Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Kép

Mostanában én is ritkábban tudok jönni, elég sokfelé mászkálunk mostanában.
Tegnap is kint voltunk a telken, füvet nyírtunk, bokrot szedtünk kifelé, szóval megvolt a napi mozgásKép Balázs hatalmasat aludt a kertben a babakocsiban, jó volt egy kicsit kimozdulniKép

GabiKép ezt az új játszót mi is megnézzük, nem is hallottam még róla!Kép
Szerintem holnap el is nézünk arrafelé majd.

Edit: szerintem jó ötlet a bölcsi, nincsenek igazán "kötött" foglalkozások, mint az oviban, bár kiscsoportban azért még nem olyan nagyon követelnek sokmindent.
Ákos is idejárt a lila bölcsibe, és azért szeretett idejárniKép
Bölcsiben már érdeklődtél? Mert nem tudom, hogy munkálatatói igazolással felveszik-e úgy, hogy közben a picivel otthon vagy. Régen jártunk már bölcsibeKép
Áki 21 hónapos volt, mikor vissza kellett mennem dolgozni, és nekem is nagyon nagy lelkiismeret-furdalásom volt, hogy bölcsibe adtam a gyerekemet, de a szükség nagy úr. Van, aki sokkal hamarabb kénytelen ezt a megoldást választani, és attól még egyáltalán nem rosszabb anya! Hidd el, nem mások nevelik a gyerkőcödet, max. a társasági életreKép
Szerintem jól döntöttél, hiszen Te ismered legjobban Botit.

Megyek, mert fürcsitájm vanKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok lányok!! Hát mint kis Csellengő adok kis életjeletKép magamról!! Szóval rengeteget melózok,valahogy most minden összejött!
Rutinozni is hetente 1xjutok elKép de apával gyakorolgatunk itt hátul azértKép Jövőhéten vizsgázok eü.ből azért parázok ám ettől isKép
De muszály kicsit több önbizalommal viseltetnem mert apa ösztönzésképpen"meglepett" már egy aprócska ajutóvalKép
Remélem mindannyian jól vagytok a gyerkőckékkel egyetemben!!Én éppen ma kezdem vissza nyerni a hangom a totális némaságbólKépIszonyú érzés,és asszem ez most szépen végig megy a családonKép
Cinedit!! Jól teszed!!! -én ugyan ezt éreztemKép De kicsit"fel lélegeztem" bevallom hősiesenKép Már Gergőnek se volt jó sehogy!! -És nem bántam meg!! Nehezen szokott be,de mára már imád járni!! Rengeteget"tanult".persze vannak idióta szokásai isKép De csak jót tett neki sztem!!Mi is jan töltöttük a 3 évet igy ő sem minis lesz már,hanem kiscsoportos! De az biztos jót tesz neki hogy nem lesz idegen neki a közösség .
Hát ennyi hirtelen!! Puszi mindenkinek!! Legyetek jók ,és hát szép napokat mindenkinek!!
Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Nem kell valakinek a holnapi Kismama börzére ingyen jegy?

Eri
simones
 
 

 
 

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:33-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is Boldog névnapot kívánunk Botondnak és Alexának!

Kép

Gabi!
Szép az idő, végre többet lehet kint lenni. Kép

Eriék
simones
 
 


Boldog névnapot Botinak és Alexának!

Kép

KépKép
Kép
moszmota
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:33-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi!
Mi sajnos játszótér helyett a balesetire mentünk. Kép Tegnap Viki becsípte az ujját a bejárati vasajtóba. Sajnos picit meggyűrödött a csontja, és sínbe tették. Elvileg most pihentetnie kéne. Hát nem tudom, hogy sikerül majd. Mindenesetre most játszótérre nem mehet, mert nem mászhat fel sehova sem. Szerdán megyünk vissza a dokihoz.

Hajni!
Mi van veletek?

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog névnapot Botondnak és Alexának!!!!!!
Én is hűtlen voltam egy kicsit a topichoz, mert kórházban voltunk Bencével.Kép
Pénteken telefonált az óvónő, hogy lázas Bence és menjünk érte. Szombatra ugyan lement a láza de elkezdett hányni és ment a hasa. Kihívtuk az ügyeletet, de érdemben nem tudott vele mit tenni. Hétfőre már annyira le volt gyengülve (már 3 napja nem evett), hogy felkaptuk Bécivel és irány a Bethesda. Fogadták volna de mivel hasmenés is társult a dologhoz, így László kórház lett a vége. Infúziót kapott és bent volt 3 napot. Nappal én voltam vele, éjszaka Béci. Közben itthon Zsombor is elkezdett hányni és fostizni, úgyhogy kedden ő is bent kötött ki, de hála az égnek őt nem fogták bent. Ma már én is kezdek legyengülni, úgyhogy engem sem kímél majd.
Béci Füzesabonyban van, nagyon jó lesz itthon egyedül.Kép

Simones: Jobbulást Vikinek!!!!! Talán mire jön a jóidő addigra meggyógyul az újja.

Evetke: Gratulálok a "kicsi kocsihoz"!!!!Kép Most már tényleg meg kell mutatnod, hogy mit tudsz!Kép
Hogy vagytok? Meló?

Edit: Miért nem akkor íratod oviba, ha betöltötte a 3. életévét. A mi óvodánkba decemberbe is lehetett hozni a gyereket ha akkor töltötte a 3-at. Nem jobb kihagyni a bölcsit? Végülis csak 3 hónapról van szó és nem kéne váltania. Persze nem tudom, hogy ez így milyen, mert tapasztalatom nincsen de lehet, hogy nem rossz.

Na sziasztok, puszi mindenkinek!

Tigri merre vagy????????????
Minden rendben, ugye jól vagytok????

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kati!
Jaj de sajnálom, hogy ilyen betegek vagytok/voltatok. Kép Jobbulást nektek!Kép Nincs valaki, aki segíteni tud? Rokon, barát? Ráadásul pihenned is kéne. Gyógyuljatok meg minél előbb. Kép Küldjük a gyógypuszikat! KépKépKép

Egyelőre Viki jól tűri a kötést, de azért este megpróbálták Zolival levenni. Kép Nagyon jól tudnak összedolgozni. Kép

Bölcsi/ovi: nem tudom mi a jobb. Nekünk azért lesz bölcsi, mert az oviban nem lesz 2 hely novembertől, ráadásul nekem szeptembertől kell visszamenni tanítani.

Eri
simones
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
Simigabi (Gabi) 1975.12.06. 03.24. Peti 2003.09.10. 06.29.</pre>

Ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Botond 05.16. Kép
Alexa Regina 05.18. Kép
</pre>

Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! Kép
Vidéken voltunk pár napot anyóséknál és a Dédiknél, remekül éreztük magunkat, Alexa minden állatot megszelídített Kép

Jaj lányok ez a sok beteg babuci!Kép Jobbulást mindenkinek!

Eri szoktatok még járni a Csokonaiba mondokázni?

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Hajni!
De jó, hogy nincs semmi baj. Kép
Nemrég mi is voltunk vidéken, és a fiúknak is tetszettek az állatok. Nyáron szeretnék velük majd menni megint.
Már nem járunk zsebire. Valahogy nem akartak már menni. Egyébként is nemsokára vége és majd ősszel megint lesz.

Eri
simones
 
 


Eri köszi Kép
Akkor lehet, hogy mi is már csak ősszel megyünk megnézni. Mostanában Alexa nagyon ügyike, már egész szépen mond pár mondókát utánam. Kép

Hajni
tigribigri
 
 


Halihó!!! De jó hogy "picit" mindenki irKép!
Az apróságoknak mielőbbi gyógyulást!!!!!!!
-én is döglődöm.Felsőlékuti gyulladás mindenféle szövődménnyel társulvaKép
Egyébként sikerült az eü.-m is Kép lassan rutinból vizsgázom! szoritsatok!!!
Futok alunni,kellemes további hétvégét!!
Ildikó
KLÁRUS!!!!-te merre vagy???????????????
UI: Isten éltesse az ünnepelteket!!!!KépKép
evetke
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:34-kor.
Vendég
 


Ez a weboldal egy angol nyelvtanfolyamot tartalmaz, amely elsősorban a gyermekükkel otthon lévő kismamák, anyukák számára készült.
http://www.kismamaweb.hu/kismama_index/
simones
 
 


Ingyenes online képkidolgozás: DM 10 db május 28-ig, Copygeneral 15 db májusban és Rtlklub 10 db június 12-ig. Kép
simones
 
 


A Photo Hall-nál pedig 27-én 30 db képet lehet ingyen előhivatni-csak sikerüljön feljutni az oldalra...
tigribigri
 
 


Hajni!
Beelőztél. Kép
A múltkor nagyon nehezen sikerült feltöltenem a photohallra a képeket, de tegnap már el is hoztuk az üzletből. A többinél sokkal egyszerűbb volt a feltöltés, és már azok is kész vannak. Kép Több e-mailcímre is kértem képeket.
Most majd kapnak a nagyik sok-sok képet. Kép

Ma mentünk vissza a dokihoz Vikivel. Átkötötték az ujját, és már nincs sínben. Kép Jövő héten újra megyünk. Csak ne kéne várakozni olyan sokat. Kép Pedig most kipróbáltam, milyen 1 gyerekkel. Uis. Zoli a nagyival itthon maradt.

Eri
simones
 
 


Helló!

Klárus Jankáját nevenapja alkalmából Isten éltesse sokáig! Kép

<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
Simigabi (Gabi) 1975.12.06. 03.24. Peti 2003.09.10. 06.29.</pre>

Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Janka 05.30. Kép</pre>

Hajni
tigribigri
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:34-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Jankának mi is boldog névnapot kívánunk. Kép
Kép

Eriék
simones
 
 


Jankának mi is boldog névnapot kívánunk!

Kép

Gyöngyiék

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Halihó!!
Na talán ennyi szépséges Janka napi köszöntésre Klárusunk is előkerülKép Csak annyit hogy ugyi nincs baj!!!
Isten éltesse a lánykádat!!
Mindenkinek szépet és jót kivánok!! Nem lusta vagyok csajok csak időm nincs semmire. Ráadásul beteg voltam ,aztán most a kisebbikem azKép Szóval nem unatkozom sajnaKép
Legyetek jók!! IldikóKép
evetke
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket Kép Kép Kép

Nagy rohangálásban vagyok én is, mindenféle pályázatok (kutatói ösztöndíj), bölcsis jelentkezés és társai Kép Szóval semmi baj, csak azt sem tudom, hol áll a fejem Kép

Olvasni azért szoktam, csak az írásra nem marad már erőm. Pedig Editnek akartam a bölcsiről mesélni tapasztalatokat, lényeg, hogy szerintem jó döntés ovi helyett a bölcsi, hisz mi is ezt választottuk. Kép Sokkal családiasabb intézmény, kevesebb gyerek, több dadus, több játék, kevesebb elvárás. Mondjuk nálunk év közben nem is lehet oviba bekerülni, a februári lányom csak a következő szeptemberre kapna helyet a kiscsoportban, vagyis 3,5 évesen. De jobb is így.

Na szaladok, pussz, K.
klara
 
 


SziasztokKép

Néha én is bejelentkezem ám, csak, hogy boldog névnapokat meg szülinapokat kívánjakKép

Boldog névnapot JankánakKép

Mi jól vagyunk, pocaklakó lassan a 12. hétbe lép.Kép Még mindig felfoghatatlan, pedig múlt héten már annyira ficánkolt UH-n, hogy csudaKép

Bölcsi: Bogim is bölcsibe járt, nagyon szerette. És tényleg jobb egy picinek, mint a 30 fős ovis csoport, ahol sokszor (vagy már mindig?) a 6-7 évesekkel van együtt. De, mint minden pedagógiai intézményben, itt is leginkább a dadus személye a döntő, mert lehet a legjobb az ovi, bölcsi, ha olyan ember van a gyerekkel, aki nem jó.

Puszi:
Jovi
11+5Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Nagyon boldog névnapot Jankának!!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Rég írtam már. A csöppleányom nagyot nőtt, ma vagyunk 8 hónaposak. Nagyon szépen ül, de még nem indult el. Fogacskánk még nincs, és végre rendesen eszik
És egy kcsit hadd dicskedjem a tündéri leányzómmal. Kép Kép Ide raktam fel képeket Vikiról:
http://www.kep.tar.hu/illesek/50070231#2

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Szia Gyöngyi!

Megnéztem a képeket, hatalmasat nőtt Viki!!! Kép De hová akarod, hogy elinduljon, addig van biztonságban még nem megy Kép Kép Kép
Egyforma az etetőszékünk! Ja és 1 éve keresek megint ilyen előkét, merthogy az is pont ugyanilyen! Kép Mond merre vetted, mert már a Brendonban nincs! Annyira jó és olcsó!

Hajni
tigribigri
 
 


Jovika nincs UHos kép? Kép
tigribigri
 
 


SziasztokKép

Az albumunkban van. De ideteszem az utolsó előttit (a genetikán nem kaptunk fotót).
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4563&page=2&image=136482

Edit: ha ez így megy tovább, már lehet, hogy most gondolkodnom kék azon, hogy beirassam a babát bölcsibe?Kép

Jovi
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Edit!
Szerdán levették a kötést Viki ujjáról. Látszólag minden rendben, jól tudja használni. Kép A körme sajnos fekete, majd még kiderül, hogy leesik-e vagy csak lenő. Kép
A fiúk is bölcsibe mennek szeptembertől. Kép
Jobbulást Botinak! Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Hajni! Melyikre goindoltál? A kiskutyásra, ami kék alapú, vagy a fehér alapú kék szegélyes micimackósra?
Az előbbit Pestszentlőrincen az Elefáni bababoltban vettem, az utóbbit az Auchanban.

Edit!
Remélem találsz majd ilyen ülőfürdetőtt, mert szerintem nagyon jó. Viki nagyokat játszi benne, alig lehet kiszedni belőle. Kép

Jovi!
Tervezitek, majd a 4D-s Uh-t? Én csak ajánlani tudom, mert igazi élmény.
Gratula a picurka pocaklakóhoz! Kép


Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Gyöngyi: készülünkKép Leginkább a genetika miatt (szeretném elkerülni az amniot). Bár (nem kekeckedés!Kép) szerintem "csak" 3D a 4DKép Tudom, hogy én a kevesek között vagyok ezzel a nézetemmel, de, ha ez 4dimenzió (a negyedik az idő, mondják az okosok), akkor a "normál" mozgóképes UH-nak 3dimenzósnak kéne lennie. Nem?Kép
Egyébként szerinted mikor érdemes menni? Én a 15-16. hétre gondoltam. Csak nem tudom, kiváltja-e az AFP-hez kapcsolódó UH-t.

Jovi

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Moszi a 101 kiskutyásra gondoltam, köszi!

Jovi a figyelmedbe ajánlom ezt a 2 részes dokumentumfilmet a National Geographic-on, csodaszép!
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=2796209&i_where=1&i_where_tv =1

Mi azt hiszem a 31. héten voltunk 4D, fantasztikus volt! Kép

pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Köszi, Hajni, láttukKép GyönyörűKép Bár a lap nekem nem jött be, de gondolom a "Az élet az anyaméhben" címűre gondolszKép

puszi:
Jovi
12+4

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovika Kép
Csapó kettő Kép

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=2834701&i_where=1&i_where_tv =1

Igen ez az Élet az anyaméhben Kép

A mérőszalagot képként teszed be ide? Nekünk is van egy ideje, de ide még nem sikerült beillesztenem Kép

Hajni
tigribigri
 
 


Beduplázta az üzimet-töröltem...
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Mérőszalag? Gratulálhatok? Hány hetes? Kép

Eri
simones
 
 


Jaj nem, Alexáé a centi...
tigribigri
 
 


Jovi!
A tárgyak 3D-ben vannak. A 4D valóban az idő, azaz UH esetében a mozgás.

Én 11 hetesen voltam először, akkor még belefér a UH képbe, és már ekkor is meg tudták mondani, hogy minden rendben.

Genetikai 16-18 hét körül van, és a legvégén azaz 34-36 hét körül érdemes elmenni. Az utóbbira azért, mert láthatod, hogy milyen lesz. Kép

Itt vannak UH képeim (én mindig 4D voltam magánrendelésen a Praxisban, Győrfinél- szerintem ő a legjobb- ):
http://moszmota.kepeim.hu
Baba album: felhasználó név:vendeg4
jelszó: baba

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Hajni
Bocsi Kép

Jovi
Mi háromszor is voltunk 4D-n a Kútvölgyiben Bábibnszki dr.nőnél. Õt nekünk a Czeizel ajánlotta. Férjem családjában volt donga láb, ill. más problémák és aggódtunk kicsit. De szerencsére mindkét gyerek jól van. Kép
http://www.kismama.hu/kismamacikk.php?id=61&cid=16513

LÁnyok!
Spektrumon Ikrek: öröm és küzdelem sorozat
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=2823564&i_where=1&i_where_tv =1

Eri
simones
 
 


Itt egy kép a fiúkról, ekkor még majdnem elfértek egy képen. Kép
A videókon sokkal jobban látszanak. Egyszer még meg is simogatta egyik a másikat és milyen jókat fociztak már akkor is. Kép
Kép
Eri
simones
 
 


JóregKép

Hajni: igen, elmentem a honlapról (bmp-ben lehet csak), átnevezem JPG-re, aztán képként beillesztemKép Ezért nincs is minden alkalommal, nem mindig van kedvem tökölni veleKép

Simones: szalagot még egész nagy (3 év feletti) babáknak is lehet készíteni. Csak akkor a köv. szülinap felé számol vissza.Kép

Gyöngyi, ERi: köszi az infokatKép Az Istenhegyin voltunk múlt héten vérvétel+UH-n. Jó alaposan megnézték "Bélát" (story lejjebb), még a kis nózija is látszott. Szóval a Down-ra nagyon minimális az esély, szerencséreKép Én is 16. hét környékén készülök majd a 3D-re. Nekem azt a dr.nőt ajánlották többen is, aki a Praxisban vasárnaponként van (a neve nem ugrik be).
A képeitek tündériek. Ill. a babák azokKépKép
Most úúúgy hajtanám előre az idő kerekét, aztán meg majd jajgatok, hogy hideg van, meg tél, azután, meg, hogy nem hagy aludni a büdöskölkeKép

Puszi:
Jovi

Ui. Béla-sztori: természetesen nem lesz Béla a babánk, de rajta ragadt a név. Annak idején (4 éve), amikor megbeszéltük a férjemmel, hogy babát szeretnénk, megkérdeztük a lányokat, hogy mit szólnának hozzá? A kérdésük rögtön az volt: és mi lesz a neve? Mi Petivel kórusban válaszoltuk: Béla. És ha lány lesz? - Akkor is BélaKép. Így a sokáig csak vágyott babát per Béla emlegettükKép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok lányok!!! Én a héten már 2 hosszú levelet beirtamKép és sose engedte a babanet elküldeniKép Ugyhogy most csak beköszönök aztán ha lesz több időm talán megint összeszedem a gondolataimat!!Legyetek jók kellemes hétvégét!! pusza ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Kati!
Írnál a Pólus hotelben milyen a babaúszás? Jártok még? Hány fokos a víz? Mit kell vinni kezdetben (pl "mehet a gyerek közösségbe" igazolást)?
Milyenek az órák? Időre kell menni?
Most szeretnénk elkezdeni a babaúszást, mert végre Viki újra élvezi a vizet. Kép Ma voltunk a Koloszvári usziban, tetszett nagyon. De érdekelne a te tapasztalatod is.

Köszi: Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Moszmota: Már nem járunk babaúszásra, mert Bence nem jár már oviba és nem tudom megoldani a "megőrzését".Kép Gyalog meg neki egy kicsit hosszú lenne.
Egyébként jó volt nagyon. A víz pontosan nem tudom hány fokos, de soha nem fáztunk benne.
Egy igazolást kérnek, miszerint mehet közösségbe. Azonkívül én mindig vittem igazolást ha kihagytunk betegség miatt egy-két alkalmat. Bár szerintem ez nem volt elvárás.
45 perces órák vannak. Az utolsó 10 perc játék, de addig "kötelező" gyakorlatok vannak. Időre kell menni. Nem minden nap van oktatás, azt hiszem. Ha órák vannak,akkor sok csoport van egymás után. Kb. 10 fősek. Azt hiszem 7500,- Ft 4 alkalom.
A www.babauszas.lap.hu oldalon megtalálod őket.
Picúr-Baba-Mama Vízi Program. Ott nagyjából mindent megtalálsz. Telefonszámot is. Aranyos fiatal házaspár csinálja.

Puszi mindenkinek!!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!
Na kicsit próbálkozomKép Itt a nyár látszik a topikunk is"haldoklikKép" Mindannyian csavargunk!!Jó is ez!! Nikim már itthon van velem,nincs meló,igy ahányszor csak tudok járok vezetni!! Nagyon teccik!! -iszonyú büszke vagyok magamra!!Kép Van tanulni valóm de azt hittem sokkal bénább leszek!A házikónkon lassan tető leszKépMost kicsit felfüggesztjük az épitkezést a köv. utalásigKépMeg hogy kicsit magunkhoz térjünkKép
Remélem mindannyiunknak kellemesen fog telnie a szünidő!! Vigyázzatok magatokra,a gyerkőckékre!! Játszatok,pihenjetek sokat. Azért ha tudok bekuksizok!! Mindenkit puszilok!! Üdv IldikóKépKép
evetke
 
 


Halihó!

Evetkém: Kép csak így tovább a vezetéssel és az építkezéssel is!
Mikor jössz-jöttök már?!

Pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Halihó !! Tigri baba ma "integettem" nekedKépKépKép Arra vezettemKép Ez jó hogy itt bolyongok a környéken mert legalább fejben maradnak az utvonalak!!Még nem gondoltam végig mikor birnék elkeveredni de hamarosan ,jó lenne már talizni nagyon!!! Gergőt hagyom végig bölcsizni jul.25 igKép asszonta a gondozónéni,higgyem el neki is jobb igyKép -én meg nem ellenkeztem végül is aug .lesz még 5 hetem mikor mindkét gyerkőc itthon lesz!! Léptem ebédezniKép Puszika Ildikó
evetke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?