Új privát üzeneted érkezett!

Nóri,köszike az infókat Katlináékról. :D Biztosan minden rendben lesz velük,és csütörtökön mehetnek haza :) Addig kitartás nekik.Jó gyorsan túl lett rajta tényleg,de lehet jobb így,mint hosszú-hosszú órákon át "szenvedni".

Ivett,igen beíratom Lucát oviba,a héten és jöv héten van a beíratkozás.Igaz nem valószínű,hogy felveszik,mert én ugye itthon vagyok..de reménykedem!!
Örülök,hogy minden oké veletek,jöhetnél sűrűbben is,és hozhatnál képeket a gyerkőcökról!

Erika,nektek mikor lesz a beíratkozás az oviba?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina, Gratulálunk és sok boldogságot kívánunk Nektek!!! Nekem elképesztő a hasonlóság a 2 fiú között :shock: :D

Tündi, jobbulást nektek! Mamád azért tud segíteni a gyerekeket illetően?

Kép
pimelinda
 
 


Linda,igen tud szerencsére :) De ma jön anyósom is,itt lesz péntekig,mert holnap a mamával kell mennem pestre,és ő lesz a gyerekekkel.Zsombi már azért jobban van,de Luca...még lehet ma szólok doktor néninek,meglátom,hogy lesz dél körül.Egész éjszaka nem aludt,egyik szobából járkált a másikba,reggel 7kor aludt el,és 9óta megint fent van,de fekszik és mesét néz.

Ritáék,hogy vannak?Hozol nekünk képecskét? :wink: Voltatok zenebölcsiben tegnap?

Kép
Kép
tundi24
 
 

 
 

Sziasztok!

Nóri: Köszi a híreket Katlináékról. :) Vencel baba nagyon siett akkor kifelé.:)

Tündi: BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!!!!!
Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti,nagyon aranyos vagy,hogy gondoltál ránk :D :oops: Köszike :wink:
3 éve ilyenkor lerohadt rólunk a ruha olyan szupi idő volt :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina!Sok örömet ,boldogságot és jó egészséget kivánok Nektek! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Tündi: Mit mondtak a mamádnak Pesten? Az tuti, hogy nagyon meleg volt 3 éve mi akkor jártuk be fél Szolnokot a gyűrűkért. :)

Nóri: Katlináékat haza engedték a kórházból?

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Katlináékat holnap engedik haza. Jól vannak, Vencel baba békésen aludt, mikor meglátogattam őket. Gyönyörű kis formás baba :)

Kép
judit_79
 
 


Háj!

Hinnye, Judit, neked sincs már sok hátra! :-) Hogy vagytok? Mi volt ma a dokinál? Nagyon édes Vencel!!!! Van már tejcsi Katlinának?

Kriszti: Nálatok is mindjárt szülinap! :shock: 8) :D

Csajok, a gyes lemondáshoz van nyomtatvány, vagy csak írok egy szép levelet?

Mongi: Legalább képeket..... :wink: Hogy vagytok? Költözés megvolt?

Móni: És ti?????

Tündi: Utólag is boldog házassági évfordulót nektek! Fogyókúrával mi a helyzet? Mi a héten mentünk volna óvoda nézőbe, de lerobbantam, úgyhogy a jövő héten megyünk. A Dobóba április vége a határidő. Hátha felveszik Lucát. Nem érdeklődtél a vezetőnél, hogy mi a gyakorlat? Vagy jelentkezések számától függ, gondolom...

Rólunk: A héten anyósom és Tibi vigyáz Rékára, én meg fekszem, mert keményedem, mint a fene és picit görcsölök is. Mint amikor meg akar jönni....Ma először végre jobb, de olyan gyenge vagyok....kettőt lépek és lihegek. Hétfőn nst és konzi M. dokival, hogy mi legyen. A citrici semmit sem hatott, ami számomra annyit jelent, hogy nem méhtevékenység miatt keményedtem....de fene tudja. Hétfőn kiderül, remélem, addig nem leszek gatyábbul.
jaimee1
 
 


Erika! Nyűgösen és türelmetlenül vagyok :)
3,5 órát voltam bent de a belgyógyászatot nem sikerült elintéznem. Nst, uh rendben volt, bár megint nem sokat nőtt a feje. És hát ő is farfekvéses maradt, bár azt uh nélkül is tudtam. Egyébként M. doki csinálta az UH-t, most már őt is megismertem :)
Borzasztóan elfáradtam mire végeztem. Katlináékat mindenképp meg akartam nézni. Én is már szeretnék ott tartani...
Van már tejcsi, Vencel azért aludt olyan jót, mert már tele volt a pocakja. :)

Oh a görcsölés nem jó... Bár nem értem, ha nem méhtevékenység, akkor mi okozhat keményedést?
Sok-sok pihenés kell, remélem jobban leszel! Nem ám beelőzöl engem!
Én is sokat keményedek, csigatempóban közlekedek és mindentől elfáradok. De görcsölés csak nagyon ritkán és enyhén jelentkezik, úgyhogy nem hiszem, hogy bármi is történni fog mostanában...

Tündi! Én is boldog házassági évfordulót kívánok! Gondolom, majd megünneplitek, ha Apa itthon lesz szabin :)
judit_79
 
 


Nagyon aranyos Vencel!! :D
Judit, köszi a fotót!

Kérdezte Kati, Judit megy-e be hozzá, de semmit nem tudtam neki mondani, csak hogy itt csend és hullaszag van :?

Reméljük, megindul a gyarapodás is és okésan mennek haza!

Erika, én nem tudok neked a kérdésedre válaszolni :cry: Telefonon kérdezd meg...
Keménkedések, hess!!
A 2 blog egyesülni fog? Idővel....?

Nálunk semmi kül....
Lili kezdett köhögni, de érdekes módon csak itthon és este/hajnalban. Szerintem itt lehet a bibi, itthon :roll: :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kriszti,kézzel vizsgálta meg a doki a mamát,most mindent rendben talált,az aranyere cérzett neki.De majd menni kell a szokásos tükrözésre,és hasi uh-ra.Reméljük ott is minden rendben lesz.

Judit,köszönjük a képecskét! :) Nagyon édes Vencel baba :) Várjuk majd Milláról is :wink: :D Tarts ki,már nem sok van neked sem hátra.
Köszike a köszntést,hát nem tudom,hogy megünnepeljük-e :) Én intéztem kintre apának meglepit,meg ő is küldött képeslapot,aztán így letudtuk.

Erika,pihi,pihi,pihi...még legalább 2 hétig bírd ki!!!Beszéld meg Zalánnal,hogy maradjon még bent egy kicsit.Fogyizás,elég lassan haladok,mozogni kellene de az egyenlőre nem megy :? Végülis heti fél-1 kg megy le.Mikor mennyi..de a nőci szerint ez a normális fogyási ütem.Centiben szerencsére jól látszódik.De nem adom ám fel!

Nóri,nem lehet,hogy Lilcsi allergiás vmire? :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri: Még nem tudom. Gondolom. Tervezek folytatást. Ki sem bírnám.
:oops:

Ami a gyest lemondó nyilatkozatot illeti, már képben vagyok.
:wink:

Tündi: Ne is! Lesz ott látszatja előbb-utóbb! Zalánnak osztom az észt, máris kapja tőlem az ívet. :lol:

Judit: Ó, régen volt szerencsém M. dokihoz tb-s alapon.

Nem tudom, lehet, hogy hülyeséget írtam, de olyasmit olvastam, hogy a folyamatos keményedést külső tényező, pl. stressz vagy front okozza, az nem baj...Hát nem tom...

Görcsölés: enyhe mensis volt, de már nincs (asszem) és keményedés is csak mozgásra, szaladgálásra. Hétfőig azért pihizek, anyósom jön holnap is délután és estig marad, amíg Tibi haza nem esik.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Tündi: Nagyon örülök a jó hírnek! :) Remélem a tükrözésnél se találnak semmit. Remélem a mamád hangulata is jobb már és nem mondogatja neked a pesszimista gondolatait. A vizet hétfőn kezdik ha az eső engedi a héten is csak az eső miatt nem kezdték, pedig már jó lenne ha csinálnák mert jó kis túlórák jöttek össze tavaly is és most is jó lenne. Legalább le tudná csúsztatni Zsolti és nem kellene szabit kivenni amikor csináljuk a házat.

Erika: Ha már most adod az ívet Zalánnak akkor tuti hogy nem akar majd kibújni, mert arra gondol "mi lesz akkor ha már kint leszek." :lol: :D Amit a keményedésről írtál azt már én is hallottam úgyhogy szerintem nem írtál hülyeséget.

Judit:Pihi,pihi, pihi... Kösz az infó Katlináékról. Olyan kis tünemény Vencel baba. Kitartás már nem sok van hátra. :D

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Erika! Köszi jól vagyunk. Antóniának márciusban ki kellett venni a manduláját. 5 tüszös mandulagyuszija volt nov.-töl febr.-ig.
Most kezdett el újból oviba járni, szerencsére jól érzi magát a többiek között. Vegyes csopis, csak jót tudok mondani róla, sokat tanunak egymástól a gyerekek és nem csak a kicsik.
Suli elött meg majd beadom az iskolaelökészitö csoportba.

Ati meg jó nagy gyerek lett 90cm és 13.3kg. Beszélni nem akar, de a maga nyelvén mindent elmond, nagy figura. Elég akaratos is.

Majd képeket pótolom.

Pihizz sokat lassan itt a vége.
Anno nekünk Atival a melegfront kavart be.

Ja, még továbbra is költözés előtt állunk, de remélem most nyáron már pont kerül a végére.

Judit! Neked is kitartást.

Bocs, hogy a többieknek nem irok, már olvasni is ritkán szoktam, igy egy kicsit el vagyok maradva a történésekkel.

Kép
Kép
mongi
 
 


Erika,szegény Zalán már most kiosztod :D

Kriszti,én is remélem,hogy a tükrözésen is minden oké lesz.Igen jobb kedve van a mamának...most az én hangulatom van lent a béka .... alatt,vagy még annál is lejebb!! :cry:

Mongi,azért gyere többször ha tudsz :) Hozzál a gyerkőcökről képeket is! :) Utólag is boldog szülinapot Atinak!!!

Ma megint voltunk doktor néninél Lucával,és megkapta élete első antibiotikumát is :cry: vmi hörgő gyulladás vagy milye van..egyszerűen 37ig megy le neki a hője a lázcsillapítótól..éjszaka azt hittem ki kell hívnom,mert össze-vissza beszélt éjszaka,forró volt,ömlött róla a víz,gyorsan vette a levegőt,és a szivecskéje is nagyon gyorsan dobogott...de aztán ahogy hatott a lázcsillapító abba maradt szerencsére...
Nem bánnám ha már kikeverednék belőle,de ha vasárnap még lesz láza,akkor kijön a doktor néni,ha nem akkor hétfőn viszem vissza.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlináék otthon vannak! :D

Tündi, mamádnak jobbulást!
Szegény kolléganőm az anyját hetente hurcikálja dokihoz, kórházba, ügyeletre, mikor hová.... :? október óta szinte 2-3 hetente kórházban van, de szerencsétlennek nem találják a baját, pedig eléggé kínozza. Most majd talán maszek belgyógyászhoz viszik. Vagy Pestre. Vagy Debrecenbe.... :roll:

Lucának is jobbulást! Nem katasztrófa az antibiotikum, hanem segítség, nem kell félni tőle... :wink:
És igen, én is azért írtam, hogy Lili csak itthon köhög, mert ez allergiának tűnik :wink: :P CSAK! Akkor a Fenistilnek/Aeriusnak/Cetirizinnek nem kéne segítenie? :roll: De sosem segített egyik sem :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hurrá, Katlina, de jó, hogy otthon vagytok!!!

Tündi: Jobbulást Lucának! Ha kell antibogyó, hát kell, ne szomorkodj miatta!!!!

Mongi: Navégremár egy kis híradás....:wink:

Szép hétvégét mindenkinek!
jaimee1
 
 


Jó reggelt!

Tündi! Köszi a köszöntést.
Atinak is ugyenez volt a baja pár héttel ezelött mint Lucának.
Mi akkor este az ügyeleten kötöttünk ki mert elkezdett nagyon mélyröl köhögni és nagyon nehezen vette a levegöt.
Ö is kapott antibigyot+ Spiropent-et/ hörgötágitó/+ Ambroxol-Q-t és még ha befulladna arra az esetre szteroidos kúpot/ szerencsére nem kellet/

Jobbulást kivánok a kis betegnek, biztos hamarosan meggyógyul.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mongi
 
 


Itthon vagyunk!!!!!!


Köszönünk minden köszöntést.és Nóri,Judit nektek pedig a tudósítást!


Robika sajnos nagyon beteg ismét,hányás hasmenés,felpuffadás,így most elég kemény itthon a helyzet.
Vencel nagyon jó fiú eszik alszik-igaz éjjel elég sokat fenn vagyunk-vagyis inkább alig aludtunk

Majd hozok képet is csak legyen egy kis ídőm,és írok a kórházról is.
Valahol kellemeset csalódtam a gyerekágyas részen-sőtt most azt hiszem teljesen más a véleményem mint anno Robinál volt.
Szülés tényleg nagyon gyorsan ment-Manyi azt mondta így utólag ha útközben megreped a burok már be sem értünk volna :shock: ,így visszagondolva a gyorsaságon el hiszem

Erika!
Kitartás pihizz sokat,frontoknál nekem is nagyon keményedett,és elég sűrűn

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, örülök, hogy otthon vagytok, annak kevésbé, hogy erre mentetek :cry:
Vigyázz a pincurkára!!

Robi mit szólt amúgy?

Holnap megyünk börzére, ha lát valaki, vágjon hátba nyugodtan!! :lol:

Délután meg ki kéne menni erre az óriás játszóházra 8) Ma messziről megcsodáltuk

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Linda!
Köszönöm a tanácsot már most jól van Robi,igaz a mandula az piros fáj is neki,holnap majd elviszem nagyszerű dokinkhoz hogy írjon valami mást augmentin helyett


Börze:Írígy vagyok!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, voltatok eszemben egész nap tegnap, ma is csak azért néztem be ide, hogy írtál-e... örülök, hogy jobban van Robika!!! mióta is kapja az Augmentint? Mert lehet, csak ki kellene várni, amíg rendbe teszi a dolgokat. Cataflam jó fájdalomcsillapító torokfájásra.

Na, én is elintéztem a gyest, máj. 3-tól már azt kapom, meg a szabimat kezdem meg. Valahogy úgy érzem, egy szép életszakasz fog véglegesen lezárulni, elmúlni, és ez nagyon rossz... :cry:

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Katlina,sajnálom,hogy Robika lebetegedett,de Vencelt hátha megvédi az anyatej!Örülök,hogy jobbakat tapasztaltál a gyermekágyon..én még augusztusban nem annyira..de voltak kedvesebbek az tény :wink:

Nóri,óóó Lilcsi nem volt ma beszédes kedvébe velem :? Azért pusszantom :wink: Zsákmányoltatok még utána vmit?Hol van óriás játszóház?És mik vannak ott?

Letti,mi sumamed-et kaptunk,de hipp-hopp helyretette Lucát,szerencsére...tegnap én is az ügyeleten kötöttem ki,de feleslegesen,mert nem tudtak ellátni :evil: iszonyat mód fájt a fülem...és azt modnták,hogy egy pattanás van benne :roll: de nem hagytam annyiba a dolgot,és elmentem a doktor néninkhez,és bizony nagyon csúnya gennyes volt az egész hallójáratom,én is kaptam sumamed-et,meg be fájdalomcsillapítóztam magam,így éjszaka tudtam aludni,és szerencsére folyik a cucc a fülemből,és már jól vok,nem fáj,csak a trutyi örül,de annak meg ki kell jönni,csak még nem teljesen hallok arra a fülemre :oops:

Linda,dolgozol most egy kicsit,és lesz majd kistesója Rékának,és akkor újraélheted megint ezt a szép időszakot :wink: Gyere sűrűbben!!!Ritáék hogy vannak?

Erika,hogy vagy?Keményedések?Az antibogyóval nincs nekem semmi bajom,csak még Luca sosem kapott (szerencsére) és ezt most olyan komoly betegségnek vettem...De hál istennek tényleg hipp-hopp rendbehozta :)

Kriszti,jók lettek a cuccok Dávidnak?Zsoltinak tetszettek?

Én megint jó vásárt csináltam a börzén,de badykat nem kaptam :oops: Lucának vettem egy kis Eperke figurát is,szinte ingyéééé...és már azzal is alszik.A rucikat is próbálta felfelé,az egyik felsőt nem is engedte levenni :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hali!

Tündi, nem, nem nézelődtem már utána .... Lili ugrált meg csúszott még jó sokáig utána, meg barátnőmmel beszélgettünk (hogy a Waldorfos börzére én is megyek árulni).
Azért túlnyomórészt kicsikre való ruhák voltak, de azért amit beszereztem, azok is jók lettek :lol:

Lilivel keveset beszéltél :wink: Úgy mentünk a Tescoba, hogy Hajni kezét fogta :P

Kossuth téren van a nagy játszóház, az ország legnagyobb labirintusa van felállítva, kézműveskedés megint, ugrólók ott is, vetélkedők, stb...
De nem megyünk, úgy döntöttem, Lili kiugrálta magát...én meg kivártam magam :oops: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Linda!
szerda déltől,péntek estig kapta az augmentint.Én arra gondoltam már így tegnap hogy lehet azért fújta volna fel mert enni nem evett semmit csak teázott.És lehet hogy a gyomor így nem bírta,mert amúgy szedett már augmentint és akkor nem volt semmi baja.Cataflam cseppet majd holnap íratok ki,habár ma már nem panaszkodott evéskor hogy fáj a nyelés csak már a vége felé,gondolom ez meg már jobban kifogás féle volt.


Gyerekágy:
4ágyasba elősször ketten majd szerdától egyedül voltam,ami jó volt,hogy nem zaklattak nem is volt mondjuk miért mi elvoltunk Vencellel:)
Volt egy szülésznő tanuló aki gyakorlatot töltött a gyerekágyon ő viszont nagyon segítőkész és érdeklődő volt!
Ha valami kérdésem volt őt kerestem és ha rötön nem is tudott válaszolni utánajárt-nekem ez nagy pozitivum volt!
Csecsemősők levoltak terhelve nagyon sok császis volt-hozták vitték a babókat nekik.
Volt olyan nap hogy az 5.császis után már nem számoltam mennyit hoztak még le :shock:
Olyan szobában voltam ahol volt fürdőszoba-így ezzel sem volt gondom-mert a velem használók a császárosok lettek volna
Megismerkedtem Mosonyival szimpatikus doki,Jakab is volt viziten ő vicces kedvében volt,Svéddel is találkoztam ő volt az egyetlen doki aki kivitette a babákat a megörzőbe előtte ki kellett szelőztetünk és csak utána jött vizitre :shock:
Viszont ami negatív dolog volt-a hideg
Úgy jött a repedéseken be a hideg mintha nyitva lett volna az ablak

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Tündi! Füled hogy van? Mielőbbi jobbulást!

Melinda! Én is csak azt tudom mondani: pár év munka, aztán jöhet a kistesó és kezdődhet előről ez a szép időszak :wink: Én is így csináltam, és nem bántam meg :)

Katlina! Remélem, Robika jobban van már.
Nagyon aranyos képek, és köszi az infókat! :) Jó babázást neked!

Marcinak meg tegnap hasmenése volt, úgyhogy ma nem ment oviba, és diétára fogtam.
judit_79
 
 


Nóri,waldorfos börze hol és mikor lesz?Erről a játszóházról lemaradtunk,de nem baj,majd jövőre :wink:

Katlina,nagyon jók a képek,olyan hosszú babának tűnik Vencel :) egyébként becézitek valahogy?
Svéd nálunk is kivitette a babákat,sőt mindenkinek megnyomkodta a hasát,majd összerezeltem magam,úgy megnyomta :? amikor én bent voltam,akkor is nagyon sokan voltunk a császis szobába,mindig tele volt...
Kérünk új vonalzót! :)
Robika jobban van?

Kismamik hogy vannak?

Már megint esik az eső,annyira útálom már!!!!!!!!

Ja és képzeljétek,Luca egy hete pelus nélkül van egész nap,és mindösszesen 2x csurgott be neki a pisi,a kaksit viszont a pelusba intézi vagy este vagy reggel amikor még rajta van a pelus.Remélem nem fog "visszaesni" és hamarosan a kaki is sikerül a bilibe,de még utcára nem merem kivinni pelus nélkül. :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit,még folyik a trutyi a fülemből,majd fél1re viszem vissza Lucát a doktor nénihez,és majd akkor megnézi a fülemet is!Jobbulást Marcinak!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mongi: Atinak utólag is boldog szülinapot! Fotókat kitartóan várom! Merre költöztök?

Katlina: Hogy bejött már a megérzésem a gyors szülésről, hehe...Kár, hogy magamnak nem tudok jósolni. :roll: HOgy vagytok? Örülök, hogy okés volt a gyermekágy, én attól jobban tartok szinte, mint a szüléstől....Áh, Svéd....az már a tg-n is sorbaállíttatta a kismamákat, csak hogy jobban haladjon a sor....

Amit akartam kérdezni, tényleg nem adnak már popsitörlőt? Csap alatt kell lemosni a babák popóját? Szuperjók a képek!

Linda: Csak ismételni tudom a többieket!

Judit: Hogy vagy? Én MA szültem, azaz 38+4. hétre. :) Kezd izgalmas lenni a dolog. Marcinak jobbulást!

Nóri: Megnéztem volna, mit szólsz, ha jól hátbaváglak, hehe...De nem voltunk a börzén most sem sajnos. Apa dolgozott. Allergiahelyzet nálatok, fejlemény?

Tündi: Zsombinak boldog hófordulót! Lucának gratula!! Nálunk most új mánia van, minden pisi után bugyit kell cserélni. Indoklás Réka részéről: Becsúszott! :lol: Pedig nem. Úgyhogy elmegyek hozni egy tiszta bugyit, visszajövök ugyanazzal és mindenki boldog. Sok bugyija van ugyan, de annyira azért nem. És Anya okos volt, sok egyformát vett.

Ó, köszi, keményedések elmúltak. Illetve biztos lennének, de még nyomom a magnéziumot. Így napi 5 körül vannak, ami még E. doki szerint is teljesen oké. :)

Jaj és a fülednek is jobbulást! +++

No délután nst. Végre nem töltöm a fél éjszakát a dokinál, fél 5-re kell menni most már. :)
jaimee1
 
 


Tündi! Luca nagyon ügyes, csak így tovább :)
Marcinál is így volt, a kakit nagyon sokáig pelusba intézte reggel vagy este. De eljön mindennek az ideje.

Erika! Hát, semmi különöset nem érzek... Nem tudom, mit is kéne éreznem igazából. A keményedések, azok nem jelentenek semmit.
Néha a hasam is görcsölget, de csak naponta egyszer. Meg észrevettem, hogy a baba kevesebbet mozog és akkor sem olyan intenzíven mint eddig.

Én viszek majd pelust is, törlőkendőt is, ha adnak jó, ha nem adnak, legyen. Katlina azt mondta, 4 pelust adnak egy napra.

Majd számolj be mi volt a dokinál, ő csinálja az nst-t is? Vagy hogyhogy délután mész?
Én holnap reggel megyek.
judit_79
 
 


Erika,miket ki nem talál Réka :) aranyos. :) Majd gyere írd meg mi volt a dokkernál :) Köszi a köszöntést Zsombi nevében :)

Judit,ha már nem mozog annyit Milla az már jó jel :D Majdcsak kibújik már :) Ezen a héten ha nem lesz meg,akkor indítja a doki,ugye?Marci hogy van?Ment még a hasa?

Popsitörlő:én úgy emlékszem,hogy a sajátunkat használtuk.pelusból meg happy márkájút adtak(lehet nem így kell írni :oops: )

Voltunk doki néninél is,Luca meggyógyult,de majd 2 hét múlva lesz neki vérvétel,és el kell majd vinni kardiológushoz,mert hallott neki szívzörejt,de szerinte nem kóros,de azért jobb megmutatni.Én is remélem,hogy nem találnak majd neki semmit!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Katlina!! Helyzet? :cry:

Tündi, a Waldorf suliban lesz, amit én sem tudok, hol van .... talán a Tallinnál mondták :roll: ?
És 18-án lesz. Lehet, nem lesznek annyian, mondván, úgyis most volt, de az nekem, mint kezdőnek nem baj 8)
Most bnőm is jól árult, nem úgy, mint tavaj....jó lenne a babakocsimtól is megszabadulni már :?

Örülök, hogy jobban vagytok, Lucának meg gratula, menni fog az a kaksi :lol:

Erika, nst oké? De gondolom... :lol:
Allergia? Fene tudja. De most már taknyos is...bár vasárnap a börzén vizes volt a haja (is), annyit ugrálóvárazott, este meg kitakarózott, ki tudja, mennyi időre :? :roll: , úgyhogy ez már nem az allergiától van.
Ja, ma meg akkorát tüsszentett egy kisfiú, hogy ovónéninek magát is meg Lilit is meg kellett mosdatnia :? :lol:


Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri:

Ja, ma meg akkorát tüsszentett egy kisfiú, hogy ovónéninek magát is meg Lilit is meg kellett mosdatnia


Na ez klassz lehetett! :roll: :lol:

Igen, a Waldorf suli ott van a Spar és a Zagyva cukrászda között, bentebb. Ott laktunk egykoron a sulival szemben. Asszem Tallin volt valaha.

Nst oké, bár nagyon puhulok és simulok....Megen nem tudom meg, milyen a 40. hétben lenni, az tuti.
jaimee1
 
 


Jaimee: még Marcival 5 pelust adtak a kórházban és akkor még volt nedves törlőkendő úgy emléxem... DE a kakás popó vízzel lemosását ajánlják a tisztaság miatt, sőt nekünk itthon a védőnő is ezt javasolta, mert sokkal tisztább lesz utána a popójuk, mint, ha a törlőkendővel maszatoljuk. Még Bencénél nem sűrűn alkalmaztam, Marcinál nagyon sokszor mosom a fenekét folyó víz alatt születésétől. Egészen megszerettem.

Hajrá Judit!

Katlina: nagyon cukkeros Vencel bébi! Apa fényképezte le azon a tepsin frissen megszületve? Jaj.... annyira jó neked!!!

Kép

Kép
szolkata
 
 


Nóri,köszike az infót a börzéről,mi az valszeg kihagyjuk,mert apa itthon lesz szabin,és sztem pont akkor leszünk anyóséknál.ez egy keddi nap,nem? :roll:
Lilcsi,hogy van?Ment oviba?

Erika,legalább előbb tarthatod a kezdben Zalánt :wink: De azért még másfél hetet bírjon ki bent :)

Judit,Marci hogy van?Mi volt a mai nst-n?

Olyan jó,hogy süt a nap,nem bánnám,ha nem lenne már eső!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, Marci most már jól van, tegnap és ma éjjel már nem volt hasmenése. Tegnap szigorúan keksz - főtt krumpli - tea diétára fogtam, ami nem nagyon tetszett neki, kérte volna a husit is a krumplihoz :) Ma már vittem oviba, remélem így átszaladt rajta ez a nyavaja.

Ma végül sikerült elintéznem a belgyógyászatot is. Nst jó lett, a baba megint mocorgott ezerrel. Érdekes volt, mert most először olyan gépre kerültem, ami méhtevékenységet is mért és láttam, hogy hogy megugrik a görbe mikor bekeményedett a hasam. Nekem ez új volt :)
A doki megnézte a beosztását, elvileg jövő hét kedd lesz a nagy nap. De még pénteken megyek nst-re és akkor gondolom rápontosít.

Erika! Szerintem az nem baj, ha nem tudod meg, milyen a 40. hétben lenni, de azért csak kihúzza még pár hétig Zalán odabent!
judit_79
 
 


Judit,akkor már csak egy hét és a kezdben lesz Milla :) Nekem 38+5re született Zsombi :)
Örülök,hogy Marci hamar rendbe jött :)

Csajok jön vki cirkuszba a corához?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Tündi kívánságára:
Kép
A legkisebb "Pintér" lány :)

Kép
pimelinda
 
 


Ja-ja 5pelus,popsi törlő nincs!!!!!!!!!Csap alatt kell mosni-nekem ez nem jött be!

Robika rendeben van-igaz még picit piros a mandula de azt mondta a doki ha nem lázas akkor ő nem adna most neki semmit-én is így gondoltam 8)


Kata!
Ja apa fotózott-benn volt végig,utána meg Manyi csinálta a családi fotót :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


És teszek Rékáról is.
Kép
Kép
Kép

Kép
pimelinda
 
 


Linda,köszi a képet,sztem tiszta Rita :) Jól vannak amugy?voltatok zenebölcsiben?Remélem jöv héten már megyünk,tornára is készülünk csütörtökön! :)
Nagyon csinos Réka,és olyan nagy már :) sikerül neki a bilibe pisikélnie?Ügyes :wink:
Az utolsó képen is nagyon aranyos!!! :) :)

Katlina,de jó,hogy nem kellett most semmi bogyesz Robikának!:) Hogy áll Vencelhez?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hát hol így hol úgy.......

Érdeklődő segítőkész,kérdezgeti hogy mit mért csinálunk,de pl.reggel amikor felkelt Vencit pont etettem,Robika közölte vegyem ki az ágyból,mondtam neki rögtön csak etetek-na ezen elkezdett hisztizni,hát még megkell szoknia hogy nem csak egyedül van és nem tudok rögtön ugrani.

Linda!
Nagyon aranyos a rokon baba

Kismamák??

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,majd megszokja Robika,hogy már nincs egyedül.Nálunk is akkor kellett Lucának enni,inni amikor szopiztunk,de odakészítettem neki mindig mindent és akkor kiszolgálta magát.Más gond nem volt szerencsére.Mostmeg már nyüstölik egymást,Zsombi nem hagyja magát és mindent meg akar szerezni Lucától,ő meg nem adja,és akkor kiabál,hogy"Zsombi elveszi" de iszonyat hangon..de hagyom,hogy elintézzék egymás közt :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja..boldog első hétfordulót Vencel babának :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, köszi, jól vannak, a kis Vivi szinte csak eszik meg alszik még most, szépen hízik, formásodik :) A zenebölcsi most is jó volt, Réka most egész ügyes volt :D Barátkozott is volna, ment oda a gyerekekhez megfogni a kezüket, de mind elhúzta, kicsit szomorú voltam :? Amúgy a bili pisit még nem látott, pedig nagyon lelkesen csücsülget rá :lol: dehát én már ennek is örülök.

Katlina, köszi. Robika majd megszokja a kistesót, biztosan könnyebb lesz neki is, ha majd nől Vencel, és jobban tud vele foglalkozni ő is .

Kép
pimelinda
 
 


Linda,szerintem még holnap nem megyünk tornára,mert még nem hallok rendesen a fülemre :?
Réka sztem nagyon jól fogja magát érezni a bölcsiben :)

Mi ma voltunk beiratkozni az oviba,esély nem sok :? Május 10e után kapunk értesítést.Bölcsibe is kértem jelentkezést Zsombinak,de az meg talán még esélytelenebb...

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Mi is ma voltunk. Kaptuk azt az infót, hogy egyrészt 130%-os a túljelentkezés,másrészt, hogy a tesó nem akadály és januári kezdés sem. Meglátjuk, no. Körzetes, úgyhogy az pici előny....

Hát azért 38+0.-ig nem szeretnék szülni, nekem az valahogy lélektani határ....és jó lenne kb. egy 3 kilós baba. :oops: Ez utóbbi meg az én hülyeségem, noha jómagam is 2800-al születtem.

Kata: Köszi az infót! De azért az a gyanúm, hogy nem azért tűnt el a popsitörlő a gyerekágyról, mert csap alatt mosni a popót hejdejó, hanem mert nincs rá lóvé. Egyébként meg a mi szobánkban nem volt melegvíz.... :twisted: :twisted: :twisted: Bababarát a javából....

Judit: Nálad már nagyon ott a célegyenes! :D
jaimee1
 
 


Erika,az már fél siker,hogy nem akadály a tesó :) Hát itt az..a körzetesek itt is előnyben vannak,szerencsére mi oda tartozunk,de sokat nem remélek...
Pedig Lucának nagy szüksége lenne rá,hogy menjen.Amikor ott voltunk mentek ki az udvarra reggei tornára a gyerekek,és ő is ki akart menni,de ugye nem enegdtem,és elkezdett sírni,hogy ő kimegy :cry: Úgy megsajnáltam...Remélem hétvégén teljesen meggyógyulok és jöv héten végre mehetünk zenebölcsibe és tornára,mert nagyon hiányolja a gyerekeket.Én már annak is örülnék, ha délig maradhatna!!

Simán lesz Zalán 3kg,nyugi ;) Réka sem volt kicsi,a második meg általában mindig nagyobb :) Nézd a mi esetünket pl...38+5re 4100 g Zsombi,Luca 40+0 3770g :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: