Új privát üzeneted érkezett!

Roberta, most látom, hogy irtál. Jobbulást, és hidd el, meggyógyul Dorka, nem lesz mindig beteg!

Kép
bernini
 
 


Na, hogy szikerült a szülinap?A csokis tortát csináltad, Berni? Ízlett Barnabásnak?Mégegyszer BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kép
roberta80
 
 


Köszi Roberta, jól sikerült nagyon. A csokisat csináltam neki, a nagyoknak meg egy mandarinos túrót, meg egy epres sajtkrémtortát. Barnabás párszor belenyúlt, de rázta a fejét hogy nem kéri, aztán a tetejéről levette a banánkarikákat, azzal majszolt, meg az ujjamról lenyalogatott pár falat tortát. Nagyon sok ajándékot kapott, voltak lufik, meg minden ami kell

Kép
bernini
 
 

 
 

Kép a szülinapos

Kép
bernini
 
 


SZiasztok.
Bocsi, hogy így eltűntem de baj van Crying or Very sad
Endometriózist állapított meg a doki. Asszem aggódhatok.

Az endometriózis úgy alakul ki, hogy amikor van a havi vérzés, akkor nem az egész távozik alul, hanem egy része felszivárog a hasfalhoz, vagy bármely más testrészhez, az egész testet el tudja szaporítani, mindenhová eljut a vérárammal. Ez a visszaszivárgó vér és egyéb cucc kis csomókat alkot a testben, nekem a hasfal alján a méh és a has között van. Ezek a csomók egyre nőnek és nőnek, amikor már igazán nagyok akkor ökölnyiek, és sok van belőlük...fájdalmat okoznak, és MEDDŐSÉGET! Súlyosabb esetben ki kell pakolni...
A csomók maguk jóindulatúak, olyanok mint a ciszta, de ha sokáig nem kezelik, akkor összenövéseket okoznak a testben, és több szerv összenőhet, amiből elzáródások és belső vérzés alakulhat ki. A doki azt mondta, hogy max két hónapig figyelgessem magam, és ha nem változik, hanem rosszabb lesz akkor igenis meg kell műteni. Kicsi az esélye, hogy változzon, csak nőhetnek a púpok, mert ez jobb nem lesz csak rosszabb. A terhesség csökkenti őket de nekem nem javasolja amúgy sem most a babát, minimum 1 évet kell várni, hogy visszaerősödjön a méhem a következő babához! Akkor is csak császármetszéssel!

Tehát nem lehet tudni, mennyi van belőle, mert lehet az erekben, a tűdőben, akárhol, az egész testben bárhol előfordulhat, és emiatt a műtét sem oldja meg a gondokat csak gyengíti. Utána egy kemoterápiához hasonló hormonkezelést kell kapni 6 hónapon keresztül, ami elvileg kinyírja a maradékokat, de bármikor kiújulhatnak, tehát ha már nem akarok több babát, ki fognak pakolni, legalábbis egy részét a női cuccoknak. Meglátjuk meddig jutunk ebben.

Az, hogy mitől alakulhat ki senki sem tudja, viszonylag ismeretlen betegség, és keveset tudni róla, csak az a lényeg, hogy a visszaszivárgó cucctól alakul ki, és hajlam lehet a szervezetben, mert minden nőnek szivárog vissza ez, csak van akinek nem tapad meg, és van aki bármit csinál újra és újra odatapadnak. Nekem úgy látszik hajlamom van erre.

Most a panaszaim ami erre utal: iszonyatos fájdalom szex közben, fáradékonyság, hasmenés, fejfájás, hasgörcsök és nyilallások, vérezgetés össze-vissza, derékfájdalom. A doki szerint ez csak az lehet, és csak a tükrözéses műtét lehet a megoldás, mert akkor ki tudják égetni és vágni ezeket, legalábbis ami a hasfalnál tapadt meg, a többit a kemo-szerű hormonkúrával lehet elpusztítani. A kezelés amúgy iszonyatos fájdalommal és klimaxos tünetekkel jár abban a hat hónapban amíg megy az injekciózás...

A hasamon három vágást ejtenek majd, egyet a köldök alatt és kettőt a két oldali petefészeknél. Kb egy centi vastag csöveket vezetnek be a hasamba, az egyikben kamera lesz a másik kettőben lézer meg szike, és azonnal lehet műteni is azután ha megtalálták a kamerával a csomókat...minimum három nap kórház, de csak ha minden flottul megy. Amúgy ez altatásban megy, és sok a kockázata, főleg egy legyengült szervezetnek a szülés után. De nem szabad sokat várni ne nőjenek meg! Voltam utána vérképen is, péntekre lesz eredmény.

Hirtelen ennyi. Eléggé sokkolt a dolog, és főleg az, hogy elveszíthetem a női szerveimet ha nagyon tele vannak ezekkel a csomókkal...nem tudom hogy reagálnék erre, szeretnék még gyereket, és azt mondta a doki, hogy ha gáz van akkor nem műti ki őket addig amíg össze nem jön a gyerek, de akkor sürgősen kell bevállalni a másikat és nem biztos, hogy kész lesz rá a méhem...szóval lehet nem jön össze a második baba emiatt, és ez szomorú.

Sokat vagyok szarul mostanában, és ideges is vagyok emiatt, minden összejött...
Mondtam múltkor hogy úgy érzem gondok vannak de most már kiderült igazam volt.

Bocsi csajok, hogy emiatt ritkábban írok, de már régóta tudtam, hogy valami baj van és eléggé sokkolt a dolog!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Tercsi!
Döbbenet! Azt sem tudom, mit írjak. Kitartás, és nagyon szorítok neked!

Berni!
Kicsit lekéstem, de sok boldogságot kívánunk Barnabásnak az első szülinapja alkalmából! Jó pihenést otthon!

Roberta!
Meggyógyult már szegény Dorka? Vagy még kínozza a betegség? Nem emlékszem, a te nőgyógyászati eredményed megvan már? (bocs, ha már írtad). És a vizsgáiddal mi van? Mintha azt írtad volna, hogy még van egy. És a pótvizsga?

Nálunk megint történt egy kis baleset: Máté csúnyán odacsukta a hüvelykujját a garázsajtóhoz. Kint teregettem, ő meg a garázsban matatott, mikor egyszer csak jön, hogy adjak puszit a kezére, mert fáj. Elég csúnya volt neki, a fél körme belilult, a körömágya alatt lejött a bőr, és belül is tiszta lila volt az ujja. Na meg persze, nagyon dagadt. Amikor bementünk, szegénykém úgy sírt, és nem tudtam megvígasztalni. Mondtam neki mindent, de nem számított. Aztán gyorsan felmentünk a mamához (kicsit kizökkenjen), akkor abbahagyta, csak dugta el a kezét a zsebébe. A doktornő asszisztense azt mondta, hogyha el is lenne törve, akkor sem csinálnának vele semmit, adjak neki valami fájdalomcsillapítót, és ennyi. Mára már a dagiság eltűnt a kezéről, már fog is vele, de kérdezgeti, hogy mikor gyógyul meg. Azzal még meg kell várjuk, hogy lejön-e a körme (ami valószínű).

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Jaj, Tercsi, szoritok én is hogy a legkomplikációmentesebben gyere ki ebből a betegségből, még nem is hallottam ilyesmiről... Szerencsére akkor még eléggé időben észrevetted, és a doki is rátapintott mi ez, és hamar kikezelitek. Nórika most biztos sok erőt ad neked!
Mi tegnap óta itthon vagyunk, jó éjszakánk is volt igy elsőre, a többit majd meglátjuk. Már voltam kozmetikusnál, du fodrász, szóval kicsit magammal foglalkozhatok.
hétvégén voltunk moziban, a Valami Amerika2-t néztük, ajánlom nagyon, annyit nevettünk.
Nem is irtam, hogy szombaton, Barnabás születésnapján megszületett a kisunokatesó bátyáméknál, Oszika (Oszkár :D ) , tegnap jöttek haza a kórházból, nagyon cuki, és olyan picike, pedig 4 kilóval született!

Kép
bernini
 
 


Köszi Móni a köszöntést, Máténak meg jobbulást az ujjacskájára!

Kép
bernini
 
 


Csajok, nagy a hallgatás mióta nem vagyunk :)
Barnabás egyre rosszabbul aludt, ami a "reggeli" ébredést illeti, ma már 610kor keltünk :cry: Minden nap kicsit előbb, éjszaka ugyanúgy 1x kelt enni, de ez a korai kelés kikészit... Ma már látszott hogy áttört a jobb felső fognál az iny, meg mind a 4 felső nagyon dagadt, hogy emiatt-e, passz, mert sirni nem sirt.
Holnap már jövünk haza.

Kép
bernini
 
 


nekem nem engedett belépni a babanetre a gép, nem tudom, hogy miért.

Tercsi ez szörnyű, ami veled van, de fel a fejjel, minden rendben lesz, muszáj, hogy rendben legyen.Ne keseredj el nagyon, bár, tudom, mondani, könnyű.

Szegény Máté... :cry: Moncsi, te jól vagy?

Berni, remélem azért egy kicsit tudtál pihenni is. Lehet, hogy Barnabás a foga miatt aludt nyugtalanabbul...

Dorka elromlott. Nem tudom, hogy miért...eddig kétszer aludt, délelőtt és délután egyet. Most meg van, hogy nem tud elaludni egyszer sem... kb. 1 hete. Lehet, hogy most hagyja el a délelőtti alvást és meg van egy kicsit zavarodva? Eddig a babakocsiban olyan szépen elaludt, ha láttam, hogy álmos, beleraktam, már aludt is, most meg, annyira álmos, hogy csak na, de nem alszik...felül a babakocsiba, a kiságyba meg bele sem tudom rakni, mert még le sem ér a lába, vagy a segge, már üvölt is, mint a sakál...Este öttől meg már nem lehet vele bírni, annyira nyűgös, sehol sem jó, csak az én ölemben, de ott sem sokáig, lemászik, felmászik, az agyam eldobom, nem értem, hogy mi lehet ez...Tipp???

Kedden megyünk végre tornára, dokibácsi mondta, hogy már vééégre meggyógyultunk. Vagy lehet, hogy épp most nem kellene menni, nehogy elkapjunk valamit???De már két hónapja gyereket sem látott Dorka, eddig is anyámasszony katonája volt, hát még most...Meg nem vagyunk ott olyan sokan, mint a könyvtárban...Szerintem megyünk, nem tarthatom burokban...

jujujj, már nem sok van a szülinapig, mi is beállunk a sorba... :D

Kép
roberta80
 
 


Akkor mi is jövünk tornára, ott tali! Ha kibirja ébren addig Barnabás :? Ma is negyed7es kelés volt, de nem hagyom előbb elaludni, mert akkor borulna minden. Talán ma már itthon jobban alszik
Ez szerintem nem az alvás-átállás nálatok Roberta, mert attól az egy alvásnak meg kéne lennie... szerintem. nálunk ugy volt hogy kitolódott az első, a másodikra meg már nem hagyta magát letenni, üvöltés tiltakozás miegymás, és estére ő is már kész volt.
Eddig nem is volt sokáig torna, mert betegek voltak Bea gyerekei, a múlt héten már volt asszem.

Kép
bernini
 
 


Mégsem megyünk tornára, megjött az anyósom...Úgy volt, hogy csak holnap este jön, de megérkezett ma. Nem akarom itthon hagyni egyedül, vinni meg nem akarom magammal :)
Dorka aludt ma 45 percet délután a mi ágyunkon.Megpróbáltam betenni a kiságyba, de felébredt, és sírt. Nem tudom, hogy mi van vele...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép
roberta80
 
 


Ma végre megjött a terheléses cukorvizsgálat eredménye. Éhgyomri: 4,6
120 perces 5,2.
Megnyugodtam. Egy kicsit aggódtam, hátha lesz valami, én tutira nem bírnám ki a diétát, na meg az édességet sem tudnám hanyagolni (na persze, ha nagyon muszáj lenne ...).
Védőnőnél is minden rendben, a dokihoz majd jövő pénteken megyünk. A csontjaim fájnak még mindig, egyre jobban, de nem tudok mit tenni.

Roberta! Az egy alvás nálunk is úgy alakult ki, hogy csúszott a napi két alvás. Kb. fél 12-kor és 5-fél 6-kor aludt (du már csak fél órát), aztán ha 6-ig nem aludt el, akkor már nem tettem le.
Nem lehet, hogyha odafeküdnél mellé a ti ágyatokra, akkor elaludna? Tudom, nem a legjobb megoldás hozzászoktatni, hogy ne egyedül aludjon, de a fáradtság nagy úr. Én még most is lefekszem Mátéval délután.

Valami nyavaja kerülget engem (torokfájás, fejfájás, orrfolyás, és nagyon száraz a levegő), remélem Máté nem esik bele, és nekem is hamar elmúlik.- pedig olyan sok mézes-citromos kamilla-, csipkebogyó meg egyéb teát megittam!
Az iskolában hétvégén lesz a farsang, el akartam vinni Mátét, de ha sok lesz a beteg gyerek, inkább otthon maradunk.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Barnabás ma du. elindult!!!! 4-5 lépést is tud menni. Persze igazán menni még ki tudja mikor fog, de ez haladás. Olyan cuki, tetszik neki is.
Szar volt a torna Roberta, én többet nem is viszem, csak ha ti is tuti jöttök. Egy 5 hós baba volt még, akinek a csipőproblémájáról volt végig szó. Meg a nagytesója, aki mindent elvett Barnabástól, amire ránézett.

Kép
bernini
 
 


GRATULÁLUUUUUNK BARNABÁS!!!!!!!Nagyon ügyi, akkor már neksokára több lépés is megy, aztán szaladhatsz utána, Berni. :)
Sajnálom , hogy szar volt a torna, akartam sms-t is küldeni,hogy nem megyünk, de mire észbekaptam már elmúlt 10 óra.

Egyébként, ti hogy éltétek meg az első szülinapot???Nekem már ma olyan furcsa érzésem volt...Megnéztük reggel a videót, amin Dorcsit fürdetik, el sem hiszem, hogy volt olyan kicsi is.
Egész nap azon járt a fejem, hogy vajon mit csinálhattam egy évvel ezelőtt, mikor az órát néztem...aztán holnap reggel indul a buli...Biztos nem fogom kibírni sírás nélkül...úgy rohan az idő.

JA, képzeljétek, nem tudok Dorkára nadrágot venni, ami hosszban jó lenne, nem megy rá a combjára...lehet, hogy már írtam, de most már nagyon aggaszt a dolog :(

Kép
roberta80
 
 


És a legfontosabb, Dorka ma úgy aludt, ahogy szokott, láttam rajta, hogy álmos délelőtt, letettem aludni, szó nélkül elaludt, délután is...nem tudom mi lesz holnap...remélem ugyanilyen jó napunk lesz...

Kép
roberta80
 
 


Éljen-éljen a két kis szülinapos lurkó: Noémi és Dorka!
Kivánunk jó tortaevészetet, meg bulit. Aztán majd hamarosan benne lennék egy fényképnézegetésben
Láttam ám még az üzit Roberta, hogy nem jöttök tornára, de azért elmentünk, hátha többen lesznek.

Kép
bernini
 
 


köszönjük a szülinapi jókívánságokat :) majd mutatok képeket is, csak még nem töltöttük fel a gépre.
Juditékkal mi lehet???Nem beszéltél vele, Berni?

Kép
roberta80
 
 


Jó kis bringát hozott Dorkának a szülinap! A mienk is ilyesmi, csak van egy kerete, hogy ne tudjon kiesni, amit majd le lehet venni. Mentünk már vele a boltba is , kicsit hangos a kereke, de szereti Barnabás.
Juditék, passz nem tudom mi ez a nagy csend, talán a gépükkel irt valamit hogy nem tud valamiért üzenetet itt elküldeni csak olvasni... de nem biztos.

Kép
bernini
 
 


Az epres sajtkrémtorta receptjére kíváncsi lennék, ha lesz egy kis időd, Berni. Nehéz megcsinálni?
Nem tudom, mi lehet Juditékkal...Majd felhívom, megkérdezem...

Kép
roberta80
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!!!

Vagyok, most csak gyorsan: MINDEN ÜNNEPELTNEK BOLDOG SZÜLINAPOT!

Jöttök tornázni??? Berni, Roberta gyertek és megyünk mi is!

okés?????

Írjatok! Este írok bővebben!

Kép
Kép
l.judy
 
 


mi megyünk tornára, most tuti :) utána meg az egy éves nagyvizitre, kíváncsi vagyok a méretekre...

Kép
roberta80
 
 


Mi is dettó!

Torna aztán státusz!!!

Kép
Kép
l.judy
 
 


Akkor mi is, de kérek sms-t ha valaki mégse :wink: !!!
Andiék nem jönnek, mondta, utána ugorjunk fel csoportosan akár, ha van kedvünk. De akkor nektek jobb dolgotok is van, méretkőzés :lol:
Barnabás: 8800 g, 73 cm, fej 47, mellkas 45

Kép
bernini
 
 


Na csak gyorsan: méretek:
9640 g 74 cm (most nem akart nőni!!) :cry:
fej 47 mellkas 46

Ééés amit meg szeretnék veletek osztani: Kinyomták Noémi nyirokcsomóját! Vérzett és elég gusztustalan volt. Nagyon sírt, majdnem én is. Amúgy ez jó, kiderült, ezt kellett, hogy csinálja a homeo-bogyó. Még 2 hétig kell szednünk, meg a köldökhintőporral szórni és ha minden igaz vége!!! Úgy sajnáltam. Most egy kráter van a helyén.
Roberta???

Kép
Kép
l.judy
 
 


Nem lehetett kellemes Noéminek, de legalább már el fog múlni...

Méretek:

12100 g 78 cm
fej 45 mellkas 50 (!!) lassan kell venni melltartót

Szegényem nagyon sírt, nehézkesen ment a méretvétel :)
Ja, és alszik...A saját ágyában...nem akarom elkiabálni, de talán sikerülni fog legalább az 1 alvás délután...
Van rossz hír is...letört egy darab az egyik alsó fogából...nem tudom, hogy hogyan, csak azt vettem észre, hogy hiányzik. Nem olyan nagy, de észre lehet venni. Anyu szerint attól is lehet, hogy csikorgatja őket... :(

Kép
roberta80
 
 


Na hát, Noémi elfelejti hamar a nyomkodást, és akkor most már helyrejön neki reméljük. Nő még eleget Judit és olyan gyorsan észre se vesszük, ne aggódj emiatt, tavasszal biztos ők is beindulnak mint a növények :lol: A súlya szép!
Dorka azért még messze van a cicifixtől, de szerintem arányosan nagy baba, nagy súly, de hosszú is.
A fogát meg be is üthette egy esésnél. Egyébként Barnabás is csikorgatja néha, még amikor fent ki sem jött a foga,akkor is.
Na mennem kell mert itt pakol mellettem és nagyon büdös jön belőle! :shock:

Kép
bernini
 
 


Érdeke, mennyi különbség lehet két azonos korú bab között. Persze nem csak súlyban ... De milyen is lenne, ha mindegyik egyformára nőne .

Ez a fog téma érdekes, de nekem ez is beletartozik az aggodalmaim közé. A Zsolti kiskorában biciklizte ki a két első tejfogát, és elég csálén nőtt neki a maradandó. Esztétikailag rontja az összképet. :oops:

Noéminek gyors gyógyulást!

Ma én is meglátogattama dokit. Kerülget valami. Tegnap reggel már éreztem, hogy fáj a gyomrom, délben gondoltam eszek, hátha az a baj. Ebéd után léptem kettőt, aztán már jött is minden. Délután meg a maradék. Még ma is fáj a gyomrom, leginkább teán élek, remélem, holnapra már jobb lesz.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Csajok!
Sehol senki?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Móni, hogy vagy??? Nehogy elkapjon valami nyavalya!
Képzeljétek voltam ma aerobicon, vagy 2 év óta először mozogtam :) De nem ment rosszabbul mint a többieknek. Has láb popsi torna volt, holnap lehet nem tudok menni :lol: De jólesett.

Kép
bernini
 
 


Szerencsére nem tartott túl sokáig rosszullét: egy nap hánytam, aztán csak nem kívántam enni, meg a gyomrom fájt. Normaflore-t ittam, az gyorsan helyretett.
Mátét a kisebb orrfolyáson kívül elkrülték a betegségek (nem akarom elkiabálni).
Tegnap voltunk a dokinál is, minden rendben, szépen nő a baba, zárva vagyok. 4d-s uh-ra jövő szombaton megyünk Veszprémbe, azt összekötjük egy unokatesós babalátogatással is. Na meg ha ott vagyunk, elmegyünk az állatkertbe, remélem, addigra jó idő lesz!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Dorka megint beteg, a változatosság kedvéért, most tüdőgyulladása van. De, hogy hol szedtük megint ezt össze???Nagyon félek, nem akarom, hogy megint kórházba kerüljön, nem eszik semmit, a cici se nagyon kell neki.Tegnap reggel kezdett el köhögni, délután már nem tudott aludni, éjjel meg be is fulladt, hívtam az ügyeletet, mondta a doki, hogy adjak neki köhögéscsillapítót, egy kicsit aludtunk csak. Reggel elvittük az ügyeletre, a dokinő meg mondja, hogy tüdőgyulladás. Fasza, 6 féle gyógyszert kell szedni. :cry: Mikor lesz már nyááár??Bár anya azt mondta, hogy én is ilyen beteges voltam, ez lehet hajlam is szerintetek??

Kép
roberta80
 
 


Roberta ez nagyon durva. Biztos van valami, hogy ilyen hajlamu. Nem lehet könnyű. Tudod mit mondok! Vidd el Homeopátiás doktornénihez. (vagy bácsihoz)Én már hiszek benne, Noéminek meggyógyította a nyirokcsomóját, pedig nemigen hittem benne. A tüdőgyulladás meg a léguti betegségek kiválóan kezelhetők ezekkel és mivel az immunrendszert erősíti ritkábban lesz beteg a gyerek. Pont ma néztem egy órás dokumentumfilmet erről a duna2-őn. Kedden megyünk szurira. (Prevenár emlékesztetőt fog kapni, pedig azt hittem csak 3 olltás volt) Megkérdezem a dokinéninket, hogy nincs e itt Kváron valaki aki rendel maszekba. Tudjátok ő is homeopátiás orvos is. Aztán még mindig eldönthetitek, hogy elmentek e. Na most megyek kertészkedni!

Kép
Kép
l.judy
 
 


Roberta, jobbulást kivánok Dorkának! Szegényke, rájár a rúd... Biztos sokat számít a betegségre való hajlam, különben nem esne bele egyik betegségből a másikba. De jól megerősödik az immunrendszere, és mire oviba kerül, meg se kottyan neki semmi!
Nemsoká itt a nyár már, annyira klassz idők vannak a napokban :P

Kép
bernini
 
 


most jöttünk meg a röntgenről, tényleg tüdőgyulladás :cry: szegény nagyon nehezen viseli, alig alszik, nem is eszik...kb. 10 percet aludtunk egyhuzamban éjszaka, kemény volt, úgy fáj a fejem, hogy csak na...

Kép
roberta80
 
 


Csajok nem tudom mi lesz holnap, mert most hívott a hugom, hogy nézzem meg a jogsimat, mert az első oldalon az érvényességi dátum az azt jelenti, hogy személyazonosságom igazolását meddig lehet a jogsival, a tényleges lejárati dátum a 11es pont. na nekem 2008. 01.31-én lejárt. Most nem tudom merjek e menni, mert amilyen pechem van Murphy esete bejön....

Amúgy ez a jogsi dolog felháborító, mert félrevezető. Ti tudtátok??
Berni Ti mentek???

Roberta jobbulást. és fel a fejjel.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Dorcsi kihányja a gyógyszereket, nagyon rossz :cry: Ami viszont még rosszabb, hogy mennem kell Egerbe. Délután megyek és csak vasárnap tudok hazajönni...borzasztóóó

Kép
roberta80
 
 


Roberta!
Őszintén sajnálom Dorkát és téged is!
Nem lehet könnyű, hogy szegény ilyen beteges. Neked meg sok-sok erőt, hogy ki tudj tartani, hogy így otthon tudd hagyni.
Közhely, de tényleg igaz, hogy csak egészség legyen!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


sziasztok.
elöször is Dorkának jobbulást.
tercsi sajnálom ami veled történt, ez borzasztó.
babaexpo-ra senki se megy? vagy megéri azért kürül nézni? én még nem voltam, nemtudom érdemes e elmenni, mert nekem meg hétfő délelöttre van időpontom az orvosomnál. én se vagyok tul jól, nagyon elkezdtem megint hizni, a vért már levették szerdán. Ha jó szokott lenni a babaexpo akkor felmegyünk egy nappal elöbb,és anyunál elalszunk.
Bogi is beteg volt a fogai még nem bujtak ki, de már az ágymellett egyre ügyesebben lépked.

Kép
Kép
zslebi
 
 


Kép
Minden nőnek és kisnőcinek szép napot kíván Barnabás :D

Kép
bernini
 
 


Mi nem voltunk expon, túl nagy a tömeg. Pécsen kirándultunk egyet, ebédeltünk egy finom steak-et, az árkádban barnangoltunk, meg a főtéren is sétáltunk, szép idő volt, picit szeles.
Roberta, hazaértél, gondolom, remélem Dorka meggyógyulva várt!!! Mi újság veletek? Vizsgáztál Egerben?

Kép
bernini
 
 


sziasztok, reggel 10:40-re már itthon voltam, mi voltunk az expon, nem sok mindent vettünk, találkoztunk Andiékkal is. A lépcsőre kerestünk rácsot, de használtan is 5000 volt, annyiért kb. újat is kapok. egy melegítőnacit vettem, itthonra, egy pólót, meg egy kardigánt. ja, meg pelenkát. Az megérte. Andi mondta, hogy nemsokára költöznek, tök jó nekik :) Amúgy megvagyunk, Dorkát anyu vitte vissza a dokihoz pénteken, azt mondta, hogy már nem hallja a zörejeket, már nem kell a gyógyszereket sem szedni. Most helyette immunrendszert erősítő cseppeket szedünk, hátha nem lesz ilyen beteges. Egyébként volt két bárányhimlős kisgyerek a rendelőben, már figyelem, remélem nem jönnek ki rajta a pöttyök :) még nem akarom, hogy elkapja...
Barnabás hogy álla a fogakkal, Berni?

Kép
roberta80
 
 


Na, akkor jó ha rendbejött Dorcsi :)
4 foga van, érdekes sorban, mert alul 2 az ok, fent a jobb felső középső megvan, a bal párja hiányzik, viszont mellette kijött. Csorbacsík, vagy hogy csúfolják a gyerekek :lol: és nem is látom hogy készülődne. Fent sorban fehér az inye, lent kevésbé.
Nem is irtam, hogy már 2 éjszakát átaludt Barnabás (nem egymás után), 6.30 és 6.37 keléssel, viszont utána már nem aludt vissza!!! Inkább akkor keljen egyszer és aludjon 8ig :? Egyik napról a másikra nehogymá 1.5 órával lecsökkenjen az alvásigénye, mert a napközbeni alvásánál nem pótolja ám be, az ugyanúgy 1,5 óra kb. És délelőtt meg már ma is 10 után elaludt volna a kocsiban, de nem hagytam, ha jól alszik éjjel, akkor meg du.1kor alig tudom letenni.

Kép
bernini
 
 


Nem is tudtam, hogy Barnabásnak kibújt a 3.4. foga. Gratula. Aranyos lehet így féloldalasan! de majd úgyis kinő! Roberta végre jobban van Dorcsi! Mi ősszel vettünk szintén a sporiban ajtórácsot, fenyőből, nagyon szép és 2000 Ft volt. Akkor nekünk szerencsénk volt!


Csajok! Tudom későn szólok, de a héten van valami eü rendezvény az Eü. fősulin. Vannak babaprogramok, meg előadások. ingyenes. nem érdekel valakit??? Holnap 16-tól van babaelsősegélyes előadás. újraélesztés, gyakori balesetek, stb. Nem érdekel valakit??? baba nélkül?? én elmennék, de nem egyedül. Na??

Kép
Kép
l.judy
 
 


Judit, az nem jövő héten lesz?Mármint az eü-s rendezvény?
Mert én is néztem valahol a plakátot, ja az ügyeleten, tart a könyvtáras csaj is foglalkozást, meg csiri-biri is lesz, azt hiszem szerdán délelőtt. Lehet, hogy a két rendezvény nem ugyanaz??Én mennék, de tanítványom lesz holnap fél 5-től. :(
Ja, nem vizsgáztam, egyéni bánásmódot igénylő tanulók pszichológiája órám volt, tömbösítve. Tök jó volt, nagyon sokat tanultam.

Kép
roberta80
 
 


Ez a rend. jövő héten lesz, igen. Hétfő 16-tól Béres Erika, szerda 16-tól csiribiri, kedd 16-tól amit Judit irt.

Kép
bernini
 
 


na, akkor délután :) és szeretnék menni a Béres Erikásra, meg a csiribirire is, nem tudom, hogy meg tudom-e oldani valahogy... :( a szerda még csak-csak, de a többi nap az nem hiszem, hogy jó lesz...
Ja, Barnabás, köszönjük a nőnapi köszöntést :D

Kép
roberta80
 
 


Jujj! Szép virág! meg sem néztem! Köszönjük szépen! És a szülinapi köszöntést is, nagyon aranyosak vagytok!

Ja. jövő héten van, előguberáltam a prospektust, amit a védőnéni adott. Holnap jöttök tornázni??? bár jogsim nincs még, de azért mi mennénk. Na???? Már olyan rég voltunk. Aztán megbeszélnénk a jövő hetet!

Kép
Kép
l.judy
 
 


én még nem merem vinni Dorkát tornázni, talán majd a jövő héten...Nehogy véletlenül valakit megfertőzzön.

Kép
roberta80
 
 


Judit, gyűjtöd még a vonalkódokat?Most van 3. Kellenek?

Kép
roberta80
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?