Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lora!

Áronnak Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!

Kép

Szilvia
Marcell

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Most nem olvastam vissza, mert most jöttünk meg a sétából.
Kitaláltam, hol lehetne a taliKép, persze csak akkor, ha még nincs rá konkrét hely.
Az Állatkertnél! Ahol a régi vidámpartk bejárata van, ott most ingyenes a parkolás. Van egy jó fa játszótér a nagyobbaknak. Kellemes környék, autó nincs. Sztem tök szupi. Ott sétáltunk.

Na, majd jövök olvasni.
Pusza
Szilvi

Ui: Áronnak boldog névnapot.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Áronnak Boldog Névnapot Kívánunk!

Kép

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok!

Az Állatkert melletti talihely nekem is nagyon tetszik! Kép Legfőkébben, mert oda én is odatalálok!

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Áronnak boldog névnapot kívánunk!
Kép


AnyapocKép
Jobbulást a kis báránynakKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hol van pontosan az a játszótér?
Az állatkert bejáratánál?

Ki tud akkor szerdán ebéd után jönni?

orsiKép
Megkaptad az apukás emilt?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Nem az állatkertnél hanem hátrébb egy kicsit.
Ha kocsival mész, akkor a híd alatt nem fordulsz el rögtön a zoo felé hanem tovább mész és a legközelebbi parkolónál állsz meg.A régi vidámpark bejáratánál.
Érthető voltam? Kép

Nekünk jó a szerda ebéd után,bár gyanítom, h fél3 nál előbb nem érünk oda.

1 kezes vagyok Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Nekünk is jó a tali időpontja-egyenlőre, kopkop-bár nálunk sosem lehet tudniKép
Mit vigyünk?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Egerből, nagyon jó volt! Fényképek rólunk nem készültek, versenyautók pózolnak csak a kockákonKép.
Szerencsére jó volt az idő, így sokat sétáltunk, játszótereztünk, felfedeztük a belvárost és a várat. Szállásunk is szuper volt, 5*-os svédasztalos reggelivel. Apát reggel és este láttuk, napközben dolgozott, így Gergővel kettesben töltöttük napjainkat. El is fáradtam rendesen, hihetetlen sokat mászkáltunk, persze Gergő most babakocsiban is utazott néha. Már nagyon régen nem tette ezt, ezért most szinte élvezte a babakocsizást.

AnyapocKép
Hú, micsoda pöttyök! Ma mondta a nagynéném, hogy az unokája is bárányhimlős lett, vele pedig a Gergő többször játszott a lappangási idő elején, tehát most várakozunk, de szerintem nem kapta el. Eddig is megúsztunk mindenféle járványt, remélem most sem lesz másként.

LoraKép
Áronnak boldog névnapot kívánunk mi is! kíváncsi vagyok, lesz-e valami a rendőrségi ügyből, majd tájékoztass ám bennünket!

Tali: nekünk is jó a szerda, de mi is csak fél3-3 körül tudunk odaérni. Gergő ebéd után alszik, csak utána tudunk menni. A helyszín is nagyon jó, többször voltunk már ott.
Bárányhimlő vész miatt javasoljátok egyébként? Vagy kinti programnál annyira nem számít?

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Móni

Most olvastam én is utána,hogy csak a pöttyök megjelenése előtti 24 órával kezd fertőzni a beteg,szl ha a lappangási idő elején voltak együtt,akkor semmi esély... Kép
Én hiába várok Villőre,egyenlőre nem kapta el...Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Akkor várjunk a talival amíg lecseng a himlőjárvány?

Mi legyen?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Ezt muszáj megmutatnom KépKépKép:
Kép

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Nagggggggggyon komolyKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Nem tudom. Mi legyen?
Valahogy eltűntek az emberek?

Lányok!
Lesz tali vagy nem?

Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szt várjuk meg reggel,hogy milyen idő van.Mert már ma este is elég hűvös volt,holnapra mondanak esőt is,nem?
Na meg mi kb 4 körül érünk oda,lesz ott vki akkor még? Kép


Orsi

Ugye?Kép...És még én is rajta vagyok...Egyszerűen elképesztő,hogy alig fél éves Villő is,aztán már útlevél...KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

A talira ha nem esik az eső, akkor mi fél háromra megyünk.

Anyapoc
Bulcsú túl van már a bárányhimlőn? Hogy viselte?
Marcellnak négy hónaposan mi is készítettünk útlevelet. Elég vicces volt, hogy fényképezéskor megkértek ne lógjak bele a képbe.Kép
Kép
Szisztok
Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Szilvia

KépKép...nekem nem szóltak...KépPersze megpróbáltam nem belelógni,de hát ugyan hogyan? Kép
Tuti az ő útlevele is Kép.
Bulcsú túl van a bárányhimlőn,holnap viszem vissza a dokihoz,megvárom,mit mond.Elvileg nem fertőz...Kép
Egyébként kétszer lázasodott be,semmi egyéb.nem vakarózott,nem hisztizett.Illetve egyszer anyuméknál(mert ott volt most),mert nem szereti a hintőpor szagát KépKép...de azért a kamillásssal hagyta magátKépKép!
Merre voltatok,hogy Marcellnek kellett az útlevél?

Lora

hogy a Te kérdésedre is válaszoljak Kép(jut eszembeKép),azért kell az útlevél,mert ha megyünk nyáron Apával hajózni,akkor oda kell.És a gyerekeknél kell mindkét szülő aláírása a helyszínen,ezt meg csak most tudtuk kivitelezni Kép...

No lépek,mert alvás leszKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Lehet hogy a talit elmossa az eső.Kép

Szilvi

Mi már reggel elmegyünk itthonról felhívnálak hogy mi is lesz ha nem baj. Még nem tudom biztosra mondani mert nem tudom mikor végzünk. Az állapotos hugomnak sofőrködöm majdKép.

Anyapoc

Jó hogy meggyógyult Bulcsú. Apropó útlevél nekünk is kell csináltatni a gyerekeknek. Hol is kell most intézni?? Mennyi idő alatt lett kész??

ááááááá sírás van........

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Tali ügyében akkor holnap délelőtt értekezzünk. Hát, hogy mi is mikor tudunk odaérni nem tudom, Gergő ma fél 1-től negyed 4-ig aludt. Már napok óta ilyen maratonit alszikKép.

Sziasztok, Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Andi

HúgodKép...Mikor lesz uncsitesó?Kép
Az okmányirodán kell intézni,gondolom Herenden is van.Itt olyan 4 nap alatt lett kész.Hétfőn mentünk be,ha jól emlékszem és pénteken már kopogtatott vele a postásKép.Szóval gyors...Kép

Móni

Örülj a maratoni alvásnak Kép.Tegnap BUlcsú is majdnem 4(!!!!) órát aludt.Végül felébresztettem,nem bírtam tovább Kép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Marcellt sikerült villámgyorsan elaltatni. Beraktam a kiságyba és aludt is! Persze délután csak egy órát volt hajlandó aludni!
Remélem holnap nem esik az eső, már annyira vártuk ezt a talit!

Anyapoc
Olaszországban voltunk egy családi síelésen, oda kellett az útlevél. Nagyon féltünk a hosszú úttól, de nagyon szeret kocsikázni, úgyhogy nem volt gond. Kb. 500 km volt az út, egyszer kellett csak megállnunk etetni és tisztába tenni. Apósom nagyon rendes volt, csak miattunk egy kisbusszal jött, hogy minden cucc beférjen (járóka, kiságy, kád+állvány). Nagyon közel volt a szállásunk a sípályához, így két szoptatás között én is tudtam síelni.
Útközben csináltam róla egy képet, olyan édesen aludt:
Kép

Sziasztok
Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap reggel majd meglátjuk mi lesz.
Lehet, hogy mi is csak később érünk 4 körül, ugyanis épp rendezem Márk napirendjét.Kép

Anyapoc
Láttad a Vészhelyzetet? Ma ilyen nap van? Alig tudtam a könnyeimet visszatartani.Kép

Andi
Herenden is az okm.irodában kell csináltatni. Most kérdeztem párt.
Persze csörögj nyugodtan.Kép

Móni
Lionessék is jönnek?
Tök jó lenne!
Én szeretnék maratoni alvást éjszakára, mert Márki baba valamiért másfél-két óránként riaszt.Kép Már nagyon fárasztó.

Szilvia
Nagyon komoly Marcell útlevele.Kép Merre jártatok, hogy ilyen picin kellett az útlevél?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvia
látom a választKép

Édesen alszik!
Nálatok gond szokott lenni az esti lefektetéssel?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!
Itt nálunk Zircen elég ígéretes az idő! (eddig)

Kiamama2004
Az esti lefekvéssel nem igazán van gond, csak akkor ha Marcell túl sokat alszik délután. Este 9-kor szoktuk lefektetni, egyszer-kétszer be szoktunk hozzá menni, ha a cumit elkeveri a kiságyban azt adjuk vissza neki. Már a kórházban kapott a csecsemősöktől cumit, nagyon odavan érte.
Néha viszont, mint tegnap letesszük és már alszik is.

Sziasztok
Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Kismama2004
Nem szoktam sorozatokat nézni, de a Vészhelyzetet soha nem hagyom ki. Néha én is a könnyeimmel küszködöm.

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


ESÕT MONDANAK!!!!!

Mi is ugy tudunk menni,hogy ovi után,kb 4-re érünk be.Mi lenne ha abban maradnánk,hogy ha jó idő lesz akkor a játszótér,ha pedig rossz akkor Pláza.Innánk egy cappuccinot.

T.

Kép

Kép
aba
 
 


Akkor a többségnek a 4 óra jó...(igaz, Joci akkortól szokott aludni, de mi alkalmazkodunk hozzátokKép
Ahogy nézem, szerintem is Pláza lesz belőle.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Szilvia

Ügyes Marcell,hogy így kibírta az utatKép.Bár amíg kicsik...KépAztán ha már szórakoztatni kell.Bulcsú 2 éves volt,amikor mentünk fel Apjához Pestre,majdnem végig a Micimackót kellett énekelnem,hogy ne nyafizzon Kép.Szerencsére,már leköti sokmindenKép.

Szilvi

Néztem,elég durva volt.A pocakbaba és a kisfiú is...Meg a múltkori részben az anyuka...Kép
Egy dolgot nem értettem.Ha leválik a méhlepény,nem csak a magzat,az anya is életveszélybe kerül,elvérezhet.Ilyen indokkal simán megcsászározhatták volna a csajt szt...Na mindegy,ez film...Kép

Időjárás:itt elég pocsék a helyzet,de hogy du-ra mi lesz,nem tudniKép.
Én a pPlázát nem vállalom be két gyerkőccel?Villő még csak-csak,de Bulcsút nem tudnám lekötniKép.Vagy nem tudnám egy helyen tartani,ahhoz túlzottan szeret ott lenni Kép!
Akkor passzolunk rossz időreKép!

Pusz,Anyapoc

Ui:többiek???

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Akkor mindkét kezem x-ben, hogy jó idő legyenKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsikám Kép

Te drága!KépKösziKép!
Pedig úúúúúúúgy megnézném a pocidat!Képlegyen mit irigyelni...A többit egyenlőre nem :KépKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Szorítok, hogy jó idő legyen, mert mi sem megyünk PlazazniKép

Én nem csak Orsikára vagyok kíváncsi(bár Rád különösen, talán merítek belőled ihletetKép), hanem mindenkire, mert nem sok embert ismerek személyesen.Kép

pusz
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Sajna nálunk már esik az eső!
A Plázát én sem vállalom be Marcellel. Négy után ő szokott aludni, ami a szabad levegőn nem probléma, de a nagy nyüzsiben nem tudna pihenni.

Pedig már egy hete készültünk a talira.
Nagyon szerettünk volna veletek találkozni.

Esetleg ha megcéloznánk a jövő hetet, hátha jobb idő lesz?

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Sajna nálunk már esik az eső!
A Plázát én sem vállalom be Marcellel. Négy után ő szokott aludni, ami a szabad levegőn nem probléma, de a nagy nyüzsiben nem tudna pihenni.

Pedig már egy hete készültünk a talira.
Nagyon szerettünk volna veletek találkozni.

Esetleg ha megcéloznánk a jövő hetet, hátha jobb idő lesz?

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Bocs a két üzenetért! Nem tudom mit sikerült elnyomkodnom!

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Itt is esik,meg most viharos szelet mondtak délutánra.Viszont hétvégétől jobb az idő,szt akkor célozzuk meg kintre a jövő hetet Kép!

A többikenek jó Plázázást Kép!Majd gondoljatok ránkKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát, plázázást én sem vállalom be a Gergővel, ott kb. 20 másodpercig nincs egy helyen, rohangál egyik boltból ki, másikba be, ráadásul rámol is egyből. Tehát, ha nem muszály, nem is megyünk oda vele.
Nagyon sajnálom. Szerintem is mindenképpen tervezzük jövő hétre, addigra már biztos (legalábbis nagyon remélem), hogy jó idő lesz!
Én is nagyon-nagyon kíváncsi vagyok már mindenkire!!!

AnyapocKép, SzilviaKép
Nagyon jók a képek, Gergőnek is van már útlevele, tavaly csináltattuk, mikor Horvátországba mentünk. Később felrakom én is. Nagyon vagány a képen.

Sziasztok:
Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Akkor a végszó a jövőhét.
A Pláza csak egy mentőötlet volt,nekem se az a vágyam,bár végig sem gondoltam,hogy mindenkinek fia van,merthát ugye Csengével lehet cukraszdázni......... Egyébként most indultak haza a Mamiék és elrabolták Csengét,ugyhogy mi nélküle megyünk a jövő héten.
Nekünk csütörtökig jó,bármelyik nap.

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Timi

Az én fiammal is lehet cukrászdázni,csak nem sokáigKépKép!
Van ott egyáltalán cukrászda... ?Kép
Hűűű,egygyerekes leszel jövő hétig,az tutiKép!

anyapoc
 
 


AnyapocKép

Na látod,azért gondoltam mentőötletnek a Plázát.Egy órácskát talán minden kissrác el lett volna.
A Kenveloval szemben van cuki.Nem nagy,de ott van.
Mindenki ment volna egy menetet az elektromos kisautóval és meg lett volna a délutáni program.
Ne de mostmár mindegy.

lépek,megyünk sétálni.
T.

Kép

Kép
aba
 
 


Timi

Ja,tényleg,nem is emlékeztem rá,hogy ott van cuki Kép.na,asszem az sem ment volna csak úgy,hogy mindenki megy egy menetet a kisautóval KépKép...legalább is a fiamat ismerve... Kép.Na de majd legközelebb,akkor bátrabbak leszünk,oksi?
Vagyis remélem,hogy legközelebb nem kell ilyet csinálni,mert szép idő lesz és a szabadban tudunk talizniKép!
Jó sétát nektek,mi maradunk a fenekünkön,úgy néz ki...
vagyhogy nem vágyok a hidegre...brrr.... KépKép

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


TimiKép

Hát igen, sajnos amíg ekkora MÁrk és még igényli a napi 3x alvást, addig nem okés a Plaza, mert ott nem alszik és estére nem lehet vele bírni.
De gyerek nélkül szívesen megyek Veled cukiba, akár a Plazaba isKép.
De ne aggódj! Előbb-utóbb összejön ám a tali!

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


MamikKép
Én is nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a taliKép
Viszont íme a bizonyíték, hogy Joci igenis "plázaképes"KépKép(a kép abban a bizonyos cukiban készült..)
Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Már kedd óta ismét No-ban vagyunk, de eddig még nem nagyon jutottam levegőhöz. Mostam és vasaltam, mint a kisangyal, meg kipihentem az elmúlt hét fáradalmait. Elkezdtem visszaolvasni benneteket, de még nem értem a végére, úgyhogy bocsi, hogy nem reagálok a történésekre. Kép

Az otthonlétünk nem úgy sikeredett, ahogy akartuk, és sajna nem mi alakítottuk a programjainkat Kép. Eleget kellett tenni egy csomó kötelezettségnek (rokonlátogatáshegyek, vizsga, oltások, hivatalos ügyek), így szinte semmire nem maradt időnk. A jó időt azért kicsit kihasználtuk, a gyerekek sokat voltak a szabadban. Enikő felfedezte a homokozás szépségeit, jót kajált az anyagból... KépKép Az utolsó napokban az arcán elkezdett hirtelen nagyobbodni és pirosabbá válni a foltocska, így ráhúztunk két napot, hétfőn mentünk Bp-re a dokibácsinkhoz. Így a visszaút is nappalra csúszott, ami szerencsésen alakult, lurkóink jól bírták a gyűrődést, egy mukk nélkül végigülték a 800 kilométert (igaz 2-3-szor meg is álltunk futkározni kicsit).

Szóval van mit kipihenni... Kép
Az időjárás meg teljesen kiakasztó. Azt reméltük, hogy mire visszajövünk, itt is kitavaszodik. Szépen becsomagoltuk a téli cuccainkat, otthon mentek a szekrény mélyére, hogy ott türelmesen várjanak a jövő télre. Aztán tegnap ez történt:
Kép
Majdnem sírva fakadtam KépKép Kép...
És reggeltől éjszakáig szép nagy pelyhekben hullt a hó. És mindehhez olyan hideg társul, hogy olvadásnak nyoma sincs Kép. Pedig nem is a hegyekben vagyunk.
Na nem siránkozok tovább, ennél már csak jobb jöhet. Kép Kép

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Kriszta!

Sajnálattal olvasom, hogy nem úgy alakultak itthon a progik, ahogy Ti szerettétek volna.
Valahol azért ez érthető,gondolom a rokonság is kíváncsi volt a család minden "apró-cseprő" történésére. De azért remélem nem volt olyan borzalmas.Kép
Hát, nem semmi az időjárás felétek.
Sándor, József, Benedek nálatok nem járt?Kép
Azt hiszem én is sírva fakadnék ha ilyen idő lenne itthon. Bár még nálunk sem az igazi. Sokszor fúj a szél, esik, és elég goromba az idő.
A tali is ezmiatt hiúsult meg.Kép
Reménykedtem, hogy esetleg jelentkezel és részt tudtok venni a taliban. Akkor erre most több okból is úgy néz ki várni kell.Kép

A picik nagyon ügyin viselték a hosszú utat. Büszke lehetsz rájuk.
Hogy élték meg, hogy újra el kell hagyni az országot?
Mit mondott Enikő foltocskájára a doki?


Kirri
Joci igen komoly a képen!
Csak nem megfenyegetted? Ha nem viselkedk jól, nincs somlóiKép!Így könnyű!Kép

No! Ne búslakodjunk az elmaradt tali miatt. Készüljünk inkább az következőre!

Sziasztok!
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Örülök, hogy szerencsésen megjártátok a nagy utat! A hónak én sem örülnék ilyenkor, de azért csak nem tart örökké, ne búslakodj!

Mindenki!!!
Én nem véletlenül nem jelentkeztem mostanában túl gyakran. Minden szabad időmet alvással töltöm. Az "ok" 9mm a hasamban és már láttam a szivét is dobogni. Igy 30-on túl becsatlakozom hozzátok, kétgyermekes anyukák!Kép

puszi mindenkinek
hajrá tavasz!
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Kirri
Joci nagyon édes a képen! Mindíg ilyen jól viselkedik?

Kriszta
Kitartás, már nem lehet messze a tavasz!!!
Nagyon édes lehetett Enikő a homokozóban. Te már igazán tapasztalt anya vagy, én biztosan pánikba fogok esni, ha Marcell homokot, esetleg majd kavicsot akar enni!

Ruperta
Szívből gratulálok a picihez!! Estére ez egy igazán jó hír mindenkinek aki benéz ide!
Kép

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


PetraKép

Hatalmas gratula,vigyázz magatokra nagyon és pihizz sokat(mázlista,akinek csak az álomkór jutKép)!!!!KépKépKép
Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Először is, nagyon-nagyon szépen köszönöm a cipővédőt, nagyon jó. Igaz, gyerkőc lábán még nem próbáltuk, mivel nem volt az idő motorozáshoz alkalmas, vagy ha az idő jó lett volna, neki nem volt kedve hozzá. Sajnálom, hogy nem találkoztunk, majd legközelebb biztosan.
Gratula a gyerkőcöknek, hogy ilyen jól bírták az utat! Enikő foltocskájával mi a helyzet, azt már nem írtad, mit mondott a doki.
Kár, hogy nem úgy sikerült a szabadságotok, mint terveztétek.

PetraKép
Hű, most nagyon irigy vagyok ám! Mi már lassan egy éve várunk a kistesó gólyájára, de valahol nagyon eltévedt. Remélem, hamarosan idetalálKép.
Gratulálok, jó pocaknövesztést kívánok. Hányadik héten jársz most?

OrsiKép
Gergőről ilyen képet nem tudnánk csinálni, nincs az a süti, ami ilyen szép ülésre késztetné. Joci nagyon édes! Vagány a szerelése.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ABC Design babakocsival kapcsolatban?
Sajnos le kell cserélnünk a mostani Graco-t és nem szeretnénk mégegyszer beleválasztani.

Szilvia

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


PetraKép

Nagyon vigyázz magatokra!Nagyon örülök nektek!
Hogy állsz a terhesség elji hányingerrel?
Pihenj sokat!

Kép


SzilviaKép

Mi volt a baj a Gracoval?
Nekem is az van /Graco Tour Quattro de luxe/ azt hiszem ez a pontos neve.Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy ikres ismerősömnek ABC volt.Szerette.

T

Kép

Kép
aba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: