Új privát üzeneted érkezett!

A babanetes óra késik egy órát!

Kép
németh
 
 


nekem hála égnek annyira nem nagy baj ha rossz idő van kint..Máté olyan szépen elautózgat..igaz néha rájön az 5 perc hogy hoppá ki kéne menni...de ha esik ugye nem lehet... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

igen, Kinga, mi is elindultunk tegnap a zuhi, aztán jól elkapott minket a zuhi... sajnálom, jó lett volna összefutni. Esetleg ma?

Samu a reggeli órákban elég zizis, akkor semmi sem jó neki. Hisztizik, kiabál, lefekszik a földre, amit kell... De aztán egyszer csak kerek lesz a világ és nem balhézik. Bentlét esős időben: pl. szokott nekem segíteni a konyhában, van hogy csak nézi mit csinálok és dumálunk, van hogy ő is kap valami feladatot. Meg pl. szívesen takarít :) Kap ő is törlőrongyot, és lelkesen surolja a bútorokat.
Meg persze játszunk (vonat-sín összerakás, legózás), rajzolás - most ezek mennek. És újabban énekelni is szeret (ezt eddig nem nagyon csipázta), a "Virágéknál ég a világ" az aktuális kedvenc, főleg a refrénben a Bumm-bumm-bumm :) És persze időnként DVD-t néz, meséket.
Mondjuk nálunk nagyon más az, hogy 8-fél4 között többnyire bölcsiben van. Bár ma fél 10-re értünk le, mert nem kellett korán kezdenem a napot.

Anikó, sok sikert a tanuláshoz! És milyen házba költöztetek? Kertetek is van? Gyerekek szeretik?
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 

 
 

Éva: a mai napot nem tudom, mert péntek van és Apa ilyenkor csak 2-ig dolgozik, aztán nem tudom mit akar csinálni ha hazajön. De jövőhéten mindenképp találkozzunk!
A virágéknál ég a világ nálunk is menő most. Csak szegény Máté majd nem fog ráismerni az oviban az énekekre mert nekem annyira de annyira nincs hallásom, hogy az hihetetlen. Nálam hamisabban senki nem énekel.

Kép
németh
 
 


sziasztok.mit szoltok ma szép napos az idő..ilyen is maradhatna... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziaszok!

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!!! Egyelőre még sikeres vagyok és már csak másfél év van hátra. Vagy még annyi se.

erpé! Családit vettünk. Kicsi öreg ház, egy idős néni lakott benne. Rengeteg szőlő és gyümölcsfa van, vagyis csak volt a kertbe. A kert pedig óriási. Lesz hol szaladgálni a gyerkőcöknek. Egyelőre azonban még nem tudják kihasználni, mert most folynak a kert rehabilitációs munkák. Remélhetőleg tavasszal már egy jó része kész lesz.

német! Ha lehet én is mennék a talira a kicsi fiammal. A jövő héten talán csak a szerda nem jó. Délelőtt amúgy ráérünk. Felpattanunk a buszra (most, hogy alacsonypadlós ez nem okoz gondot).

Lányok, milyen volt a vásár???

Vera! Miért jár Peti másik oviba, mint a többi?

Kellemes estét!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jól megszívtam tegnap börzére menet, mert a 3as villamosról ha leszálltam volna az élessaroknál, onnan 5 perc sétával ott lehettem volna, de bementem az Örsre, vártam 20 percet a 100as buszra, utánna láttam, hogy óránként jár, azt a 20 percet, amit még várni kellett megvártam már, így majdnem egy órás kitérő volt plusszban! :evil:
Vettem overálnacit, pulcsikat, pólókat, nadrágokat, sálat, 3 bugyit, hogy azért legyen itthon, 1 farmerrucit. Most nem találtam olyan jó dolgokat, de azért nem rosszak. Volt egy hely, ahol a csaj közölte, hogy menne már haza, mindent 200forintért odaad. Olyan jó kis felsői, pulcsijai voltak, hogy vettem egy csomót. Szóval azért akadt. :D

Benti elfoglaltság: Kiara is segít, tereget, söpröget, segít főzni, ő sózza be a husikat, krumplit pakol a vízbe, vagy amit vágok zöldséget, keveri a kajákat. Játékok most nállunk nem mennek annyira, max. a fakockákból várat épít vagy a kismotorral rohangál (beengedtük a lakásba vele :roll: ) és fuvarozza a babáit. De mostanában talán a nátha miatt is, nagyon nyűgi, nem nagyon akar ellenni! :( Meg esténként tortúra az alvás, hisztizik mindenért, aztán éjszaka néha ébred akkor megy a hiszti, semmi nem jó neki, kicsit kivagyunk most. Hétfőn megyünk gégészetre, hogy nincs-e arcüreggyuszija, bár nem hiszem, de nem sokat javult eddig. Bár nem folyik az orra, nem köhög, nem lázas, csak nem kap levegőt, és már egy csomó mindent kipróbáltunk, de nem szakad fel. Dokinéni mondta, hogy ő nem adna rá mást, majd elmúlik, de azért nézessük meg a gégészeten.

Kiara is szeret énekelni, nállunk most a paff a bűvös sárkány, faragott versike és a kiváncsi fáncsi a menő, meg mondókában a töröm-töröm a mákot! Non-stop :D

Kép
kernico
 
 


kernicó hány ora fele voltál ot a börzén?
mi a verával már nyitáskor ott voltunk és mi is sok mindent látunk..de lényeg az uh-volt..olyaan édes a vera kislánya...mutatta a nunuját is... :oops: és végigaludta az egész uh-ot.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem volt gépünk, de újra itt vagyok.
Nóri is taknyos még egy kicsit és hiába a Serimar, olyan nehezen jön ki neki. Vagy 2 percig kell szívni a prorszívóval. Most már tiltakozik és kiabál is mindig, nagyon utálja. Pedig jó sokszor nekiesek szegénynek! Annyira sajnálom, olyan pici még és látom utál amikor csinálom. Tudom, hülyeség, csak nagyon sajnálom :cry: . Na mindegy, majdcsak elmúlik már nekünk is!

Niki - remélem Kiarának nincs arcüreggyuszija!

Többiek, meggyógyultatok már?????

Hihetetlen, mindenkitől azt hallom h nem múlik ez a nátha, csak küszködnek vele hetekig... mi lehet ez?!?! :evil:

Jaj, én is úgy mentem vna a börzére! Legközelebb szóljatok és nem hagyom ki én sem! :wink:

Ma sétáltunk egy nagyot és köröztünk a szuperjátszó felé is, reménykedtem háta látom valamelyikőtöket, de csak csupa idegen gyerekek szaladgáltak ott. :roll:

Keddig mondják a jóidőt! Ha van kedvetek és ráértek talizhatnánk addig! Esetleg holnap???

Lenne még mit írnom, de már hullafáradt vagyok. Pedig még vár a félkész süti a konyhában :oops: . Hülye édességmániám :twisted: !!
Vendég
 


én is ugy taliznék műr veletek...sajna itt kikkel eddig eljártam nem nagyon érnek rá.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hol van az a szuperjátszótér, amit úgy emlegettek? Az, hogy a négyemeletesek között van, nem nagyon segít :lol:

Kép
Kép
bnemonika
 
 


és hol lesz a tali meg mikor?? Lécci priviben tájékoztasatok mert úgy megkapom az infót. Itt elsiklhatok felette.

Anikó
azért jár peti más oviba mert az AMK-nak a logopédiája egy nagy kalapsz@r. És 5 korosztályos vegyes csopiban volt és neki le van maradva a beszéde meg a mozgása (bár az már nem annyira vészesen) 2 évet minimum. De most felmérték mozgásilag és mondták hogy nagyon gyenge a felsőtestének az izomzata. Járhatnék vele gyógyuszira csak én most nem mehetek vízbe így majd marad januártól.

börze tényleg szuper volt.
Itt van Nita álltak tetsző rész. Na meg nekem is :lol: :lol: :lol:
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: hát ez elég egyértelmű kép! :lol: :wink:

Mindenkinek gyógyulgatást kívánok!

Tali talán holnap jó, mert ma Apa elé megyünk a Borárosra.

Mónika: a Bajcsy meg a Katona József utca kereszteződésében van nagyjából, kicsit beljebb, de észre lehet venni messziről a játékokat meg a focipályát. Vagy kosárpálya van mia az.

Majd írjatok, hogy mi legyen a talival meg hogy hol. Meg hogy mikor. :roll:

Kép
németh
 
 


sziasztok..na tud valaki valamit mikor hol lesz a tali? :roll:
vera nagyon jó a kép!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Holnap kinek hánykor jó?????????????
Mondjuk 2 óra??????

Vagy mondjatok mást, nekem tökmind1! Nonó tud aludni a babakocsiban is... :D
Vendég
 


szia nekünk jó a 2 óra..Máténak akkor viszem a babakocsiját..talán elalszik benne. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekünk kicsit később jobb lenne, mert Máté fél2-ig alszik, aztán míg magához tér... De úgyis jó, hogy utánatok megyünk és akkor nem kell mindenkinek hozzánk alkalmazkodni.
És hol?

Kép
németh
 
 


lehet mégse tudunk menni de ez még nem 100%..majd meglátjuk...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



tényleg azt nem tudjuk hol lesz a tali? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor legyen fél 3 :?: :?:
Menjünk a szuperjátszóra, ha már annyit beszéltünk róla! :D Ott kényelmesen elférünk és a nagyobbacskák is élvezni fogják! Én mindenképp megyek, de sokáig nem tudok maradni mert Apa szabadnapos, ami elég ritka sajna. Na meg Nóri se bír ki túl sok időt két kaja közt :P 8)

Móni, ha jössz, mehetünk együtt és mutatom az utat! :wink: Hívj fel délelőtt! Tényleg!!! :shock: Hogy van a lábad? Remélem már bírsz menni!

Ha Évi (erpé) nem jelentkezik be addig, délelőtt felhívom, hátha tudnak jönn ők is!

Niki - ????????? Jöttök? Vagy még betegek vagytok? Remélem már nem! Sajna neked nem tudom a számod!

Anikó - ?????

Anita - ugye nincs baj? :? Csak hogy azt írtad lehet mégsem tudtok jönni?

Vera - tudsz jönni Te is? Remélem igen! :) Jaj, nagyon jó a pocaklakós kép! Nem szégyenlős a kiscsaj! :lol:

Tényleg, csinálhatnánk egy tel.számos listát hogy ha van ilyen hirtelen tali, akkor tudjunk riadót fújni! :lol: Ha elkülditek nekem priviben a számokat, összegyűjtöm és szétküldöm mindenkinek a listát. HM?
Vendég
 


Sziasztok,
nekünk sajnos holnap nem jó, a párom néhány napra külföldre utazik, mi meg Samuval hazaugrunk a szüleimhez csütörtökig...
A 2 óra meg nekem alapon nem túl jó, ugye dolgozom, szóval egy ilyen időpont nagyon korai általában. Ha meg nem dolgozom, akkor Samu szokott ilyenkor aludni... De persze ez mostanra (keddre) nem érdekes, mivel ugysem tudunk menni :)
Szóval jó talizást holnapra! Nem az új játszóra mentek?

Vera, jó a fotó a lánykádról! :)

Móni, az új játszó épp a Jedlik gimi mögött van, ahogy Kinga is írta, a Bajcsy túloldalán néhány négyemeletes ház között megtalálod. De tényleg jó nagy, és valóban van ott egy sportpálya is.

Valaki vigyen fotómasinát a talira, és készítsetek fényképeket. Aztán majd mutassátok meg, legyen mire irigykednem :)
És legközelebb én is megyek.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Nem biztos, hogy tudok menni. Meddig maradtok????
Pont akkor jön az építész hozzánk. Pedig nagyon jó lenne menni.
Írjatok majd milyen volt. A fotó az jó ötlet.

Irigy vagyok. Jó szórakozást.
Vendég
 


wera nincs baj de kéne mennünk vásárolni mert szó szerint üres a hűtő... :roll: :oops:
de meglátjuk hogy végzünk a vásárlással... :roll: majd valaki aki megy megadja a számát hogy tudjak smst küldeni hogy megyünk e vagy sem..meg hát valaki kell akivel elmegyünk játszóra ha megyünk.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!

Na úgy látom akkor a mai tali se fog összejönni. :cry: Ha én lennék az egyetlen aki időre oda tud menni akkor inkább hagyjuk, mert mi nem tudunk sokáig maradni. Akkor majd legközelebb! Sajnálom h megint nem jött össze.
Viszont Apa örülni fog mert így jöhet velünk sétálni.... :lol:
Vendég
 


Továbbra is várom priviben a telefonszámokat hogy összegyűtstem őket.
Vendég
 


Sziasztok!

Tud valaki kölcsönadni nekünk egy utazóágyat a 23-ai hosszú hétvégére? Kölcsönzőben napi 350 Ft, de Zuglóban van, és az messze van. Vagy tud valaki egy csepeli kölcsönzőt?

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


Na ne már! Hát most akarom írni, hogy akkor megyünk, erre nem jó senkinek? Na mi azért elmegyünk ma délután, amint tudunk, indulunk. Azért jó lenne, ha valaki eljönne, csak majd vágjon hátba, mert mint tudjuk a szemem...
Wera: elküldöm a számomat azért, legfeljebb majd legközelebb.

Mónika: a Völgy utca sarkán van egy bababolt, szerintem kérdezd meg, legalábbis légzésfigyelőt meg mérleget lehet ott kölcsönözni.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Nekünk nem jó még a mai nap sajna, voltunk ma gégészeten, semmi extra baja nincs, csak továbbra is meg van fázva, még közösségbe nem mehet! :roll:
2 órát vártunk kb. míg bekerültünk, már hisztis volt, és véletlen lefejelt közben, felrepedt a szája is! :roll: Nemrég értünk haza, most raktam be aludni! De általában ő 12 és 2 között alszik, mire kiérünk, nekünk is inkább a később jó, pláne, ha bölcsis lesz jövő héttől, szóval inkább 3.

Mónika: nekünk nincs utazóágyunk, és sajna nem tudom, hol lehet kölcsönözni. Mi egyszer kölcsönkaptunk egyet, azóta meg köztünk alszik, ha megyünk valahová!

Vera: mindjárt küldöm a számom!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Megkérdeztem a bababoltban, sajnos nem kölcsönöznek utazóágyat. :cry: :cry:

Továbbra is várom az ötleteket. Hátha valaki tud valamit.

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 



wera én is küldöm a számom... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem inkább a délelőtti időpontok a jók. 9-12 között. Akkor szoktunk csavarogni, főleg kedd és szerda.
Vagy délután 4-7 között. Akkor már Biankát is elhozom az oviból.

Szép napot!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Köszi a számokat, elmentettem! :wink: Ha teljes lesz a lista, körbeküldöm.

Végülis tegnap Kingáékkal játszóztunk, mert véletlenül ugyan, de pont egyszerre indultunk el oda! :D

Vera - miért kell műteni Petit??? Remélem nincs komoly baja :?
Vendég
 


Igen, és én már kétszer is találkoztam Nonóval. Bibibi!

Vera: remélem én is, hogy nincs komoly baj a kisfiadnál.

Egyébként mi ma is megyünk oda a játszóra, hátha valaki esetleg csatlakozik.
Nekünk egyébként inkább a délutánok a jók, mert délelőtt valamikor csak bevásárolni megyünk el, aztán rohanunk haza főzni, mert Máté már fél12 körül kezd ebédleni.

Kép
németh
 
 


Kinga - majdnem megint mentünk, csak aztán hívott a barinőm anyukája hogy átjönne (akkor már lent voltunk) és végülis eldumcsiztuk az időt a Szent Imre téri parkban. Nonó megint ki volt ütve! :lol: Na jó, azért kicsit felébredt és akkor nem is akart a kocsiban lenni. Ez lett a végeredmény :twisted: :

Kép

Nah, annyira mondták mára az esőt hogy ilyen jó idő már régen volt! 8) :lol:
És ma meg már azt mondták hogy holnap sem fog esni! Juppppiii! Szóval holnap irány a szuperjátszó! :wink: Most szerintem mi is délután megyünk. Lakik alattunk egy hasonló korú kisfiú, szoktunk velük is sétálni, lehet hogy holnap velük megyünk, de majd arra vesszük az irányt! Aki tud jöjjön! :wink:

Mindjárt szétdobom a megévő telcsiszámokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem lett végül nagytali, csak mini...
Holnap nekünk csak 5 után jó.
Vera, köszi a fotót! :) Nagyon jól néztek ki!

Niki, Kiarának jobbulást! Akkor jövő héten kezdődik a bölcsi? Izgi...

Móni, nekünk ugyan van utazóágyunk, de kölcsönadtuk öcséméknek, ráadásul intenzív használatban is van, mivel járókaként üzemel náluk.
Használtan esetleg nem tudsz beszerezni (teszvesz, vatera)? Elég praktikus egy dolog, mi sokat használtuk Samuval tavaly karácsonyig (onnantól rendes ágyban alszik).
Hova mentek egyébként a hosszú hétvégén?

Kinga, lakáseladással-építkezéssel mi van mostanában? Történt valami ez ügyben felétek? Bár gondolom, hogy az építkezést nem most kezditek ősszel...

Vera, mi van a kisfiaddal?
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Én is úgy taliznék veletek, de még mindig fáj a lábam, valami izületi gyulladás lehet, muszály kímélnem, de egyébként is a sarkamon járok és úgy nem igazán mehetek messzire.

Wera
Köszi a listát, elmentettem az összes számot! Jó a kép, mekkorát nőt Nóri! :D Mindig csak a kocsiban láttam és csak a buksiját :lol:

Évi
Néztem a vaterán is és a teszveszen is, de 7ezer a legolcsóbb és nem használnánk ki. Rolinak pelenkázóval egybeépített kiságya van, aminek az alját heverőként lehet használni. Járókánk is van, esetleg azt lehetne elvinni, csak nagy helyet foglal.
Tamás kap üdülési csekket és mostmár szokássá vált, hogy két helyre megyünk, egyszer nyáron a gyerekekkel, és egyszer októberben csak ketten egy hosszúhétvégére, megünnepelni a házassági évfordulónkat. (Ma vagyunk 9 éve házasok :D )
Idén már márciusban lefoglaltam egy hotelt, de sajnos le kellett mondanunk, mert Tamás cége egy évben egyszer céges hétvégére viszi a munkatársait és családját egy wellness hotelbe, idén pont a 23-ai hétvégére. Rákérdeztem telefonon és ebben a hotelban nincs, vagy elfogyott a babaágy, nem tudnak adni. Ez is érdekes egy 4*-os szállodától :shock: . A cég péntekig fizeti utána maradunk még egy vagy két éjszakát, majd meglátjuk. Viszont gyerekekkel megyünk, mint minden munkatárs, így fuccs a romantikának. :?

Vera
Petit miért műtik? A manduláját veszik ki?

Niki
Kiarának jobbulást! Mi már kilábaltunk a náthából, szerencsére, de nem volt könnyű fűtés nélküli, hideg lakásban.

Mónika

Kép
Kép
bnemonika
 
 


sziasztok..én is elmentettem a számokat.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Wera: lehet, hogy mi nem megyünk ma,sőt inkább biztos, mert apa hamarabb eljön a mhelyéről és elmegyünk vásárolni. Remélem még megnézed és miattunk nem mentek feleslegesen el odáig.

Éva: vszínűleg a jövő héten aláírjuk az adásvételit, aztán majd meglátjuk, hogy meddig maradunk, mert valóban, az idén már nem tudjuk elkezdeni az építkezést. Vagy maradunk tavaszig itt, úgy, hogy visszabéreljük a lakást, vagy és remélem, hogy ez lesz inkább, sikerül ingyen beköltözni Üllőn egy házba, amíg épül a mienk.

Kép
németh
 
 


Megint én.
Lehet, hogy mégis megyünk, mert Apa csak egy órával korábban jön el. :roll:

Kép
németh
 
 


Petinek a jobb lábfejéről vesznek le egy nagyon nagy furcsa szemölcs szerűséget ami kemény és púpos nagyon és mély kráterű és már pirosodik a széle plusz nő mint a bolond gomba. Érzéstelenítik ,lekapják és lehet varnak pár öltést bele.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


petinek megy a drukk..!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kinek hogy telik a hétvége?

Nálunk apa dolgozik, úgyhogy szalmázunk Norcával. Itt volt anyukám a 2 napig, nemrég ment haza. Jó volt! Most megint biztos jó sokáig nem látom :(

Voltunk ma már sétizni is, de olyan hülye hideg szél fúj hogy majd' szétfagytam :roll: . Szerencsére Nórira már a téli bundizsákot adtam, így ő nem fázott.

Pénteken kaptam egy kis kimenőt apától, elmentem egy nagy shopping-túrára: Westend + Váci utca. Hahhh, de király volt! 8) :lol: Úgy belelendültem hogy alig bírtam hazahozni a sok cumót. :oops:

Hétfőn-szerdán apázunk, a többi napokon mehetünk játszózni délután, majd jelentkezzen akinek van kedve!
Vendég
 


wera mi kedden tuti ráérünk........... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, éppen hogy bejelentkeztem erre a topikra és már is elfelejtkeztem róla. :( Megint itt vagyok! :D

Velem semmi különös, pár napja megint alhasi-deréktáji fájdalmaim vannak amik ki tudja mik, de már fordult elő a terhességem alatt többször. Most meg már akár korai jóslófájásoknak is mondhatnám, de fogalmam sincs. Eddig akárhányszor említettem az orvosomnak vagy bementünk miattuk semmi nem volt.. Azért 1 hét múlva megint megemlítem a dokimnak, akkor lesz a következő látogatásom nála. :)

Olyan jó Nektek, hogy mentek játszótérre babákkal. Én is szeretnék már ott tartani. Az első 9 hónap olyan szép lesz. Csak én és Noli baba! :D Bár akkor még nem viszem játszani azt hiszem, max. babakocsiban vagy kengurúban. :) De utána vissza kell mennem tanulni és utána hamar vissza kell állnom munkába ha akarunk valamerre mozdulni. Arra apa fizetése nem elég. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


szia aida..hidd el hamar elrepül a hátralevő idő és már a karodba is lesz a kis Noli baba........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó!

Na, ki ér rá holnap és mikor? Mi mostanában 11-12 körül megyünk le sétálni, mert Nonó csak a kocsiban hajlandó nagyon aludni. Itthon csak fél óra és aztán nyűglődés.

De később is jó, esteleg du 2-3 környékén. ????

Aida - milyen suliba jársz? És ki fog vigyázni Nolira ha letelik az első 9 hónap? Mennyi van még hátra a sulidból és mit akarsz dolgozni utána?
Sajnálom hogy így fájdogálsz, biztos nem lehet kellemes! Pihenj sokat, jó ideig hordanod kell még azt a pocakot és ettől csak nehezebb lesz! Jó, jó, nem akrlak riogatni, megteszi azt helyettem a dokid is, gondolom! :wink: Vigyázz magadra és aludj sokat! Utána úgysem fogsz! :lol: :wink:
Vendég
 


Móni - meggyógyult már a lábad? Már olyan kiváncsi vagyok Rolira! Mikor látlak benneteket? :D
Vendég
 


wera én amugy is megyek anyumékhoz..de nekünk olyan 10-11 fle jó..akkora ér be a busz.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: