Új privát üzeneted érkezett!

Móni! Köszi a gratulációt neked is. Új munkahelyhez gratula! Az nagyon jó, hogy helyben van. 1 gyerek mellett sem egyszerű a 8 órás munka, hát még 3 mellett..

Nóri! Igen, most már kisebb sétákat teszek,jól is esik. Most már azt várom, mikor mehetek futni is,mert bele szeretnék férni a nadrágjaimba. :)
Lekopogom, Marci sem hányt még soha. (hasmenése már volt.) Remélem, Millának is ilyen jó gyomra lesz.

Újabb képek:
Kép Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Egy kis helyzetjelentés :D Ma délben érkeztünk meg Gárdonyba,kicsit kalandosra sikerült az ide út,de van ilyen:D pár helyen eltévedtünk :oops: A szállás nagyon kis barátságos,ebédeltünk/önellátó/aztán szépen felkerekedtünk és lementünk a partra.Átsétáltunk Agárdra,aztán vissza :) Ettünk finom fagyit,kicsit el is áztunk,de azért jól érezzük magunkat.Holnap elmegyünk székesfehérvárra délelőtt,délután meg az agárdi élményparkba.Csütörtökön meg már megyünk is haza.

Móni,jó,hogy jelentkeztél!gratulálok a melóhoz :D

Judit,örülök,hogy már jobban vagy!!!!Milla meg nagyon ügyes,hogy ilyen jól vette a kezdeti nehézségeket!Szépséges babóca :D

Kriszti,hogy van Dávid?Kitartás a melóhoz,szeptemberben mi is kezdjük :?

Nóri,téli gumi :oops: én is elég későn szedettem most le :roll: :P :D

Erika,???

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit!
Olyan vegyes érzelmeket váltott ki belőlem a szüléstörténeted,szép mert Milla megszületett-de amin keresztül mentetek-mentél az nagyon szomorú-és gondolom mély nyomot is hagy benned egy ideig

Amúgy igen el vagyok havazva,nincs ídőm soha semmire,amikor ide írok akkor mindent lekakálok szindróma van-mármint házimunka terén

Sétálni mi napi szinten nyomjuk,mert a bolt patika pletyóbarátnők itt vannak a sarkon,ja meg kocsink sincs,enyi levegő meg kell mindenkinek!

Tündi!
Érezzétek jól magatokat!!!!!!!!!!!!

Móni!
Azért próbálj egy picit sűrűbben jönni,kíváncsiak vagyunk ám rátok!!!

Erika?????????
Pont a finisben nem írsz??????

Nóri?
Kép Nóri,gondolom ismerős a hordozó :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Sziasztok!
Szeretnék hozzátok csatlakozni (ha nem bánjátok), most bukkantam rá az oldalra. Ugyan nem szolnoki vagyok, de sokszor megfordulunk a "nagyvárosban" :D
Van egy 20 hónapos kisfiam, Attila, akivel itthon töltöm a mindennapjaimat. :)

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Szia pidlacsek üdv köztünk!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Szia Pidlacsek! Üdv köztünk :D !
Írjál magatokról, minden érdekel minket, jól jönne már egy kis "vérfrissítés" a személyetekben :wink: :lol:

Katlina, nagyon formás Vencel! A bébihordó meg jól bírja :lol:
Milyenek a mindennapjaitok? Meg a mindenestétek :wink: ?

Tündi, ti hazajöttetek ma?
Viharokba sikerült belefutnotok, vagy szeremcsésen kikerütétek egymást?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina: Megvagyunk, elvagyunk, várakozunk..... :D Aszittem, megszülök a héten, de sanszos a jövő hét is akár. Édi Vencel baba! Boldog első hóforduló!

Tündi: Nem volt rátok valami jó idő, de azért remélem, jól éreztétek magatokat!!

Pidlacsek: Üdv!

Móni: Nagynagy gratula a melóhoz!!!!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk,ma kora délutánig szupi idő volt,így még tudtunk kicsit kirándulni.Elmentünk Pákozdra a katonai emlékpparkba +az arborétumba,valamint Sukoróra a "ingókövekhez".Hazafelé már elkapott bennünket atz eső,még jég is esett,de aztán Dabasnál már nem esett,ahogy hazaértünk,kipakoltunk rá is kezdett esni :?
Képeket majd teszek fel,csináltunk egy párat.

Katlina,tegnap meg sem dicsértem Vencit :oops: nagyon kis helyes fiúcska :) Aztán pihenésképpen jól is teszed,hogy írogatsz! :D :D Robikát felvették az oviba?Mi még nem kaptunk értesítést :?

Pidlacsek,üdv köztünk! Gyere és írj jóóóó sokat bármiről,hátha fellendül a topik életünk :D :wink: Képeket is tegyél magatokról :wink:

Nóri,szolnokon esik már???Itt jó kis zuhééé van!!!Lilcsi drága hogy van? :wink: Nincs még szerelme az oviban? :wink:

Hajni,te nem akarsz bejelntkezni? :( Ezér éve nem voltál :(

Erika,te merre vagy a finisben? :roll:

Kriszti,hogy haladtok a házzal?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű a két legifjabb tagja a fórumnak. Bár már Vencel baba ma 1 hónapos, hihetetlenül szalad az idő. Boldog hófordulót!

Judit: örülök,hogy már jobban vagy izgultam érted. Nagyon édes Milla baba.

Rólunk: Egy egész hónap tanulás-vizsgázás után lett munkám. Már jól be is dobott a mély vízbe a főnököm, de egy jó kis nátha keresztülhúzta a számításaim. Igyekszem magam kúrálni. Persze kis Pisti is most lett náthás..aminek sajna nálunk egyenes következménye a befulladás. Na de nem panaszkodni jöttem.
Encikét felvették a Jósika úti bölcsibe, ma kaptuk az értesítést. Szeptemberben kezdi. Kis Pistit is beírattam már az oviba, ott nem kérdés, hogy felveszik-e. Egyedül azt nem lehet tudni melyik csoportba kerül, de nekem nincs ezzel gondom az összes óvónénivel meg vagyok elégedve.
Ja és egy kis önreklámot is írjak: ha biztosításra vagy valamilyen megtakarításra lenne szükségetek csak írjatok nekem.

Nem is töltöm tovább az oldalt..

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Tündi! Honne van szerelme 8)!! Már legalább 2 hónapja emlegeti Andjiskát :wink:
Amúgy köszi, jól van a csaj, engem öntött el a nátha, a majális óta... :roll:
Jövő pénteken évzáró az oviban, arra készülnek most nagyon :lol:
Képet megkaptad?

Erika! Te meg a megérzéseid :lol: ...először, hogy tuti lány lesz Zalán is, most meg ... már a 39. hétben vagy :lol: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást! :D Csak az utolsó pár oldalt olvastam vissza, de igyekszem képbe kerülni.
Igazság szerint a vasárnapi bababörzéről kerestem bővebb infókat, akkor bukkantam erre a fórumra, így még zugban sem olvastalak benneteket.
A legifjabb babák (is) nagyon szépek.
Móni! Szerintem mi ismerjük egymást réges-régről a Tiszapartiban egy osztályban koptattuk a padokat egy darabig.
Itt is jó kis zuhé volt estefelé.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Nóri,ma reggel néztem a leveleimet! :D Megkaptam a képet :) Köszönöm szépen, gyönyörűűűűű :wink:
Jobbulást!!!Hát nem is csodálkozom,hogy van szejelme,mert olyan kis különleges csajszi :wink:

Liz,jobbulást nektek is!!És sok szerencsét a melóban!!!

Erika,a hétnek még nincs vége :wink: Zalán még kibújhat a héten :D
Az idő tényleg rossz volt,de azért jól éreztük magunkat :wink:

Orsi,akkor már van is ismerősöd innen a fórumról! :) Néha szoktak lenni talik is :) Várunk majd benneteket is :wink:

Tényleg tali:ha már a kisbabások is "mobilak"lesznek,akkor csinálhatnánk talit :) Úgyis jön a jóóó idő...remélhetőleg!!!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
"mobilak"lesz ilyen valamikor??? :lol: :lol: :lol: :lol:
És már apa vissza is ment vagy itthon van még?

Nóri!
Ja hordozó jól bírja,jobban mint a gyerekülésünk :twisted: :twisted:
Nem is írtad hogy szerelmes Lili!!!!!! :shock: :D
De végülis ídőben el kell kezdeni
Mindennapok változatosak,elég jól összeszoktunk,habár Robika elég hisztis lett,visszaestünk kakafronton is,így most szenvedünk ismét.Este jó amikor már mindkettő alszik,és csend van,igaz akkor már örülök hogy ágybafekhetek én is,az már nagyon jó nap amikor úgy tudok hajat mosni hogy be is tudom szárítani-az már full extrás nap

Orsi!
Írjál minnél többször-látom te is a fiús anyukák táborát szaporítod,itt szültél Szolnokon,vagy ott Mezőtúron?

Erika!
Utolsó kép még így egyben????
Blogmeghívót küldenél újra :oops:
kata984@citromail.hu

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Végre elaludt a ded, ilyenkor tudok írni-olvasni, és este, amikor már nem rendezkedik körülöttem.
Rólunk pár szó:
34 éves vok, Attila az első babám (meg valszínűleg az egyetlen marad). Apánakk van már két nagy lánya, 14 és 20 évesek. Így aztán ő már nem nagyon akar több gyereket. Nővérkét dolgozom a helyi kórház Sürgősségi osztályán "civilben".

Katlina:
Itt szültem Mezőtúron, maximálisan megelégedve az ellátással (ami lehet, hogy csak a háztájinak szólt, nem tudom).

Tündi:
Hol voltatok Gárdonyban? Mi két éve voltunk egy hétvégét egy MOL-os rendzvényen, és egy hatalmas öko-parkban voltunk elszállásolva a tónál. (kicsit sok lett az egy :oops: ) A faluból nem sokat láttunk, csak a főutcán sétálgattunk egy darabig.

Minnyá keresek még vmi normális képet rólunk.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Talán sikerült:
Kép

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Sziasztok!

Katlina! Hát igen, sok mindent kihagyam volna, de az az igazság, hogy már nem rágódok ezen, nincs is rá időm, meg aztán Milla kárpótol mindenért.
Én is úgy vagyok, hogy vagy házimunkát csinálok, vagy ide írok, vagy próbálok aludni egy kicsit.. Valamelyik mindig kimarad - pedig mi még ketten vagyunk itthon Apával...
Marci is elég hisztis tud lenni, főleg az esték húzósak.
Látom Vencel is sokat változott születése óta!
Milla is egész más, már hatalmasra nyitja a szemeit, nagyon tud figyelni!

Orsi: üdv köztünk!

Nóri! Köszi szépen a képet nagy méretben is :)
Marciéknál meg holnap lesz az évzáró. AZt mondta az óvónéni, hogy ő tudja a legjobban a verseket, de egyben ő a legkajlább is :roll:

Erika! Ma is azzal jöttem, hogy hátha lesz rólatok hír, de ezek szerint Zalán nem sieti el a dolgokat :)

Tündi! Jó lehetett a kirándulás... De régen jártam már ezeken a helyeken. Várom a képeket!
Tali jó ötlet, mondjuk júniusban vagy július elején??

Gondolkozó
Kép
Így szeretem a hugit
Kép
judit_79
 
 


Hali!

Na, jön a zuháré megint, nekem meg menni kéne az állomásra. Rendeltem memóriakártyát és most lenne majd a "randi" :evil:

Judit, édesek a tesók!
Marciról meg el is hiszem, hogy kajla :lol:
Tényleg...és az, hogy nem tudtál aludni, mitől lehetett?

Katlina! Milyen ülés ment tönkre? Nekem még mindig megvan a 18kilóig szóló...
Full extrás napon jót röhögtem :mrgreen: Ugye-ugye, az élet apró örömei!?

Orsi....és milyen terhességed meg szülésed volt? Visszamenni melózni mikor fogsz? És mitől vagy pidlacsek?

Na...vihar elvonult, mindjárt süt a napocska 8)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit:
Nagyon szépek a gyermekeid! :D

Nóri:
Pidlacseknek nevezett évekkel ezelőtt egy "dilis" kolleganőm (csak úgy, rámnézésre), de ez feledésbe is merült. Aztán évek múlva, maikor jött a net és internetes felhasználónéven agyaltam, amit az én fantáziám kitalált, már mind foglalt név volt, akkor ugrott be ez a fantázianév. És ez nem is volt foglalt.
Nagyon szép terhességem volt, semmi bajom nem volt sosem, elkerült a hányinger, és a görcsölések is. Nehezebben már csak az utolsó hónapot viseltem. Szept. 21-re voltam kiírva, és aznap is született Ati. Nagyon nehezen a kitolást éltem meg, nekem a vajúdás elviselhető volt. A barátnőm volt bent velem (apa nem merte vállalni), és még nevetni is tudtam a vajúdás alatt. Nagyon jó volt hozzám a kisfiam végig. Ja, és a nemét csak a kibújásakor tudtuk meg!
Munka: ha betölti a 2 évet, elkezdem tölteni a szabimat, és kb. november körül megyek vissza. Remélem, lesz bölcsi...

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Nóri!
Az ment tönkre ami 18kióig szól,most már nézegetjük neki a nagyobbat,de Vencelnek anno majd vennünk kell mert ennek a huzata összement :twisted: ,és így úgy néz ki az ülés mint amit egyszer megrágott a kutya :twisted:

Ügye-tegnap fullos napom volt még kozmetikázni is voltam :wink: :wink: :wink: ,na jó csak azért mert ma lagziba vagyunk hivatalosak,apa sofőrködik mi meg Robcsival csak vacsira megyünk
Ja és a lány aki ma férjhez megy ő adott bennünket össze


Orsi!
Ja nekem is ilyen nevetős fájásaim voltak mindkét fiúnál,na aztán bekeményítettek,akkor már nem tudtam nevetni :roll: :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Orsi: Üdv közötünk!:)

Judit: Nagyon szépek a tesók együtt. :)Örülök, hogy jobban vagy már. Nem semmi amiken keresztül mentél.

A ház vakolás pénteken véget ért már végre de a sok eső miatt valahogy semmi nem akar a helyére kerülni. Ablak festésen gondolkodunk mert most ugye le vannak szedve a redőnyök és így legalább a redőnyök alatt is le lenne festve. Ebből az esőből már nagyon kezd elegem lenni ráadásul ami nagyobb bajunk hogy le lett vágva a here és most ott rohad a földön kb:80 bálányi here. Ez a szezon nagyon szarul kezdődött. Remélem a folytatás jobb lesz. Már nagyon várom a jó időt, mert mi meg június 3-án megyünk Szentendrére pihenni egy pár napra.
Bent a festést és a laminált padlózást csak a 30-35 fokba fogjuk csinálni hogy gyoran száradjon majd a fal és ne hónapokig legyen szétpakolva.
Megyek mert Dávid nagyon nyügi leteszem aludni. Nagyon megviseli szegényt ez az időjárás. De azt nagyon élvezte ahogy nagy volt a nyüzsgés.:)

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Elin, írd majd meg milyen volt a mai börze, ide és/vagy a másik topicba, kíváncsi vagyok rá. Számomra egy kicsit kaotikus... de ugye minden Szentnek maga felé hajlik a keze :lol: (és minden börze szervezőnek a saját börzéje felé), ettől függetlenül egy-két dolgot sikerült vennem a lányoknak, igaz Mártikának csak nagyon nehezen találtam bármit is, ami végül egy póló lett. Mert ugye olyan nem lehet, hogy valamelyikőjük kimaradjon.

Orsi, az iwiw-en a klubok között megtalálható a Szolnoki Babaruhabörze, a tavaszi-őszi szokásos börzéről ott találhatsz (majd) infót.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok, ebben a "szép" időben!
Sajnos a mai börére sem sikerült eljutnom, mert a barátnőm (akivel mentünk volna) kisfia beteg lett, az autónk meg kellett apának. :cry:

Kriszti:
Here a földön? Szegények! Pedig sok-sok esőt mond még. Mit tudtok majd csinálni vele?

Katlina:
Jó volt a lagzi-vacsi?

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Judit, hát röhejes volt. Ahogy szét voltunk pakolva emeleten, ebédlőben, tornateremben, folyosókon....info a vásárlók felé meg =0. Az eladók tettek ki papírokat is, hogy erre is, arra is vannak még :?
Végül én is úgy jöttem haza, hogy plusszba, pedig Lilinek vettem 1 lovas kirakót meg 1 kis ruhát.
Mindenesetre az őszi börzére 3 jegyet kérek :wink: Persze majd akkor is, ha ott tartunk.

Tündi, te merre vagy? Anyóséknál?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri, és azt tudod, hogy ki szervezte? Csak érdeklődés szintjén kérdezem, hisz mindenkinek szíve joga.
Egy szőkés/v.barna hajú csajszit kék felsőben láttam egyszer Börze + nyíl felíratú lapokkal és ragasztóval a kezében, aki valamiért nagyon megbámult, talán ő? Illetve egy másik csajszi volt még közvetlenül az ajtóban aki többeket is ellátott információkkal, ők együtt? Persze lehet hogy csak épp ő árult ott, ezért volt ő az info forrása.
Egyébként voltak vásárlók?
Láttam ide-oda térképeket kirakva, és tényleg én is az eladókat, meg a vásárlókat kérdezgettem, hogy merre is kellene tovább haladnom, amikor választási lehetőség elé kerültem. Persze ezt be lehet tudni annak is, hogy nincs az iskolában helyismeretem.
Te kaptál kávét? Jó ötlet volt, hogy volt olyan árus aki igen, amíg én ott voltam. Na ez nálunk kivitelezhetetlen lenne... Az elsőn a folyosón láttam sütit egy tálcán, és epret is, a teát nem találtam.

Te végül is hol árultál? Ott lent abban a teremben ahol találkoztunk?
Többi eladó, árus véleménye mi volt?

Majd szólok, ill. ide is felteszem mikortól lehet az őszi börzére asztaljegyet venni.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Nem, nem tudom ki szervezte, az én jegyemet a bnőm intézte. Kávét azt árultak, azt láttam, még mondtam is, hogy legközelebb azzal jövök ki, lehet, többet kaszálok :lol:
Ahol én voltam -igen, a lenti teremben-, ott egy apuka is árult a fiával fajátékokat (előtte fent voltak ők is az elsőn), de az apci az kint állt és terelgette a vásárlókat a mi termünk felé is :D .
Igazán jó helyen sztem senki nem volt.

És én is bolyongtam, mikor megérkeztem, az eladók terelgettek :? Szervezőt abszolut nem láttam :? :evil:

Asztalfoglalás terén is volt káosz amúgy...aki mellettem árult csaj fiúsakat, az a bnőjével jött, egymás mellé kérték az asztalukat, ehez képest a bnő az az emeleten volt :cry:
De hallottam másféle kavarásról is...

....szóval.... mindegy, túl vagyunk rajta.
Júni. 5-én meg tán Szandán lesz...de oda nem megyünk

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja, azt gondoltam a kávé a szervezők meglepije volt.
Jún. 5. Szanda, hát szerintem mi sem megyünk, legalábbis árulni nem. A Művházban lesz?

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Judit, nem tudom, hol lesz, ennyit hallottam, nem többet :roll:

Tündi, várjuk ám a képeket!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Na, a szandai börze engem viszont érdekel :) Egész nap szokott ez tartani? Pont aznap lesz délelőtt a családi nap is a reptéren.

Megvolt az évzáró szombaton, ezt is a műv házba szervezték, mint a farsangot, mind a négy csoportnak egyszerre. :? Így jutott kb negyed óra mindegyik csoportnak, a végét a gyerekek már alig bírták végigülni, volt zsibongás. Marciék mint kiscsoport elsőként szerepeltek, ügyesek voltak, Marci sem kajláskodta el :)

Orsi! Nagyon aranyos a a kisfiad.

Nóri! Hogy mitől nem tudtam aludni, nem tudom, talán ott kezdődött, hogy a kórházban nem lehet pihenni, minden nap hajnali 5-től kezdve félóránként rám nyitották az ajtót valamiért. Már ott is nagyon keveset aludtam. Aztán mire hazajöttünk, egyszerűen túlpörögtem szerintem. De nagyon rossz volt.

Kriszti! De jó nektek, biztos jó lesz Szentendrén, és akkor tán már az idő is jobb lesz.

Milla tegnap nem alvós napot tartott,már meg is ijedtem, hogy mi baja, amiért csak 10-15 percekre ájul be aztán felsír. De hál istennek az éjszaka már jól alakult, és most is alszik.
Pár napja elhagyta az éjféli kelést, háromkor ébred, akkor kell megetetni. Úgy, hogy előzőleg este 8-9 körül alszik el.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám,csak hétvégén anyóséknál voltunk,ott meg nincs net :? a laptop befogott vmi jelet,de jelszót kért :cry: úgyhogy nem tudtam sehogysem felcsatlakozni...
Amugy velünk minden oké,jól telt azért a hétvége,anyósnak volt szülinapja,vittünk neki tortát..tegnap meg ő hívott meg bennünket étterembe,jól tele is zabáltam magam :D :oops: Mérlegre nem is merek állni :oops:

Judit,huu de jó alvókája van Millának :) Tejcsi,hogy alakul?Kell még pótolni?
Ezek az összevont ünnepségek nem hangzanak vmi jól :?
Nagyon aranyosak a tesók!!!!!! :D :D :D

Nóri,akkor azért neked jól sikerült a börze :wink: Képek ma fent lesznek,csak le kell kicsinyítenem őket :wink:

Kriszti,huu az rengeteg bála ami tönkrement:( Tudtok még vele vmit kezdeni?Betonozni meg tényleg később jó :) De jó lesz nektek Szentendrén :)

Orsi,Mezőtúrról vittük a tortát anyósnak,nagyon fincsi volt :D Vmi P betűs neve volt a cukrászdának,és egy sarki rózsaszín cukrászda :) :oops: Nagyon helyes kiskrapek a fiacskád :D

Katlina,hogy sikerült a lakodáré? :wink: Hát én is így vagyok vele,ahogy te,hogy örülök ha nyugodtan tudok hajat mosni,és kiváltképp örülök,ha este mind2en hamar elalszanak és csend és nyugalom van :oops: :oops: :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika,helyzetjelentést!!!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Na és akkor a képek,de nehogy besokaljatok tőle :oops:

Kép Kecskemét reptér Kép Reptérről hazafelé
Kép Gárdonyés Agárd közt
Kép Venelencei-tó
Kép Bory vár Szfehérvár Kép
Kép Agárd fürdő Kép
Kép Pákozd-katonai emlékpark Kép Kép Pákozd arborétum-kilátó Kép arborétum -tó Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Az utolsó 2 kép Sukorón az "ingókövek"-nél készült!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Judit:
Ez jó, hogy ilyen sokat alszik éjjel. És a 3 órási evésnél is gyorsan visszaaludtok?(én mindig nagyon nehezen aludtam vissza éjjel).

Tündi:
ÚÚÚÚÚ, nagyon szép helyeken jártatok! A Bory vár nekem nagy kedvencem, szerintem sugárzik belőle, hogy nagy szeretettel építette építője.
Peppino cukrászdában voltatok szerintem.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Orsi,az az...peppino :wink: :D A Bory vár meg tényleg nagyon szép,csak annyira kár,hogy szakadt az eső :?
A 3órás keléseknél én simán visszalaudtam,de a 2őnél is,inkább felkelni volt nehéz :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ne haragudjatok hogy zavarok! szeretnék ajánlani nektek valamit.

Eladó HYDRO ZSELÉ GOLYÓ!!

Most nagyker áron a tied lehet!!!!

Amíg a készlet tart!!!!
Amilyen színű a zacskón az "Art Deco" felírat,olyan színüek lesznek a benne található golyócskák!!!
Amire szükséged van:

- egy üvegváza

- egy gyökeres növény (de lehet szálas is)

- és hydrozselé (több színben kapható)

A dolgod annyi, hogy a hydrozselét egy tálba szórod, felöntöd vízzel, és 8-10 órát hagyod, hogy megszívja magát. A végeredmény egy gumicukorhoz hasonlatos, gömböcske. Ha ezekkel a golyókkal feltöltöd a vázát, és belerakod a virágot, a gyöngyök biztosítják a növényke tápanyag és vízszükségletét.




Rendelés: gyermekules77@.gmail.com

ÁR:250ft/csomag


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

További színeket emailbe tudok kűldeni!!!
További szép napot nektek!!!!
linus77
 


Sziasztok!

Megint kicsit eltüntem,de olyan lusta dög vagyok :oops:

Csajok:Köszi mindenkinek a gartulát :)

Nóri:nem én voltam a börzén :oops: Lehet már 2 hónap lesz a bejárásból,úgy néz ki csúszik kicsit az építkezés :( Remélem tényleg nem sínylik meg nagyon a kicsik,de borzasztó anyásak és bizti rossz lesz nekik,ha reggel már nem leszek itthon amikor fölkelnek,vagy ha éjszakára megyek már fél 5 tájékán el kell mennem itthonról,meg hétvégén egész nap :( Ennyit még nem voltak távol tőlem :cry: Legnehezebb szerintem az elalvás lesz este,mert mind a két kicsi mellettem alszik el :oops: De kívánom,hogy neked legyen igazad és szenvedjek inkább én,mint ők :)
Nagy dolog ám az ovis szerelem,emlékszem annó Zolcsikám is vitte a kislánynak a gyűrűt az oviba :) Milántól még nem hallotam,hogy szerelmes lenne,de Lucit már üldözik a bölcsiben :lol: Alexnak hívják a kisfiút,már várja az ajtóban a kisasszonyt,megöleli,puszilja :) Olyan édesek :) De azt mondja a gondozónéni,hogy szinte egész nap ez megy,csak Luci néha unja már :oops:

Judit:nem semmi amin keresztülmentetek :( de a lényeg,hogy jól vagytok már mind a ketten és Milla gyönyörű :) Látom nálatok is nagy a tesós szerelem,annyira drágák :)

Tündi:Gyönyörű helyeken jártatok :) Gyerkők gyönyörűek :) Zsombi pedig már hatalmas :) Apa itthon van még?Oviról tudtok már valamit?

Katlina:Venci is tündéri :) Ideült Luci is valamelyik nap és hívta volna Vencit:gyeje baba,ajanyos baba :) Simizte a monitort :) Robika is majd beleszokik az új helyzetbe,bizti kell egy kis idő :)

Orsi:Üdv közöttünk :) Igen,jól mondod,ismerjük egymást :) Jó hallani rólatok,gyönyörű a kisfiad :)

Erika:!!!!!!!Helyzet?

Linda:Veletek mizujs?Szabit töltesz már?Bölcsiről tudtok már valamit?

Rólunk pár szó:Megvolt pénteken az ovis kirándulás,nem volt valami nagy meleg,de legalább az eső nem esett.Szerintem szupi volt,gyerkők nagyon jól érezték magukat :) Tele voltak élménnyel :)
Utálom ezt az időt már,kicsit depissé tesz :( Holnapután meg már meló,úúúúgy nem várom :( Annyi dolgom lenne addig,de semmi kedvem semmihez :( Ja,azért a nyaralást már lefoglaltam :) Na,nem olyan nagy nyaralás lesz,4 napra megyünk,kutyuk miatt nem tudunk egyenlőre többre,de elég lesz ez is kikapcsolódni :)

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Erika kórházban van!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


De jó!!! Ez olyan izgalmas. Nagy-nagy drukk Erikának és várjuk a további híreket!!

Móni! Ez az idő engem is eléggé lehangol, rossz hogy Marcit sem lehet kivinni szellőzni.
Majd számolj be azért, milyen az új munka!

Tündi! Nagyon jó képek, a gyerekek édesek, Zsombi is milyen kis mosolygós. :)
Hát igen, a Bory-vár... Nekünk ott készültek az esküvői fotók... Asszem akkor jártam ott utoljára. De jó ötletet adtál, nyáron elmegyünk, Marci tuti élvezni fogja.

Igen, kell még pótolni a tejet, Milla a szopizás után még beszippant olyan 50 g-t. De most már úgy vagyok vele, hogy örülök, amíg van tejem is, és azt is megkaphatja.

Orsi! Én is úgy vagyok vele, hogy simán visszaalszom, felkelni a nehéz :wink:
Millánál meg változó, van, amikor rögtön elalszik az evés után, vagy még mocorog egy kicsit, de olyan is volt, hogy még 1 órát fent volt.
Amúgy ma megint sűrűbben kelt éjjel... Szóval a jó alvókát elkiabáltam :)
judit_79
 
 


Erika,mennek a drukkok!!!!! :) :) Nemsokára a kezdben lehet Zalán!!!! :)

Katlina,köszi,hogy megírtad,most olvastám át a másikba,és ott üzent,de gondolom te is onnan értesültél :D

Móni,óóó már csak 2 nap és meló :? Remélem hamar belerázódtok,de én is azt gondolom amit Nóri,hogy téged fog jobban megviselni,mint a gyerkőcöket.Oviról még nincs hír,ovó nénivel beszéltem,álítólag szerda-csütörtök körül lesz meg,hogy kit vesznek fel.....
Alex meg a Lucákra bukik :wink: Mi rendszeresen összejárunk velük,nagyon jól elvannak együtt,a múltkor már Luca egyedül is ott maradt,és ma is már mondta,hogy elmehet-e Alihoz,de most beteg szegényke,így bölcsibe sem ment.

Judit,nagyon szép képeket készíthettetek ott :wink: Mutizhatnál belőlle egyet kettőt :D Jó evőkéje van akkor Millának,de csak hagy egyen,és kerekedjen :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Igen onnan írtam ide!
Balwin írta 11-után hogy 5percesek a fájások a doki burkot repesztett-remélem azóta már meg van Zalán baba!

Judit mi nagyon nyűgősek voltunk a hétvégén,éjjel viszont Venci is kezdi elhagyni az 1-órai evést,ami nekem meglepő mert Robika éjjel-nappal 2óránként kel

Visszaaludni bármikor tudok,sőtt rájöttem hogy jó a 15perces alvás is csak aludni lehessen :wink: 8)

Lagzi vacsora jó volt,menyasszony is szép volt,igaz mi 1,5órát voltunk ott-de nekem annyi is bőven elég volt

Tegnap a barátnőm megdicsért:"De össze vagy szakadva!" :lol:
hát igen a szoptatás éjjelezés,két gyerek,.....minden nadrág lötyög rajtam

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,de örülnék én ha minden gatya lötyögne rajtam,de én inkább híztam szoptatás alatt,szerencsére már látszódik a fogyás,de még van mit leadni bőven!!!Augusztus közepéig még dolgoznom kell az ügyön,hogy elérjem amennyit szeretnék :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Ugyan nem találkoztunk még itt, de azért én is szurkolok Erikának! :D

Éjjeli kelésnél mivel nem bírtam aludni, ráadásul meg is éheztem. Jószerivel csak csokit, de mindenesetre valami szénhidrátot éreztem muszálynak enni. Így aztán én is plusszosan zártam a szopit kilókban. Azóta ugyan lement valamennyi, de nem nagyon bírok keveset (kevesebbet) enni. Viszont kitartóan tornázok.

Móni:
12 órában fogsz dolgozni? Az talán egy kicsit jobb, legalább kevesebb napot kell bent lenni. És mivel jársz be, busszal, vagy autóval?

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Nem régiben érkezett az sms Erikától : "Ma délután fél 4 tájban megszületett kisfiunk Zalán Tibor,3760g és 54cm.Anya és kisfia jól vannak,term.szülés volt" :) puszi"

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika:Tiszta szívből gratulálunk Zalán baba születéséshez.Minden szépet és jót,egészséget,boldogságot és sok-sok tejcikét!!!!!!!

Orsi:Ebben a a hónapban már csak délelőtt,de júniustól 12 órában dolgozom.Végülis igen,annyiból jó,hogy talán több lesz a szabadidőm.Busszal járok majd...De remélem nem sokáig,fölvettek itt helyben a Gyógyászati központba,csak még épülőben van.Elméletileg augusztus elején nyit,de már úgy néz ki csúszik kicsit :? De jó nektek,én meg csak fogytam...

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Erika, gratulálunk!

Tündi, rajtam ne lötyögjön minden naci, csak úgy a 31-estől fölfelé :wink: . De ami lement rólam márciusban a családi dolgaim miatt, már vissza is mászott rám :? :lol:

Ez a Bory vár :shock: Még nem is hallottam róla, ez olyan, mint egy mese!! Csudaszép!
És ezek a kövek mitől inganak? :roll:

Judit, nálunk a csoportszobában lesz az évzáró, csak a szülők részére.
Épp ma renováltam a tulipán fejdíszeket, amik kellenek a szerepléshez. Lili lesz a piros tulipán...és ezzel lett lelőve a meglepetésem :lol:
Egészen tegnapig úgy volt, hogy fél5kor kezdődik, ma kijavították fél4re. Szerencsére, mert utána rögtön indulunk Kabára, útbaejtve anyumat is.
Remélem, azért Pünkösdre jó időnk lesz. :roll:

Katlina, hamarosan küldöm a privit!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika,gratulálunk itt is! Jó egészséget és sok sok tejcsikét kívánunk!!!Várunk vissza :D
És nem is lett olyan "nagy" Zalán :wink:
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika! Szeretettel gratulálunk Zalán érkezéséhez és sok boldogságot kívánunk a családnak!
Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam,de azért nyomon követtem az eseményeket olvaslak ám benneteket mindíg mikor gép elé kerülök!

Szívből gratulálok Vencel baba, Milla baba,és Zalán baba születéséhez!!Sok boldogságot,jó egészséget kívánok mind három családnak! A picurkák gyönyörűek!!
Remélem Zalánról is lesz kép hamarosan itt a topikban,bár így látatlanból is mernék fogadni,hogy gyönyörű kislegény!

Tündi!
Nagyon klassz lehetett a kirándulás,jók lettek a képek.Zsombi jó nagy már,hogy szalad az idő pedig még csak most született ő is!

Pidlacsek üdv.neked is!

Rólunk pár szó: Franci most itthon van velem mert tegnap fájlalta a fülét,köhög,taknyol. De ettől eltekintve jól vagyunk! Ami újdonság a családunkba,hogy mi is babát várunk,a 16. hétben járunk! Már nem dolgozom eljöttem eü szabadságra,úgyhogy mostmár talán jobban tudok jönni,nem csak olvasni hanem írni is.
Hát röviden,és tömören most ennyi.

Puszi mindenkinek!
hajni..
 
 


Erika!
Gratulálunk Zalán baba érkezéséhez!!!
Sok-sok tejcsit kívánunk,és gyere minnél hamarabb!



Hajni!
Dejó!!!!!!!!!!!Gyere sűrűbben és írjál ám!!!


Nóri!
Ok!Ráér eddig apát fűztem-fűzöm szóval ráér......
30-as gatya lötyög :oops:
eredeti méretem 28-as na olyanom biztos nem lesz már soha :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: