Új privát üzeneted érkezett!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:32-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:31-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:32-kor.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Edit!
Köszi Kép

Gabi!
Valószínűleg megnyílt. Ezt találtam:
április 09. NYITÓBULI A DZSUNGEL JÁTSZÓHÁZ ÚJ HELYÉN!!!!
http://www.ricsibohoc.hu/ujkezdo.html

Többiek merre jártok?

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Edit!
Mi csak kettecvskén vagyunk. De neked két lurkó mellé biztos jól jön a segítség. Kép

Lau!
Már számolom visszafelé a napokat. Kép

Eri! Édesek az ikerk. Nekem a polcnyi baba nagyon tetszik. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Edit!
Mi csak kettecvskén vagyunk. De neked két lurkó mellé biztos jól jön a segítség. Kép

Lau!
Már számolom visszafelé a napokat. Kép

Eri! Édesek az ikrek. Nekem a polcnyi baba nagyon tetszik. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Bocs. Kétszer ment el.

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!
Vagyok...megvagyok...elvagyok..Kép
Rengeteg melóm van ami most jól is jön mert elveszi a gondolataimatKép De rosszul mert itt a vizsga a nyakamonKép
Ha időm lesz látogatlak titeket!! Vigyázzatok magatokra! puszi Ildikó
evetke
 
 


SziasztokKép

Mizujs, hogy vagytok?
Végre ma ki tudtunk mozdulni, már azt hittem, hogy ma is fog esni az eső, szerencsére nem.

Volt már valaki az új játszóházban? Jövő héten valamelyik nap elmegyünk és megnézzük, milyen.
Esős napokon nem lenne rossz megoldásKép

Gabi: remélem, meggyógyultatok már, és minden rendbenKép

MosziKép holnap egy séta esetleg?Kép

Kicsit fáradt vagyok, voltam ma tornázni, és teljesen kivette az energiámatKép

Puszi
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Lau!
Ha nem esik, akkor csavargunk egyet a leányzóval, be megyünk a munkahelyemre. Még úgy sem volt bent tavaly augusztus óta. Kép Pénteken remélem jó idő lesz, és akkor tudunk együtt sétálni.

Többiek merre vajon merre járnak? Mindeki álmos ettől a borongós időtől? Kép Kép
(Én nagyon. Kép )
Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Lau!
Még sem megyünk ma be, mivel esik. Ha holnap jó idő lesz, akkor bemegyek a volt melóhelyre, hadd babázzanak ők is. Kép Így marad a jövő heti közös séta, ha jó idő lesz.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


SziasztokKép

GyöngyiKép gondoltam, mikor reggel kinéztem az ablakon, hogy ebből nem lesz ma séta...na, majd jövő héten, bár ez az április most elég szeszélyes.

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Kép
Köszi Kép

Már tényleg jó lenne egy kis napsütés. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!Kép

Annyira fárasztó volt ez a mai nap, még aludtam is délután, ami már hetek óta nem fordult előKép Bazsi is több mint 3 órán keresztül horpasztott az erkélyen, és olyan kis jókedvűen ébredtKép

Szerencsére az új ételek bevezetését elég jól veszi, eddig mindent szeretett, egyszerűen imád enniKép Mégsem látszik meg rajtaKép Ákos is elég nagyétkű, de hogy hova pakolja a kaját, aztat nem tudomKép

Jóéjt, remélem, mindneki jól van és nem betegeskedik!!Kép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Lau!
Jó alvókája van Bazsinak. Kép
Jó neked, hogy jó étkű babád van. Annak is vannak előnyei. Viki még mindig fintorogva eszik, de inkább az a baj, hogy max 2-3 kisknálnyit csak.
Még egyszer kösz a tápszert, de végül tegnap estére annyi tejem előtt, hogy nem kellett. Kép
Végre haaztért a kalandor apuka. Csomó képpel, és ajándékkal, mind nekünk, mind a kollegáknak. Kép
Megyek, most neki álltam mosni. 2 hét az 2 hét. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben van, csak egy kicsit időhiányban szenvedek.
Mostanában elég sokat vagyunk lent az udvaron Zsomborral, de szerintem mindenki ahogy a forgalmat elnézem.Kép
Május 4-én pulmonológiára kell mennünk a kicsivel mert megint szörtyögést hallott a doktornő Zsombor tüdejében. Ez már annyira állandósult, hogy ki kell vizsgálni. Most megint parázok, hogy minden rendben legyen.
Hétfőn megyünk az új oviba nyílt napra. Kíváncsi vagyok, mit fog szólni hozzá Bencus.
Járok hetente 3x kondizni is.Kép Jó ez a kis kikapcsolódás.
Szerdánként uszodába járunk Zsomborral, úgyhogy sitty-sutty el is telik a hét.Kép

Moszmota: De jó lehetett a párodnak!Kép Majd azért kérünk egy kis élménybeszámolót.
Nagyon aranyos a lányzó!
Dobogómajor rögtön Hévíz előtt van. Igazából Cserszegtomajhoz tartozik.

Lau: Hova jársz edzeni?
Nem voltunk még az új játszóházba de majd kipróbáljuk.

Simones: Jajj de sajnállak benneteket!!! Még jó, hogy így megúsztátok, a többi meg le van ejtve.
Fiúk hogy vannak, meggyógyultak már?

Evetke: Mi újság? Vizsga??????
Jól vagytok?

Cinedit: Mejött a párod? Hogy bírod egyedül? Anyósod sokat segít?

Tigribigri: HOL VAGY???????????????
Már nagyon régen nem jártál erre, ugye minden rendben van??

Puszi!

Kati
kfk
 
 


Hali lányok!!!
Kati de jó néha rólad is hallaniKép
Klárus???? Dobj már egy mailt,mi van veled??? Tigrikém -és te isKépBezzeg a többi anyuka milyen aktivKép
Én is folyton időhiányos vagyok igy nézzétek el nekem hogy ritkán jutok ide!
Jelentem ma lett egy "fél" jogsimKépKépKép
Zajlik az élet körülöttem,sok időm nincs semmire. hát evvanKépPuszilok mindenkit!!
Vigyázzatok magatokra ildikóKép
evetke
 
 


SziasztokKép

Örömmel jelentem, hogy mostantól TÉNYLEG gyakrabban fogok jönni. Ugyanis nagyon úgy fest, hogy kisbabát várokKépKép
Bogyókánk jól megtréfált bennünket. Amikor 3 sikertelen inszemináció, valamint 2 sikertelen lombik után kijelentettem, hogy most hosszú időre felhagyok a kísérletezéssel, bejelentkezettKép
Remélem, decemberig meg sem gondolja magát!Kép

Puszi:
Jovi
6+0

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Jovi!
Szurkolunk, hogy minden rendben legyen, és megmaradjon a baba. Kép

Edit!
nem lesz könnyű az új kajcsikkal, de remélem előbb utóbb sikerül.
Neked meg kitartást a 2 lurkóhoz! Nem lehet könnyű dolgod.
Férjed fellépni volt Amcsiban? Merre?

Hamarosan írom a beszámolót a férjecském útjáról, de még én sem kaptam meg. Kép Estére mind a ketten hullák vagyunk, ő az időeltolódástól, én a náthától. Remélem hétvége már már pihis lesz, és élménybeszámolós. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Kati!
Már meggyógyultak szerencsére a fiúk.
Én is remélem minden rendben lesz a vizsgálaton. Kép

Ildikó!
Gratulálok a féljogsihoz! Kép

Jovi!
Gratulálunk és szorítunk nektek! Kép

Edit!
Ismerős a séta, csak hát nálunk mindkettő szalad ill. motorozik. Kép
Kenguruban, vagy hátihordóban nem tudod vinni Hunort. Így szabad lenne a kezed és mobilabb is lennél. Kép
Mi még mindig úgy megyünk BKV-val, hogy egyik a hátamon, másik gyalog, vagy kisbabakocsiban ül.

Kaja: Hát ők nem ettek meg ketten együtt sem egy üveggel. Nem azok a nagyevők. Kisebbek is, mint az átlag.

Végre nem esik az eső és süt a nap! Kép
Gyorsan takarítok, aztán megyünk le az udvarra. Kép

Tigri! Klára!
Merre jártok?

Eri
simones
 
 


Helló!

Holnap lesz két hete, hogy náthás-torokfájós-takonykóros vagyok. ÁÁ már úgy utálom!

Olvaslak titeket csak írni nincs erőm!
Eri borzasztó, ami veletek történt, még jó, hogy nem lett nagyobb baj! Szerezzetek be Co mérő-jelző műszert a biztonság kedvéért.

Evetke: gratuula! Kép

Jovi: tudtam ám, hogy sikerülni fog! Gratulálok! Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Hajni!
De jó, hogy bejelentkeztél! Kép Jobbulást neked! Kép
Aznap este megvette a párom. Azóta már többször is teszteltük. Kép

Eri
simones
 
 


Cinedit: igen, műtősnő vagyok, ortopéd-traumán dolgozom. Ill. dolgoztam, mert amint megtudtam, hogy babám lesz (UH-val is igazolták), rögtön betegácsiba mentem. Sajnálom szegény kolléganőimet, de ők is megértik, hogy nekem most Ő a legfontosabb. Adminisztratív munkát nem tudnak adni, műtőbe meg nem akarok menni (altatógáz, RTGsugár). De a doki is rögtön írta a papírt, hogy mh.-re való tekintettel táppénzbevétele javasoltKép
A kicsi-pici sétálás kísértetiesen hasonlít arra, amit én is átéltem vagy 13 éveKép Kép Ha megnyugtat: amikor Hunor már nem hajlandó babakocsizni, még cifrább leszKép

Evetke: gratula a félKép jogsihozKép

Simones, tigri: köszönöm Nektek is a gratulátKép Én nagyon optimacska vagyok (meg hazudós is;)) Biztos itt marad, váratott már eleget magáraKép

Puszi:
Jovi
6+0

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!!!
Jovika!!!!-hurrááááááááKép
Akkor eggyütt szoritunk!! Nagyon vigyázz magadra!!!Kép
Eri én is ettől rettegtem mindig ami veletek történtKép Basszus még jó hogy nem lett "nagyobb"baj!!! Mi is most ill. tavaly beruháztunk pont emiatt a mérőre!!
Kitartás Cinedit ,de ismerem a helyzetetKép Pedig Niki és Gergő között van pár év,de Gergő egyedül gázosKép
Na asszem hétvégén nagytakaritok ugyhogy nem láttokKép Van mit pótolnom!! Legyetek jók kellemes hétvégét!!
Tigrike!!!!Gyógyulgassál mááááá!!!
Klárus?? Kati???
pusza IldikóKép
evetke
 
 


Köszi csajok, igyekszem majd javulgatni, bár nem rajtam múlik.

Eri: akkor jó ha van műszer! A barátnőm -amikor elájult a fürdőben, amikor vele is hasonló történt- mindig úgy emlegeti az esetet, hogy amikor majdnem meghaltam. Á feláll a hátamon a szőr!

Jovika: Kép A lányok örülnek?
Mi 3 évet vártunk Alexára, én is azonnal mentem táppénzre, pedig nálam csak stressz volt a melóhelyen. Apropó melóhely:
Gabi, én a BM KGF Számvitelén az elsőn vagyok/voltam immáron 9 éve. Ott is voltak daktisok.

Ildi jó takarítást, utána jöhetsz hozzánk is és kezdheted mondjuk a konyhával, nos? Kép

Jaj és az előbb is akartam már írni Editnek, hogy tetszik a popós fiúcska, no és persze a nagytesó is! Kép

Itt van két friss kép rólunk is:
Kép

Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Hali!

Eltünt pár hozzászólás a legutóbbi (kismilliomodik Kép ) szerverleállás miatt!

Drága Eri és Evetke! Isten éltessen benneteket sokáig születésnapotok alkalmából! Kép
Táblázatot most nem tudok produkálni, mert nincs itthon Apa és elvitte a kimásolt cuccost, ami kéne hozzá. Remélem nem haragszotok Kép

Pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Hajni, én is agyvérzést kaptam, amikor megláttam, hogy nem látom a hozzászólásomat!Kép
AffeneKép
Most újból leíromKép
Szal, lányok örülnek, meg vigyáznak is rám (mondjuk azért túlzásba nem viszikKép), de mindennapokban még nem fő téma. A férjem sem igazán fogja még föl szerintem. Tegnapelőtt este elaludt a tévé előtt, én meg így ébresztettem: Képzeld, drágám, terhes vagyok!Kép Mire ő vigyorogva kinyitotta a szemét és megkérdezte: Tééényleg??Kép

Ja, azt is írtam a törlődöttben, hogy Virág lányom bébiszittelne a nyári szünetben.

puszi:
Jovi
7+0Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Köszi szépen. Kép
Dehogy haragszunk. Kép

Evetke!
Boldog szülinapot magunknak! Kép

Eri
simones
 
 


Halihó!!!
Eri!!!Kép Isten éltessen minket valóbanKép
Tigrike ari vagy!!-köszike! Csajok én is irtam be párszor de mindig eltűnt igy belefáradtam ezért jelentkeztem régenKép
Szóval röviden mert indulok a szokásos pénteki pucevábaKép
Már vezetekKép másodszor voltam rutinon és teccccik!! Nem is vagyok olyan"nagyon" bénaKép
Más !!Kép Végre utalt a bank ugyhogy nagyban folytatjuk az épitkezést!! Hát most ennyi hirtelen!! Egyébként melóm is van folyamatosan,állandó idő hiányban vagyokKép
Legyetek jók,élvezzétek a szép időt!!
És egyúttal SZÉP ANYÁKNAPJÁT!-mindannyiótoknak:ja és jó kis majálisozást!! Puszika IldikóKép
evetke
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke (Ildi) 1972.04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 1998.02.22.
2002.01.10. 09.10.
11.17.
Klára 1972.01.09. 08.12. Gellért
Janka 2000.03.08.
2003.02.08. 09.24.
05.30.
Kfk (Kati) 1968.01.06. 11.25. Bence
Zsombor 2001.09.14.
2004.10.08. 08.23.
11.08.
Simones (Eri) 1969.04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 2002.10.22. 09.05.
03.08.
Betty 1977.10.01. 02.18. Lili 2004.02.16. 07.11.
Moszmota (Gyöngyi) 1974.09.30. 10.23. Viktória 2004.10.03. 12.23.
Tigribigri(Hajni) 1978.06.23. 03.27. Alexa Regina 2003.12.27. 05.18.
Borcsa 1976.01.08. 12.04. Bátor
Piros 2002.02.25.
2004.12.28. 02.27.
01.18.
Lau (Laura) 1974.03.20. 06.17. Ákos
Balázs 1998.12.13.
2004.09.22. 02.27.
02.03.
Pruedance (Kriszta) 1971.11.01. 08.05. Dóri
Bence 1992.08.02.
2002.09.25. 02.06.
08.23.
Cinedit (Edit) 1972.09.15. 09.16. Botond
Hunor 2002.12.28.
2004.10.30. 05.16.
09.10.
Simigabi (Gabi) 1975.12.06. 03.24. Peti 2003.09.10. 06.29.</pre>

Ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Evetke 04.29. Kép
Eri 04.29. Kép</pre>
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Boldog Anyák Napját mindenkinek!
Kép

Evetke csak így tovább a vezetéssel és a hitellel is! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Programajánló:
http://www.egyszervolt.hu/gyermekfesztival

Jövő hét vasárnap, Tűzoltó Majális a Ligetben-civileknek Kép
http://langlovagok.hu/programok/florian_bp_2005.shtml
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Eri, Ildikó!
Boldog szülinapot!!! Kép


Mindenkinek boldog anyák napját!!
Kép

Megérkezett egy gonosz fogtündér hozzánk. Két éjszaka Viki alig aludt sokszor felsírt. Tegnap este már fennt az inyén lehetet érezni a fogacsak formáját. Kép Remélem hamar kibújik, és nem szenvedünk vele sokat.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!
Jovika: gratulálok a babához Kép

Eri és Evetke: boldog születésnapot kívánunk.
betty77
 
 


Kép
betty77
 
 


Azért minden még mindig nem sikerülhet... Kép
betty77
 
 


SziasztokKép

Megkésve, de még idejében kívánok boldog szülinapot Eri és Evetke!!KépKép

GyöngyiKép Megjelent már a fogacska?? Remélem, nyugisabb éjszakáitok lesznek. Tejcsi ügyben mi a helyzet?

Minden kedves maminak Boldog Anyák Napját kívánokKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszönöm nektek is a jókívánságokat. Kép

Itt a jó idő! Kép

Utólag is boldog anyák napját! Kép Bár nekünk minden nap anya nap. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Mindenki sétálgat? Kép
Mostanában kevesebbet írogatunk. Látni, hogy itt a nyár. Kép

Lau!
Szerencsére van tejcsike. Az esténk is javulóban, bár újabban 2-szer kajcsizunk éjszaka megint. (Sokáig csak 3 körül kelt, nem rég volt, hogy 2 szer keltünk, de utána megint ráállt a 1-szeri kajcsira, és most vissza. Kép )
Fogacska még mindig nem jött ki, de most nem annyira nyűgös Viki.

Bazsika jobban van már?

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:32-kor.
Vendég
 


SziasztokKép

GöngyiKép Köszi, Bazsi már nagyon jól van, mostanában gyakorolja, hogy Ba-ba-ba-ba-ba..Kép
Ma is megyünk sétálni, Bazsinak is jót teszKép
Bár nagyfiammal mostanában nem nagyon bírok, lehet, hogy a frontok miattKép Gabival futottam össze tegnap itt a ház előtt, és akkor is bemutatta, milyen rosszcsont is tud lenniKép

GabiKép Ha nem köszönsz rám, tuti elsétálok mellettedKép

Akkor délelőtt talizunk?

Üdv mindenkinek és szép napot, állítólag holnap 10 fokkal hűvösebb leszKép

Lau
lau
 
 


Gyöngyi: a délelőtt talizunk most neked szóltKép
Bocs a félreértésértKép
lau
 
 


Sziasztok!

Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok Erinek és Evetkének!!!!!!!!!Kép
A listán is látszik, hogy jó idő van. Nagyon lecsappant a levélforgalom (élén velem).KépKép
Ma megyünk megkötni a szerződést a házra. Ezt meg nem nagyon tudjuk eladni. Még csak érdeklődő is alíg van.Kép Állítólag most nagyon pang az ingatlanpiac.
Holnap kell Zsombival menni a pulmonológushoz. Hát kíváncsi vagyok, hogy mit mond.
Pénteken voltunk Bencével is gyerekorvosnál. Elkeserített, azt mondta nemsokára mandulaműtét lesz.Kép
Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye de megnyitotta a férjem az autóriasztós és gumis műhelyét. Ha valakit érdekel akkor szólok. Rákos út 17. A Ford bolt mellett.

Evetke: Gratula a fél jogsidért!!!! Most én is rávettem magam, és a férjem beprotezsál egy oktatóhoz, megtanulok vezetni ha már jogsim van.Kép

Jovika: Gratulálok!!!!!!!!!!!!!! Nagyon vigyázz magadra!

Na puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem volt netem. Kép

Lau! Remélem ma tudunk talizni. Lemásoltam (ill. másoltattam) neked a kajcsis gyűjteményem. Majd odaadom.

Kati! Remélem nem kerül sor a műtétre, de ha még is, gondolj bele, hogy ilyenkor gyorsabban gyógyul. Nekem 3 évesen vették ki a mandulámat. Jobb, mint felnőtt korban. Kép Kép
A lakás piac szerintem most fog megélénkülni, mert mindenki nyáron szeretne költözni a jó időben. Kép

Edit! Irigyellek az alvás miatt. Kép Én már alig várom, hoyg egy huzamban 8 órát aludjak. Kép A régi szép időkben még 12-t is aludtam. Kép De hol van már a tavalyi hó. Kép

Megyek, mert a csemetém nem bír magával. Ringispilest játszik, és már álmosodik is.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


JóregKép

Lau: a hugom egyik kisfia is ba-ba-baaa-t mondott, sőt énekelt isKép Kétéves kora körül mindent (fűszálat, szívószálat, bármit), amit mikrofonnak ki lehetett nevezni megfogott és beleénekelte, hogy bababaaaKép

Kati: köszönömKép Én is újratanultam vezetni a 10 éves jogsimmal, de most már használomKép
Tényleg nehéz lakást eladni?Kép Nem túl biztató, én is szeretnék kertesházba költözni 1-2 év múlva, de ahhoz el kék adni eztKép

Szülinaposok: Isten éltessen Benneteket így utólag isKép

Moszmota: amikor meg már lesz lehetőséged az alvásra, állandóan kukorékolni fogszKép Én, úgy látszik öregszem, mert minden reggel 5.40.-kor kipattannak a csipáim és pörgök. Mondjuk délutánra "leeresztek" és, ha van rá lehetőség, alszom is egy kevesetKép

Tegnap megint UH-n voltunkKép Bogyókánk egy szép nagy szikhólyagben lakik és 9mm "magas"Kép Még a kicsi szívét is láttam dobogniKép

Puszi:
Jovi
7+4Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovi!

Számomra a legcsodálatosabb érzés volt a terhesség alatt, amikor meghallottam először a pici szívét dobogni. Akkor hittem csak el, hogy anyuka leszek. Kép
Gratula a "nagy" babához! Kép Kép

Attól nem félek, hogy kukorékolni fogok. Én macis tipus vagyok, aki imád aludni. Pontosabban mérleg. Egy kolleganőm foglalkozott hobbiból ilyenekkel, és ő mondta, hogy a mérlegek szeretnek aludni. Kár, hogy Viki még nem tudja, hogy mérleg. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az utólagos jókívánságokat is. Kép

Kati!
Nekem is kéne venni órákat. Csak még nem tudom kitől, ill. ki vigyáz a gyerekekre addig.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a pulmonológián. Hála az égnek minden rendben van. Valószínű, hogy mindig a Bence hoz haza valami bacit az oviból és már egy krónikus hörghurut alakult ki Zsombinál amiből nem tud kikeveredni. Mellkas röntgent is csináltak róla ami jó lett.
Kapott egy inhalációs aeroszolt amit használnunk kell egy darabig. 6 hét múlva kontroll.
Bencét is beírattam a XVII. kerületbe oviba. Remélem átveszik.

Simones: Esetleg hétvégén vagy késő délután nem lenne jó? Akkor talán a férjed tudna rá vigyázni, nem? Nekem sincs senki a páromon kívül akire rá tudnám hagyni a gyerekeket, úgyhogy én is így fogom megoldani.

Moszmota: A próféta szóljon belőled és tényleg így legyen, hogy most fog felélénkülni az ingatlanpiac.Kép
Most a BM Kórházba ajánlottak egy fül-orr-gégészt. Majd hozzá akarom elvinni Bencét. Állítólag szakmailag nagyon jó és addig húzza a műtétet amíg lehet.

Jovika: Minden elismerésem a tiéd, hogy ismét vezetsz! 10 év után próbáltad ismét? Vettél órákat?
Tudod nálam az is gond, hogy Veszprémben vizsgáztam 15 éve és akkor sem tanultam meg rendesen vezetni.

Cinedit: Nekem nem abba az oviba jár a fiam, de azt hiszem van itt a házban egy család akik odajáratják a gyereket. Majd megkérdezem mi a véleménye.
Irigyellek az éjszakáid miatt, bár most Zsombor is hagy aludni éjszaka már 5 napja.
Este 9-től reggel 6-ig alszik, remélem ez így is marad.
Aranyos lehet Hunor nagyon!!! Már Zsombi is négykézlábra áll, kutyázik és sikít.

Na puszi mindenkinek!

Kati

Ui.: Klárus, Evetke, Tigri és a többiek?????
kfk
 
 


JóregKép

Kfk: 10 év után próbáltam, vettem 2-3 órát egy oktatótól, de még utána hónapokig nem vezettem. A férjem majdnem minden hónapban elutazik egy hétre. Szépen letette a forgalmit, kocsikulcsot, hogy ha nincs kedvem cipekedni a közértből, vagy ilyesmi, akkor használjam a kocsit. Én meg cipekedtem. Aztán a hugom addig cikizett, hogy ő a friss jogsiját gyakrabban használja, mint én az enyémet, hogy csak rávettem magam arra, hogy vezessek. Jellemző, hogy a legnagyobb havazásban mentem az első hosszabb utamra egyedülKép
Ez 3 éve volt, azóta, ha megkaparintom a kocsit, vezetekKép

Puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:33-kor.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?