Új privát üzeneted érkezett!

Tündi: Nagyon boldog névnapot neked!

Kép
jaimee1
 
 


Erika,köszönöm szépen!!! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, boldog névnapot kívánunk neked!
Kép

Kép
pimelinda
 
 

 
 

Tündi:
Nem sikerült valami vidám képet feltöltenem, így csak "natúrban" kívánok Boldog névnapot!

Nem lett túl sok kép a gyereknapon, mert lemerültek az elemek. :cry: De azért teszek egy Tücsök Peti nézőset:
Kép

Ma pedig töltöttem le Thomasos részeket, egymás után 3at meg is kellett nézni. még a fürdés is sírva történt, ilyen arcot vág, amikor nincs sihuhuhu:
Kép

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi, a tátott szájjal figyelős nagyon jó :lol:

Kép
pimelinda
 
 


Orsi,köszi szépen! :) Szupik a képek :) Nagyon kis cuki ahogy pityereg!zabálnivaló :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! :)

Boldog Névnapot!

Kép
szilbee
 
 


Szilbee,köszike! :) Mindjárt itt a nyári szünet :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Már alig várom!! 8) Bár igaz hogy 14-től meg festem ki a lakást. Most hogy kiélte Dávid a falfirkálós korszakát, muszáj eltüntetni az "alkotásokat". Szóval akkor meg lehet azért leszek ritkásabban, de majd igyexem becsekkolni. ;)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Judit,Orsi!
Nagyon jók a képek a gyerkőcökről! :D

Nagyon el van mindenki veszve! Ki mi jót csinál ebben a gyönyörű hideg,és esős nyári napon!
Nem tudom ti,hogy vagytok vele de én már nagyon utálom ezt az időjárást! :evil: Tegnap voltam a munkahelyen,a Tisza is annyira fent van,nem tudom mi lesz! :cry:

Na megyek! Puszi mindenkinek

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Szilbee,mi is úgy vagyunk a festéssel,hogy motmár addig nem festetünk amíg Zsombi is ki nem éli alkotói vágyait :D Luca talán már túl van rajta :P Milyen színűek lesznek a falak? :wink:

Hajni,én egész délelőtt ügyeket intéztem,délután vendégeink voltak,aztán kicsit pihiztem...jöttek az esti teendők és most meg itt vagyok :wink: Franci meggyógyult már?
Reméljük a Tisza nem önt ki :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket! :lol:

Én is ügyintézni+ boltozni voltam délelőtt, itt van anyukám, így végre egyedül mehettem egy kicsit. (bár ez Atinak nem nagyon tetszett, de néha muszály). Délután pedig Túrkevén voltunk hímzőkiállítást néztünk. Oda vittem Atit is, ő is megszaktekintette a kiállított terítőket, képeket. :lol:

Nálunk a Berettyónak is jó magas a vízállása, és a város mélyebben fekvő részein a kertekben áll a víz.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


sziasztok!

Orsi,néha azért jól jön egy kicsit egyedül vásárolgatni,legalábbis én elég sokszor szoktam egyedül kiruccani a boltig,szerencsére a mama szivesen vigyázz addig a gyerkőkre,amugy is hamar megjárom :wink:
A himző kiállítás biztosan nagyon szép volt!!! :D

Erika,mélységesen fel vok háborodva azon amit írtál arról a bizonoys dokiról a blogban!!!Az hogy vki orvos léttére ilyet mondjon az már sztem túl megy minden határon..tegnap este már nem akartam rá kommentelni,mert azt hiszem,hogy nagyon ,de nagyon csúnya dolgokat írtam volna...Undorító ahogy az a nő viselkedett..és egyszerűen érthetetlen,hogy hogy lehet ő gyerekorvos!!!!Bocsánat a puffogásért,de hihetetlenül kiakadtam rajta!!!!!
Hogy alkulnak az otthon töltött napok?Réka kezdi megszokni hogy már nem egyedül van?
Nálunk is volt olyan,hogy Lucára minden akkor jött rá,mikor szoptattam...de aztán rájöttem mikor mit kér,és kikészítettem mindent elé,persze utána jöttek más dolgok,de hamar elmúlt! :D Amit nálunk nem tudott Luca elviselni az a fejés volt,úgyhogy az abba is maradt,mert abban nem tudtunk egyességre jutni :?

Hajni,mikor mész magánba uh-ra?

Nóri,nagyon eltüntél!!Krisztiről+Móniról már nem is beszélve!

Ja,igen, Móni Lucája és én Lucám egy csopiba fognak járni az oviba! :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Millának tegnap volt az alvós napja (nála váltakozva vannak sokat alvós és nem alvós napok) Apa meg itthon volt szabin, így aztán a délelőttöt mi is átaludtuk (ránk fért) délután meg bementünk a városba ügyeket intézni. Millát megint a hordozókendőben vittem, aludt is benne végig. Babakocsiban max. fél órát szokott aludni, aztán felébred és nyafizni kezd.
Nekem is tele van már a .... tudatom ezzel az időjárással :evil:

Tegnap kiderült, hogyan lesz az ovi a nyáron. Csak júliusban lesz zárva, de már szóltak, hogy aki meg tudja oldani, az júni. 15-től ne vigye, mert onnantól már összevont csoportok lesznek.

Orsi! Biggyesztős kép nagyon édes :) Marci is mestere volt ennek a száj-biggyesztésnek, mi is megörökítettük :D De már Millácskánál is látthatunk ilyet :)

Tündi! Erika blogját én is olvastam... Összeszorult a szívem. Nem találok szavakat az ilyenre :( :(

Na megyek is, mert már halomba áll a vasalnivaló (sose fogy el) és még sok mindent kéne csinálnom...
judit_79
 
 


Sziasztok!

Tündi! Franci már meggyógyult,a héten már ment oviba! :) Magán UH-ra majd a kórházi után megyek 16-án.Remélem nem lesz szégyenlős a bébi,és mutat valamit! :D Nem tudom de most olyan erősen érzem,hogy kisfiú lesz!!

Erika! Olvastam én is a sztorit a doktornővel,és szintén fel voltam,vagyok háborodva. :x Aztán ahogy tovább olvastalak,potyogtak a könnyeim annyira át tudtam érezni ,amit te is érezhettél! :cry: Mondtam már,hogy szeretem olvasni az írásaidat? :) Néha megnevettetsz,néha pedig megríkatsz,de tényleg!

Judit! Nálunk is úgy lesz az ovi mint nálatok! Nekem is jelezték már,hogyha meg tudom oldani az összevont csopiba ne vigyem! Hát most meg tudom oldani szerencsére! :)

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Tündi! Boldog névnapot kivánok Neked!
Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Hajni!Jó hogy újra irsz. Gratulálok a pocaklakóhoz. Gondolom Franci várja már nagyon.
Faragóhoz jársz még Te is?


A dokinös story-t nem ismerem de sejtem hogy ki lehet sajnos nekem is volt hozzá szerencsém anno Atival. Remélem többet nem látom.

Mi szerencsére jól vagyunk/kopp-kopp/.Igaz Antáéknál sok a baris gyerek.Hát most majd kiderül, hogy elég volt-e neki az az 1 oltás.

Atikám minimálisat beszél, de az ESÖ- t már mondja :evil:

Kép
Kép
mongi
 
 


Az elöbb lemaradt :oops:
Orsi! Üdv közöttünk, igaz én már csak néha néha kukkantok be.
Pici Atid nagyon édes kisfiú.

Hát a bábelöadás szerintem gyerekfüggö, de 1 próbát mindenképpen megér. Antónia 2 évesen már simán megült ilyen helyeken . Na de Atika hát ő nálunk igazi örökmozgó. Majd ird meg hogy milyen volt.

Kép
Kép
mongi
 
 


Judit,akkor ma ezek szerint nem alvós napja van Millának :wink: Vasalással végeztél? :D Marci egész nyáron otthon lesz vagy csak az összevont csopik alatt?

Hajni,akkor már csak a jöv hét van az oviból Francinak!Majd lehet meglátogatunk benneteket ha már nem ovizik,és nem zavarunk :wink:

Letti,köszike neked is a köszöntést! :) Azért még jó,hogy néha bekukkantasz! :wink: Ha tudod Erikának olvasni a blogját oda leírta sztorit,de ha tudod kiről van szó,akkor gondolom el tudod képzelni mi lehetett...
Hátha megvédi Antát ez az 1 oltás is,ha meg nem akkor jobb most átesnie rajta,mint ha nagyobb lesz!Nem is csodálom,hogy Ati már ennyire ismeri az ESŐ szót :? :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mongi! Köszi szépen! :D Igen még Faragóhoz járok,őt már ismerem,ő meg engem szóval nem újítok!
Rakhatnál képet a gyerkőcökről!Atti is már olyan nagy fiú,hogy szalad az idő! :) Megy bölcsibe?? Anta is már kész hölgy lehet!

Tündi! Igen már csak egy hét! Gyertek bátran szívesen látunk benneteket! :D

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Sajnos pont lemaradtunk a bábelőadásról, ugyanis ma tudtam meg, hogy tegnap volt. :cry: Ati összetépte azújságot, amiben olvastam, és délután tudtam megkérdezni a könyvtárban, hogy mikor lesz... Utólag jutott eszembe, akár föl is hívhattam volna őket....

Mongi (gondolom, te vagy a Letti :lol:) :
Én sem isemerem a pontos dr. nős történetet, de tapasztalom most itthon GYED-en és a munkám során is, hogy elég sok olyan orvos van, aki nem tudom miért választotta ezt hivatásának, ha nem tud normálisan beszélni/bánni az emberekkel.
Az eső-t Ati is mondja, essss-ként.

Ma voltunk ismét az új játszón, eddig tudtam húzni a sár miatt, ma már hisztizett a játszótér előtt, hogy menjünk. A kicsiknek való rész csupa-csupa sár volt, így aztán moshatom mindkettőnk ruháját. De legalább élvezte. :lol:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjel:)

Erika:Gratulálunk Zalán érkezéséhez! Jó egészséget és sok tejet kívánunk!

Tündi: Boldog Névnapot!

Hajni: Francinak Boldog Szüetésnapot!

Móni: Köszi a babakocsit.

Mindenkinek nagyon jók a képek a gyerkőcökről.

Rólunk: A ház vakolása 2 hete befejződöt azóta egy perc megállásom sincs ablaktakarítás, függönymosás, a kertem is tele volt dudvával szóval azóta is meló ezerrel. Akit érdekelt a here ömlesztve lett behozzva az udvaron van szétterítve az udvar úgy nézz ki mint egy katasztrófa övezet forgatjuk takargatjuk ha jön az eső és apránként etejük fel. Dávidnak egyszerre jönnek a rágófogai nagyon megszenvedi és mind ez nem volt elég még meg is fázott szegénykém. De nem panaszkodom mert ma indulunk Szentendrére HURRÁ!! Csak apánk érjen haza egyszer mert ma addig kell dolgozniuk amíg be nem fejezik azt a csomópont rákötést a hálózatra és így ugrot az 5 órási indulásunk. Kedd este jövünk haza. Utána már remélem több időm jut ideülni a géphez.
Jó hétvégét mindenkinek!!!

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Tündi!
Kicsit megcsúszva de boldog névnapot!!!



Erika!
Én nem találom a blogban a gyerekorvos részt :oops:


Majd visszaolvasok és írok is.....valamikor amikor ídőm lesz 8)

Kép

Kép
katlina
 
 


Hajni,majd előtte telózok,ha megyünk :wink:

Orsi,sajnálom,hogy lemaradtatok a bábelőadásról,de majd legközelebb :D A szennyest meg majd kimossa a mosogép,a lényeg,hogy Ati élvezte a játszóterezést :wink:

Kriszti,jó kikapcsolódást!!Érezzétek jól magatokat! :D Nem tudod,hogy mikor kezdik aszfaltozni a mamáék útját?mert már elegem van belőlle,hogy kocsival nem tudunk bemenni,a sok követ meg odaöntötték a kapuba...remélem lesz így egész nyáron...
Köszi a köszöntést!

Katlina,köszike neked is.Zalán naplójába van a sztori.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja akkor azért ne találtam,nekem csak Popi napló van :(

Kép

Kép
katlina
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :D

Orsi! Majd lesz még bábelőadás máskor is! A játszótérrel mi is úgy vagyunk,hogy mostanában nem igazán jó meglátogatni,mert olyan sár van! :(

Tündi! ok! :D

Kriszti! Kellemes kikapcsolódást kívánok! Dávidnak pedig jobbulást!

Katlina! Ha lesz időd írj,és képet is dobhatsz ám a gyerkőcökről! :wink: :)

Erika! Judit! Remélem nálatok is minden rendben van a kisbabócákkal,és nagytesókkal?

Na lépek!

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is... Húzós egy hétvégém volt - egyedül voltam a két gyerekkel itthon, hát nem eccerű...
Apát szombat reggel berendelték a laktanyába, ott dekkol minden nap hajnali fél 5-től este fél 9-ig készenlétben, hogyha hirtelen menni kell helikopterrel az árvízre, akkor ott legyen.. Sok értelme van, mivel 5 percre lakunk a laktanyától... :roll: Még szerdáig csinálja ezt, aztán elvileg itthon lesz (de ki tudja azt még előre, bármi lehet)
Eléggé kipurcantam, főleg az esti fürdetést megoldani egyedül nem könnyű, pláne hogy Milla tegnap sem sokat aludt, a maximum alvása 3/4 óra volt (az se sűrűn). Viszont cserébe ma átaludta az éjszakát :shock: este 8-tól reggel 6-ig nem kelt fel (én azért felébredtem többször is) hát ilyen is van. Persze nem hiszem azt, hogy majd mostantól így lesz :D Szerintem csak annyira fáradt volt már, hogy így pótolta be a tegnapot. Szegénykét biztos az is megviseli, hogy egyik nap 10 fok van, aztán 30.

Tündi! Hú, vasalás.. azzal sosem végzek, minden nap újratermelődik.. Most akarok venni még egy szárítót, mert nincs hová teregetni.
Marciéknál jövő hét szerdától lesz összevont csoport, onnantól lesz itthon nyár végéig (mivel júliusban zárva lesz az ovi, utána megint összevont csoportok) hát így meg tudjuk oldani, persze ha dolgoznék, más lenne a helyzet.

Letti! Ha jól emlékszem mi ugyanahhoz a dokihoz járunk- én is rákérdeztem az oltásra, és mondta, hogy Marcit nem kell újra oltani, elvileg megvédi ez az egy is (ha mégis elkapja, megússza néhány pöttyel) hát, eddig nem kapta el senkitől, de nem is tudok róla, hogy lett volna járvány.

Kriszti: nektek jó pihenést, Dávidnak pedig jobbulást!
judit_79
 
 


Sziasztok!

Katlina,Robikának nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :D
Kép

Judit,akkor tényleg elég kemény hétvégétek volt :( Reméljük hamar vége lesz ennek az árvízes dolgonak!!!Én nagyon sajnálom azt asok embert akiknek odaveszett mindenük!!Még jó,hogy éjszakára azért hazamehet apa.
Milla nagyon jó kislány volt akkor ,hogy hagyott téged pihikézni :wink:
Marcinak még akkor bő egy hetet kell kibírnia az voiban :wink: Mentek majd vmerre nyaralni?

Hajni,hogy telt a hétvége?Apátok is árvizezik?

Nóri,te ugyan merre vagy-é elveszve?????

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja,nekünk hétvége jól telt.Szombaton takarítottam,meg az udvart tettem rendbe.Füvet nyírtam,dudváztam,estére hulla lettem..
Tegnap délelőtt elmentünk Luca kisbarátjáékhoz,délután meg nvénapozni voltunk keresztanyáknál.Olyan jó volt,hogy ilyen klassz idő volt :D Gyerekek jókat játszottak,mi meg ping-pong-oztunk egy csomót.Este még elmentem futni,és ki is döglöttem :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Katlina! Robikának boldog névnapot kivánok! Kép
Hogy telnek a napjaitok?

Judit! Kitartás, veled érzek. Tudom, hogy mennyire nem könnyü 2 kicsivel.
Nálunk Anta volt ilyen nem alvós baba. hát ez még külön jó :(

Ati szerencsére mindig sokat aludt, de igy is fél éves kora körül éreztem azt, hogy nagyon fáradt vagyok.
Sajnos most is csak nehezen tudok feltöltödni.

Igen mi is aMórára járunk. Nekünk is ezt mondta a dokinéni, hogy elég 1 oltás.


Tündi! nagyon ügyi vagy, hogy még a kertre is jut idöd és energiád.

Erika! Te is régen irtál már. Mi újság?

Anta már csak holnap megy oviba és szerdán még lesz egy közös kirándulás.Igy szeptemberig ö is itthon lesz.

További szép napot

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Katlina:
Boldog névnapot Robikának!

Végre-végre itt a nyár. :lol: Én ugyan nem nagyon bírom a meleget, és napallergiám van, de azért ürülök, hogy nem kell özön hacukát fölvennem és ráadni a gyerekre.
Nálunk is dolgosan telt a hétvége, udvarrendezés volt.
Mennem is kell, mert fölébredt.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Sziasztok!

Katlina! Robikának utólag is boldog névnapot kívánok!

Tündi! Megyünk majd nyaralni, 3 hétre a Balatonra,júli. 18-tól.
Már nagyon várjuk.
Na úgy néz ki, ezen a hétvégén is bent kell lennie Apának. :( Nekem már most elegem van, ráadásul 38 fok lesz, ki se mozdulhatunk majd a lakásból. :evil:
Akkor te jó sportos hétvégét tartottál. :) És ti, mentek valahová ha a párod hazajött?

Ma elvittem Millát a védőnőhöz megméretkezni. Épp ma 6 hetes, 4300 g és 57 cm. :) Kicsit kisebb, mint Marci volt ennyi idősen.
Tegnap volt itt a védőnő, és mondta, hogy kérdezzem meg a doktornőt majd a hozzátáplálásról - hogy mikor javasolja kezdeni. Mert itt ők két hónapos korban kezdik az almalevet annál, aki tápszert is kap - hát csak néztem nagy szemekkel, hogy mi van?? :shock: Egyelőre nem mondtam neki, de az ki van zárva, hogy Millát elkezdjem bármivel is etetni két hónaposan...
judit_79
 
 


Judit,elég érdekesen hangzik ez a hozzátáplálós ügy :? Nálunk a tápis babáknak is csak 4 hós kortól javasolják.Kitartást nektek a hétvégéhez!!!
De jó lesz nektek a balcsinál :D Mi elvileg elmegyünk egy hosszú hétvégére Hajdúszoboszlóra,meg okt.5-én a regenerálóra Mátraházára.Basszus most esik le,hogy Lucának akkor kezdenénk a beszoktatást :roll: na majd ovó nénivel megbeszélem,hogy toljuk ki egy héttel későbbre....
Jó kis súlyban van azért Milla,igazi nőcis alkat :wink:

Pidlacsek,ez a napallergia nem hangzik jól :( És ha kened magad akkor is előjön?Lehet hülyeséget kérdezek,csak azért érdekel,mert nem vok ebben a témában otthon :(

Letti,szép idő lesz Antáékra a kiránduláson!Merre mennek?

Kriszti,milyen volt Szentendrén?Gyere és mesélj majd!Képeket is tegyél!!! :D

Mi is voltunk ma mérésen.Zsombi 10150g és 77,5cm.De a centi nem igen szokott érdekelni,mert hol nő,hol összefelé megy :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Köszöntéseket köszönjük!

Judit!
2hónaposan almalé????
Robika tápis volt de megvártuk a 4hónapot

Ennyit olvastam csak majd ha lesz ídőm olvasok vissza és írok is

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Judit:
Ez tényleg nem semmi, 2 hónaposan almalé.... Amikor mindenféle írott sajtó és média azzal van tele, hogy minél később és óvatosabban kell elkezdeni a hozzátáplálást. Ati pont ma lett tehéntejes nagyfiú, eddig babatejet kapott.

Tündi:
Az allergiám a májusi első erősebb napsugarakra jön ki (az idén idáig kitolódott), és ahol a nap ér (karom és a fejbőröm-a dús hajamtól :oops: ) ott piros viszkető pöttyök jelennek meg, amik jól múlnak, ha Calciumot iszom. Tudnék védekezni sztem, de minden évben örülök a jobb időnek, és csak akkor tudatosul bennem a napsugár, amikor már viszket a bőröm. Sajnos egyébként is gyorsan leégek nyáron.

Tegnap voltunk a bölcsiben ha minden jól megy, októbertől bölcsis lesz Ati.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Jó reggelt,sziasztok!

Katlina,legyen időd írni! :D :wink:

Orsi,gratula Atinak a bölcsihez!Biztosan jól fogja magát érezni!Én is imádom a jó időt,nekem télen szokott nagyon kiszáradni a bőröm,és a nap olyan jól helyreteszi :wink:

Erika,néha ide is írhatnál,nem csak a blogba! :wink: :P

Judit,nagyon sok boldog szülinapot kívánunk! Kép

Linda,mennek a drukkok a mai szóbeli vizsgádhoz!!!

Én meg ma viszem Lucát 11.40-re a szív uh-ra,úgyhogy légyszike drukkoljatok!!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika!
Elovastam a blogot,hát hihetetlen hogy egy orvos egy gyerekorvos ilyet mondjon!!!!!!!!!!


Pidlacsek!
Nap allergia nálunk Robikán tavaly nyaraláskor jött ki,azóta sem azelőtt sem-gondolom akkor többet és intenzívebben volt a napon mint itthon

Nóri?????

Judit!
Sajnálom hogy apának benn kell lennie,sajnos ez az árvíz borzasztó dolog
Nálunk is hatalmas a víz-10méter felett várják lassú apadással és a gátak már most átázás körüli állapotban vannak :cry:
A homokot már hordják valahová gondolom lesz majd zsákolás is


Mi is voltunk mérekezni
Robikát vittem 3éves stászuszra
ő 12kiló hát elég sovány és 93centi

Vencel
5300gr és 58centi

Multkor kérdezted hogy mérjük-e otthon,nem nincs mérlegem,csak ha ara járjunk a védőnő felé beugrunk mérekezni

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit!
Boldog Születésnapot!!!!


Tündi!
majd gyere hogy mi volt!!!


Linda!
Majd "szidunk"!!!!! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket!

Apa most épp itthon van - készültségben, de itthon lehet, csak 3 óra alatt kell beérnie a laktanyába, ha szükség van rá.
De én már nem mondok semmit, mert folyton változik, mit mondanak bent. Hogy mi lesz hétvégén, mennie kell vagy nem, az majd péntek reggel kiderül...
Még nem tudni, hogy északon meddig lesz szükség rájuk. Aztán majd jövő héten ide ér az árhullám a Tiszára.

Tündi! Zsombi is szép nagy baba ezek szerint :)
Drukkolok Lucának, biztos minden rendben lesz!

Katlina! Vencel szintén, lehet ő nem olyan alkat lesz, mint Robika. :) Én is meg fogom várni a négy, de inkább az öt hónapot a hozzátáplálással.

Remélem, a ti házatok nem lesz veszélyben??

Orsi! Gratula a bölcsihez! Ezek szerint van is hova visszamenned dolgozni? Az jó :)
judit_79
 
 


Judit!
Mi elég közel lakunk a gáthoz ,de remélem azért akkora gond nem lesz

Bízom benne hogy nem lesz olyan rossz evő mint Robika

Vasalnom kellene mert hegyekben áll,de nincs kedvem mert soha nem jutok a végére mire bevasalok jön a köv.adag,hihetetlen hogy mindíg ebből állok csak olyan vagyok mint a mosó medve mosok-mosok na meg vasalok :twisted:

Kép

Kép
katlina
 
 


Na,..szóval megvolt az uh,doki néni kedves volt.Azt mondták ma Luca volt,a legkisebb,a legügyesebb,a legszebb :D Tényleg nagyon ügyes volt.
Szívzöreje még most is hallható volt,de ez nem kóros neki.Azt mondta egészséges,és nem is kell vissszamennünk!!! Hurrráááááááá :D :D :D

Katlina,a mosással én is így vok,itt terem a mosnivaló :wink: Reméljük nem lesz nagy áradás errefelé!!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!


Tündi: Örülök, hogy minden oké volt a dokinál!!!!! Ügyes volt Luca nagyon.

Katlina, Tündi: Nekem is a vasalnivaló a nagy ellenségem. :mrgreen:
A mosás még hagyján, mert megcsinyálja a gép...de a vasalás csak rám vár....

Katlina: Azt is mondják, hogy SZolnoknál rekord vízállás lesz, ami érdekes, mert a nagy árvíz idején is csak ippen meg tudták fogni....Drukk, hogy nálatok minden oké legyen.

Orsi: Gratula a bölcsihez! Mi is ilyesmi korban kezdtük a tehéntejet, főleg mert RÉka úúútálta a tápszert is, babatejet is. Na mondjuk, most sem nagy tejes.

Linda: VIzsga milyen volt?

Judit: Szopizik is Milla vagy tápszert kap? A Kismamás kendőhöz nekem nem volt bátorságom, rugalmas kendőt viszont kapok ajándékba, nem sokáig lesz jó, ahogy olvastam, de azért kíváncsi vagyok, milyen lesz.

Mongi: örülök, hogy te is írogatsz mostanában. KÉpek esetleg?
Bariról: doktornőnk mondta, hogy most ártalmatlanabb a vírus...

Hajni: Csini pocakod van! :D

Bocsánat, kutyafuttából ennyire jutottam. Szuperjól kitölti két gyerkőc minden időm. Zalán nagyon szépen gyarapodik, ma mértem, 4560 g. :) 300 g-okat kap magára hetente. :shock: Szeret kézben lenni, Réka jobban elnézgelődött a kiságyában....séta közben is csak akkor igazi neki a helyzet, ha a kocsi mozgásban van. Érdekes lesz így játszótérre járni. :) Már második hete hármasban vagyunk reggeltől estig, nem is olyan nagy gáz...bár nem mondom, hogy pihentető. :lol:

Teszek a tegnapi képet:

Kép
jaimee1
 
 


Erika,jó,hogy írtál egy kicsit! :D Nagyon kis morcos Zalán :D Neki is olyan igazi kisfiús arca van,mint Zsombinak! :) Hát majd tologatod a játszótéren is a kis hátsóját! :) Jó husiban van :D
Az egyedüllétbe meg majd belejössz,bele lehet azért szokni,mondjuk néha nagyon nem könnyű,legalábbis az elején néha ki tudtam volna tépni a hajamat :roll: mondjuk nálunk Luca még akkor a 2őt sem töltötte be :wink: Mostmeg már olyan jól elvannak együtt :D :P :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszi, aki gondolt rám, nem ment rosszul a szóbeli, aztán majd meglátjuk, mire volt elég, amit összehordtam :)

Tündi, örülök, hogy minden rendben!!!

Kicsi babásokra még mindig kicsit irigy vok :P Hozzátápi: én véleményem szerint tápszeres babánál is meg lehet várni a 6 hónapot. De a 4 hónapot mindenképpen meg kellene.

Mi meg alakulunk pisi fronton. Itthon az udvaron már csak bugyiban van Réka, az eleje be szokott csurranni, de aztán szépen leguggol és pisil :) A bilibe alig pisil, pedig lelkesen ráül......

Kép
pimelinda
 
 


Erika!
Hát nem könnyű így játszóra járni,tapasztaltból tudom :wink:

Linda!
Gratula a leánynak a pisihez!
Képzeld aki kijár most gyerekorvos egy nagyon öreg doktorúr(ő csinálta meg Robi kukacát)azt mondta hogy már most húzzúk fel minden este Vencelnek a kukacát mondjuk fel is jön szépen de anno Robinál mindenki azt mondta hogy nem kell-akkor most melyik?

Kép

Kép
katlina
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Erika! Nagyon édes Zalán a képen! :D Örülök,hogy jól vagytok ,és szépen gyarapodtok. :D

Judit! Így utólag,Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk!

Tündi! Örülök,hogy minden rendben volt az UH-n! Zsombi jó nagy fiú már! :D

Rólunk: El vagyunk havazva,hétvégén Ballagás,most arra készülünk! Francinak ma már nincs ovi nevelésnélküli nap,jövő héttől meg már itthon lessz! :D Apánk nem volt a gáton,mert az előtte való hetekben folyton gyakorlatra járt,és így elengedték szabira,persze a ballagásra való tekintettel. Féltünk,hogy majd behívják de szerencsére nem!
Nem tudom írtam-e már,hogy mostmár érzem a baba mozgását a múlt hétvége óta minden nap bejelentkezik! :D Ma megyek UH-ra majd jövök az eredménnyel!

Puszi mindenkinek,és szép napot!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Mátét is felvették az oviba szept.1-től.Remélem majd szeret oviba járni,de most egyszerűen hallani se akar az oviról.
Fanninak ma van az utolsó nap a suliból,örül is neki!
Jár lovagolni ide a Homokrétre nagyon szereti a lovakat Mátéval együtt.
Ha valaki erre jár csak ajánlani tudom a gyerkőcöknek!

Tündi!

De jó hogy Lucával minden rendben.Mikortól megy oviba?

Erika!

Nagyon édes Zalán,és ahogy látom elég jó súlyban van!
Sokszor én is azt hittem hogy megörülök 2 gyerekkel egyedül,de ahogy teltek a napok minden nap egyre jobb lett!

Hajni!

Gratulálok neked a kis pocaklakóhoz,majd írjál ám hogy mi volt az uh-n!

Katlina!

Én is azóta takarítom a kukacát amióta hazajöttünk a kórházból!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Katlina, ha szépen hátra lehet húzni, természetesen minden nap meg kell mosni! De akinek nem lehet hátrahúzni, na annak nem kell erőltetni.

Épp medencepartizok a lánnyal :)

Kép
pimelinda
 
 


Akkor Robinál azért mondták hogy ne húzzúk,így már világos.Vencinek szépen feljön

Mendence nálunk a hétvégén lesz felállítva :wink:

Nóri????

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Judit:
Utólag is boldog születésnapot! Remélem, lesz még kórház ősszel is, így lesz munkahelyem is. Bár a mezőtúri kórházat évek óta bezárják... De szerencsére (legalábbis nekünk, dolgozóknak) erre még nem került sor.

Katlina:
Nekünk a gyerekorvos azt mondta a legelehén, hogy kell a kukacot húzgálni. Atinak először nagyon kicsit sikerült, de óvatosan minden nap csinálom, így mára sokat javult. Ha Vencinek följön, szerintem is mosd minden nap.

Nálunk is medenceparti van. :lol:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: