Új privát üzeneted érkezett!

Mindenki ágyban.Remélem,ez így is marad reggelig.....Kép

KrisztaKép
Nagyon szép helyeken járhattatok.Nagyon jó ,hogy 4 napos ünnep kint a Húsvét.
Mi mamiztunk,ebből kifolyólag én nem fogok elhervadni,de szívesen adtam volna Neked is a sok ILLATBÓL.Kép

PetraKép
Duplaanyaság,hmmmmm. Most hogy 10 hós elmúlt Barnabás,nagyon jókat játszanak együtt is Csengével.Így akkor is megtudom csinálni a dolgom,mikor ébren vannak.
Mondjuk az is az igazsághoz tartozik,hogy az egyik szememet mindig rajtuk kell tartanom,mert Barnus nagycsibész már most.Kép

CsirkeszKép
Nagyon helyesek a picurok.Csenge se kisbaba.Gondolom neki is jó étvágya van.
Hajrá lakáseladás!!!!!!Tudom milyen a nonstop rendrakás........

Ha átküldik a Mamiék a képeket,-nem vittük a mi gépünket- felteszem,hogy lovagolt Csenge.Na és persze a locsolkodást.

Pussz Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Kirri
Nagyon szuper kis kocsit vettél! Én a mostani Simbaba kocsival már majdnem elégedett vagyok, de sajna nem bolygosítható a kereke.Kép Azonban a rozoga zirci járdákra és utakra ilyen kell!


Hardik
Nagyon jó lehetett a kirándulás! Jó lenne ha nálunk is négy napos lenne a Húsvét. Bár nálunk elég jó a helyzet, ugyanis mi minden reggel együtt reggelizünk Apával és napközben is többször szoktunk találkozni, este pedig közös a fürdetés és a játék.Kép

Marcell most 8600 gr a 74 cm-hez. Nagyon jól viselte a két fogacska kibújását, de mivel meg volt fázva napokig kapott Nurophen szirupot és lehet, hogy ez segített.

Jó éjszakát mindenkinek:
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Jó reggelt!
Jajj, de jó, kezd éledezni a topikKép

Mi most mamiéknál vagyunk, Joci megint alkotott reggel: miközben tisztába tettem, a kakit jól szétkente a ruháján/ruhámon/a lepedőnKép
Úúúúúúúgy "imádom" ilyenkor!

TimiKép
A kocsi jó lesz a kishuginak,ez a Perego újszülöttkortól is használható esernyőkocsija, na nem éppen az a kimondott lányos szín, de ez legyen a legkevesebb..ja, és van rajta testvérfellépőKépKipróbáltuk az unokatesóval, hááát, még őt is elbírtaKép
Akkor jövő pénteken csivitelünk?Kép
Kíváncsi vagyok Barnira, amint locsolkodik a kispasas..

SzilviaKép
Átérzem a dilemmádat, nekünk az első babakocsinkat uez jellemezte: jó volt, szép volt, gumis nagy kerekű: ami nem rázott ugyan-mert a füredi járdák sem a jó minőségükről híresek-de nem volt bolygósítható...azért szerettem, és nem is válok meg tőle, elhozzuk a mamiékhoz, így legalább helyet spórolunk majd a kocsiban.
Akkor eddig Te is szerencsés vagy a fogacskák előbújásánál-szerencsére Joci sem volt nyűgösKép

Mamik!
Azért kell, hogy kicsit panaszkodjak is.Joci fiam kezd ördög lenni-napról-napra azt veszem észre,hogy rosszabb, vagyis elevenebb.
Tegnapi termés: 1.éjjeli lámpa leverése, miközben végignyúzza a tapétát.2.Műanyag homokozólapát beejtése a fűtűtest mögé,apának le kell szerelnie, hogy ki tudjuk bányászni a cső mögül(jó magyaros voltam???)3.optikai egér + laptop majdnem ledobása az éjjeliszekrényről4. mamiéknál dísz leverése a falról-össze is törött..khm.No comment, hogy nem érem utol, mert szalad a lelkem.Alig vártam, hogy elinduljon,most meg visszasírom a mászós időszakot!

pusza
Orsi
(26. hét)

KépKép
KépKép
kirri
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt vagyunk mi is,csak utól kellet magam érni Húsvét után,meg apázás utánKép.Végre Villőt is tudtam vinni,jól bírta az utat,odafelé aludt egy jót,visszafelé meg végig berregett,dumált,szöszölt a játékokkal Kép.

Köszönjük a kérdéseket,jobban van a kiscsaj,láz már sehol,de azért sebek még vannak.Mivel kaptunk Telvirant,szépen gyógyultak ,már csak várunk,hogy leessenekKép.Talán nem marad nyoma... Kép

Villő sokat változott az utóbbi időben,jól érzi magát a játszószőnyegen, a járókában is,és vhogy(nem tudom,hogy),fenéken csúszkorálva egész jó kis távokat tesz meg KépKép!
A beszélgetése már nem csecsemős,hanem inkább kisbabás,nagyon édesen fomrálja a szájátKép.
Lassan talán fogunk islesz,ma mondta a doktornéni,hogy szinte kint vannak,de én hiszem,ha látom KépKépKép!

Bulcsú néha nehezen kezelhető,tegnap vesztem vele össze az Állatkertben,mert egyzserűen meg sem hallotta sokszor,amit mondtam,így este és ma reggel büntetésben volt...Talán megértette,hogy nem szabad így viselkedni...legalább is pár napra Kép!
Viszont ami a szívemet melenegti,hogy Villőt imádja ,nem féltékeny(mégKép),szereti szórakoztatni,így nekem is könnyebb a dolgom.Bent ülnek a járókában ketten és csak a kacagás hallatszikKép!

Orsi

Joci az ördögfiókaKép.Sajna semmi okosat nem tudok mondani,mert BUlcsú inkább angyal típus voltKép.(persze ez elmúlt Kép),ő nem volt rámolós...
Kaki szétkenéseKép...hűűű,ez sem semmi műsor lehetett...
Látom,már kifelé mész...Kép

Szilvia

Hűűű,szép méretei vannak ennek a gyereknekKépKép.Bulcsú is ilyen forma volt anno...KépVillő is elég hosszú,de azért szt súlyban még bőven előttünk jártokKép!
Fogacskákhoz gratulaKépKép,és ahhoz is,hogy ilyen jól viseltétekKép.
Ez a Simbaba,amit vettetek,nem sportkocsi?azt hittem,azoknak mind bolygósítható a kereke.Na majd dobok képet a mi kocsinkról...KépCsak hogy ne tudj Te se dönteni könnyen Kép!

Timi

Nekem mindegy,hallgatok midnegyikreKép!
Téged is agyonlocsoltak?Mi meg majd ezért hervadunk el KépKép!
Mit játszanak együtt nálatok a gyerkőcök?Csak hogy készüljek... Kép
Képet várjukKép!

Kriszta

Jaj,ti már megint kirándultatok???Annyira irigy vagyokKépKép!Szuper lehetett...KépKép
Virtuális locsolás?KépApa sem locsolt meg?Meg Ákos? Kép
Érdekes lehetett az az akvárium...KépÉn a Tropikáriumot élveztem nagyonKép!

Csirkesz

Édik a srácok,tényleg imádják egymást!
Én sem irigyellek az állandó rendtartásért,mert az szinte lehetetlen Kép!
A lakáseladáshoz meg drukk,remélem,hogy normális vevőt is találtok.Még foglalózás sem volt?

Petra

Szt van olyan,aki két gyerekkel nem idegbajos eleinte? KépHi-hi...KépAzért kitartás,nem lesz olyan vészesKép.Mikorra vagy kiírva?

Szilvi

Hááát,szt nem annyira hasonlítanak Bulcsú és Csirkesz Botija,legfeljebb az ujjszopiban Kép.De apuka tuti nem uazKépKépKép!

Móni

Gyere gyakrabban,ha fáradt vagy,itt lazíts?KépTényleg,amit Orsi kérdezett?KépKépAz engem is érdekelne...Kép


No,kicsit hosszú lettem,de remélem,mindenkinek írtamKép!

anyapoc
 
 


No,még pár kép,hogy senki ne unatkozzonKép:

Kép

Itt látszik,milyen érdekes volt az ÁllakertKép:

Kép

anyapoc
 
 


Jaj,Villőről a kép azt mutatja,hova csuszkorált el popón a habtapiról Kép.Kb 1 m-s menet volt és nemtom,hogy csinálta Kép

anyapoc
 
 


Szilvia

No,itt van a Graco,bár nekünk nem ilyen színben van,ez újabb változat már és ami nekem furi,hogy ez már nehezbb a mienknélKép.Pedig uazKép:

Kép

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Képzeld, nálunk meg Timi Barnija és Joci hasonlítanak egymásra, még Timi anyukájának tűnt felKép
Na, most hogy is van ez a "kinek ki az apukája"-dolog?Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Ezt nektek kell tudni KépKépKép!
Lehet,hogy nálatok az teszi,h ugyanazt a levegőt szívják a gyerkőcök Kép!
Az hagyján!De melyik APUKÁRA hasonlítanak? KépKép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
köszi,hogy megváltoztattad a képet a táblában.Kép
Hááát, lehet, hogy nem hasonlítanak a csöppök, pedig nekem úgy tűnikKép
Sikrült vásárolnom a Tesibe.Kép egy napozót és egy rövidgatyás szettet. Márk tök élvezte az ottlétet, és a tesómmal is jól el volt. Azt mondjuk tudni kell, ha meglátja a tesómat, rögtön ordításba tör ki. Hogy miért???
Jók a képke, aranyosak az idegeiden táncoló kölköcök. Ez a játszó a vp-i állatkertben leledzik?? Villő most megjavult? Lehet, hogy tényleg azért volt nyügi, mert beteg volt,és nem Téged akart idegesíteniKép Édik voltak ma együtt!Kép
Jó, hogy Villőnek már közel van az a fránya fogacska, de hogy Neked is még csak most...Kép Biztos nagoyn megviselKép

Szilviab
Marcellnak tényleg szép méretei vannak. MÁrk majdnem 8 hós. 70 cm és 8730 gr volt egy hete. A védőnő szeritn sok a súlya. Akkor vajon Marcellhoz mit szólna??Kép Egybként igazi férfi, csak tükörből látja a kukesztKép.

Orsi
köszi,hogy feltetted a képet. Anno én is szemeztem vele, de egy kicsit sokalltam az árát.
Tényleg! Akkor most ki az apuka????Kép Lányok, lányok....!!
Nem lehet könnyű most Jocival. KépA szép szó nem használ?
A kaksis pelus cserénél én mindig résen vagyok, nehogy a gyerek lenyúlja idő előtt. Nem örülnék neki.Tudom mennyire kiakadhattál.

Kriszti
Én is irigyellek. Ez a sok kirándulás. Együtt az egész család. Nagyon jó lehet. Nagyon sajnálom,hogy nálunk ilyenre nincs, vagy csak igen kevés lehetőség van. Előbb a munka és a tanulás aztán a szórakozás.
Nálatok van testvér féltékenység?

Andi
Mizu? Jól vagytok?

Sziasztok

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


KépKépKép


Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Igen,nagyon édik voltak a skacok ma,eszméletlen,ahogy ismerkednek egymással Kép....
Villő sokat javult,talán tényleg a betegség volt az oka a nyüginek,de előtte is ilyen volt Kép...Mondjuk azért ha ő akar vmit,azt most is igen hangosan a tudtomra adni,de közel sem olyan vészes,mint régen volt.Talán ebben benne van az is,hogy lassan kezd elszakadni az egyhelybenülésbőlKép.Most is már a kanapénál jár Kép..
Csúcsszuper a kép az alsó fertályról KépKépKép!
Igen,ez a játszó bent van az állatkertebn itt Vp-benKép.Jó,mi? Majd ha már oda visszük őket KépKép!Épp most készülök majd évesbérletet venni...
Na,szupi,hogy tudtatok venni a Tecsóban cuccot,szt most elég jó rucik voltak Kép...És még jobba,hogy tesóddal így elvan MárkKép.Rájött,hogy pasik tartsunk össze,ha egy nő vásárolni kezd?Kép
Fog:hát akár nekem is jöhetne,mert nincs még minden bölcsességfogam kint Kép!de nem is kívánom...

Na lépek,fürcsitimeKép!

anyapoc
 
 


Bulcsú-szösszenetKép:

amikor du jöttünk haza,elég csúnya felhő közeledett aa város felé,siettünk is,nehogy elázzunk és párszor megnéztük a csúnya felhőt.
Nézi Bulcsú este az időjárásjelentést,amiben elmondja az időjós,hogy sok helyen várható zápor,zivatar,gomolyfelhők az égen stb...
Bulcsú:
-Anya,látod,ez olyan komolyfelhő,ami jött utánunk KépKép!

Na bocsi,de olyan édi volt Kép!

anyapoc
 
 


Itt egy kép a kisfiamról isKép

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Eredetileg én is "Balatoni lány" vagyok.. Almádiból származom, még Pécsen lakunk, de nyáron költözünk Veszprémbe. Van egy 4 éves kislányom, most várom a második babánkat. Szeretnék aktívkodni a szüléskörüli és babás témákban, ehhez keresek lelkes kismamákat Veszprém-Almádi környékén. Hátha összejön egy kis csapat.. Nem tudom arrafelé milyen kezdeményezések vannak már, erre is kiváncsi lennék.
Ha van kedvetek, irjatok, vagy keressetek meg! (Ujszászi Petra: csiling@freemail.hu vagy 70/315-6770)

Petra
csiling
 
 


Sziasztok!

Húúú, nagyon laposak vagyunkKép
Lányok!
Lesz babatali vagy sem???
Ha igen, mikor? Kellene megint valami időpont, sztem a helyszín maradhat.


Szia Petra
Üdv ittKép
Milyen kezdeményezésekre gondolsz?
Van baba-mama tali, baba klubb, Csititvelő stb.
Én igazán még nem tudom, mert nekem még kicsi a fiam ezekhez, de a többiek majd megírják pontosan. Feltéve ha előkerülnekKép

Sziasztok

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors "bekukk"!

Szilvi
Márk nagyon édi a képen!

Ma sikerült Marcell fogincáit lefotóznom:

Kép

Este majd visszanézek!

Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Márknak nagyon boldog első névnapot kívánok!


Kép


Később talán sikerül jönni és írok.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép


anyapoc
 
 


Bambika és Anyapoc!

Nagyon rendik vagytok, hogy nem felejtettétek el.Kép Márk köszöni szépen.

Sziasztok

ui: Képzeljétek! Márknak kijött az első fogacskája! KépKissé (NAGYONKép) nyűgös mostanában és az éjszakák sem fényesekKépRemélem hamar túl leszünk rajta.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Boldog névnapot Márknak!Kép

Gratulálunk a fogacskához!!

Marcell fogainak is gratula!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Én is szeretnék boldog névnapot kívánni Márk babának!!!!!!!

Kép

Puszi: Kriszta

Ui.: Csak jövő héten fogok jönni, mert holnap elrepülünk Párizsba. Mindenkinek szép napokat és sok-sok napsütéses sétát!!!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Márknak mi is Boldog Névnapot Kívánunk!

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Márknak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Mi jól vagyunk, ma voltunk dokibácsinál, a kiscsaj már 890 gr, koránál picit nagyobb is, szopta az ujját, nagyon édes volt.
Méhszáj is tökéletesen zárt, nincs vizesedés...úgyhogy most nagyon fel vagyok dobódvaKép

puszi:
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Köszönjök mindenkinek a jó kívánságait.Kép
Tegnap este mi is megköszöntöttük apával. Persze a csom.papír jobban lekötötte első körben mint az ajándék. KépAztán rájött, hogy ajándékot is kapott és utána már az volt az ász.

Kriszti
Most meg Párizs???! Hát van Neked szíved? Ilyeneket elárulni nekünk szegény, halandó embereknek!KépKépKép
Viccet félretéve! Érezzétek jól magatokat!

Orsi
Hú, de jó hírekkel jöttél!Kép Kép nincs a kiscsajról?
Mizu Jocival? Milyen huncutságot követett el mostanában?

Sziasztok

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SzilviKép
Én babonából nem kérek UH-s fotót a babánkról.
Az ikrekről volt/van egy rahedlivel, de ugye mind2-en rajta vannak, és nem jó érzés nézni őketKép
Most ennél a terhességnél nem kérek soha, pedig minden alkalommal Csongi doki 4D-vel nézi át.
Apa is mindig ott van, tegnap nem volt először, és nagyon irigyelt amiért én kigyönyörködhettem magam a picurkában.Biztos mindenki elfogult a saját babájával, de nekem olyan gyönyörűnek tűnik a kiscsajKép

Joci egy ördög, nem érem utol úgy szalad és mindent megkóstolna.
Ha észreveszi,hogy figyelem úgy csinál, mintha valamit épp a szájába tenne és kamuból rágcsálja a "semmit".Nagy kópé, hogy már most hülyének nézi az anyjátKép
És dumál ezerrel,egyre jobban értem a kis szókincsét.

KrisztaKép
Párizs?Na jó van ám...már megint besárgultam, pedig barnulni szeretnékKép

SzilviaKép
Marcell gyönyörű kissrác, édesek a fogacskái!

Puszó mindenkinek!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


OrsiKép
Na jó,hogy hallatsz már magatokról. Minek neked az a molbil??????????Kép
Tele van az udvarunk mindenféle gyerekjátékkal,átjöhetnétek .Barnabás nagyon élvezi a kinti játékokat.Gondolom Joci is.

KrisztaKép
Nagyon jó nektek.Párizs.........hhhmmmmmm.
Kérünk majd képeket.

Nem lett a locsolkodós képekből semmiKép
De van ám lovaglós:

T.Kép

És hintalovaglósKép

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


TimiKép
Nagyon szépek a gyerekek!Csenge igazi hölgy lett, kész kis nőciKép
(alsó képen Barnit most én is nagyon "Jocisnak" látom!)
Ígérem átmegyünk, és "belakjuk" a kerti játékaitokat.Kép
Képzeld, Csongi is azzal vígasztalt, hogy normál esetben ne álmodozzak a császárrólKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


OrsiKép
Nem baj szüljél csak rendesen.Próbáld csak ki azt is.
Hidd el túl lehet élni,vagyunk egy páran akiknek sikerült.KépKép

Jó is lesz ha már átjöttök.Fent van már Jocika?
Gyertek most és innen elsétálunk Csengéért.Addig meg iszunk cappuccinot a srácok meg rosszalkodhatnak......

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de mostanában csak olvasó üzemmódban vagyok. Most is csak egy gyors kérdés erejéig ugrottam be:
INTIM TORNA TANFOLYAM érdekel valakit? Még 3 embert keresünk, hogy elindulhasson péntek esténként. Ha érdekel, hivjatok fel és elmondom a részleteket! Számom: 20/3120052

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



anyapoc
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk Gergőnek!
Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT GERGÕ

Kép

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT GERGÕ

Kép

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Köszönjük szépen a szülinapi jókívánságokat!!!
Íme, egy kép az ünnepeltről és ajándékáról:

Kép

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Gergő!

Boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon prögünk...KépDe majd én élesztekKép!

Bulcsú éppen kilábalni látszik egy hörghurutbólKépKép...Kapott rá jó erős(szt túlzás volt) Ab-t,amitől persze hasmenése is lett...Kép
Lassan már 1 hónapja nem volt oviban,amit azért asjnálok,mert eléggé kiesik a ritmusból...Kép

Villő sokat fejlődött megint,már négykézlábra áll,vagy inkább egyik lába térden,másik tele talpon Kép.Már 3szor felült,naná,hogy akkor,amikor nem voltam itthon Kép.
iszik ügyesen egyedül a csőrös pohárból és foga még mindig nincsKépKép...pedig már 3-nak látni a tetejét,olyan,mintha már kint lennének,de nem törik át az ínyét...Kép
És persze visszafejlődés is vanKép...újabban ülésből szó nélkül bmikor és bhol hanyatt vágja magát.Akkor még szerencsés a dolog,ha éppen mögötte vagyok,de ha éppen nem...KépKépKépKép
Mai napon Tarzant játszott...na nem fákon lógott,de úgy rikácsolt egész nap torkaszakadtából,hogy csodálkoztam,nem jelent még meg a gyámhatóság,hogy nyúzom a gyereketKép!

Móni

Szupi a kép a nagyfiúrólKép!És a szerzemény sem semmiKépKép...végül csak sikerült vmi jót találni nekiKép!
Azért jöhetnél bővebben,gyanúsan csendben vagyKép!

És akkor két kép...

A vagány motoros:
Kép

És a kiskendős:
Kép

PusszancsKép

anyapoc
 
 


Sziasztok! Brigi vagyok. Remélem, nem zavarok.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta

DehogyKép...Üdv ittKép!
De azért írhatnál bővebben magatokrólKép...Azt látom a profilodból,hogy gyesen vagy...kifvel?KépKép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

TIMI boldogságos névnapot kívánok neked!


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Bulcsúnak teljes gyógyulást kívánok! Hiányzik neki az ovi?
Villő és a hanyattvágódásKépKép. Szegény kicsi fejecskéje.
Lillának sincs még kint foga. Már mindenhol feláll és mászik . a térdei különböző színekben pompáznak. Bence hátulról benyúl a hóna alá és cipeliKép. Nagyon jól eljátszanak már együttKép.
Mi átestünk valami felsőlégúti vírusos nyavaján, apa kezdte jöttek a bébik ,de én sem maradtam ki belőleKép. Most várom a báránykákat, mert az unokatesó már elkaptaKép. Remélem megusszuk.

Móni

Jó ötlet volt a csúzda, látom örül neki nagyon.


Timi

Nagyon jók a "lókás" képek
Hol készült a kép?

Britta üdv itt! Írj magatokról!

Mennem kell puszi Andi

Kép

Egy kis tavaszi kép Bence kedvenc helye ahol "horgolászik".

Kép

Lilla hajmosás után.

KépKépKép
bambika
 
 


Bence utazás előtt kipróbálta a bőröndöt.

Kép

Szilvi

Tegnap nem volt alvás délután. Lilla méd kb 10 percet aludt miután hazaértünk. Bence este 10-kor aludt el.

Mostmár tényleg megyek így nem lesz ebéd és sütiKép

KépKépKép
bambika
 
 


TimiKép!

Boldog Névnapot Kívánunk!

Kép

anyapoc
 
 


GERGÕNEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!
A csúszda is nagyon szuper!Mónikám,Anyapoccal egyetértek, tényleg gyanúsan hanyagolod a topikot,itt készül valami!
Kép

MamikKép
Jövök még én is, csak holnap már vizsgázom, így ezerrel tanulok/tanulnom kellene/Kép
Van egy raklap új fotónk, húsvéti, meg kerti stb., ja és Joci a hétvégén esküvőn volt, ott is készültek, majd rakok fel pár darabot.

A május 1. nálunk nagyon mozgalmasan telt..apa délután kikémlelt az ablakon, hogy induljunk el Almádiba, van körhinta ,stb.Nem voltam elragadtatva,mert nagyon úgy nézett ki, arrafelé esik, ezért mondtam menjünk inkább Tihany felé.
Na, alig értünk ki Füredről, megláttunk egy repülőt-így elmentünk sétarepülniKép
Jocit is felvittük a kis 4 személyes repcsivel, hát, hatalmas élmény volt neki, és apának-uis ők életükben először ültek ilyenen.A pilóta és a földön nézelődők meg is dícsérték a kölköt, hogy milyen bátor kisbaba voltKép
Aztán mégiscsak átmentünk Almádiba, elcsaltuk magunkkal Timi Csengéjét+Apáját, jó nagy sártenger vette körül a körhintát, de azért 2 kört mentek a gyerkőcök vele.

TimiKép
Nem volt Zoli mérges a sár miatt?Kép

AnyapocKépNagyon édes a 2 manó, nekünk is van ilyen kendős képünk, du. pakolok fel belőle!

BrigiKép
Üdv itt és gyere gyakran, mesélj csak!

BambikaKép
Kisfiad olyan kis morcos képet vág a képen.

pusza
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


AnyapocKép
Ja, és most látom csak a képen, Villő "elcsente" a slusszkulcsot????Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi

Hi-hiKép...Már most kezdiKép!
Anyja a hanyagKép!annyira édi volt a kendőben,hogy eldobtam mindentKép!
Mi meg sem próbálkoztunk bhova menni május 1.-én...nálunk szakadt az eső egész délelőtt szinte...Kép
sétarepülőKép...szuper...és a csaj hogy bírta,Egyik ismerősöm a terhesség vége felé repült helikopterrel,a kisfia éktelen rugdalózást művelt benn és azóta is fél e repcsiktől...Kép

Bambika

Kertépítő Apa nagyon ügyiKépKép...szép lett...
szóval Lillának sincs foga...akkor meg vagyok nyugodvaKép!
Bulcsú gyógyultnak lett minősítve,de én látom is rajtaKép!Ovi már nagyon hiányzott neki,na nem szó szt,csak egyszerűen már nem lehetett itthon lefoglalni...

Timi

Jó a lovaglós kép,most néztem,hogy elfelejtettem írniKép!Látom Csenge nagyon bírtaKépKép!
Nekünk is van egy,most ,amikor cirkuszban voltunk,akkor ült fel BUlcsú egy pónira...Kép

Kép

Hát lányok ebben a rövid levélben annyit ütöttem félre,hogy inkább elhúzok pihenniKépKép!Jobb,ha nem látjátok,miket írtamKép!

anyapoc
 
 


És az igért képek:
-Húsvéti tojás keresés a fűben
-Joci Tatán, az esküvő után
-FűnyírásKép a kertben
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hova tünt a Gergőt köszöntő irományunk?!?!?!?
Akkor mégegyszer, BOLDOG SZÜLINAPOT GERGÕ!!!
Kép
Nagyon jó a csúszda! Nálunk is nagyon szeretik a gyerekek!

AnyapocKép
Köszönöm a köszöntést.
Igen nagyon tetszett Csengének a lovaglás,alig lehetett meggyőzni róla,hogy egy óra bőven elég belőle. A kis motoros.. hhmmmm.Olyan nagyfiú lett Bulcsú!
Villő pedig nagyon huncut.

AndiKép

A "lós" képek akkor készültek mikor a Mamiéknál voltunk.Pontosan Szabadkígyóson.Tudod merre van?

Hol van a tavacska ami a képen van?Nagyon szép!
Lilla nem semmi husikás. Nagyon formás.
Bence pedig egy komoly pasi lett.

OrsiKép

Végül meglettek a tojások?Kép
Csini nagyon az esküvői képen Joci és az Anyukája is.Tetszik a pocid?
Rámtört a nosztalgia....

Mindenkinek szép napot,megyek fel kell tennem a függönyöket,úgy hallom kimosott a gép.

T.

Kép

Kép
aba
 
 


OrsiKép
A tetszik a pocid,nem kérdés hanem megállapítás. Bocs

Kép

Kép
aba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: