Új privát üzeneted érkezett!

Az Mr augusztusban lesz,de megpróbálom hamarabbra tetetni,csak flegma picsa az a nő,akitől az időpontot kaptam :oops:

A ti oldalatokon lakik :D

De a fagyit kinyaltál belőle?

Kép


Kép
lady23
 
 


Kusi merre vagytok?
Mi volt a dokinál?

Kép


Kép
lady23
 
 



Sziasztok...

Eszti asszem sikerült...pár perc és jövök írok ám még vmit...de egyenlőre semmit nem tudok csinálni vagy csak ma béna vagyok :lol:
nancy3
 
 

 
 

Ügyi vagy! :D :D
A vonalzóval én is bénáztam ezerrel :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 


rem sikerült :lol:

Kép
nancy3
 
 


ügyi vagyok.....már csak képet kell kicsinyítenem

Kép
nancy3
 
 


Szupi lett a vonalzó!

gombócka,babusok a ti oldalatokon lakik
kezd egyenlő lenni az arány a nuni kontra tökinél :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Na sehol senki?

Kép


Kép
lady23
 
 


Nancy: üdv itt :lol: :wink: mesélj kicsit magatokról :wink: szupi vonalzó :wink: hu egy kispasi aki idösebb nálunk, de joooo :lol: szép neve van :wink: merrefelé laktok itt a hegyoldalin?
Lady: mi kajcsiztunk meg mosogattam, szokásos, lassan lemegyünk ha még jo az idö, megyek kilesek :wink:
Telefonálj be többször hátha felszabadul egy idöpont vagy vmelyik doki nem tudja megsörgetni?
fagyit még nem adok :oops: csak tölcsért :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


amig irtam Csajszikáim levették a gatyot :shock: :shock: :lol: :lol: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


lenézünk még süt a napocska :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi a Hollós Korvinban lakunk novemberben lesz már 2éve....Néha a máltais játszira megyünk le...mikor nincs nagy tömeg...
Első "baba" és egyben utolsó is....
egy életre elment a kedvem a szüléstől...részletekbe annyira nem mennék bele kezdem elfelejteni...kisfiam oxigénhiányosan született, lemondtak róla a dokik és láss csodát nem adtuk fel, egyik helyről vittem a másikra míg nem rátaláltam egy mágneses kezelésre..ami direkt az agyidegeket serkenti...és míg ilyen kicsi amik elhaltak sejtek azok helyét átvették a kevésbé használt sejtek :wink: jelenleg ott tartunk h.kúszik mászik ül feltérdel szóval sínen vagyunk és megcáfoltuk a dokikat :lol: :lol: :lol: :oops: 8) nem tudom még mit is mesélhetnék magunkról így az elején...

mennem is kell szép napot Nektek

Kép
nancy3
 
 


sziasztok!

üdv itt nancy!
tényleg szép neve van a nagyfiadnak. nekem ő már nagyfiúnaks zámít, a mi gyerekeink mellett ;)
tetsziik amit lady írt, hogy kezd kiegyenlítődni a nuni kontra kukacok száma... :oops: :oops: :oops: :oops:
lady: augusztusra adnak mr időpontot? hát nem kapkodják el, tényleg próbálkozz többször, hátha lesz üresedés, vagy valaki lemondja a nyár miatt az időpontját...
nancy: hollósi korvinnak melyik felén laktok?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


haho, lent voltunk kicsit, most meg lassan kajcsi meg szunya majd jövök :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza...
Csenge tiszta nyűgi,mert jön a foga
Adtak neki a kórházban Nurofent,most bekentem Dentinoxal és később kap Chamommillát :shock:
Ma kaptunk papírt,hogy tartós betegnek íratni,és holnap megyek torna után az államkincstárba :oops:
Az MR próbálom intézni,remélem,hogy kapunk előbbre időpontot

Persze 7végére megint szar időt mondanak :evil:

Megyek odarakom a lecsót és jövök :D

Kép


Kép
lady23
 
 


én bealudtam :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és jól esett?

Manó még csucsul.......szerencsére :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Most hívtak a Budaiból teljesen negatív lett az EEG :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


juhéééééééééééééééééééééééééé :lol: :lol: :lol: :lol:
még drukkk akkor h legyen mielöbb MR :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nagyon jo volt csucsu :oops: :lol: :lol: Csajok is ettek ma rendesen koppkopp megyünk is még le kicsit :wink:
Szonce puszil Mindenkit még nagyiznak :wink: és Charlottnak üzeni, h Gratulál :wink:
Lady: ez mit jelent? dupla csp? közgyogy is? érdemes mindennek utánajárni és rákérdezni, h milyen támogatásokat lehet kapni-kérni :wink:
Nancy: juj akkor ne is mesélj többet a szülésröl, nem szeretnénk bolygatni a rossz emlékeket :oops: :?
de jo olvasni, h ilyen szépen fejlödik Patrickod :wink: szuper, h ez a mágneses dolog segit :wink: akkor még jártok ilyen 'kezelésre'? és tornára is kell még járni? hu és mit szolnak a dokik? ámulnakbámulnak? :lol: jaj nagyon drukkolok h majd sok ilyen johirröl mesélj nekünk itt :wink:
Patrick neve igy van irva? ck-val? de érdekes, nem is tudtam, h lehet igy :lol:
Lady, Nancy és akkor megtudhatjuk honnan ismeritek egymást? régebbröl vagy mostanság ismerkedtetek meg? :wink:
na tényleg megyünk, remélem nem fog esni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


háát holnap megtudom,de elvileg dupla csp,és közgyógy,+utazási kedvezmény--
Mi jó pár éve egy helyen dolgoztunk,de Kriszti előbb ment el,de ott nem bírtuk egymást annyira.
Utána ő is,én is Békásra költöztünk,és én a Babaszobán nyitottam egy Békási topicot,és csatlakozott oda Kriszti és meg egy csajszi Orsi
Orsi összebalhézott és másik topiccal,így átmentünk az Anyucira,de ott meg halál unalom volt :oops: :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


Tényleg Charlottról lehet tudni,hogy mikor jön haza Krisszel?
Remélem ide nekünk is leírja,hogy milyen volt a szülése :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Mi a 6osba lakunk...
Igen a dokik csak ámultak bámultak, de mi is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen ck-val jegyeztettük hát nem volt egyszerű, de sikerült:)
Ma nagyon sokat voltunk lent iszonyat jó idő volt 8)
Érdekes a mi kapcsink ahogy Lady is írta :D

Kép
nancy3
 
 


Lady: áhá, értem :wink: akkor végre ujra együtt itt szupii :wink:
elvileg ma mentek haza Charlotték...sztem fog jelentkezni :wink: remélem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szupi h.negatív az EEG :D
családid 23ezer párszáz ft lesz, jár közgyógy, utazási kedvezmény, és ami szupi benne (bár ne lenne az) közüzemi számlákra is jár kedvezmény...

Kép
nancy3
 
 


És ti merre laktok itt?

Kép
nancy3
 
 


Válaszolva a kérdésekre :
Igen járunk mi még tornázni tavaly márciustól egészen novemberig a 7 5napján voltunk 1* gézengúzba, 4*dévényes tornász jött hozzánk...szeptember óta járunk csepelre RTMS-es kezelésre...de mellette 2hetente gézengúzba 1*tornára. Iszonyat árakat elkérnek mindenért de az ember a gyermekéért mindenre képes.
Bíróságra adtuk az ügyet és ami hasznunk lesz belőle kiakarom vinni Kölnbe őssejt kezelésre, ezt 3éves kortól csinálják és ezt saját gerincvelőből és direkt buksiba ültetik.
Szerencsére értelmileg nincs lemaradva, de mindezt azért szeretném véghez vinni h.mire suliba kerül "egy szinten legyen a társaival"
Ugye késve indult be a mozgása és ezáltal lehetnek majd a későbbiekben magatartási ill tanulási problémák.
Röviden tömören ennyi:)
Hittem a csodákban és állíthatom léteznek is :lol: :lol: :lol: :lol:
Merre jártok játszira vagy sétizni?

Ikrekkel milyen az élet??? Gondolom fárasztó de egyben csodás is :D
Szép estét

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!

Újra itthon, de valahogy egészen más minden! :lol:
Köszönöm a gratulációkat! :wink:

Valamikor, minél előbb le szeretném jegyzetelni a szülés történetemet (ami egy csodálatos dolog volt), de még időm nem sok volt erre. :)

Szoptatás nálatok jól megy? Nem gondoltam volna, hogy ennyire macerás, szinte egész nap ciciztetek és fejek. és persze izgulok, hogy legyen elég tej Krisz Niminek. :roll:

KépKép
charlott
 
 


Nancy: drukkolok, h Ti nyerjetek a biroságon :wink: mikor várhato eredmény? hu ez az össejt dolog nagyon jol hangzik :wink:
Nagyon ügyesek vagytok ezzel a sok tornával, csak igy tovább :wink: tényleg olyan jo olvasni, h ennyire hiszel benne és van eredmény is :wink:
tudom mit akartam délután irni :oops: Neked mondani, h du. Gombockáékkal a Csobánka téren szoktunk bandázni, gyertek Ti is :wink: :lol: szoktunk ide irni, h ki mikor megy le és aki tud csatlakozik :wink:
mi játszora leginkább Apával megyünk, nem egyszerü, h egyik még hintázna másik meg kitudja mit :lol: :lol: :lol:
hát tényleg nem egyszerü, most már sokkal könyebb, de mindig van vmi amiért mégis "nehéz", most ugye 2felé szaladunk a sláger :lol: :lol: amig szopiztak akkor az volt, de mindig megoldjuk-megoldottuk valahogy :lol: :lol:
Charlott: de jo h jöttél, sokat gondoltunk Rátok :wink: juj de jo, h csodálatos dolog lett a szülés, örülök, h minden okés volt ezek szerint :wink: hát tényleg elsö pár honap csak szopi-alvás-pisi-kaki :lol: :lol: :lol: majd mesélj hogy alakultok :wink:
szupi a vonalzod :wink:
gyere majd ha tudsz :wink: :wink: :wink:
ne izgulj, csak lazán, bizti minden rendben lesz :wink: doki, védönö volt már?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!
Charlott: szuper, hogy minden jól sikerült, és jó élménnyel jöttél haza. várjuk a történetedet a szülésről.
Legyél laza, és ne izgulj, nekem is nehezen ment az elején a szoptatás, aztán mikor meg már 10 hónaposan nem szopott, akkor meg megviselt, kicsit összehuttyantam... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
olyan furcsa, hogy már nem terhesvonalzód van, ahnem abbavonalzód, egy 5 napos pöttömmel. Nemsokára 1 hetes lesz! hogy "öregszik" :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


hoppá!
kérdés!

ti merrefele mentek gyereknapon? most nézek programokat, amik egy 1 évesnek felelnek meg.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

charlott:örülök,hogy jó élmény lett a szülés.
Mivel nekem nem sok tejem volt,én fejtem elektrmos mellszívóval,amit még nancy adott :D :D
És én szedtem az Urtica Urens homeós bogyót,az tejszaporító
Meg nekem javasolták a rántásos,kömény levest,és az alkoholmentes sört,de az volt is a korházi csomiban?
Nagyon édi a manókád :D :D

Mi a Ligetbe megyünk ki,ha jó idő lesz,mert azt hallottam,hogy tök jó progik lesznek ott

Tényleg ez a közgyógy,hogy működik?
Megigényelem az önkormányzatnál,és azt mire tudom használni?

Kép


Kép
lady23
 
 


haho nem volt net...majd irok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok egyet amíg alszik a zsarnokom :D :D

charlott:hogy érzed magad?
Mesélj majd ha van időd,hogy milyen Krisz és milyen volt a szülésed
Te is a Buriknál szültél?

babusok:nekünk a gép szarakodik néha,biztos valami vírus már megint :evil:

gombócka:ti merre mentek a 7végén?

szonce:hogy vagytok a kis albérlőddel?
Ádám?... :D :D

Kusi majd ha van időd írj!

nancy:Patrick,hogy van?
Ti mentek valamerre?
látom törölted magad! :D
akivel onnan tartani fogom rajtad kívül a kapcsit az az Era :D

Minden kis gézengúznak boldog gyereknapot kívánok!
sok puszi

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Hát minden tiszteletem minden anyukának! Ez a csecsemőgondozás és gondolom a további gyereknevelés nem könnyű, sőt! :roll: Nagyon sok energiát tud felemészteni, most már értem, hogy miért ajánlotáttok a sok alvást a várandóság alatt!

Reggelek csendesek, nyugisak: evés, alvás baba részéről. Délután hasonló, de már éberebb állapotban van Krisz, figyel, hallgatózik. :lol:
Aztán jön az este és ez maga a pokol, mert a fiatal embernek semmi sem jó! Hiába etetem és/vagy tisztába teszem, semmi sem jó. Csuklik, hisztizik, üvölt. :shock: Ilyenkor mit lehet tenni? :roll:

KépKép
charlott
 
 


Isten hozott a táborban Charlott!

nekem is volt hasonló tapasztalatom az első hetekben.
elképzelhető, hogy a pocakja fáj.
most faggatom ki a férjem és ő ezekre emlékszik, ermt hogy én kicsit szenilis vagyok... :oops: :oops: :oops: :oops:
lefekvés előtt úgymond fárasztottuk kicist. teh :oops: t az utolsó két szopizás között nem alukált, hanem oylankor ölben játszottunk vele, foglaalkoztattuk, és akkor könnyen úgymond fáradtan aludt el.
ha meg a pocakja fáj, akkor meg fektesd hassal lefelé a behajtott karodra és úgy simogassad a hátát, és közben ringassad.
Charlott, te még nagyon az elején vagy, azzal kapcsolatosan amit most javcasolok.
vezessetek be rendszert, hogy este, fürdetés --> cici --> alvás, és ez nagyjából mindig ugyanabbana z időben legyen, mondjuk 21óra-kor, esetleg előbb vagy később 10 perccel, nekünk ez a mai napig bevált. kopp kopp kopp olyannyira, hogy a nelli majdhogynem integet nekünk mikor letesszük.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Boldog Gyereknapot Babóknak!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó Reggelt!

Húúh nálunk sem volt egyszerű az első 1 hónap :roll: :roll:
Csenge tápis volt,és sok gondunk volt a pukival,kakival
Mi vettük neki az Infacolt,ami kifejezetten kisbabáknak van,nem gyógyszer,és a sok kis elakadt buborékot bent,egy naggyá teszi asszem és könyebben kijön
Nekünk még a gyerekorvos is ajánlotta,de csak 3 napig lehet használni azt hiszem egy huzamban
Emlékszem mi mit összeküszködtünk.
Apa fürdette 4hónapos koráig,mert én nem mertem :oops: :oops:
charlott sok kitartás kell az biztos!
Tejcsid van?


Csajok voltatok valamerre tegnap?

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok, itt a még mindig kialvatlan Charlott! :(

Gombócka: köszi a tanácsokakat, bevetek mindent. Nem tudom, hogy hasfájós-e? mert napközben evés után vigyorog és utána elalszik, semmi hiszti. Ezek az esték nehezek számára is. Tegnap még a cumit is bevetettem, de csak 5 percig haszált. :?
Ugyhogy hajnalig megint fent voltunk: etetés, ringatás, peluscsere, sírás...ezek váltják egymást...aztán hirtelen a fáradtságtól bealszik. :roll:
A rendszerességet mi is be szeretnénk tartani, de amíg állandóan azt jelzi, hogy éhes, addig nem tudom, hogy miképpen lehetne?! Nálatok rögtön ment aludni a baba, mikor letettétek este?

Lady: köszi, neked is! :wink: Ezt a Infacolt beszerzem gyorsan, mert sosem lehet tudni. biztos ami biztos. Ti honnan tudtátok, hogy a pocival van kizárólag baja?
Fürdetés: nálunk apa hátrált meg, így gyakorlatilag én mosdatom fiamat, amit még bírok, de ha szépen fejlődik kell a segítség... :)

Babusok: boldog gyermeknapozást! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.05.30 09:05-kor.

KépKép
charlott
 
 


Mi úgy vettük észre,hogy pirosodott as feje,látszott,hogy küszködik
Még a mai napig is azt szoktam csinálni,ha néha küszködik,hogy a hátára fektetem,és behajlítom a lábát és felhúzom a térdéhez
Hallottam már hőmérőzésről is,egyszer ki is próbáltam,de nekünk nem segített a problémán :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: pirosodik a fej és erőlödik? igen, ez a mutatványai között szerepek. Akkor én is masszírozgatom a pociját.
De miért van, hogy este fáj a hasa?

KépKép
charlott
 
 


Azt sajnos nem tudom.
Volt egy időszak,amikor Csenge nagyon mohón evett és akkor is küszködött
De ő tápit kapott,annyira minimális tejem volt,ezt úgy értem,hogy 1 napi fejéssel jött le 30ml!tejcsi,és a tápi erősebb
Viszont ha adsz neki Infacolt,akkor kell szólni a gyerekorvosnak!
Nekünk is kellett szólni,és megvan szabva,hogy hány napig lehet használni

Kép


Kép
lady23
 
 


charlott:tényleg te,hogy érzed magad?
Gátseb?

Kép


Kép
lady23
 
 


Boldog Babukanapot mindenkinek!

Charlott, neked ez az 1. gyereknapod!
Krisztián Nimródnak boldog 1. szülihetet! :DDDDDDDDDD
Charlott, mikor hallunk majd a szüléstörténetedről? azt sem tudom, hogy hol jött ki a kisfiad... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Charlott: este fáj a pocakja? milyen ételeket eszel napközben, vigyázz nehogy belekerüljön puffasztós. én egykétszer a homlokomra csaptam, mikor a nellinek nyikorgott, aztán kiderült, hogy levest ettem,a miben volt répa... :oops: :oops: :oops: :oops:
ilyenkor jött, az - ó bakker, a répa...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:13-kor.
szonce82
 
 


szonce: gondolt rád mindenki. főleg, hogy egyszer csak elmentél nagyikázni. otthon tudják már a kettősségedet?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Végre hazaértünk!
A héten megyünk a János kórházba fül-orr gégészetre,és megismerjük az új védőnőnket is :D

szonce:jó hogy visszajötettek! :D :D :D

Kusi nagyon eltüntetek! :(

Csajszik tessék írni! :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Jelentem felfedeztem a "spanyol viaszt" a fiam hisztijét tekintve. Azért majrézott estétől hajnalig, mert éhes! :shock: :oops: Estefelé sokkal nagyobb étvágya van, amit napközben elfogyasztott kaja mennyiséget akarja éjjel is megkapni.
Így 20 órától éjfélig etetés zajlik nálunk. Szegény mellbimbóm. :roll:

Lady: köszi kérdésedet, már jól vagyunk a szülést tekintve. Gátseb csak addig fájt, míg a varratot ki nem szedte a dokibácsi. :wink: Ja, és Burik volt a szülész dokim, mert éppen ő volt az ügyeletes. Nagyon örültem neki, mert nekem is nagyob szimpatikusnak tűnt a szülésfelkészítőn. :-)
Remélem egy szimpatikus védőnőt kaptok! :wink:

Gombócka: a szülés sztory íródik, már sikerült 10 mondatot legépelni! :oops: Egyébként röviden: 22-én este 7-kor elfolyt a magzatvíz és hajnali 3-kor érkezett meg Krisz. Sokáig vajúdtam, mert fájásaim nem voltak, ezért gyógyszerekkel indították be, illetve fokozták a fájásokat. :? Komplikáció is történt, mert Krisz nem akart leereszkedni, azaz kijönni. Inkább a bordáimat nyomta. Utólag kiderült a köldökzsinór tekeredett az egész teste köré, ez akadályozta mozgásban. Már ott tartottunk, hogy megcsászároznak. De valahogy hajnalban még is elindult Krisz és megszülte magát. Fura volt érezni, hogy ő is küszködik, harcol azért hogy ki tudjunk jutni. :lol:

Szonce: köszönöm Neked is a gratut! :D Jól viseled a várandóságot?

KépKép
charlott
 
 


haho Csajok de jo nagy pörgés van itt :lol: :lol:
ma itthon volt Apa elmentünk csavarogni ikeáztunk, nagyon ügyik voltak Csajok, ééés végre esznek rendesen koppkopp
még jövök csak bekukkoltam de vár a mosogato :? :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?