok.Lehet,hogy ez jelent valamit?Úgy irigyelem pl.Soniát,ő tök lazán vette a magánéleti válságait is,én meg mindig túlkomplikálom az életem.Tünde!Nincs tüsi hajam,de szülés után szeretném,ha lenne!Hogy tetszik Maros?Mi szeretnénk visszacuccolni Vácra vagy akár a Holdra is.Linda,remélem a Dani jobban van már!!Csudi szép gyerek,megnéztem a többi képet is!Márti,meg sem köszöntem a jó tanácsokat és hogy izgultál értünk!Nagyon aranyosak vagytok!!Soniára már olyan kíváncsi vagyok,de nem ír!Persze ki tudja,mikor tudok én is újból írni...Moncsi,mondtak valami bíztatót??Szurkolok Nektek nagyon!!Puszi Mindenkinek:Bori
Bori
 


Sziasztok!

MÁRTI: Nagyon aranyos vagy, hogy ennyi mindent küldtél! Teljesen meghatódtam!!! Igyekszem válaszolni. Angyal vagy! Más: Szerintem Gabi fiad "csak" kamasz. Az viszont nagyon jó jel, hogy bízik bennetek és mindent maga mond el! Valamit nagyon jól csinálhattatok! Sajnos ritkaság ha egy tini bízik a szüleiben. Az alkohol ügyről már a mútheti Naplóban is volt szó, pont erről a tinidiszkós dolgokról.Jól megkéne őket büntetni! Mármint az üzemeltetőket.
Képeket sikerült feltöltened?


BORI: én szó szerint azt mondtam, hittem mint te, hogy ez kész, én már így maradok. Azt hittem én is két évig leszek várandós mint egy elefánt. Amúgy úgy is néztem ki. Hiába kellett a hely az én 4400g-os óriás bébimnek! Azóta sem tudom elképzelni, hogy fért el bennem?! Jól összevolt hajtva az tuti. Mindenesetre már szülés előtt 1 héttel bennt voltam a kórházban és egyre csak lestem, hogy jönnek az anyukák, szülnek és mennek, én meg...
Izgulás: na ez is ismerős. Én is mindenen agyon rágom magam, nem tudk laza lenni, de persze irigylem aki az. Jó lenne nem görcsölni mindenen.
Te nem dolgoztál a bébi előtt, hogy minden járandóságod magad intézel?
Az a portás jó nagy tahó lehetett!! Eszméletlen mennyi bunkó van! PL: Én terhesen is álltam mindenen, mindenhol. Kétszer adták át a helyet.
Most meg mikor pestre mentünk segítettek, de másnap mikor Gödre senki! Se fel se le! Na mondom: mi van emberek jól mulatnak?!6-an nézték végig míg lekínlódtam magunkat a vonatról. Jézus ha a betonra ejtem a kocsit...az már másik kérdés, hogy a közlekedés nem éppen kismama és bababarát. Rémes.

TÜNDE: az újpestiben szültem. Jó kis kórház, nagyon családias. Az oltás utórezgései tényleg rosszak, de jobb mintha igazán megbetegedne.
Nálatok is vau-vau a legtöbb állat?
Dani ráadásul a szavak elejét mondja,így pl: a "ba-ci" az azt jelenti: baba cicire. A "pa"az apa stb. Egész jól megértjük. Ő viszont mindent ért, megdöbbentően.

MONCSI: nagyon szorítok, hogy valami jót is mondjanak nektek!! Ne keseredj el, jelentkezz!

SONIA, gondolom ma sulizol, de aztán írj már egy pár sort, mi történt veled??

Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Na csajok megint én, mizújs???
Márti mail ment!
bellana
 
 


Sziasztok!
Hallottátok Spár lesz a Kaisers'-ből.
Persze,ha nekem nem mondtak igazat akkor sajnos kacsa a hír.Egyébként a védőnőnél hallottam.
Linda az órát is írd le szerintem tök mulatságos.

Bori jó,hogy bírod még!Az a szerencse nincs már kánikula.A munkahelyemen egyébként szerették volna minél tovább vagyok terhes és mondtam nem kiselefántot hordok a pocimban.Úgy látom a kisbabák jól érzik magukat odabent .Az unokaöcséméknél sincs még semmi hír,pedig a felesége már 6.-án bevonult.
Sziasztok:Márti
pkismarti
 
 


Linda,dolgoztam majdnem 8 hónapos koromig,de a főnőknőm igen passzív volt velem a végén,így úgy gondolom,nekem kell intéznem mindent.Szóval akkor ez nem így van.Állítólag a TB-nél kell kérni vmi formanyomtatványt a családi pótlékhoz meg a GYED igényléséhez.Szeretnék minden segítséget igénybe venni,mert minimálbéren voltam bejelentve és ezután a GYED elég gáz.Azt sem tudom pontosan,mit igényelhetek.Ja,Gödöllőre még rá akartam kérdezni.Mi a sulinak a neve,nem tudod?Nagyon szeretnék tanulni,nem akarok a volt munkahelyemen megrohadni.Köszi-köszi:Bori
Bori
 


Gyerekek,én nagyon pancser netező vagyok.Csak írok bele a vakvilágba már egy hete kb. és az archívot csak most találtam meg.Most olvastam el Moncsi történetét és sírok.Meg a Lindáét is.Nagyon becsüllek titeket a kitartásotokért.Olyan rossz most.
Bori
 


Szia lányok!

MÁRTI: mail jött-ment. Ja igen az óra sztori. Gondolom Tünde miatt. Na szóval Daninak az óra tikk-takk, de neki csak a "k" maradt meg valamiért és ebből ka-ka lesz. És mikor voltunk Mártiéknál Dani mutogatta az órát a falon, hgy ka-ka. Itthon aztán mondtam is a páromnak: képzelje Mártiéknál sza..os a fal...Hülye vicc, de jól kijött. azóta a dokinő óráját is lekakázta, de nem mondtam meg neki miért, mert olyan izé volt Danival.(Fütyitépés)

BORI: Suli: Szent István Egyetem a neve. Gazdaság és Társadalomtudpmányi kar, humánerőforrás menedzser szak. A felvi.hu-n is van róluk írva. Én is szeretnék mást csinálni azért kell a suli.
Én úgy tudtm ha dolgozol akkor a munkavállaló intézi a papírokat. Nálam legalábbis.Helyben aláírtam és kész. Lehet, hogy ti nem vaygtok TB kifizetőhely és azért kell neked futkosni?
Nem értek hozzá sajna. MÁRTI, nálad ez hogy volt?
Bori, mit dolgoztál?
Ne aggódj a történetem miatt, sajnos van ilyen. Bár tényleg hajlamos az ember azt hinni effélék csak "másokkal" történnek meg. A Moncsi teragédiája én mai napig fáj még nekem is...
De te ne gondolj semmi rémségekre, minden rendben lesz hajrá!!!!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Linda te mindenhol előttem jársz mégsem érjük utol egymást.

Nekem szerencsém volt a munkahelyem TB kifizetőhely így nekem egy lépést sem kellet mennem ügyintézni.Sem előtte,sem utána.Utána azért,mert az egyik kolléganőm és barátnőm itt lakik a sarkon és ami papírt bekellett vinni azt ő elvitte helyettem.Hát ilyen úri dolgom van.
Márti
pkismarti
 
 


Márti, hogy érted, hogy előtted járok és nem érsz utól???????
Most nagyon szenvedek, mert nagyon meghúztam a bal lapockámnál a hátam, majd betojok úgy fáj, a gyereket nem bírom felvenni, se lehajolni még az is fáj ha levegőt veszek. Be se tudom kenni egyedül. Dani most nyávog, de nem bírom kivenni a járókából...Jó messze van még fél 5 míg Ádi hazaér. Ilyenkor mi van?? Kicsit ledőlök hátha oldódik a görcs.
Márti voltál a városban?
Linda
bellana
 
 


Itt vagyok én is, nem vagyok teljesen elveszve :o)
Csupán az egyik gyerekem lenáthásodott, amúgy úgy igazából, három-négynapja nem alszunk, ma meg holnap szüneteltetejük a bölcsit is. Mondjuk nem rakták ki onnan, nem is lázas, de most idehaza vagyok (eredetileg tanulnom kellett volna, ennek lőttek), így törölgetem én az orrát, meg próbálom szórakoztatni, ő meg bölcsibe akar menni :o)))
A nagyobbikom meg tegnap szerzett két szálkát a fenekébe, és minden más (értsd. játszóterezés délután) fontosabb volt neki, mint ezt közölni. Aztán este fél nyolckor közölte, hogy mi az ábra, és persze mert én nem törődöm az ő bajaival. Hát ő sem vitte túlzásba. Gondolhatjátok anyám mennyire repesett a boldogságtól, amikor este fél nyolckor (a kicsit már letettem aludni) neki kellett indulnia a nagyyal a városnak, taxiba csüccsentek és mentek az ügyeletre szálkátlanítani.
Ma pedig elsétáltunk délelőtt a gyerekdokihoz, hogy Liliom köhögését megszemrevételezze. hát nem éppen mától egy hétig más a rendelési idő?? A fenébe, ráadásul egytől háromig lett kijelölve mára. Úgyhogy fél tizenkettőkor már elraktam délutáni alvásra a törpöt, hogy kettőre felébredjen és oda is érjünk még. Hát ez a második kör jobban sikerült, mint az első, csak a patikát kellett volna kihagyni utánna. Több mint háromezret otthagytam. Eddig is likviditási gondjaim voltak, most aztán erősen kezdek a bányászbéka irányába tendálni anyagi lehetőségek terén. És még csak 14-e van :o((
No nem kesergek itt tovább, nem jött még el a világvége, ennél cifrábbakat is túléltünk már :o))
Sonia
Ps: Linda, ha egészségesek vagytok, mármint sétaképesek és holnap délelőtt útrakeltek, akár össze is talizhatunk valahol.
Sonia
 


Sziasztok!
LINDA,úgy értettem hogy a mailnél is meg itt is 5 perccel voltál mindig előttem,ha megnézed az időpontokat.Voltunk a városban Timike végig ordította az utat pedig hol van még a csütörtök?Majd oltás után mit fog művelni.

Sonia,De jó hogy megkerültél.Már kezdtem feltételezni nem is óhajtod a társaságunkat.Mikor is jössz még nem egyeztettünk?A kicsinek jobbulást a nagynak gyógyulást.Szegény hogy szedte össze a szálkát?Ilyen jók a suliszékek?Nyomokban azért láttam ám felbukkanásodat a babaszobában!
Márti
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: