Új privát üzeneted érkezett!

nna annyit beszéltem, hogy megint új oldalt kezdtünk/tem :oops: :roll: :oops: :roll: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha:látom nagy fába vertétek a fejszéteket,nekünk még az alsó szint sincs kész teljesen,pedig a nyáron a férjem tetőteret akar nálunk is.Nálunk is más mind a 2 gyerek,a Noncsi tutti hamarabb fog dumálni,teljesen más egyéniség.Már próbáltam úgy csinálni mint aki nem akarja megérteni,hogy mit akar,de sokáig nem megy.Az biztos,hogy a pasikat ugráltatni fogja,már most parancsolgat,pedig még beszélni sem tud.És egyél,nem egészséges,hogy kávét eszel! :) Egyébként szoptatsz még?

Kislány:sajnálom,hogy nem tetszett a picuridnak a hami.Úgy látszik válogatós lesz :D .Nálam szerencsére nem nagyon volt ilyen,csak a Diánál a hawai pizza nem tetszett neki kb.4 hós lehettem vele,de 2 napig szenvedtett.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!! :D

Bolha, légyszíves egyél rendesen!!! Hogy tudsz így szoptatni???? :twisted: :oops: :oops: :oops:

Az éjszakát félig ülve töltöttem egy lavorral a kezemben és vizes ruhával a fejemen... :shock: :shock: Nagyon vacakolt tegnap a gyomrom, de csak hányingerem volt este. Ez még rosszabb, mint amikor ki is jön... :( :(

Kati, kérdezted a sulit!!
Tegnap egész délután egy dolgozatot írtam, amit mindjárt elküldök a tanárnőnek. Ezen kívül van még egy, amit meg kell csinálnom, de a lényeg, hogy holnap 2 vizsgám lesz. Egyik 10 órakor másik 14 órakor. De szerintem a 14 órásira nem megyek be, arra nem készültem fel még.
Még a jövőhéten lesz egy vizsgám, és vége a vizsgaidőszaknak. Már csak 1 félév és államvizsga. Amit szerintem halasztani fogok. Még ha a baba születése előtt is lesz, nem biztos, hogy a 8. hónapban bevállalok egy ilyen vizsgát... Majd meglássuk. :wink: :wink:

Most elköszönök, még átolvasom, amit tegnap írtam, elküldöm, és azután öltözhetek is. Mennem kell Vácra az SZTK-ba, mert még nem voltam a kötelező 12 hetesen. A dokim csak most küldött. :shock: Ő tudja, ő az orvos. :shock:

Szép napot Mindannyiotoknak!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Sziasztok !!!

kislány ! Mi van ha nem mész el a vizsgára ??

Csak félve mondom , hogy sztem ne halasz !!! Majd még meglátod !!

Nehezebb lesz minden , de ahogy ismerlek óriási mázlid lesz evvel a KISLÁNNYAL , mert szerintem az lesz :lol: , persze lehet , hogy fiúcska .
Szóval valószínű, hogy át fogja aludni az északát s nappal is egy kis tünemény lesz !!!!! És így, símán tudsz tanulni is . :lol: :lol:

Államvizsga, állmvizsga , de mi leszel ha nagy leszel ???


ÓÓÓ, mennem kell

Kép


Kép
kati16
 
 


folyt.köv

Nem utolsó sorban meg a kismamákkal elnézőbbek !!

Vácra is kocsival mentél ?? Drukkolunk !!!


bolhácsk !!! Örülök, hogy a tervező belement a részletfiz. be !!!
Hát sajnos ami kell az kell inkább mint, hogy beszakadjon az egész !!
Ti is idén kezdenétek a tetőteret ??

Reggelizni meg tesék !! Az a legfontosabb !!!


Andi !! Akkor még ti sem vagytok túl a nehezén !!!!


Úgy látom elég sokan fogunk építkezésbe !! :lol:


Na , Zsolti már nálatok van a tervezővel !!!! jaj, tűkön ülök !!!


Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Ui.: nekem is alacsony a vérnyomásom !!! :lol:

puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:drukkolok neked,remélem sikerül.

Kislány:Jó vizsgázást,ügyess légy!Nem iriggyelek te szegény,az éjszaka miatt! :cry:

Na én is megyek,bőrgyógyihoz kell mennem pestre.

Puszi nektek,és szép napot!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!


Hol vagytok ??


Andi !! bőrgyógyászat ?? Mi a baj ?? Gyerekek addig anóséknál ???


kislány ! Gondolom , te most tanulsz ezerrel !! Holnapra kéz és láb törést !!!

Vácon mi volt , majd gyere mesélj ??!!!


No, a telekkel minden rendben , csak egy aprócska bibi van , nem belterület (20%-a beépíthető , ami elég nekünk :wink: ) de , így az önkormányzatnál azt mondták nem kapunk rá hitelt :shock: , azt ajánlották menjünk be ott a Takarékszöv.-be , ők biztos adnak , mert helybeliek .

Mondtuk az ingatlanosunknak , ő azt mondja , ha adnak csal.házra ép.eng.-t, akkor minden további nélkül megy a hitel .
Majd azért hozzátette , hogy ezt kérjük írásba és akkor tuti nem lesz probléma .

Egyébként nevetséges , az utcában pont a mi telkünktől kezdődik a külterület . Majdnem már bel.ter. lett , de egy valaki nem fizette be a hozzájárulást . ehhh
No, de végül is ez szerencse , mert akkor drágább lenne a telek.

Drukkoljatok , vasárnap találkozunk a tulajjal , jó lenne ha egy kicsit tudna engedni az árból !!! ÁMEN


bolhácska !! Ti hol vesztek fel hitelt ??? És ha megkérdezhetem a tervezőtök mennyiért dolgozik ??? Csak az összehasonlítás végett , a mienk 2.500.-/ nm. és pesti . (Őrbottyáni ??)
Apósom és a Zsolti is váltig állítja , hogy ez olcsó , hát nem tudom.


Most próbálunk tervezgetni ezerrel, de sehogy sem megy. A tervező jövő hétre ígért egy látványtervet . Remélem avval már könnyebb lesz . Azt mindíg könnyebb megmondani mi nem jó. :lol: :lol:


Na, jól van eldugultam !!

Puszi nektek és mégegyszer köszi a drukkokat .

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


ÓÓ azt nem is meséltem , hogy a péntki buli szuper vol az anyukákkal , annyit nevettem !! :lol:

Főleg amikor ecsetelni kezték a melleik állapotát és megállapították, hogy feltartott kézzel még tök jó !!! :lol: :lol:

(nekem evvel sajnos nincs problémám , nincs mi lógjon :? :roll: :lol: ) Ha így nézem végül is, van előnye :lol: :lol:

na puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


ja még valami (a memoárom)

bohácska ! A sújommal én is úgy állok mint te , ehhh , nem tudom mikor fogom már leadni, mikor nem kívánom már a kaját :roll: :twisted:

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati:Akkor úgy néz ki,hogy összejön a telek. :D
Sajna mire beértünk a bőrgyógyihoz,már nem volt rendelés mert újítják a rendelőt+egyébként is péntek van,csak elfelejtették telefonon közölni,na mindegy.Egyébként azért akartam menni mert van a nyakamon egy anyajegy,ami egyre nagyobb,és szemölcs szerű kezd lenni,és le akarnám vetetni,mert van egy olyan érzésem,hogy igen csak köze van a pattanásokhoz,mert lehet vmi zsírmirigy vagy ilyesmi.És zavar is,hogy ott van.
A gyerekek is jöttek velem,apa vitt be minket.
Lányok ne aggódjatok a súlyotok miatt,én rajtam is van felesleg,igaz csak a hasamon,de az épp elég.Olyan csúnya,hogy még a csíkok is látszanak rajta,meg ,hogy meg van ereszkedve a bőr is totál szép látvány.Drukkolok nektek,hogy jól sikerüljön a találkozás a tulajjal,de ha eddig jól alakultak a dolgok,akkor hátha nem lesz gond.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Na jól eltűntem ma :oops: De van mentségem :D Sütöttem. :D

Kép

Na nem ennyit. Eszem normálisan.. Hellyelközzel, mikor hagynak a gyerekek. :)

kati: nem keseríteni akarlak, de a mi tervezőnk is ennyiért dolgozik. 150 ezret kell fizetni neki, + az illeték 20 ezer, + ha kell a kéményseprőktől engedély az még 8-10 ezer, + a helyszínrajz és a tulajdoni lap ami 7 ezer. Szóval nem olcsó.. :( De örülök, hogy sikerült nektek. Drukkolok a továbbiakhoz! :D

kislany: holnapra nagy kalappal. :D Drukkolunk!:D:D+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

andi: milyen kedvesek, hogy nem szóltak előre a felújításról... :?
nekem a hátamon van egy-két nagy anyajegy-szemölcs féle. De én parázok... :roll: :oops: Bár őszinténszólva nem tudom mitől, mert szültem 2 gyereket... Plussz epekövem is volt görcsökkel. Na annál rosszabb biztos nem lehet mikor leveszik.. :lol: :lol: :lol:

Nekem is kéne mennem vácra sztk-ba.. Nekem nőgyógyászhoz, urológushoz, meg ortopédiára... Csak ez elvenne egy egész napot. Apára meg nem tudom itthagyni a gyerekeket, mert egy óra után már káosz van és ő meg ki van borulva... :roll: :lol: :lol: Na mindegy. Egyébként most keltem fel.. :roll: :oops: Megyek visszafexem, hátha kipihentebb leszek holnapra. :) Jó éjt. :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!

Hát, remélem minden rendben lesz !! Beparáztattak, hogy nem adnak hitelt !!! :twisted:

Jövőhéten átmegyek vagy megyünk és kérünk róla papírt , hogy csal.ház építhető a telekre , bomba biztosra megyünk !! :lol:

Csak leírják !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bolhácskám !!! Köszi az infókat !!


Andi !!! Ehhh , ez olyan bosszantó !!!! Mikor mész legközelebb ???
Szuper , hogy apa be tudott vinni titeket !!! :lol:

Lányok , hogy bírták ??


kislány !!!! Gondol , gondol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:


Puszi , kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Igen,én is totál ideg lettem mikor bementem,és közölték,hogy hamarabb kellett volna jönni nem ilyenkor.Bírom az ilyen beszólásokat,azt hiszik két gyerekkel elindulni megy csak úgy pikk-pakk,mikor mindig van vmelyiknek vmi baja.Na mindegy.

Kati:nem tudom mikor megyek legközelebb mert apa szabadnapot vett ki,hogy be tudjunk menni,úgyhogy bizonytalan,hogy mikor kap megint szabadnapot.A lányok imádnak kocsikázni,pláne a Diusom,ő ha lehetne reggeltől estig ülne az autóban.

bolha:nagyon guszta lett a sütid.

Na megyek takarítani meg főzni+boltba se ártana menni.

Szép napot nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!!!

Üdv itthonról!!!! :lol:
Hogy is kezdjem. Be sem merem vallani Nektek......... :oops: :oops: :oops: egyik vizsgára sem mentem be...... :oops: :oops: :oops:

tegnap kétszer kellett Vácra mennem. Ott kezdődött. Délelőtt nem volt a dokim, mert operált, és nekem pedig igazolás kellett a táppénzhez, így visszamentem a du rendelésre. De rendes volt, mert soron kívül fogadott, kezembe nyomta a papírt, és már jöttem is. Aztán bementem Vácon az OTP-be, hogy végre megszűntessem a számlámat (UTÁLOM AZ OTP-T!!!!) és egy olyan hülye picsát fogtam k, hogy azt hittem megtépem!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Én már decemberben elindítottam a felmondást, és közölte velem kezdésként, hogy menjek oda, ahol intézték. Erre én: szerintem ugyanazt látják, mivel egy a rendszer, nem?????? :twisted: :twisted: De, majd azért bemegyek külön bp-re, mégegyszer sorba állok, és befizetek 294 ft számlavezetési díjat, hogy végre otthagyjam az otp-t!!!! :twisted: :twisted: majd szét robbantam!!!!!

Aztán hazajöttem, persze szenvedtem ezerrel, minden bajom volt, és még tanulni sem volt se erőm, se kedvem. Így ma nem mentem be.Apa igaz mérges egy kicsit, de nem érdekel.
Majd megcsinálom!!! Nekem nem létszükséglet most ez a diploma!!! Kérdezted Kati, mi leszek, ha nagy leszek!!!! Őszintén szólva, semmi értelme ennek az újabb diplomának, de most már benne van 3 és fél év tanulásom, pénzem, most már végigcsinálom.... Ha pedig nem lesz meg most 1-2 vizsga, majd megcsinálom a következő félévben, ha nem halasztok évet.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati, ami a telket érinti, továbbra is drukkolok!!! Nem tudom kivel beszéltetek, Lévai Dáviddal, vagy a Kiszely valakivel? Meg kellene néznetek a település rendezés tervet, mert abban feketén-fehéren le van írva, hova mit lehet, és mekkorát építeni!! Sztem a Dávid segít ebben. Ő nagyon rendes fazon. A másik Kiszelyt annyira nem ismerem, nekem nem volt túl szimpi, amikor találkoztam vele.

Arra figyeljetek, hogy mindenképp olyat vegyetek, amire családi ház építhető!!! Ha az ingatlan besorolása zártkert, akkor arra nincs olyan pénzintézet, aki hitelt adna!!!! Ha külterület, akkor nem tudom mi a helyzet!!! Ha építhető családi ház, akkor a szocpolt is fel tudjátok venni!

Még egy tanács!!! Ha a kezetekben lesz a tulajdoni lap, fontos, hogy 1 hónapnál ne legyen régebbi!! A tulajdoni lap III. része tartalmazza az egyéb megjegyzéseket ! Azt kell jól megnézni, nincs-e rajta vmilyen elidegenítési jog, özvegyi jog, jelzálogjog bejegyezve!!!

De ha meg van Neked a hrsz, meg tudom Nektek nézni, van-e rajta valami,ki a tulajdonos, stb.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Bolha!!!! RECEPTET KÉRÜNK!!!!!! nagyon jól néz ki!!! :lol: :lol: :lol: Mivel töltötted meg????

Andi sajnálom a pénteki bőrgyógyászatot. Sajnos ez van mindenhol. :cry:

Én pedig most megpróbálom rávenni apácskát, hogy menjünk el a Brendon áruházba, körül nézni, informálódni, mi mennyibe kerül, hogy néz ki, milyen minőség stb. Még nem akarunk venni semmit, de szeretnék tájékozott lenni, mégis mire számíthatunk.... :lol:
Ja és a brendon honlapján láttam kimondottam babának és mamáknak való illatmentes mosóport!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!

kislány !!! Elősször is ejnye-bejnye !!! De még mindíg nem tudom mi leszel ha nagy leszel ??? Diplomás !! Hihi :lol:

Köszi, köszi mégegyszer írom a privit.

De a lényeg amit tudunk, hogy külterület, a Dió fa zártkert , tehát alapból kiesett.
Szocpolt szeretnénk felvenni , de mivel bent voltak a Polg.mest. hiv-ba megkérdezték hova lehet éítkezni , így remélem akkor mondták volna , hogy csal.ház. nem építhető , de hát az utca is azokkal van tele.(persze lehet, hogy hétvégi ház vagy nyaraló a besorolása :shock:)
Termézetesen nem tudják kivel beszltek . :wink:


Andi !! De kis rendes lánykáid vannak !!! :lol:
Az én Diámmal most nem nagyon mernék menni sehova , most van az, hogy minden érdekli, főleg amit nem szabad !!
Ezért még a boltba menetel is egy rémálom , hisztizik ha valami nem úgy történik ahogyan szretné!! Ehh, vége lehetne már ezeknek és a fogai is kijöhetnének már !!! :lol:

Na, ez a bosszantó amikor megint csúszik minden , pedig az ember már rákészült !!!



Drága bolhácska !!! Neked is ezer köszönet !!!



Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Ui.: Brendon k..drága !!! Kivéve az akciós dolgokat.

Kép


Kép
kati16
 
 


Kislány:a Brendon tényleg nagyon drága.És sajnálom én is,hogy így alakukt a tegnapi napod,és még a vizsgáid is úsztak miatta.

Kati:Nagyon drukkolunk neked,hogy minden okés legyen,reméljük sikerül minden.

Puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


sziasztok!

Köszi Lányok az infot a brendonról. Igazság szerint célirányosan mentünk a mosóporért. De mivel nyűglődtem, gyosan megvettük, és irány haza. Szegény Apa! Tegnap kiakadt rám. MIlyen hisztis tudok lenni..... :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Igazából körbe akartam nézni a brendonban, hogy pl. mekkora kiságyikó kell,miből milyen van, stb. A helyi bútorasztalossal fogom csináltatn a kiságyat, csaktudnom kellett, hogy kb. milyet. Az egész hálószobát át kell alakítanunk! :shock:

Nem tudjátok mi véletlenül annak a levesnek a neve, amiben káposzta és virsli van. Egy picit savanykás ízű, és aszem tejföl is van benne. Na, olyat szeretnék csinálni, de nem tudom, hogy keressek rá receptet!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


jaj! Jut eszembe! Látta valaki tegnap a viasat 3-on este az emberi történeteket? Azt a részt, ami babákról szólt???
Képzeljétek, még Apácska is végig nézte, és végig faggatott, hogy ez miért van, az miért van, ez hogy van, az hogy van,stb. A végén én meg pityeregtem jó sokat, hogy milyen csodák vannak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

/Délután is volt egy film, gyermeket vegyenek címmel, na azon is bőgtem..../ :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislany:Frankfurti leves a neve annak a levesnek ,amit csinálni szeretnél.Szegény te,jól megvisel akkor a terhesség,apa meg majd elfogadja,hogy ez van,muszály neki.

Puszi.Szép napot nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi nagyon köszi!!! Frankfurti !!! Már napok óta az jár a fejembne, mi lehet a neve. NEm jutott eszembe!!! De most már megint tudom!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati, lehet igazad lesz. Azt mondják ha sok a róka,akkor csaj.... Ma is itt volt egy róka... :cry:
Reggel óta csak kavarog a gyomrom, és megint fáj a fejem. Könyörögtem egy kávéért apánál, de nem adott, mert legutóbb is attól nem aludtam egész éjjel. Az meg savat csinált! :roll: :roll:

Viszont éreztem ma valami nagyon furcsát a hasamban... Ez már lehet a mozgás????? :lol: :lol: :lol:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!!

Hát, azthiszem , resszkessetek jövünk !!!!! :lol: :lol:

Köszönöm szépen a dukkokat !!!! A tulaj nagyon rendes volt , mire oda értünk Diám elaludt , így én kint maradtam a kocsiba vele .
Apa egyedül ment be tárgyalni , amit én nem is bánok , ez az ő asztala :lol: , ésssss ügyes is volt !!!!

Holnap remélem elérem az ügyvédünket , és a héten talán meg is tudjuk csinálni a szerződést, gyors lefoglalózzuk !!!! :lol:

kislánykám !!! Ahogy Andi is írta Frankfurti leves !!! Imádom !!!
A lényege, hogy a hagymával együtt pirítsd a lisztet és majorannát is tegyél bele !!!

Sajnos a filmeket nem láttam !!!

Szerintem lehet a mozgás már !!! :lol: :lol:

Még egyszer ezer köszönet !!!


bolhácska !!! ???? Hétvége ??



Puszi, kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Katiiiiiiiiiiiiii!!! Ez szuperrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati:nagyon örülök,hogy sikerült,szuper,akkor hamarosan köztünk?
Puszi.

Kislány:te szegény,jól megszenvedted téged ez a fejfájás akárcsak engem,és ez a róka,igazán elvonulhatna már :D
Lehet,hogy a mozgást érezted.És örülök,hogy segíthettem a leves ügyben.
A filmeket sajna én sem láttam.

Bolhácska:hova tűntél?

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szép napsütéses reggelt!!!

Nálatok is olyan gyönyörű idő van, mint nálam???? :lol:

KATI, NÉZD MEG AZ INVITELES MAILED, ÁTKÜLDTEM AZ INFÓKAT!!!!!

PUSZI

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Köszi !!! Én meg írok még egy privit sos !!!!

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány nem privi ment hanem email !!!!

köszike !!!

Kép


Kép
kati16
 
 


Hát ez nem igaz !!! Megnyomtam valamit és elszált az egész írásom !!
:twisted: :twisted: :twisted:


Újra, akkor rövidebben , mert Diám nem bír már magával !!!

kislánykám !!!! Köszi, köszi !!! Protekcióra nem volt szükség !!! :lol:
Nagyon kedves volt mindenki !!!


Szóval !!!!! MEG VAN !!!!

Sőt, az ügyvédnél már ott a tul.lap !!!!!! Jeszzzz !! Igazán rendes ember !!!!


Akkor, talán a héten lesz is belőle valami !!!! :lol: :lol:


Millió pusz

Kép


Kép
kati16
 
 


Ez ám a hírrrr!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(De majd csaak akkor gratulálok, ha aláírtátok, ok????)
Addig is nagyon nagyon örülök Veletek együtt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati:örülök,hogy sikerült minden,de én is csak akkor gratulálok,ha aláírtátok.

kislány:Itt is szép napsütéses idő van,nem csak felétek :D

Bolha jól eltűntél! :cry:

Puszi nektek,és szép napot!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. :D És micsoga hírekre jövök!! Vááóóóó. :D Katíííí!! Jajj de örülöök!! :D A gratuláció ügyében csatlakozom az előttem szólókhoz. :D De nagyon örülök. Együtt lessz a csapat! :D :D :D :D :D :D :D :D

kislany: a rókacsalád nem feltétlenül kislányt jelez. Én Vivivel egyátalán nem hánytam. Csak kis émelygésem volt. Lalával is csak azért volt róka, mert hányós vírust elkaptuk. :(
A brendonban ne vásároljatok. Baromi drága. Bár ti tudjátok. :) Mi auchanban vásároltunk, de így is 200. ezerben benne volt. :( Még jó, hogy Lalánál, csak babakocsit kellett venni. :D

Andi: Hétvégén van hogy nem jövök, mert itt a mostohafiam, és ilyenkor foglalt a gép. :D Max éjjel tudok ideülni olvasni, deolyankor írni már nincs erőm :) Írtam privit. :)

A kiflirecept:

1kg liszt, 2dl olaj, 2 tk só, fél l tej, 5 dkg élesztő, kiskanál cukor.

A langyos tejben felfuttatjuk az élesztőt kis cukorral. Majd a liszhez adjuk, az olajjal és a sóval. Összegyúrjuk simára, 8 felé osztjuk. Azokat kerekre nyújtjuk, majd szintén 8 felé osztjuk késsel. Teszünk bele tölteléket nem sokat. Lehet sósat, édeset vagy egyszerűen natúr is. Feltekerjük, tojással megkenjük a tetejét és kb 18 fokon addíg sütjük, míg meg nem pirul a teteje. :) 64 db kifli lesz így belőle.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó estét !!!

Köszönöm szépen lányok !!! :lol: :lol: Olyan jó , hogy vagytok nekem !! :wink: :wink:

Szerdán megyünk az ügyvédhez 17 órára !!! :lol: :lol:


Most már csak egy keresztkérdés van , mivel külterület , az illeték 1 % . Zsolti állítja , hogy a telkekre nem kell illetéket fizetni , igaz ahol ovasta ott nem volt feltüntetve , hogy kül v. belterületre vonatkozik .
Az ügyvéd szerint sajnos kell . Hát az nem lesz semmi !!! :?



Millió puszi !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szép jó reggelt !!


Csak én kukorékolok itt , mi ????

Képzeljétek apa estére megint bepánikolt , de mostmár nem hagyom !!!!!

Szöszög evvel k... úttal !!! A jó isten álgya már meg, azt a 10 percecskét igazán kilehet bírni kicsit lassabb tempóban !!! Ehhh

Viszont a telekkel egyre inkább megbarátkozik és kezd tetszeni neki !!!

Tujátok ő nagyon Dió fás volt !! :lol: :lol:

puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha, létezik, hogy tegnap Te sétáltál felénk egy narancs sárga babakocsival??? Csak néztem, néztem, de nem mertem megszólítani a kismamit, hogy "Te vagy az Bolha??" :lol:

Köszi a receptet.
Aszem ma ki is próbálom. Apácskának holnap lesz a névnapja, és sütnöm kell kb. 100 db sütikét, amit bevisz a m.helyre. Ha sütök 2 adagot, akkor kb. meg is lesz, igaz???

A Brendonról: leesett az állam Bolha az összegről, amit írtál..... még nem gondoltuk végig, anyagilag mit is jelent a kelengye....
Attól tartok nálunk ez több lesz. Már régóta nyúzom apát, hogy alakítsuk át a hálót, és mivel most muszáj is, így az is benne lesz.....

Kati, a szerda holnap van!!!!! :))))))))))))))) Nagyszerűűűűűűűű

Andi, ami a kislányt érinti. Én már nem tudom mi lesz. Mindenki mást mond. Többen mondták azt, hogy ha sok a róka, akkor kiccsaj. Viszont nálunk anyukám a bátyámmal is rókázott... :roll: :roll: :shock: :shock: Én ezt nem értem :shock:
De már csak 4 hét és kiderülhet.... Valahol azt érzem, hogy leányzó. Én nem hiszek a véletlenben, nincs olyan. Ahogy az sem, hogy eddig csak lány nevek jutottak eszünkbe. Abból már kettő is van, fiúból pedig még egysem..... Igazából minden rendben legyen, az a lényeg. Meg különben is. Ha most lány, legközelebb úgyis fiút szeretnénk, vagy fordítva. :lol:

Most búcsúzom, megyek a háziorvoshoz, leadni a papírost a táppénz miatt. Majd jövök valamikor.
Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Helló kislánykám !!!

Hogy vagy ma ???

Jó utat a dokihoz !!!

Én is még maradok a kislánynál !!! :lol: Pláne , ha ti is úgy érzitek !!!!

ÁÁÁ, róka ide róka oda nem lehet megmondani ezekből!! Meg , ha hegyes a hasad akkor fiú , hát nem .....kislánylett !! :lol:

(pesze néha bejönnek ezek a ráhibázások, de szerintem ez csupa csupa véletlen )



puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Bolha!!! SOS!!!
Itt állok a kifli csinálás előtt. Nem írtad a tojást!!!!! Kell bele, vagy nem???????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány !!

Sztem nem kell bele tojás , csak a tetejére !!



puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


kislany: a tojáa a tetejére kell megkenni. :D
Tegnap nem mi voltunk. :D Gondolom nézett volna az anyuka egy nagyot, ha lebolházod! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati: hajráá telek! :D

Andi: mi volt a tanácsadáson?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hahóóó!

Bolha köszi, legközelebb úgy csinálom. Anyunak is volt egy tuti receptje, abban van tojás és tejföl is, és végül úgy csináltam. Azt nem kell megkenni tojással, hanem ha megsült,akkor porcukorral megszórni.
Hmmm, fincsi lett!! :lol: :lol: majd csinálok róla fotót.Most nincs kedvem előszedni a gépet, elfáradtam... :oops:

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bolha:minden rendben volt a tanácsadáson,bár most hízás szempontjából nem voltunk eleresztve,mert csak 20dkg-ot hízott 1 hónap alatt.és 2 cm-t nőttünk.

Kislány:a megérzéssel kapcsolatban csak annyit,hogy én fiút vártam mind a 2 alkalommal,mert úgy éreztem az lesz,és lett 2 lányom,de én úgy vok vele,hogy mindegy csak egészséges gyerekem legyen,ez miondennél többet ér.

Kati:várjuk a fejleményeket és még mindig drukkolunk.Majdcsak megszereti a párod,én is így voltam a dologgal.

Puszi nektek,jók legyetek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jó reggelt!!!

Én már kukorékolok vagy fél órája!!! :lol: :lol:

Kati, ez a Te napod lesz!!!! Este várunk a fejleményekkel!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép jó reggelt !!!

kislánykám !!! Mi is úgy keltünk !!! (mint általában mindíg :? )


Jaj, igen, ez remélem a mi napunk !!!!! :lol: :lol:

Az ügyvéd előtt meg mégegyszer le a kalapot , képes volt tegnap bemenni az illeték hiv.-ba és megkérdezni !! Azt mondja 3 hölgyel is beszélt külön külön direkt , hogy ki mitmond .
Mind a hárman megadnák az illetékmentességet :lol: , de azt mondja ez nem jelent semmit , meg egyébként is kupiba vannak megszűnik a pest megyei hiv. és költözkködnek , ki tudja milyen kedvük lesz .

Andi !! Na és ha csak 20 dkg-ot hízott, most ilyen kedve volt , mi sem zabálunk álandóan !!!(tisztelet a kivételnek ,hm, hm :lol: )
Mindegyik baba anyit eszik amennyi kell neki , én ismerek olyan babucit aki tényleg csak a minimális kis mennyiséget eszi meg, makk egészséges jól érzi magát !!!

Mellesleg Diánál én is egy kicsit úgyéreztem az elején , hogy fiú , kicsit másként éreztem magam mint Mercinél.

No, ennyit az anyai megérzésről !! :lol:

bolhácskám !! Jól vagytok , hogy bírja apa a nappali alvásokat ????
Jól emlékszem , most éjszakás ???
És a gyerekek ???


Millió puszi nektek , este jelentkezem !!!!!!!!!!

kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Hátha valakit érdekel, 29.-én áramszünet miatt nem lesz Polg.mest Hiv !!! (egész nap)

puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Drukk nektek kati!
nem baj,hogy csak annyit hízott így is olyan kios hurkás mindenhol,csak az eddigihez képest kevés,igaz mostmár mozgunk is azért,és ami rengeteg kaját megeszik lemozogja.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Katiiiiii!!!! Lehet, hogy ebben a percben írod alá a szerződést???????????????????????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


Aláírtuk !!!!!!! :lol: :lol:

Kaptunk kulcsot is a telekhez !!! :lol: :lol:


LÁNYOK mégegyszer köszönöm szépen a drukkokat !!!!!! :lol: :lol:

Millió puszi nektek !!!

kislány ! Majdnem akkor írtuk alá kb. 10 percel később :lol: .

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:szívből örülök nektek,és grat.

Úgy néz ki,hogy mi betegek leszünk,veletek minden rendben?

Puszi,jó éjt!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: