Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anita2!
Nagyon aranyosak a srácok a képen. Konrnélból egy zsivány férfi lesz. Nagyon cuki az első képen. Dodin látszik is, hogy jó érzi magát, na meg, hogy anyu is ott van.

Ági!
Papagályok? most már emlékszem, tegnap este még gondolatban végig jártam a piacot. Tényleg ott vannak. Ottan körül veszünk mindig Zolkonak olcsó szövet nadrágokat. Kép

Csilla!
Jó szórakozást nektek! Vigyázatok magatokra! Mi még nem tudjuk hol leszunk 1.-én.

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Anita2!
Nagyon aranyosak a srácok a képen. Konrnélból egy zsivány férfi lesz. Nagyon cuki az első képen. Dodin látszik is, hogy jó érzi magát, na meg, hogy anyu is ott van.

Ági!
Papagályok? most már emlékszem, tegnap este még gondolatban végig jártam a piacot. Tényleg ott vannak. Ottan körül veszünk mindig Zolkonak olcsó szövet nadrágokat. Kép

Csilla!
Jó szórakozást nektek! Vigyázatok magatokra! Mi még nem tudjuk hol leszunk 1.-én.

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Csilla! Tiszalökön van egy kis faház, nagyon szeretünk ott lenni. Kb 200 méterre van tőle a Tisza. Mi ott leszünk elsején is, holnap megyünk.

Az első hason alvás:
Kép
Annamari

Ádimama
 
 

 
 

Én is megnézném a képeket. simsi01@citromail.hu

KépKép
simsi
 
 


Peti babának Boldog Névnapot kívánunk!!!!!
Ági&BaluKép
csagi
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a képeken a babák, mindegyik nagyon tündér! Mi valószínűleg Tiszatelken leszünk elsején, anyukáméknak ott van nyaralójuk, ma is ott voltunk, nagyon jó volt, csak Bence nagyon elfáradt. Alig aludt, egy kis láza is lett estére, remélem, csak a fáradtság miatt.

Annamari!
Melyik részen van Tiszalökön a nyaralótok? Nem a holtágnál véletlenül?
Petra

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok,

Látom mindenki pihen valamerre. Mi ma nem mertünk kimenni pecázni Apával, mert nagyon lóg az eső lába, de nem is baj, mert (le sem merem írni) 8 gép ruha vasalnivaló vár rám ..... és most itt ülök. Holnap jön Anyukám erősítésnek. Ez a sok ruha lett az eredménye annak, h. egész héten szinte csak aludni, meg enni jártunk haza. Reggelente még elinditottam a gépet a legrövidebb programmal, h. emiatt ne kelljen itthon dekkolni, de ahogy kiteregettem már mentünk is. Amugy a héten beledobtam 90 fokba a Zalus törölközőit, mert mi ugye a száraz bőr miatt még fürdés előtt rendesen olajozzuk a gyereket, de még igy sem jött ki minden olajmaradvány. Ti mivel távolítottátok el?

Csilla,
Jól sikerült a Hszoboszlói pihenés?
Flóra jól viselte a sok embert?

Petra,
Remélem Bencénél a lázt végül semmi nem követte?

Dóra,
Már kétszer átküldtem neked a képeket, de mindig visszajön, mert azt írja nincs ilyen cím?????


Annamari,
Ha érdekelnek a képek küld mail címet. Nagyon szép a kisfiad. Nálunk két napja nem marad meg Zalus a hátán, mint a egy keljfeljancsi visszafordul a hasára abban a pillantban, ahogy megfordítom. Most ezt élvezi.

Jolka,
Csütörtök du. láttunk benneteket, de ugy robogtál a Kossuth utcán lefelé, mint egy gyorsvonat.
Jó, h. leirtad Anyukád 'élményét', mert nagyon tanulságos. Én néha bepakolom a fél házat a babakocsi aljába és még képes vagyok beugrani pékségbe, gyógyszertárba, ahonnan igaz a gyerkeket nem tudnák elvinni, mert őt szemmel tudom tartani, de hogy ki jön az utcán és kap ki valamit a babakocsiból, az már márs kérdés. A legjobb, amikor a telefonomat otthagyom a fenti tálcán. Azon már többször elcsodálkoztam, h. miért nem viszik el :-))).

Valaki tud nekem segíteni, h. hol keressek Zalunak jó vastag fehér frottír fürdőköppenyt? Totál kiment a fejemből, h. az feltétlenül kell Alsópáhokon és most nem tudom hova szaladjak?

Tünde

KépKép
tuzal
 
 


köszönjük a névnapi köszöntőket, de mi Péter Pálkor tartjuk!Azért jól esett!! Kép
A képeket megkaptam, máskor is csinál ilyet, h. a cím nem létezik.De miért??
Fürdőköpenyt láttam a skálában a múltkor!!

Kép
dora1980
 
 


Sziasztok!!!

Mi csak a bujtosi tóhoz jutottunk ki. Azért jól éreztük magunkat, Manónak vettünk egy lufit, vagyis 2-t, csak az első elszált. Kép

Hétvégén Mutiék voltunk, szupi volt. Manó most már hivatalosan is jár. Eddig csak 2-3 lépést ment egyedül, most pedig...Kép megy. Kép
Csak nem volt hátrány a kompozás.
Szinte egész hétvégén kint voltunk. Márk állandóan kutyázott, lovat is simogatott. Tehát a gyerkőcnek arany élete volt, van is.

Tünde!
Igen minket láttál csütörtökön. Siettünk apát meglesni meccs közben. A station is gyerekbarát, míg apáék fociznak, addig a gyerekek és a mamák el vanak a játszótéren és még labda veszély sincs.Zolkoék a "kalitkába" játszottak oda lehet vinni a kocsit, mert a drótkerítés megvédi.

Fürdőkopenyt mi pár hónapja a C&A vettünk Márknak. Itt egy kép róla.

KépKép

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy emgismertelek benneteket szerdán, mi csak véletlenül keveredtünk oda, sajnos mostanában nem tudtam jönni,mert kb 2 hétignem volt netem, ill. számítógépem.
Nekünk nagyon eseménydús hétvégénk volt,szombaton kimentünk a kutyakiállításra a Múzeumfaluba a gyerekek nagy örömére, szinte minden kutyát végigsimogattak,már amit a gazdájukmegengedett, teljesen kidőltek a végére. Vasárnap du elmentünk Debrecenbe a Kossuth térre motorozni,mi meg egy kicsit nosztalgiáztunk. Ma meg Sárospatakon voltunk a várban sétáltunk egy nagyot,még az esőis megkímélt bennünket. Szerintem ma sem lesz gond az elalvással. Most megyek is adom vacsit a csapatnak.
Sziasztok
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Dora,Jolka,
Köszi az infot. Jolka, nagyon tetszik a köntös, csak attól tartok már rég elfogyott, azért holnap kimegyünk. Tetszik a modell, na és gondolom még vállfát is kapunk hozzá, azért rágja? Cseles. Ez aztán az üzlet!

Melinda,
Tegnap mi is Debiben voltunk a szüleimnél, csak mi a Nagyerdőn sétáltunk, annyi ember volt, h. lépni alig lehetett, egy hete meg alig voltak. Nem értettem miért? Május 1. miatt?
Ezek szerint Debibe jártatok egyetemre? Jó v. rossz emlékeid vannak inkább?

Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Jolka,
Modell=Márkó

KépKép
tuzal
 
 


Tünde, kösz a képeket. Jó volt látni benneteket,igaz, nem tudom beazonosítani teljesen, hogy ki kicsoda, de még találkozhatunk egyszer. Lehet, mi is elkeveredünk majd egy talira. Látszott, a gyerekek is jól érezték magukat, és még jó idő is volt.

KépKép
simsi
 
 


Sziasztok lányok!

Hogy telt a hosszú hétvégétek? Mit csináltatok? Egészséges mindenki?

Mi Hajdúszoboszlón voltunk az éves, szokásos egyetemi találkozón. Nagyon jól sikerült, de hulla fáradtan jöttünk haza. Tök jó volt esténként beszélgetni és felidézni az egyetemi éveket. Egy csomó régi történet sok nevetés és néhány szomorú dolog is (pl. meghalt a kedvenc tanárom). Volt biliárd, csocsó és darts, szóval elszórakoztunk. A gyerekek is jól érezték magukat, nem lehetett őket becsalogatni az udvarról, folyamatosan kint voltak: bicajoztak, motoroztak, babakocsit toltak, homokoztak, kutyáztak. Flóra alig evett, szinte csak almán élt, mert még az evés sem érdekelte. Volt velünk pancsolni is 2x a jaccuzziban, nagyon élvezte, mint tavaly is. Egyik délelőtt a városban voltunk fagyizni, meg sétáltunk és játszótereztünk. Szép lett ez a Szoboszló, de állítólag télen totál kihalt, mint egy falu.
Az idő is kedvezett, bár nem volt rövidujjus, de végig sütött a nap és a szél is csak időnként fújt. Tökre lebarnult az arcunk.
Az első éjjel nem volt gond az alvással, fél -tól fél 6-ig aludt. Második éjjel szar volt, fél 1-ig aludt és utána csak ímmel-ámmal, ráadásul köztünk, mert nem volt hajlandó a mobilágyban. Úgyhogy gondolhatjátok, milyen frissen jöttünk haza. Egyébként is folymatosan szemmel kellett őket tartani, úgyhogy nem volt megállás vagy pihi egy percre sem. (Ezek után nem biztos, hogy megmerünk kockáztatni egy nyaralást, pedig már Inzell (No.) ki lett nézve, még a hotel is. Jó lenne, ha anyukám jönne velünk, mert akkor néha pihenhetne vki, felváltva.)

Hétfőre szalonnasütés volt tervezve az itteni barátokkal, de azt elmosta az eső. Majd pótoljuk pünkösdkor. Igaz már ez is pótlás lett volna, méghozzá a húsvéti.
Sose lesz már igazi nyár. Kép


Puszi: Csilla

Ja, majd lesznek képek, csak most lemerült az elem a gépben és még lusta voltm töltőre tenni.


Jolka!
Nagyon jó a kép. Kihasználjátok a fürdőköpenyt? Nekünk is van kettő, de eddig egyetlen egyszer sem használtuk. Majd talán a strandon. Ha lesz egyáltalán olyan idő.

Petra!
Nem 30 fokig kell hűteni a vizet?
Mi volt a dokinál? Remélem, csak egy kis meghülés. Azért a közérzete jó Bence babának?

Tünde!
Köszi a képeket, nagyon tetszenek.

Kép
nycsilla
 
 


Ja és a foltok. Nekem, Tünde sosem fogta be a fürdőlepedőt az olaj, csak a kifogót. Abból semmivel sem jön ki tisztességesen. És a narancsfolt ellenszere?

Kép
nycsilla
 
 


sziasztok!
Elkezdük a hozzátááplálást Petivel, mert nem hízott a múlt hónapban csak kb 10 dekát.A védőnő szerint vér+ vizeletvizsgálat kellene, de a doki inkább a tejpép és gyümik bevezetését tanácsolta!Az almát és annak levét imádja Peti, viszont a vaniliás tejpép eddig nem aratott nagy sikert.Örülök, ha pár kanállal bele tudok imádkozni!!Most jóllakott almával, és még szopizott is! Kép Jó lenne ha a tejpépet is szeretné, hátha attól meglendülne kicsit a hízása.MOst 6 kiló és 5 hónapos elmúlt!!Nem tudom hogy fogja így 6hónapos korára megduplázni a súlyát?!/3,25-tel született/
TAnácsot kérnék!!Mikor adjak neki gyümit és mikor pépet, ha még mminden más kaja mellé megszoptatom?? Evési rendje: reggel 6-fél7; de. 10-fél11; du 15.30, majd 18-19 és este21
szerintetek? Ti hogy csináltátok??

Kép
dora1980
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Ma voltatok sétálni? Sajna nem találkoztunk.
Én mindig fürdés után kentem be Manót, egyszerű étolajjal. 2 hós kora körül elmaradt, már nagyon meleg volt. Próbáld ki egyszer, hogy fürdés után kened be a szárazabb területeken. Foltok, fogalmam sincs nekem sem jön ki soka paca, mostanában egyszerű mosogatószerrel próbálom kiszedni, hiszen a reklámokban is eltávolítja az edényekről. Kép

Dóri!
Fogalmam sincs mennyinek kell lenni egy 5 hós babának. Mi 8750 voltunk.
Én igény szerint etettem Manót. Percere pontosan sosem akkor eszik mint máskor. Ez a napi rendjétől is függ, de betartjuk a napi 5x főékezést. A vaniliás tejpépre én mindig teszek egy kis nesquik kakóport, így megette, de már nem eszünk "műkaját". Inkább tejbegrizt adok neki. Írtad egyszer, hogy nálad nem gond a tehéntej adása, ezt is megpróbálhatod, hogy esténként adsz neki egy kis tejcsit. Én kakót, karamelt, macis cikóriát szoktam váltani, de csak keveset iszik, hisz még rengetteg tejcsi van. Ha már a hozátáplálást elkezdted, akkor kb 1 hónap múlva akár a húsilevest is bevezethet.
Ennyit tudtam segíteni, de ne agódj, majd meglátod milyen szépen behozza a többieket.
sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örültem, hogy találkoztunkKép a képek is jól sikerültekKép

Dóra!
Szerintem Petike egyáltalán nem sovány! Nagyon vidám gyerkőc!
Hozzátáplálás: (ahogy mi csináltuk)
reggel szopi
tízórai tejpép v gyümölcs
ebéd szopi
uzsonna gyümölcs
fürdés után szopi vacsira
Ha már töményebb kaját is eszik (krumpli+ gyüm, hús+gyüm) akkor azt ebédre, tízórai, uzsonna tejpép vagy gyümölcs, reggeli, vacsi szopi
Azt szokták mondani, hogy a kaják után is meg kell kínálni a gyerkőcöt anyatejjel is...
Remélem tudtam segíteni(hirtelen ennyi jutott eszembe így 3 év távlatából), a többiek majd kiegészítik...
Sok sikert!!
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Debrecenbe jártunk egyetemre,éstöbb a szép emlékünk,persze vannaknegatívakis, de elhalványulnak így 6 év távlatából. Sok helyhez fűződik szép emlékünk, hszen ott ismertük meg egymást Kép, ésott kezdődött a kapcsolatunk. Szerettem egyetemista lenni, csak Debrecent nem tudtam megszokni. Te is Debrecenbe jártál egyetemre?
Szerintem a hosszú hétvége miatt voltak ott nagyon sokan, mi nem szoktunk menni a nagyerdőre, csak a városba,vagy az egyetem környékén sétálunk. Nagyon élvezik a gyerekek,itt mármindent ismernek a városban, kellegy kis változatosság.

Hozzátáplálás: én is legtovább a reggeli és az esti szopit,később tápszert hagytam meg, legtöbbszörbébiételt,vagy magam főzött kajákat adtam nekik, az enyémek utálták a tejpépet,3-an nem ettek meg összesen egydobozzal. Nem is nagyon erőltettem, jobban szerettem azt adni nekik, amiben tudom, hogy mi van. Dóra egyébként szerintem ne aggódj a súlya miatt,amíg jókedvűmozgékony gyerek. Nem minden gyerek egyformán hízik. Szerintem nem kell azonnal laborokat csináltatni,mert egy kicsit kisebb,mint az átlag.

Csilla!
Biztos jó lehetett, de azért a nyaralást nehagyjátok ki csak azért mert most nem aludt. Szerintem egy gyereknek kell a környezetváltozás, meg a z hogy együtt legyen a család, hiszen mindenki másképp viselkedik idegen helyen, mint otthon
Melinda

Melinda
Kép
Kép
hajme
 
 


Melinda!
Kristóf sem ette a tejpépeket Kép Kipróbáltunk többfélét, de valahogy mindig a tesóm macskája ette meg Kép
Édesek voltak a lánykák a Te..coban Kép csak nem akartalak zavarni, láttam, így is van elég gondodKép érdekes lehet, ha mind a hárman másfele szeretnének menni Kép

Csilla!
Mi is féltünk az első nyaralástól, de nem volt az alvással semmi gond. Persze köztünk aludt Kristóf, de 1-2 este után megszoktuk a mocorgását... amikor hazajöttünk, akkor pedig természetes volt neki, hogy már nem köztünk, hanem a saját helyén alszik...
Jó éjt mindenkinek:
zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Megint csak most jutottam géphez! Szombaton vizsga volt (nem sok sikerrel, de most nem baj igazán!)! Vittük Botit is! Olyan jó volt látni, ahogy megörült nekem másfél, majdnem két óra távollét után. Még nem nagyon volt ilyen, hogy ennyit távol legyünk egymástól!Kép

Biztosan nagyon jó volt a tali! Gondoltam ám rátok, az idő is olyan szép volt akkor!
Tünde: persze, szívesen megnézném a képeket: sarkadi.anita kukac citromail pont hu Köszönöm! Legalább a városban le merlek szólítani majd benneteketKép

Petra, Ági, Annamari, Anita2, Jolka: annyira szépek a gyerekek! Gondolom minden baba ilyen szép! Már várom, hogy megnézhessem őket. Nekem van új kép a profilomban Botondról.
Mi jól vagyunk. Tegnap már egy kirándulást is bevállaltunk vele. (Sátoraljaújhely, Tokaj) Annyira jó volt, olyan jól viselkedett végig! Volt egy szopi a kocsiban! Még éttermeztünk is, úgyhogy szupi volt! Minden ment,mint a karikacsapás!

Nekem meg pont az lenne a bajom,hogy szerintem túl sokat hízik Botond! Tünde, neked ilyen nagyobb baba Zalus, igaz? Botond 10 hetesen (múlt héten kedden) 7,07 kg volt! Már vissza is adtam a mérleget. Doktornő szerint majd nem fog ennyit hízni, ha elkezd forgolódni. Csak bírjon elkezdeni szegénykém!
Amúgy nagyon erős, meg az oldalra fordulás már megyeget is neki, meg is tartja magát. Hason is ügyes, meg a lábát is jó magasa emeliKép Szerintetek jó,hogy még mindig kb. heti 35-40-ket hízik?

Csilla: jártok még úszni? úgy hallottam,hogy vmi kavar van most vele, igaz?

Petra: ti tornázni?

Lassan 3 hónaposak leszünk, jó lenne vhova eljárni.

Bocsi,ha hosszú lett!

Jó éjszakát!

Anita1

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csilla,
Két nappal azelőtt, h. elindulunk az ország másik végébe 4 napra a 7 hós porontyunkkal ilyenket irsz, h. Flóra nem aludt, ti fáradtan jöttetek haza ... ne ijesztgess. Légyszi. Mi pihenni megyünk!!!!! Remélem ezt a mondatot Bartha Zalán is elolvassa. Nyáron meg menjetek nyaralni, nehogymá' ezért itthon maradjatok. Amúgy Flóra régebben jóevőnek számított? Az alma az tényleg nem elég. Te szoptatsz még?

Melinda,
Csak szerettem volna odajárni egyetemre. Francia szakra. Aztán máshogy alakult, de ott születtem, ott éltem 20 évig. Nem tudom miért de annyira én sem voltam elájulva soha Debitől, de azért jó hazajárni a szüleimhez.
Képzeld ma csak ugy felhívtam Alsópáhokot, h. rákérdezzek, akkor mit ne vigyünk, mit adnak és végül rutinkérdésnek szántam, h. ugye az átutalásunk megérkezett? Mire a csaj nézi és kiderült nem, sőt nem is találták az elfekvő pénzek között sem ... később küldtek mail-t és kiderült a foglalásunk a férjem nevén van, de a bankban én még lánykori néven szerepelek és ezért nem tudták a pénzt amit utaltam beazonosítani, de tök rendesek, mert már egy hónapja meg kellett volna kapniuk a pénzt és mégsem stornozták a foglalásunkat, sőt mondta a csaj, h. a szobánk előző éjszaka sem foglalt, ugyhogy már délelőtt mehetünk.

Jolka,
Nem mentünk sétálni délelőtt. Érdekes volt a mai nap is, mert Zalán annyira beájult alig, h. felkelt, h. már minden bajom volt, már majdnem azon voltam majd 3 óra alvás után, h. felébrsztem, egész nap figyelgetem, de úgy tűnik nincs baja, csak ez az időjárás nyomhatta el. Amugy azt nem értem nála, h. itthon alszik min. másfél órát, de hármat is simán, akkor az utcán miért nem bir ennyit aludni? Más gyerek pont fordítva működik. A mai nap után is elmondhatom, h. nincs két egyforma napunk. Ja, amugy délután bejártuk a várost a fürdőköntösért, éppen-éppen láttam, de egyik sem az igazi, C&A-ban is mondták, h. télen volt v.mikor utoljára. SZóval reggel veszek v.mit a nem tetszőkből, ami a semmitől jobb lesz.

Tünde

KépKép
tuzal
 
 


Anita1,
Húúú, nem semmi ....ezek a kerek pofik. Nagyon aranyos. Tényleg hatalmas a fiad. Csak igy tovább. Amugy a tali óta már nem is gondolom, h. annyira nagy Zalus, mert Bence még fodrosabb. Márkó meg hatalmas. Viszont, ha engem kérdezel, ne kezdjetek fogyókúrába.
Na megyek pakolni az útra, de a képeket még átküldöm.

KépKép
tuzal
 
 


Tünde: kösziKép Jó utat, ha addig nem jönnék erre!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Petra! Az erőműhöz közelebb van a ház, mint a holtághoz, de az sincs messze.

Tünde! A mélcímem ancsa10@hotmail.com
Előre is köszi a képeket, kíváncsi vagyok rájuk. És köszi a dícséretet! Kép Akkor már Zalust se nagyon lehet egyedül hagyni. Kép

Dóri! Mi holnap kezdjük a hozzátáplálást, ma töltötte Ádi a 6 hónapot. Almával kezdem, nagyon kíváncsi vagyok, mit fog hozzá szólni. Amúgy még én se nagyon látom át ezt az egészet, hogy mikor mit és mennyit adjak neki.... Szerintem nem kevés a súlya Petinek, Ádámot ma mértem, 7,3 kg. Nem egy dundi gyerek, de nem is sovány. Egy hónapja 7 kg volt, szóval nem sokat hízott, de nőtt 2 cm-t. Lehet, hogy Peti is pont nővő stádiumban van. Bár ha az orvos nagyon ragaszkodik a vizsgálathoz, a helyedben én megcsináltatnám, a biztonság kedvéért.

Anita1! Boti nagyon hatalmas fiú, és nagyon édes!

Na, megyek aludni, sziasztok, Annamari

Ádimama
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Már jobban van Bence, nincs láza, de elég nyűgös. Szerintem jön a foga. Az úszást kihagytuk, remélem, jövő héten tudunk menni.
Szerintem se hagyjátok ki a nyaralást, 1-2 éjszaka és biztos megszokjátok a Flórával alvást vagy Õ az utazóágyat.

Anita!
Tényleg hatalmas Botond, nagyon szép baba.

Tünde!
A Tescoban láttam fürdőköpenyt, hátha még nem késő. Szerintem az is aranyos.
Már nem hízik olyan ütemben Bence, az utóbbi másfél hónapban fél kilót hízott, én is csodálkozom, hogy még ilyen fodros. Pedig annyit mozog, egy pelenkázást sem bír ki egy helyben.
Én is olajozom még Bencét, miért, már nem kéne? Én nem a fürdőlepedőn olajozom, hanem simán a pelenkázón, így nekem nem fogja be. Amúgy nem tudom, mivel jön ki, a Vanish szappan nekem sok mindenre bávált.

Dóra!
Szerintem se ijedj meg, ha Peti jókedvű, biztos nincs baj, nem egyformán híznak a babák.

Annamari!
Anyukáméknak is Tiszalökön van nyaralójuk, csak a holtágnál, ezért kérdeztem. Majd írd meg, hogy tetszett Ádinak az alma. Annyit adj neki, amennyit szívesen megeszik.
Mi is almával kezdtük, kb. 2 hétig evett délelőtt gyümit (alma, barack, banán), aztán bevezettünk egy főzeléket. Most Bence délelőtt 10 körül kap gyümit, a délutáni alvás után pedig főzeléket, de általában ez nem elég neki, még szopizik is utána. Biztos kell a komfortérzetéhez. Ma először evett körtét, nagyon szerette.

Kép
ppetra
 
 


Bence és a fodrocskái:-))Kép

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!

Petra! Akkor Anyukádék biztos ismerik egymást a férjemmel, őt szinte mindenki ismeri az üdülőtelepen. Kép Legalábbis ha régebb óta van ott a nyaralójuk.
Bence tényleg jó kis husi. Kép

Ádámnak ízlett az alma, csak egy negyednek a levét adtam neki, bár szerintem többet is megevett volna. Kép Először finnyáskodott, mert eddig csak vitamint vagy gyógyszert kapott kanállal, de aztán már tátotta a kis száját, hogy kér még. Nagyon édi volt. Aztán még ő is szopizott, és azóta alszik, kb fél órája.

Nem tudja valaki, hogy van-e valahol a városban Callanatics? Kéne tornáznom, de nem akarok ugrabugrálni, nehogy a tej rovására menjen. Meg intim tornára is jó lenne járni, arról valami infó?

Üdv, A.

Az első kanál alma:
Kép

Kérek még!
Kép

Ádimama
 
 


Lányok!
Ti hány fokon szoktatok mosni általában? És a babaruhákat?

Jolka!
Nem áztatok el? Hazaértetek még az eső előtt?
Látod, most beszéltünk a teregetésről, hát éppen most mostam ki 3 adag ruhát, biztosan jó büdik lesznek. Pfúj!!
Mi is volt a vasaláskönnyítő? Coccolino? Elhatároztam, hogy kipróbálom. Ingekre meg mindenre használod?
Ha kell apukádnak a férjem, akkor szólj és küldöm a számát vagy adok majd egy névjegykártyát.
Márkó olyan sokat fejlődött. Mikor elkezdtetek járni a klubba, akkor még csak üldögélt, most meg jön-megy, főnökösködik. Irtó aranyos volt.
Nagyon várom, hogy gyere velem tornára. Nem fogod bánni és nem kell ugrabugrálni, nem fog elmenni a tejcsi sem.

Petra!
Édes ez a fiú. Majd ő is lefogy egy picit, ha megnyúlik, meglásd. Mi is így voltunk Flórával.
Kellett vmit szednie vagy magától gyógyult meg?
Jövő héten sem tudunk még menni, mert nincs, aki elvigyen minket és sajnos csak egy kocsink van. Remélem, nektek bejön. És ha lesz hétvégente a kádfürdőben, akkor járjunk már együtt szombat 10-től. Akkor a pasik is tudnak jönni.

Tünde!
Ne aggódj, a te gyerkőcöd még tök jól elvan egész nap a kocsiban és a járókában, hiszen még nem jár. Úgyhogy nem lehet a kettő bébit összehasonlítani. Szóval ti még tudtok pihenni, nekünk már folyamatos felügyeletet igényel a kiscsaj, nehogy gáz legyen.
Érezzétek jól magatokat!

Annamari!
Tudok intim torna telefonszámot, én jártam. Tök jó volt, csak utána itthon ellustul az meber, mert ez esti program és este meg örülünk, ha ágyba kerülünk.
Jók a képek! És jó ez a séró neked is. Legközelebb élőben a következő talin.
Ja, járunk úszni, csak most a hétvégi már nincs. helyette keddi nap van, de talán lesz a kádfürdőben újra hétvégente is. Petráék jönnek a jövő héttől.
Callanetics talán a jósavárosi műv.házban és biztos, hogy van a Honvéd utcaiban. Amúgy amire én járok, az sem ugrálós.

Puszi mindnekinek.

Kép
nycsilla
 
 


Lányok!
Ti hány fokon szoktatok mosni általában? És a babaruhákat?

Jolka!
Nem áztatok el? Hazaértetek még az eső előtt?
Látod, most beszéltünk a teregetésről, hát éppen most mostam ki 3 adag ruhát, biztosan jó büdik lesznek. Pfúj!!
Mi is volt a vasaláskönnyítő? Coccolino? Elhatároztam, hogy kipróbálom. Ingekre meg mindenre használod?
Ha kell apukádnak a férjem, akkor szólj és küldöm a számát vagy adok majd egy névjegykártyát.
Márkó olyan sokat fejlődött. Mikor elkezdtetek járni a klubba, akkor még csak üldögélt, most meg jön-megy, főnökösködik. Irtó aranyos volt.
Nagyon várom, hogy gyere velem tornára. Nem fogod bánni és nem kell ugrabugrálni, nem fog elmenni a tejcsi sem.

Petra!
Édes ez a fiú. Majd ő is lefogy egy picit, ha megnyúlik, meglásd. Mi is így voltunk Flórával.
Kellett vmit szednie vagy magától gyógyult meg?
Jövő héten sem tudunk még menni, mert nincs, aki elvigyen minket és sajnos csak egy kocsink van. Remélem, nektek bejön. És ha lesz hétvégente a kádfürdőben, akkor járjunk már együtt szombat 10-től. Akkor a pasik is tudnak jönni.

Tünde!
Ne aggódj, a te gyerkőcöd még tök jól elvan egész nap a kocsiban és a járókában, hiszen még nem jár. Úgyhogy nem lehet a kettő bébit összehasonlítani. Szóval ti még tudtok pihenni, nekünk már folyamatos felügyeletet igényel a kiscsaj, nehogy gáz legyen.
Érezzétek jól magatokat!

Annamari!
Tudok intim torna telefonszámot, én jártam. Tök jó volt, csak utána itthon ellustul az meber, mert ez esti program és este meg örülünk, ha ágyba kerülünk.
Jók a képek! És jó ez a séró neked is. Legközelebb élőben a következő talin.
Ja, járunk úszni, csak most a hétvégi már nincs. helyette keddi nap van, de talán lesz a kádfürdőben újra hétvégente is. Petráék jönnek a jövő héttől.
Callanetics talán a jósavárosi műv.házban és biztos, hogy van a Honvéd utcaiban. Amúgy amire én járok, az sem ugrálós.

Puszi mindnekinek.

Kép
nycsilla
 
 


Sziasztok!

Csilla! Én babaruhát 40, a mieinket 30 fokon mosom mindig. Nekem ez bejött.
Megadnád az intim t. telszámot? Ha nem akarod ideírni, jöhet a mélemre: ancsa10@hotmail.com

Mellesleg a tali képeit még mindig nem kaptam meg, valaki küldje már el légyszi!!!!!

Dóri! Hogy megy Petikének a kajálás?

Üdv, A.

Ádimama
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Én mindent 40 fokon mosok.
Mára kiütéses lett Bence, elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta, hogy ez egy fertőző betegség, pár nap láz, aztán ha az elmúlik, kiütés. Kálcium injekciót írt fel, amit szájon át kell beadni. Nagyon nyűgös Bence, szerintem a foga is jön, remélem, lassan túl leszünk rajta. Mi sem megyünk jövő héten úszni, nehogy megfertőzzünk valakit.

Annamari!
Több, mint 10 éve van meg Anyáéknak ez a telek, biztos ismerik a férjedet. Sajnos kb. 5 éve felgyújtották a nyaralót, azóta nem nagyon járunk oda. Ha ismerősek vagytok arra, biztos láttátok már a nyaralónk maradványait. Pedig annyira jó helyen van, talán idővel megvesszük Anyáéktól, én nagyon szeretem azt a környéket.
Nagyon édes Ádi a képeken.
Mindjárt elküldöm a képeket.
Petra
Petra

Kép
ppetra
 
 


Petra! Megkaptam a képeket, köszi! Nagyon jók lettek!
Fúú de gáz ez a gyújtogatás! A férjem vmi olyasmire emlékszik, hogy hajléktalanok csinálták. Az volt? A félszigeten? Én is szeretek ott lenni, annyira nyugis hely. Most is csak azért vagyunk itthon, mert ma vittük Ádámot csípőkontrollra (szerencsére minden oké), holnap meg megyek fodrászhoz.
Jobbulást Bencusnak!

Ádimama
 
 


Sziasztok

CSilla!

MÁr esett, de még időben hazaértünk. Manó szerencsére sosem ázik el. jól bevásároltunk a dm-be, fel is használtuk a 21%-os kedvezményt. Úgy jöttünk haza mint egy málhás szamár, még jó, hgy ilyen nagy a babakocsi.
Igen coccolinos vasaláskönyítő folyadékot használok. Mindent ezzel vasalok, Zolko ingeit is. Kellemes illatta van utána.
Én a színeseket 40 fokon a fehéreket maximumon mosom.
Hú ezzel a kulcs dologgal belém ált az ütő. Nem találjuk a nagyszekrénybe való 3. kulcsot. Azt tudom, hogy volt Manónál, de utána a mosogatóhoz tettem. De lehet, hogy mint mindent a kukába dobot és már rég kidobtuk. REmélem nem nyelte le, ez tényleg nagy falat lenne. Egyáltalán honnan lehet észre venni, hogy lenyelte? Állandóan mellettem van, csak észre vettem volna ha egy kicsit erőlködik a kulcs ledugdosásával...brr. A kisrácnál, hogy is vették észre?

A képek még nekem sem jöttek meg, de már Ági átküldött párat, de szerintem még nem teljes. Ágiról még nincs meg. Ha valakinek van egy kis ideje, elküldi nekem is? Köszönöm előre is!

Sziasztok

Csilla!
El tudod küldeni akkor a párod számát, v. v.milyen elérhetőségét? Köszi.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


sziasztok!!

Kicsit kínlódunk a kaja dologgal, ui. pár napja visítva kakál.Állítólag az alma is megfogja a székletet, így most azt sem kap! A tejpépből még mindig csak pár kanállal hajlandó enni, de majd csak megszokja! A védőnő javaslatára baravklevet kap,hátha az hígítja a kakit!
Most megyek mert felébredt.Csak egy lepkefingnyit aludt!!
Ja intimtornára én is jártam, sztem tök jó!!!!!!!!!!

Kép
dora1980
 
 


Sziasztok!
Remélem emlékeztek rám!
Rég jártam erre, sokat szaladgáltunk, készülök a nagy napra! Vasárnapra vagyok kiírva, légyszi szorítsatok, gondoljatok rám!
Nagyon izgulok!
Puszi mindenkinek! Jó egészséget!!!
ágimanó1
 
 


Sziasztok!

Ma végre megvettem a bicikliülést. Végül a lehető legolcsóbbat és legnagyobbat vettem meg. Technika szakos lévén én raktam fel, meg is vagyok magammal elégedve.
Manó nagyon élvezi a biciklizést, de az első utunkon bealudt. Kép Ennyi hátránya van ennek a bicikliülésnek, hogy nem dönthető, végül is ne ott aludjon a gyerek.

Dóri!
Petike, hogy van? Szenved még szegény a nagydologgal?

Ági2!
Ügyes legyél, gondolok majd rád.

Csilla és Petra köszönöm szépen a képeket!

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka!
Én vettem egy felfújható nyakpárnát, mert az én gyermekem is mindig elaludt a bicajon, és a fejét az én derekamnak támasztotta. Ilyenkor fél kézzel mindig fogtam a fejét, főleg a döccenőknél, fél kézzel vezettem :-))
Elképzelésem szerint ez a párna segítene tartani a fejét. Még csak elméletben képzelem el, mert mióta megvan a párna, azóta nem aludt a bringán Kép Kép

Szemetes.
Ez valamilyen mánia lehet a kicsiknél, Bencus is mindig a szemetesbe dobált mindent. A citromcsavarót azóta sem találom. (szerintem kikukázta valaki, és csodálkozott, hogy jéé, ilyet is kidobnak Kép Kiskanalakat szedtem ki a szemétből, de nincs meg mind Kép
Egyszer megúntam, és szereltem egy lehajtható kampót a konyhaszekrény ajtóra (nekünk ott volt a szemetes) A kampót úgy megszoktuk, hogy ma is ott van, és használjuk is. Pedig azóta a szemetes is kikerült a mosogató alól, a gyermek is megnőtt :-)))

KépKép
simsi
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Van ott egy félsziget is, de azon nincsenek házak. Tavaly óta fizetős a strand. Lehet, hogy mégsem egyre gondolunk?
Elég nagy trauma volt a családnak, hogy felgyújtották a nyaralót, anyagilag és amúgy is. Nem is volt biztosítva, azóta persze mindenki kötött biztosítást azon a részen. Az alap megvan, lehet, hogy egyszer újraépítjük, csak most anyukámék Tiszatelken vettek egy parasztházat, azt gyönyörűen felújították, de ott nincs ilyen jó és biztonságos a strand.

Jolka!
Hol vetted a bicikliülést, és hátra kell szerelni? Nem nehéz vele tekerni? Mennyibe került? Köszi az infókat előre is!
Hát nem semmi lehet Márkó, hogy mindent kidobál. Reméljük, nem nyelte le a kulcsot.

Ágimanó!
Mi is szorítunk nektek, ügyesek legyetek, és könnyű szülést kívánunk!

Dóra!
Állítólag az alma, magában székletkeményítő, egy kis cukorral viszont székletlazító hatású. Csak hallottam, nem próbáltam.

Petra

Kép
ppetra
 
 


Dóra!

Itt van egy táblázat, benne van, mit, mikor lehet adni, eszerint az őszibarack lazító:
http://www.otlettar.try.hu/kismama/szilard_etelek.htm

Kép
ppetra
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Nyakpárna, nem is rossz ötlet, lehet, hogy én is beszerzek egyet. Tegnap én is tartottam Manó fejét. Kép Főleg mikor kiértünk apát meglesni foci közben, végig kellett vigyázni rá, féltem, hogy elfekszi a nyakát.
MÁrk ma a wc kefét fedezte fel, alíg tudtam elvenni tőle. Azért nem szeretnék mindent elzárni tőle. De már a hűtőt is nyitogatja, mindig az italos üvegeket rámolja. Kénytelen leszek lezárni.Kép

Petra!
Nyaraló, mindenkinek van csak nekünk nincs...Kép
Nekünk sosem volt plusz energia, hogy még azt is fentartsuk, elég volt a nagyudvar és a kert munka után. Minden elimerésem szüleidnek, hogy még erre is van idejük.
A gyerekülést a park üzletházzal szembe a bogi bicilki boltban vettem. 6900ft volt. A csomagtartóra kell szerelni, de elég masszív. Eleinte nagyon szokatlan volt, nehéz volt egyensúlyozni. Hátul Manó, elől pedig a kosárba a szükséges holmik. De hazafelé már minden okés volt.Kép

Manóval mostanábban kinszenvedés a kajálás. Nagyon válogatós lett. Tejcsi az állandóan mehetne neki. De most már jobban örülnék a napi 2-3x szopinak. Mindent csak kézzel enne meg, a kanalat gyakran visszautasítja. Pedig még a foga sem jön. Szerintetek, mi lehet?

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok!

Jolka!
Kérdezted a kulcsos kisfiút: nem emlékszem,hogy vették észre. De ne aggódj, ha lenyelte volna, biztosan rosszul lenne.
Kaja: mondtam neked a klubban, hogy Flóra is borzasztó szarul eszik. ma pl. eddig reggel tápszer, tízórai 1 alma, azóta semmi. És van amikor a tízórai is kimarad.
Ja, adjad neki kézzel, amit lehet, mert nálunk is volt egy ilyen átmenet. Most ez érdekli. Nálunk meg még a leves is villával kellene, ez a legújabb. De úgy, hogy ő már egyedül enne. Kép
Rakj fel képet légy szí a bicajról. Mi még nem jutottunk el a vásárig, sőt még csak szét sem néztünk.

Annamari!
Nekem is be kellene jelentkeznem egy rákszűrésre a dokimhoz, de még nem jutottam el odáig. Mert 10 e-ért én sem akarom. Lehet, nem is fogok ebben a hónapban eljutni, de írd meg, ha te túl vagy rajta és bejelentkeztél Ritához, hátha mégis én is...
Úszás?
Torna-ügyben mire jutottál?

Petra!
Hogy van Bence? Remélem, javul. Éjjel tud aludni?
Mégis megyünk jövő héten úszni, mert talán apósom mégis lesz és akkor elvisz minket. De még változhat.

Zitus!
Ha olvasol, gyere nyugodtan, a többiek is szívesen befogadnak. Ugye lányok?
Ja, Zita a barátnőm, most várja első kisbabáját.

LÁnyok!
Ki tudja mikor lesz már igazai nyár? Vagy lesz még olyan nap az évben, maikor szél sem lesz és eső sem?
Dóri! Mit mondanak a lovacskák? Kép
Ki merre megy hétvégén? Nálunk takarítás és ablakpucolás. Bár ez a rész a férjemé. (Ha-ha-ha.)

Kép
nycsilla
 
 


Kép

Kép
nycsilla
 
 


Ez Hajdúszoboszlón készült, eglsz nap babakocsizott.

Kép
nycsilla
 
 


Aranyos...

KépKép
simsi
 
 


Sziasztok!

Én is megnéztem a képeket a taliról, nagyon klasszak lettek. Nagyjából mindenkit be tudtam azonosítani, és így már lehet, le is mernélek szólítani benneteket az utcánKép

Petra: Jobbulást Bencének!

Dóra:Petikének is drukk a nagydologhoz!Kép Szegénykém...

Csilla: nagyon édi Flóra!

Annamari: Ti is nagyon helyesek vagytok!

Jolka: csak nem nyelte le... nem semmi, mikre kellesz figyelniKép

Ági: Gyors, könnyű szülést kívánok! Ügyes légy!Kép

Zita???Kép

Az úszásban tudnátok nekem segíteni. 11-én töltjük a 3 hónapot, és nagyon szeretnénk járni úszni. Kit és hol kell keresnünk ez ügyben. Mit kell tudni az úszásról? Légyszi segítsetek!!! A Kádfürdős jobb lenne, közelebb is, meg Apa is ráér, de ha nem, marad a LugasKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Jolka!
Köszi az infókat a bicikliülésről. Szeretnék majd én is, de kicsit félek, hogy mennyire biztonságos.
Anyáék is főleg hétvégén járnak ki, nem tudom, hogy bírják, egy csomó gyümölcsfa és vetemény is van, de ők szeretik.

Csilla!
Köszi az érdeklődést, már jobban vnan Bence. Egész jól alszik éjszaka. Jó nektek, hogy mentek úszni, mi még kihagyjuk, nehogy fertőzzünk. Pedig úgy mennék. Na majd a következő héten.
Nagyon édes Flóra a babakocsival!
Petra

Kép
ppetra
 
 


Bence nagyon szeret répát rágcsálni:-))Kép

Kép
ppetra
 
 


Bence nagyon szeret répát rágcsálni:-))

Kép

Kép
ppetra
 
 


Bocsánat a duplázásért, megint megtréfált a babanet

Kép
ppetra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?