Új privát üzeneted érkezett!

Igen szerintem engem is azért ne viselt meg és pozitív volt mert tudtam mire számíthatok,valószínű első gyerekes szindróma ez mert anno Robikánál én is picsogtam

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Hajni:
Jobbulást a kislányodnak!

Judit:
Ha nem írtad volna melléjük, hogy melyik melyik baba, azt gondoltam volna, csak az egyik gyermekedről tettél képeket! :lol:

A Hetényiben külön osztályon voltatok szülés után? Itt a Szülészeten feküdtünk szülés előtt (én csak 1 éjszakát szerencsére) és után is. Segíteni a szoptatásban, babaápolásban a szülésznők segítettek sokat. A csecsemős nővérek tudománya itt is hagy elég sok kívánnivalót maga után...

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Tündi! Előre kötöttem, függőleges pózban. De fognom kellett a kezemmel is, nem tartotta elég erősen.

Orsi! A kórházban külön van a szülészet és a gyermekágyas osztály, egy emeleten belül.

Katlina! Nekem sem volt rossz tapasztalatom a nővérekkel. Egy csecsemős nővér volt, aki első reggel beszólt, de a legtöbbjük rendes volt. A nővérek is - akikkel aztán újra találkoztam a nőgyógyászaton...
Meg ahogy írtam,a műtét előtt a csapat szülésznő (tanulók), meg a vezetőjük is aranyosak voltak.

Na most már kíváncsi vagyok, melyik lehet az a gyerekorvos, akiről beszéltek?

Én nem olvastam a cikket, de nem csodálkozom semmi ilyesmin. Nekem nem voltak rossz élményeim a kórházban (már lelkileg értve) mégis kiborultam mire hazajöttem, és ebben a kórházi közeg is közrejátszott. A szülés után akkora a hormonváltozás, bármi könnyen kibillentheti az embert az egyensúlyából.
judit_79
 
 

 
 

Szép napsütéses napot mindenkinek! :D

Judit,nekem mei-tai-om van,a kendő olyan bonyolultnak tűnt megkötés szempontjából az én tudásomnak :oops: A múltkro a kerti munkát úgy végeztük,hogy a hátamra kötöttük Zsombit,nagyon élvezte.Csak hátulra még egyedül nem tudom felkötni...mondjuk nem sűrűn használjuk...

Millának boldog első hófordulót!!!

Nóri,te már megint nagyon csendben vagy....

Az oviból ma sem jött értesítés :? Nem is tudom miért várom annyira :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!


MILLÁNAK NAGYON BOLDOGSÁGOS ELSŐ HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!

A két gyerkőc tényleg nagyon hasonlít egymásra,ha nem írod oda,hogy Marci akkor simán azt hittem volna,hogy Milla van a képen! :)

Tündi!
Én is tűkön ülök,hogy mi lesz ezzel az ovi témával! Igazán küldhetnének már valami értesítést!

Katlina!
Szomorúan hallom,hogy még ott a banya? :( És nagyon kíváncsivá tettetek,hogy ki az a gyerekorvos,és,hogy mi volt a probléma Erikáéknál ezzel a bizonyos dokival? Te tudsz valamit?
A blogjában még nem tett róla említést Erika!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni, Francinak meg boldog szülinapot!!!Tortás kép? :wink:
Akarom kérdezni, hogy a mosószer biznisz hogy megy majd ezután? :oops: Amiről a múlt hónapban lemaradtunk, az a 3 színes kéne majd

Most hazaszaladtam, mert várom a radiátoros pasit....10-11 közöttre ígérte magát, még van 20 perce :roll:

Tündi, a babanet engem is kidobál :?

ÉVZÁRÓ:
Kép Kép
Kép
KABA:
Kép
Kép
DEBRECEN:
Kép Kép Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hajni,Francinak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!! :D
Kép
Meggyógyult már?Kistesónak érzed már a mozgását?Az értesítőt már én is nagyon várom,csak nem tudom miért,mikor nagy valószínűséggel elutasítják,de csodák még hátha vannak :D

Nóri,odaért a radiátoros?Nagyon jól állt Lilcsinek a ruci!!!
A pünkösdi képek is szupik! :D Annyira nagylány már,hogy hihetetlen! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri!
Köszi szépen! :D Még nincs tortás kép mert a nagy ünneplést még nem tartottuk meg,mivel apánk mostanában soha nincs itthon gyakorlat gyakorlat hátán,és hát nem akarjuk kihagyni a buliból.Az ajándékot viszont már megkapta (bringa) :) Majd felteszem a gépre a képet. De majd lesz tortás kép is,egyszer csak.
Hát a mosószer biznisszel még nem tudom mi lesz,éppen ma gondoltam én is rá,hogy nekem is kellene,ugye a múlt hónapban én se kaptam. :roll: Ha megtudok valamit szólok.
Jók lettek a képek,jó idő volt rátok! :) Mert mi van a radiátorral??

Tündi!
Neked is köszi a köszöntést! :D Franci már jobban van,a pisilés sem fáj már.Hát volt egy szörnyű napunk miatta nem mondom.De remélem nem lesz,több.Mindenesetre mostmár oda kell figyelnem mert ezek szerint hajlamos a felfázásra. :(
Kistesó mocorgást még nem érzem,pedig már várom,hogy jelezzen,lassan már esedékes lesz. :)

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni,várjuk a bringás képet! :wink: Akkor apátok nem unatkozik :?
Biztosan hamarosan érezni fogod kistesó mozgását :D Nevekkel hogy álltok? :roll: :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hajni: Asztamindenit! :lol: :lol: :lol: Gratula a pocaklakóhoz! Nagyon boldog babavárást nektek!

Francinak boldog szülinapot!

Tündi: Hehe...ezt mintha én írtam volna. Én is várom az óvodai értesítőt, de nem tudom, miért, mert tuti az elutasítás. Úgy kb.

Judit: Milyen kendőd van?

A kérdéses gyermekorvos dr. E. Enikő. Még az is lehet, hogy panasszal élünk a kórháznál, kedvet kaptam hozzá, csak nincs időm leveleket írni, meg az egésszel kavarni, jobb felejteni, már ha tud az ember.... :roll:

Klasszak a képek, csajok!
jaimee1
 
 


Erika!
Köszi a köszöntést,és a jókívánságokat! :D

És mégis mit csinált ez az Enikő??Vagy ne legyek ennyire kíváncsi fáncsi??? :oops:

Tündi!
A nevek már megvannak,ha fiú lesz akkor Marcell,ha lány akkor Anna Sára!
Igazából a Sára tetszik egy kicsit jobban de úgy ,hogy Jónás Sára olyan rossz kimondani úgyhogy így Jónás Anna Sára lesz ha lány lesz!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Erika,reménykedjünk azért egy kicsit,hátha...Hogy telnek a napjaitok?Éjszakáitok?Zalán alszik az ágyikójában?Réka kényeszteti?
Én is kíváncsi lennék a dokis sztorira...

Hajni,szép neveket választottatok! :D Mikor mész legközelebb dokihoz?4D-re mentek majd?Franci megy nyáron oviba vagy otthon lesz veled?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hajni, én is nézegetem mostanában a bicót Lilinek, nyáron meg kéne tanítani...bár, nem tudom, jó ötlet-e ez rám nézve :roll:
14-16"-osakat nézegetek. Bosszús voltam, mert szombaton voltunk bent egy német használtcikkesnél ezügyben, kb. 12-kor, aki mondta, hogy 10-kor ment 1 román és az összes biciklit elvitte, volt benne 16-os is :evil:
De elérhetőséget cseréltünk, mondta, hogy majd néz legközelebb :wink:

Radiátort akarok cseréltetni, azért jött a pasi :wink: Kecskemétről...a Szecskáról jött hozzám, sztem minden sarokról telefonált, jó irányba jön-e, jókat rötyögtem itt rajta :lol:

Szép neve lesz, ha kiscsaj lesz :wink: !

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja,lefutottam a 2.ik napra tervezett távot :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri,vegyél magadnak is egy bicót ha nincs,és utána mehettek együtt tekerni! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Uh-ra legközelebb jún.11-én megyek a kórházba,majd csak utána a dokimhoz,meg tanácsadásra.
Szerintem ha a nagy összevonások lesznek nem viszem oviba Francit,de ha lesznek megint csopik mehet mert itthon unatkozik,és olyankor mindíg hülyeségeket csinál ha éppen nincs szem előtt!

Nóri!
Mi is használtan vettük a bicót 16-os,de klasszul fel tud rá ülni,leszállni,meg frankón megy vele persze még pótkerékkel.De ez egy pár évig jó lesz neki. Majd megkérdezem a csajszit akitől vettük,hogy tud -e még esetleg,mert ő is használt cumókkal foglalkozik,persze ha érdekel.

Na léptem.

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni,akkor az még 2hét...hátha akkor már meg tudják mondani a nemét is! :)
Sokszor már Luca is unatkozik itthon!...

De most este jött az értesítés /én meg a postástól vártam :roll: !/ hogy FELVETTÉK!!!!! Hurráááá :D 2010.okt.1-től a Szivárvány óvoda Kék csoportjába fog járni! :wink:
Első szülői ért:júni21. 16h...

Erika,remélem Rékát is felveszik!!!! :wink: Nektek mikorra ígérték az értesítést?

Jó éjt!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Tündi!
Hát ez igazán jó hír! :D :D :D :D Gratulálok! :D De jó lesz,kell már Lucának is a közösség,biztos nagyon szeretni fogja az ovit!

Igen biztos megtudják mondani a nemét addigra,persze ha megmutatja! :) Na meg attól is függ,hogy ki lesz az UH-n ,mert emlékszem Francival anno erre az Afp utáni UH-ra, :? futószalagon ment,szaladni kellett befelé,gyorsan feküdjön le,kérdezett valamit gyorsan arra válaszoltam,aztán még mondtam valamit arra már pontosan nem emlékszem mit,de a válaszra nagyon is : "-Az engem nem érdekel." :( Gyorsan a hasamradobta a papírtörlőt,és már szaladhattam is kifelé! :evil: Úgyhogy ezek után nem hiszem,hogy kérdezősködni fogok,majd az én dokimtól inkább.

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Jajj, bicós képet meg majdnem elfelejtettem! A minőség nem olyan jó mert telóval készült!

Kép

És egy ovis ünneplő rucis,ezt is most találtam a telón.

Kép

Na pááá!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Szép reggelt mndenkinek!

Tündi:
Gratula az ovihoz!!! Hogyan érkezett meg az értesítés? Személyesen, vagy csak úgy bedobta valaki az oviból a postaládátokba? Sztem én is a postást vártam volna mindig.

Hajni:
Utólag is boldog szülinapot Francinak, örülök, hogy meggyógyult. mennyiért vettétek a bicót a használtcikkesnél? Pont tegnap voltunk a Corában, meg Praktikerben, és néztem, hogy 9ezernél kezdődnek a gyerekbiciklik. Mondjuk szerencsénk van, mert kaptunk egyet, csak föl kell majd újítani. Bár Ati a motorját sem szereti...

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Hajni,én is örülök nagyon,remélem a szobatisztaság dolog is megoldódik addigra teljesen!!!!Van hogy 5 napig nem pisil be 1x sem/kivéve éjszaka/...aztán meg szinte egész nap :roll:

A kórházi uh,az sajnos még mindig futószalag szerű sztem,ott én sem mertem kérdezni,szinte megszólalni sem :roll:

Franci igazi kis menyecske :wink: A bicós kép is szupi,jó tekerést neki! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Orsi,gondolom valaki bedobta az oviból...de tegnap este mások is üzentek,és nekik is csak be volt dobva...más oviba jelentkezőknek sem a postás vitte...úgyhogy lehet volt egy központi ember aki mindenkinek kihordta :wink:

Móni,Lucádat felvették?Vagy marad még 1évet a bölcsiben?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, akkor Erika csoportja ez?? Gratula nektek! (Csak délelőttös lesz, vagy egész napos?)

Egyik lány szebb, mit a másik :)

Szülinapra mi is bicajt szeretnénk, a legkisebbet. Réka odáig van érte.

Kép
pimelinda
 
 


És még egy utolsó,ovi parádé volt sportcsarnokba,kisbékák voltak.
Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Orsi!
Köszi szépen! :D A Bicót 7000 Ft-ért vettük!A mocit eleinte Franci sem szerette,aztán mégis elkoptatott egy pár cipő orrot! :roll: :D

Tündi!
Biztos vagyok benne,hogy a szobatisztasággal nem lesz semmi gond addigra. Ne aggódj! Franciska is egyik napról a másikra lett szobatiszta,egy percig nem erőltettük a dolgot! Most meg már a nagy wc-t használja szűkítő nélkül egy ideje,rettentő büszke magára,és persze én is az vagyok. Már csak a villanykapcsolót kellene,hogy felérje,és teljesen önállóan menne a dolog. :)

Melinda!
Most látom,hogy pár hét,és dolgozol! Várod már? Ugye milyen gyorsan eltelt az idő?

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Linda,írtam Erikának sms-t,de még nem válaszolt!A beiratkozásnál szóltam,hogy az ő csoportjába szeretném ha járna,odaírták..úgyhogy remélem :wink:
Az nincs benne hogy fél vagy egész napos lesz-e,csak az hogy bizosítják a helyét 2010.okt.1-től a kék csoportban.De anno Erika azt mondta,hogy attól is függ hogy maradhat-e egész nap,hogy hány olyan gyerek van akinek mind2 szülő dolgozik,meg nagycsaládos,mert elsősorban őket kell fektetniük.Júni21-én lesz szülői,gondolom akkor ezeket majd elmondják!

Hajni,nagyon aranyos kisbéka volt Franci! :) Luca is szereti a nagy wc-t,csak segíteni kell neki ráülni :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linda,pont most jött az sms,hogy Erika csoportjába fog járni! :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Hajni! Köszönjük a köszöntést, és Francinak utólagi is boldog születésnapot!! Igazi nagylány már a képeken!
Szerintem akkor is szép neve lesz a kistesónak, ha fiú lesz :wink:

Tündi! De jó, gratula a leendő ovisnak! :)

Marci is most kapott 16"-os biciklit. Még a 12-esen megtanult pótkerék nélkül menni, úgyhogy ezt már pótkerék nélkül vettük. Olyan jó lesz, ha Millát már fel lehet rakni a gyerekülésbe, és mehetünk mind együtt biciklizni.

Erika! Kismama magazinból való kendőm van, még akkor vettük mikor Marci volt pici. De nem könnyű jól megkötni szerintem. Vagy csak én vagyok ügyetlen :roll:

Ennyire durva a sztori a gyerekorvossal? :( Szerencsére én nem találkoztam vele, legalábbis nem tudok róla. Marci születésekor Dr T. Krisztina volt ott, utána is ő jött leggyakrabban míg ott voltunk a kórházban, de ő nagyon aranyos volt. Aznap mikor mentünk haza, akkor meg egy fiatal pasas volt, ő is rendes volt.

Nálunk az éjszakák cssendesek, Milla ma is csak egyszer ébredt enni. A sötétben könnyen visszaalszik. A nehéz az az este fél 6-tól fél 8-ig ( vagy a fürdetésig) tartó időszak nálunk, amikor konkrétan végig sír, nem tudjuk miért. Semmi se jó neki olyankor, hiába ringatjuk. Néha beájul 10 percre valamelyikünk ölében. Mondjuk Marcinak is volt egy ilyen időszaka mikor este műsorozott, de aztán egy két hónap alatt elmúlt, reméljük most is így lesz.
judit_79
 
 


Erika!
Rá gondoltam igaz én vele nem találkoztam,csak beszéltek ott róla!
De kíváncsi lennék én is a sztorira!!!!!

Tündi már leírta amira én is kíváncsi vagyok,hogy alszotok,Réka mit szól hozzá???


Judit!
Én már nem bánnám ha úgy mennénk bicózni hogy Vencel hátul ül,Robika szereti a bicót,igaz még csak pótkerékkel nyomja!


Hajni!
Uhu most így megy szerintem vagy ahogy én láttam anno!
Franci nagyon aranyos a jelmezben!
Tündi!
Gratula az ovihoz!!!!!
Szobatisztaság meg biztos meglesz nyáron,én is ebben bízom!

Nóri!
Lilcsi nekem most sokat nőtt változott a multkori képekhez képest.
Nőcisedik!! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! És ti,hogy vagytok? Hogy telnek az éjszakák,és persze a nappalok,két gyerkőccel?
Ezek szerint semmi változás a kórházba,valahogy éreztem. :(
Megijesztetek ezzel a dokinővel!!! :shock:

Judit! Az jó,hogy csendesek az éjszakák,az egyszer ébredés szuper! :D Biztos rendeződik,majd a 6- fél 8-ig tartó időszak is!
Ja és köszi a köszöntést! :D

Erika! Oviról valami?????

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni: nekem a félidős uh-n Jakab doki volt, kérdezte, hogy tudjuk e már a nemét a babának, szeretném e tudni a nemét.... Szóval ki leht fogni normális dokit is. :wink: Mondjuk, néztem, péntekre esik 11-e, aznap nem tudom, ki szokott lenni, de elvileg Mosonyi/Zoboki doki előfordulhat arra felé. Nagyon édes kisbékád van! :-)

Megjött a papír, Réka decembertől óvodás. Hát így lestem a papírra és legalább ötször elolvastam, mire elhittem. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A gyermekorvos doktornővel nem kifejezetten szakmai téren volt probléma, hanem EMBERI téren. Egyszerűen ahogy beszélt velem és Zalánhoz úgy normális ember (hagyján hogy egy orvos) nem beszél. Most tekintet nélkül arra, hogy gyerekágyas anya voltam/vagyok. Majd leírom egyszer a sztorit, ha odaérek. A többi gyermekorvos kedves volt mind.

Linda: Ismerős nevet láttam egy kifüggesztett orvoslistában a gyermekágyon. A tiédet. :wink:

Rólunk: Jól vagyunk, megvagyunk. Nem vártam, hogy Réka féltékeny lesz, de napról napra inkább az. Tegnap pölö azt találta mondani, hogy nem szeretlek. Ami nem esett jól.
jaimee1
 
 


Erika! Gratulálunk Rékának az ovihoz,biztos jól fogja majd érezni ott magát! :D :D :D
Kezdem kapisgálni ki lehetett az a doktornő,volt hozzá szerencsénk,bár hozzánk éppen akkor nem szólt de elég volt csak,hogy ránk nézett,végig is futott az agyamon,hogy,hogy lett belőle gyermekorvos! :evil: Remélem nem fogunk vele találkozni!
Féltékenység természetes,eddig azért csak ő volt mindíg a főszerepben! De túl lesztek rajta,nagyon új még a helyzet!Kitartás!!!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Egy mai kép rólam,vagy rólunk!

Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Judit,köszi :) Milla igazán jó kiscsaj,hogy hígy benneteket alukálni :D Az esti sírdogálásnál meg lehet kicsit túlpörgi magát,nem?

Katlina,köszike neked is :wink: Én már nem idegeskedek ezen a szobatisztaságon,mert csak felmérgelem rajta magam,van még 4hónapunk,addigra úgyis az lesz.Sztem szeptemberre Robika is leszokik a pelusról :wink:

Erika,gratula itt is az ovihoz,és tényleg vannak még csodák :P Réka meg majd belerázódik az új helyzetbe.Csak egy kis idő kell neki!!Kitartás!!!

Hajni,már ép mondani akartam,hogy tehetnél fel pocakos képet! :D Nagyon szépen kerekedik :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Hajni, ne is mondd!! Repül az idő itthon... de azért kicsit már várom, hogy dolgozzak, jó lesz ez a kis "szabadság" a kistestvér előtt :lol:

Tündi, örülök! Remélem ezek után már mi is zöld utat kapunk a bölcsibe. (Őszintén szólva, nem tudom, mit csinálnánk, ha nem.............)

Judit, nekünk is volt egy ilyen időszak, nekem nagyon nehéz volt. Kitartást nektek, sok türelmet!

Erika, a gyerekorvosról itt nem akarok semmit kommentálni, olvasnak olyanok is, akik visszamondanák már holnap :P A testvérféltékenység szerintem is természetes dolog, és gyerekfüggő, milyen erős. Azt mondják, fontos, hogy legyen elég idő az elsőszülöttre is, kettesben! (okoskodok itt, minden tapasztalat nélkül.... de azért biztos van benne igazság)

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki gyereknapozik. :lol:
Mi délelőtt voltunk, a délutáni programra (Puskás Peti), mire odaérnénk, vége is lenne. Füves területen van, tiszta sár, dagonya minden. Atinak vittünk ugyan gumicsizmát, de az bennünket nem védett meg... :)

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap délelőtt voltunk gyereknapozni Kőröstetétlenen.Ingyenes volt minden,a sergők,ugrálóvárak,trambulin,még ebédet is kaptak a gyerkőcök...Előre kellett igényelni a karszalagot,de állítólag a helyszínen is osztottak.Szelektálták a belépő emberkéket...Volt csoki,cukor eső,dobáltak labdákat,plüssállatokat,lehetet nyerni bringákat...szóval klassz volt :wink: Képek telóval készültek..de nem az enyémmel,ha megkapom őket és jók,akkor teszek majd fel.

Linda,szerintem tutira felveszik Rékát a bölcsibe!!Úgyhogy ne idegeskedj miatta! :wink:

Orsi,akkor jól telt a délelőttötök :D Nálunk is jó idő volt délelőtt,most meg dörög,villámlik,és ismételten esik :cry: Már annyira elegem van az esőből,hogy az hihetetlen!!!!

Nóri,milyen volt Szarvason?Mondtam apánknak,hogy hívtál bennünket,de hogy most nem mentünk..aztán mondja,hogy mi már voltunk ott,még a gyerekek nélkül..de én tökre nem emlékszem rá :oops: :roll: Majd keresek elő képeket,hátha eszembejut :oops:

Erika,amit Linda ír a testvérféltékenységre lehet benne valami...ha tudtok csináljatok olyan programot amin csak ketten vesztek rész Rékával.Nekünk ilyen volt kedden+csütörtökön a torna.Oda Zsombit nem vittük,ha meg tudod oldani menjetek el vmerre..tudod csajos órák :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mi is gyereknapoztunk Abonyi Vadasparkban,semmi extra nem volt az állatokon kívül,ezen egy kicsit meg is lepődtem
De jó volt!

Erika!
Nálunk úgy jelentkezett a testvér dolog hogy Robi hisztisebb lett,és sokkal sokkal akaratosabb makacsabb,úton-útfélen hisztizik,vísít
És nálunk nagyon nehéz megoldani hogy kettesbe menjünk el akárhová is.
Habár tegnap átmentünk az egyik rokonhoz aki két házzal odébb lakik és Vencelt nem vittük és hiányolta hogy mért nem vittük mért hagytuk otthon

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép Kép Kép
lagzis fotók
Kép Kép
és még egy két itthoni
:oops:
Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


ennyi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,nagyon klasszak a fotók! :) Vencel hatalmasatt nőtt,szépen ki van kerekedve :wink: robika miylen ksi komoly midnegyik képen,kivéve az utolsón :D Gondolom nagyon szeret traktorozni :wink: :P
Bejöhettetek volna hozzánk egy kicsit!!! :wink: :D
A vadasparkban meg egyébként már elég régóta nincsenek programok :? Az önkormányzat és a vadaspark tulaja feszt viszályba vannak egymással :cry: Egy időben úgy volt,hogy el is költözik a park ceglédre :roll: de hogy most hogy áll az ügy..nem tudom..

Lefutottam a mai időt is! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Mi is kimentünk tegnap a gyereknapra a Tiszaligetbe, de annyi volt, hogy begyalogoltunk, és már kezdett esni az eső, úgyhogy visszafordultunk. Marcinak be lett ígérve az ugrálóvár, ezért kárpótlásul a plázában lévő játszóházba vittük egy fél órára. Millát én vittem a hordozókendőben, és most jó szorosan volt megkötve, így tényleg kényelmes volt, Milla végig aludt benne vagy két órát. Nagyon sokan megnéztek minket :)

Nálunk is úgy jelentkezett a féltékenység, hogy Marci hisztisebb lett az első hetekben. Nyilván így követelte magának a figyelmet. De ez már szerencsére múlóban van, úgy vettem észre nyugisabb lett megint. Millát meg nagyon szereti. Remélem, ez így is marad :)
Itt voltak a húgomék a hétvégén, a 8 hónapos unokatesóval is nagyon aranyosan játszott Marci. Hát igen, ő már mászik, lehet vele babázni :)

Botond és Marci:
Kép

Indulunk sétálni:
Kép

Katlina! Nagyon jók a képek! Vencel baba is nagyon édes. Ti méritek a súlyát? Kíváncsi vagyok, Milla hány kiló most, de nincs mérlegünk.

Melinda! Nem egyszerű, az biztos, én is csak abban bízom, hogy nem tart örökké ez a sírós időszak. cSak borzasztóan fárasztó. Lehet, hogy már a fáradtságtól sír este, vagy ez az időjárás teszi.

Tündi! Jó lehetett ez a program Kőröstetétlenen. De jó neked, hogy futni is voltál. Én már vagy egy hete nem jutottam el odáig hogy futni menjek :( Napközben egyáltalán nem tudok elszabadulni, este meg pont a leghúzósabb időszakban nem akarom itt hagyni Apára két gyereket.
judit_79
 
 


Hát ezt komolyan nem hiszem el :evil: Mostanában egy csomót carakszik ez a babanet...megint nem küldte el amit írtam :evil: :evil: :evil:

Judit,minket is mindig megnéztek ha Zsombit a mei-tai-ba tettem bele...szerintem a legelterjedtebb hordozó a kengurú..és ha nem abba viszed a babát,akkor csak néznek rád nagy szemekkel...
Nagyon aranyosak a gyerkőcök :) Millának az a kalap :wink: hát mindjárt behalok neki,egy tünemény :wink: :D
Nemsokára eljön az az idő is,amikor tudnak együtt játszani.Nálunk már megy a harc a játékokért :wink: pedig van miből válogatniuk :roll: :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Nálunk is belépős-karszalagos-"válogatott emberes" volt a gyereknap, igaz, hogy a Tündiékhez és a szolnoki programokhoz képest nagyon szerény volt a kínálat, de így is jó volt. A miénk volt... :lol:
Délután még az eső előtt megnéztük a frissen átadott játszóteret is. Hát az egyik rugós játékról már hiányzik az ülőke. Gyönyörű...

Szerintem is a legelterjedtebb a kenguru, és én is megnézem, ha másban látok babát vinni. :oops: Mentségemre mondom, hogy igazából csak képeken láttam (de legalább láttam :lol: ) a hordozókendőt, mei tai-t.

Nagyon jók a képek, holnap én is teszek, ha föltöltődtek az elemek.

Szerintetek egy Ati korú gyereket már el lehet vinni bábelőadásra? A héten lesz a gyerekkönyvtárban, csak nem tudom, lekötné-e már.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,szerintem nyugodtan elviheted Atit a bábelőadásra!Biztosan nagyon fog neki tetszeni!!! :D :D
A játszóteret sajnos nálunk is tépázzák :cry: Várjuk a képeket!! :wink: :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, boldog névnapot!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,nagyon nagyon szépen köszönöm!!! :D :D
Tehetnél fel ide is képeket a hétvégétekről,meg a meglepidről is :wink: Gratulálok hozzá!!! :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Boldog névnapot kívánok!

Kép
judit_79
 
 


TÜNDI! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK SOK SZERETETTEL!!
Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Judit,Hajni,nagyon szépen köszönöm nektek is!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: