Új privát üzeneted érkezett!

Ja Erika,én 2750g és 48cm-el születtem :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Azért hátha mégis felveszik Lucát. És ha nem? Akkor majd a következő nevelési évben, szeptemberben?

Jaj, mi is majdnem így jártunk. Vittük Rékát is, de éppen mindenki aludt az oviban, kivéve az ovónénit. :oops: Profik vagyunk, hogy így időzítettünk, de így adódott....(fél 3). Réka iszonyú csalódott volt, hogy sehol egy gyerek. Már görbült le a szája. :( Aztán mondta az óvónéni, hogy menjünk pár kört a csúszdán. :) :wink:
jaimee1
 
 


Na, akkor drukkolok a csajoknak!
Lili iszonyat sokat fejlődött az oviban.

Bár a köv. nev.évre nem agitálok különösebben senkit a mi ovinkba, elég zavaros most ott a helyzet :cry: :? Mármint abban a csoportban, ahonnan most ballagnak majd el/lesznek a kiscsoportosok.

Judit, hogy vagytok így az utolsó 3-asban töltött napokban? Marci oviban? Jól van már?

Tündi, 18 valóban kedd...de gondolom, nem akkor lesz, majd megyek akkor valamikor :lol:
Legalább jól kidumáljuk magunkat b.némmal 8)

Katlináék????
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

 
 

Erika,jövő szeptemberben muszáj lesz,hogy felvegyék,mert visszamegyek dolgozni,sőt lehet már most szeptembertől részmunkaidőben.Még nem beszéltük át pontosan,júniusig kell szólnom,hogy hogyan döntöttem...
Nálunk 8-12ig van a beiratkozás,és már csak péntekig.Mi voltunk pont a 60.ikak.Kb 50gyereket vesznek fel,mert van +10gyerek aki 5éves és őket már kötelező felvenni!

Nóri,köszi ezt a gyönyörűséges képet Lilcsiről :) Vmi gázos ovó nénik vannak abban a csoportban? :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jaj, dehogy! Nem az ovónénikkel van a baj.....de az egyik a vezető ovónő...akinek most vmi iskolát kell elvégeznie....de iskola meg csoport nem vihető párhuzamosan, így ő kiesik....így a másik ovónő tán egyedül van/lesz. Ami 25-28 gyerekre nem olyan fain :?
Nem tudom, nekem elég zavaros ez. :roll:
/Kati a másik topikból! Ha olvasod, írhatnál, te jobban ismered a helyzetet!/

Tündi, hova ez a rohanás, hogy Zsombor is bölcsis lesz ilyen korán? :shock:
És ha viszed a munkáltatóit nekik, kötelező felvenni az oviba is Lucát, nem??
Persze, ha időben viszed a papírt...
És akkor egy utcába fogunk járni? :wink: (ami most elég rendesen fel van dúrva)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,annyira nem rohanok én :wink: Csak félek ha most nemet mondok,akkor jövőre meg már nem kellek,mert találnak valakit a helyemre :roll:
Igen ha viszek munkáltatóit akkor fel kell hogy vegyék..Zsombit tutira nem veszik fel,de akkor a mama vigyázna rá 2délelőtt,mert annyi idő alatt letudnám a heti 11órámat.
Csak az anyagiakat is kell számolni,mert ha visszamegyek le kell mondanom a gyedről,és nem biztos,hogy jobban járnék..Úgyhogy most nagy a dilemma,de van még egy kis idő eldönteni.

25gyerekre egy ovónő az tényleg nem egyszerű mutatvány :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Csajok,akiknek járnak oviba a gyerkőcök!!!Ti kötöttetek nekik az államin felül biztosítást?
Mert mi tegnap kaptunk az oviba egy papírt,Szimba -csomag-ról,de azt mondták nem kötelező kötni,csak érdekelne,hogy szerintetek érdemes-e még ezt is,vagy elég az állami? :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Nóri! Köszi, megvagyunk, Marci oviban van, már teljesen jól van.
Én tegnap egész délelőtt a kanapén feküdtem, úgy fájt a hasam, azt hittem mehetek szülni. De aztán délutánra elmúlt.
Azért lehet hogy a cuccomat nem ártana már összepakolni :D
Amúgy már be vagyok tojva rendesen.

Tündi! Nekünk van valami családi biztosításunk.. asszem az érvényes Marcira is. Olyan életbiztosítás, ami egyben neki lesz megtakarítás. De azt már egy éves kora óta fizetjük. Nem is emlékszem, hogy az oviban lett volna szó biztosításról.
Nehéz ügy lehet neked ez a munkába visszaállás, mert a részmunkaidő, plána ha csak 2 délelőtt, biztos kevesebbet fizet mint a gyed...

Leendő ovisoknak én is drukkolok!
judit_79
 
 


Megvagyunk dühöngök! :twisted:
Mivel megszünt a munkahelyem nem vagyok biztosított és nem mehetek vissza Gyed-re :twisted:
Én naív,ja és a könyvelönk is úgy tudta hogy biztosított vagyok,hát kiderült az OEP-nél hogy nem! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Fiúk jól vannak,viszont ma nekem ment a hasam :cry: ,voltam dokinál diéta hasfogó,remélem Vencel nem kapja el.


Erika!
Nekem is mumusom volt a 3kilós határ.
Robika 3100gr
Vencel 3200gr
Szóval nyugi biztos meglesz :wink:


Nóri!
Lili nagyon aranyos ezen a képen!!!!!!!!


Popó törlő állítólag azért nincs mert "sok"baba érzékeny rá!De én is inkább pénz hiánynak vettem a dolgot


Tündi!
Köszönjük a köszöntést!
Ovival mi is így vagyunk,nem merem bevinni mert nem tudom kihozni :shock:
Nem tudom szeptembertől is ilyen lelkes lesz-e?! 8)

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina: Jobbulást! ++++
Én naív,ja és a könyvelönk is úgy tudta hogy biztosított vagyok,hát kiderült az OEP-nél hogy nem!


:shock: Afenébe, az nem semmi....Akkor marad a gyes? Nem értem egyébként, mert kapnod kellett volna hivatalos papírt, hogy a foglalkoztatottságod megszűnt ezért és ezért.

Nóri: Édi Lilcsid!

Tündi: Hosszú távon érné meg inkább visszamenni, ugye? Merthát a munkahely az mégiscsak munkahely. És meddig tartana ez a 11 órás részmunkaidő?

Judit:
Azért lehet hogy a cuccomat nem ártana már összepakolni
Jujj, nekem is, sehogy sem áll. :oops: Illetve bedobáltam két táskába eztazt...:roll:

Én meg megfáztam valahol, döglődöm...
:twisted: :twisted:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.26 07:09-kor.
jaimee1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.26 07:07-kor.
jaimee1
 
 


Erika,szépen növekszik a pocakod! :) Jobbulást!Szurkolok,hogy felvegyék Rékát az oviba! :wink:
Részmunka időt egy tanévre tervezem,és utána teljes munkaidőben ha van rá lehetőség.Igazándiból kicsit többet kapnék így,mint a gyed..
A 11órát meg én úgy gondolom,hogy egyszer 8-fél1,másik nap pedig 8-fél2-ig lennék,persze ilyenekről még nem tárgyaltunk...ez csak az én elképzelésem :oops:

Katlina,jobbulást neked is!!Nálunk kérték,hogy vigyük be a gyerekeket az oviba,de hogy minek az nem tudom :roll: Mert nem kérdeztek tőle semmit sem :roll:

Judit,ne legyél betojva :wink: Már tudod mire számíts :D tényleg csak pár nap :) Kitartás :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hahóóóóó hova tünt mindenki?????? :roll: :roll: :roll:

Linda,kár,hogy tegnap pont elkerültük egymást a játszótéren :? Kedden majd találkozunk akkor a tornán :) Jó,hogy mondtad,hogy nem lesz zenebölcsi,mert majd néztünk volna nagyokat amikor nem lett volna ott senki :roll:

Kismamik?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Én vagyok, csak gyűjtöm a mondanivalót :wink: :lol:

Erika, csupa olyan dolgokat soroltál fel, amik nekem nem tűnnének fel :lol: :lol: Mondjuk jó-jó...ez az én saram, bezzeg van, aki a friss körömlakkot is meglátja a másikon....mert figyeli :?

Vegyes csopik....nálunk ugyebár nem az van. De általában délután vannak náluk nagyok, Lili sokat tanul tőlük. Pl. írni :lol:
Viszont a délelőttök csak a saját korcsoportos nevelésükről szólnak (kivéve, ha helyettesítések vannak, mert akkor is össze vannak eresztve)

Lilit pénteken elvittem dokihoz, mert napközben ugyan nincs vele különösebb gond a taknyosságon kívül, viszont szerdán és csütörtökön este is annyira rájött a köhögés, hogy hányt. :cry:
De torka nem piros, füle oké, tüdeje tiszta, úgyhogy azon kívül, ami Citirizint adtam neki, még Prospant mondott a doki, hogy adhatom. Fekve hátrafolyik neki a trutyi, az okozza a gondot.

Tündi, ez csak valamelyik biztosítónak a reklámkampánya lehet, ne foglalkozz vele. Kb. az lehet, mint mikor születésük után hívogatnak mindenfelől :evil: :?

Tegnap meg az egyik balesetnek, ami a 4-esen volt, "élveztük" a dugóját.....Lili szerencsére aludt, nem látott semmit. Igaz, én sem szerencsére, mert a kocsi az lement a felüljáróról és a szántóföldön kötött ki. Vagy lehet, mind a 2 ott volt?? :roll:

Csináltam megint szép képet :P Lili rákapott a rózsaszín ajakíremre :lol:
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Nem igen voltunk itthon hétvégén. Most fejeztem be a vasalást, aztán tente. Jövő héten is sűrű programunk lesz, még okmányirodába, fodrászhoz el kellene jutni, összepakolni, babaholmi sincs teljesen készen.....

Holnap megyek dokihoz, meglátjuk, hogy állunk.

Nóri: De mitől taknyos, arra mit mondott a doki?

És mi az ami feltűnt? Ma azt kaptam egy ismimtől, hogy már "torz" a fejem....mondtam neki, hogy kösz, de szerintem még nem. :lol: Vagy ha ez számít torznak, hát legyen.:lol: :lol: :lol:

Judit: ???
jaimee1
 
 


... Budiajtó becsillan, felmosóvödör háttérben, én pizsiben, de amúgy minden oké.... Hihihi....


Hogy mitől náthás? :roll: Gondolom, valamelyik ovis bacival még nem szokott össze :lol: Az összes gyereknek folyik az orra....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,köszike a biztosítós hsz-t :D Mondták is az oviban,hogy nem kötelező :) Remélem Lili jobban van és hatott a prospan.
Megint szuper fotót alkottál!!!!! :D :D :D sosem lehet eég korán kezdeni a sminkelést :wink: (sem)

Erika,azért nagy tevékenységed idejében gyere ám :) Várjuk a dokkeros beszámolót! :)

Judit, jelentkezhetnél :)

Kriszti,Dávidnak nagyon sok boldog ELSŐ szülinapot kívánunk!!!! :) :)
Kép

Majd kérünk képeket! :) Hétvégén tartottátok?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Dávidnak nagyon boldog születésnapot!!

Kép

Tündi: Ha megszületik a baba, úgyis szólok! :)

Ééééés a jó hír: Réka full szobatiszta már egy hete! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.26 07:37-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem, még itthon... Már az izgalomtól aludni sem tudok, tegnap éjfél körül aludtam el, és 5 óra óta fent vagyok... Igaz, Marci is felébredt. :shock: Még ma ment oviba, aztán ma jön anyósom és itthon lesz vele a héten.
Pénteken voltam bent a munkahelyemen, tgyáshoz papírét, meg lezárni a táppénzt. Meg előtte még a kórházban nst-n. Egyetlen gép volt, azt is el akarták már vinni, de az enyémet még megcsinálták. És holnap reggel negyed 8-kor jelentkeznem kell a szülészeten. :shock:

Kriszti! Dávidnak boldog születésnapot!

Nóri: nagyon jó kép, ezzel a csinos frizurával :)
Marcit is érdeklik most már a betűk, próbálja lerajzolni őket, leírni a nevét.
Én örülök, hogy nem vegyes csoportok vannak az oviban, jöbb ez így szerintem.
Lilinek jobbulást!
judit_79
 
 


Erika,még jó,hogy szólsz ha megszületik Zalán :wink: :D Különben lenne "leszkapsz" :D :D :D
Gratula Rékának a teljes szobatisztasághoz! :) Nálunk a kaka még leginkább a pelusba landol reggel vagy este.Pisi mindig a bilibe :wink: Szombaton pelus nélkül vittem el a játszótérre és nem pisilt be :)
Szombaton tervezzük,hogy átmegyünk a ligetbe,de oda még fogok ráadni pelust azt hiszem :oops: :oops: És pótruhát tartok magamnál :)

Judit,szurkolunk holnap! :) Majd üzenj vkinek vagy a telódról jelentkezz be :wink: El tudtad intézni egyébként? :D Így elvilge hétvégére már haza is mehettek :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika,éjszaka sincs már pelusotok???

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Küldök neked sms-t, a te számod tuti megvan.
Végülis nem rakattam fel az internetet a telefonomra. Majd jelentkezem amint tudok!
Puszi mindenkinek
judit_79
 
 


Judit: Ezer drukk! +++++++++++++++++++ Holnap már babázol, nem semmi!!!

Tündi: Nem, egyáltalán nincs pelus. Igazából a reggeli pelenkája már régen száraz volt....az esetek nagyon nagy hányadában. Ja, hát mindenhová 2 öltözet ruhával megyünk azért még mi is. :-)
jaimee1
 
 


Judit,várom majd az sms-t :) 10-fél1ig nem leszek gépnél,de utána megírom a csajoknak :D

Erika,nálunk Luca éjszaka rengeteget iszik,és ezért pisi is van a pelusban reggel,hol több,hol kevesebb,de én már örülök ennek is,hogy nappal így haladunk :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket.

Tündi: Igen tegnap tartotuk neki. Majd rakok fel képeket. :)

Judit: Micsoda jó hírre jövök holnap babázol. HURRÁ!!! :) Drukkolok.

Erika: Gratula Rékának a teljes szobatisztasághoz! :)

Nóri: Csoda szép képeket tudsz csinálni csak ámulok és Bámulok, de az az igazság hogy Liliről csak szép képeket lehet csinálni olyan gyönyörű. :)

Katlina:Mi újság van feléetek hogy birod a két gyerkőccel?

Ilyen volt..
Kép
ilyen lett...
Kép Kép Kép
A többi képet majd később.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti!!
Dávidnak Sok Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!



Judit!
Holnap gondolunk rád!!!+++++++++++++


Mi jól vagyunk fiúk elvannak,ezen a héten még itthon van anyós,így legalább még van ídőnk szokni egymást.
Hétvégén nyársalás volt nálunk,a gyerekek nagyon elvoltak este nem is kellett altatni Robit 8)


Erika!
Dejó hogy nem kell pelus,nálunk még alváshoz kell,sokat iszik éjjel.

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit! Nagyon szoritok Neked.Minden jót.

Kép
Kép
mongi
 
 


Kriszti,hihetetlen nagyfiú lett Dávid! :) Nagyon szép tortája volt neki,gondolom fincsi is volt :lol: Jajj,el is felejtettem írni,hogy múlthéten szerdán meglettek Katiéknak az ikrek Hanga Csenge(2800g és 51cm) és Hunor Zétény(2790g és 50cm).
Szilvi mondta,hogy már itthon is vannak,vasárnap du jöhettek haza.

Katlina,jó,hogy anyósod otthon tud még maradni egy kicsit.Nekem is jó volt,hogy apa itthon tudott maradni,aztán meg a mama,mert én másodjára cefetebbül voltam,mint Lucával.Mondjuk neked sima szülés volt,így azt nem tudom mennyivel másabb az elsőhöz képest fájdalomban.De gondolom nem fáj kevésbé :?

Judit,mennek a drukkok!!!!!++++++++++++Várom az sms-t és hozom majd a híreket :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Letti,úgy látom ti is korán kelők vagytok :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit, bár már nem olvasod, de széééép napot nektek!!! :D

Kriszti, Dávidnak boldog szülinapot kívánok!!!

Erika, Rékának gratulálok! Emlékszem, nagy öröm és dicsőség ez :lol:
Lili is ennyi idősen vált szobatisztává, és igen, a mai napig, ha este, miután megissza a teáját és nem küldöm el wc-re elalvás előtt, felébred (engem is felébresztve), mert ki kell neki menni. :roll:
Ő is nagyivó volt mindig is.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit! :)

Nagyon szorítok neked mára!!! xxxxxxxxxx :D

Mivel dolgozom, nem tudom végig követni Tündi jelentéseit, de este azért becsekkolok!

Szép napot!
szilbee
 
 


Szilbee,csekkolhatnál sűrűbebn is! :D Mesélhetnél milyen az új munka,Dávid blogját olvasgatom,de az utsó bejegyzést nem tudom elolvasni,mert nem látom jól :( Nem tudnád kinagyítani vhogy? :D
Gratula Dávidnak a szobatisztasághoz! :) Nektek sincs már éjszaka sem pelusotok?Vagy csak mi vagyunk ennyire lemaradva? :cry: :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri,múlik már Lilcsinek a köhögése???

Erika,mi volt tegnap a doki bánál? :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!

Éjszakára nem teljesen. De ez természetes. Az tart a legtovább és többször is van visszaesés, míg "hozzászokik". Szóval ez nem lemaradás. Dávidnál és Leventénél is volt hogy sokáig tiszta pelenka/pizsi került le róla, aztán meg visszaesett, majd újra megin minden rendben volt éjjel és így tovább. Közre játszik betegség, lelki állapot, hogy mennyire merült le az nap az aksija... stb.

A blognál pedig csak rá kell a képre kattintanod és akkor nagyban beadja. :)

Írni pedig se ide se a blogokba már nincs időm sajna... :(

Na tényleg lépek, mert itt hagy a buszom!

Ahoj!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen még egyszer a köszöntéseket.

Tündi: Küld már el sms-be Kati számát légyszives. Akkor meg lett Kati nagy öröme egy fiú egy lány. :)

Judit: Drukkolok!!!

Szilbee: Gratula Dávidnak a szobatisztasághoz! :)

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti! Dávidnak nagyon sok boldog szülinapot kivánok! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Judit: ++++++++++++++++++

Tündi: Dehogy vagytok lemaradva a szobatisztasággal, ne is gondolj ilyenekre! :twisted: :twisted: :twisted: Nálunk ha nincs kistesó, eszembe sem jutott volna próbálkozni. Sem húsvétkor, pláne nem a télen. Egyébként meg ha a pisi mindig a bilibe megy, az nagy eredmény!!!

Kriszti: Hamar elrepült ez az egy év, nem? Jóképű pasid van! :-)

Nóri: Mindjárt 50 hónaposak lesztek!! 8)

Rólunk: Megint szép naaagy babát növesztek odabenn, ha kitart a méhszáj (és M. doki szerint kitart), akkor nagyobb lesz, mint Réka. :shock: 38+0.-ra várjuk Zalánt is, úgyhogy az élet ismétli önmagát, még ha más okból is. Aztán a végkifejletet meglátjuk. 8) Mint lányos anya, meglepő infó volt a dokitól, hogy "golyók leszállva" :lol: :lol:

Remélem, Juditnak nem kell sokáig izgulnia....
jaimee1
 
 


Szilbee! Akkor már dolgozol? Hát biztos nem lehet egyszerü megszervezni a napkaot 2 gyerköccel. Szoktam látni a férjedet a fiúkkal.

Tündi! Amikor oviba megyünk és én viszem Antát akkor 6-kor kelünk, és fél 8-kor indulunk itthonról./gyalog megyünk bö fél óra az út/ Indulásig kell ennyi idő mire mind a hármunkat gatyába rázom.

Erika! Lassan te is készülödhetsz a 7. emeletre. Még nem költöztünk el, de most már babonából inkább nem mondok semmit.

Na megyek romeltakaritani. Meg viszem Atit levegözni.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Hoztam a híreket! :)

12.42kor érkezett az sms Judittól: "10.20-kor született meg Milla Lívia,3500g és 54cm.Puszi mindenkinek!"
Kép

Judit,itt is gratulálunk!!!Jó egészséget és sok sok tejcsikét kívánunk! :)

Kriszti,küldöm majd a számot! :)

Erika,akkor már tényleg nem sok van hátra :D És sztem is nagyobb lesz ZAlán,mint Réka,csak nehogy meglepődj mennyivel :wink: Én magamról tudom mekkorát néztem mikor megmondták,hogy mekkora a kukisom :D
Szobatisztasággal kapcsolatban,doki néni mondta,hogy akinek kisebb tesója van,és a nagyobb még nem szobatsizta ott ált nehezebben megy a szobatsiztaság..hát nálunk ez be is jött :?

Letti,én 6kor még alid tudok magamhoz térni :shock: pedig Zsombi is korán kelő :? Drukkolok a költözéshez! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Beszéltem Judittal,jól vannak.Millát már vitték szopizni is,de bealudt :D szerintem tiszta Marci :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!!

Judit!!

Gratulálunk neked a kiscsajszihoz!Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánunk neked!
Nagyon aranyos a kis Milla baba!!
Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Judit: Mi is minden elképzelhető jót kívánunk nektek!!! Gratulálunk Milla babához!

Kép

Tündi
Szobatisztasággal kapcsolatban,doki néni mondta,hogy akinek kisebb tesója van,és a nagyobb még nem szobatsizta ott ált nehezebben megy a szobatsiztaság..hát nálunk ez be is jött

Igen, ez nagyon így van, beszéltünk is már erről. :wink:
jaimee1
 
 


Judit!
Gratulálunk Milla baba születéséhez!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit, gratulálok Milla babához, nagyon szép kislány!
És nem is lett pici, pont jó :D


Kép

KépKép Kép
76vera
 
 


Judit, gratulálok Milla világrajöttéhez!!
Igazán formás baba!!
Kép

Köszöni szépen Lili köhögése...múlóban.
Van helyette egy kis plezúr a képén :lol:

Szilvi! Azért csak kéne időt szakítani vmelyik blogba pár sort írni magatokról :cry: :wink:

Erika, de pihent vagy, ne aludjál már annyit :wink: ....50 hósak... :lol: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit! :D

Gratulálok!!! Nagyon szép baba!!! :) Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek. Neked pedig külön, gyors felépülést.

Kép
szilbee
 
 


Erika,tudom,hogy beszéltünk már erről a szobatsiztaság-kistesó témáról :oops: ,de akkor is egy kicsit "rossz",hogy Luca még nem teljesen szobatiszta.

Nóri,örülök,hogy Lilcsi már nem köhög!!!A plezúrt viszont sajnálom :? Gyógypuszák neki!! :D :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit: Gratulálunk Milla baba születéséhez! Jó egészséget, sok-sok tejet és gyors felépülést kívánunk!!!!
Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Judit! Sok boldogságot, jó egészséget kívánunk Nektek!
Kép

Kriszti!
Dávidnak boldog szülinapot kívánunk!
Kép
És gratulálok a jogsihoz! :)

Tündi, nemá :roll: semmivel nincs lemaradva Luca, igenis nagyon ügyes, hamarosan végleg elhaggyátok a pelust, meglátod! :wink:
Ehhez mit szóltok: Réka nemrégiben még magától szólt, mikor kakilt, most meg ha van is a pelenkában, még azt is letagadja, és szalad játszani, rosszalkodni. Az eszem megáll tőle...........................

Kép
pimelinda
 
 


Linda,nagyon rafkós csajszi Réka :) Kis huncutka :wink: Jöttök holnap tornára?Mi elvileg megyünk,de tesód fél9re jön hozzánk,remélem addigra végzünk,mondtam neki úgy jöjjön,hogy odaérjünk a tornára :D

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: