Új privát üzeneted érkezett!

Sziszi,
írtam privit!
Csak nem Martinnak lesz április 18-án a keresztelője???
Mentünk délután a férjemmel a plébániára és oda volt írva, hogy Martin keresztelő. Rögtön rátok gondoltam!
Nekünk is akkor lesz, mert az jó mindenkinek! :-)

Nem, elvileg csak 1 gyerekkel megyek, mert Pepe oviban van.
Orsi,
Nem tudom, hogy kevés-e neki, elvileg a védőnő szerint már nem híznak annyit, meg hát sokat mozognak, csak múltkor nagyon "üresnek" éreztem és szerintem nem volt neki elég.
Van a fagyasztóban lefagyasztva még jó pár Avent-es üveg, szerintem, remélem azzal kihúzzuk azért 6 hóig simán.
Nem ordít, meg ilyesmi, csak sokat van a szájában a keze, eszegeti, cumizza... de szerintem talán a foga miatt és mert jól esik neki és nem azért mert éhes.
egyébként én Pepénél is hamarabb kezdtem, olyan 5 hónaposan a gyümölcsöket, mellette szopizott 18 hónapos koráig. Nem volt semmi baja!
Az a nézet van, hogy anyatejes babáknál, 4 hónapos kor után inkább gyümölcs és tejpép, mint tápszer, ha nem kapott addig.
Én inkább azt adok neki, mint tápszert, ha eddig nem kapott.

peppisimo
 
 


Orsi,
persze, mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné, ahogy gondolja, de én nagyon bízom a gyerekdokinkban és ő is ezt vallja az anyatejes babáknál!

peppisimo
 
 


Anett, ja értem. KOlosnál én is 5,5 hósan kezdtem a gyümit, és sajnos 8,5 volt amikor teljesen elhagyta a cicit. nagyon le is fogytam, ezért nem volt sok ő meg nem akart küzdeni érte. :cry: remélem Noellel máshogy lesz, min 1 évig szeretném szoptatni de azon leszek hogy ezután is tudjon.
olyan jó azoknak akik sokáig tudják szoptatni.
nálunk ezek szerint ezért kellett tápszer K-nak mert már nem szopott. ebbe bele sem gondoltam. de ő nem itta meg cumisüvegből, belekevertem a joghurtba. :) nem ivott soha cumisüvegből még az anyatejet sem fogadt el abból. érdekes.
snooopy
 
 

 
 

Anett!
Köszi a számod! :lol:
De igen!!!!!! Mi Martinunknak lesz április 18.-án a kersztelője!!!! :lol: :lol: :lol: Pont aznap lesz fél éves,ezért választottuk ezt a napot! :lol:
Akkor biztos egymás után leszünk! :) :) :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok hol lesz a keresztelő?
Nekünk a Barátok templomában volt. Mise után kellett menni. Érdekes volt, mert aznap kb. 8 kisgyereknek volt a keresztelője egyszerre. :)
Elől ültünk a gyerkőccel meg a keresztszülővel, az atya pedig ment sorban a gyerekekhez.
Persze Marci nyűgös volt, mert pont alvásidejében volt a keresztelő.
Próbálok feltenni képet.

Kép
Kép
beus.
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
A Fő téri nagytemplomban lesz a keresztelő. A Barátok temploma az ugye,ami a Művház mellett van?
Nagyon édes Marci a képen! :lol: Itt mennyi idős volt?
Ezt amúgy nem is tudtam,hogy egyszerre több babát is megkeresztelnek! :roll: :shock: AZt hittem,egymás után vannak a keresztelések.A pap mondta,hogy a 9 órási mise után lesz.

Anett!
Akkor a keresztelő előtt 2 nappal,pénteken este Ti is ottlesztek a megbeszélésen?Nekünk mondta,hogy menjünk.Legalább az egyik szülő az egyik keresztszülővel,és akkor mondd el mindent,hogy majd hol kell állnunk,meg mit kell csinálnunk.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi,
jó az új vonalzód. :)

jövőhétre kinek mi a programja? megyünk sétálni?
snooopy
 
 


Orsi!
Köszike! :lol: Ez a kedvenc képem Martinról! :lol: :lol: :lol:
Nekem a szerd és a péntek délelőtt előreláthatólag jó a sétára! :)
Bár az előbb néztem az időjárásjelentést,elég ramaty idő lesz a jövő héten! :? :x
Na,de majd meglátjuk! :roll:

Többiek??????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
na, akkor nektek így nagyon jó, hogy pont aznap lesz fél éves.
Igen, ott leszünk mi is azon a megbeszélésen pénteken, 16-án.
Keresztszülő nem fontos azt mondta, minimum egyik szülő legyen ott. Peti nem biztos, hogy tud jönni majd, mert lehet, hogy dolgozik, még kiderül!
Tesóm lesz Bence keresztanyja, Pepének is ő volt... már rutinos! :-)))
Pepénél csak nekünk volt keresztelő, én sem voltam még olyanon, ahol több gyereknek van.
egyszerre van amúgy én is úgy tudom...megkérdeztem direkt, mondta, hogy persze lehet több gyereknek is egyszerre.
Igen, 10 körül kezdődik. Pepénél is olyan 3/4 10 körül mentünk oda, megvártuk, míg vége a misének és után volt, kb, 15-20 perc az egész. nem tart sokáig.
És igen, az nagyon rossz, ha pont akkor éhes vagy álmos a gyerek!
Pepét megetettem előtte, elaludt és a végére ébredt csak fel.

Édes Martin nagyon a képeken, cuki Niki kislányával!

Orsi,
drukkolok, hogy minél tovább tudd szoptatni Noelt!
remélem én is tudom sokáig szoptatni Bencét is!
Nekem a jövő hét nagyon nem jó sétálni, mert elég sok a program....
oltásra, tanácsadásra megyünk. Pepe beteg lett, itthon van! :-(
Egerbe is megyünk, lehet, hogy Nyíregyházára, Kecskemétre is.

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Sziszkó örülök hogy megismerhettelek, Orsi veled is jó volt ujra találkozni. Remélem a többieket is hamarosan megismerhetem személyesen.

Én a héten nem biztos hogy kitudok menni sétálni mert elég sok dolgom van de csörizzetek meg és ha tudok megyek.

Vinnem kell a picurt hasi uh-ra meg az ortopédiára is, remélem minden rendben lesz.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Anett!
Köszi a bókot! :lol: Te ismered Nikit? :) Nekem nagyon jó barátnőm! :D :lol: :D

Picurka!
Hasi uh-ra miért kell vinned Nórát? :roll: De biztos minden rendben lesz,nyugi! :lol:

Hettie!
Hol vagy elveszett bárányka? :lol: :lol: :lol: Hallom a hétvégén kirúgtunk a hámból! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :wink: :wink:
Mondta Tomi,hogy találkoztatok! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Marci 6 és fél hónapos volt, és a húgom a keresztanyja. Tényleg nagyon édes Martin meg Elizabet együtt a képeken! :)

Voltam ma UH-n, már van életjel! Láttam, hogy ver a pici szíve! :)
Az UH szerint 8 hetes, szóval majd doki dönti el mikor kell mennem 12 hetesre.

Anett! Nem semmi programok! Egész hétre betábláztátok magatokat? :)

Bár én sem érek rá. Esetleg csütörtök délután tudnánk menni, de inkább azt sem ígérem biztosra.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszi

itt vagyok, de nem sok időm van mert dolgozok, mikor hogy...mult héten pesten volt oktatás, ott is aludtunk. pénteken egész nap oda voltunk dolgozni igen egzotikus helyeken. :)
Igen, szombaton kicsit buliztunk :lol: 8) jo volt!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


sajnos ne érek rá holnap délelőtt mert jön védőnéni, de délután vagy csüt. jó. pénteken meg megyünk pestre és végre eljutok fodrászhoz. :D
snooopy
 
 


gyors leszek csak el akartam mondani, képzeljétek noel tegnap megfordult, hasról hátra :lol: :lol: :lol: :lol:
és már kúszik is, sosincs itt ahova leraktam.

na pusz
snooopy
 
 


mi van csajok, megint sehol senki.
snooopy
 
 


Én vagyok csak mostanában megint nincs időm semmire. Már Nóri is megfordult és folyton lelép onnan ahová lerakom. :)
Nap közben a tapiszőnyegen van és a legjobb játéka az hogy a tükörbe magyaráz a babának.
Még 1 hónap és túl leszünk az első műtéten várom már nagyon mert nagyon félek tőle pedig tudom hogy minden rendben lesz.

Orsi!
Valamelyik nap kimehetnénk sétálni ha ráérsz, olyan szépek a fiaid! :)

Sziszkó!
Hogy milyen sokat nőlt már a kisfiad olyan tündéri most néztem az iwiw-en.

Többiek!
Veletek mi van? Nagyon elvagytok veszve...

Kép

Kép
picurka2
 
 


Szia Eszter,
tök ügyes Nóri. a tükör nálunk is menő.
Noel kétszer fordult meg, azóta nem csinálja. lehet konstatálta, h ő ezt is tudja, akkor minel fárasszam magam. :lol:

oké, mehetünk sátélni, de olyan szél van, nem szívesen viszem ki Noelt ilyenkor.

ma voltunk dokinál, bejelentkeztem Kelbert Ágneshez, hogy elvállal-e minket. nagyon szimpi volt, még házhoz is jön ha hívom.
megmértük Noelt, 6650g/62,5cm!!

csajok ti merre???? Anett minden rendben a két sráccal?
snooopy
 
 


Sziszik, mesélj már arról a baba-mama klubról ami múlt héten voltál? milyen?
snooopy
 
 


Orsi!
JÓ,VOLT,JÓ VOLT,DE NEKÜNK AZÉRT NEM JÖTT BE,MERT MARTIN MÉG PICI ODA.MEG BARÁTNŐM KISLÁNYA IS.OTT INKÁBB 1- 1.5 ÉVES GYERKŐCÖK VANNAK.UGYE ŐK MÁR TUDNAK TOTYOGNI,JÁTSZANI.MANÓM MEG MOST VAN ABBAN A KORSZAKÁBAN,HOGY MINDENT A SZÁJÁBA VESZ ÉS VOLT OTT SOK JÁTÉK,AMI NEM A MIÉNK VOLT.ÍGY MEG EGY IDŐ UTÁN ELKEZDETT HISZTIZNI,MERT IGAZÁBÓL SEMMIT NEM TUDOTT CSINÁLNI. :lol:
AMÚGY EZ A MŰVELŐDÉSI HÁZBAN VAN ÉS SZERDA 10-11IG,ÉS INGYENES.
MA AKARTUNK MENNI BABA-MAMA JÓGÁRA,EZ A FITTNESZ SZALONBAN VAN ÉS EGY EZRES.DE SAJNA NEM JUTOTTUNK EL.

AMÚGY VASÁRNAP ÓTA BETEG MARTIN.HÉTFŐN VOLTUNK DOKTORNÉNINÉL.BE VAN GYULLADVA A FÜLE ÉS A TORKA IS. :cry: MEG EGÉSZ NAP CSAK AZ ORRÁT SZÍVOM SZEGÉNYNEK. :shock:

PICURKA!
PONTOSAN MIKOR LESZ A MŰTÉT?PERSZE,HOGY MINDEN RENDBEN LESZ! :lol: :wink:
IGEN MÁR NAGYRA NŐTTÜNK.KEDDEN VISZEM TANÁCSADÁSRA,KAPJA A PREVENÁRT ÉS MAJD LEMÉRETEM.DE TUTI 9 KILÓ KÖRÜL MOZOG. :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


MELISSA!
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam erre...
Sikerült a vizsgám!!! Most már mehetek szóbelire. Szerencsére csak júniusban lesz.

Marci nagyon beteg. Ma váltottam ki neki az antibiotikumot. Eddig még nem szedett ilyet. :(

Én is kezdek kidőlni. Éjszaka is alig alszunk, mert folyton felébred, mert nem kap levegőt. Volt, hogy éjjel 2-kor szívtuk az orrát.

Laci is állandóan dolgozik. Most is megy mind a 3 nap. :(

Na, panaszáradat vége.

Remélem, ti jobban vagytok!

Kép
Kép
beus.
 
 


Mi is betegek vagunk, mano is lázas már kedd este óta.. köhög, nem kap levegőt.
Én is január óta folyton meg vagyok fázva, ahogy elmúlik vissza is jön, nem értem... :roll:
Meg otthagytam a munkahelyet, ingyen nem fogok dolgozni....Ugyhogy ujra munka keresés. :(
Lett volna egy jo hely az éremtárban, de persze már megvan ki megy oda, vagyis inkább pontosabban marad, csak kötelező meghirdetni. Az állások fele csak kamu....legyen bármire is esélyed, csak akkor ha rokon vagy vagy haver...

Beus
Jobbulást Nektek!

Sziszi
Nektek is jobbulást!


Ez a hó is minek esett már....a multkor olyan jo volt már a tavaszt érezni.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

megvagyunk, csak mindig van valami dolog, program, nem unatkozunk... szerencsére! :-)))
Bence 7300 gramm és 66 cm volt a tanácsadáson 2-án. Na azóta is tuti hízott!
Most kicsit szenvedünk a fogakkal, többször is ébred éjszaka, pedig már ügyesen átaludta és csak hajnal 4-5 felé kelt enni.
Hát most 2-3-szor is... és kéri is a cicit, lehet, hogy már kevés neki estére a csak anyatej és kell neki egy kis tejpép.
Irattam fel HA Milupás rizspépet, álltólag ezt kell az anyatejes babáknak. még nem próbáltuk, lehet, hogy ma, hátha jobban alszik tőle.
így most én is kicsit fáradt és nyomi vagyok estére! :-(
Még nem kezdtük a hozzátápit, de ismerkedünk az ízekkel, 1 kanálka almalé... ízlett neki és a banánt imádja nyalogatni és az ínével "eszegeti", nyammogja.

Sajnálom a betegeskedőket, jobbulást nektek!

Orsi, édesek a fiaid! A nagy tiszta anyja, a kicsi meg tiszta apja! :-)
Gyönyörűek!

Sziszi, Martin szegény, sajnálom a fülét, torkát! :-( Olyan kis cuki a képeken, meg a kompban is! :-))

Beus,
gratula a vizsgához!
Hogy vagy? minden ok?

Picurka,
nagyon ügyes Anna! Drukkolok a műtéthez, de minden okés lesz!

peppisimo
 
 


A műtétünk április 13.-án lesz Szegeden, elvileg olyan 5-7 napot kell bent töltenünk ez attól függ hogy mennyire gyógyul neki a seb és hogy eszik. Bízom benne hogy minden rendben lesz.

Jobbulást a betegeknek! Mi idáig megúsztunk mindent remélem már a műtétig nem kap el semmit a drágám mert akkor el kell halasztani és ki tudja mikorra kapnánk újabb időpontot.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka!
Martinnak pont április 13.-án lesz a névnapja! :lol:
Szorítani fogok Nektek nagyon!
Remélem legkésőbb Martint is megmútik április elején.Mert 18.-án lesz a keresztelő,már jó lenne addigra túl lenni rajta. :roll:

Anett!
Köszi a dicsiket! :lol:
Ti megvettétek már Bencének a keresztelőre a ruhát?Milyet vesztek?Mondjuk én úgy hallottam,hogy ezt a keresztszülő veszi meg. :roll:
Martin is így "eszi" a banánt,mint Bence! :lol: :lol: :wink: Ízlik neki! :)
De Ő mindent megeszik.Szerencsére nem válogatós! :wink: Csak egyet nem,ami zöldséges-húsos bébikaja.AZ nem kell neki!Fintorog és kiköpi!Majd pár hét múlva megpróbálom,hátha változik közben az ízlése! :)

Beus!
Gratula a vizsgádhoz! :lol:
Marcinak jobbulást! :)

Hettie!
A kersztelőre szerintem megcsináltatom a körmeimet.Vagy csak így maradna simán,ahogy van és csk kifestenéd szépen,vagy rakhatnál rá műkörmöt de ne nagyon hosszút.Régebben nekem volt hosszú,de képtelen voltam megtanulni,hogy hogy kell vele fogni.Van valami tipped?És a teljes manikűr meg műköröm mennyibe kerülne?

Képzeljétek ma dlután itt volt barátnőm a párjával és bográcsoztunk négyesben.Igaz,fújt a szél,de Tomi már mindenáron kinnt akart főzni a kertben! :) Csak egy sima paprikáskrumplit csináltunk,de nagyon fini lett. :D
Már úgy várom a jóidőt!Jövőhétre már 12-13 fokot mondanak!
Pénteken meg megyünk Pestre a kórházba Manóval!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Ok akkor majd szólsz pontosan mikor menjek. Próbáld meg megnöveszteni egy kicsit a körmeid és akkor csak elég a manikűr meg egy kis festés. Mert vagy manikűr vagy műköröm mert a kettő nem lehet együtt. Rakhatok fel tippet is, ha ugy gondolod, és azt utána le lehet szedni, meg abba be is lehet építeni akkor díszeket. Vagy csak sima műkörmöt, az olcsóbb meg rövidebb ideig tart megcsinálni. Abba is lehet beépíteni. Majd eldöntöd melyiket szeretnéd, a manikűr olcsó és gyorsabb, a műköröm tartósabb de tovább is tart megcsinálni. A manikűr az ugyanúgy 1000ft, a lakkozás 500, a sima műköröm 3500, a tippes 4500.
Mi legközelebb, és az évben először majd Laci szülinapján fogunk főzni ápr 19e körüli szombaton.
AZ jo lenne tényleg ha a keresztelőig meg lenne a műtét, de biztos nem lesz semmi gond.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Én is nagyon várom a jó időt már!

Bence vasárnap éjszaka belázasodott, 39,5 volt a fenekében... voltunk a kórházban tegnap, ma meg a gyerekdokinál, de elvileg semmi komoly! Én a fülére gyanakodtam, mert ha hozzáértünk ,akkor nagyon felsírt, de ép a dobhártya.
Kicsit nyűgösebb, de mosolyog, szopizik rendesen, úgyhogy nem komoly, talán 3 napos láz.
Tegnap próbáltam újra egy kis almalevet adni neki, de nem kellett neki, lehet, mégsem felkészült még rá, nem érdekelte. Majd később újra próbálkozunk!
Az a baj, hogy a cumisüveg ellen is sokszor hisztizik, nem kell neki.

Sziszi,
én már megvettem Bencének a keresztelőruhát múltkor a Wstendben a C&A-ban, mikor fent voltunk Pesten. Dm-es 50%-os kuponnal...
Pepének is mi vettük, illetve azt anno kaptuk ajándékba, de nem a keresztszülőtől és az volt neki. Fehér rugi, kiskabát.
Bencének most kising lesz, kisnadrág, kiscipő világos, krémszínű.
Sajnos nem jó már rá az, ami Pepének volt, Pepe még nem volt 3 hónapos mikor a keresztelő volt. Bence meg már 5,5 hónapos lesz!
Nem tudom, hogy a keresztszülőnek kell-e venni, nem hallottam ezt.
Tesóm lesz neki is, mint Pepének.
Kap majd tőle ajándékot, de mást.
Az ebédre is azt mondták, hogy a nagyszülőknek "kell" tartani, hát nálunk az sem úgy lesz. Mi fizettük Pepének és most is.
Drukkolok a műtéthez! Minden ok lesz!

Pepe sem volt válogatós, amíg nem volt öntudat...Mindent megevett, most meg iszonyat válogatós, főzeléket alig eszik, pedig mindenhogy, cselesen próbáltuk már megoldani.
megyek, mert kicsi fiam hív!

peppisimo
 
 


elég szép időnek ígérkezik: egy séta csajok vlmikor? nekem ebéd után szokott jó lenni mostanában, napról napra változik a napirendünk.

Anett, hogy van Bence??
snooopy
 
 


Orsi!
Holnap délután megyek arckezelésre,mert nyertem egy 6 ezer ft-os arcápolást tombolával! :lol: (oriflame-es termékekkel)
Pénteken meg reggel indulunk Pestre a kórházba,de szerintem csak este érünk haza.Még több helyre is megyünk Pesten.
De jövő héten benne vagyok egy sétában! :wink:

Anett!
És Ti hova mentek kajálni a keresztelő után? Mi az Aranypince vendéglőbe,ami Kékes téren van.
Pénteken megyünk az Árkádba,mert állítólag ott is le lehet vásárolni a DM-es kupont. :lol:
És tudod már,hogy Te milyen ruhában leszel?Nekem fogalmam sincs,miben kellene menni.Anyósom csak azt hajtogatja,hogy vegyek egy kosztümöt.De én nem vagyok olyan kiöltözős,most meg nem akarok egy kosztümöt venni,hogy csak akkor egyszer legyen rajtam. :shock: :roll:

Hettie!
Még átgondolom,de szerintem csak sima manikűr és festés lesz belőle.De szólok időben! :lol:

Tegnap voltunk prevenár oltáson és le is mérettem a fiatalurat.
71 cm és 8755 gramm :!: :!: :!: És holnap leszünk 5 hónaposak! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Orsi,
köszi, jól van Bence, szerencsére! Ma is egy jót aludt a jó kis tavaszi napsütésben a friss levegőn! 3 órát. :-))
Hogy vannak a fiúk?

Sziszi,
mi még nem tudjuk: Malom, Kékes vagy nekünk is Aranypince.
Pepének az Aranypincében volt, jó volt nagyon!
milyen kaját rendeltek? Kétszemélyes tál, leves? Desszert vagy tortát visztek?
Valószínűleg fekete nadrágkosztümben és egy blúzban-ingben leszek, de még nem tudom... nem biztos, még nem döntöttem!
Gratulálok a szép súlyhoz a kicsi pasidnak!
Mi volt Pesten, mit mondott a doki?

Beus,
láttalak ma titeket a buszmegnél, ott mentetek át a Zebrán, mi meg a kocsival voltunk. Jól vagy?

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Anett! Nem a Plázánál? Én ott láttalak Titeket. :)
Most már jól vagyunk. Múlt hét szombattól görcsölgettem meg kedden véreztem pár cseppet. Úgyhogy szerdán mentem is a dokihoz. Csütörtökön elküldött UH-ra. Szerencsére minden ok, már 5 cm-es a babóka. Még a szívhangját is meghallgathattam. :)
Ma töltöm a 11. hetet. A doki annyit mondott, hogy szedjek Magne B6-ot. Meg, hogy jövőhéten kórház és "teljes rutin". :D

Sziszi! Nagyon nagy már a fiatalember! :)

Ha jövőhéten nem is tudok menni, de utána szíven megyünk veletek sétálni! Csak majd írjátok meg mikor! ;)

Kép
Kép
beus.
 
 


Anett, örülök, h jól vannak a fiúk.
most lesz óvodába iratás apr-ban, ti mit ajánlotok? hova jár Pepe?
köszi, énsrácaim is ól. noel most nagyon szépen aludt éjjel, f3-kor kelt először. máskor 11kor szokott.
és már 10 óta alszik! igaz felkelt szopizni, de visszaaludt.

Beus, vigyázz magadra! örülök, h jól van a baba.
nem ismered Gubacsi Szilvit? vagyis ismered, mert láttam iwiw-en, h az ismerőse vagy..azért kérdezem, mert a minap leszólított az utcán, hogy milyne kendőm van, hogy kötöm fel Noelt, mert ő is akar egyet...stb stb...tel.számot cseréltünk. tök szimpi volt.
olyan jó, h egyre több embert ismerek már...jön a jó idő mehetnénk játszótérre a srácokkal.
snooopy
 
 


Orsi! Igen, ismerem. Évfolyamtársak voltunk gimiben. Ha jól láttam Ő is a második babáját várja.
Nekem meg fogalmam sincs mikor kell beíratni Marcit. Kérdeztem a védőnőt, de Ő sem tudta...
Amúgy mi a Dobó útiba fogjuk beíratni, bár nem oda tartozunk. De az van legközelebb, meg az a legszimpatikusabb. Férjemnek kiadtam feladatnak, hogy jövőhéten sétáljanak arra és nézzék meg vagy kérdezzék meg. :)
Ja, játszótér! Van valahol jó? A postaparkba nem szívesen viszem, mert egy csomó gyerek szedett már össze szájfertőzést a galamboktól. :( De amúgy csak oda járunk, mert Marci már le mer csúszni a nagy csúszdán és imádja! :D

Na, egy hét múlva jövök! (Remélem...)

Kép
Kép
beus.
 
 


Orsi, Beus
mi is a Dobó úti oviba járunk. Nagyon szereti Pepe!
Én is, tesóm is odajártunk.
Azok közül akik most lesznek szeptembertől kiscsoportosok az Edit és Marika óvó nénit ajánlom. Nagyon jók, kedvesek!
Illetve még a másik jó a Kékes téri ovi.

Beus,
nem, a buszmegnél láttalak titeket, én meg a Plázánál nem láttalak.
Vigyázz magadra! Pihenés, tudom, tudom, nem úgy van az...de próbálj meg!

Jó játszótér még a 3-as iskolánál is van.

peppisimo
 
 


Beus

Boldog Névnapot!

Orsi

Én csak a Kékes tériről tudok írni véleményt mivel manó oda jár.
Szerintem is jó óvoda, jók az óvónők, jól felszerelt, nagyon sok érdekes dolgokat csinálnak és tanítanak meg.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Anett, hol van az az ovi? és a másik a Kékes téri?

én a waldorf ovit néztem ki gyöngyöstarjánban, nagyon teszik a felfogásuk, ahogy "nevelik" a gyerkeket. csak hát oda kocsival kell vinni Kolost, és ha pl. mi nem érünk rá akkor a nagyi nem tudna elmenni érte. :(
most lesz ápr 11én a nyílt napjuk.
nem tudjátok hogy a többi oviban mikor lesz?? köszi.
snooopy
 
 


BEUS!
NAGYON SOK BOLDOG NÉV - ÉS SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!


Orsi!
A Kékes téri ovit én is ajánlom.Annó én is odajártam és majd Martint is oda fogom beíratni.Tőlünk kb 5 percre van.Ha összefutnánk egy sétára,akkor megmutatom hol van.A Dobó útiról nem tudok Neked semmit mondani,nem ismerem,de Tőletek az messze van.

Anett!
Vasárnap lefoglaltuk az azstalt a keresztelőre.13-an leszünk meg ugye Martin és a barinőm pici lánya.
Kaját nem rendeltük meg,csak azt kérdezték hogy étlapról akarunk e majd rendelni vagy a svédasztalról.Mert ott vasárnap svédasztalos ebéd is van.De mi az étlaposat választottuk.Hogy torta lesz e?Jó kérdés.Még ezen nem gondolkodtam,de hogy most mondod,csak kellene rendelni a fiatalembernek! :lol: :lol: :wink:

Szóval a doki azt mondta a kórházban,hogy április 16.-án menjünk vissza és addig döntsük el,hogy akarjuk e,hogy most megműtsék vagy sem.A helyzet az,hogy jelenleg orvosilag nem indokolt a műtét,mert nagyon sokat javult neki,de nincs garancia rá,hogy később nem fog újra kiújúlni a dongalába.
Csajok,Ti hogy döntenétek ilyen ügyben???????
Mi Tomival arra a döntésre jutottunk,hogy inkább most megműttetjük.AZ a biztos és erre még úgyse fog emlékezni.

Aki szavazott közületek Martinra a babafotópályázaton,annak nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!Még április 5.-ig lehet szavazni! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Beus
Boldog szülinapot!


A Kékes téri oviba majd 21 22-én lesz a beiratkozás.

Sziszi

Szerintem jól döntöttetek.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok már nagyon nagyon régen nem voltam.Emlékeztek még rám??
Én hoztam létre ezt a topikot!:)
Azóta már megszültem és itt tartom a kezemben 3hetes kisfiunkat Kristófot!
Remélem jol van mindenki!

Judit

Kép

Kép
jucccy
 
 


Sziasztok!

Végre itthon! :D

Sziszi! Hettie! Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :)

Sziszi! Szerintem is jól döntöttetek. Ezt akár megelőzésnek is vehetitek!

Laci volt az oviban Marcival, de nem volt ott a vezető. Majd húsvét után kell visszamennünk.

Anett! Pihennék én, de tudod te is hogy van... Amúgy azt mondta a doki nem lesz sétagalopp. De majd vigyázok nagyon magunkra.

Jucccy! Gratula! Kérünk képet a kislegényről!

Amúgy holnap töltöm a 12. hetet UH szerint. Szóval siet a vonalzóm! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

Sziszi,
szerintem is jól döntöttetek, én is így döntöttem volna!
Tegnap voltunk a Kékesben és úgy néz ki, hogy ott lesz a keresztelő ebéd.
Vasárnaponként 50%-os torkos vasárnap van és elég kedvezőek így az árak, az ételek fele árba kerülnek. Az italok nyilván így elég drágák, dehát ez van! Tortát pedig viszünk, elkülönülten leszünk az emeleten, ez is nagyon jó!

Juccy, gratula neked a kisfiadról!

Beus, nyugi, minden ok lesz!!!

peppisimo
 
 


Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szép állapotban lévő, de használt ikeás 2 funkciós, álló, Mala rajztáblát/festőállványt keresek a kislányomnak ha ebben tud valaki segíteni, tud valaki ilyet vagy van valakinek felesleges és napközben a személyes átvétel megoldható Gyöngyösön, kérem jelentkezzen: gondka@vipmail.hu címre. Segítséget előre köszönök. Üdv: Kata
Ikea festőállvány, ikea rajztábla, ikeás festőállvány, ikeás rajztábla, álló rajztábla, két funkciós rajztábla, nagy méetű rajztábla, Mala festőállvány, Mala rajztábla -t keresek.
:D Kép rajztábla Kép raztábla2

lilypie.com/birthday.php?r=70088
gondka
 
 


Kellemes Húsvétot mindenkinek, a lányoknak sok locsolót a fiuknak sok csokitojást kívánok!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a Húsvét?

Segítségre lenne szükségem! Mához 1 hétre műtik a kislányt Szegeden és még nem sikerült szállást találnunk ha tudtok ott esetleg olcsó szállást légyszi szóljatok!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka, megkérdem anyósom mert a bátyja szegeden él.

Nektek is NAGYON BOLDOG HÚSVÉTOT!!!

nekünk jól telt. szüleimnél voltunk, tegnap jöttünk haza. volt tojáskeresés a kertben, kolos élvezte. jövőre már noel is kutathat. :)
snooopy
 
 


Azt nagyon megköszönném mert ha nem találunk valamit akkor a párom nem tud ott maradni velünk és egyedül nagyon nehéz volna.

Amiket én kérdeztem az mind 3500-4000/nap/fő az pedig igen sok volna nekünk.

Mi nem húsvétoztunk mert 1 hét van a műtétig és nem akartam hogy valamit elkapjon a picur, mert akkor nagyon sokára kaptunk volna csak uj időpontot.

Kép

Kép
picurka2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: