Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
Gratulálok Zalán születéséhez! Jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánok neki! :)

Nóri!
Tegnap találkoztam Dorka anyukájával. Szerencsére ők is jönnek a csoporttal a W-ba. :D
Pidlacsek!
Üdv itt! :)

Elnézést... még mindig nem tudok befolyni a topik életébe teljesen. A hetek zsúfoltak, a hétvégék még zsúfoltabbak. De 4 hét és nyári szünet... ;)
szilbee
 
 


Erika, nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!

Kép
pimelinda
 
 


Én is gratulálok Zalán babához, hosszú életet és sok-sok tejcsit kívánok nekik és édesanyjának!

Hajni:
Neked is gratula a pocaklakóhoz!

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 

 
 

Hajni,de jó,hogy jelentkeztél! :) Tényleg írhatnál sűrűbben is!Pl mi volt a mai uh-n? :wink:
Francinak jobbulást!!!!

Katlina,régen még fénykoromban én is 28as gatyákat hordtam,de jó is volt :P de ennyire sztem már nem fogok lefogyni :( 31el is nagyjából elégedett lennék :roll:

Linda,jöttök holnap tornára?Mi megyünk elméletileg,visszavisszü a kalapocskátokat is :wink:

Szilbee,de jóóó nemsokára nyári szünet lesz :wink: Jövőre is maradsz ennél a sulinál vagy váltasz?

Nóri,de jó lesz nektek,hogy elutaztok egy kicsit :D Hogy mitől ingókövek a kövek ..nem tudom... :roll: de majd utána nézek mindjárt :oops: A vár meg tényleg nagyon szép!!!Hátha Judit is tesz még fel képeket róla :wink:

Itt már megint esik :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


ingókő: sajátos kőzetpusztulási forma. Az alig kiegyensúlyozott, vagy annak tűnő kőtömb néhány másik tetején. Leggyakoribb a hűlési repedések mentén négyszöges hasábokra tagolódó mélységi magmás kőzetek körében, amelyek hasábjai éleiken, csúcsaikon erősebben pusztulnak.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hajni, gratulálok nektek, csak most olvastam, micsoda jó hír!

Tündi, megyünk!

Pidlacsek, szia! Helyes nagyon a kisfiad!

Kép
pimelinda
 
 


Linda,akkor holnap találkozunk :D

Csajok aki le tudna nekem kicsinyíteni egy képet 10kbyte-re az szóljon már,mert le akartam cserélni az avataromat,de sehogy sem sikerül és mindjárt felrobbanok!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Nekem anno szilbee csinálta :oops: :oops: :oops: ,azóta sem változtattam

Kép

Kép
katlina
 
 


Tündi:
A képnézegető programotoknak nincs képszerkesztési lehetősége? Én ott szoktam csinálni a kicsinyítéseket.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,tudok kicsinyíteni,de hiába veszem akármilyen kicsire akkor sem éri el a 10kybite-t :( És már nagyon felmérgelt!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


És a lekicsinyített képet újra megnyitva sem engedi tovább csökkenteni a méretet?

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,sajnos nem :( Már mindenhogy próbáltam :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Én is próbálkoztam, de 13 KB-nál kisebbre nem viszi. :?

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Tündi, Pidlacsek!

Küldjétek át fénypost... Holnap délelőtt lekicsinyítem!

A trükk egyébként, hogy gif fileként kell elmenteni.. és ha még úgy is nagy, akkor minőségen lehet "rontani" mentéskor.

De attól még küldje a képet akinek kell kicsinyíteni. Pár másodperc alatt kész vok vele.


Cím: szilbee@gmail.com
szilbee
 
 


Tündi! Íme, esküvői képek :)
Kép Kép

Fehérváron ez nagyon népszerű hely az esküvői fotózkodásra, anno rajtunk kívül is volt ott még 2-3 pár.

Marcival rólam is olvadtak le a kilók a szoptatás alatt... De most sajnos nem ez a helyzet, úgy néz ki ezúttal tennem is kell a fogyásért :roll: 5 kg-ot kéne leadnom.

Katlina! Én is úgy vagyok vele, hogy délután is bármikor beájulok és fél óra alvás is nagyon sokat lendít :) Az, hogy most itt vagyok, az is azért van, mert aludtam délután :wink:

Orsi! A csokiról én sem tudnék lemondani :) Én a futást szeretném elkezdeni, amint kicsit jobb idő lesz. Tornagyakorlatokhoz nincs türelmem. Konditerembe eljutni meg túl macerás.

Nóri! A ti ovitokban ezek szerint jobban megoldják ezeket az ünnepeket. Aha, szóval a 3 pillangót adják elő :D

Hajni! De jó, hogy visszatértél! Gratula a babához! Mekkora lesz így a korkülönbség?
judit_79
 
 


Szilbee,köszike :D Küldtem :wink:

Judit,nagyon csinik voltatok! :) El is hiszem,hogy népszerű hely,hisz tényleg meseszép! :)
Szerintem elfér rajtad az az 5 kiló :wink:

Na hajnalban útnak engedtem apát :?/bevittem a laktanyához/ de már a végső visszaszámlálást kezdjük!!!!Gyerekek még alszanak,nem tudom Luca,hogy fogja majd fogadni,hogy nem találja apát ha felkel :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulákat! :)

Tündi!
Na mit szólt Luca,hogy apa nincs otthon??De este azért mondtátok neki,hogy apa megy vissza,vagy nem?

A tegnapi uh-n minden rendben volt,babóca szépen fejlődik ahogy kell. A nemét nem tudta megnézni a doki,mert nem mutatta meg magát,összezárta a lábacskáit.Biztos megérezte,hogy kukucskálni akarunk. :) De nekem valahogy egyre jobban az az érzésem,hogy fiú! Ne kérdezzétek miből gondolom,mert nem tudom,csak úgy érzem!

Judit!
Csini menyasszony voltál! :D A korkülönbség 4 és fél év lesz Franciskával, Dáviddal meg 15. 8)
Nos, a kilókról csak annyit,hogy Dávidnál egy deka felesleg nem maradt rajtam,Franci után meg valahogy nem tudtam megszabadulni a kilóktól.Hogy milyen leszek novemberre,nos arra inkább most nem is gondolok!

Erikáékról nem tud valaki valamit??Hogy vannak,mikor mehetnek haza??

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Na a jó előbb írtam és nem mentette el :twisted:

Orsi,jó lett az avatarod! :D Nekem is küldte Szilbee,de a kép nem jött át,így este újra próbálja :wink:

Hajni,mi ez a nick és avatar váltás? :wink: Franci hogy van?
Pocaklakó akkor úgy döntött,hogy hagy furdaljon még benneteket egy ideig a kíváncsiság :wink:
Mondtuk Lucának,hogy apa megy vissza,de különösebben nem foglalkozott vele.Reggel amikor felkelt megint elmondtam neki,hogy visszamenet apa dolgozni,mondta,hogy hívjuk fel,beszéltek,és azóta elvan.aztán esti lefekvésnél meg az elkövetkező napokban hogy fog reagálni még nem tudom :wink: Én meg reggel elég jól vettem a búcsút a lakinál,de most meg olyan car...kell egy pár nap amíg visszarázódunk :? meg most még olyan soknak tűnik az a 3 hónap :? :cry:

Beszéltem Erikával nem rég,jól vannak,Zalán ügyesen szopizik.Elvileg holnap hazamehetnek ha minden rendben lesz.Képet majd otthonról tesz fel,de tiszta Réka azt mondja :wink: [/b]

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hajni!
Gratulálok!!! :D

Tündi!
Újra küldtem!
szilbee
 
 


Szép estét nektek!

Végre ide is eljutok. Reggel orvoshoz kellett menni Atival (megfázott, de tegnap este óta "húzott" a szuszogása), délután pedig bírt 20 percet aludni összesen. :cry: Holnap este pedig vendégeink jönnek, kicsit takarítgattam is.

Tündi:
Végül nekem sikerült megcsinálni az avatar képet Szilbee apróbetűs útmutatása alapján (köszike :wink: ). Katona a párod? És hol szolgál? És három hónap múlva végleg hazamegy, vagy hosszabb szabira? (bocsika a sok kérdésért, nem akarok tolakodni, csak érdekel :oops: )

Judit:
Nagyon jók a fotók és különlegesek pont a helyszín miatt. Nem csodálkozom rajta, hogy kedvelik a várat a fotózáshoz. A futást sajnos nem bírta a bokám és a térdem, így maradt a torna kevés ugribugrival.

Hajni:
Hát csak nem titkolja végig a kukacát, vagy a nem kukacát... :lol: Mi szüléskor tudtuk meg, hogy kukacos, de mindenki (én is) lányra gondolt.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Jajj, még annyit akartam kérdezni, hogy szokott járni közületek valaki Ringatóra? Most olvastam, hogy június 4.én Szolnokon lesz, és ha nem jön közbe semmi, szerintem átmegyünk. Sajnos nálunk csak kéthetente van, és kb. 2 hónapja nem tudtunk menni, mert mindig volt valami.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Szilbee,nagyon nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!

Orsi,igen katona a férjem.Szolnokon van a 25/88 K.V.Z-nél.Most pedig Koszovóban van misszióban.Augusztusban telik le a fél év és utána már itthon lesz,vagyis lesz egy kis szabija és megy rendesen mindennap dolgozni be a laktanyába.És nem vagy tolakodó egyáltalán!!!!
Mi zenebölcsibe járunk itthon,de már csak a jöv héten kedden lesz utoljára,utána szünet lesz.Lehet mi is átmegyünk,de nem biztos.Akkor összefuthatnánk...

Nóri,"hol vagy merre csavarogsz"? :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Szilbee! Köszi!! :D


Orsi!
Jobbulást a kis Attinak! Remélem éjjel bírt pihenni,ettől a fránya megfázástól? :(
Azt,én is remélem,hogy nem fog végig titkolózni a babócánk! :)
És ti nem is akartátok tudni a nemét,vagy csak ő nem akarta,hogy lássátok?
Biztos jó lehet az is,hogy az ember a szülőszobán tudja meg fia vagy lánya született,de én meg olyan vagyok,hogy nem tudom megállni,hogy ne vegyek valamit ha babadolgok közelébe vagyok,és akkor jó tudni,hogy fiú vagy lány! :)

Tündi!
Kitartás fel a fejjel,az a 3 hónap hidd el gyorsan eltelik! Csak most rossz egy kicsit,hogy visszament. Az új nick (gondolom a névre gondoltál :oops: ) azért van mert a másikat töröltem,egy szédült pillanatomban hónapokkal ezelőtt! :)
Ovival kapcsolatban tudtok már valamit???

Rólunk! Tegnap Dávidot elkisértük az új iskolába orvosi vizsgálatra,az iskola védőnő olyan lelkes volt,hogy Francit is lemérte gyorsan még a doki Dávidot vizsgálgatta. 20 kg,és 108 cm. :)
Franciska már jobban van,a trutyi ürül rendesen az orrából,és már köhögni sem köhög annyit.
Hétvégén azt tervezzük,hogy hazamegyünk anyukámhoz úgyhogy jó lenne már ha jó idő is társulna hozzánk,és sokat lehetnénk kint a jó friss levegőn.

Puszi mindenkinek,és szép napot!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


ZALÁN:

Kép
Vendég
 


Betsy,nagyon nagyon szépen köszönjük a képet Zalánról!!!! :D :D Nagyon helyes fiúcska :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erikáék még ma nem mehettek haza,még fogyott Zalán 30g-ot,de holnapra ha hízik mehetnek :) Szerintem hízni fog :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi! Hát, lehet hogy rajtam elfér az a plusz 5 kiló, csak a ruháimba nem fér bele :)
Ma elmentem futni, hát ki is purcantam rendesen. Elvégre 9 hónapja nem erőltettem meg magam :wink:
Én is azt kívánom, hogy teljen el nektek gyorsan ez a 3 hónap!

30 g miatt nem mehettek haza Erikáék? :shock: Én biztos kiborultam volna.

A kép nagyon aranyos, és hihetetlen, mennyire ugyanolyan, mint a 4D-s kép.

Hajni! Franciska szép magas lehet ezek szerint :)

Orsi! Nem is akartátok tudni a nemét Atinak? Én nagyon kíváncsi voltam most a másodiknál is, bár többször is megálmodtam, hogy lány :)

Na megyek aludni, lehet, hogy nemsokára kelhetek is. Bár Milla tegnap rendes volt, este fél 10-től aludt hajnal fél 3-ig.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Én csak zugolvasó vagyok, elnézés az offért: www.okosanyu.hu Én itt egy csomó jó infót találtam, ami ezen a fórumon is elő-elő jön:)
mieza
 
 


Judit,nem semmi vagy,hogy már most futkározol :D Próbáld ki ezt az edzéstervet :wink: A másik topikban 2 lány is eszerint fut :) És jól bírják :D http://www.edzesonline.hu/edzesterv/5/e ... ilometerem

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulákat, ma hazajöhettünk!!! Csodajó itthon, Zalán nagyon ügyesen szopik, tejcsi szépen beindult. Tiszta apja a kispasi, nagyon nagyon édes, máris fülig beleszerettem.

A szülés ugyanúgy indult, mint Réka idején. este felolvastuk a gyerekeknek a Rátóti Csikótojás magyar népmesét....hát keddre baba lett. Szabadalmaztatjuk, mint szülésindítót!

A szülés nekem gyötrelmesebb és hosszabb volt, mint Rékával, amire nem voltam igazán felkészülve....viszont természetes, még oxit. sem kaptam csak a kitolás legvégén, mert nagy baba volt várható. Találkozásunk Zalánnal meghitt volt és fantasztikus, rögtön a hasamra tették és ott is maradt egy órát. Ez vlami új dolog, de jóóóó volt. Ahogy leltelt a két óra megfigyelés, lesétáltam az gyermekágyra, elfoglaltam a szobát (2 ágyast választottam).

Nagyon poz. véleményem van a gyermekágyról, negatívumot nem tudok mondani, sok minden más,mint 2 éve volt. Most egy bizonyos gyermekorvossal gyűlt meg a bajom, de azzal NAGYON, szerencsére M. doki, szülésznő, védőnők hamar segítettek. No ennyit egyelőre.

És egy kép, Zalán 2 napos korából.

Kép
jaimee1
 
 


Tündi! Köszi, ez az edzésterv nagyon jónak tűnik, ki fogom próbálni!

Erika! Még egyszer gratula, Zalán nagyon édes! Tényleg hasonlít apukájára! :)
judit_79
 
 


Szép estét nektek!

Végre-végre jó idő a hosszú, borús-esős napok után!! Ati is szépen gyógyul, sokat voltunk knt az udvaron is.

Zalánhoz én is gratulálok még egyszer, nagyon szép baba!

Judit:
Én is csodálkotzam, hogy szülés után 3 héttel már futni is tudsz! Én hat hétig tényleg csak regenerálódtam... :oops: Sportoltál terhességed/terhességeid előtt is? Ati nemére az egész család azt mondta, hogy ne kérdezzük meg. Én meg meghajltottam fejem a "nép" előtt, és ha én tudtam volna, nem bírtam volna magamban tartani, így aztán nem kérdeztem én sem. Végülis rózsaszín rucikat nem vettem (de jól tettem :lol: ), mindenből volt uniszex.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Erika,jajj de jó,hogy otthon vagytok! :) Nagyon helyes fiúcska Zalán :) Nem is csodálom,hogy beleszerettél :) Réka hogy fogadta?majd mesélj ha lesz egy kis időd!!! :D

Orsi,én is örülök nagyon a jó időnek! :) Csak sajnos nem sokáig fog tartani az időjósok szerint :( Atinak továbbra is jobbulást!

Nóri,ti regenerálódtok már Kabán?Ott milyen az idő?Hogy érzitek magatokat?

Judit,jó,hogy ilyen elszánt vagy :wink: nekem is ilyennek kellene lennem :wink: :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika! Nagyon sok boldogságot kivánok Nektek. Örülök, hogy minden rendben ment.
Zalán gyönyörü baba. Nagyon jó babázást Neked.

Majd úgyis megirod még a részleteket.

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Köszöni Ati a gyógykívánságokat, már sokkal jobban van. Szerencsére nem csúsztunk bele nagyon a megfázásba, már nagyon keveset köhög, és rendesen szuszog is. éjszakára én egy népi módszert alkalmaztam: 1 lábas gőzölgő kamillateát tetem az ágya alá, és így kapott levegőt és aludt. :D

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Letti,ti hogy vagytok?

Orsi,ezt a módszert még nem is hallottam,de ha 1x szükség lesz rá ki fogom próbálni!Örülök,hogy jobban van Ati!!

Kinek hogy telik a hosszú hétvége?

Nálunk délután vendégek voltak,nagyon jót játszottak a gyerekek :) Holnap kimegyünk a gyereknapi műsorra,este meg lesz táncgála,/ovisok+ált.iskolások adják elő leginkább/és nagyon jó szokott lenni,meg is hívtak bennünket és így nem hagyjuk ki.De csak Lucust viszem,mert elég sokáig fog tartani,mármint Zsombinak lenne hosszú/17-20ig/.

Kellemes napot holnapra mindenkinek!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Kicsit off, de hátha épp ilyet keres valakit.

Kisbarátnőnk lecserélte íróasztalát, így a régi eladó. (nagycsoportos, elsős, és másodikos korában használta)

Leirás : Nagyon jó állapotban lévő gyerek íróasztalként is használható szekreter fenyőből eladó. 4 fiókos, a felső része levehető, vagy tetszés szerint lehajtható.
Méretek : Magassága : 110/75 cm
mélysége 50 cm,
hossza : 104 cm.
Elérhetőség : 20 / 391-7440

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok, ha még nem tudnátok mit csináljatok a hétvégén, programajánló:

Szia!

Ha tartalmas, izgalmas, változatos hétvégi programra vágysz, köztünk a helyed!

Hol is van az a hely?

A Tiszaligeti Turisztikai Központban, ahol május 29-én (szombaton) és 30-án (vasárnap) a Csillagpor Alapítvány Családi hétvégét és a városi rendezvényhez kapcsolódva izgalmas gyermeknapi programokat szervez.

A legkisebbeket Ringató foglalkozásra várjuk, a nagyobbak kézműveskedhetnek, és kedvükre rophatják a Szeres népzenei együttes táncházában. A teaház a finom kortyolnivalók mellett különleges programokat kínál, lesz itt családi jóga, transzendens mese, és asztrológiai elemzést is kaphat a családjáról, aki szeretne. A programokon való részvétel mindenki számára ingyenes!

A családi hátvége és a gyermeknap részletes menetrendjét megtalálod a mellékletben. Amennyiben módod nyílik rá, hogy a lakókörnyezetedben vagy a gyermeked iskolájában/óvodájában kitedd a programot, akkor szívesen elküldjük a plakát nyomtatásra szánt verzióját! Kérünk, hogy ez esetben mindenképpen jelezd ezt az igényt felénk!

Arra is szeretnénk megkérni, hogy ezt a levelet továbbítsd minél több ismerősödnek!

A Csillagpor Alapítvány nevében várunk Mindenkit szeretettel!

Tóth Andrea
önkéntes
Csilllagpor Alapítvány

Kép

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, ehhez a programhoz még hozzá lehet csapni
EZT IS

meg
EZT IS

meg
EZT IS :wink: :lol:
Amoda emlegetted Bikalt....voltam ott esküvőn/vacsorán a kastélyban :wink: Biztosan jó az élménypark is, regiztem náluk, köszi!

Én szerda óta az évzáró lázában égtem, akkor este kiszabtam Lilinek 1 szoknyát kis mellénnyel, ezeket csinálgattam esténként itthon.
Meg pakoltam.
Kaba jó volt, Pünkösd vasárnap átmentünk Debrecenbe.
Program egy szálka sem volt :? , de szét tudtunk nézni embertömeg nélkül, ami jó volt. Szép város, szép házakkal.
A nagy templomukat nem tom, miért favorizálják annyira, nem egy nagy durranás, van szebb is.
Mátán (Debitől 30 km) néztem ki egy lovas programot, csak épp időpontok nem voltak írva, telót meg nem vették fel :evil:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Ezek nagyon jó programok lesznek, csak az a baj, hogy hideget és esőt mondannak hétvégére. :( De hátha nem lesz olyan fokú az eső és a hideg, mint amit beharangoznak az időjósok. :wink:

Nóri:
Én is ugyanezt gondoltam a debreceni templomról, csak nem sokan nem értettek velem egyet.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Nóri,készültek képek az évzárón és a hétvégén? :wink: Várjuk :wink: programokban azért nem szűkölködtetek :D

Orsi,pedig elég lenne már a rossz időből,de a 30napos előrejelzésben is elég sok esőt mondanak :cry:

Judit,képzeld ma rávettem magam a futásra,és lefutottam al eső napra leírt időt :roll: Büszke vagyok azért magamra :oops: de a combomban már most érzem a hatását :oops: Ez a penyaságom jele :? remélem végig tudom csinálni!!

Mi tegnap kint voltunk a városi gyereknapom,jól éreztük magunkat.Délután meg bementünk a táncgálára,meg voltunk hívva,de amugy is "nyitott"volt.Lucának ismét nagyon tetszett,mondjuk azért szaladgáltak is a kis barátjával.Ha felveszik az oviba akkor szeptembertől nagyvalószínűséggel beíratjuk.

Ma zenebölcsiben+tornán voltunk.Zenebölcsi ma volt utoljára.De csak hárman voltunk az én két gyerkőcöm+Réka :wink: De azért jól elvolunk :wink:

Már megint car idő lett :cry: :cry: Elegem van már belőlle!

Kriszti,te merre vagy elveszve?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Én fél 5 óta fent vagyok, Milla akkor kelt (előtte fél 1-kor, de azután gyorsan vissza is aludt) most megint elaludt... Én már nem feküdtem vissza, nemsokára keltem Marcit, aztán megyünk az oviba.
Mekkora vihar volt tegnap este!
Nekem totál összefolynak a napok, sose tudom, milyen nap van. Nem is emlékszem, mit csináltam a hétvégén :)

Orsi! Terhesség előtt is jártam futni, de csak rendszertelenül. Most már érzem olyan jól magam, hogy tudok futni és jól is esik. Persze még nem tudom lefutni egyben a fél órát, az még odébb van.

Ezt a népi módszert a kamillateával még én sem hallottam, de jó ötlet!

Tündi! Hajrá, csak így tovább a futással!

Na majd még jövök, de most készülnöm kell, ha nem akarjuk lekésni a buszt. (Apa elvitte a kocsit, izgi lesz a buszozás két gyerekkel :)
judit_79
 
 


Judit!
Hajrá 2gyerekkel a buszon,nálunk Robinak ha rendetlen napja van akkor még a közeli bolt is katasztrófa


Futni nem merek féltem a tejem az az igazság,ügye ez Robikánál sajnos nem ment mármint a szopi így nem kockáztatok


Tündi!
Multkor kérdezted az ovit csak szita fejemmel most jutott eszembe,itt egy ovi van nagyon kevés gyerekkel most sokan is jelentkeztek kb.7-en,így íde alapból csak beíratkozni mentünk nincs olyan hogy vagy felveszik vagy nem,már azt is tudm ki lesz az ovónéni


Nóri!
Képek????Mármint Liliről?
Kabai képek,debrecen? :wink: 8)


Én is hétvégére Abonyt terveztem Robikának,de nem tudom mi lesz belőle az eső miatt :?

Jövőhónapban meg már szülinapozunk,hihetetlen hogy már 3éves a gyerekem :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Judit,huu majd meséld el,hogy sikerült eljutni az oviba a gyerkőcökkel! :D ú
Itt is rémes idő volt az este már megint :cry:

Katlina,de jó nektek,hogy ilyen simán felveszik őket az oviba,itt mindig túljelentkezési dömping van..legalábbis ezt állítják...csak azt nem tudom mirét mondják mindig azt,hogy kevés a gyerek :roll: Na mindegy is,bizakodom azért,hogy felveszik!A héten elvileg itt kellene lennie a határozatnak!

Csajok nem tudjátok véletlenül,hogy mi lehet a gond a babanetes oldalammal?...ugyanis eddig mindig automatikusan beengedett,mostmeg feszt be kell jelentkeznem :( Hiába pipálom ki,hogy automatikus bejelentkezés...és már nagyon felidegesített :evil: :evil:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás,mert ezer a dolog!Az ember azt gondolná,hogyha itthon van mindenre van idő,de nem így van össze tudnak jönni a dolgok!
Franci még mindíg itthon,tegnap visszavittem dokihoz,mert nem javult,sőt még a pisilés is fájt már neki :( :cry: ,kapott antibiotikumot remélem mostmár helyre jön!

Erika!
Nagyon szép kislegény Zalán! Örülök,hogy jól vagytok,és,hogy a gyermekágyas napok is jól teltek.(a banya nincs már ott?)
Réka mit szól a kistesóhoz?Segítkezik neked?

Tündi!Nálatok még mindíg semmi hír az oviról?

Judit! Milyen volt a buszozás a gyerekekkel? Azért óvatosan futkoss!

Na futok tovább (na én nem szószerint,mert útálom :twisted: :wink: )

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hajni,jobbulást Francinak!Reméljük mostmár tényleg meggyógyul!!Gyógypuszák neki!
Oviról semmi hír egyenlőre,annyit tudok,hogy múlthét csütörtökön megvolt a döntés,de papírt még nem küldtek,így azt sem tudjuk,hogy felvették-e vagy sem :? De a postás ma sem hozott levelet az ovitól,csak fizetnivalót :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Na a buszozás része nem volt vészes, Marci nagyon ügyes volt, én meg vittem Millát hordozókendőben. Hát legközelebb inkább babakocsi. Majd leszakadt a hátam, mire hazaértünk, nem volt kényelmes. Biztos lazára volt megkötve.

Egy kis nézgetnivaló:
Kép Kép


Marci :arrow: Kép
Milla :arrow: Kép

Szerintem hasonlítanak :)
judit_79
 
 


Judit!
Hatalmas a hasonlóság!!!!!!!

Hajni!
Banya ott van.... :wink: ,de én csak a reggeli mérlegelésné találkoztam vele amúgy be sem jött a szobába,vizit kivételével
Szerintem változott a gárda,én nem tudtam volna rosszat mondani rájuk.
Habár a szoljon.hu-n olvastam egy cikket hogy anyuka teljesen kiborult a gonosz nővérektől,és sírva távozott a kórházból-biztos van ennek is alapja de én most nem ezt tapasztaltam

Tündi!
Bosszantó lehet hogy nem igyekeznek!

Erika!
Gondolom ki volt a gyerekorvos akit írtál......
Hogy telnek a napjaitok?

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt. Szerintem nagyon jó kezdeményezés, érdemes megnézni: http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/189681
eperke21
 
 


Judit,hihetetlen mennyire hasonlítanak egymásra :wink: Előre vagy hátra kötötted Millát?

Katlina,hát nem viszik túlzásba a döntést az tuti...
Én is olvastam a cikket,és én megértem azt az anyukát..nekem si voltak ilyenféle tapasztalataim....De az már jó jel,hogy neked nem!!! :D :wink: Mondjuk Zsombinál már tudtam mire számíthatok,így egy kicsivel jobban viseltem a dolgot,de Lucánál borzalmas volt a bent töltött idő...

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?