Új privát üzeneted érkezett!

wera nekem 10:33-kor indul innen htelekről a busz és 10:55-re ér be csepel szent imre térre..
:roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - sajna későn néztem meg amit írtál :oops: :( Ma későn keltünk és eléggé elcsúszott az időbeosztásunk! Nóri meg pont most dobta be a szunyát Így csak később tuduk lemenni. Bocsiiiiiii :?
Vendég
 


wera nektek mikor jóakkor ma?
én most itt vagyok anukáméknál...innen kb 25 perc altt kint vagyok szent imrén..persze ha van kedvetek még délután kijönni..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Mi kb fél óra múlva tudunk elindulni hiszti-királylánnyal! :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk nem jó se ma, se holnap, ma vásárolni megyünk délután, mert üres a hűtő, meg minden, holnap meg állásinterjúra. De igazából lehet el sem megyek, call centeres munkát csak végszükségben vállalnék, és azért még van 1 hónapom minimum, hogy találjak valamit.

Tegnap voltunk elsőnek bölcsibe, Kiarának nagyon tetszik eddig, na majd ha eljövök gondolom nem így fog hozzáállni! :roll: Bölcsisnénik mondták, hogy elsőnek nem nagyon szokták elfogadni ott az enni-innivalót, na Kiara az első nap az ivóléből benyomott 4 pohárral, nem gátlásos! :lol: :lol: :lol: Most még tényleg az volt csak a baj, hogy el kellett jönni!

Aida: egyetértek, pihenj, pihenj, pihenj!

Majd még jövök, meg vissza is olvasok!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!
Nekünk sem jó ma, meg nem is tudom, hogy ahéten jó lesz-e. Holnap doki, csüt. ügyvéd, péntek apa hamar jön. Ma meg egy csomó elintéznivalóm van.
MIndenkinek puszi
Ja Máté beteg volt a hétvégén, lázas volt, de egyéb baja nincs. Azért ma elviszem az orvoshoz (tegnap hárommillióan voltak), mert mióta beteg volt horkol meg furcsán veszi a levegőt. Remélem semmi baja.
Puszi

Kép
németh
 
 


Sziasztok,

nekünk ma jó lett volna délután, de persze nem olvastam időben...
Mondjuk fél 4 után értünk csak rá, 10-11h és fél 2 sajnos nem jön szóba...

Kinga, akkor már az adásvételi szerződésnél tartotok? Végre a célegyenes! És látszik már, hogy maradtok tavaszig vagy netán hamarosan költöztök? Ezek szerint Máté mégsem itt kezdi el az ovit... pedig reméltem, h akár Samuval egy helyre kerülhetnek :)
Remélem, hogy Máténak tényleg semmi baja, majd írj, mit mondott a doki.

Niki, örülök, hogy Kiarának tetszik a bölcsi elsőre. Ez is nagyon jó dolog! Hányan lesznek a csoportban? És neked milyenek a benyomásaid?
Álláskereséshez drukk! Előző munkahelyed nem jön szóba?
És milyen típusú munkát keresgélsz?

Aida, sajnálom a fájásokat. Remélem, h elmúlnak hamarosan!
Megnéztem a weboldalt, amit csináltál, nagyon profi! :)

Vera, tényleg jó lenne összefutni, nagyon kiváncsi vagyok Nonóra, de úgy látszik, most taliügyben bénázunk... Lehet, h egy távolibb időpontot kellene kitűznünk... :) Aztán mindenki ahhoz igazíthatja az egyéb programokat.
Végül sikerült találkoznotok Anitával?

Többiek, merre jártok?
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


wera bocs de anyuéknál elment a net így nem tudtam mit írtál. :? :x :(
valamikor csak öszehozzuk már az a talit..nem igaz?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


wera: A műszaki főiskolán vagyok harmadéves mérnök informatikus. Jövő szeptembertől kedvezményes tanulmányi rendben fogok tanulni, ami nagy előnyökkel jár. Nem kötelező az órák látogatása, a vizsgákat akkor csinálom amikor nekem jó, akár novemberben is stb. És amikor el kell mennem akkor apa lesz itthon Noli cicával. Előtte is programozóként dolgoztam, utána is úgy szeretném majd. Most pedig kihasználnom az időt, tanulok. Most épp a webprogizásba vágtam a fejszémet. :) Ezt még akár itthonról is csinálhatnám..

A fájdalmak megint elillantak. Állandóan ez van. Jönnek-mennek. 5 napig rossz, aztán két hétig semmi. No mind1, örülök, hogy 3 napja megint semmi.

Ma jön a kiságy meg egyéb hasznosságok, már alig várom. :D

És még egy videó:
Noel babám ficánkol :D

http://www.youtube.com/watch?v=T87e2mzr5I0

Ha vki nem akar más nő mozgó pociját nézegetni akkor inkább ne nézze meg, amúgy is csak a feléig mert utána semmi nem történik.

Meg akkor már egy tegnapi friss poci is :D Menszi szerinti idő 28+2.
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Halihó!

Mi sétáltunk tegnap egy bazinagyot. 3 órán át toltam a kisasszonyt, 2x álltunk meg (vásárolni) és mind2x felébredt! :twisted: De jó volt mert ahogy beindultunk rögtön vissza is aludt. Hihetetlen hogy csak így bír aludni, pedig mit nem adnék ha az ő alvásidejében én is pihizhetnék... :roll:
Ma bepróbálkozom a nappali alvásnál hogy teljesen besötétítem a szobáját. Most aludt el 10 perce, kivi vagyok meddig bírja! :)

Niki - jaj de jó hogy tetszett Kiarának a bölcsi! Nagyon drukkolok hogy a továbbiakban is ilyen lelkes legyen! Mizújs meló-ügyben? Milyen téren keresgélsz amúgy?
Én már előre rettegek attól ha majd én is eljutok idáig. A régi helyemre semmiképp sem tudok visszamenni.

Nita - csak összehozzuk egyszer!! :wink:

Évi - Samu hogy van? És a kis pocaklakó? Mikor mész uh-ra legközelebb? :D

A távolabbi tali-időponttal csak az a bajom, hogy tuti beleválasztanánk vmi esős-hideg napba :( De megpróbálhatjuk! Jövő héten nekünk a kedd és a szerda jó egész nap. Hétfőn családi hepaj lesz (anyós szülinap), csüt-péntek meg szabadnapos a Zuram. A hétvégét azért nem is említem mert tudom akkor meg rajtunk kívül mindenki családozik.

Móni - hogy van a lábad??????????? Remélem jobb már!

Kinga - mit mondott a dr Máté lázára? Gondolom kivizsgálás... :?

Vera - hogy sikerült a műtét????????? Mennyire viselte meg Petit? Lesz szövettan?

Anikó - veletek mizújs? Rég jártál erre!
Vendég
 


aida nagyon helyes ahogy noli baba mozog a pocidba..nekem is volt ilyen nagyon sok mikor Máté még a pocimba volt...boxolt sokat az apjával... :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aida - szépen gömbölyödsz már Te is! :D Nagyon jó a Noel-mocorgás! És mi lesz még később! :twisted: :lol: Sokat ficánkol egyébként? Mert az én Nórim a nap 24 órájából 20-at ugra-bugrált. Nah, most is ezt csinálja, de olyan szinten... :twisted: :lol:
Asszem jó szakmát választottál! Hajrá! :wink:

Jah, mondtam már hogy Nóri kúszik?!?!? :shock: :D Még nem rendesen, hanem úgy hogy hason van, feje lenn, a fenekét feltolja, a lábaival kavar és halad előre! Az a pihenés amikor felemeli a fejét és nézelődik! Olyan mint egy kukac!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Igen Noel nagyon sokat mocorog, de szerencsére ritkán éjszaka. Napközben 70%ban fent van és partizik. De igazából soha nem erőseket rúg vagy erősen boxol, inkább olyan "simogató" mozdulatokat végez vagy nem tudom. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Amikor 4D UH-n voltunk akkor az UH-s nő is megjegyezte, hogy olyan "finom" mozgásai vannak Noel babának. Olyan "nőiesek" nem durva férfias. :D

Tegnap voltunk kismama klubban, de nem nagyon érte meg mert minden érdemleges előadás elmaradt, ráadásul a szülőszobákat sem tudtuk megnézni mert teltház volt. Ti hol szültetek? Mi azt hiszem elvileg a Délpestihez tartozunk. Én ott eddig kétszer voltam. Nekem az a kórház rémálom. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida én is a délpestiben szűltem és ott is fogok ha jön a kistesó ..nem olyan rossz..például már lehet kádban is vajudni..ez szerintem nagy előny.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az lehet hogy ilyen szempontból már fejlett, de sajnos nekem rosszak a tapasztalataim.

8 hetesen 2 napja tartó vérzéssel mentünk be hétvégén az ügyeletre. Rögtön elsőre negatívum, hogy ott volt az egyetlen hely ahol páromat nem engedték be velem a vizsgálóba. Maga a vizsgáló annyira nem tűnt sterilnek hogy majdnem elgondolkoztam, hogy leterítek vmit mielőtt odafekszem. Aztán sima tapis vizsgálat, semmi Uh vagy baba megnézés, kijelentették hogy minden jó menjek haza ezért minek jöttem be...

18 hetesen oda mentünk genetikai Uh-ra. Nem viccelek ha azt mondom, hogy tartott 5 percig amiből 3 perc vicc mesélés volt egymás közt (a vizsgáló és az adminisztrátor között).

Ezért mondtam, hogy "rémálom". De attól még a szülőszobák lehetnek igényesek.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


a szűlőszobák szerintem nagyon jók..legalábbis amibe én voltam..
amiket elmondtál tényleg nem a legjobbak..nekem tiszta hely és normálisak is voltak..e lehet azért mert fogadott dokim és szülésznőm volt és van is most is..
és most akkor a délpestibe szűlsz?ki az orvosod? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem, én a Flór Ferenc Kórházban szülök, ottani orvosom Cseh Erika.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


a doktornőt ismerem..én is hozzá akartamelőször menni..de innen tőlünk nagyon messze van...nagyon kedvesnek találom őt..de hála égnek az én uj orvosom is nagyon rendes és kedves is..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én nem a Dél-Pestiben szültem, de az első terhességem, ami ugyebár 7-8 hetesen elment, az ott végződött. Rettenetes rossz tapasztalataim vannak mind a kórházzal, mind az orvosokkal kapcsolatban, inkább nem is mesélem el. Az biztos hogy ebben az életben többet nem teszem be oda a lábam!

Egyébként a Péterfy-ben szültem és meg voltam elégedve az ott tapasztaltakkal, kivéve a teknő-ágyat amit kaptam :twisted: -> 20 perc kellett mire leszálltam róla a friss császárommal. De sajna ez szinte mindenhol így van :roll:
Vendég
 


wera hát az ágyakkal én se voltam megeléégedve az tuti... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Háát elegem van ebből a hétből. Mi jöhet még?? ugye hétfőn leszedték a 6 évesem lábáról a szemölcsöt. Ő most itthon van vele. Ma meg az ünnepeltem eltörte a csuklóját. kemény 3 és fél órát voltunk a sebészeten.
Kép

DPkh
én ha ez lenne az egyedüli kh akkor sem szülnék ott.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


jol látom hogy az andris keze van gipszbe??????
sok gyógypuszit küldök neki!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera - basszus! Jól összejöttek a dolgok! :( Kitartás!
3,5 óra???? :shock: HÁT... NO COMMENT :evil: :evil:
Andrisnak utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok és gyors gyógyulást a kicsi törött csontjának! Hogy sikerült így eltörnie?
Te jól vagy egyébként?

Na megint szépen eltűnt mindenki! Nita, tartsuk a frontot azért! :wink:

MÓNI - JOBBAN VAGY??? KÜLDJ FÜSTJELEKET!! :D

Nah, gondoltam megírom ezt a hsz-t és megyünk sétálni. Erre Nóri bealudt a kiságyban! Kb életében 2x csinált ilyet eddig és hogy pont most... :twisted: Ha felébresztem abban nem lesz köszönet úgyhogy most maradok a hátsómon. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vera: hogy vannak a srácok? Hogy törte el a kezét?

Wera: gratula a kúszáshoz Nonónak! Nem semmi! :D

Aida:
beleolvastam kicsit a blogodba! :oops: Tök jókat írsz, nagyon érdekes volt olvasni!
És nagyon komoly ahogy Noel baba mocorog! Kiara nem ficánkolt sokat, meg ennyire intenzíven sem, csak most került babszem a fenekébe! :lol:

Majd még visszaolvasok, csak nem sok időm van.
Tegnap már kiküldtek a bölcsiből, ma meg már csak beadtam és ebéd után mentem érte. Kedden megpróbáljuk majd az alvást is. Egyenlőre minden oké, eszik is rendesen, tetszik neki a dolog. Annyi ilyen sztorit hallottam már, hogy utánna lesznek akkor majd a gondok, ha most ilyen jól viseli, hogy már előre rettegek, hogy mikor kezdi el, hogy elég volt a bölcsiből akkor! :oops: :oops: Valahogy nem is merném elhinni, hogy rendesen fog menni a dolog, mindig ott motoszkál bennem, hogy lesz ennek még böjtje! :roll: ersze ezt nem mutatom neki, lelkendezünk a bölcsiről mindig! :wink:

Kép
kernico
 
 



jaj szegény andris..sok gyógypuszit küldök neki!!!! :wink:
wera tartjuk igen a frontot..bár most én is elég cudarul vagyok..reggel is rosszul voltam most is szóval egésznap rosszul vagyok..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - mitől vagy rosszul? :shock: :? Remélem semmi komoly!!

Én 2 napig folyamatosan szédültem mint állat meg iszonyú hányigerek törtek rám. Már kezdtem azt hinni jön a kistesó! 8) De nem! :wink:

Niki - űzd el a kisördögöt a gondolataidból! Szereti Kiara a bölcsit és kész!!! :D :D Jó, bizti lesznek rossz napjai néha, de hát kinek nincsenek? Ne emészd magad ezen! Állás kereséssel mi a helyzet?

Nóri ma rekord-keveset aludt és az éjszakánk is pocsék volt tegnap, virrasztottunk egy csomót. Ezt most betudtam a tegnapi oltásnak. Nem sírt meg ilyenek, csak játszani kellett vele. Hajnali 3:40-től fél 7-ig. Szuper volt! :roll:
Szóval most nagyon mosott rongy vagyok, húzok is rendet rakni, pancsi aztán ugrok be az ágyba. Jóéjt! :wink:
Vendég
 


wera nem tudom mi..de már kezd emelkedni a hőm is..37.5..és melegszik a fejem is.... :(
jó pihenést neked........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

látom a dél-pesti kórház jól megosztja a társaságot.
Én ott szültem, no nem a kh miatt, hanem a választott orvosom miatt. Ő volt meg előbb és aztán keveredtem a kh-ba.
Nem azt mondom, h a csúcsintézmény, de nekem eddig nincsenek rossz tapasztalataim vele. És ezt mi sem igazolja jobban, h újra oda megyek (terveim szerint).
Mondjuk soha nem úgy mentem oda, h csak úgy beestem, hanem a dokival egyeztett időpontokban, vele megbeszélt vizsgálatokra. És persze a szülésre.
Az jó élmény volt (eltekintve attól, h pont a szülésznők műszakváltására esett a szülés és akkor még nem volt választott szülésznőm, bár végülis ez nem volt akkora ügy...) , és a bent töltött 3 nap sem volt rossz, de ott meg leginkább a szobatársaim miatt, tök jó csajokkal kerültem ugyanis egy szobába... Azóta taliztunk is egyszer-kétszer.
De kiváncsi vagyok ám a rossz tapasztalatokra is (Verák :) ), leginkább azért, hogy mire figyeljek majd.
Sajnos szinte mindenhol vannak kevésbé jó orvosok és furcsa személyzet...

Niki, örülök, h Kiara kedveli a bölcsit. És ne hallgass a rémhírkeltőkre, lásd pl. Samut, aki tök szívesen megy a bölcsibe az elejétől kezdve. nem mondom, hogy időnként nem maradna szívesebben itthon, és ennek hangot is ad, de ez mindig csak 1-2 alkalom... És persze érthető is: nekünk sincs mindig kedvünk azt tenni, amit elvárnak tőlünk.

Vera, sajnálom a csuklótörést. Másik fiad lába rendbe jött?
Pocaklakód hogy van?

Nita, jobbulást! Remélem, nem lesz komoly...
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok.

Hát az volt hogy tegnap egész nap félóránkénti fájásaim voltak. Mert az andrisom miatt tegnap jött ki az ideg rajtam és így.
DE....
Hála semmi gond nincs ma. de tegnap tényleg fájások voltak és nem jóslóak hanem félóránkénti fájás keményedés. Jól éreztem én. De tudom mért történt ez. ugye csütörtökön ami az Andrissal történt és hogy 3 és fél órát ültünk az sztk-ba ez tett be nekem. Tegnap jött ki az izgalom rajtam. keményedések vannak de nem folyamatos hála hanem ez tényleg csak jóslóak. kedden megyek a dokihoz és megmondom neki mi törént.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de itt vagyunk mi is.

Wera
Már csomószor hívtalak otthon, de nem vagy, biztos sétáltok :D
Már jobban vagyok, mehetünk sétálni, értekezzünk telefonon.

Vera
Andrisnak jobbulást kívánok, te pedig pihenj sokat és ne izgasd fel magad. :D

Niki
Nem lesz semmi baj a bölcsivel, szeretni fogja. Renátó is szerette, mert itthon egy olyan játék sem volt, mint ott. :D Volt egy műanyag hintaszék, annyira szerette, hogy vettünk egyet itthonra is, Roli örökli, ha majd tud ülni. :D

Én is a Dél-pestiben szültem, a vonatkozó topikban le is írtam, hogy hogyan. Választott orvosom volt egészen a 37. hétig, amikor is lepasszolt, szerintem azért, mert nem jártam a magánrendelésére, nem voltam pénzes beteg. Azonnal kerestem egy szülésznőt, akivel az utolsó három hetet csináltam, hozzá jártam CT-re is. Nagyon rendes nő és nagyon érti a dolgát. Etának hívják.
A lila szobában szültem, de szülhettem volna akármelyikben, az ember úgysem a berendezéssel van elfoglalva. Bár én csak két és fél órát töltöttem ott :lol:
A szobák rendesek, tiszták, a kaja jó. Ötágyas szobában voltam és tök jó volt a csajokkal. Van egyágyas szoba is, de az alapítványi támogatással vehető igénybe. Semmiképpen nem akartam oda kerülni, tök egyedül egész nap :shock:
A csecsemősök nagyok kedvesek, jönnek, kérés nélkül segítenek, kérdeznek, stb. Csak egy mufurc nő volt, őt mindenki kerülte.

Képzeljétek, ismeri valaki a Kopaszi-gátat? A Lágymányosi híd budai lábánál van egy kis félsziget és megcsinálták csodálatos parknak. Biztonsági őrök sétálnak, állatot bevinni tilos, és a legjobb, hogy olyan táblákkal találkoztam, hogy "Fűre lépni szabad!" :shock: . Azt hittem rosszul látok. Gyönyörű gondozott növények, és olyan vastag fűtakaró, oda teszik ki az anyukák a babákat. Sokan sétálnak, sok a babakocsis, és a kerékpáros. Van egy kis játszótér is. Tényleg gyönyörű. Ha gondoljátok, átmehetünk oda, HÉV-vel a Lágymányosi hídig és ott 103-as busszal át a hídon 1 megálló.
Rolit letettük a fűbe és kezét-lábát felemelte, nehogy hozzáérjen :lol:

Teszek fel néhány képet:

Kép

Kép

Kép

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


vera hála égnek elmultak..vigyázz magadra még pár hétig.........
:wink:
bnemonika nagyon csinosak vagytok a képen......... :lol: :lol: :lol:
rolam..a gyomorfájásom elmult de 2 napig nagyon görcsölte..iszonyat volt..remélem nem jön ujra elő........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok...ma mere van mindenki? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Remélem minden csepeli anyuka, babóca, gyerkőc jól van. :) Na és persze kismama.. :D

Mi jól vagyunk, a terheséggel semmi gond. Tegnap voltunk orvosnál, Noel még mindig nagy baba. Ill. ő nem nagy de a feje igen. :D Remélem azért nem lesz császár a vége.. :roll: Mivel most nem volt panaszom csak 4 hét múlva kell visszamenni és utána meg már NST. Annyira jó, közeleg a vége. :D Noli sokat izeg-mozog, az UH-t kimondottan nem szereti. :D Tegnap pont aludt, felébresztette az orvos a nyomkodással és két boxolás lett az eredménye. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida jó híírek hogy minden rendben van veletek!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!


Kicsit rohanós időszakom van megint. Ma taliztunk Móniékkal, játszóztunk, dumcsiztunk, szupi volt!
Képzeljétek! Roli és Nóri hintáztak és közben szerelmesen néztek egymásra :!: :!: :!: :lol:
(MÓNI! Képzeld Nóri még mindig alszik!!!! :shock: :shock: Behoztam a mózessel együtt a lakásba! :lol: )

Egyébként minden rendben velünk, tegnap ültük a nagy familiával anyós szülinapját. Közben kiderült hogy Nóri fél az idegenektől (leginkább ha sokan vannak és hangosak :roll: ) és kizárólag az apja és én részesülhetünk abban a megtiszteltetésben hogy ölbe vehetjük :twisted:

Nita - mi lehetett a gyomroddal? Ettél vmi olyat? VAgy vírus volt? Végülis az a lényeg hogy már elmúlt! :wink:

Azért örülök hogy nem mindenkinek olyan rossz a tapasztalata a Dél-Pestivel mint nekem. Hát, íme az én történetem - aki nem akar csalódni a kórházban, nem baj ha nem olvassa el: bementem kb 7 hetes terhesen zokogva (taxival az V. kerületből) hogy vérzek, csináltak egy uh-ot és mondták hogy nem látnak semmi furát, szívhang ugyan még mindig nincs, de majd biztos lesz, menjek haza. Ha jobban vérzek jöjjek vissza. Éjjel 11-kor már rohadtul véreztem, telefon apósnak, jött értem, bevitt. Újabb uh, terhesség már nem látszik. Menjek haza!!!! :shock: és reggel 7-re jöjjek vissza egy "befejező műtétre" mert most nincs aki megcsinálja. Gondolom nem kell részleteznem hogy milyen éjszakám volt... Reggel vissza, 11-ig ültem köntösben a folyosón és vártam a műtétre. Dőlt belőlem vér. Nagy nehezen sorra kerültem, majd 10 percig (ami 10 napnak tűnt) feküdtem meztelenül égnek meredő széttárt lábakkal a műtőasztalon miközben próbálták beadni az altatót, de nem sikerült, csak össze-vissza szúrkálták a vénákat mindkét karomon. Aztán kiderült hogy kampósak a tűk és tépkedik az érfalamat ahogy húzzák ki... Kínomban már felváltva zokogtam és nevettem hogy ez nem történhet meg velem. Amikor végre sikerült elaltatni, konkrétan abban reménykedtem hogy többé nem térek magamhoz! 3 órával később amikor végre kiléptem a kapun megfogadtam hogy soha többet nem megyek vissza oda. Hab a tortán hogy volt fogadott orvosom, aki a Balcsin töltötte a hétvégét és felhívtam hogy mi van, de nem jött haza. NO COMMENT!!!

Éva - ezek szerint most már van/lesz választott szülésznőd és orvosod is? Szerintem is úgy a legjobb!
Nekem sem volt szülésznőm, aztán a végén 3-at is elfogyasztottam hajnali 4-től éjjel 11-ig! :twisted: :lol: De állati jókat fogtam ki szerencsére! :)

Niki - mizu a bölcsiben? :D Sikerült már munkát találnod?

Kinga - hogy vagytok? Voltatok dokinál Mátéval? Mit mondott?

Csajok! Megbeszéljünk egy talit a jövőhéten valamikorra??? Ha van kedvetek. Hátha most sikerülne... :wink:
Vendég
 


wera jovolna tényleg már ha sikerűlne a tali...lehet egy messzebbi időpont kéne amit mindenki le tud magának fixálni....nem?
sajnálom ami veled történt a korházba... :cry:
a gyomrom nem tudom mért rendetlenkedett :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A jövő7 sem elég messzi időpont? :shock: :twisted: :lol: Akkor legyen jövő hónap vagy valaki mondjon már valamit! 8)
Egyébként ma tudtam meg apánk beosztását. Ezek szerint mi a jövő7-en a hétfő és kedd kivételével minden nap du 5-ig érünk rá! :wink:
Vendég
 


wera nekem igazából mindegy..az lenne nekünk a jobb ha délelőtt lenne a tali mert innen ki is kell menni csepelre.. :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én éppen nem vagyok túl aktív mostanában. Kicsit össze jött a tanulnivaló. Apának új melója van. Rám szakadt az ég. Azért talira mennék.

Jövő hét rövid hét. Jön a négynapos. Úgyhogy a szerdát javasolnám. Én kilencre oda tudok menni. Kb. délig tudunk maradni, akkor ugyanis Botond álmosodni kezd. Remélem jó idő lesz.

Tud valaki akkor jönni?

Üdv!
Vendég
 


No én lassan lehet mégsem leszek csepeli kismama. :( Úgy néz ki úgy alakulnak a dolgaim, hogy költözöm vidékre.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida megkérdezhetem mért mész vidékre????? :cry: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de Kiara megint betaknyosodott, egész nap orrszívás, mert folyik le neki és köhög is tőle. :roll:
Bölcsivel eddig annyi volt, hogy simán ott is aludt, amikor megyek érte, akkor lelkesen mesél, hogy mi volt, mit evett, aludt, ... de reggelente már van kis sírás. Csütörtökön meg már le kellett rólam fejteni és sírt, hogy "nem jó nekem a bölcsi" de hallgatóztam utánna, hamar megnyugodott és ment játszani! 8)

Aida: és hová mennétek? Illetve hogy-hogy E/1-ben írsz? Remélem nincs semmi gáz!

Majd még jövök a többiekre is reagálni, csak időm az semmi. Úszik a házimunka most még jobban, mert a beteg lánykám állandóan bújna, így még főzni is nagyon nehéz, nem hogy takarítani! :(

Kép
kernico
 
 


Azért írtam E/1-ben, mert csak én. Ill. pici Noel is velem együtt, de a párom nem. Hosszú sztori. Érik már egy ideje. Azt hiszem eljött a pillanat.

Vidékre a szülővárosomba innen 200 km-re megyek. Jó lesz megint ott lenni, de nagy szomorúsággal tölt el ez a helyzet.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida, nagyon sajnálom, hogy így alakult... (tényleg múlt idő?)
Azért jelentkezz be néha, mi van veletek!

Tali: Vera, mindenképp! De ne a jövő héten, hanem mondjuk utána. Nekem a mostani hétfő-szerda nagyon sűrű, aztán pedig elutazunk a 4 napra.
És délelőttönként nekünk sajnos eleve nem jó, én dolgozom, Samu bölcsiben. Persze ha mindenki másnak OK, akkor ne igazodjatok hozzánk!

Móni, sikerült végül összecsukható kiságyat szerezni?

Niki, Kiarának jobbulást! Örülök, hogy az ottalvás is jól alakul. És szerintem a reggeli sírásoknak is vége lesz hamarosan ám. Pláne, hogy nem hosszan csinálja. Édes lehet, ahogy meséli, mi minden történt vele.

Kinga, veletek mi van?

Most ennyire futotta, majd igyekszem jönni...
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Évi
El is felejtettem mesélni, hogy végül találtunk a vaterán egy utazóágyat 5 ezerért :shock: , gyorsan le is csaptunk rá és a múlt hétvégén el is hoztuk. Összecsukva akkora, mint egy golftáska, kinyitva meg mint az ágya. Nagyon tetszik és sokáig lehet majd használni. Mikor először nyitottuk ki, sokat szenvedtünk, sehogy sem akart megállni a lábán, folyton összecsuklott :twisted: , de felhívtam akitől vettem és elárulta, hogy kell kinyitni. :oops: :lol:

Aida
Nagyon sajnálom én is, nem jó ilyenről hallani. :( Azért próbáljatok meg mindent.

Tali ügyben:
Mi tegnap is voltunk ott a szuperjátszón (most már úgy látom, rajtamarad ez a név :lol: ). Rájöttem, hogy nagyon közel van hozzánk, csak végigmegyünk a Bajcsy-n és ott is vagyunk. Renátó biciklizik, Roli alszik :D , én meg sétálok a fogyókúra jegyében :D .
Ha bárki megismer, jöjjön oda hozzám, mert lehet, hogy én nem ismerem fel elsőre :oops: .
A jövő hét nekem is sűrű, mosok, pakolok, stb. mert szerdán már utazunk, de lehet, hogy hétfőn vagy kedden kimegyünk megint egy kicsit a játszóra. Végül is jó valakinek hétfőn vagy kedden?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


aida sajnálom hogy így alakult.de kívánom hogy megtaláld majd a boldogságod a kis noel melett..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aida - sajnálom a dolgot apával! :( Remélem azért még nem menthetetlen a dolog!! ++++++++ Elárulod hol laknak a szüleid? Persze csak ha publikus. Én is vidéki lányka vagyok, csak azért furdal a kíváncsiság! :wink:

Móni - kár hogy már pont indultatok amikor taliztunk ma! Mi negyed 7-re értünk haza! Majd 2 hét múlva bepótoljuk! :wink: Tényleg az utazóágyat akartam én is kérdezni. Szuper hogy találtál a vaterán, ügyi vagy! Nevettem amikor írtad hogy nem bírtátok kinyitni, mi is egy csomót kínlódtunk vele, mire rájöttünk milyen egyszerű! :lol:

Niki - sajnálom hogy kiara már megint betegeskedik. Gondolom a bölcsi se használ neki ilyen szempontból. Gyógypuszi neki!

Esz a sárga penész hogy mindenki megy ide-oda a 4 napos hétvégén! Nekünk meg apa dolgozik és ugyanúgy fognak telni azok a napok is mint a többi. :roll:
Most kicsit megint ki vagy pukkanva (na jó, nagyon) mert Nóri rengeteget hisztizik. Konkrétan egész nap, ha nem tudok foglalkozni vele. Ma 7 órán át csináltam az ebédet mert nem haladtam tőle és közben végig sikított. Már komolyan majdnem világgá mentem. Nekem kötél idegeim vannak, de ezt már én sem bírom. Kellene találnom egy bejáró ill szakácsnőt, mert képtelen vagyok mellette bármit is csinálni. Biztos hülye vagyok, de én ezt elég nagy kudarcnak élem meg.
Nah, jól kiöntöttem nektek a lelkem. Bocsi... :?

Anita, Anikó! Azért mi talizhatunk szerdán, ha van kedvetek! És persze ha az idő is engedi! :) A 9 nekem kicsit korai, de 10-re összeszedem magunkat ha jó az úgy nektek! :wink:
Vendég
 


wera rám gondoltál az anita alatt? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: