Új privát üzeneted érkezett!

Eszter, sajnos nem tudunk szállást ajánalni. .( sajnálom.
de nagyon szorítok h legyen vlmi és a párod is ott tudjonk maradni. és persze Norinak is drukk, h mindne rendben legyen. puszi!
snooopy
 
 


Picurka!
Én is megkérdeztem a szegedi ismerősöm. Ha válaszol a levélre, írok Neked.

Lányok! Séta valamikor? :)

Kép
Kép
beus.
 
 


oké, én benne vagyok. holnap nem jó mert jön nagyim pestről h lásson minket. pénteken meg megyünk fel pestre, és még a védőnőhöz is el kell nézzek... de amúgy szívesen megyek.

Beus, hogy vagy?
snooopy
 
 

 
 

Köszi a segítséget lányok!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,

Nagyon drukkolok a műtéthez Picurka!

Betegek voltunk, Pepe kezdte, oviból hazahozta a hányós-hasmenéses vírust, utána én is eléggé elkaptam, hánytam, ment a hasam egyszerre, görcsöltem, nagyon rosszul voltam!
férjem is, anyós is, anyukámék, tesóm apukám, szóval mindenkin keresztülment.
Bence és após maradt ki.
Utána meg hörgőgyulladása lett Pepének, most Bence is picit köhög, szörcsög. :-(
Készülünk a keresztelőre, jövő héten lesz.
Torkig vagyok a betegségekkel! :-((((

Bence 69 cm és 7630 gramm volt múlt héten. 1 hónap alatt már csak 33 dkg-ot hízott, de ez így jó is. Állandóan mozog, forog, összevissza, próbál kúszni, emeli a fenekét a magasba és halad is egyértelműen a kitűzött cél felé!
Ma reggelre pedig kibújt az első fogacskája is! Még csak egy picit fakadt ki, de már látszik! :-)))

Sziszi,
képzeld, 4 gyerkőcnek lesz aznap keresztelője! Tegnap voltunk bent befizetni az egyházi hozzájárulást és akkor láttam.
Gábor atya fogja őket keresztelni.
Pénteken 18.30-kor találkozunk a Nagytemplomban.
peppisimo
 
 


Sziasztok!

Írtam egy hosszú hsz-t,erre nem küldte el! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Picurka!
Sajna nincs semmi ismeretségem Szegeden! :cry:
De nagyon drukkolok Nektek! :) :) :) :)

Anett!
Hú én a lóvét el is felejtettem befizetni! :shock: Szerinted elég lesz majd jövőhét pénteken,ha menni kell a templomba? :roll:

Vége a babafotópályázatnak,de nem nyertünk! :cry: Nagyon el vagyok keseredve! :cry: :cry: :cry: :cry:
De köszönet mindenkinek,aki szavazott Martinra!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok,

Anett, ti szegények, rossz lehetett ez a sok betegség. még jó h Bence megúszta.
kíváncsi leszek Noel hány kg, ma vagy holnap megyek.

Sziszi, sajnálom. :cry: majd a következőt ő nyeri!!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Picurka! Még nem kaptam választ sajnos, de majd megsürgetem! :)

Orsi! Köszi jól vagyunk, csak Marcival köhögünk egy kicsit.
Te melyik kórházban szültél? Nem ismersz dokit véletlenül az I. női klinikán? Nagy valószínűséggel ott kell majd szülnöm, és jó lenne, ha ott is lenne orvosom.

Anett! Jobbulást! És gratula az első fogacskához! :)

Sziszi! Sajnálom, pedig én kétszer is szavaztam, bár nem tudom, hogy sikerült! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


én a kútvölgyiben szültem, 12. ker. sajnos nem ismerek senkit ott (csak aki ott szült :)), de a legjobb barátnőm ott dolgozik mint nőgyógyász gyakornok ha gondolod megkérdezem kit ajánl. miért kell ott szülnöd? az a kórház elég...hogy is mondjam...nem túl bababarát. teáztatás, meg nem hagyni természetesen szülni a nőket, epi meg hasonlók.
többet is ismerek aki csak úgy menekült onnan.
snooopy
 
 


nehogy félreérts, nem lehúzni akarom a kórházat mert nem ismerem csak ismerek csajokat akik ott szültek és nem szerették. de kinek mi kell ugye? :)
snooopy
 
 


Nagyon megköszönném, ha megkérdeznéd!
A babókám annyira felborította a cukromat, hogy esély sincs arra, hogy itt fogadná az újszülött osztály. Szóval vagy együtt megyünk Pestre vagy csak őt viszik, nos akkor már inkább vele megyek vagyis együtt megyünk. Na, értelmes voltam. :D
A szülésen nem is gondolkodom, mert alapból császár lesz.

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, Sziszkó,
láttalak tegnap benneteket, de csak az autóból. Sétáltatok a gyerkőcökkel!

Beus,
sajnálom, hogy mennetek kell Pestre, de én is így döntöttem volna, inkább mindketten, mint a baba egyedül. :-(
1. Női Klinika: tesóm is oda jár sokat órára, gyakorlatra, ő orvostanhallgató. Az ő barátnője is oda jár gyakorlatra, ő is szülész-nőgyógyász gyakornok.
Tényleg igaz, hogy nem hagynak alapból szülni, mivel sokan szülnek ott, nincs idő a természetes szülésre, nem igazán hagynak időt, hanem valami "kis akármi" is van, akkor irány a műtő és császár, mint a vágóhíd, sok a császár nagyon!
De ha neked alapból császár lesz, akkor menjél oda nyugodtan, mert amúgy meg szakmailag nagyon jó!
peppisimo
 
 


Sziszkó,
szerintem inkább vidd be a pénzt, mert nekünk azt mondták, hogy azért előtte vigyük be, meg ki is pipáltak minket, hogy befizettük.
peppisimo
 
 


Beus ment privi.

húgom épp ma volt az egyesen mert felfázott, ezzel hívott fel, "soha nem fogok ott szülni" szörnyű volt, függönnyel vannak elválasztav a szülőszobák... tényleg olyan mint egy vágóhíd, egymás után önnek szülni a nők...rohadt sokat kell várni.
de ha menni kell hát menni kell Beus, biztos jók a dokik! és értenek is hozzá, nemhiába ott képzik ki a leendő szülészeket.
snooopy
 
 


Orsi!
Köszönöm! Még van 1-2 hónapom dönteni. Addig körbe kérdezem a többi ismerősömet.

Voltunk ma a Dobó úti oviban. Marcit nem is írathatom be most csak novemberben, mert január 3-án született és csak a dec. 31-ig született gyerekeket lehet. Kicsit kiakadtam.
Aztán átmentünk a bölcsibe, oda meg csak úgy veszik fel, ha viszünk munkáltatói igazolást. Na, meg rögtön küldtek a Kékes téribe, mert ott mindig van hely.
Szóval jövőhéten ellátogatunk oda is.
Amúgy meg a Jeruzsálem útiba tartoznánk, de nagyon nem szimpatikus a hely.

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, nem tudod ha én csak jövőre szeretném beadni Kolost akkor is most kell beiratnom?
snooopy
 
 


Orsi! Szerintem igen. Már csak azért is, hogy legyen helye.
Amúgy Marci amiatt a 3 nap miatt lett év-vesztes, vagyis ő a kiscsoportot rendesen csak jövőre kezdené. Kolos viszont már most szeptemberben mehetne.

Melyik ovit választottátok?

Egyébként az van kiírva, hogy csak annak kötelező, aki már az 5. évét tölti be, tehát majd a nagycsoportot kezdi.

Kép
Kép
beus.
 
 


Picurka! Először is Boldog Szülinapot! :)
Másodszor: sajnos, én sem tudok Neked segíteni szállás ügyben. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Köszi hogy próbáltatok segíteni, végülis pénteken sikerült szállást találnunk, így már apa is ott lehet velünk. Remélem minden rendben lesz. Majd gondoljatok ránk kedden akkor lesz a műtét, ha haza jöttünk jelentkezni fogok. Addig is vigyázzatok magatokra és a csemetéitekre!

Beus!
Köszi a szülinapi köszöntést!
Nagyon vigyázz magadra és a pocaklakódra!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,

nincs vlkinek meg az eredeti micimackó dvd-n?? megköszönnöm ha átmásolhatnánk.
snooopy
 
 


Orsi!
Melyik az eredeti? Nekünk van egy csomó Micimackó, de nem tudom melyik az eredeti, meg a dvd sem az. ;)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, arra gondolok ami a legrégebbi. az 1977es.
itt van az első része yt-on:
http://www.youtube.com/watch?v=bV-fRHm_ ... re=related
snooopy
 
 


Sziszi,

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT MARTINNAK!!!!!
snooopy
 
 


Orsi!
Köszönjük szépen a köszöntést! :lol:

Névnapja alkalmából elvittük ma egy fotózásra.Már vannak is képek.Ha érdekel Titeket,nézzétek meg: http://kiralyagnes.hu/
Nagyon nehezen tudtunk kicsikarni egy-egy mosolyt belőle,de szerintem nagyon cukik a képek! :oops: :lol: Na jó,én elfogult vagyok Vele szemben! :wink:

Orsi!
Ti hány szám alatt is laktok?Mi ezen a fotózáson a Csalogány út 20 alatt voltunk. :lol: Gondoltam is Rád! :wink:

Vasárnap keresztelő.Tegnap megkapta a kis ruháját.Hófehérben lesz.Naci,kising és kiskabát.Ja és csokornyakkendő! Mikor ráadtuk,majd megzabáltam,olyan édes benne! :)
Nekem még mindíg nincs ruhám vasárnapra.Pénteken megyünk Martinnal Pestre a kórházba,majd szétnézek az Ázsia centerbe.

Beus!
Egyik barátnőm nemrég óta jár Szelvához és nagyon meg van Vele elégedve! :)
Jut eszembe,akkor most Te már nem is jársz hozzá? Vagy csak a biztonság kedvéért keresel Pesten is dokit?

Picurka!
Utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!
Gondoltam ma Rátok,remélem jól sikerült a műtét és minden rendben van!Majd írj,ha lesz időd!Puszi a kiscsajnak! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Orsi!
Ezek pont nincsenek meg, de ezen kívül van vagy 8. :D

Sziszi!
Boldog névnapot Martinnak! Nagyon jók lettek a képek! Írj már nekem priviben fénykép árakat (jó iwiw-en is).
Hát az túlzás, hogy járok Szelvához. Van már 3 pecsétem tőle. :D Jövőhéten megyek Pestre, aztán majd csináltatom az AFP-t, aztán megint Pest genetikai UH. Na, aztán újra felkeresem, ami kb. május vége.
Azt mondta a pesti szülés tuti, de itt segít mindenben. Megírja a beutalókat, meg meg is nézi az eredményeket.
A pesti doki azért kell, hogy ne vadidegennél szüljek. Jó ha ismeri a leleteimet és nem csak úgy beesek az ügyeleteshez.

Picurka!
Én is gondoltam Rátok! Írj majd, ha tudsz!

Anett!
Hogy vannak a gyerkőcök? Meggyógyultak már?

Kép
Kép
beus.
 
 


Noel elkapta tőlem anáthát nem tud aludni úgy tele van sz orra, így felkeltem vele. :( szegénykém. most ugyna elég jól elvan a átszószőnyegen.

Sziszi, nagyon cukik a képek! nekem az utolsó tetszii a legjobban, az merengős. nagyon édes Martin.

Beus, köszi. most úgy néz ki vlkitől kapok MC-t. (micimackót :lol: )
snooopy
 
 


Sziszkó,
Nagyon boldog névnapot Martinnak! Bocsi, de nem is láttam a naptárban!
Biztosan nagyon édes lesz Martin a hófehér ruhában! Majd tanúsítom a többieknek!

:)

Jók a képek nagyon!
5000 Ft volt, ahogy írta a fényképész csaj a neten? Hogy bírta Martin? Mennyi ideig voltatok?

Picurka,
boldog születésnapot utólag is!! Írj majd, ha tudsz, hogy mi a helyzet Veletek!

Beus,
igen, meggyógyultunk! Bár most én köhögök egy kicsit, meg folyik az orrunk Bencével, de ez már semmi!

Snoopy,
sajnálom az éjszakázást! Voltatok ovinézőben?
peppisimo
 
 


Sziszi

Boldog névnapot Martinnak!
Szombaton megyek akkor :)

Hétfőn manóval 2x is megjártuk a dokit. Nem kakált egész hétvégén, meg fájt a feneke is, meg volt duzzadva. Kis aranyere van. :cry: :shock: Egész hétvégén fájlalta meg sírt, hétfőn meg már ordított. Irt fel kenőcsöt a doki, meg még aznap sikerült a kaki, akkor megkönnyebbült, azóta jol van. Ja meg szegény szombat este 3x is hányt, de az valami gyomorrontás lehetett.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Anett, nem voltunk mert megfáztunk/vagy vlmit elkaptunk, és tök rosszul éreztem magam. ma már jobban vagyok.
ugye előző éjjel elég sz*r volt de a mostani meg király. :lol: este 9kor szoptattam, kelt 3kor meg 6kor. Isten tartsa meg jó szokását. :lol:

Hetti, szegény Manócskád. hogy lehet egy ilyne pici gyereknek aranyere?? :shock:
lesz majd munkám a számodra. csinálod még a manikür szakmát? két esküvőre is megyek a nyáron (júni 5 és júli 31), meg kéne csinálni a körmein. utojára a saját esküvőmöm voltam manikürösnél.
adsz majd tel.számot?
snooopy
 
 


Hetti!
Ez nagyon durva! Remélem, már jobban van Arti!

Tegnap voltunk a Kékes téri oviban. Sokat kellett várni a vezetőre, de megérte. Nagyon kedves volt velünk. Meséltem neki a "nem írathatom Marcit most be oviba" sztorit és csak nézett. Hogy ez nem így van és még szép, hogy be kell íratnom. Amúgy mi is így gondoltunk Lacival...
Szóval ma visszavisszük a papírt, aztán remélem járhat is majd Marci.

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, mi is oda szeretnénk iratni akkor még lehet? nem késtünk le?
snooopy
 
 


Orsi!
A hivatalos beiratkozás április 21-22., még nem késtetek le semmiről. :)
De én a helyedben bemennék hétfőn és beszélnék a vezetővel.

Kép
Kép
beus.
 
 


Miért? vlmi probléma van? be akarunk menni mindenképp csak a héten nem juottunk el oda. viszont hétfőn sem lesz időnk, legközelebb csak jövő pénteken.
snooopy
 
 


Nincs probléma. Csak javaslat volt, mert itt is sorrend van. Azt veszik fel, aki időben jelentkezik.
Már annyian jelentkeztek, hogy lehet két kiscsoportot kell indítaniuk.

Kép
Kép
beus.
 
 


hú, akkor gyorsan el kell intézni. köszönöm h szóltál.
snooopy
 
 


nem tud vlmelyikőtök jó varrónö?? köszi.
snooopy
 
 


Itt lakik velem szemben. :)
Ő varrta Marcinak a nyuszit, ami a húsvéti képen van. De vele varrattam a falvédőt is a szobájába. Meg tegnap lett kész a bandázsommal. :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntéseket! :lol: :lol: :lol:

Beus!
Nem titok az ára! 5 ezer volt a fotózás! De ha rámész az oldalára,ahol Martinnak is vannak a képei,akkor mindent leír,hogy mennyi ideig tart,meg mit kell vinni stb... www.kiralyagnes.hu

Anett!
örülök,hogy találkotunk!Majd akkor vasárnap is! Ha már máshol nem,legalább a templomban összefutunk! :oops: :lol: :lol: :wink: :mrgreen:
A fotózás egy órát tartott volna,de a fiatalember fél óra után feladta a harcot és elkezdett ordítani.Úgyhogy holnap még oda is visszamegyünk egy fél órára.
Épp ma hívott a csajszi,hogy a fél óra fotózásból 57 db jó kép lett.De az 5 ezerért egy lemezre 40 képet válogat-válogatunk ki.
Szerintem megéri! :)

Lányok,köszi a bókokat! :lol: Büszke is vagyok a szép nagyfiamra! :wink:

Holnap reggel még rohangálhatok egy sort a városban.Vennem kell vasárnapra keresztelő gyertyát meg kis fehér sapit Manónak.
10-re meg jön Hetti a körmeimet csinálni! :roll: Jó kis rohanós délelőttöm lesz. Ja és össze is kéne valami ebédet dobni!
Akkor 4-re megyünk fotózkodni utána meg rohanunk vendégségbe sógornőmékhez!Párom keresztlányai 15 évesek! :) Ikrek! :)

Picurka!
Még a kórházban vagytok???? Sokat gondolok Rátok! :wink:

Beus,Orsi!
Látom felkapott lett a Kékes téri ovi.Hetti csak jókat mondot róla,majd kíváncsi leszek a Ti véleményetekre is! Én is oda akarom majd Martint vinni.Bár mi még ráérünk! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Beus, légyszi küldj elérhetőséget, címet, telszám köszönöm! :D
snooopy
 
 


Sziasztok!

Sziszkó!
Bocsi hogy nem válaszoltam az sms-re de elfelejtette.

Túl vagyunk a műtéten és jól is sikerült, nagyon szép lett az arca mintha egy teljesen új babát kaptam volna vissza. Csoda szép lett, olyan gyönyörű lett az arca.

A műtét napján 6 gyereket műtöttek mi voltunk a 2.-ok így nem kellett olyan sokat várnunk, 3 órás volt de én az alatt legalább 2 évet öregedtem. Mivel jól ébredt így nem kellett az intenzívre vinni így vele lehettünk. Ez a nap kicsit rázós volt de napról napra kicsit könnyebb lett. Ma már ugyan olyan jól evett mint a műtét előtt és a seb is jól gyógyult így ma reggel haza is engedtek. Majd szerdán kell vissza mennünk varrat szedésre ha azon is tul leszünk teszek fel képeket.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Eszter, de jó. örülök nektek!!!! majd dobjál képet az új lányról. én is írtam sms-t arra sem válaszoltál, megkaptad?
snooopy
 
 


Eszter,
nagyon örülök, hogy túl vagytok a műtéten és, hogy minden ok a kicsivel! Szuper!!!

Bence,
tegnap este óta lázas... nem tudom mi van! Enni eszik rendesen, van mondjuk kicsit hasmenése is. De amúgy jó kedvű, egy picit bágyadtabb volt talán délelőtt. Remélem csak a fogától van, vagy 3 napos láz!
Holnap meg keresztelő...
peppisimo
 
 


Picurka!
Ez nagyon klassz! :) Várjuk a képeket!

Anett!
Jobbulást Bencének!
Olyan beteges ez az év eleje. Én is és a batárnőm is már négyszer vittük a gyerkőcöket orvoshoz, pedig még csak április van. :(

Orsi!
Írok pm-et!

Nem tudom jövőhéten milyen idő lesz, de ha jó, akkor összebeszélhetnénk egy sétát! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Orsi

Írtam Pü-t. Én sem tudom hogy lehet neki aranyere. Még kicsi ehhez. Mondjuk a családunkban egy pár embernek volt, meg nekem is szokott szorulásom lenni.

Beus

Jobban van manó, köszi. Ma meg valamivel jól bevágta az ujját, annyit hallottam hogy elkezdett sírni utána meg ordítani. Azt mondta hogy a szekrény alján valami csavar vágta meg. :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Kép Előtte Kép ...és utána a kis hercegnő

Kép

Kép
picurka2
 
 


Nagyon szép lett az szája, és tud enni9 vele? gondolom fáj neki a seb. van vlmi teendő vele? vissza kell mennetek szegedre vlmikor?
snooopy
 
 


Nagyon ügyesen tud vele enni, fecskendőn keresztül adom neki a tápszert de tényleg nagyon ügyes a csajszi. Nem fáj inkább viszket neki, kenegetni kell Betadinnal és majd szerdán kell mennünk varrat szedésre. A műtét után 2 nappal felfedezte hogy már tud a nyálából buborékot fújni így most ez a kedvenc elfoglaltsága. :)

Kép

Kép
picurka2
 
 


Eszter!
Gratulálok,nagyon szép lett a kiscsaj! :lol: Jó munkát végzett az orvosotok!
Örülök,hogy minden rendben! :)

Megvolt tegnap a keresztelő.
A 4 gyerkőc közül persze,hogy csak az enyém ordított! :lol: :lol: :lol: Megijedt szegény az orgona hangjától! :cry:
Dobok képet. :D

Kép Keriszülőkkel

Kép Velünk

Kép A csajozás se maradhatott el :-)

Kép Itthon,együtt

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Picurka, gratulálok, tényleg szép munkát végeztek!

Bence még mindig lázas, voltunk ma dokinál. Valami vírus, lehet 3 napos láz, ma este lesz a 3. nap, holnapra kiderül...jön-e kiütés???
Egyébként semmi baja, kicsit álmosabb, de ha fent van, el van, nézelődik, jókedvű és nevetgél, magyaráz, gagyarászik.
Enni eszik, szopizik és tejpépet is.

Jó volt tegnap a keresztelő! Bence elaludt, fáradt és bágyadt is volt a láztól meg a lázcsillapítótól. Csak a végén ébredt fel.
Nekem tetszett, bár teljesen más volt, mint annak idején a Petié.
Martin egy kis tünemény, olyan édes és nem is sírt sokat! Eszméletlenül kis csinos volt!
Bence is, csak ő nagyon be volt öltöztetve, mert lázas volt...
Utána a Kékesben voltunk ebédelni.

Beus,
nekem ne is mondd a betegségeket! Pont összefutottam ma a dokinál egy ismerős lánnyal. Ők ma mentek 2 hónap után oviba először, mert hol az egyik, hol a másik, meg ők is hasmenéses- hányós vírus...egész családon végig. Na ő megértett, jól kidumáltuk magunkat, csak igazolásért jött...
Mikor Pepe bölcsibe, közösségbe kezdett járni, akkor kezdődött. Előtte még csak beteg sem volt, egy kisebb mandulagyulladása volt.
Bence meg, már sokkal hamarabb elkezdte, Pepe hazahozza állandóan, meg hát mentem is vele Pepéért az oviba...
Nem akarlak ijesztgetni, de ha meglesz a kicsi és a nagy oviba megy... nekem nagyon sok ismerősömmel ez van, pedig anyatejes babák! :-( Őrület!
Torkig vagyok!

Pénteken kinnt voltunk Halászon Enikőnél, Annánál és Bátornál, remélem még emlékeztek rájuk! Nagyon jól el voltak a gyerekek!
peppisimo
 
 


Sziszi, Anett!
Nagyon csinosak voltak a fiatalemberek a keresztelőkön! :) Meg persze Ti is!

Orsi!
Azt elfelejtettem írni, hogy oda is be kell íratni Kolost, ahová tartoztok. Itt tudod megnézni a körzeteket: http://www.gyongyosovik.hu/

Eszter! Szép lett a hercegnő. :)

Jó, hogy így összejártok. Mi meg itthon aszalódunk. :( Marci ma teljesen meg volt kergülve. Egy pillanatra nem ült le, pedig játszótéren is voltak Lacival, hogy kifáradjon. Nem tudom mit kellene csinálni, hogy levezesse az energiáját. :shock:
Holnap mamával lesz, mert festjük a nagyszobát.
[/url]

Kép
Kép
beus.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?