Új privát üzeneted érkezett!

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:12-kor.
szonce82
 
 


jujj, én is szegény nellire a plüssgatya alá macskanadrágot adtam, néha én is szeretnék olyat hordani. biztos marha meleg lehet! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mi húsvétra kaptunk rózsaszín bilikét, aminek ki lehet kapni a belsejét. ha jól emlékszem, akkor anyukám olyat a kínaiban talált...

itt van, a csajszi éppen csücsül rajta... :D :D :D :D :D :D :D :D

http://picasaweb.google.com/palmai.vero ... 3755473490

nagyjából a képen pont olyan pofit vág, mintha éppen "nyomna"... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: de neeem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a tornából!
Azt hittem,hogy sosem érünk oda! :shock:
Egy pillanatra elengedtem a babakocsit,azt meg elfújta a szél :shock: :shock:

babusok:csajok hogy vannak?lázuk van?

gombócka:merre is voltatok? :oops:

szonce:hogy vagy?

Kusi?

Kép


Kép
lady23
 
 

 
 

sziasztok csajok!
lady: ááá, csak hazaugrottam egy hétre a szüleimhez Kaposvárra, vitt meg hozott a férjem. furcsa volt, de legalább egy kicsit elvolt a nellike a mamával meg a dédijével.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Mi is már itthon vagyunk,csak pénteken kell menni tornázni
Megint megvan nagyobbodva az orrmandulája,megvizsgálták,krónikus orrmandula gyulladása van,el kell menni a János kórházba fül-orr-gégészetre,és azt mondták,hogy ki kéne vetetni neki az orrmanduláját :( :( :( :( :( :( :(

Jövőhét szerdán csinálnak neki alvásmegvonásos vizsgálatot is

Ti hogy vagytok?

babusok:csajok jobban vannak?

szonce te hogy vagy?Ádám?

gombócka:akkor te is tudtál pihenni egy pici?

Kusi?ti hogy vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kmost én látom így vagy lerobbantak a gyerekek mindenhol? szegényke! nálunk csak én robbantam le, de csak lelkileg. gallyra vág ez a mocsok idő! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kellene egy kis D vitamin a napocskán keresztül...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


nekem miért nem mutatja a vonalzót?


ez az idő engem is kikészít :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


lady: elvileg ha a linket bemásolod akkor meg kellene jelennie... jujj, ezzel én is szenvedtem, mikor megcsináltam... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


lady: szerintem te avonalzódnak a webcím elérhetőségét másoltad be, de csk tippelek, mert azt hiszem az néz ki így. mikor megcsinálod a vnalzód, akkor kattints rá arra, hogy html.. blablabla...

így néz ki...

< Forum signatures: HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code>

és akkor ami emgjelenik, azt kell bemásolnoda profilnál az aláíráshoz...

azt hiszem így kell, de javítsatok ki, ha hüleséget írtam...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:12-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!

szonce:GRATULA!!! :D :D :D
Te is vigyázz magatokra :wink:

Mintha kezdene enyhülni ma az idő :)

babusok:csajszik jobban vannak már?

Csenge még mindig csucsul asszem :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Senki sehol csajok?

Kép


Kép
lady23
 
 


szijjasztok!
lady: CSenge 11 hónapos és 30 napos????? buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
csücsül a csajszika? aranyos a vonalzód, jól összeraktad a képet, meg amit a vonalzó csinált... fekvő, támaszkodó abbusok.
Szonce: baba van!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jájj de jóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Bizony,holnap 1 éves a hercegnőm!
Annyira hihetetlen :oops: :oops:
Ha felültetjük ül,de magától nem tud felülni :cry:

Kép


Kép
lady23
 
 


lady: sok türelem kell hozzá és kitartás. meglátod, egyszer csak azon kapod magad, hogy bátran felcsüccsen, és még vigyorog is rajta...

nem volt nehéz eljutni msot atorna helyszínére ilyen ramaty időben? :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Haho Csajok, Apa itthon, holnap jövök :wink:
koppkopp vagyunk, most köhögés van :?
puszik
hátha érdekel vkit, rendeltem fényképes kulcstartot 150/db, nagyon szupi, mezei kulcstarto, de nekem tetszik, ha vkit érdekel szoljatok

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csengének Nagyon Boldog 1. Szülinapot!!!
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

babusok:Köszi szépen! :D :D

vettünk neki tortát,belül csokis,kívül Hello Kittys mintáju :D :D

Nem tudok ma sűrűn felnézni,mert apa itthon van

puszi mindenkinek :wink:

Kép


Kép
lady23
 
 


Jujj Csengének Nagyon sok Boldog 1. Szülinapot Kívánunk!

babusok: jujj, milyen az a fényképes kulcstartó?? akarom én is látni ha nem gond...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: megnézed az enyémet? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

7kor indulunk tornázni,bár nem sok kedvem van :roll:
Szar úgy menni,hogy tudod semmit sem javul tőle,csak síros rohamot kap


:oops: :oops:

picikék meddig szoktak aludni?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: :cry: :cry: :cry: :cry: fel a fejjel :wink: sajnos ezek nem azonnal látványos javulások, de hidd el lassan de biztosan meglesz az eredménye :wink: csak hinned kell benne!!! :wink:
szegénykém sokat szokott közben sírni? :cry: :cry: :cry:
mi 6-6.30 körül kelünk, ma picit 6 elött sikerült, de cserébe éjjel nem keltek :wink: vééégre koppkopp maradhatna így :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


most értünk haza,el is aludt rögtön :)
Az első 20percben keservesen sír :cry:


DE!!!!ma segítséggel ugyan,de mászott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
lady23
 
 


jupijééééééééééééééééééééééééé :lol: :lol: :lol: :lol:
fog ez menni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

ebben a szuper időben Beni megfázott, már egy hete szörcsög :( :( :(

Csenge babának nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
(bocsi a késésért :oops: )

Szonce: gratulálok a kistesóhoz!!!!!! :D :D :D hány hetes babuci?

Babusok: remélem már gyógyultok!!! :D :D :D

jah és mindenkinek gratulálok a fogacskákhoz :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lady: kitartás :( kedden mi is megyünk dokihoz, szerintem gyógytornára kell majd járnunk :?
2 hete nem hajlandó forogni Beni, ha pocin van akkor ökölbe szorítja a kezét és a bal kezét nem tudom kinyújtani neki :( :( :( :( :( :( :(
nem tudom mi lehet, de a héten nagyon sokat tornáztunk és tegnap elkezdett kúszni :D :D :D :D :D

szép hétvégét!

KépKép
kusi
 
 


Kedves Lányok!

charlott férje vagyok. Örömmel értesítelek titeket hogy megszületett Krisztián Nimród 3:15-kor 3,35 kg, 51 cm-el.
Baba és Mama jó egeészségnek örvend.
Csütörtök magasságában érkeznek haza. :lol:

KépKép
charlott
 
 


Charlott Sok Szeretettel Gratulálunk!!!
Kívánok minden szépet és jót Nektek
:wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Remélem Mindenkinek jol telt hétvége :wink:
Charlott baboja is kibujt ebben a szép idöben :lol: :lol: remélem majd még hallunk Roluk :wink:
Kusi: hogy van Beni? remélem hamar elmulik a szörcsögés :wink: lehet csak lust picit aztán megint belejön, de bizti jobb ha megnézik h mizujs :wink:
Lady: hogy vagytok? Csenge remélem már teljesen jol van :wink:
Szonce???
Gombocka???
mi koppkopp jol vagyunk, aposék jöttek meg mentünk nagyikhoz, dédikhez ebben a szép idöben, Csajok is jol elfártadtak, ma 7ig aludtak és csak hajnalban 1x keltek :lol: :lol: :lol: végre nem zuhogott és nem voltak betegek Csajok :lol: :lol: ééés még ettek is jobban végre gyümit meg föttkaját is :lol: :lol: remélem visszajön az evökéjük mert 1 hétig alig ettek :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

huhúúúúú, én is láttam már a Charlott képeit az iwiw-en, de nem tudtam a pontos napot, hogy mikor szült. furcsa, azt hiszem pénteken még egészben láttam...
nem voltunk itt a hétvégén, esztergomban pihentünk, és feltöltődtünk végre a friss levegővel. csak vasárnap jöttünk meg.
babusok: örülök, hogy ettek végre a csajok, szegénykék... :cry:
kusi: benivel mi újság mostanság, szeretném már látni élőben ... :wink:
szonce: és TI hogy vagytok 2in1??????
Csenge baba köhécselése hogy van?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza :)

Csenge tök jól van végre!
Kivéve a megnagyobbodott orrmandula,de azt majd megnézik a János kórházban
Holnap megyünk az alvásmegvonásos EEGre

Charlott:Sok boldogságot a tündérbabához! :D :D :D :D
Nagyon édi láttam képeket róla az iwiwen :D :D

Babusok:akkor a csajok is végre jól vannak :D

gombócka:Nellinek tetszett Esztergom?

Kusi:mit mondott a doki?
Kell járni tornázni?
Szonce:hogy vagytok?hgy érzed magad?

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajok már megint ez az idö :? gondoltam lemegyünk, süt a napocska aztán következö pillanatban már esik :evil: :evil: lehetne kellemes tavasz végre 20pár fok enyhe szellövel... :lol: :lol:
Gombocka: szupi, h Ti is jol éreztétek magatokat :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


No igen, végre jó idő lett volna, erre tessék. ja és akkor gyereknapra meg nagyon ramaty időt mondanak! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

babusok: mi reggel mentünk le a piacra, akkor még sütött a napocska. most már hülén néznék ki napszemüveggel! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Szupi, hogy jól van végre Csenge! és milyen az az alvásmegvonásos eeg? azt miért is csinálják? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Azért,mert nekem volt egy epilepsziás rohamom amikor a Csenge 2 hónapos volt,így ő is lehet,hogy epilepsziás :cry:
Holnap reggel 5kor felkeltem!!!! és ébren tartom 8.30ig(persze úgy,hogy a buszon nem alszik el!!)és ott felrakják a buksira a tappancsokat és csucsu ezerrel,az a lényeg,hogy mind a 4 alvásfázison végigmenjen :shock: :shock: :shock:

Mi amikor kijöttünk a Budaiból 100 méterre voltunk a megállótól SÜT A NAP,erre 10 másodperc alatt olyan zápor jött,hogy csöpögött a hajamból a víz

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: mi ez az alvásmegvonásosEEG? nem szabad aludnia a vizsgálaton vagy elötte?
szupi h jol van végre Csenge :wink: :lol:
mikor mentek a Jánosba?
én is meglestem Charlott képeit, nagyon cuki hajasbaba :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj ne mááááá, gyereknapon kint kell lenni a szabadban...joidöt akarok!!!
Lady: értem, hu akkor drukk, h ne legyen semmi :wink: háát nehéz lesz ébrentartani a zötyögö buszon :? mi tuti bealudnánk :lol: majd drukkolunk :wink:
Csajok a házikoban olvasnak és rötyögnek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: nelli alszik az ágyikójában, és eltételezéseim szerint hortyog, szuszog... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
én is kinn akarok lenni a szabadban gyereknapon!!

lady: én is ettől félnék, hogy bealszik a gyerkőc a buszon... ;)

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: még 2x alszik Nelli?
délután séta???
ha esik feljöhettek esetleg :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: délelőtt kicsit kidőlt a kiscsaj, aztán most délben kicsit le akartam vinni hintázni amíg nem esik, de gyorsan fel is jöttünk mert jöttek a felhők. erre most meg megint süt a nap, és Nelli megint bedőlt az ágyba... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


tényleg csajok,ti még adtok tápit a tökmagoknak?

mert manó már reggel és este 330ml kakaót/tejet iszik meg :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Gombocka: meglássuk milyen lesz az idö, mi még kajcsizunk mindjárt :wink:
Lady: aztaa mennyiség :shock: :lol: mi még tápit iszunk, reggel-este 260-260 körül

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csengust már annyira nem táplálja,ha tápit ivott reggel 5kor már nyafizott,és már húzta a száját amikor azt adtuk neki :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sehol senki?

Szonce:nagyon eltüntél!
Remélem jól vagytok!
Jó az új vonalzód!(úgy irigykedek :oops: :oops: :oops: )

Kusi:ti hogy vagytok?
Mi volt a dokinál?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: lent voltunk sétálni :wink: Gombockáékkal :lol: Szonce Ádámmal nagyizik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

megint beijesztettem magam, és már reggel lementünk sétálni, hátha később esik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Lady: mi is még tápszert adunk a kis csajszinak, reggel meg este. korábban mikor nem ízlett neki, csempésztem bele neki kakaót. te rendes tehéntejes kakaót adsz neki?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Túlvagyunkaz EEGén :)
Pénteken meglesz az eredmény :)

Igen rendes tehéntejet adok neki,de mi tudjuk,hogy nem allergiás rá,meg amikor kapta a tápit,már enni sem akarta,és nem is táplálta,pedig 3-ast kapta tápiból

Kép


Kép
lady23
 
 


végülis ha nem allergiás rá, akkor meg igya csak. a Nelli sem allergiás rá, mert süteményben már ette, de ő eszi a tápszert nagyon, és addig nem akarom azt lecserélni a tehéntejcsire.

értesíts minket mindenképpen, hogy mi volt eeg-n!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Pénteken megtudjuk az eredményt,remélem minden ok :D
Bár őszinte leszek,az MR jobban érdekel :oops: :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajok lehet,hogy csatlakozik még egy Békási anyuci :D :D
Tök jó fej,és helyes tökije van :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


hahó Csajok, mi is voltunk lent délelütt, pici zuhé volt de nagyon hamar abbamaradt :lol: etettük a csipcsip madárkákat fagyistölcsérrel :lol: persze mire feljöttünk már nagyon fáradtak meg álmosak voltak igy alig ettek :? remélem ha felkelnek végre esznek már normálisan :lol:
Gombocka: megint hajnalban már lent voltatok? :lol: :lol: :lol:
Lady: juj kivi vagyok mit mondanak, és az MR mikor is lesz? jo késön kaptatok idöpontot ha jol emlékszem :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: naa mesélj, ki??? szeretettel várjuk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?